2017/18 > Tšehhi Vabariik 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Tšehhi Vabariik

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Poola
Saksamaa

Tšehhi Vabariik
 
Austria Slovakkia
Ungari

Brno, ND Brno  / 

Nabucco (Verdi) 31 Aug-6 JuuniDir: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; Lav: György Selmeczi
The Devil and Kate (Dvořák,A) 9 Sept-22 JuuniDir: Jakub Klecker / Robert Kružík; Lav: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 12 Sept-10 MaiDir: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; Lav: Lenka Flory
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 Sept-20 JuuniDir: Pavel Šnajdr; Lav: Jiří Adámek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Okt-21 AprillDir: Ondrej Olos; Lav: Magdalena Švecová
Powder her face (Adès) 2 Nov-25 AprillDir: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; Lav: Tomáš Studený
The Kiss (Smetana) 10 Nov-27 AprillDir: Jakub Klecker; Lav: Linda Keprtová
Carmen (Bizet) 1 Dets-3 MärtsDir: Ondrej Olos / Robert Kružík; Lav: Tomáš Pilař
Faust (Gounod) 16 Dets-27 MaiDir: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; Lav: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 3-7 JaanDir: Ondrej Olos / Marko Ivanović; Lav: Bruno Berger-Gorski
La traviata (Verdi) 5-21 JaanDir: Jaroslav Kyzlink / Pavel Šnajdr; Lav: Zbyněk Srba
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-10 VeebDir: Ondrej Olos; Lav: Sandro Santillo
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17 Veeb-8 AprillDir: Robert Kružík; Lav: Martin Glaser
Puss in Boots (Teml) 23 Märts-27 JuuniDir: Valeria Maťašová; Lav: Marek Mokoš
Così fan tutte (Mozart) 18 Mai-8 JuuniDir: Jakub Klecker; Lav: Anna Petrželková
Libuse (Smetana) 7+ SeptDir: Robert Kružík; Lav: Jiří Heřman
Nabucco (Verdi) 6 Nov-23 MaiDir: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; Lav: György Selmeczi
The Cunning Little Vixen (Janáček) 17+ NovDir: Marko Ivanović; Lav: Jiří Heřman
Don Carlos (Verdi) 2+ VeebDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Martin Glaser
La Voix humaine (Poulenc) 14+ JuuniDir: Marko Ivanović; Lav: David Radok
Juliette (Martinů) 14+ JuuniDir: Marko Ivanović; Lav: David Radok
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
The Cunning Little Vixen (Janáček) 2-6 AugDir: Mario De Rose; Lav: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Rusalka (Dvořák,A) 9-13 AugDir: Mario De Rose / Martin Peschík; Lav: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 20 Okt-18 AprillDir: Mario De Rose; Lav: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Das Land des Lächelns (Lehár) 7 Nov-18 DetsDir: Jan Bubák; Lav: Dagmar Hlubková
The Mikado (Sullivan,A) 15 Nov-10 MärtsDir: Martin Peschík; Lav: Dominik Beneš
Il trovatore (Verdi) 25 Nov-28 MärtsDir: Mario De Rose; Lav: Tomáš Studený
Jenůfa (Janáček) 19 Jaan-16 AprillDir: Mario De Rose; Lav: Tomáš Studený
L'occasione fa il ladro (Rossini) 17 VeebDir: Martin Peschík; Lav: Tomáš Studený
Rusalka (Dvořák,A) 10-15 JuuliDir: Mario De Rose / Martin Peschík; Lav: Jiří Heřman
Il trovatore (Verdi) 18-29 JuuliDir: Mario De Rose; Lav: Tomáš Studený
The Cunning Little Vixen (Janáček) 8-11 AugDir: Mario De Rose; Lav: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Jenůfa (Janáček) 5 Sept-17 MärtsDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 14 Sept-24 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Oldřich Kříž
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 22 Sept-9 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Thaïs (Massenet) 4 Okt-12 NovDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Aida (Verdi) 27 Okt-2 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Michael Tarant
Netopýr (Strauss,J) 3 NovDir: František Babický; Lav: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 17 Nov-17 DetsDir: František Babický; Lav: Martin Otava
The Two Widows (Smetana) 15 Dets-29 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Jan Antonín Pitínský
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Jaan-31 MärtsDir: František Babický; Lav: Luděk Golat
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 1 VeebDir: Tvrtko Karlovič; Lav: Oldřich Kříž
My Fair Lady (Loewe) 15 Veeb-29 MärtsDir: Martin Doubravský; Lav: Jan Kříž
Veselé paničky Windsorské (Nicolai) 24 VeebDir: František Babický; Lav: Stano Slovák
La bohème (Puccini) 9 Märts-26 MaiDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Nabucco (Verdi) 12 Mai
Olomouc, Moravské divadlo / Moravian Theatre Olomouc  / 
The Greek Passion (Martinů) 11 Sept-6 MaiDir: Petr Šumník / Tomáš Hanák; Lav: Jan Antonín Pitínský
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 Sept-26 JuuniDir: Tomáš Hanák / Miloslav Oswald; Lav: Dagmar Hlubková
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Sept-16 JuuniDir: Miloslav Oswald / Petr Šumník; Lav: Roman Vencl, Michaela Doleželová
La bohème (Puccini) 21 Sept-26 JaanDir: Miloslav Oswald / Petr Šumník; Lav: Andrea Hlinková
Countess Maritza (Kálmán,E) 30 Sept-29 MärtsDir: Petr Šumník; Lav: Dagmar Hlubková
Vinobraní (Nedbal) 6 Okt-15 JaanDir: Tomáš Hanák Petr Šumník; Lav: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Miss Serafinka's Pearls (Piskáček) 11 Okt-12 JaanDir: Petr Šumník / Tomáš Hanák; Lav: Dagmar Hlubková
Rigoletto (Verdi) 20 Okt-7 MärtsDir: Petr Šumník / Miloslav Oswald; Lav: Andrea Hlinková
Ernani (Verdi) 15 Dets-19 JuuniDir: Lubomíra Hellová; Lav: Karla Štaubertová
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Jaan-1 AprillDir: Tomáš Hanák; Lav: Zbyněk Brabec
Don Pasquale (Donizetti) 8-18 JuuniDir: Lubomir Hellová; Lav: Václav Věžník
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Cikánský baron (Strauss,J) 4 Okt-14 AprillDir: Petr Šumník; Lav: Dana Dinková
Rusalka (Dvořák,A) 7 Okt-7 DetsDir: Marek Šedivý; Lav: Ilja Racek
Falstaff (Verdi) 21 Okt-11 JaanDir: Marek Šedivý; Lav: Lubor Cukr
Hraběnka Marica (Kálmán,E) 31 Okt-9 DetsDir: Marek Prášil; Lav: Dagmar Hlubková
Arizona Lady (Kálmán,E) 16 Dets-13 VeebDir: Petr Šumník; Lav: Dominik Beneš
Ifigénie na Tauridě (Gluck) 18 Veeb-14 AprillDir: Vojtěch Spurný; Lav: Lubor Cukr
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22-27 AprillDir: Marek Šedivý; Lav: Jana Andělová Pletichová
Carmen (Bizet) 12 Mai-28 JuuniDir: Fabrizio Da Ros; Lav: Jana Andělová Pletichová
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Sept-10 MaiDir: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; Lav: Ondřej Havelka
The Secret (Smetana) 19 Sept-7 OktDir: Jakub Klecker / Robert Kružík; Lav: Tomáš Studený
Zob, Zob, Zoban!!! (Schiffauer) 24 Sept-22 DetsDir: Adam Sedlický; Lav: Václav Klemens
Otello (Verdi) 19 Okt-20 AprillDir: Jakub Klecker / Robert Kružík; Lav: Ivan Krejčí
Hamlet (Thomas,A) 28 Okt-11 NovDir: Tomáš Brauner / Jakub Klecker / David Švec; Lav: Radovan Lipus
The Bartered Bride (Smetana) 29 Okt-25 MärtsDir: Robert Kružík / Jan Šrubař; Lav: Ilja Racek
Iphigénie en Aulide (Gluck) 14 Dets-15 JuuniDir: Zdeněk Klauda / František Macek; Lav: Michał Znaniecki
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 8 Märts-9 JuuniDir: Jakub Klecker / Sander Teepen; Lav: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 3 Mai-17 JuuniDir: Robert Kružík / Adam Sedlický; Lav: Bohuslava Kráčmarová
The Rape of Lucretia (Britten) 17-19 MaiDir: Ondřej Vrabec / Adam Sedlický; Lav: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Rusalka (Dvořák,A) 1 Sept-29 AprillDir: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; Lav: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 5 Sept-4 MaiDir: Norbert Baxa; Lav: Martin Otava
La vie parisienne (Offenbach) 6 Sept-19 MaiDir: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; Lav: Zbyněk Brabec
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 10 Sept-28 DetsDir: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; Lav: Zbyněk Brabec
Madama Butterfly (Puccini) 26 Sept-25 JaanDir: Norbert Baxa; Lav: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Sept-1 NovDir: Norbert Baxa; Lav: Tomáš Pilař
Jakub Jan Ryba (Kubička) 14 Okt-25 AprillDir: Jiří Štrunc / Jakub Zicha; Lav: Tomáš Pilař
Libuse (Smetana) 16 NovDir: Oliver von Dohnányi / Jiří Štrunc; Lav: Martin Otava, Tomáš Pilař
West Side Story (Bernstein) 6 Dets-31 MaiDir: Dalibor Bárta / Kryštof Marek; Lav: Jerome Robbins
Hamlet (Thomas,A) 20 Jaan-20 MaiDir: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; Lav: Martin Otava
Sweeney Todd (Sondheim) 27 Jaan-30 MaiDir: Jiří Petrdlík / Dalibor Bárta; Lav: Lumír Olšovský
Bezauberndes Fräulein (Benatzky) 24+ Veeb
Fiddler on the Roof (Bock) 10 Märts-26 MaiDir: Kryštof Marek / Pavel Kantořík
Zápisník zmizelého (Janáček) 20 Aprill-11 Juuni
L'orfeo (Monteverdi) 2 Juuni
Turandot (Puccini) 26 Juuni
Praha, National Theatre Prague  / 
Aida (Verdi) 26 Aug-11 AprillDir: Andreas Sebastian Weiser / Richard Hein; Lav: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 27 Aug-10 MaiDir: Martin Leginus / Jiří Štrunc; Lav: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 1 Sept-30 JuuniDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Tosca (Puccini) 1 Sept-17 JuuniDir: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; Lav: Arnaud Bernard
Lohengrin (Wagner) 2 Sept-10 JuuniDir: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; Lav: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-22 SeptDir: Jan Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; Lav: Josef Průdek
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Sept-2 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / David Švec; Lav: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 8 Sept-19 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Tomáš Brauner; Lav: Jana Kališová
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 Sept-10 AprillDir: Jan Chalupecký; Lav: Michal Caban
Rusalka (Dvořák,A) 13 Sept-14 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; Lav: Jiří Heřman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Sept-30 DetsDir: Enrico Dovico / Tomáš Brauner; Lav: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 27 Sept-18 NovDir: Jaroslav Kyzlink / David Švec; Lav: Magdalena Švecová
Juliette (Martinů) 29 Sept-16 MärtsDir: Jaroslav Kyzlink / David Švec; Lav: Zuzana Gilhuus
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Okt-23 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; Lav: Dominik Beneš
La Cenerentola (Rossini) 12 Okt-17 MaiDir: Jan Kučera / David Švec; Lav: Enikő Eszenyi
Der Mond (Orff) 22 Okt-3 DetsDir: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; Lav: Jiří Nekvasil
Die Kluge (Orff) 22 Okt-3 DetsDir: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; Lav: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 24 Okt-8 MaiDir: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; Lav: Arnaud Bernard
Don Giovanni (Mozart) 27-29 OktDir: Plácido Domingo; Lav: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 28 Okt-8 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Ondřej Havelka
Carmen (Bizet) 30 Okt-12 JuuniDir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 3 Nov-6 JuuniDir: Enrico Dovico / Jan Bubák; Lav: Radim Vizváry
The Devil and Kate (Dvořák,A) 5 Nov-12 MaiDir: Jan Chalupecký; Lav: Marián Chudovský
Rusalka (Dvořák,A) 20 Nov-7 MaiDir: Jiří Štrunc / Andreas Sebastian Weiser; Lav: Zdeněk Troška
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Nov-26 VeebDir: Richard Hein; Lav: Martin Otava
Její pastorkyňa (Janáček) 1-29 DetsDir: Robert Jindra / Jaroslav Kyzlink; Lav: Jiří Nekvasil
Don Hrabal (Stedron) 14 Dets-6 VeebDir: Jan Chalupecký; Lav: Linda Keprtová
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 Dets-21 JaanDir: David Švec; Lav: Joël Lauwers
Andrea Chénier (Giordano) 19 Dets-4 MaiDir: Petr Kofroň / Jan Chalupecký; Lav: Michal Dočekal
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Dets-29 MaiDir: Richard Hein / Jiří Štrunc; Lav: Matěj Forman
Don Giovanni (Mozart) 4 Jaan-30 JuuniDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský)
Carmen (Bizet) 9 Jaan-1 JuuliDir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik
Rusalka (Dvořák,A) 11 Jaan-23 AprillDir: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; Lav: Jiří Heřman
Billy Budd (Britten) 18 Jaan-27 AprillDir: Christopher Ward; Lav: Daniel Špinar
Mefistofele (Boito) 1 Veeb-5 JuuliDir: Marco Guidarini / Richard Hein; Lav: Ivan Krejčí
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Veeb-28 JuuniDir: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; Lav: Magdalena Švecová
Lohengrin (Wagner) 9 Veeb-4 MaiDir: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; Lav: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Tosca (Puccini) 15 Veeb-3 JuuliDir: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; Lav: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 20 Veeb-18 JuuniDir: Enrico Dovico / Richard Hein; Lav: Václav Věžník
Un ballo in maschera (Verdi) 24 Veeb-5 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; Lav: Dominik Beneš
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 22 Märts-29 MaiDir: Jaroslav Kyzlink / David Švec; Lav: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 7 Aprill-13 MaiDir: Petr Kofroň; Lav: Michal Dočekal
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 10-14 MaiDir: Marc Minkowski
Werther (Massenet) 7 Juuni-7 MaiDir: Petr Kofroň / Jan Bubák; Lav: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Nabucco (Verdi) 28-29 JuuniDir: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; Lav: José Cura
Libuse (Smetana) 14 Sept-12 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Jan Burian
Fidelio (Beethoven) 22 Sept-24 AprillDir: Andreas S Weiser; Lav: Vera Nemirova
Faszination Wagner (Wagner) 25-26 OktDir: Matthias Fletzberger; Lav: Selcuk Cara
Jonny spielt auf (Krenek) 24 Jaan-20 Märts
The Classical Style (Stucky) 4 Aprill-28 MaiDir: David Švec; Lav: Alice Nellis
Letters, Riddles and Writs (Nyman) 4 Aprill-28 MaiDir: David Švec; Lav: Alice Nellis
Tramvestie (Wajsar) 18 Aprill-23 JuuniLav: Marek Bureš
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 16 Mai-6 Juuni
Dalibor (Smetana) 27 Juuni-4 Juuli
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Prodaná nevěsta (Smetana) 12 Sept-16 NovDir: Milan Kaňák; Lav: Zbyněk Brabec
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 21 SeptDir: Miloš Formáček; Lav: Andrea Hlinková
La traviata (Verdi) 15 Okt-13 MärtsDir: Miloš Formáček; Lav: Martin Dubovic
Das Land des Lächelns (Lehár) 21 Okt-9 MaiDir: Miloš Formáček; Lav: Andrea Hlinková
Prodaná nevěsta (Smetana) 16 NovDir: Milan Kaňák / Miloš Formáček; Lav: Zbyněk Brabec
Der Vogelhändler (Zeller,C) 22 Dets-5 AprillDir: Milan Kaňák, Jan Snítil; Lav: Michal Lieberzeit
Kouzelná flétna (Mozart) 16 Veeb-3 MaiDir: Miloš Formáček / Jan Snítil; Lav: Martin Otava
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 8 AprillDir: Miloš Formáček / Milan Kaňák; Lav: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 18 AprillDir: Milan Kanaks; Lav: Martin Dubovice