2017/18 > Leedu 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Leedu

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Rootsi Läti

Leedu
 
Venemaa
Poola Valgevene

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Okt-13 MaiDir: Julius Geniušas; Lav: Gintas Žilys
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 5 Nov-21 Jaan
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 Nov
Les cloches de Corneville (Planquette) 11 Nov-30 MärtsDir: Virgilijus Visockis
La traviata (Verdi) 24 Nov-30 DetsDir: Julius Geniušas; Lav: Gintas Žilys
Ball at the Savoy (Abraham) 2 Dets-19 MaiDir: Jonas Janulevičius; Lav: Andrius Žiurauskas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Jaan-24 MärtsDir: Jonas Janulevičius; Lav: Gintautas Želvys
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 28 JaanDir: Julius Geniušas; Lav: Gediminas Šeduikis
Wiener Blut (Strauss,J) 22 Veeb-16 MärtsDir: Stasys Domarkas; Lav: Gediminas Maciulevičius
Les cloches de Corneville (Planquette) 17 Okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Okt-17 NovLav: Gintas Žilys
Wiener Blut (Strauss,J) 26 OktLav: Gediminas Maciulevičius
Ball at the Savoy (Abraham) 27 Okt-25 NovLav: Andrius Žiurauskas
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 28 Okt-18 Nov
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 28 Okt
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 7 NovLav: Gediminas Šeduikis
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
Jolanta (Tchaikovsky,P) 11 Nov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Nov
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 Aprill
Candide (Bernstein) 15 SeptDir: Martynas Staškus / Tomas Ambrozaitis; Lav: Jūratė Sodytė-Bradauskienė
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
Faust (Gounod) 12-15 OktDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 6-10 DetsDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Faust (Gounod) 21-25 VeebDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Il trovatore (Verdi) 5-8 AprillDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 2-6 MaiDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25-28 OktDir: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Pelléas et Mélisande (Debussy) 3-6 Dets
Faust (Gounod) 5-9 DetsDir: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; Lav: Dalia Ibelhauptaite
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 20-24 VeebDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Tosca (Puccini) 27-29 MärtsDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2-4 MaiDir: Gintaras Rinkevicius; Lav: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 Sept-20 JaanDir: Sesto Quatrini / Robertas Servenikas; Lav: Vincent Boussard
La bohème (Puccini) 23 Sept-26 JaanDir: Julius Geniušas; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Don Carlo (Verdi) 27 Sept-21 MärtsDir: Martynas Staškus; Lav: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Sept-14 AprillDir: Martynas Staškus / Julius Geniušas; Lav: Gediminas Šeduikis
Die lustige Witwe (Lehár) 5 Okt-3 VeebDir: Julius Geniušas; Lav: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Okt-16 NovDir: Julius Geniušas; Lav: Oskaras Korsunovas
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 8 Okt-11 VeebDir: Julius Geniušas / Modestas Barkauskas; Lav: Kęstutis Jakštas
Carmen (Bizet) 11 Okt-3 MaiDir: Robertas Servenikas; Lav: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 14 Okt-23 MärtsDir: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; Lav: Chen Shi-Zheng
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 Okt-11 MaiDir: Julius Geniušas; Lav: Emilio Sagi
Le nozze di Figaro (Mozart) 3 Nov-16 MärtsDir: Martynas Staškus; Lav: Emilio Sagi
Zuikis Puikis (Mickis) 12 Nov-22 AprillDir: Imantas Šimkus; Lav: Jūratė Sodytė
Wiener Blut (Strauss,J) 9 Dets-17 VeebDir: Julius Geniušas; Lav: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 VeebDir: Stefan Soltesz; Lav: Francesca Zambello
Manon (Massenet) 8 Märts-6 AprillDir: Cyril Diederich; Lav: Vincent Boussard
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 8 Aprill-13 MaiDir: Alvydas Šulčys; Lav: Gytis Padegimas
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Aprill-19 MaiDir: Robertas Servenikas; Lav: Vasily Barkhatov
Tannhäuser (Wagner) 15 MaiDir: Vello Pähn / Jüri Alperten; Lav: Daniel Slater
Idomeneo (Mozart) 31 Mai-2 JuuniDir: Johannes Wildner; Lav: Graham Vick
Bluebeard's Castle (Bartok) 28 Sept-26 JaanDir: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; Lav: Csaba Káel
Zuikis Puikis (Mickis) 30 Sept-28 AprillDir: Juozas Mantas Jauniškis / Imantas Šimkus; Lav: Jūratė Sodytė
Cornet (Narbutaite) 10 Okt-21 NovDir: Robertas Servenikas; Lav: Gintaras Varnas
La bohème (Puccini) 13 Okt-2 VeebDir: Sesto Quatrini / Julius Geniušas / Ričardas Šumila; Lav: Cristina Mazzavillani Muti
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-20 OktDir: Sesto Quatrini; Lav: Emilio Sagi
Don Carlo (Verdi) 24 OktDir: Pierre Vallet; Lav: Günter Krämer
La traviata (Verdi) 27 Okt-30 DetsDir: Sesto Quatrini / Martynas Staškus / Julius Geniušas; Lav: Chen Shi-Zheng
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 28 Okt-14 AprillDir: Julius Geniušas; Lav: Kęstutis Jakštas
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 Nov-23 MärtsDir: Sesto Quatrini / Ričardas Šumila; Lav: Vincent Boussard
Manon (Massenet) 28-30 NovDir: Cyril Diederich; Lav: Vincent Boussard
Wiener Blut (Strauss,J) 5 Dets-4 JaanDir: Julius Geniušas; Lav: Monika Wiesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 Dets-2 JaanDir: Julius Geniušas; Lav: Gediminas Šeduikis
Idomeneo (Mozart) 12-14 DetsDir: Johannes Wildner; Lav: Graham Vick
Carmen (Bizet) 9-10 JaanDir: Modestas Pitrenas; Lav: Arnaud Bernard
Madama Butterfly (Puccini) 17 Jaan-2 AprillDir: David Parry; Lav: Anthony Minghella, Carolyn Choa
Die lustige Witwe (Lehár) 31 Jaan-10 AprillDir: Julius Geniušas; Lav: Monika Wiesler
Post Futurum (Sodeika) 7-15 VeebDir: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; Lav: Oskaras Korsunovas
Turandot (Puccini) 1 Märts-6 AprillLav: Robert Wilson, Nicola Panzer
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 MärtsDir: Robertas Servenikas; Lav: Francesca Zambello
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 17 MärtsDir: Alvydas Šulčys; Lav: Gytis Padegimas