2017/18 > Poola 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Poola

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Rootsi Leedu
Saksamaa

Poola
 
Valgevene
Tšehhi Vabariik Slovakkia Ukraina

Bialystok, Opera i Filharmonia Podlaska  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Jaan-11 VeebDir: Grzegorz Berniak; Lav: Andrzej Bubień
La bohème (Puccini) 17 Veeb-18 MärtsDir: Grzegorz Berniak; Lav: Maria Sartova
Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Sept-10 JuuniDir: Maciej Figas; Lav: Grzegorz Boniecki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-24 SeptDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Cezary Domagała
Rigoletto (Verdi) 6 Okt-13 MaiDir: Maciej Figas; Lav: Natalia Babińska
Falstaff (Verdi) 21 Okt-11 MärtsDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Prus
Halka (Moniuszko) 28 Okt-5 NovDir: Piotr Wajrak; Lav: Natalia Babińska
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23-28 NovDir: Maciej Figas; Lav: Janina Niesobska
La Damnation de Faust (Berlioz) 9-11 DetsDir: Michał Klauza; Lav: Maciej Prus
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 12-15 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Wojciech Adamczyk
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27-30 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Andrzej Bubień
Pagliacci (Leoncavallo) 27-30 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Andrzej Bubień
La traviata (Verdi) 3-4 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
My Fair Lady (Loewe) 8-11 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Maciej Korwin
Rusalka (Dvořák,A) 17-20 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Kristina Wuss
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24-27 VeebDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Sławomir Żerdzicki
Manru (Paderewski) 3-4 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Falstaff (Verdi) 9-11 MärtsDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Prus
The Magic Flute (Mozart) 17-20 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Matthias Rebus
La bohème (Puccini) 24-27 MärtsDir: Andrzej Knap; Lav: Maciej Prus
The Marriage of Figaro (Mozart) 6-8 AprillDir: Marcin Sompoliński; Lav: Wojciech Adamczyk
Rigoletto (Verdi) 11-13 MaiDir: Maciej Figas; Lav: Natalia Babińska
Madama Butterfly (Puccini) 18-20 MaiDir: Maciej Figas; Lav: Marianne Berglöf
L'elisir d'amore (Donizetti) 25-27 MaiDir: Piotr Wajrak; Lav: Krzysztof Nazar
Die Fledermaus (Strauss,J) 8-10 JuuniDir: Maciej Figas; Lav: Grzegorz Boniecki
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 20-23 SeptDir: Maciej Figas; Lav: Janina Niesobska
The Marriage of Figaro (Mozart) 28-30 SeptDir: Piotr Wajrak; Lav: Wojciech Adamczyk
Manru (Paderewski) 5-7 OktDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Awantura w Recco (Małecki) 27 Okt-4 NovDir: Anna Duczmal-Mróz; Lav: Maciej Wojtyszko, Magdalena Małecka-Wippich
Countess Maritza (Kálmán,E) 22-25 NovDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7-9 DetsDir: Maciej Figas; Lav: Sławomir Żerdzicki
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Carmen (concert) (Bizet) 2 SeptDir: Bassem Akiki; Lav: Wiesław Ochman
Nabucco (Verdi) 17 Sept-25 NovDir: Bassem Akiki; Lav: Laco Adamik
La forza del destino (Verdi) 23 Sept-9 DetsDir: Jakub Kontz; Lav: Tomasz Konina
Baron cygański (Strauss,J) 24 Sept-9 VeebDir: Krzysztof Dziewięcki; Lav: Henryk Konwiński
Aida (Verdi) 6 Okt-22 AprillDir: Tadeusz Kozłowski / Tadeusz Serafin; Lav: Laco Adamik
Roméo et Juliette (Gounod) 21 Okt-25 VeebDir: Bassem Akiki; Lav: Michał Znaniecki
Madama Butterfly (Puccini) 3 NovDir: Bassem Akiki; Lav: Henryk Konwiński
The Little Sweep (Britten) 7 Nov-1 JuuniDir: Grzegorz Brajner; Lav: Zofia Dowjat
Straszny dwór (Moniuszko) 11 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Wiesław Ochman
Cyganeria (Puccini) 24 Nov-16 DetsDir: Bassem Akiki; Lav: Francesco Bottigliero
Nabucco (Verdi) 25 Nov-4 MärtsDir: Bassem Akiki; Lav: Laco Adamik
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Dets-10 VeebDir: Rafał Kłoczko; Lav: Pia Partum
My Fair Lady (Loewe) 12 Jaan-19 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 3-8 Märts
Tosca (Puccini) 10 Märts-21 MaiDir: Bassem Akiki; Lav: Tadeusz Bradecki
La forza del destino (Verdi) 18-27 MärtsDir: Jakub Kontz; Lav: Tomasz Konina
Die Fledermaus (Strauss,J) 7-27 AprillDir: Slawomir Chrzanowski; Lav: Henryk Konwiński
Halka (Moniuszko) 25 Mai-3 JuuniDir: Maciej Tomasiewicz; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
La finta giardiniera (Mozart) 15-19 JuuniDir: Bassem Akiki; Lav: André Heller-Lopes
Ubu Rex (Penderecki) 16 SeptDir: Jakub Kontz; Lav: Waldemar Zawodziński
Halka (Moniuszko) 16 SeptDir: Stephen Ellery; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Roméo et Juliette (Gounod) 21 Sept-14 OktDir: Bassem Akiki; Lav: Michał Znaniecki
La finta giardiniera (Mozart) 29 SeptDir: Bassem Akiki; Lav: André Heller-Lopes
Straszny dwór (Moniuszko) 6 OktDir: Tadeusz Serafin
Madama Butterfly (Puccini) 13 OktDir: Bassem Akiki; Lav: Henryk Konwiński
Don Desiderio (Poniatowski) 20-29 OktDir: Jakub Kontz; Lav: Ewelina Pietrowiak
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Sąd Ostateczny (Knittel) 8 Nov-30 JuuniDir: Simon Morus; Lav: Paweł Szkotak
Nabucco (Verdi) 19 Jaan-19 MaiDir: Warcisław Kunc; Lav: Krzysztof Babicki
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 Veeb-16 JuuniDir: Jarosław Szemet; Lav: Tomasz Podsiadły
La traviata (Verdi) 9-10 MärtsDir: Tadeusz Wojciechowski; Lav: Karolina Sofulak
La bohème (Puccini) 16 Märts-27 MaiDir: Warcisław Kunc; Lav: Karen Stone
Orfeusz w piekle (Offenbach) 12 Aprill-10 JuuniDir: Warcisław Kunc; Lav: Maria Sartova
Krakow, Opera Krakowska  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 SeptDir: Evgeny Volynskiy
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 24 Sept-28 Jaan
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Sept-1 Okt
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-10 Okt
Norma (Bellini) 27-28 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Tannhäuser (Wagner) 17-19 Nov
La bohème (Puccini) 1 Dets-6 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 Dets
Die Fledermaus (Strauss,J) 11-14 Jaan
La traviata (Verdi) 2-4 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Krzysztof Nazar
Madama Butterfly (Puccini) 16-18 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Il turco in Italia (Rossini) 23-25 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Don Pasquale (Donizetti) 9 Märts-3 Juuni
Pagliacci (Leoncavallo) 24-27 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Gianni Schicchi (Puccini) 24-27 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Carmen (Bizet) 6-8 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Tosca (Puccini) 20-22 AprillDir: Andrew Straszynski; Lav: Laco Adamik
Anna Bolena (Donizetti) 26-29 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Magdalena Łazarkiewicz
Beata (Moniuszko) 16 SeptDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 21-23 SeptDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 5-7 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Michał Znaniecki
Pagliacci (Leoncavallo) 12-14 OktDir: Piotr Wajrak; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Gianni Schicchi (Puccini) 12-14 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Orpheus and Eurydice (Gluck) 20-21 OktDir: Piotr Wajrak; Lav: Giorgio Madia
Norma (Bellini) 26-28 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Manru (Paderewski) 16-20 NovDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Anna Bolena (Donizetti) 23-25 NovDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Magdalena Łazarkiewicz
La bohème (Puccini) 30 Nov-2 DetsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Lodz, Teatr Wielki Łódź  / 
Turandot (Puccini) 29 Sept-20 MaiDir: Antoni Wit; Lav: Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 4 Okt-20 MaiDir: Wojciech Rodek; Lav: Artur Hofman
Nabucco (Verdi) 10 Okt-7 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Okopiński
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 14 Okt-9 VeebDir: Wojciech Rodek; Lav: Paweł Szkotak
Madama Butterfly (Puccini) 21 Okt-27 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Halka (Moniuszko) 10-28 NovDir: Wojciech Rodek; Lav: Jarosław Kilian
Don Giovanni (Mozart) 12 Nov-3 DetsDir: Wojciech Rodek; Lav: Maria Sartova
Carmen (Bizet) 23 Nov-8 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
My Fair Lady (Loewe) 14 Dets-14 VeebDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Korwin
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Jaan-6 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Giorgio Madia
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 20 Jaan-13 MärtsDir: Bassem Akiki; Lav: Tomasz Konina
Straszny dwór (Moniuszko) 24-25 VeebDir: Piotr Wajrak; Lav: Krystyna Janda
A Streetcar named Desire (Previn) 21-24 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Maciej Prus
Aida (Verdi) 10 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Rigoletto (Verdi) 9-12 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Paolo Bosisio
A Streetcar named Desire (Previn) 29-30 SeptDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Maciej Prus
Nabucco (Verdi) 3 OktDir: Andrzej Straszyński; Lav: Marek Okopiński
Carmen (Bizet) 5-7 OktDir: Tadeusz Wojciechowski; Lav: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 14-17 OktDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Giorgio Madia
Straszny dwór (Moniuszko) 9-11 NovDir: Piotr Wajrak; Lav: Krystyna Janda
My Fair Lady (Loewe) 14-15 NovDir: Dariusz Różankiewicz; Lav: Maciej Korwin
Rigoletto (Verdi) 23-24 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Paolo Bosisio
Halka (Moniuszko) 28 NovDir: Wojciech Rodek; Lav: Jarosław Kilian
Madama Butterfly (Puccini) 2 DetsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 12-13 DetsDir: Bassem Akiki; Lav: Tomasz Konina
Poznan, Teatr Wielki Poznań  / 
Rigoletto (Verdi) 14 Okt-20 VeebDir: Gabriel Chmura / Adi Bar; Lav: Marcin Bortkiewicz
Carmen (concert) (Bizet) 27 Okt-29 MaiDir: Walter E Gugerbauer; Lav: Denis Krief
Macbeth (Verdi) 5 Nov-25 MärtsDir: Gabriel Chmura / Tadeusz Kozłowski; Lav: Olivier Fredj
Halka (Moniuszko) 11 Nov-11 JaanDir: Grzegorz Wierus; Lav: Paweł Passini
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 NovDir: Massimiliano Caldi; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 NovDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Figaro Gets a Divorce (Langer) 24-26 NovDir: Katarzyna Tomala; Lav: David Pountney, Robin Tebbutt
The Angel of the Odd (Coli) 30 Nov-14 AprillDir: Grzegorz Wierus; Lav: Krzysztof Cicheński
Peter and the Wolf (Prokofiev,S) 7 Dets-1 JuuniDir: Aleksander Gref; Lav: Iwona Pasińska
Legenda Bałtyku (Nowowiejski) 8-12 DetsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Robert Bondara
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Jaan-24 AprillDir: Gabriel Chmura / Grzegorz Wierus; Lav: Iwan Wyrypajew
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Jaan-19 MaiDir: Gabriel Chmura; Lav: Sjaron Minailo
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Jaan-5 JuuniDir: Katarzyna Tomala; Lav: Krzysztof Cicheński, Krzysztof Szaniecki
Nabucco (Verdi) 4-6 VeebDir: Tomasz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Fiddler on the Roof (Bock) 10 Veeb-6 MaiDir: Aleksander Gref; Lav: Emil Wesołowski
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-10 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Michael Sturm
Parsifal (Wagner) 16-18 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Kirsten Dehlholm
Aida (Verdi) 6-8 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Jenůfa (Janáček) 15-17 AprillDir: Katarzyna Tomala; Lav: Alvis Hermanis
La traviata (Verdi) 8-10 JuuniDir: Walter E Gugerbauer; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
L'elisir d'amore (Donizetti) 17-23 JuuniDir: Katarzyna Tomala; Lav: Andriy Zholdak
Juliusz Cezar w Egipcie (concert) (Handel) 22-23 SeptDir: Paul Esswood
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Okt-4 JuuniDir: Aleksander Gref
La traviata (Verdi) 7 OktDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
The Magic Flute (Mozart) 13-14 OktDir: Gabriel Chmura; Lav: Sjaron Minailo
Rigoletto (Verdi) 4 Nov-7 AprillDir: Gabriel Chmura / Adi Bar; Lav: Marcin Bortkiewicz
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 Nov-31 MärtsDir: Katarzyna Tomala; Lav: Andriy Zholdak
Jenůfa (Janáček) 24 NovDir: Katarzyna Tomala
Peter and the Wolf (Prokofiev,S) 6 Dets-3 AprillDir: Aleksander Gref
Manru (Paderewski) 15-18 DetsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss
The Angel of the Odd (Coli) 13 Jaan-10 VeebDir: Grzegorz Wierus
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 19-26 JaanDir: Gabriel Chmura; Lav: Michael Sturm
Carmen (Bizet) 31 Jaan-28 MaiDir: Walter E Gugerbauer
Faust (Gounod) 16-20 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Karolina Sofulak
The Marriage of Figaro (Mozart) 23 Veeb-9 JuuniDir: Walter E Gugerbauer
Die Fledermaus (Strauss,J) 1-5 MärtsDir: Katarzyna Tomala
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13-15 MärtsDir: Charles Olivieri-Munroe
Nabucco (Verdi) 17 Märts-21 MaiDir: Walter E Gugerbauer
Macbeth (Verdi) 12-14 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Olivier Fredj
Legenda Bałtyku (Nowowiejski) 26-28 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Robert Bondara
Halka (Moniuszko) 5-7 MaiDir: Grzegorz Wierus
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Carmen (Bizet) 17 Nov-25 MärtsDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Ewelina Pietrowiak
The Turn of the Screw (Britten) 25-26 NovDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
Bal maskowy (Verdi) 16-17 DetsDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (Puccini) 20-21 JaanDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Pia Partum
Così fan tutte (Mozart) 10 Veeb-22 AprillDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Jacek Papis
Hrabina Marica (Kálmán,E) 23-25 VeebDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
La traviata (Verdi) 13-15 AprillDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Michał Znaniecki
Die Fledermaus (Strauss,J) 19-20 MaiDir: Wojciech Semerau-Siemianowski; Lav: Jitka Stokalska
Guru (Petitgirard) 28 Sept-13 AprillDir: Laurent Petitgirard / Jerzy Wołosiuk; Lav: Damian Cruden
Così fan tutte (Mozart) 13-24 Okt
The Turn of the Screw (Britten) 24-25 NovLav: Natalia Babińska
Carmen (Bizet) 15-16 DetsLav: Ewelina Pietrowiak
The Trial (Glass) 19 Jaan-31 Märts
Bal maskowy (Verdi) 26-27 JaanLav: Waldemar Zawodziński
Crazy For You (Gershwin) 9-17 Veeb
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Märts-26 Mai
Gianni Schicchi (Puccini) 9 Märts-26 Mai
Hrabina Marica (Kálmán,E) 16-17 MärtsLav: Natalia Babińska
Madama Butterfly (Puccini) 27-28 AprillLav: Pia Partum
Warszawa, Polish National Opera  / 
Eros i Psyche (Różycki) 13-19 OktDir: Grzegorz Nowak; Lav: Barbara Wysocka
Rigoletto (Verdi) 27-31 OktDir: Grzegorz Nowak; Lav: Gilbert Deflo
About the Kingdom of Day and Night (Mozart) 3-9 NovLav: Bożena Bujnicka
La Voix humaine (Poulenc) 22 Nov-24 JuuniLav: Maja Kleczewska
Czarodziejski flet (Mozart) 1 Dets-2 JaanDir: Piotr Staniszewski; Lav: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Peleas i Melizanda (Debussy) 21-30 JaanDir: Patrick Fournillier; Lav: Katie Mitchell
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 VeebDir: Ewa Strusińska; Lav: David Pountney
Aida (Verdi) 14-17 VeebDir: Patrick Fournillier; Lav: Roberto Laganà Manoli
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22-23 VeebDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 2-4 MärtsDir: José Maria Florêncio; Lav: Natalia Korczakowska
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 MärtsDir: Benjamin Bayl; Lav: Ivo van Hove
Szalony muezin (Szymanowski) 13 Märts-28 JuuniDir: Bassem Akiki; Lav: Natalia Korczakowska
Goplana (Zeleński) 22 Märts-7 AprillDir: Grzegorz Nowak; Lav: Janusz Wiśniewski
Turandot (Puccini) 5-10 AprillDir: Grzegorz Nowak; Lav: Mariusz Treliński
The Fiery Angel (Prokofiev,S) 13-22 MaiDir: Kazushi Ono / Bassem Akiki; Lav: Mariusz Treliński
Madame Butterfly (Puccini) 18 Mai-19 JuuniDir: Piotr Staniszewski; Lav: Mariusz Treliński
Carmen (Bizet) 7-17 JuuniDir: Keri-Lynn Wilson; Lav: Andrzej Chyra
Nabucco (Verdi) 14 Sept-10 MärtsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss
Manru (Paderewski) 12 Okt-23 JuuniDir: Grzegorz Nowak; Lav: Marek Weiss
Madama Butterfly (Puccini) 19 Okt-7 DetsDir: Carlo Montanaro; Lav: Mariusz Treliński
The Haunted Manor (Moniuszko) 3 Nov-15 MaiDir: Grzegorz Nowak; Lav: David Pountney
Król Roger (Szymanowski) 2-11 DetsDir: Grzegorz Nowak; Lav: Mariusz Treliński
The Magic Flute (Mozart) 14 Dets-31 MärtsDir: Piotr Staniszewski; Lav: Suzanne Andrade(original), Barrie Kosky(original), Tobias Ribitzki(revival)
Rigoletto (Verdi) 12-20 JaanDir: Patrick Fournillier; Lav: Gilbert Deflo
Carmen (Bizet) 9 Veeb-19 MärtsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Andrzej Chyra
A Miracle (Stefani) 13-20 VeebDir: Władysław Kłosiewicz; Lav: Jarosław Kilian
Tosca (Puccini) 23 Veeb-3 MärtsDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Barbara Wysocka
Il turco in Italia (Rossini) 7-12 MärtsLav: Christopher Alden, Karolina Sofulak
Die tote Stadt (Korngold) 24-30 MärtsDir: Finnegan Downie Dear; Lav: Mariusz Treliński
Billy Budd (Britten) 12-18 AprillDir: Michał Klauza; Lav: Annilese Miskimmon
Yevgeny Onegin (reduction) (Tchaikovsky,P) 7-18 JuuniDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Warszawa, Warsaw Chamber Opera  / 
La Cenerentola (Rossini) 5-8 OktDir: José Maria Florêncio; Lav: Jitka Stokalska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-15 OktDir: José Maria Florêncio; Lav: Jitka Stokalska
Armide (Lully) 5-14 NovDir: Benjamin Bayl; Lav: Deda Cristina Colonna
The Rape of Lucretia (Britten) 17 NovDir: Maksim Walkow; Lav: Jurij Aleksandrow
Tango (Dobrzyński) 8 Dets-13 AprillDir: José Maria Florêncio; Lav: Maciej Wojtyszko
Il turco in Italia (Rossini) 10-15 Jaan
Don Giovanni (Mozart) 25 Jaan-10 Märts
Imeneo (Handel) 24-25 Märts
Così fan tutte (Mozart) 6 Aprill-7 JuuliDir: Benjamin Bayl; Lav: Marek Weiss
La clemenza di Tito (Mozart) 14 Aprill-24 JuuniDir: Friedrich Haider / Benjamin Bayl; Lav: Marek Weiss
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20 Aprill-11 JuuliDir: Marcin Sompoliński; Lav: Jurij Aleksandrow
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Mai-27 JuuniDir: José Maria Florêncio; Lav: Ryszard Peryt
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Mai-21 JuuniDir: Marcin Sompoliński; Lav: Ryszard Peryt
Requiem (concert) (Mozart) 29 Juuni-8 JuuliDir: Monika Wolińska / Benjamin Bayl
Idomeneo (Mozart) 5 Okt-2 DetsDir: Marcin Sompoliński; Lav: Michał Znaniecki
Nocleg w Apeninach (Moniuszko) 16-18 Nov
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 22 Sept-21 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Waldemar Zawodziński
In the Land of the Magic Flute (Mozart) 26 Sept-6 JuuniDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Beata Redo-Dobber
La Cenerentola (Rossini) 5 Okt-1 JuuniDir: Marta Kluczyńska; Lav: Irina Brook
Fidelio (Beethoven) 14 Okt-16 MärtsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Rocc
Carmen (Bizet) 18 Okt-4 MaiDir: Tomasz Szreder / Franck Chastrusse; Lav: Adam Frontczak
Madama Butterfly (Puccini) 25 Okt-3 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Giancarlo Del Monaco
La bohème (Puccini) 3 Nov-17 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Cracovians and Highlanders (Stefani) 11 Nov-3 MaiDir: Adam Banaszak; Lav: Barbara Wiśniewska
Immanuel Kant (Możdżer) 25 Nov-15 AprillDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Jerzy Lach
Eugene Oniegin (Tchaikovsky,P) 6-8 DetsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Yuri Alexandrov
Orpheus and Eurydice (Gluck) 15 Dets-8 JuuniDir: Jarosław Thiel; Lav: Mariusz Treliński
Candide (Bernstein) 30 Dets-22 VeebDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Hanna Marasz
Fiddler on the Roof (Bock) 10-14 JaanDir: Piotr Borkowski; Lav: Marek Weiss
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-28 JaanDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Helena Kaut-Howson
Oberto (Verdi) 2-23 VeebDir: Paweł Przytocki
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 9-11 VeebDir: Paweł Przytocki; Lav: Waldemar Zawodziński
La traviata (Verdi) 15-24 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Adam Frontczak
Il trovatore (Verdi) 9 Märts-5 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Andrejs Žagars
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 23 Märts-28 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Krystian Lada
Król Roger (Szymanowski) 12-14 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Mariusz Treliński
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18-20 MaiDir: Wojciech Rodek; Lav: Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 25-27 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Krystian Lada
Cavalleria rusticana (Mascagni) 13-17 JuuniDir: Adam Banaszak; Lav: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 13-17 JuuniDir: Adam Banaszak; Lav: Waldemar Zawodziński
Das Liebesverbot (Wagner) 29 Juuni-1 JuuliDir: Volker Perplies
Fidelio (Beethoven) 8 Sept-29 MärtsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Rocc
Orpheus and Eurydice (Gluck) 15 Sept-21 VeebDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Mariusz Treliński
Oberto (Verdi) 22 SeptDir: Marta Kluczyńska
Nabucco (Verdi) 29 Sept-26 VeebDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Krystian Lada
Eugene Oniegin (Tchaikovsky,P) 4-7 OktDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Yuri Alexandrov
Carmen (Bizet) 10 Okt-17 MärtsDir: Jagoda Wyrwińska / Anna Gospodarek; Lav: Adam Frontczak
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 17-18 OktDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Krystian Lada
Król Roger (Szymanowski) 7-9 NovDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Mariusz Treliński
Cracovians and Highlanders (Stefani) 11 Nov-15 MaiDir: Adam Banaszak; Lav: Barbara Wiśniewska
La bohème (Puccini) 22 Nov-30 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
La Cenerentola (Rossini) 23 Nov-12 MaiDir: Marta Kluczyńska; Lav: Irina Brook
Madama Butterfly (Puccini) 29 Nov-17 JaanDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Giancarlo Del Monaco
Halka (Moniuszko) 14 Dets-18 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Irina Brook
Candide (Bernstein) 5-6 JaanDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Hanna Marasz
Fiddler on the Roof (Bock) 9-13 JaanLav: Marek Weiss
Die Fledermaus (Strauss,J) 19-20 JaanDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Helena Kaut-Howson
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 30 Jaan-19 MaiDir: Paweł Przytocki; Lav: Waldemar Zawodziński
Don Giovanni (Mozart) 9 Veeb-13 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: André Heller-Lopes
Straszny dwór (Moniuszko) 6-10 Märts
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14-16 MärtsDir: Wojciech Rodek; Lav: Waldemar Zawodziński
In the Land of the Magic Flute (Mozart) 17 MärtsDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Beata Redo-Dobber
Boris Godunov (Musorgsky) 21-22 MärtsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Waldemar Zawodziński
Faust (Gounod) 6-14 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Beata Redo-Dobber
Il trovatore (Verdi) 9-11 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Andrejs Žagars
La Fille du régiment (Donizetti) 24-26 Mai
La traviata (Verdi) 14-16 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski