2012/13 > Tšehhi Vabariik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2012/13 > Tšehhi Vabariik

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Poola
Saksamaa

Tšehhi Vabariik
 
Austria Slovakkia
Ungari

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 7 Sept-7 OktDir: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; Lav: James Conway
La Périchole (Offenbach) 9 Sept-17 VeebDir: Caspar Richter / Pavel Šnajdr; Lav: Tomáš Studený
Turandot (Puccini) 11 Sept-25 MaiDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 15 Sept-3 MaiDir: Jaroslav Kyzlink / Jan Zbavitel / Ondrej Olos; Lav: Ladislav Štros
La Dafne (Hanzlík) 16 Sept-27 AprillDir: Ondrej Olos; Lav: Rocc
Nabucco (Verdi) 19 Sept-30 MaiDir: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: György Selmeczi
Das Wunder der Heliane (Korngold) 27 Sept-20 NovDir: Peter Feranec / Pavel Šnajdr; Lav: Heinz Lukas-Kindermann
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 2-13 OktLav: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvořák,A) 5 Okt-4 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 16 Okt-7 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Okt-12 JuuniDir: Petr Vronský / Jaroslav Kyzlink; Lav: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 30 Okt-11 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Václav Věžník
Osud (Janáček) 16 Nov-20 JaanDir: Jakub Klecker; Lav: Ansgar Haag
Kát'a Kabanová (Janáček) 25 NovDir: Stefan Veselka; Lav: Harry Kupfer
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 1 Dets-13 MärtsDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč
I vespri siciliani (Verdi) 11 Jaan-5 MaiDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Ladislav Adamík
Die Schöpfung (Haydn) 17 Jaan-12 MärtsDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Lav: Uwe Scholz
Madama Butterfly (Puccini) 25 Jaan-21 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Jiří Nekvasil
Její pastorkyňa (Janáček) 1 Veeb-16 MärtsDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč
Lo speziale (Haydn) 12-16 VeebDir: Ondrej Olos; Lav: Tomáš Studený
A Midsummer Night's Dream (Britten) 8 Märts-1 JuuniDir: Jakub Klecker; Lav: Roman Meluzín
Netopýr (Strauss,J) 22 Märts-6 JuuniDir: Kaspar Zehnder / Ondrej Olos; Lav: Ondřej Havelka
Don Giovanni (Mozart) 17 Mai-18 JuuniDir: Peter Feranec; Lav: Bruno Berger-Gorski
Carmen (Bizet) 13 Sept-19 VeebDir: Jan Zbavitel; Lav: Ladislav Stros
Don Giovanni (Mozart) 21 Sept-31 MaiDir: Peter Feranec; Lav: Bruno Berger-Gorski
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 Sept-2 MaiDir: Peter Feranec; Lav: Roman Polák
A Midsummer Night's Dream (Britten) 3 Okt-15 VeebDir: Jakub Klecker; Lav: Roman Meluzín
Sen nocy letniej (Britten) 3 Okt-15 VeebDir: Jakub Klecker; Lav: Roman Meluzín
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 5 Okt-14 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč
Sicilské nešpory (Verdi) 7 Okt-16 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Laco Adamik
Rusalka (Dvořák,A) 11 Okt-5 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Vladimír Morávek
Nabucco (Verdi) 22 Okt-21 MärtsDir: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: György Selmeczi
La Dafne (Hanzlík) 25 Okt-16 MärtsDir: Ondrej Olos; Lav: Rocc
Prodaná nevěsta (Smetana) 6 Nov-18 JuuniDir: Petr Vronský / Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; Lav: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 9 Nov-20 MaiDir: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; Lav: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 12 Nov-19 MärtsDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba
Netopýr (Strauss,J) 22 Dets-15 MärtsDir: Ondrej Olos / Kaspar Zehnder; Lav: Ondřej Havelka
Maria di Rohan (Donizetti) 31 Jaan-3 MaiDir: Ondrej Olos; Lav: Barbara Klimo
Madama Butterfly (Puccini) 7 Veeb-30 AprillDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Jiří Nekvasil
Turandot (Puccini) 8 Märts-15 JuuniDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: Jiří Nekvasil
Polish Blood (Nedbal) 28 Märts-20 JuuniDir: Jakub Klecker; Lav: Tomáš Pilař
Die Schöpfung (Haydn) 11-26 AprillDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Lav: Uwe Scholz
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22 Mai-3 JuuniDir: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; Lav: James Conway
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
Rigoletto (Verdi) 27 Sept-29 AprillDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 14 Dets-7 MärtsDir: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; Lav: Oldřich Kříž
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 15 Veeb-30 AprillDir: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; Lav: Dagmar Hlubková
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 25 Märts-28 AprillLav: Jana Kališová
Pagliacci (Leoncavallo) 28 Märts-13 AprillLav: Josef Průdek
Don Pasquale (Donizetti) 8 AprillLav: Miloslav Veselý
Rigoletto (Verdi) 25-31 JuuliDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová
Tosca (Puccini) 27 Sept-2 OktDir: Martin Peschík; Lav: Jan Burian
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 9 OktDir: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; Lav: Dagmar Hlubková
Hello Dolly! (Herman) 25 Okt
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 26 OktDir: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; Lav: Oldřich Kříž
Liberec, Divadlo F X Šaldy  / 
Robinson Crusoe (Offenbach) 21 Sept-7 MaiDir: František Babický; Lav: Martin Otava
La traviata (Verdi) 7 Okt-28 AprillDir: Martin Doubravský; Lav: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 9 Okt-27 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Zdeněk Kaloč
Madama Butterfly (Puccini) 13 OktDir: František Babický; Lav: Václav Věžník
Der Freischütz (Weber) 18 Okt-18 MaiDir: František Babický; Lav: Werner Pichler
The Merry Widow (Lehár) 20 Okt-5 AprillDir: František Babický; Lav: Jan Ježek
Carmen (Bizet) 30 OktDir: František Babický; Lav: Václav Věžník
The Demon (Rubinstein) 31 OktDir: Martin Doubravský; Lav: Martin Otava
Don Quichotte (Massenet) 23 Nov-30 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Veeb-10 MaiDir: František Babický; Lav: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 17 Veeb-12 Mai
La forza del destino (Verdi) 24 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Tomáš Pilař
La forza del destino (Verdi) 18 Sept-30 OktDir: Martin Doubravský; Lav: Tomáš Pilař
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Sept-29 OktDir: František Babický; Lav: Martin Otava
La traviata (Verdi) 29 SeptDir: Martin Doubravský; Lav: Martin Otava
The Merry Widow (Lehár) 1 OktDir: František Babický; Lav: Jan Ježek
Carmen (Bizet) 9 OktDir: František Babický; Lav: Václav Věžník
Rusalka (Dvořák,A) 25 OktDir: František Babický; Lav: Josef Průdek
Olomouc, Moravian Theatre Olomouc  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Dets-21 MaiDir: Miloslav Oswald; Lav: Martin Otava
Netopýr (Strauss,J) 22 Veeb-24 MaiDir: Tomáš Hanák; Lav: Zbyněk Brabec
My Fair Lady (Loewe) 6 Aprill
Carmen (Bizet) 21 Aprill-5 Mai
Prodaná nevěsta (Smetana) 27 Aprill
Polska krev (Nedbal) 4 Mai-23 Juuni
Turandot (Puccini) 7+ Juuni
Netopýr (Strauss,J) 17 Sept-7 Okt
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 Sept
My Fair Lady (Loewe) 21 Sept
Carmen (Bizet) 28 Sept
Falstaff (Verdi) 4-22 Okt
Concert (Wagner) 9-14 Okt
Prodaná nevěsta (Smetana) 11 Okt
Cert a Kaca (Dvorak,A) 20 Okt
Polska krev (Nedbal) 27 Okt
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
La traviata (Verdi) 7 Sept-30 Nov
Uličnice (Beneš) 8 Sept-10 MärtsDir: Karel Mládek; Lav: Gustav Skála
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 Sept-25 Märts
Paganini (Lehár) 6 Okt-29 Jaan
Nabucco (Verdi) 14 Okt-13 MaiDir: Tomáš Hanák; Lav: Jana Andělová-Pletichová
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 19 Nov-27 Aprill
Netopýr (Strauss,J) 16 Dets-11 MaiDir: Petr Chromčák; Lav: Rudolf Tesáček
The Devil and Kate (Dvořák,A) 24 Veeb-7 MaiDir: Petr Šumník; Lav: Lubor Cukr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Aprill-17 Mai
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Sept-17 Okt
Perly panny Serafínky (Piskáček) 7 Sept-29 Okt
Cert a Kaca (Dvorak,A) 29 Sept
Madama Butterfly (Puccini) 12-15 Okt
Nabucco (Verdi) 25 Okt
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Let's Make an Opera! (Britten) 12 Sept-17 JuuniDir: Jan Šrubař; Lav: Lubor Cukr
La Wally (Catalani) 20 Sept-24 VeebDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Václav Klemens
The Bartered Bride (Smetana) 28 Sept-8 MaiDir: Jan Šrubař; Lav: Ilja Racek
Nabucco (Verdi) 29 Sept-9 MaiDir: Tomáš Brauner; Lav: Michael Tarant
Armida (Dvořák,A) 4 Okt-14 JaanDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Jiří Nekvasil
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 12 Okt-9 JuuniDir: Karol Kevický / Jan Šrubař; Lav: Pavel Mikuláštík
Katya Kabanova (Janáček) 15 Nov-24 MaiDir: Robert Jindra / Jakub Žídek; Lav: Jiří Nekvasil
La bohème (Puccini) 6 Dets-23 AprillDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Tomáš Studený
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 20 Dets-16 JuuniDir: Jan Šrubař / Marek Prášil; Lav: Pavel Mikuláštík
The Makropulos Case (Janáček) 9-22 JaanDir: Robert Jindra
Fedora (Giordano) 17 Jaan-10 VeebDir: Zbyněk Müller; Lav: Peter Gábor
Roméo et Juliette (Gounod) 27 Jaan-19 AprillDir: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; Lav: Peter Gábor
La traviata (Verdi) 13-26 VeebDir: Jan Chalupecký; Lav: Carmen Or
Lohengrin (Wagner) 7 Märts-12 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: ROCC
Anna Bolena (Donizetti) 6-19 JuuniDir: Oliver Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Ivan Krejčí
Anna Bolena (Donizetti) 17 Sept-30 MärtsDir: Oliver Dohnányi / Jakub Žídek; Lav: Ivan Krejčí
Katya Kabanova (Janáček) 20-25 SeptDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
La belle Hélène (Offenbach) 26 Sept-20 Mai
Ernani (Verdi) 10 Okt-6 MaiDir: Tomáš Brauner / Jan Šrubař; Lav: Marián Chudovský
La Wally (Catalani) 26 Okt-23 NovDir: Robert Jindra / Jan Srubař; Lav: Václav Klemens
The Gypsy Princess (Kálmán) 31 Okt-3 Mai
Lohengrin (Wagner) 1 Nov-18 DetsDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: ROCC
The Bartered Bride (Smetana) 16 Nov-29 DetsDir: Jan Šrubař; Lav: Ilja Racek
Mirandolina (Martinů) 5 Dets-1 JuuniDir: Marko Ivanovič; Lav: Jiří Nekvasil
A Night in Venice (Strauss,J) 28 Dets-2 MaiDir: Jan Šrubař / Marek Prášil; Lav: Pavel Mikuláštík
Nabucco (Verdi) 24 Jaan-4 JuuniDir: Tomáš Brauner; Lav: Michael Tarant
Genoveva (Schumann) 27 Veeb-20 MaiDir: Charles Olivieri Munroe; Lav: Martin Glaser
La traviata (Verdi) 5 Aprill-24 MaiDir: Jan Chalupecký; Lav: Carmen Or
Jenůfa (Janáček) 11-14 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Michael Tarant
The Devil's Wall (Smetana) 12-17 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
La Gioconda (Ponchielli) 5 Sept-26 AprillDir: Tomáš Brauner; Lav: Oldřich Kříž
Rigoletto (Verdi) 9 Sept-21 NovDir: Ivan Pařík / Tomáš Brauner / Jiří Štrunc; Lav: Róbert Alföldi
Don Giovanni (Mozart) 21 Sept-17 Märts
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Sept-20 AprillDir: Ivan Pařík / Jiří Štrunc; Lav: Blažena Hončarivová
Turandot (Puccini) 29 Sept-23 MärtsDir: Jiří Štrunc; Lav: Václav Málek
In the Penal Colony (Glass) 30 SeptDir: Petr Kofroň; Lav: Viktorie Čermáková
Netopýr (Strauss,J) 6 Okt-30 AprillDir: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; Lav: Petr Novotný
Ruze z Argentiny (Beneš) 14 Okt-15 MaiDir: Jan Rezek; Lav: Martin Pacek
Tajemství (Smetana) 27 Okt-23 MaiDir: Jiří Štrunc; Lav: Dominik Beneš
Kníže Igor (Borodin) 11 DetsDir: Petr Kofroň; Lav: Michael Tarant
Die Zauberflöte (Mozart) 22 Dets-9 AprillDir: Ivan Pařík; Lav: Jana Kališová
Faust (Gounod) 19 Jaan-21 MaiDir: Tomáš Brauner; Lav: Jiří Heřman
Polska krev (Nedbal) 23 Veeb-31 MaiDir: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; Lav: Jan Ježek
La Voix humaine (Poulenc) 16 Märts-31 Mai
Tosca (Puccini) 6 Aprill-28 MaiDir: Petr Kofroň; Lav: Jan Burian
Faust (Gounod) 5 Sept-30 Okt
La Gioconda (Ponchielli) 8 SeptDir: Tomáš Brauner; Lav: Oldřich Kříž
Tajemství (Smetana) 22-27 SeptDir: Jiří Štrunc; Lav: Dominik Beneš
Polska krev (Nedbal) 24 Sept-4 OktDir: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; Lav: Jan Ježek
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 OktDir: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; Lav: Petr Novotný
La traviata (Verdi) 19-20 OktDir: Jiří Štrunc; Lav: Linda Keprtová
Ruze z Argentiny (Beneš) 19 OktDir: Jan Rezek; Lav: Martin Pacek
Tosca (Puccini) 23-29 OktDir: Petr Kofroň; Lav: Jan Burian
Voják a tanečnice (Martinů) 25+ JaanDir: Petr Kofroň; Lav: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 5+ AprillDir: Tomáš Brauner; Lav: Dominik Beneš
Prodaná nevěsta (Smetana) 7+ JuuniDir: Jiří Štrunc; Lav: Jana Kališová
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Aug-11 JuuniDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: David Radok
Don Giovanni (Mozart) 25 Aug-23 JuuniDir: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 31 Aug-27 AprillDir: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Joël Lauwers
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Sept-18 JuuniDir: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek
Così fan tutte (Mozart) 22 Sept-20 AprillDir: Robert Jindra / Jan Chalupecký; Lav: Martin Čičvák
Orfeo ed Euridice (Gluck) 2 Veeb-16 MaiDir: Jan Latham-Koenig / Zbyněk Müller; Lav: Hartmut Schörghofer
L'olimpiade (Mysliveček) 2-6 MaiDir: Václav Luks; Lav: Ursel Herrmann
Don Giovanni (Mozart) 23 Aug-7 JuuniDir: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / David Švec; Lav: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Le nozze di Figaro (Mozart) 24 Aug-29 MaiDir: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek
Orfeo ed Euridice (Gluck) 3 Sept-17 MaiDir: Jan Latham-Koenig / Zbyněk Müller; Lav: Hartmut Schörghofer
The Magic Flute (Mozart) 7 Sept-3 JuuniDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: David Radok
Così fan tutte (Mozart) 19 Sept-5 JuuniDir: Robert Jindra / Jan Chalupecký; Lav: Martin Čičvák
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 29 Nov-23 MärtsDir: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Joël Lauwers
Praha, Divadlo Kolowrat / Kolowrat Theatre  / 
Tomorrow there will be... (Březina) 25 Sept-19 Märts
Toufar (Březina) 18 Sept-6 DetsDir: Jiří Štrunc; Lav: Petr Zelenka
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3 Sept-29 MaiDir: Zbyněk Müller; Lav: Ondřej Havelka
The Jacobin (Dvořák,A) 4 Sept-1 JuuniDir: Zbyněk Müller / Tomáš Netopil / David Švec; Lav: Jiří Heřman
Čarokraj (Ivanovič) 8 Sept-15 JuuniDir: Marko Ivanovič / David Švec; Lav: Petr Forman
La traviata (Verdi) 14 Sept-6 JuuniDir: Jan Chalupecký / Jaroslav Kyzlink; Lav: Jana Kališová
Rusalka (Dvořák,A) 18 Sept-5 JuuniDir: Jakub Hrůša / Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; Lav: Jiří Heřman
Carmen (Bizet) 20 Sept-20 MaiDir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik
Pelléas et Mélisande (Debussy) 30 Sept-17 JuuniDir: Jean-Luc Tingaud / David Švec; Lav: Rocc
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Okt-28 AprillDir: David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Simone Sandroni
Kát'a Kabanová (Janáček) 16-20 OktDir: Tomáš Netopil / Robert Jindra; Lav: Robert Wilson, Jean Yves Courregelongue
Libuse (Smetana) 28 Okt-8 MaiDir: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký; Lav: Petr Novotný
The Bartered Bride (Smetana) 30 Okt-22 JuuniDir: Ondrej Lenárd / David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Magdalena Švecová
The Devil and Kate (Dvořák,A) 4 Nov-22 JuuniDir: Jan Chalupecký; Lav: Marián Chudovský
Jenůfa (Janáček) 31 Jaan-22 MaiDir: Ondrej Lenárd; Lav: Jiří Nekvasil
The Miracles of Mary (Martinů) 17-22 AprillDir: Jiří Bělohlávek / David Švec; Lav: Jiří Heřman
The Two Widows (Smetana) 30 Mai-21 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
Čarokraj (Ivanovič) 27 Aug-23 JuuniDir: Marko Ivanovič / David Švec; Lav: Petr Forman
Aida (Verdi) 5 Sept-16 JuuniDir: Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; Lav: Steffen Piontek
The Two Widows (Smetana) 11 Sept-30 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 13 Sept-5 MaiDir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik
The Devil and Kate (Dvořák,A) 15 Sept-3 MaiDir: Jan Chalupecký; Lav: Marián Chudovský
The Bartered Bride (Smetana) 15 Sept-4 JuuniDir: Ondrej Lenárd / David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Magdalena Švecová
The Jacobin (Dvořák,A) 20 Sept-21 MaiDir: Zbyněk Müller / Tomáš Netopil / David Švec; Lav: Jiří Heřman
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Sept-7 VeebDir: David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Simone Sandroni
Libuse (Smetana) 27 Sept-8 MaiDir: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký; Lav: Petr Novotný
Simon Boccanegra (Verdi) 25 Okt-4 AprillDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: David Pountney
Rusalka (Dvořák,A) 31 Okt-28 MaiDir: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman
Jenůfa (Janáček) 31 Jaan-22 MaiDir: Ondrej Lenárd; Lav: Jiří Nekvasil
Gloriana (Britten) 11-16 VeebDir: Zbyněk Müller / Jan Chalupecký; Lav: Jiří Heřman
The Cunning Little Vixen (Janáček) 20 Märts-1 JuuniDir: Jan Latham-Koenig; Lav: Ondřej Havelka
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La traviata (Verdi) 24-31 AugDir: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; Lav: Arnaud Bernard
Rigoletto (Verdi) 25 Aug-5 JuuniDir: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; Lav: Karel Jernek
Otello (Verdi) 26 Aug-16 AprillDir: Tomáš Brauner / Heiko Mathias Förster; Lav: Dominik Neuner, Lubor Cukr
Trubadúr (Verdi) 29 Aug-11 AprillDir: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; Lav: Lubor Cukr
Nabucco (Verdi) 30 Aug-30 JuuniDir: Tomáš Brauner / Hilary Griffiths / Richard Hein / Enrico Dovico / Rastislav Štúr; Lav: Karel Němec
Aida (Verdi) 1 Sept-28 JuuniDir: Enrico Dovico / Richard Hein / Jiří Mikula / Jiří Kyzlink; Lav: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 4 Sept-18 JuuniDir: Enrico Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; Lav: Karel Jernek
La bohème (Puccini) 6 Sept-23 JuuniDir: Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc; Lav: Ondřej Havelka
Turandot (Puccini) 9 Sept-21 JuuniDir: Enrico Dovico / Richard Hein / Jaroslav Kyzlink; Lav: Václav Věžník
Tosca (Puccini) 12 Sept-19 JuuniDir: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jaroslav Kyzlink; Lav: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 13 Sept-20 JuuniDir: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jan Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška
Carmen (Bizet) 15 Sept-29 JuuniDir: František Drs / Jiří Mikula; Lav: Zdeněk Troška
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Sept-7 MaiDir: Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; Lav: Inga Levant
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Sept-7 MaiDir: Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; Lav: Inga Levant
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Okt-22 JuuniDir: Heiko Mathias Förster / Richard Hein; Lav: Ladislav Štros
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Nov-12 JuuniDir: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; Lav: Martin Otava
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Nov-16 MärtsDir: Richard Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; Lav: Martin Otava
Valka s mloky (Franz) 10 Jaan-3 MärtsDir: Marko Ivanović / František Drs; Lav: David Drábek
Don Carlos (Verdi) 28 Märts-26 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Richard Hein; Lav: Manfred Schweigkofler
Persephone (concert) (Stravinsky) 23-28 MaiDir: Jiří Štrunc
La traviata (Verdi) 30 Aug-14 JuuniDir: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; Lav: Arnaud Bernard
Nabucco (Verdi) 31 Aug-22 JuuniDir: Tomáš Brauner / Hilary Griffiths / Richard Hein / Enrico Dovico / Rastislav Štúr; Lav: Karel Němec
Madama Butterfly (Puccini) 3 Sept-7 JuuniDir: Enrico Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; Lav: Karel Jernek
Don Carlos (Verdi) 7 Sept-28 DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Richard Hein; Lav: Manfred Schweigkofler
Turandot (Puccini) 12 Sept-1 MaiDir: Enrico Dovico / Richard Hein / Jaroslav Kyzlink; Lav: Václav Věžník
La bohème (Puccini) 14 Sept-19 JuuniDir: Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc; Lav: Ondřej Havelka
Il trovatore (Verdi) 19 Sept-6 MaiDir: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; Lav: Lubor Cukr
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Sept-19 VeebDir: Richard Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; Lav: Martin Otava
Carmen (Bizet) 30 Sept-27 JuuniDir: František Drs / Jiří Mikula; Lav: Zdeněk Troška
Rusalka (Dvořák,A) 3 Okt-12 JuuniDir: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jan Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 Okt-11 MaiDir: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; Lav: Martin Otava
Rigoletto (Verdi) 19 Okt-5 JuuniDir: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; Lav: Karel Jernek
Tosca (Puccini) 29 Nov-26 JuuniDir: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jaroslav Kyzlink; Lav: Martin Otava
Tannhäuser (Wagner) 11 Jaan-25 MaiDir: Hilary Griffiths / Richard Hein; Lav: Andrejs Žagars
Otello (Verdi) 26 Jaan-30 MaiDir: Tomáš Brauner / Heiko Mathias Förster; Lav: Dominik Neuner, Lubor Cukr
La rondine (concert) (Puccini) 14-16 MaiDir: Martin Leginus
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Mai-24 JuuniDir: Heiko Mathias Förster / Richard Hein; Lav: Ladislav Štros
Valka s mloky (Franz) 4-25 JuuniDir: Marko Ivanović, František Drs; Lav: David Drábek
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Komedianti (Leoncavallo) 31 Aug-11 AprillDir: Norbert Baxa
Na tý louce zelený (Beneš) 5 Sept-31 DetsDir: Norbert Baxa
Nabucco (Verdi) 5 Okt-5 MaiDir: Milan Kaňák; Lav: Martin Dubovic
Rusalka (Dvořák,A) 20 Okt-23 Märts
V studni (Blodek) 4 Nov
Vinobraní (Nedbal) 7 Nov-8 Veeb
Così fan tutte (Mozart) 30 Nov-6 Veeb
Requiem (Mozart) 4 Dets
Aida (Verdi) 23 MaiDir: Norbert Baxa
La traviata (Verdi) 7-11 JuuniDir: Miloš Formáček; Lav: Martina Dubovice
La traviata (Verdi) 11 Sept-15 OktDir: Miloš Formáček; Lav: Martin Dubovic
Nabucco (Verdi) 18 Sept-5 OktDir: Milan Kaňák; Lav: Martin Dubovic
Hraběnka Marica () 13+ Dets