2012/13 > Poola 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2012/13 > Poola

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Rootsi Leedu
Saksamaa

Poola
 
Valgevene
Tšehhi Vabariik Slovakkia Ukraina

Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 

My Fair Lady (Loewe) 7 Sept-23 JuuniDir: Maciej Figas; Lav: Maciej Korwin
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-16 SeptDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Cezary Domagała
Rusalka (Dvořák,A) 22-26 SeptDir: Maciej Figas; Lav: Kristina Wuss
La traviata (Verdi) 17-20 OktDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
La bohème (Puccini) 8 Nov-19 MaiDir: Andrzej Knap; Lav: Maciej Prus
Hrabina Marica (Kálmán) 15 Nov-7 AprillDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
L'elisir d'amore (Donizetti) 14 Dets-14 AprillDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Krzysztof Nazar
La Gioconda (Ponchielli) 11-12 JaanDir: Ruben Silva; Lav: Krzysztof Nazar
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 Jaan-9 JuuniDir: Jerzy Wołosiuk / Maciej Figas; Lav: Janina Niesobska
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 27 Jaan-27 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Grzegorz Boniecki
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-7 VeebDir: Włodzimierz Szymański; Lav: Sławomir Żerdzicki
Madama Butterfly (Puccini) 15-17 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Marianne Berglof
Die Zauberflöte (Mozart) 22-24 VeebDir: Dirk Vermeulen; Lav: Matthias Remus
Carmen (Bizet) 14-17 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
Il trovatore (Verdi) 22-23 MärtsDir: Lukas Beikircher; Lav: Maciej Korwin
Halka (Moniuszko) 27 Aprill-16 JuuniDir: Piotr Wajrak; Lav: Natalia Babińska
Don Giovanni (Mozart) 1 MaiLav: Andrejs Žagars
Khovanschina (Musorgsky) 9 Mai
Nabucco (Verdi) 23-26 MaiDir: Maciej Figas; Lav: Ryszard Peryt
Halka (Moniuszko) 20-23 SeptDir: Piotr Wajrak; Lav: Natalia Babińska
Rusalka (Dvořák,A) 28-29 SeptDir: Maciej Figas; Lav: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 10-13 OktDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Carmen (Bizet) 13 Okt-4 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss
Salome (Strauss) 7-13 NovDir: Michał Klauza; Lav: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 24-27 NovDir: Tadeusz Kozłowski / Jakub Kontz; Lav: Karolina Sofulak
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Dets-19 MaiDir: Michał Klauza; Lav: Marek Weiss
Rothschild's Violin (Fleyshman) 26 Jaan-14 AprillDir: Michał Klauza; Lav: Marek Weiss
The Gamblers (Shostakovich) 26 Jaan-14 AprillDir: Michał Klauza; Lav: Andrzej Chyra
Macbeth (Verdi) 9-13 Veeb
Madame Curie (Sikora) 8-9 MärtsDir: Wojciech Michniewski; Lav: Marek Weiss
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23-26 Märts
Maria (Statkowski) 25-29 AugDir: Łukasz Borowicz; Lav: Michael Gieleta
Carmen (Bizet) 6-8 SeptDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss
Ubu Rex (Penderecki) 27 Sept-13 OktDir: Wojciech Michniewski; Lav: Janusz Wiśniewski
Maria (Statkowski) 15-17 NovDir: Łukasz Borowicz; Lav: Michael Gieleta
La traviata (Verdi) 7-11 DetsLav: Karolina Sofulak
Krakow, Opera Krakowska  / 
Carmen (Bizet) 19 Sept-29 JaanDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
The Gypsy Baron (Strauss,J) 27 Sept-22 JaanDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Rigoletto (Verdi) 3 Okt-5 JuuliDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Henryk Baranowski
Le nozze di Figaro (Mozart) 6 Okt-21 AprillDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
La cenerentola (Rossini) 12 Okt-19 MaiDir: Damiano Binetti; Lav: Giorgio Madia
La traviata (Verdi) 19 Okt-14 JuuniDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Krzysztof Nazar
Madama Butterfly (Puccini) 26 Okt-12 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Tosca (Puccini) 3 Nov-5 MaiDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 9 Nov-7 AprillDir: Piotr Wajrak; Lav: Waldemar Zawodziński
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16 Nov-3 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Dets-17 MärtsDir: Evgeny Volynskiy; Lav: Henryk Baranowski
Little Lord (Markwick) 14 Dets-26 MaiDir: Sebastian Perłowski; Lav: Janusz Szydłowski
The Haunted Manor () 20-22 DetsDir: Piotr Wajrak; Lav: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 4-8 JaanDir: Uwe Theimer; Lav: Janusz Józefowicz
Winterreise (Schubert) 24 Jaan-19 MärtsDir: Konrad Mastyło; Lav: Józef Opalski
Don Giovanni (Mozart) 22-24 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Michał Znaniecki
The Emperor of Atlantis (Ullmann) 8-10 MärtsDir: Grzegorz Berniak; Lav: Beata Redo-Dobber
Orpheus and Eurydice (Gluck) 27 Aprill-18 JuuniDir: Marek Toporowski; Lav: Giorgio Madia
Il trovatore (Verdi) 8-12 Juuni
Rodelinda (concert) (Handel) 13 JuuniDir: Jan Tomasz Adamus
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 21-23 JuuniDir: Łukasz Borowicz; Lav: Michał Znaniecki
Carmina Burana (Orff) 28-30 Juuni
The Gypsy Baron (Strauss,J) 14-15 SeptDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Rigoletto (Verdi) 22 SeptDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Henryk Baranowski
The Devils of Loudun (Penderecki) 27-29 SeptDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 4 Okt-3 NovDir: Tomasz Tokarczyk
Madama Butterfly (Puccini) 11-13 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Orpheus and Eurydice (Gluck) 19-20 OktDir: NN; Lav: Giorgio Madia
The Marriage of Figaro (Mozart) 25-27 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 8-10 NovDir: Łukasz Borowicz
The Troubadour (Verdi) 22-24 NovDir: Tomasz Tokarczyk
La traviata (Verdi) 29 NovDir: Tomasz Tokarczyk
Lodz, Teatr Wielki  / 
Tosca (Puccini) 27 Okt-21 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (concert) (Puccini) 28 Dets-23 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Anna Bolena (Donizetti) 23 Märts-26 MaiDir: Eraldo Salmieri; Lav: Janina Niesobska
La traviata (Verdi) 27 Aprill-12 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Guy Coutance
Maria Stuarda (Donizetti) 29 MaiDir: Eraldo Salmieri; Lav: Dieter Kaegi
Carmen (Bizet) 9 JuuniDir: Bassem Akiki / Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Madama Butterfly (Puccini) 22 Sept-12 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Tosca (Puccini) 27 Sept-26 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 2 Okt-27 NovLav: Marek Okopiński
Cyganeria (Puccini) 4 Okt-29 DetsLav: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 6 OktLav: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Carmen (Bizet) 9 Okt-1 DetsLav: Laco Adamik
Anna Bolena (Donizetti) 13 Okt-8 DetsLav: Janina Niesobska
My Fair Lady (Loewe) 16-17 Okt
Aida (Verdi) 3 Nov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-17 Dets
Poznan, Teatr Wielki  / 
Wesele Figara (Mozart) 6 Okt-21 AprillDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Straszny dwór (Moniuszko) 10 Okt-16 MaiDir: Maciej Wieloch; Lav: Emil Wesołowski
La traviata (Verdi) 19 Okt-28 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Cyganeria (Puccini) 27 Okt-4 NovDir: Gabriel Chmura; Lav: Ran Arthur Braun
Aida (Verdi) 6 Nov-5 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
La serva padrona (Pergolesi) 16 Nov-17 AprillDir: Francesco Bottigliero; Lav: Natalia Babińska
Hamlet (Thomas,A) 17-18 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Ignacio Garcia
Lady Macbeth of Mtsensk District (Shostakovich) 30 Nov-14 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Marcelo Lombardero(original), Pablo Maritano(revival)
The Marriage (Musorgsky) 4 Dets-21 Veeb
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 7 Dets-13 Jaan
Anatevka (Bock) 12 Dets-8 Veeb
Der Freischütz (Weber) 25 Jaan-17 Veeb
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Veeb-1 Juuni
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 Märts-6 AprillDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Nabucco (Verdi) 17-21 Märts
Comedy of the Dumb Wife (Kassern) 7-17 Aprill
Werther (Massenet) 12-14 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Ignacio Garcia
Krol Edyp (Stravinsky) 27 Aprill-6 JuuniDir: Gabriel Chmura; Lav: Jacek Przybyłowicz
Tosca (Puccini) 9 Mai-11 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Cyberiada (Meyer,K) 25-28 MaiDir: Krzysztof Słowiński; Lav: Ran Arthur Braun
Falstaff (Verdi) 21-25 Juuni
Falstaff (Verdi) 21 Sept-9 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Tomasz Konina
Cyberiada (Meyer,K) 28-29 SeptDir: Krzysztof Słowiński; Lav: Ran Arthur Braun
Parsifal (Wagner) 18 Okt-13 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Kirsten Dehlholm
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Okt-6 VeebDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Jaś i Małgosia (Humperdinck) 7 Nov-31 MaiDir: Agnieszka Nagórka; Lav: Monika Dobrowlańska
Messa da Requiem (Verdi) 17 NovDir: Gabriel Chmura
Nabucco (Verdi) 22 Nov-6 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
The Portrait (Weinberg) 6 Dets-19 JaanDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: David Pountney(original), Anelia Kadieva(revival)
La traviata (Verdi) 15 Dets-4 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Jaan-6 MaiDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Aida (Verdi) 12 Jaan-9 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Straszny dwór (Moniuszko) 22 Jaan-2 AprillDir: Maciej Wieloch; Lav: Emil Wesołowski
Tosca (Puccini) 23 Veeb-30 MärtsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Don Giovanni (Mozart) 22-25 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Pippo Delbono
La bohème (Puccini) 24 Aprill-13 MaiDir: Gabriel Chmura; Lav: Ran Arthur Braun
Carmen (Bizet) 24-28 MaiDir: Kees Bakels; Lav: Denis Krief
The Angel of the Odd (Coli) 7-14 JuuniDir: Grzegorz Wierus; Lav: Krzysztof Cicheński
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Madama Butterfly (Puccini) 14-23 SeptDir: Wojciech Semerau-Siemianowski; Lav: Pia Partum
Wiener Blut (Strauss,J) 26 Okt-19 AprillDir: Piotr Deptuch; Lav: Daniel Kustosik
Fidelio (Beethoven) 17-18 NovDir: Piotr Deptuch; Lav: Werner Pichler
Nabucco (Verdi) 23-25 NovDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Olga Iwanowna
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 4-18 JaanDir: Wojciech Semerau-Siemianowski / Norbert Twórczyński; Lav: Jitka Stokalska
Kraina uśmiechu (Lehár) 1-2 VeebDir: Frank Zacher; Lav: Wiesław Ochmann
Księżniczka czardasza (Kálmán) 22-23 VeebDir: Jerzy Kosek; Lav: Maria Sartowa
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 22 Märts-14 AprillDir: Frank Zacher; Lav: Dmitry Bertman
Robinson Crusoe (Offenbach) 22 JuuniDir: Piotr Deptuch; Lav: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 Sept-6 AprillDir: Frank Zacher / Jerzy Wołosiuk; Lav: Dmitry Bertman
Madama Butterfly (Puccini) 26-27 OktDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Pia Partum
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 23-24 NovDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Jitka Stokalska
Lohengrin (Wagner) 13 Dets-11 JaanDir: Golo Berg
Robinson Crusoe (Offenbach) 31 Dets-19 JaanDir: Jerzy Wołosiuk / Piotr Deptuch; Lav: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 22-23 MärtsDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Olga Iwanowna
Warszawa, Teatr Wielki - Opera Narodowa / Polish National Opera  / 
Nabucco (Verdi) 19 Sept-29 JaanDir: Andrzej Straszyński; Lav: Marek Weiss
Manon Lescaut (Puccini) 23 Okt-2 NovDir: Patrick Fournillier; Lav: Mariusz Treliński
Madama Butterfly (Puccini) 29 Nov-4 DetsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Mariusz Treliński
Pygmalion (concert) (Rameau) 7 DetsDir: Paul Agnew
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 8-12 DetsDir: Keri-Lynn Wilson; Lav: Mariusz Treliński
Don Carlos (Verdi) 13-22 JaanDir: Carlo Montanaro; Lav: Willy Decker
The Makropulos Affair (Janáček) 17-23 VeebDir: Gerd Schaller; Lav: Christoph Marthaler
La traviata (Verdi) 1-3 MärtsDir: Miguel A Gomez-Martinez; Lav: Mariusz Treliński
Medeamaterial (Dusapin) 8-10 MärtsDir: NN; Lav: Barbara Wysocka
Turandot (Puccini) 24-28 MärtsDir: Carlo Montanaro; Lav: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 4 Aprill-14 MaiDir: Łukasz Borowicz; Lav: Natalia Korczakowska
Lady Sarashina (Eötvös) 7-14 AprillDir: Christian Schumann; Lav: Ushio Amagatsu
Qudsja Zaher (Szymański) 20-24 AprillDir: Wojciech Michiewski; Lav: Eimuntas Nekrošius
Le Rossignol (Stravinsky) 5-8 MaiDir: Modestas Pitrenas; Lav: Alexander Petrov
Transcryptum (Blecharz) 23-28 MaiDir: Marta Kluczynska; Lav: Wojtek Blecharz
Der fliegende Holländer (Wagner) 24-31 MaiDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Rigoletto (Verdi) 13-16 JuuniDir: Andriy Yurkevych; Lav: Gilbert Deflo
The Devils of Loudun (Penderecki) 2-8 OktDir: Lionel Friend; Lav: Keith Warner
Don Carlos (Verdi) 27 Okt-2 NovDir: Carlo Montanaro; Lav: Willy Decker
Nabucco (Verdi) 19 Nov-25 VeebDir: Bassem Akiki; Lav: Marek Weiss
Jolanta (Tchaikovsky) 12-19 DetsDir: Valery Gergiev; Lav: Mariusz Trelinski
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 13-19 DetsDir: Valery Gergiev; Lav: Mariusz Trelinski
Orfeo ed Euridice (Gluck) 10 Jaan-21 VeebDir: Łukasz Borowicz; Lav: Mariusz Treliński
Straszny dwór (Moniuszko) 24 Jaan-5 JuuniDir: Jakub Chrenowicz; Lav: Mikołaj Grabowski
Qudsja Zaher (Szymański) 2-4 VeebDir: Wojciech Michiewski; Lav: Eimuntas Nekrošius
Le Rossignol (Stravinsky) 15-18 VeebDir: Modestas Pitrenas; Lav: Alexander Petrov
Madame Butterfly (Puccini) 14 Märts-10 MaiDir: Andriy Yurkevych, Piotr Staniszewski; Lav: Mariusz Treliński
Attila (concert) (Verdi) 15 MärtsDir: Carlo Montanaro
Lohengrin (Wagner) 11-17 AprillDir: Stefan Soltesz; Lav: Antony McDonald
Zwycięstwo nad słońcem (Wojciechowski) 26-29 AprillLav: Krzysztof Garbaczewski
Solarize (Stańczyk) 26-29 AprillLav: Krzysztof Garbaczewski
Elektra (Strauss) 4-6 MaiDir: NN; Lav: Willy Decker
Moby Dick (Knapik) 25-29 JuuniDir: Gabriel Chmura; Lav: Barbara Wysocka
Warszawa, Warszawska Opera Kameralna / Warsaw Chamber Opera  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25-28 OktDir: Ruben Silva
The Barber of Seville (Paisiello) 4-6 JaanDir: Tadeusz Karolak; Lav: Jitka Stokalska
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Jaan-7 JuuliDir: Ruben Silva; Lav: Ryszard Peryt
The Rake's Progress (Stravinsky) 1-4 MärtsDir: Charles Olivieri-Munroe; Lav: Marek Weiss
Orfeusz i Eurydyka (concert) (Gluck) 4 AprillDir: Kai Bumann
L'elisir d'amore (Donizetti) 1-2 Mai
Così fan tutte (Mozart) 20-23 JuuniDir: Ruben Silva; Lav: Marek Weiss
Don Giovanni (Mozart) 25 Juuni
Le nozze di Figaro (Mozart) 27-30 Juuni
La finta giardiniera (Mozart) 2 Juuli
La finta semplice (Mozart) 4 Juuli
Zaïde (Mozart) 9 Juuli
Lo sposo deluso (Mozart) 11 Juuli
Der Schauspieldirektor (Mozart) 11 Juuli
L'oca del Cairo (Mozart) 11 Juuli
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13-14 Juuli
Bastien und Bastienne (Mozart) 18 Juuli
Imeneo (Handel) 13-14 SeptDir: Władysław Kłosiewicz; Lav: Ryszard Peryt
The Telephone (Menotti) 27-28 Sept
Così fan tutte (Mozart) 18 Okt-30 Nov
Suor Angelica (Puccini) 25-26 Okt
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Straszny dwór (Moniuszko) 8 Sept-16 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 9 Sept-19 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Rigoletto (Verdi) 13 Sept-15 MärtsDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
Czarodziejski flet (Mozart) 14 Sept-18 MaiDir: Tadeusz Zathey; Lav: Anna Długołęcka
Król Roger (Szymanowski) 15 Sept-12 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Mariusz Treliński
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 Sept-20 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
Alice in Wonderland (Chauls) 19 Sept-7 MaiDir: Bassem Akiki; Lav: Adam Frontczak
Otello (Verdi) 21 Sept-29 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
Sid, wąż, który chciał śpiewać (Fox) 25 Sept-18 MaiDir: Bassem Akiki; Lav: Adam Frontczak
Carmen (Bizet) 26 Sept-1 JuuniDir: Tomasz Szreder; Lav: Adam Frontczak
Falstaff (Verdi) 27 Sept-17 MärtsDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Pułapka (Krauze) 28 SeptDir: Tomasz Szreder; Lav: Ewelina Pietrowiak
Angels in America (Eötvös) 29 SeptDir: Bassem Akiki
La libertà chiama la libertà (Knapik) 30 SeptDir: Jacek Kaspszyk; Lav: Michał Zadara
Ogrod Marty (Duchnowski) 3 OktDir: Cezary Duchnowski
Zítra se bude... (Březina) 5 OktDir: Marko Ivanović; Lav: Jiří Nekvasil
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 Okt-30 AprillDir: Tadeusz Zathey; Lav: Igor Przegrodzki
Don Giovanni (Mozart) 11 Okt-3 AprillDir: Jari Hämäläinen / Bassem Akiki; Lav: Mariusz Treliński
The Mother of Black-Winged Dreams (Kulenty) 24 OktDir: Bassem Akiki; Lav: Ewelina Pietrowiak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 25 Okt-13 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Okt-5 MaiDir: Francesco Bottigliero; Lav: Marek Weiss
Boris Godunow (Musorgsky) 28 Okt-17 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Giovanna d'Arco (Verdi) 30 Okt-16 MärtsDir: Ewa Michnik; Lav: Natascha Ursuliak
Halka (Moniuszko) 4 Nov-2 JuuniDir: Tomasz Szreder; Lav: Laco Adamik
Raj utracony (Penderecki) 7 Nov-9 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Waldemar Zawodziński
Chopin (Orefice) 15 Nov-8 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Laco Adamik
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 18 Nov-19 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Hans-Peter Lehmann
Parsifal (Wagner) 21 Nov-9 MärtsDir: Tomasz Szreder; Lav: Georg Rootering
Samson i Dalila (Saint-Saëns) 27 Nov-15 MaiDir: Tadeusz Zathey; Lav: Michał Znaniecki
Così fan tutte (Mozart) 28 Nov-11 AprillDir: Bassem Akiki; Lav: Michał Znaniecki
Little Red Riding Hood (Pauer) 30 Nov-2 JuuniDir: Bassem Akiki; Lav: Adam Frontczak
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 Dets-5 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 15 Dets-5 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Fiddler on the Roof (Bock) 29 Dets-25 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Marek Weiss
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-7 JaanDir: Ewa Michnik; Lav: Helena Kaut-Howson
Nabucco (Verdi) 24 Veeb-18 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 27 Aprill-28 MaiDir: Bassem Akiki; Lav: Adam Frontczak
Aida (Verdi) 8 JuuniDir: Ewa Michnik; Lav: Adam Frontczak
Tosca (Puccini) 14-30 JuuniDir: Tomasz Szreder; Lav: Adam Frontczak
Little Red Riding Hood (Pauer) 10 Sept-1 AprillDir: Michał Czubaszek; Lav: Adam Frontczak
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Sept-8 MaiDir: Tadeusz Zathey; Lav: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 12 Sept-10 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Adam Frontczak
Chopin (Orefice) 13 Sept-6 MaiDir: Ewa Michnik
Rigoletto (Verdi) 14 Sept-5 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
Król Roger (Szymanowski) 15 Sept-24 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Mariusz Treliński
Nabucco (Verdi) 18 Sept-11 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Marek Weiss
Cavalleria rusticana (Mascagni) 19 Sept-10 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 19 Sept-10 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Così fan tutte (Mozart) 20 Sept-15 AprillDir: Tomasz Szreder; Lav: Michał Znaniecki
Carmen (Bizet) 22 Sept-4 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Adam Frontczak
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Sept-22 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
Halka (Moniuszko) 25 Sept-30 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 26 Sept-6 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Paradise Lost (Penderecki) 27 Sept-31 MaiDir: Andrzej Straszyński; Lav: Waldemar Zawodziński
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Sept-29 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Sept-9 AprillDir: Tadeusz Zathey; Lav: Anna Długołęcka
Otello (Verdi) 9 Okt-24 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Michał Znaniecki
The Trap (Krauze) 10 Okt-27 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Ewelina Pietrowiak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11 Okt-9 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Falstaff (Verdi) 12 Okt-7 MaiDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Giovanna d'Arco (Verdi) 23 Okt-2 AprillDir: Ewa Michnik; Lav: Natascha Ursuliak
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Okt-13 AprillDir: Tadeusz Zathey; Lav: Igor Przegrodzki
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 29 Okt-21 MaiDir: Michał Czubaszek; Lav: Adam Frontczak
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 8-17 NovDir: Ewa Michnik; Lav: Waldemar Zawodziński
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 26 Nov-30 AprillDir: Tadeusz Zathey; Lav: Michał Znaniecki
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 1 Dets-26 Aprill
The Haunted Manor () 5 Dets-23 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Lado Adamic
Alice in Wonderland (Chauls) 17 Dets-8 AprillDir: Michał Czubaszek; Lav: Adam Frontczak
Anatevka (Bock) 4-19 JaanDir: Ewa Michnik; Lav: Marek Weiss, Adam Frontczak
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Jaan-2 VeebDir: Ewa Michnik; Lav: Helena Kaut-Howson
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Märts-11 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Anette Leistenschneider
Parsifal (Wagner) 17 AprillDir: Walter E Gugerbauer / Tomasz Szreder; Lav: Georg Rootering
Macbeth (Verdi) 13-22 JuuniDir: Ewa Michnik; Lav: Bruno Berger-Gorski