2017/18 > Norra 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Norra

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Island

Norra
 
Rootsi
Taani

Bergen, Bergen Nasjonale Opera / Bergen National Opera  / 

Carmen på låven (Bizet) 19 AugDir: Stephen Higgins; Lav: John Ramster
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Okt-3 NovDir: Stephen Higgins; Lav: James Bonas
Otello (Verdi) 11-15 DetsDir: Edward Gardner; Lav: Peter Mumford
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-16 MärtsDir: Eun Sun Kim; Lav: John Ramster
Kristiansand, Opera Sør  / 
La traviata (concert) (Verdi) 16-23 SeptDir: Giordano Bellincampi
Nordfjordeid, Opera Nordfjord  / 
Sildagapet (Sunde) 4-15 OktDir: Michael Pavelich; Lav: Ronald Rørvik
La bohème (Puccini) 3-13 OktDir: Michael Pavelich; Lav: Mira Bartov
Oslo, Den Norske Opera & Ballett / Norwegian National Opera & Ballet  / 
Tosca (Puccini) 19 Aug-2 MärtsDir: Karl Heinz Steffens; Lav: Calixto Bieito
Tryllefløyten (Mozart) 1 Sept-2 OktDir: Thomas Søndergård / Oyvind Bjorå; Lav: Alexander Mørk-Eidem(original), Gudrun Glette(revival)
Ballerina (Skouen) 8-17 SeptLav: Hilde Andersen
The Life to Come (Mander) 5 OktDir: Tone Bianca Sparre Dahl; Lav: Einar Bjørge
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Okt-13 JaanDir: Manlio Benzi; Lav: François De Carpentries
Wozzeck (Berg) 27 Nov-18 DetsDir: Lothar Koenigs; Lav: Christof Loy(original), Corinna Tetzel(revival)
Norma (Bellini) 20 Jaan-23 VeebDir: Antonino Fogliani; Lav: Sigrid Strøm Reibo
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-24 MärtsDir: Dalia Stasevska; Lav: David Alden(original), Ian Rutherford(revival)
Figaros Bryllup (Mozart) 14-18 MärtsDir: Gregor Bühl; Lav: Jacopo Spirei
La traviata (Verdi) 6-25 AprillDir: Julia Jones / Antonino Fogliani; Lav: Tatjana Gürbaca
Heimferd (concert) (Irgens-Jensen) 13-15 AprillDir: Peter Szilvay
Don Giovanni (Mozart) 16 Mai-20 JuuniDir: Christopher Moulds / Benjamin Bayl; Lav: Richard Jones(original), Joe Austin
Don Giovanni (Mozart) 18-29 AugDir: Christopher Moulds / Benjamin Bayl; Lav: Richard Jones(original), Joe Austin
Spar Dame (Tchaikovsky,P) 8-25 SeptDir: Lothar Koenigs / Jørn Fossheim; Lav: Arnaud Bernard
Il tabarro (Puccini) 6-29 OktDir: Jac van Steen; Lav: Isabella Bywater
Gianni Schicchi (Puccini) 6-29 OktDir: Jac van Steen; Lav: Isabella Bywater
Askepott (Davies,PM) 10 NovDir: David Maiwald; Lav: Gunnar Bergstrøm
Elskovsdrikken (Donizetti) 24 Nov-17 JaanDir: Daniele Callegari / Boris Schäfer; Lav: Oliver Mears, Edwina Casey
Billy Budd (Britten) 18 Jaan-16 VeebDir: Mark Wigglesworth; Lav: Annilese Miskimmon
Suor Angelica (Puccini) 9 Veeb-29 MärtsDir: Jac van Steen; Lav: Isabella Bywater
Rosenkavaleren (Strauss) 16 Märts-13 AprillDir: Joana Mallwitz; Lav: David McVicar
Tryllefløyten (Mozart) 29 Aprill-23 JuuniLav: Alexander Mørk-Eidem(original), Erlend Samnøen(revival)
La Cenerentola (Rossini) 16 Mai-18 JuuniDir: Leo Hussain; Lav: Stefan Herheim
Anne Pedersdotter (concert) (Braein) 14-17 JuuniDir: Peter Szilvay
Trondheim, Trondheim Symfoniorkester  / 
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3 Veeb
La traviata (Verdi) 8-14 Märts