2013/14 > Itaalia 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2013/14 > Itaalia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Prantsusmaa
Monaco
Šveits
Austria
Sloveenia

Itaalia
 
Horvaatia
Malta Kreeka

Ancona, Teatro delle Muse  / 

L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Jaan-2 VeebDir: Jader Bignamini; Lav: Arnaud Bernard
Rigoletto (Verdi) 15 VeebDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Alessandro Talevi
Bergamo, Teatro Donizetti  / 
Il trovatore (Verdi) 1-3 SeptDir: Andreas Ryter
Maria de Rudenz (Donizetti) 20-22 SeptDir: Sebastiano Rolli; Lav: Francesco Bellotto
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 11-13 OktDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
Un ballo in maschera (Verdi) 8-10 NovDir: Stefano Romani; Lav: Ivan Stefanutti
La finta semplice (Varriale) 24 NovDir: Paolo Belloli; Lav: Paolo Andreoni
Sogno di un valzer (Straus) 19 JaanDir: Maria Galantino; Lav: Corrado Abbati
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 26-28 SeptDir: Roberto Tolomelli; Lav: Francesco Bellotto
Betly (Donizetti) 27 Sept-8 OktDir: Giovanni Battista Rigon; Lav: Luigi Barilone
Tosca (Puccini) 10-12 OktDir: Fabio Mastrangelo; Lav: Hugo De Ana
Torquato Tasso (Donizetti) 7-9 NovDir: Sebastiano Rolli; Lav: Dieter Kaegi
Bolzano, Teatro Comunale  / 
War Sum Up (Ratniece) 11 SeptDir: Kaspars Putnins; Lav: Kirsten Dehlholm
La bohème (Puccini) 26-27 NovDir: Giacomo Sagripanti; Lav: Ivan Stefanutti
Die Zauberflöte (Mozart) 11-12 JaanDir: Ekhart Wycik; Lav: Michela Lucenti
Biedermann und die Brandstifter (Voseček) 25 VeebDir: Walter Kobéra; Lav: Béatrice Lachaussée
Die Fledermaus (Strauss,J) 17-31 MaiDir: Marius Burkert; Lav: Georg Schmiedleitner
Brescia, Teatro Grande  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 11-13 OktDir: Andrea Battistoni; Lav: Arnaud Bernard
Otello (Verdi) 25-27 OktDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano de Luca
Der fliegende Holländer (Wagner) 29 Nov-1 DetsDir: Roman Brogli-Sacher; Lav: Federico Grazzini
Tancredi (Rossini) 13-15 DetsDir: Francesco Cilluffo; Lav: Francesco Frongia
Como, Teatro Sociale di Como - AsLiCo  / 
Otello (Verdi) 26-28 SeptDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano de Luca
La finta semplice (Mozart) 17-19 OktDir: Salvatore Percacciolo; Lav: Elisabetta Courir
Der fliegende Holländer (Wagner) 21-23 NovDir: Roman Brogli-Sacher; Lav: Federico Grazzini
Tancredi (Rossini) 6-8 DetsDir: Francesco Cilluffo; Lav: Francesco Frongia
L'elisir d'amore (Donizetti) 11-12 JaanDir: Andrea Battistoni; Lav: Arnaud Bernard
Aida (Verdi) 1 MärtsDir: Pietro Billi; Lav: Stefano Simone Pintor
Cremona, Teatro Ponchielli  / 
Otello (Verdi) 2-6 OktDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano De Luca
L'elisir d'amore (Donizetti) 18-20 OktDir: Andrea Battistoni; Lav: Arnaud Bernard
Der fliegende Holländer (Wagner) 15-17 NovDir: Roman Brogli-Sacher; Lav: Federico Grazzini
Tancredi (Rossini) 28-30 NovDir: Francesco Cilluffo; Lav: Francesco Frongia
La finta semplice (Mozart) 6-8 DetsDir: Salvatore Percacciolo; Lav: Elisabetta Courir
Fano, Teatro della Fortuna  / 
Carmen (Bizet) 24-26 JaanDir: Marco Boemi; Lav: Francesco Esposito
Rigoletto (Verdi) 21 VeebDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Alessandro Talevi
Genova, Opera di Genova  / 
Rigoletto (Verdi) 13-24 NovDir: Fabio Luisi; Lav: Rolando Panerai
Otello (Verdi) 27 Dets-5 JaanDir: Andrea Battistoni; Lav: Davide Livermore
Madama Butterfly (Puccini) 18 Veeb-2 MärtsDir: Valerio Galli; Lav: Daniela Dessì
Le nozze di Figaro (Mozart) 14-18 MärtsDir: Johannes Wildner; Lav: Marco Spada
La bohème (Puccini) 5-16 AprillDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Augusto Fornari
Carmen (Bizet) 9-31 MaiDir: Andrea Battistoni; Lav: Davide Livermore
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-22 JuuniDir: Bruno Campanella / Alvise Casellati; Lav: Filippo Crivelli
Jesi, Festival Pergolesi Spontini  / 
Gott segne den König! (concert) (Spontini) 25 Okt
Jesi, Teatro G B Pergolesi  / 
L'arlesiana (Cilea) 27-29 SeptDir: Francesco Cilluffo; Lav: Rosetta Cucchi
Falstaff (Verdi) 22-24 NovDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Marco Spada
Don Giovanni (Mozart) 18-19 OktDir: José Luis Gomez Rios; Lav: Graham Vick
Tosca (Puccini) 7-9 NovDir: Antonio Pirolli; Lav: Massimo Gasparòn
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29-30 NovDir: Christian Capocaccia; Lav: Frédéric Roels
Livorno, Teatro Goldoni  / 
Carmen (Bizet) 14 NovDir: Carlo Goldstein; Lav: Francesco Esposito
La duchessa di Chicago (Kálmán) 26 JaanDir: Maurizio Bogliolo; Lav: Marco Prosperini
I racconti di Hoffmann (Offenbach) 13-14 VeebDir: Guy Condette; Lav: Nicola Zorzi
Tosca (Puccini) 21-22 MaiDir: Matteo Beltrami; Lav: Renato Bonaiuto
Lucca, Teatro del Giglio  / 
Carmen (Bizet) 23-24 NovDir: Carlo Goldstein; Lav: Francesco Esposito
Falstaff (Verdi) 13-15 DetsDir: Nicola Paszkowski; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 7-9 VeebDir: Julian Kovatchev; Lav: Italo Nunziata
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22-23 VeebDir: Guy Condette; Lav: Nicola Zorzi
Madama Butterfly (Puccini) 6 Aprill
Massa Maritima, Lirica in Piazza  / 
Rigoletto (Verdi) 1-3 AugDir: Claudio Maria Micheli; Lav: Renato Bonajuto
Il trovatore (Verdi) 2-4 AugDir: Claudio Maria Micheli / Maurizio Morgantini; Lav: Guido Zamara
Messina, Teatro Vittorio Emanuele  / 
La bohème (Puccini) 10-14 DetsDir: Elio Orciuolo; Lav: Aldo Tarabella
Milano, Teatro alla Scala  / 
La traviata (Verdi) 7 Dets-4 JaanDir: Daniele Gatti; Lav: Dmitri Tcherniakov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-28 VeebDir: Pier Giorgio Morandi; Lav: Mary Zimmerman
Il trovatore (Verdi) 15 Veeb-7 MärtsDir: Daniele Rustioni; Lav: Hugo De Ana
La fidanzata dello Zar (Rimsky-Korsakov) 2-14 MärtsDir: Daniel Barenboim; Lav: Dmitri Tcherniakov
Les troyens (Berlioz) 8-30 AprillDir: Antonio Pappano; Lav: David McVicar
Elektra (Strauss) 18 Mai-10 JuuniDir: Esa-Pekka Salonen; Lav: Patrice Chéreau
Così fan tutte (Mozart) 19 Juuni-18 JuuliDir: Daniel Barenboim / Karl Heinz Steffens; Lav: Claus Guth
Le comte Ory (Rossini) 4-21 JuuliDir: Donato Renzetti; Lav: Laurent Pelly
Simon Boccanegra (Verdi) 31 Okt-19 NovDir: Stefano Ranzani / Daniel Barenboim; Lav: Federico Tiezzi
Modena, Teatro Comunale  / 
I vespri siciliani (Verdi) 22-24 NovDir: Stefano Ranzani; Lav: Davide Livermore
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 30 Nov-1 DetsDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
Olimpia 2000 (Molinelli) 15 DetsDir: Roberto Molinelli; Lav: Loredana Parrella
La clemenza di Tito (Mozart) 7-9 VeebDir: Eric Hull; Lav: Walter Pagliaro
Simon Boccanegra (Verdi) 21-23 MärtsDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Riccardo Canessa
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 13-15 AprillDir: Patrick Fournillier; Lav: Fabio Sparvoli
Napoli, Teatro di San Carlo  / 
Aida (Verdi) 5-17 DetsDir: Nicola Luisotti; Lav: Franco Dragone
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-29 JaanDir: Bruno Campanella; Lav: Mariano Bauduin(original), Filippo Crivelli(revival)
Evgenij Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Veeb-9 MärtsDir: John Axelrod; Lav: Michal Znaniecki
Otello (Verdi) 13-29 AprillDir: Nicola Luisotti; Lav: Henning Brockhaus
Pagliacci (Leoncavallo) 22 Mai-8 JuuniDir: Nello Santi; Lav: Daniele Finzi Pasca
Don Checco (Giosa) 25 Sept-3 OktDir: Francesco Lanzillotta; Lav: Lorenzo Amato
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-12 OktDir: Giuseppe Finzi; Lav: Riccardo Canessa
Salome (Strauss) 15-26 NovDir: Nicola Luisotti; Lav: Manfred Schweigkofler
Novara, Teatro Coccia  / 
Macbeth (Verdi) 4-6 OktDir: Giuseppe Sabbatini; Lav: Dario Argento
Norma (Bellini) 6-8 DetsDir: Matteo Beltrami; Lav: Alberto Fassini(original), Vittorio Borrelli(revival)
Tosca (Puccini) 17-19 JaanDir: Valerio Galli; Lav: Fabio Ceresa
Padova, Teatro Verdi  / 
Lucrezia Borgia (Donizetti) 20-22 SeptDir: Francesco Pasqualetti; Lav: Giulio Ciabatti
Rigoletto (Verdi) 18-20 OktDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano Poda
Tosca (Puccini) 23-27 DetsDir: Fabio Mastrangelo; Lav: Hugo De Ana
Parma, Fondazione Teatro Regio di Parma  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 1-11 OktDir: Jader Bignamini; Lav: Hugo De Ana
Falstaff (Verdi) 12-26 OktDir: Sebastiano Rolli; Lav: Renato Bruson, Marina Bianchi
I masnadieri (Verdi) 18-27 OktDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Leo Muscato
Concert (Verdi) 29 OktDir: Donato Renzetti
Messa da Requiem (Verdi) 31 OktDir: Daniele Gatti
Pagliacci (Leoncavallo) 12-26 JaanDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Federico Grazzini
Gianni Schicchi (Puccini) 12-26 JaanDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Federico Grazzini
La cambiale di matrimonio (Rossini) 21-28 VeebDir: Francesco Cilluffo; Lav: Andrea Cigni
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 31 Märts-6 AprillDir: Patrick Fournillier; Lav: Fabio Sparvoli
Pavia, Teatro Fraschini  / 
Otello (Verdi) 10-12 OktDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano De Luca
La finta semplice (Mozart) 23-24 OktDir: Salvatore Percacciolo; Lav: Elisabetta Courir
Tancredi (Rossini) 22-24 NovDir: Francesco Cilluffo; Lav: Francesco Frongia
Der fliegende Holländer (Wagner) 9-11 DetsDir: Roman Brogli-Sacher; Lav: Federico Grazzini
L'elisir d'amore (Donizetti) 19-20 JaanDir: Andrea Battistoni; Lav: Arnaud Bernard
Sogno di un valzer (Straus) 28 Jaan
Piacenza, Teatro Municipale  / 
Luisa Miller (Verdi) 12-15 OktDir: Donato Renzetti; Lav: Leo Nucci
I vespri siciliani (Verdi) 29 Nov-1 DetsDir: Stefano Ranzani; Lav: Davide Livermore
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 2-4 VeebDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
La vedova allegra (Lehár) 14-16 VeebDir: Christopher Franklin / Andrea Sanguineti; Lav: Nicola Berloffa
Simon Boccanegra (Verdi) 14-16 MärtsDir: Francesco Ivan Ciampa; Lav: Riccardo Canessa
Gianni Schicchi (Puccini) 9-11 MaiDir: Fabrizio Dorsi; Lav: Flavio Ambrosini
Pisa, Teatro Comunale Verdi  / 
La forza del destino (Verdi) 11-13 OktDir: Valerio Galli; Lav: Renato Bonajuto
Tosca (Puccini) 29 Nov-1 DetsDir: Nahel Al Halabi; Lav: Riccardo Canessa
Carmen (Bizet) 11-12 JaanDir: Carlo Goldstein; Lav: Francesco Esposito
Il Flaminio (Pergolesi) 22 JaanDir: Federico Bardazzi
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-9 VeebDir: Guy Condette; Lav: Nicola Zorzi
Andrea Chénier (Giordano) 7-9 MärtsDir: Elio Orciuolo; Lav: Marco Spada
Il mantello (Chailly) 14 MärtsLav: Stefano Mecenate
Amici (Bellisario) 14 MärtsLav: Stefano Mecenate
Si camminava sull'Arno (Simoni) 4 AprillLav: Lorenzo Mucci
Ravenna, Teatro Comunale Alighieri  / 
Macbeth (Verdi) 8-16 NovDir: Nicola Paszkovski; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Otello (Verdi) 9-16 NovDir: Nicola Paszkovski; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Falstaff (Verdi) 10-17 NovDir: Nicola Paszkovski; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Luisa Miller (Verdi) 24-26 JaanDir: Donato Renzetti; Lav: Leo Nucci
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 15-16 VeebDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 15-16 MärtsDir: Julian Kovatchev; Lav: Italo Nunziata
Reggio Emilia, Teatro Municipale Valli  / 
I vespri siciliani (Verdi) 8-10 NovDir: Stefano Ranzani; Lav: Davide Livermore
My Fair Lady (Loewe) 29 Nov-1 DetsDir: Emanuele Friello; Lav: Massimo Romeo Piparo
La clemenza di Tito (Mozart) 14-16 VeebDir: Eric Hull; Lav: Walter Pagliaro
La duchessa di Chicago (Kálmán) 21-23 VeebDir: Maurizio Bogliolo; Lav: Marco Prosperini
Tosca (Puccini) 14-16 MärtsDir: Alberto Veronesi; Lav: Daniele Abbado
La cambiale di matrimonio (Rossini) 28-30 MärtsDir: Francesco Cilluffo; Lav: Andrea Cigni
Roma, Teatro dell'Opera di Roma  / 
Ernani (Verdi) 27 Nov-14 DetsDir: Riccardo Muti; Lav: Hugo De Ana
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 30 Jaan-6 VeebDir: Charles Dutoit; Lav: Laurent Pelly
L'Heure espagnole (Ravel) 30 Jaan-6 VeebDir: Charles Dutoit; Lav: Laurent Pelly
La petite messe solennelle (Rossini) 5 VeebDir: Roberto Gabbiani
Manon Lescaut (Puccini) 27 Veeb-8 MärtsDir: Riccardo Muti; Lav: Chiara Muti
Maometto II (Rossini) 28 Märts-8 AprillDir: Roberto Abbado; Lav: Pier Luigi Pizzi
L'elisir d'amore (Donizetti) 8-14 MaiDir: Donato Renzetti; Lav: Ruggero Cappuccio
Carmen (Bizet) 18-28 JuuniDir: Emmanuel Villaume; Lav: Emilio Sagi
The Prodigal Son (Britten) 4 JuuliDir: James Conlon; Lav: Mario Martone
Rigoletto (Verdi) 21-31 OktDir: Renato Palumbo; Lav: Leo Muscato
Roma, Accademia Nazionale di Santa Cecilia  / 
Peter Grimes (concert) (Britten) 26-30 OktDir: Antonio Pappano
Rovigo, Teatro Sociale  / 
Tosca (Puccini) 8-13 OktDir: Fabio Mastrangelo; Lav: Hugo De Ana(original),Giulio Ciabatti(revival)
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 13-17 NovDir: José Antonio Montaño; Lav: Italo Nunziata
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 11-12 JaanDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
Il campiello (Wolf-Ferrari) 14-16 VeebDir: Stefano Romani; Lav: Paolo Trevisi
The Water Babies (Furlani) 20-23 MärtsDir: Stefano Romani; Lav: Federico Bertolani
Sassari, Ente Concerti Marialisa de Carolis  / 
Falstaff (Verdi) 11-15 OktDir: Matteo Beltrami; Lav: Marco Spada
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 OktDir: Francesco Cilluffo; Lav: Alessio Pizzech
Così fan tutte (Mozart) 15-17 NovDir: Giovanni Battista Rigon; Lav: Jacopo Spirei
La traviata (Verdi) 6-8 DetsDir: Francesco Lanzillotta; Lav: Henning Brockhaus
Carmen (Bizet) 10-12 OktDir: Benjamin Bayl
Madama Butterfly (Puccini) 31 Okt-2 Nov
Salome (Strauss) 21-23 Nov
Adriana Lecouvreur (Cilea) 5-7 Dets
Savona, Opera Giocosa  / 
Il furioso nell'isola di San Domingo (Donizetti) 20 OktDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Francesco Esposito
La serva padrona (Pergolesi) 9 NovDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Jacopo Marchisio
Il maestro di cappella (Cimarosa) 9 NovDir: Giovanni Di Stefano; Lav: Jacopo Marchisio
Spoleto, Teatro Lirico Sperimentale  / 
Euridice e Orfeo (Scapucci) 13-15 SeptDir: Marco Angius; Lav: Giorgio Bongiovanni
Doglie (Sannicandro) 13-15 SeptDir: Marco Angius; Lav: Sandra De Falco
Grilletta e Porsugnacco (Orlandini) 20-22 SeptDir: Francesco Massimi; Lav: Giorgio Bongiovanni
Tosca (Puccini) 24-29 SeptDir: Carlo Palleschi; Lav: Lucio Gabriele Dolcini
Così fan tutte (concert) (Mozart) 13 OktDir: Antonio Cipriani
Torino, Teatro Regio  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 9-23 OktDir: Gianandrea Noseda; Lav: Vittorio Borrelli(original), Sylvano Bussotti(revival)
Rigoletto (Verdi) 17-25 OktDir: Donato Renzetti; Lav: Fabio Banfo(original), Anna Maria Bruzzese(revival)
La traviata (Verdi) 18-27 OktDir: Donato Renzetti; Lav: Laurent Pelly(original), Laurie Feldman Santoliquido(revival)
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7-17 NovDir: Alessandro de Marchi; Lav: Vittorio Borrelli
Concert (Verdi) 18-22 DetsDir: Gianandrea Noseda
Il flauto magico (Mozart) 10-21 JaanDir: Christian Arming; Lav: Roberto Andò
Madama Butterfly (Puccini) 1-6 VeebDir: Pinchas Steinberg; Lav: Damiano Michieletto
Turandot (Puccini) 12-27 VeebDir: Pinchas Steinberg / Giampaolo Bisanti; Lav: Giuliano Montaldo
Tosca (Puccini) 13-18 MärtsDir: Renato Palumbo; Lav: Jean-Louis Grinda
Gianni Schicchi (Puccini) 21-30 MärtsDir: Stefan Anton Reck; Lav: Vittorio Borrelli
Una Tragedia florentina (Zemlinsky) 21-30 MärtsDir: Stefan Anton Reck; Lav: Vittorio Borrelli
L'arca di Noè (Britten) 7 AprillDir: Carlo Bertola; Lav: Elisabetta Marini
Guglielmo Tell (Rossini) 7-18 MaiDir: Gianandrea Noseda; Lav: Graham Vick
The Rake's Progress (Stravinsky) 10-22 JuuniDir: Gianandrea Noseda; Lav: David McVicar
La vedova allegra (Lehár) 27 Juuni-6 JuuliDir: Christoph Campestrini; Lav: Hugo De Ana
Treviso, Teatro Comunale  / 
La bohème (Puccini) 2-6 OktDir: Francesco Lanzillotta; Lav: Ivan Stefanutti
Rigoletto (Verdi) 20-24 NovDir: Francesco Ommassini; Lav: Patrizia Di Paolo
La cenerentola (Rossini) 29 Jaan-2 VeebDir: Sergio Alapont; Lav: Lorenzo Regazzo
Trieste, Teatro Verdi  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 9-18 JaanDir: Gianluigi Gelmetti; Lav: Massimo Gasparòn
L'occasione fa il ladro (Rossini) 11-18 VeebDir: José Miguel Pérez-Sierra; Lav: Elisabetta Brusa
Madama Butterfly (Puccini) 27 Veeb-8 MärtsDir: Donato Renzetti; Lav: Giulio Ciabatti
La traviata (Verdi) 21 Märts-1 AprillDir: Gianluigi Gelmetti; Lav: Henning Brockhaus
Attila (Verdi) 23-31 MaiDir: Donato Renzetti; Lav: Enrico Stinchelli
Il paese del sorriso (Lehár) 17-28 JuuniDir: Antonino Fogliani; Lav: Damiano Michieletto
Il re pastore (Mozart) 24 Okt-2 NovDir: Francesco Lanzillotta
Venezia, La Fenice  / 
L'Africaine (Meyerbeer) 23 Nov-1 DetsDir: Emmanuel Villaume; Lav: Leo Muscato
La scala di seta (Rossini) 17-31 JaanDir: Alessandro de Marchi; Lav: Bepi Morassi
La clemenza di Tito (Mozart) 24 Jaan-1 VeebDir: Ottavio Dantone; Lav: Ursel Herrmann, Karl-Ernst Herrmann
La traviata (Verdi) 15 Veeb-15 MärtsDir: Diego Matheuz / Stefano Rabaglia; Lav: Robert Carsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 Veeb-20 MärtsDir: Giovanni Battista Rigon; Lav: Bepi Morassi
Il campiello (Wolf-Ferrari) 28 Veeb-11 MärtsDir: Stefano Romani; Lav: Paolo Trevisi
Elegy for Young Lovers (Henze) 27 Märts-6 AprillDir: Jonathan Webb; Lav: Pier Luigi Pizzi
La bohème (Puccini) 19 Aprill-30 MaiDir: Jader Bignamini; Lav: Francesco Micheli
Madama Butterfly (Puccini) 26 Aprill-1 JuuniDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Àlex Rigola
Tosca (Puccini) 16-31 MaiDir: Daniele Callegari; Lav: Serena Sinigaglia
The Rake's Progress (Stravinsky) 27 Juuni-5 JuuliDir: Diego Matheuz; Lav: Damiano Michieletto
La traviata (Verdi) 26 Aug-7 DetsDir: Daniele Rustioni / Diego Matheuz; Lav: Robert Carsen
Il trovatore (Verdi) 12-28 SeptDir: Daniele Rustioni; Lav: Lorenzo Mariani
L'inganno felice (Rossini) 18-27 SeptDir: Stefano Montanari; Lav: Bepi Morassi
Don Giovanni (Mozart) 10-19 OktDir: Stefano Montanari; Lav: Damiano Michieletto
La porta della legge (Sciarrino) 24 Okt-2 Nov
Simon Boccanegra (Verdi) 22 Nov-6 DetsDir: Myung-Whun Chung; Lav: Andrea De Rosa
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 14-20 JaanDir: Omer Meir Wellber; Lav: Arnaud Bernard
Il signor Bruschino (Rossini) 23-31 JaanLav: Bepi Morassi
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Jaan-19 VeebDir: Omer Meir Wellber
Don Pasquale (Donizetti) 8-22 VeebDir: Omer Meir Wellber; Lav: Italo Nunziata
La traviata (Verdi) 13 Veeb-4 OktDir: Omer Meir Wellber / Gaetano d’Espinosa / Riccardo Frizza; Lav: Robert Carsen
Alceste (Gluck) 20-28 MärtsDir: Guillaume Tourniaire; Lav: Pier Luigi Pizzi
Madama Butterfly (Puccini) 8-31 MaiDir: Jader Bignamini; Lav: Alex Rigola
Norma (Bellini) 20 Mai-6 JuuniDir: Gaetano d'Espinosa
Juditha Triumphans (Vivaldi) 19-27 JuuniDir: Stefano Montanari; Lav: Elena Barbalich
La scala di seta (Rossini) 20-28 JuuniLav: Bepi Morassi
Otello (Verdi) 7-12 JuuliLav: Francesco Micheli
Tosca (Puccini) 28 Aug-2 OktDir: Riccardo Frizza; Lav: Serena Sinigaglia
La cambiale di matrimonio (Rossini) 12-26 SeptLav: Ezio Dara
Il medico dei pazzi (Battistelli) 6-13 OktDir: Diego Matheuz; Lav: Andrea De Rosa
Die Zauberflöte (Mozart) 20-31 OktDir: Antonello Manacorda; Lav: Damiano Micheletto
Verona, Teatro Filarmonico  / 
Don Pasquale (Donizetti) 13-22 DetsDir: Omer Meir Wellber; Lav: Antonio Albanese
L'italiana in Algeri (Rossini) 2-9 VeebDir: Francesco Lanzillotta; Lav: Pier Luigi Pizzi
La vedova allegra (Lehár) 2-9 MärtsDir: Roberto Gianola; Lav: Gino Landi
Maria Stuarda (Donizetti) 6-13 AprillDir: Sebastiano Rolli; Lav: Federico Bertolani
Stabat Mater (concert) (Rossini) 17 AprillDir: Stefano Montanari
La bohème (Puccini) 9-16 NovDir: Xu Zhong; Lav: Francesco Maestrini