2013/14 > Venemaa 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2013/14 > Venemaa

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Soome
Eesti
Läti
Valgevene

Venemaa
 
USA
Ukraina
Gruusia
Aserbaidžan
Kazastan Jaapan

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Boris Godunov (Musorgsky) 20 Sept-2 VeebDir: Valeriy Voronin; Lav: Konstantin Balakin
Otello (Verdi) 25 Okt-30 AprillDir: Valeriy Voronin; Lav: Konstantin Balakin
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 30 Okt-11 Dets
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Nov-28 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 13 Nov-21 Märts
La traviata (Verdi) 12 Veeb-18 Aprill
María de Buenos Aires (Piazzolla) 13 Veeb-11 Märts
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 10-12 Aprill
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera House  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Sept-7 JuuniDir: Michael Güttler; Lav: Paul Curran
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 26 Sept-24 Mai
La traviata (Verdi) 27 Sept-15 Mai
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 29 Sept-10 Juuni
La bohème (Puccini) 1 Okt-14 Märts
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 2 Okt-5 Aprill
Madama Butterfly (Puccini) 3 Okt-22 Mai
Otello (Verdi) 8 Okt-19 JuuniDir: Pavel Klinichev; Lav: Igor Uschakov
Le comte Ory (Rossini) 15 Okt-21 Juuni
Tosca (Puccini) 18 Okt-29 Mai
Don Giovanni (Mozart) 22 Okt-3 Mai
Prince Igor (Borodin) 26 Okt-8 Mai
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Okt-31 Mai
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 31 Okt-8 Aprill
Le nozze di Figaro (Mozart) 9 Nov-6 Mai
Boris Godunov (Musorgsky) 10 Dets-17 MaiDir: Michael Güttler; Lav: Alexander Titel
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Dets-9 Aprill
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 27-28 Dets
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Aprill-5 Juuni
Izhevsk, State Opera and Ballet Theatre of Udmurt Republic  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 5 Veeb-9 AprillDir: Andrey Gordeyev
Kazan, Tatar State Opera and Ballet Theatre named after Mussa Djalil  / 
Tosca (Puccini) 25 Sept
Madama Butterfly (Puccini) 2 Okt
Carmen (Bizet) 4 Okt-8 Veeb
The Pearl Fishers (Bizet) 20 NovDir: Marco Boemi; Lav: Vernon Mound
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Nov-13 VeebDir: Renat Salavatov; Lav: Michael Pandzhavize
Requiem (Verdi) 27 Nov
La traviata (Verdi) 6 Dets-22 AprillDir: Marco Boemi; Lav: Jeannette Aster
Rigoletto (Verdi) 8 Dets-9 VeebDir: Renat Salavatov; Lav: Michael Pandzhavize
Nabucco (Verdi) 11 DetsDir: Marco Boemi; Lav: Denis Krief
Il trovatore (Verdi) 13 DetsDir: Marco Boemi; Lav: Bruno Berger-Gorski
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Dets-11 VeebDir: Renat Salavatov; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Veselá Vdova (Lehár) 20 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2-3 Veeb
Porgy and Bess (Gershwin) 5 Veeb
Aida (Verdi) 7 Veeb
Turandot (Puccini) 15 Veeb
The Love of the Poet (Akhiyarova) 24 Aprill
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Aprill
Krasnoyarsk, State Opera and Ballet Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 18 Sept-25 MaiDir: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; Lav: Yuliana Malkhasyants
Rigoletto (Verdi) 25 Sept-21 VeebDir: Grigor Palikarov / Aleksandr Kosinskiy; Lav: Plamen Kartalov
Carmen (Bizet) 29 Sept-18 MaiDir: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; Lav: Vyacheslav Tsyupa
La traviata (Verdi) 2 Okt-11 MaiDir: Aleksandr Kosinskiy; Lav: Vyacheslav Tsyupa
Madama Butterfly (Puccini) 6 Okt-26 AprillDir: Aleksandr Kosinskiy; Lav: Gennadiy Malkhasyants
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Okt-7 MaiDir: Aleksandr Kosinskiy; Lav: Aleksandr Fedorov
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Okt-13 AprillDir: Aleksandr Kosinskiy; Lav: Boris Ryabikin
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 29 Okt-30 MärtsDir: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; Lav: Vyacheslav Tsyupa
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 Nov-4 MaiDir: Anatoliy Chepurnoy; Lav: Nadezhda Stolbova
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Dets-14 MaiDir: Yevgeniy Brazhnik; Lav: Alexander Petrov
Pagliacci (Leoncavallo) 22 DetsDir: Aleksandr Kosinskiy
Concert (Strauss,J) 4 Jaan
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 10 Jaan-2 Märts
Concert (Kalman,E) 11 Jaan-14 Veeb
Boris Godunov (Musorgsky) 7-8 Veeb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27-28 Veeb
Iolanta (Tchaikovsky,P) 2 Aprill
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17-22 SeptDir: Vassily Sinaisky / Pavel Sorokin; Lav: Valery Fokin
La sonnambula (Bellini) 26 Sept-13 AprillDir: Julian Reynolds / Alexander Soloviev / Enrique Mazzola; Lav: Pier Luigi Pizzi
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Okt-25 JuuliDir: Pavel Sorokin / Vassily Sinaisky; Lav: Leonid Baratov(original), Igor Ushakov(revival)
Der fliegende Holländer (Wagner) 16-24 OktDir: Vassily Sinaisky / Alexei Bogorad; Lav: Peter Konwitschny(original), Nina Gühlstorff(revival)
Tosca (Puccini) 26 Okt-27 JuuliDir: Pavel Klinichev / Alexei Bogorad / Robert Treviño; Lav: Boris Pokrovsky
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 31 Okt-11 MaiDir: Alexander Soloviev / Pavel Klinichev; Lav: Kirill Serebrennikov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 5 Nov-5 JaanDir: Alexei Bogorad / Alexander Soloviev; Lav: Antony McDonald
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Nov-14 JuuniDir: Konstantin Khvatynets / Pavel Sorokin; Lav: Georgy Ansimov
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 13-17 NovDir: Alan Buribayev; Lav: Peter Ustinov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Nov-12 JuuniDir: Alexander Vedernikov; Lav: Dmitri Tcherniakov
La traviata (Verdi) 26 Nov-20 JuuliDir: Vassily Sinaisky / Laurent Campellone / Pavel Klinichev; Lav: Francesca Zambello
La bohème (Puccini) 4 Dets-8 JuuniDir: Kirill Karabits; Lav: Federik Mirdita
Don Carlos (Verdi) 17 Dets-29 JuuniDir: Robert Treviño / Giacomo Sagripanti; Lav: Adrian Noble
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Dets-16 MärtsDir: Christoph-Mathias Mueller; Lav: Vasily Barkhatov
Nabucco (Verdi) 15-18 JaanDir: Alexander Soloviev; Lav: Mikhail Kislyarov
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 19 Jaan
Don Quichotte (Massenet) 26 JaanDir: Valery Gergiev; Lav: Yannis Kokkos
Turandot (Puccini) 28 Jaan-9 JuuliDir: Marco Guidarini / Pavel Sorokin; Lav: Francesca Zambello
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 22 Veeb-9 JuuliDir: Gennadi Rozhdestvensky; Lav: Julia Pevzner
The Fiery Angel (Prokofiev) 28 Veeb-2 MärtsDir: Michail Jurowski; Lav: Francesca Zambello
Carmen (Bizet) 5 Märts-22 JuuniDir: Laurent Campellone / Pavel Sorokin; Lav: David Pountney
Die Zauberflöte (Mozart) 19-23 MärtsDir: Anton Grishanin; Lav: Graham Vick
The Enchantress (Tchaikovsky,P) 2-6 AprillDir: Alexander Lazarev; Lav: Alexander Titel
Mass (Bernstein) 11 AprillLav: Rēzija Kalniņa
Prince Igor (Borodin) 24-26 AprillDir: Pavel Klinichev; Lav: Yuri Lyubimov
Così fan tutte (Mozart) 24 Mai-1 JuuniLav: Floris Visser
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25 Okt-6 MärtsDir: Alexander Soloviev; Lav: Mikhail Polischuk
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Dets-1 AprillDir: Gintaras Rinkevicius / Yaroslav Tkalenko; Lav: Ivan Popovsky
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Jaan-21 VeebDir: Yaroslav Tkalenko; Lav: Andris Liepa
Moscow, Helikon-Opera  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Sept-25 MaiDir: Valery Kiryanov; Lav: Dmitry Bertman
Kaffeekantate (Bach,JS) 18 Sept-28 MaiDir: Valery Kritskov; Lav: Oleg Iliyn
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 SeptDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Aida (Verdi) 4-6 OktDir: Kirill Tikhonov; Lav: Dmitry Bertman
Falstaff (Verdi) 18-20 OktDir: Teodor Currentzis; Lav: Dmitry Bertman
Bauernkantate (Bach,JS) 30 Okt-11 JuuniDir: Ekaterina Vasheruk; Lav: Alexander Borodovsky
Rasputin (Reise) 8-9 NovDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 22-24 NovDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Nov-1 DetsDir: Konstantin Chudovsky; Lav: Dmitry Bertman
Siberia (Giordano) 6-8 DetsDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Lady Macbeth of Mtsensk District (Shostakovich) 12-15 DetsDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-29 DetsDir: Mstislav Rostropovich; Lav: Dmitry Bertman
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 23-26 Jaan
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 31 Jaan-2 Veeb
Aida (Verdi) 4 Veeb
Vampuka (Ehrenberg) 7-9 Veeb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13-16 Veeb
Boris Godunov (Musorgsky) 13-16 Märts
Concert (Kalman,E) 20-23 Märts
Vec Makropulos (Janáček) 28-30 MärtsDir: Konstantin Khvatynets; Lav: Dmitry Bertman
Lulu (Berg) 18-20 AprillLav: Dmitry Bertman
La finta giardiniera (Mozart) 6 Mai
The Nightingale (Stravinsky) 7 Mai
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15-17 Mai
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-8 Juuni
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 19-22 Juuni
Carmen (Bizet) 26-29 Juuni
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 21 Aug-18 AprillDir: Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; Lav: Sergey Artsibashev
La traviata (Verdi) 28 Aug-29 MaiDir: Dmitry Volosnikov; Lav: Alla Sigalova
Rigoletto (Verdi) 3 Sept-16 MärtsDir: Evgeny Samoilov / Fabio Mastrangelo; Lav: Ralf Långbaсka
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Sept-26 VeebDir: Dmitry Volosnikov; Lav: Yuri Alexandrov
Nabucco (Verdi) 11 Sept-21 MärtsDir: Evgeny Samoilov; Lav: Andrejs Žagars
Cavalleria rusticana (concert) (Mascagni) 19 Sept-29 AprillDir: Laurent Campellone
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 19 Sept-29 AprillDir: Laurent Campellone
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Sept-30 MaiDir: Vasily Valitov, Evgeny Samoilov; Lav: Elijah Moshinsky
Il trovatore (Verdi) 24 Sept-20 DetsDir: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig; Lav: Marco Gandini
Gianni Schicchi (Puccini) 25 Sept-30 Aprill
Monsieur Choufleuri restera chez lui le ... (Offenbach) 25 SeptDir: Vasily Valitov; Lav: Gennady Shaposhnikov
Norma (Bellini) 27 Sept-11 MärtsDir: Evgeny Samoilov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 Okt-9 VeebDir: Jan Latham-Koenig; Lav: Ekaterina Vasilyova
Lohengrin (Wagner) 1 NovDir: Jan Latham-Koenig; Lav: Kasper Holten
Tristan und Isolde (Wagner) 3 Nov-16 AprillDir: Jan Latham-Koenig; Lav: Nicola Raab
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 6 NovDir: Andrey Lebedev; Lav: Ivan Fadeyev
La cenerentola (Rossini) 14 NovDir: Dmitry Volosnikov; Lav: Victor Gerasimenko
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 29 Nov-2 MärtsDir: Alexandru Samoilă; Lav: Yuri Alexandrov
Prince Igor (Borodin) 8 Dets-5 Mai
Iolanta (Tchaikovsky,P) 18 Dets
Faust (concert) (Gounod) 17 Jaan
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 21 Jaan
The Demon (concert) (Rubinstein) 22 Jaan
Salome (concert) (Strauss) 23 JaanDir: Evgeny Samoilov
Operetta anthology (Strauss,J) 12 Märts-6 Mai
Requiem (Mozart) 27 Märts
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 29-30 Märts
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 12 AprillLav: Yuri Grymov
Capriccio (Strauss) 24 Aprill
The School for Wives (Martynov) 20-22 MaiDir: Dmitri Jurowski; Lav: Yuri Lyubimov, Igor Ushakov
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Mai
Moscow, Stanislavsky and Nemirovich-Danchenko Academic Music Theatre  / 
Tannhäuser (Wagner) 27 Sept-24 JuuniDir: Fabrice Bollon; Lav: Andrejs Žagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Okt-18 Mai
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Okt-9 MärtsDir: Eugeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Okt-19 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 8 Okt-4 MaiDir: Eugeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 20 Okt-19 JuuniDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
The Demon (Rubinstein) 23 Okt-27 AprillDir: Anton Grishanin; Lav: Gennady Trostyanetsky
Madama Butterfly (Puccini) 24 Okt-25 MaiDir: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; Lav: Ludmila Naletova
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Okt-30 MaiDir: Vladimir Agronsky; Lav: Alexander Titel, Igor Yasulovich
L'italiana in Algeri (Rossini) 29 Okt-16 MaiDir: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; Lav: Evgeny Pisarev
Tosca (Puccini) 2 Nov-23 VeebDir: Vyacheslav Volich; Lav: Ludmila Naletova
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Nov-21 MaiLav: Alexander Titel
La bohème (Puccini) 10 Nov-22 MaiDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 25 Nov-24 AprillDir: Eugeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 30 Nov-18 JuuniDir: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; Lav: Adolf Shapiro
May Night (Rimsky-Korsakov) 4 Dets-16 MärtsDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
Socrate (Satie) 7 Dets-14 Veeb
Le pauvre matelot (Milhaud) 7 Dets-14 Veeb
The Merry Widow (Lehár) 18 Dets-22 JaanDir: Timur Zangiev
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 20 Dets-7 Jaan
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 26 Dets-12 VeebDir: Felix Korobov; Lav: Lev Mikhailov
Così fan tutte (Mozart) 19 Jaan-18 AprillDir: Timur Zangiev; Lav: Alexander Titel
Le cinesi (Gluck) 21 Veeb-16 JuuniDir: Peter Aidu; Lav: Georgy Isaakyan
L'Ivrogne corrigé (Gluck) 21 Veeb-16 JuuniDir: Peter Aidu; Lav: Anatoly Ledukhovsky
Aida (Verdi) 11-16 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Peter Stein
Werther (Massenet) 26 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Mikhail Bychkov
Don Giovanni (Mozart) 10-14 Juuni
Nizhni Novgorod, State Academic Opera and Ballet Theatre named after Pushkin  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 18 SeptDir: Vladimir Boykov; Lav: Otar Dadishkiliani
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26 Sept-29 Dets
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 2 Okt
Veselá Vdova (Lehár) 5 Okt-13 Aprill
Carmen (Bizet) 10 Okt-12 MärtsDir: Yevgeniy Sheyko; Lav: Olga Ivanova
La traviata (Verdi) 16 Okt-5 Aprill
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Okt-15 Veeb
Rusalka (Dargomizhsky) 26 Okt-20 Nov
Belaya akatsiya (Dunayevsky) 27 Okt-14 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 31 Okt-15 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 3 NovDir: Yevgeniy Sheyko; Lav: Vadim Milkov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Nov-10 AprillDir: Vladimir Boykov; Lav: Oleg Dolgopolov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22 Nov-25 JaanDir: Vladimir Boykov; Lav: Olga Ivanova
Aida (Verdi) 28 Nov-20 AprillDir: Sergey Vanteyev; Lav: Otar Dadishkiliani
Tosca (Puccini) 6 Dets-16 AprillDir: Vladimir Boykov; Lav: Mikhail Mordvinov
Prince Igor (Borodin) 10 JaanDir: Yevgeniy Sheyko; Lav: Otar Dadishkiliani
Ivan Susanin (Glinka) 23 Jaan-3 AprillDir: Yevgeniy Sheyko; Lav: Otar Dadishkiliani
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 31 JaanDir: Yevgeniy Sheyko
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 VeebDir: Sergey Vanteyev; Lav: Otar Dadishkiliani
Otello (Verdi) 13 VeebDir: Yevgeniy Sheyko; Lav: Vadim Milkov
Novosibirsk, Novosibirsk State Opera and Ballet Theatre  / 
Mass (Bernstein) 17 Sept-27 Märts
The Little Tower Chamber (Polskiy) 21 Sept-25 Mai
Carmen (Bizet) 25 Sept-14 Mai
Prince Igor (Borodin) 28 Sept-18 Mai
The Steadfast Tin Soldier (Banevich) 29 Sept-3 Mai
La traviata (Verdi) 1 Okt-28 Mai
Rigoletto (Verdi) 8 Okt-27 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 10 Okt-19 Veeb
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 12 Okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 16 Okt-25 Veeb
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 18 Okt
Aleko (Rachmaninov) 18 Okt
La serva padrona (Pergolesi) 19 Okt
Iolanta (Tchaikovsky,P) 22 Okt-5 Mai
Mavra (Stravinsky) 23 Okt-20 Mai
La cambiale di matrimonio (Rossini) 23 Okt-20 Mai
Tosca (Puccini) 24 Okt-16 Jaan
Gianni Schicchi (Puccini) 26 Okt-15 Mai
Prima la musica, poi le parole (=) 26 Okt-15 Mai
Faust (Gounod) 31 Okt-9 Märts
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 10 Nov-23 Veeb
La bohème (Puccini) 16 Nov-5 Dets
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Nov-10 Mai
Jeanne d'Arc au bûcher (Honegger) 23 Nov-23 Märts
The Tale of the Pope and of His Workman Balda (Kravchenko) 15 Dets-4 Mai
Bastien und Bastienne (Mozart) 8 Märts-10 Mai
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 SeptDir: Valentin Uryupin; Lav: George Isaakyan
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 9 Sept-19 MaiDir: Valery Platonov; Lav: George Isaakyan
Pimpinone (Telemann) 10 Sept-17 OktDir: Maxim Emelyanychev; Lav: Tatyana Stepanova
The Indian Queen (Purcell) 25 Sept-2 OktDir: Teodor Currentzis; Lav: Peter Sellars
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 8 Okt-13 DetsLav: Georgy Isaakyan
Le astuzie femminili (Cimarosa) 10 OktDir: Medeya Yassonidi; Lav: Maria Rubina
The Broken Cup (Donizetti) 15 Okt-17 JaanDir: Damir Maxutov; Lav: Olga Enns
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 18 Okt-13 MaiDir: Valery Platonov / Valentin Uryupin / Damir Maxutov; Lav: Andrejs Žagars
L'orfeo (Monteverdi) 20 Okt-31 JaanDir: Valery Platonov; Lav: Georgy Isaakyan
Madama Butterfly (Puccini) 26 Okt-15 MaiLav: Denis Radchenko
Adventures in Opera Country (Minkov) 27 Okt-4 VeebDir: Damir Maxutov; Lav: Elena Alexandrova(original), Olga Enns(revival), Ekaterina Malaya(revival)
Il campanello di notte (Donizetti) 27 Okt-24 JaanDir: Damir Maxutov; Lav: Olga Enns
One Day in the Life of Ivan Denisovitch (Tchaikovsky,Alexander) 30 Okt-21 VeebDir: Valery Platonov; Lav: Georgy Isaakyan
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 3-6 NovLav: Georgy Isaakyan
The Malachite Casket (Batin) 9 Nov-9 MärtsDir: Damir Maksutov; Lav: Olga Enns
Carmen (Bizet) 12 Nov-16 JaanDir: Valentin Uryupin; Lav: Georgy Isaakyan
The Little Sweep (Britten) 16 Nov-6 JaanDir: Damir Maxutov; Lav: Olga Enns
A Christmas Carol (Batin) 17 NovDir: Dmitry Batin / Raushan Yakupov; Lav: Olga Enns
La traviata (Verdi) 19 Nov-31 MaiLav: Sergey Mindrin
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 Nov-23 JaanLav: Evgenia Minakova(original), Georgy Isaakyan(revival)
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3-4 DetsDir: Raushan Yakupov; Lav: Valeria Borodina
Cleopatra (Massenet) 10 Dets-7 MaiDir: Valery Platonov; Lav: Georgy Isaakyan
The Twelve Months (Banevich) 25 Dets-20 AprillDir: Evgenii Kirilov; Lav: Georgy Isaakyan(original), Olga Enns(original), Tatyana Stepanova(revival)
Cendrillon (Massenet) 5 Veeb-4 MärtsDir: Valery Platonov; Lav: Georgy Isaakyan
Medeamaterial (Dusapin) 7 VeebDir: Teodor Currentzis; Lav: Filipp Grigorian
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Veeb-24 AprillDir: Valery Platonov; Lav: Georgy Isaakyan
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 18 Veeb-25 MaiLav: Iosif Keller(original), Georgy Isaakyan(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-16 MärtsDir: Teodor Currentzis; Lav: Philipp Himmelmann
La bohème (concert) (Puccini) 30 MärtsDir: Teodor Currentzis
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
Silvia (Kálmán) 2 Okt-20 AprillDir: Sergei Inkov; Lav: Susanna Tsiryuk
Carmen (Bizet) 11 Okt-28 VeebDir: Sergei Inkov; Lav: Yuri Alexandrov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Okt-3 AprillDir: Sergei Inkov; Lav: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 22 Okt-11 AprillLav: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Nov-30 MärtsDir: Sergei Inkov; Lav: Olga Mukhortova
La traviata (Verdi) 10 Nov-14 MärtsDir: Sergei Inkov; Lav: Yuri Alexandrov
Morozko (Bocharov) 1 Dets-9 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Dets
Rostov, Rostov State Opera  / 
Faust (Gounod) 22 Sept-11 Mai
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 29 Sept-16 MaiDir: Alexei Shakuro; Lav: Susanna Tsiryuk
Bajadere (Kálmán) 6 Okt-2 MaiDir: Andrey Anikhanov; Lav: Alexei Stepanyuk
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 12 Okt-6 AprillDir: Alexei Shakuro; Lav: Leonid Shatohin
La traviata (Verdi) 13 Okt-30 MaiDir: Maurizio Dones; Lav: Susanna Tsiryuk
White Acacia (Dunayevsky) 20 Okt-22 JuuniDir: Alexei Shakuro; Lav: Kirill Strezhnev
Carmen (Bizet) 23 Okt-20 JuuniDir: Valery Voronin; Lav: Yuri Laptev
Ball im Savoy (Abraham) 27 Okt-6 JuuniDir: Alexei Shakuro; Lav: Yuri Alexandrov
Die lustige Witwe (Lehár) 2 Nov-11 AprillDir: Alexei Shakuro; Lav: Susanna Tsiryuk
Prince Igor (Borodin) 3 Nov-4 MaiDir: Valery Voronin; Lav: Yuri Alexandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 6 Nov-19 AprillDir: Andrey Anikhanov; Lav: Konstantin Balakin
La bohème (Puccini) 15 Nov-18 MaiDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Konstantin Balakin
Madama Butterfly (Puccini) 17 Nov-7 JuuniDir: Robert Lyall; Lav: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Nov-27 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Susanna Tsiryuk
Rigoletto (Verdi) 29 Jaan-23 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Yuri Laptev
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 Veeb-23 MaiDir: Alexei Shakuro; Lav: Vyacheslav Kushchev
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 12 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Susanna Tsiryuk
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 14 Sept-24 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Yuri Alexandrov
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 18 Sept-19 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Ivan Fadeev
Prince Igor (Borodin) 25 Sept-26 MärtsDir: Boris Benkogenov; Lav: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 4 Okt-28 VeebDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Dieter Kaegi
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Okt-16 AprillDir: Viktor Kulikov; Lav: Nina Chusova
La traviata (Verdi) 30 Okt-12 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Antonio de Lucia
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 NovDir: Vladimir Kovalenko / Viktor Kulikov; Lav: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Nov-9 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Silvia (Kálmán) 14 Dets-4 MaiDir: Eugene Khokhlov
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Dets-18 MaiDir: Eugene Khokhlov; Lav: Galina Tarasova
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Jaan-11 MaiDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Vladimir Petrov
Tosca (Puccini) 22 Märts-2 AprillDir: Alexander Anissimov.cond; Lav: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 14 MaiDir: Viktor Kulikov; Lav: Mikhail Kislyarov
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 1 Okt-20 VeebLav: Alexei Stepanyuk
Rusalka (Dargomizhsky) 5 Okt-16 Veeb
Carmen (Bizet) 8 Okt
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 10 Okt-8 Aprill
Oresteia (Taneyev) 13 Okt-25 Märts
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Okt-12 Aprill
Madama Butterfly (Puccini) 17 Okt-13 Aprill
Iolanta (Tchaikovsky,P) 24 Okt-12 Märts
Rigoletto (Verdi) 27 Okt-23 Aprill
Die lustige Witwe (Lehár) 30 Okt-6 Märts
Silvia (Kálmán) 3 Nov-5 Jaan
Les brigands (Offenbach) 9 Nov-18 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 Nov-27 Aprill
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Nov-4 Märts
Sadko (Rimsky-Korsakov) 24 Nov-6 Veeb
Prince Igor (Borodin) 13 Dets-14 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Dets
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 11 Jaan-26 Veeb
La traviata (Verdi) 26 Jaan-20 Märts
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Jaan-15 Aprill
Tosca (Puccini) 2 Veeb-2 Aprill
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Veeb-20 Aprill
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 28 Veeb
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Sept-27 Aprill
La belle Hélène (Offenbach) 14 Sept-18 Aprill
La traviata (Verdi) 18 Sept-2 Aprill
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Sept-13 Aprill
Boris Godunov (Musorgsky) 27 Sept-12 Märts
Pagliacci (Leoncavallo) 28 Sept-25 Aprill
Madama Butterfly (Puccini) 29 Sept-9 Aprill
Tosca (Puccini) 3 Okt-23 Aprill
Pietro il Grande (Donizetti) 10 Okt-3 Aprill
La bohème (Puccini) 11 Okt-20 Aprill
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13 Okt-28 Märts
The Rape of Lucretia (Britten) 27 Okt-8 Veeb
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 6 Nov
Don Juan (Mozart) 9 Nov-31 Märts
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 10 Nov-5 Märts
Rigoletto (Verdi) 29 Nov-11 Aprill
Not Love Alone (Shchedrin) 5-6 Aprill
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
The Lefthander (Shchedrin) 9 Sept-10 MaiDir: Valery Gergiev; Lav: Alexei Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Sept-24 JuuniDir: Boris Gruzin / Pavel Smelkov; Lav: Mariusz Trelinski
Lohengrin (concert) (Wagner) 10 Sept-18 AprillDir: Valery Gergiev
Macbeth (Verdi) 11 Sept-13 AprillDir: Valery Gergiev / Gavriel Heine; Lav: David McVicar
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 12 Sept-30 AprillDir: Boris Gruzin; Lav: Yuri Temirkanov
Rusalka (Dargomizhsky) 13 Sept-4 MaiDir: Valery Gergiev / Pavel Petrenko; Lav: Vasily Barkhatov
Prince Igor (Borodin) 15 Sept-23 JaanDir: Boris Gruzin; Lav: Yevgeny Sokovnin(original), Irkin Gabitov(revival)
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Sept-3 MaiDir: Gavriel Heine / Zaurbek Gugkaev; Lav: Alain Maratrat
Opera anthology (Verdi) 18 SeptDir: Andrei Petrenko
My Fair Lady (Loewe) 19-21 SeptDir: Gavriel Heine; Lav: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 20 Sept-16 MaiDir: Boris Gruzin; Lav: Paul Curran
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Sept-5 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Alexander Petrov
Faust (Gounod) 24 Sept-26 NovDir: Mikhail Agrest; Lav: Isabella Bywater
La traviata (Verdi) 27 Sept-2 AugDir: Mikhail Agrest / Boris Gruzin; Lav: Charles Roubaud
Un ballo in maschera (Verdi) 29 Sept-9 VeebDir: Karen Durgaryan; Lav: Andrei Konchalovsky
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Sept-16 AprillDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Alain Maratrat
Jenůfa (Janáček) 1 OktDir: Mikhail Agrest; Lav: Vasily Barkhatov
Carmen (Bizet) 3 Okt-2 AprillDir: Boris Gruzin / Mikhail Sinkevich; Lav: Alexei Stepanyuk
Don Quichotte (Massenet) 4 Okt-16 MärtsDir: Christian Knapp; Lav: Yannis Kokkos
Requiem (concert) (Mozart) 4 Okt
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Okt-30 MärtsDir: Boris Gruzin; Lav: Alexander Petrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 8 Okt-25 MärtsDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Vladislav Pazi
Aida (Verdi) 9 Okt-19 MärtsDir: Boris Gruzin; Lav: Alexei Stepanyuk
Don Giovanni (Mozart) 10 Okt-18 MärtsDir: Mikhail Agrest; Lav: Johannes Schaaf
Il trovatore (Verdi) 11 Okt-7 JuuniDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Pier Luigi Pizzi
Turandot (Puccini) 12 Okt-13 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Charles Roubaud
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Okt-23 AugDir: Mikhail Agrest / Zaurbek Gugkaev; Lav: Yuri Alexandrov
A Life for the Tsar (Glinka) 15 OktDir: Mikhail Agrest; Lav: Dmitri Tcherniakov
La bohème (Puccini) 18 Okt-21 AprillDir: Gavriel Heine; Lav: Ian Judge
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 20 Okt-3 MaiDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Lotfi Mansouri
Les Troyens (concert) (Berlioz) 21 OktDir: Christian Knapp
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 22 OktLav: Jonathan Kent
Madama Butterfly (Puccini) 23 Okt-21 MaiDir: Boris Gruzin; Lav: Mariusz Treliński
Macbeth (concert) (Verdi) 25 OktDir: Mikhail Sinkevich
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Okt-24 MaiDir: Pavel Bubelnikov; Lav: Alexander Petrov
La forza del destino (Verdi) 27 Okt-10 AprillDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Elijah Moshinsky
Messa da Requiem (Verdi) 29 Okt-8 AprillDir: Mikhail Agrest
Attila (Verdi) 31 Okt-1 NovDir: Christian Knapp; Lav: Arturo Gama
L'Heure espagnole (Ravel) 2 Nov
Gianni Schicchi (Puccini) 2 Nov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Nov-9 AugDir: Pavel Smelkov; Lav: Yuri Temirkanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Nov-15 VeebDir: Gavriel Heine; Lav: Alexei Stepanyuk
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 6 Nov-11 VeebDir: Ignat Solzhenitsyn; Lav: Irina Molostova
Idomeneo re di Creta (Mozart) 7-8 NovDir: Pavel Smelkov; Lav: Michael Sturminger
Il viaggio a Reims (Rossini) 10 NovDir: Vladislav Karklin; Lav: Alain Maratrat
The Turn of the Screw (Britten) 12 NovDir: Pavel Smelkov; Lav: David McVicar
A Midsummer Night's Dream (Britten) 13-14 NovDir: Pavel Smelkov; Lav: Claudia Solti
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14 NovDir: Christian Knapp; Lav: Vasily Barkhatov
The Rape of Lucretia (concert) (Britten) 15 NovDir: Alice Farnham
The Nose (Shostakovich) 17 NovDir: Pavel Smelkov; Lav: Yuri Alexandrov
Aida (Verdi) 2 Dets-21 Veeb
The Brothers Karamazov (Smelkov) 3 DetsLav: Vasily Barkhatov
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 5 DetsLav: Dmitri Tcherniakov
Boris Godunov (Musorgsky) 10 Dets-21 MärtsLav: Graham Vick
Christmas Eve (Rimsky-Korsakov) 14 Dets-19 Veeb
Semyon Kotko (Prokofiev) 17 DetsLav: Yuri Alexandrov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 5 Jaan-15 MärtsLav: Alexei Stepanyuk
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 10 Jaan-25 Veeb
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 14 Jaan
Don Carlos (Verdi) 20 Jaan-6 VeebDir: Valery Gergiev / Karen Durgaryan; Lav: Giorgio Barberio Corsetti
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 JaanLav: Ian Judge
Dead Souls (Shchedrin) 29 Jaan
Khovanshchina (Musorgsky) 30 Jaan-7 MärtsDir: Valery Gergiev; Lav: Leonid Baratov(original)
Mazepa (Tchaikovsky,P) 4 VeebLav: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
The Pranks of Fata Morgana (Prokofiev) 8-9 Veeb
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 8 VeebDir: Emmanuel Villaume
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 15 VeebLav: Yuri Laptev(revival)
Nabucco (Verdi) 20 Veeb-8 MärtsLav: Dmitry Bertman
Rigoletto (Verdi) 5 Märts-23 MaiLav: Irkin Gabitov
Concert (Wagner) 6 MärtsDir: Valery Gergiev
The Gambler (Prokofiev) 12 Märts
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Märts-20 AprillDir: Gavriel Heine; Lav: Isabelle Partiot-Pieri
Elektra (Strauss) 20 Märts
Pelléas et Mélisande (Debussy) 24 Märts
Salammbô (concert) (Musorgsky) 25 MärtsDir: Pavel Petrenko
Così fan tutte (Mozart) 19-20 AprillDir: Vincent de Kort; Lav: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 22 AprillLav: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 22 AprillLav: Walter Le Moli
Il tabarro (Puccini) 22 AprillLav: Walter Le Moli
Otello (Verdi) 22 Aprill-6 MaiDir: Pavel Smelkov; Lav: Vasily Barkhatov
War and Peace (Prokofiev) 24-26 Aprill
Rigoletto (Verdi) 23 MaiLav: Irkin Gabitov
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Sept-21 JuuniDir: Daniele Rustioni; Lav: Fabio Sparvoli
La bohème (Puccini) 20 Sept-6 MaiDir: Peter Feranec; Lav: Arnaud Bernard
Cavalleria rusticana (Mascagni) 23 Sept-30 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Liliana Cavani
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Sept-21 NovDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Liliana Cavani
Cinderella (Asaf'yev) 29 Sept-6 AprillDir: Igor Tomashevsky; Lav: Olga Mukhortova
Iolanta (Tchaikovsky,P) 29 Sept-28 JuuniDir: Valentin Bogdanov; Lav: Sergey Shepelyov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Okt-2 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov / Peter Feranec; Lav: Andrejs Žagars
La traviata (Verdi) 5 Okt-25 MaiDir: Alexey Nyaga; Lav: Stanislav Gaudasinsky
Rusalka (Dvořák,A) 8 Okt-13 JuuniLav: Igor Konyaev
Tosca (Puccini) 11 Okt-17 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov / Valentin Bogdanov; Lav: Stanislav Gaudasinsky
La juive (Halévy) 13 OktLav: Arnaud Bernard
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Okt-21 AprillDir: Vasily Petrenko; Lav: Vasily Barkhatov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Nov-30 MaiDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Stanislav Gaudasinsky
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 Dets-5 AprillDir: Valentin Bogdanov; Lav: Daria Panteleyeva
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 25 Jaan-10 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Andrey Moguchiy
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 12-13 VeebDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Andriy Zholdak
St Petersburg, St Petersburg Theatre of Musical Comedy  / 
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 16 Juuli-22 Aprill
Die lustige Witwe (Lehár) 17 Juuli-21 Veeb
Silvia (Kálmán) 19 Juuli-17 Aprill
Mr X (Kálmán) 20 Juuli-20 Veeb
Spring Parade (Stolz) 21 Juuli-22 Sept
Countess Maritza (Kálmán) 22 Juuli-10 Dets
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Juuli-29 Jaan
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 Juuli-14 Dets
Baroness Lili () 27 Juuli-27 Aprill
Die Bajadere (Kalman,E) 31 Juuli-15 Jaan
Madame Pompadour (Fall) 11 Okt-13 Dets
The Bird Seller (Zeller,C) 15 Okt-21 Jaan
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 27 Okt-23 Aprill
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Aleko (Rakhmaninov) 12 Dets
Silvia (Kálmán) 26 Veeb-16 Aprill
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Märts-20 Mai
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Carmina Burana (Orff) 27 Sept-9 Nov
Silvia (Kálmán) 2 Okt-11 Aprill
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 4 Okt-9 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 5 Okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Okt-16 Aprill
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 Okt
Gräfin Mariza (Kálmán) 16 Okt-6 Aprill
Iolanta (Tchaikovsky,P) 18-20 Okt
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 Okt-19 Veeb
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 26 Okt-13 Veeb
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 6 Nov-21 Veeb
La traviata (Verdi) 10 Nov-5 Veeb
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Nov-23 Jaan
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Nov-20 Aprill
The Night before Christmas (Rimsky-Korsakov) 26 Dets-15 Märts
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Jaan-25 Märts
Sevastopol Waltz (Listov) 25 Jaan
Die Kluge (Orff) 9 Veeb
Der Troubadour (Verdi) 22 Veeb-18 Aprill
Tosca (Puccini) 12 Aprill
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 1 Okt-5 AprillDir: Ruben Aharonian; Lav: Olga Malikova
Opera anthology (Verdi) 10 Okt
Baroness Lili () 3 Nov-10 MärtsDir: Ivan Egorov; Lav: Sergey Shepelev
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Dets
Mr X (Kálmán) 4 Dets
Bajadere (Kálmán) 12 Dets-6 Aprill
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 Jaan
Viva la Mamma (Donizetti) 15 Jaan
Babi Revolt (Ptichkin) 4 Veeb
Don Pasquale (Donizetti) 12 Veeb
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 14 Märts-15 Aprill