2017/18 > Venemaa 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Venemaa

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Soome
Eesti
Läti
Valgevene

Venemaa
 
USA
Ukraina
Gruusia
Aserbaidžan
Kazastan Jaapan

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Prince Igor (Borodin) 25-26 Aug
La traviata (concert) (Verdi) 19 Okt-2 JaanDir: Alexander Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Nov
Otello (Verdi) 8 Dets
Tosca (Puccini) 21 Jaan-8 VeebDir: Valery Voronin
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25 Jaan
Iolanta (Tchaikovsky,P) 28 Jaan
Madama Butterfly (Puccini) 4 Veeb
Chelyabinsk, Chelyabinsk State Academic Opera and Ballet Theatre named after Glinka  / 
A Life for the Tsar (Glinka) 8 Sept-10 Veeb
Silva (Kálmán,E) 29 Sept-17 Dets
Aida (Verdi) 7 Okt-10 Märts
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Okt-21 Märts
Carmen (Bizet) 15 Okt-26 Jaan
Countess Maritza (Kálmán,E) 19 Okt-24 Jaan
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 Okt-24 Veeb
La traviata (Verdi) 29 Okt
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 Nov
Il trovatore (Verdi) 12 Nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18-19 Nov
Prince Igor (Borodin) 20 Jaan-18 Märts
Madama Butterfly (Puccini) 28 Jaan
Tosca (Puccini) 17 Veeb
Don Pasquale (Donizetti) 3-4 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 24 Märts
Faust (Gounod) 31 Märts-1 Aprill
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Sept-22 Märts
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Sept-23 Jaan
Carmen (Bizet) 21 Sept-29 Märts
Rusalka (Dvořák,A) 23 Sept-5 AprillDir: Oliver von Dohnányi; Lav: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 26 Sept-14 Veeb
La bohème (Puccini) 29 Sept-4 Aprill
Madama Butterfly (Puccini) 3 Okt-14 Aprill
Satyagraha (Glass) 6 Okt-20 Märts
Die Passagierin (Weinberg) 10 Okt-11 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 Okt-7 Märts
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 Okt-7 Aprill
Prince Igor (Borodin) 21 Okt-29 Aprill
Le comte Ory (Rossini) 24 Okt-24 Aprill
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Okt-26 AprillDir: Vladislav Karklin; Lav: Dieter Kaegi
The Greek Passion (Martinů) 19-22 Aprill
Izhevsk, Udmurt State Opera  / 
Tosca (Puccini) 6 Okt-3 Veeb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Okt
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Okt-3 Märts
Madama Butterfly (Puccini) 8 Nov
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 9 Nov
Turandot (Puccini) 17 Nov
Aida (Verdi) 23 Nov-15 Märts
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Dets
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Jaan
Countess Maritza (Kálmán,E) 28 Jaan
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 Veeb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Veeb
Kazan, Tatar State Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 20-22 Sept
Rigoletto (Verdi) 25 Sept-4 Veeb
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 Okt
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Okt-20 Dets
La bohème (Puccini) 6 Nov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 Nov
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Nov
Jalil (Zhiganov) 15 Nov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Nov-10 VeebDir: Alessandro Bicci
Tosca (Puccini) 6 Dets
Turandot (Puccini) 10 Dets-19 Veeb
La traviata (Verdi) 15 Dets-7 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 25-26 Dets
Nabucco (Verdi) 1-2 VeebDir: Yefim Maizel; Lav: Stefano Romani
Il trovatore (Verdi) 12 Veeb
Boris Godunov (Musorgsky) 13 Veeb
Silva (Kálmán,E) 11-18 Märts
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Aprill
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22 Aprill
Krasnoyarsk, Krasnoyarsk State Opera  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 21 Sept
La Fille du régiment (Donizetti) 22 Sept-23 Märts
Tosca (Puccini) 23 Sept
Medea (Cherubini) 29 Sept
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 Okt
Viva la Mamma (Donizetti) 19 Okt
Prince Igor (Borodin) 20 Okt-17 Märts
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21 Okt
Madama Butterfly (Puccini) 22 Okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27 Okt-16 Märts
La traviata (Verdi) 9 Nov
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Nov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 Dets-21 Veeb
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 23 Dets-4 Jaan
Requiem (Verdi) 2 Veeb
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Veeb
Il trovatore (Verdi) 24 Veeb-25 Märts
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 14 Märts
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Sept-26 NovDir: Tugan Sokhiev; Lav: Igor Ushakov
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Sept-4 VeebDir: William Lacey; Lav: Evgeny Pisarev
Don Pasquale (Donizetti) 21 Sept-14 JaanDir: Michał Klauza; Lav: Timofey Kulyabin
Prince Igor (Borodin) 27-29 SeptDir: Pavel Klinichev; Lav: Yuri Lyubimov
Der Idiot (Weinberg) 5-8 OktDir: Michał Klauza; Lav: Evgeny Arye
Der Idiot (Weinberg) 5 Okt-11 MärtsDir: Michał Klauza; Lav: Evgeny Arye
The Maid of Pskov (concert) (Rimsky-Korsakov) 13-15 OktDir: Tugan Sokhiev
Alcina (Handel) 18 Okt-27 MärtsDir: Andrea Marcon; Lav: Katie Mitchell
Manon Lescaut (Puccini) 25 Okt-28 JaanDir: Anton Grishanin; Lav: Adolf Shapiro
La traviata (Verdi) 1 Nov-21 JaanDir: Pavel Klinichev / Tugan Sokhiev; Lav: Francesca Zambello
Così fan tutte (Mozart) 8 Nov-5 AprillDir: Tugan Sokhiev; Lav: Floris Visser
Don Carlo (Verdi) 15 Nov-4 MärtsDir: Giacomo Sagripanti; Lav: Adrian Noble
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21-23 NovDir: Alexei Bogorad; Lav: Julia Pevzner
Carmen (Bizet) 28-29 NovDir: Tugan Sokhiev; Lav: Alexei Borodin
Katerina Izmailova (Shostakovich) 1-3 DetsDir: Tugan Sokhiev; Lav: Rimas Tuminas
The Stone Guest (Dargomïzhsky) 5-6 DetsDir: Anton Grishanin; Lav: Dmitry Belyanushkin
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13 Dets-1 AprillDir: Tugan Sokhiev; Lav: Alexander Titel
Requiem (Verdi) 17 DetsDir: Tugan Sokhiev
Iolanta (Tchaikovsky,P) 23 Dets-29 AprillDir: Anton Grishanin; Lav: Sergey Zhenovach
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 27 Dets-4 JaanDir: Anton Grishanin; Lav: Dmitry Belyanushkin
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 JaanDir: Tugan Sokhiev; Lav: Rimas Tuminas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 VeebDir: Tugan Sokhiev; Lav: Rimas Tuminas
Billy Budd (Britten) 21-27 VeebDir: William Lacey; Lav: David Alden
Un ballo in maschera (Verdi) 20-26 AprillDir: Giacomo Sagripanti; Lav: Davide Livermore
La bohème (Puccini) 24+ JuuliDir: Daniele Rustioni; Lav: Jean-Romain Vesperini
Moscow, Moscow Chamber Opera Theatre named after Boris Pokrovsky  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Sept-3 Märts
La clemenza di Tito (Mozart) 23 Sept-27 Aprill
Leonora (Beethoven) 27 Sept
La Voix humaine (Poulenc) 28 Sept-22 Aprill
Don Giovanni (Mozart) 4 Okt-12 Aprill
The Nose (Shostakovich) 11 Okt
Il turco in Italia (Rossini) 13 Okt-15 Aprill
Orfeo ed Euridice (Gluck) 18 Okt-28 Veeb
Der Schauspieldirektor (Mozart) 20 Okt-20 Märts
Pimpinone (Telemann) 20 Okt-20 Märts
Servilia (Rimsky-Korsakov) 31 Okt-1 Nov
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 Nov-17 Märts
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26 Dets-18 Veeb
Il tabarro (Puccini) 25 Jaan-21 Veeb
Gianni Schicchi (Puccini) 25 Jaan-21 Veeb
Giulio Cesare (Handel) 27-28 Jaan
Il mondo della luna (Haydn) 23 Veeb-21 Aprill
Die drei Pintos (Weber) 14-15 Märts
Moscow, Moscow State Opera and Ballet Theatre for Children and Young People named after Natalia Sats  / 
The Exercises and Dances of Guido (Martynov) 26 Sept-6 Okt
Edible Fairytales (Bronner) 8 Okt-12 NovDir: Alevtina Ioffe; Lav: Georgiy Isaakyan
The Magic Flute (Mozart) 13 Okt
The Nightingale (Stravinsky) 14+ OktDir: Alevtina Ioffe; Lav: Tatiana Mitkaleva
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 19 Sept-1 Dets
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Nov-21 Veeb
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21-24 NovLav: Alexander Petrov
La bohème (Puccini) 25 Jaan-27 Veeb
Moscow, Helikon Opera  / 
Il trovatore (Verdi) 31 Aug-18 MärtsDir: Oliver Díaz; Lav: Dmitry Bertman
The Tsar's Bride (concert) (Rimsky-Korsakov) 8-10 Sept
Turandot (Puccini) 14 Sept-11 AprillDir: Vladimir Fedoseyev; Lav: Dmitry Bertman
Coffee Cantata (concert) (Bach,JS) 21 Sept-16 MaiDir: Viktoria Unghuryanu
Pirame et Thisbé (concert) (Rebel,F) 30 Sept-1 Okt
Sadko (concert) (Rimsky-Korsakov) 5-8 Okt
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20-22 Okt
Tsarina (concert) (Tukhmanov) 28 Okt-5 Nov
Die sieben Todsünden (Weill) 1 Nov-19 AprillDir: Valery Kirianov; Lav: Ilya Ilyin
Rasputin (Reise) 11-12 Nov
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 24 Nov-2 JuuniDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Dmitry Bertman
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-14 DetsDir: Vladimir Fedoseyev; Lav: Dmitry Bertman
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Dets-28 JaanDir: Maksim Vengerov / Valery Kiryanov; Lav: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 26 Dets-14 JaanDir: Valery Kiryanov / Mikhail Eghiazarian
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 18-21 JaanDir: Evgeny Brazhnik
La serva padrona (Pergolesi) 1 Veeb-24 MärtsDir: Valery Kiryanov; Lav: Ilya Ilyin
The Telephone (Menotti) 1 Veeb-24 MärtsDir: Valery Kiryanov; Lav: Ilya Ilyin
The Human Voice (Poulenc) 2 Veeb-25 MärtsDir: Valery Kiryanov; Lav: Dmitry Bertman
Un ballo in maschera (concert) (Verdi) 8-11 VeebDir: Valery Kiryanov
Apollo und Hyacinth (concert) (Mozart) 17-18 VeebDir: Viktoria Unghuryanu
Lady Macbeth of Mtsensk (concert) (Shostakovich) 22-25 VeebDir: Vladimir Ponkin / Valery Kiryanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-4 MärtsDir: Konstantin Khvatynez; Lav: Dmitry Bertman
www.nibelungopera.ru (Wagner) 10-11 MärtsDir: Vladimir Ponkin; Lav: Dmitry Bertman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29 Märts-1 AprillDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Dmitry Bertman
Chaadsky (Manotskov) 20-22 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Kirill Serebrennikov
Aleko (Rakhmaninov) 7-16 JuuniDir: Valery Kiryanov; Lav: Rostislav Protasov
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 26-29 JuuniLav: Dmitry Bertman
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 7 Aug-8 AprillDir: Evgeny Samoilov; Lav: Yuri Alexandrov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 9 Aug-13 AprillDir: Anatoly Gus / Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; Lav: Sergey Artsibashev
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 14 Aug-25 Aprill
Il trovatore (Verdi) 24 Aug-17 Märts
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 Aug-5 Aprill
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 1 Sept-2 Dets
Rigoletto (Verdi) 4 Sept-20 AprillDir: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig / Fabio Mastrangelo / Vasily Valitov / Andrey Lebedev; Lav: Ralf Långbaсka
Die Passagierin (Weinberg) 11 Sept-30 Okt
Faust (Gounod) 18 Sept-12 Aprill
La traviata (Verdi) 21 Sept-16 Märts
La bohème (Puccini) 25 Sept-18 Aprill
Hansel and Gretel (Humperdinck) 8 Okt-1 Aprill
L'elisir d'amore (Donizetti) 13 Okt-9 Märts
Norma (Bellini) 20-21 Okt
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 27-28 Okt
Lohengrin (Wagner) 11 Nov-10 Veeb
Roméo et Juliette (Gounod) 16 Nov-13 VeebDir: Andrey Lebedev; Lav: Arnaud Bernard
La Cenerentola (Rossini) 19 Nov-30 Märts
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Nov-6 AprillDir: Dmitry Volosnikov / Valery Kritskov; Lav: Valery Belyakovich
Nabucco (Verdi) 29 Nov-15 AprillDir: Evgeny Samoilov / Valery Kritskov / Jan Latham-Koenig; Lav: Andrejs Žagars
Salome (Strauss) 9 Dets-25 Märts
Tristan und Isolde (Wagner) 16 Dets-31 Märts
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 Jaan-27 Aprill
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 VeebDir: Jan Latham-Koenig; Lav: Aleksey Veiro
Aida (concert) (Verdi) 24 VeebDir: Yaroslav Kizling
Moscow, Stanislavsky Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Sept-11 AprillDir: Alexander Lazarev; Lav: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 20 Sept-21 MaiDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 Sept-16 MaiDir: Felix Korobov / Maria Maximchuk; Lav: Ludmila Naletova
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 7 Okt-3 MärtsDir: Alexander Lazarev; Lav: Alexander Titel, Ludmila Naletova
Madama Butterfly (Puccini) 11 Okt-24 MaiDir: Vyacheslav Volich; Lav: Ludmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Okt-26 MaiDir: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; Lav: Adolf Shapiro
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Okt-28 AprillDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 21 Okt-9 AprillDir: Vyacheslav Volich; Lav: Ludmila Naletova
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 22 Okt-10 VeebDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 25 Okt-25 MaiDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 28 Okt-29 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Alexander Titel
Orfeo ed Euridice (Gluck) 29 Okt-14 MärtsDir: Timur Zangiev; Lav: Irina Lychagina
La bohème (Puccini) 30 Okt-16 AprillDir: Timur Zangiev; Lav: Alexander Titel
Aladino e la lampada magica (Rota) 5 Nov-20 MaiDir: Vyacheslav Volich; Lav: Ludmila Naletova
Aida (Verdi) 6 Nov-31 MaiDir: Felix Korobov; Lav: Peter Stein
Love's Metamorphosis (Zhurbin) 11 Nov-1 AprillDir: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; Lav: Tatiana Mitkaleva
Ariane (Martinů) 17 Nov-19 MärtsDir: Maria Maximchuk; Lav: Ekaterina Vasilyova
La Favola d'Orfeo (Casella) 17 Nov-19 MärtsDir: Maria Maximchuk; Lav: Ekaterina Vasilyova
Khovanshchina (Musorgsky) 29 Nov-22 MärtsDir: Alexander Lazarev; Lav: Alexander Titel
Medea (Cherubini) 16 Dets-18 AprillDir: Felix Korobov / Timur Zangiev; Lav: Alexander Titel
Don Giovanni (Mozart) 27 Dets-19 MaiDir: Timur Zangiev; Lav: Alexander Titel
A Kékszákallú herceg vára (Bartók) 20 Jaan-12 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Rimas Tuminas
Oedipus rex (Stravinsky) 20 Jaan-12 AprillDir: Felix Korobov; Lav: Rimas Tuminas
Jenůfa (Janáček) 28 Veeb-21 AprillDir: Evgeny Brazhnik; Lav: Alexander Titel
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 17-25 MaiDir: Philipp Chizhevskiy; Lav: Konstantin Bogomolov
Macbeth (Verdi) 20-22 JuuniDir: Felix Korobov; Lav: Kama Ginkas
Nizhni Novgorod, Pushkin State Opera  / 
Prince Igor (Borodin) 21 Sept-3 Nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 27 Sept-25 Jaan
Die lustige Witwe (Lehár) 7 Okt-9 Dets
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Okt-25 Nov
My Fair Lady (Loewe) 15 Okt-11 Nov
A Life for the Tsar (Glinka) 19 Okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Okt
Mazepa (Tchaikovsky,P) 25 Okt-23 Nov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 9 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 30 Nov
Aida (Verdi) 7 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Dets
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 29 Dets
La traviata (Verdi) 14 Jaan
Motsart i Salieri (Rimsky-Korsakov) 18 Jaan-14 Veeb
Aleko (Rakhmaninov) 18 Jaan-14 Veeb
Carmen (Bizet) 27 Jaan
Boris Godunov (Musorgsky) 2 Veeb
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Veeb
Rusalka (Dargomïzhsky) 16 Veeb
Novosibirsk, Novat  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Sept-1 AprillDir: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
Un ballo in maschera (Verdi) 10 Sept-25 MärtsDir: Dmitri Jurowski; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
La bohème (Puccini) 26 Sept-14 MärtsDir: Dmitri Jurowski; Lav: Bénédicte Ardiley(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Sept-14 AprillDir: Dmitri Jurowski; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
Turandot (Puccini) 1 Okt-5 AprillDir: Dmitri Jurowski; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
Pagliacci (Leoncavallo) 8 Okt-27 AprillDir: Valentin Uryupin; Lav: Irkin Gabitov
Aida (Verdi) 11 Okt-24 AprillDir: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Okt-28 NovDir: Dmitri Jurowski; Lav: Dmitry Belov
La traviata (Verdi) 22 Okt-11 MärtsDir: Evgeny Volynskiy; Lav: Rēzija Kalniņa
Carmen (Bizet) 27 Okt-15 AprillDir: Evgeny Volynskiy; Lav: Alexey Stepanuyk
Stabat Mater (Rossini) 2 DetsDir: Dmitry Korchak
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 27-28 JaanDir: Dmitri Jurowski; Lav: Vyacheslav Starodubtsev
Prince Igor (Borodin) 20 AprillDir: Evgeny Volynskiy; Lav: Timothy Kulyabin
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Sept-8 Veeb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Sept
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 15 Sept
Cléopâtre (Massenet) 27 Sept
La traviata (Verdi) 14-15 Okt
Ruslan and Lyudmila (concert) (Glinka) 27 Okt
Prince Igor (Borodin) 23 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 3-5 Dets
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 27-28 Jaan
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 3-4 Veeb
Phaëton (Lully) 14-18 Märts
Jeanne d'Arc au bûcher (Honegger) 14-16 Juuni
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Sept-11 Märts
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Okt-18 VeebDir: Sergei Inkov; Lav: Olga Mukhortova
Carmen (Bizet) 8 Okt-11 Veeb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Okt-10 Dets
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 Okt-25 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Vasilii Zargetskii
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Okt-25 Jaan
Silva (Kálmán,E) 1 Nov-4 VeebDir: Sergei Inkov; Lav: Susanna Tsiryuk
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Nov
La traviata (Verdi) 17 Nov-4 Märts
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Dets
Madama Butterfly (Puccini) 16 Veeb
Rostov, Rostov State Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Sept-11 Veeb
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Okt-25 Jaan
Die lustige Witwe (Lehár) 13 Okt-16 Märts
Faust (Gounod) 15 Okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 22 Okt-21 Jaan
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 26 Okt
Giovanna d'Arco (Verdi) 27 Okt-27 Jaan
Prince Igor (Borodin) 4 Nov-22 Veeb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Nov
Carmen (Bizet) 9 Dets
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 Dets-28 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 17 Dets-17 Veeb
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 28 Jaan
Rigoletto (Verdi) 2 Veeb-11 Märts
La traviata (Verdi) 9 Veeb
Carmen (Bizet) 3 Märts
Iolanta (Tchaikovsky,P) 28 Märts
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 13 Sept-12 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Sept
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Sept-11 Jaan
Tosca (Puccini) 24 Sept
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 28 Sept
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Okt-7 Veeb
Silvia (Kálmán,E) 3 Okt-18 Märts
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Okt-26 Dets
La traviata (Verdi) 8 Okt-31 Jaan
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 11 Okt
The Telephone (Menotti) 13 Okt-1 Dets
La serva padrona (Pergolesi) 13 Okt-1 Dets
Rigoletto (Verdi) 8 Nov-16 Veeb
Prince Igor (Borodin) 12 Nov-10 Veeb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 17 Nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Nov-25 Jaan
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 3 Dets
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15 Dets
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 3 Okt-9 Veeb
A Life for the Tsar (Glinka) 5 Okt-7 Dets
Un ballo in maschera (Verdi) 7 Okt
La traviata (Verdi) 10 Okt
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 14 Okt-31 Jaan
Don Giovanni (Mozart) 17 Okt
Prince Igor (Borodin) 19 Okt
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Okt-21 Dets
Oresteia (Taneyev) 24 Okt-12 Dets
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Okt
Rusalka (Dargomïzhsky) 10 Nov-14 Veeb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Nov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 18 Nov-16 Veeb
Countess Maritza (Kálmán,E) 24 Nov-26 Jaan
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 26 Nov-4 Jaan
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 28 Nov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 30 Nov-7 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 15 Dets
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Dets
Silva (Kálmán,E) 8 Jaan
Tosca (Puccini) 4 Veeb
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Sept-11 VeebDir: Alexander Goikhman / Robert Luter; Lav: Yuri Alexandrov
Faust (Gounod) 16 Sept-21 MärtsDir: Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Sept-7 MärtsDir: Alexander Goikhman; Lav: Darya Modzalevskaya
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 Sept-25 VeebDir: Alexander Goikhman; Lav: Yuri Alexandrov
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Sept-24 VeebDir: Alexander Goikhman; Lav: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 24 Sept-11 MärtsDir: Alexander Goikhman / Robert Luter; Lav: Yuri Alexandrov
Les cloches de Corneville (Planquette) 1 Okt-18 MärtsDir: Alexander Goikhman; Lav: Yuri Alexandrov
La bohème (Puccini) 4 Okt-9 VeebDir: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
The Rape of Lucretia (Britten) 12 Okt-23 MärtsDir: Robert Luter; Lav: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 14 OktDir: Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21 Okt-17 MärtsDir: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 Okt-23 VeebDir: Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Okt-16 MärtsDir: Robert Luter / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Pagliacci (Leoncavallo) 29 Okt-28 VeebDir: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Don Giovanni (Mozart) 11 Nov-7 VeebDir: Alexander Goikhman / Robert Luter; Lav: Yuri Alexandrov
Tosca (Puccini) 19 Nov-1 MärtsDir: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Nov-4 MärtsDir: Alexander Goikhman; Lav: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 30 Nov-14 MärtsDir: Alexander Goikhman / Robert Luter; Lav: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 2 Dets-2 VeebDir: Robert Luter / Alexander Goikhman; Lav: Yuri Alexandrov
Not Love Alone (Shchedrin) 20 Dets-3 VeebDir: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Dets-17 JaanDir: Robert Luter / Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 28 Dets-24 MärtsDir: Maxim Valkov; Lav: Yuri Alexandrov
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Adriana Lecouvreur (Cilea) 12 Sept-18 JaanDir: Valery Gergiev / Christian Knapp; Lav: Isabelle Partiot-Pieri
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 19 Sept-12 MaiDir: Renat Salavatov; Lav: Alexei Stepanyuk
Rigoletto (Verdi) 22 Sept-4 VeebDir: Vasiliy Valitov; Lav: Irkin Gabitov
Otello (Verdi) 23 Sept-23 VeebDir: Pavel Smelkov; Lav: Vasily Barkhatov
I vespri siciliani (Verdi) 27 Sept-16 JaanDir: Christian Knapp / Valery Gergiev; Lav: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 3 Okt-23 JaanDir: Boris Gruzin / Mikhail Sinkevich / Pavel Smelkov; Lav: Andrei Tarkovsky(original), Irkin Gabitov(revival)
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 6 OktDir: Federico Santi
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 7 OktDir: Valery Gergiev
Don Carlo (Verdi) 12 Okt-19 MaiDir: Christian Knapp / Valery Gergiev; Lav: Giorgio Barberio Corsetti
Prince Igor (Borodin) 13 Okt-13 MaiDir: Boris Gruzin; Lav: Irkin Gabitov
Pagliacci (Leoncavallo) 15 Okt-11 DetsDir: Vladislav Karklin; Lav: Isabelle Partiot-Pieri
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 17 Okt-6 MärtsDir: Pavel Smelkov; Lav: Vladislav Pazi
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 18 OktDir: Mikhail Sinkevich
Das Rheingold (Wagner) 19 Okt-1 MärtsDir: Michael Güttler / Valery Gergiev; Lav: Valery Gergiev, George Tsypin
Die Walküre (Wagner) 20 Okt-2 MärtsDir: Michael Güttler / Valery Gergiev; Lav: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Siegfried (Wagner) 21 Okt-3 MärtsDir: Michael Güttler / Valery Gergiev; Lav: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Rusalka (Dvořák,A) 21 Okt-20 MaiDir: Pavel Petrenko; Lav: Alexander Maskalin
Götterdämmerung (Wagner) 22 Okt-4 MärtsDir: Michael Güttler / Valery Gergiev; Lav: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Tosca (Puccini) 24 Okt-10 VeebDir: Christian Knapp; Lav: Paul Curran
Simon Boccanegra (Verdi) 26 Okt-1 VeebDir: Christian Knapp; Lav: Andrea De Rosa
Salome (Strauss) 27 Okt-2 VeebDir: Mikhail Sinkevich / Christian Knapp; Lav: Marat Gatsalov
Carmen (Bizet) 29 Okt-20 AprillDir: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; Lav: Alexei Stepanyuk
Jenůfa (Janáček) 31 OktDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Vasily Barkhatov
Madama Butterfly (Puccini) 2 Nov-27 JaanDir: Renat Salavatov; Lav: Mariusz Treliński
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 NovDir: Christian Knapp
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Nov-13 AprillDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Andrei Konchalovsky
La forza del destino (Verdi) 4 Nov-16 MärtsDir: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; Lav: Elijah Moshinsky
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Nov-11 AprillDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alain Maratrat
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 6 Nov-7 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Yuri Laptev
Khovanshchina (Musorgsky) 11 Nov-4 AprillDir: Mikhail Sinkevich / Pavel Smelkov; Lav: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
Aida (Verdi) 12 Nov-3 JaanDir: Christian Knapp; Lav: Alexei Stepanyuk
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 14 Nov-26 AprillDir: Christian Knapp; Lav: Yannis Kokkos
La gazza ladra (concert) (Rossini) 15 NovDir: Zaurbek Gugkaev
Mazepa (Tchaikovsky,P) 15 Nov-11 MaiDir: Pavel Smelkov; Lav: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Il trovatore (Verdi) 19 Nov-16 DetsDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Pier Luigi Pizzi
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 21 NovDir: Alexander Anisimov; Lav: Georgy Isaakian
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 22 NovDir: Pavel Smelkov; Lav: Michael Sturminger
Turandot (Puccini) 23 Nov-23 MärtsDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Charles Roubaud
Der Idiot (Weinberg) 24 Nov-17 AprillDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexei Stepanyuk
Der Idiot (Weinberg) 24 Nov-17 AprillDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexei Stepanyuk
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25 Nov-18 MärtsDir: Vladislav Karklin / Mikhail Sinkevich; Lav: Lotfi Mansouri
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Nov-24 VeebDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 26 Nov-3 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Claudia Solti
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 NovDir: Michael Güttler; Lav: Ian Judge
A Midsummer Night's Dream (Britten) 28 Nov-4 MaiDir: Vladislav Karklin; Lav: Claudia Solti
Sadko (Rimsky-Korsakov) 29 Nov-18 MaiDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Alexei Stepanyuk
La bohème (Puccini) 30 Nov-2 MärtsDir: Vladislav Karklin; Lav: Ian Judge
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 2 Dets-4 JaanDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexei Stepanyuk
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Dets-11 VeebDir: Vladislav Karklin / Pavel Petrenko; Lav: Alexander Petrov
A Life for the Tsar (Glinka) 5 DetsDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Dmitri Tcherniakov
Not Love Alone (Shchedrin) 5 Dets-23 MärtsDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexander Kuzin
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Dets-19 JaanDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexei Stepanyuk
Attila (Verdi) 8 Dets-3 MaiDir: Christian Knapp; Lav: Arturo Gama
Fedora (concert) (Giordano) 8 DetsDir: Mikhail Sinkevich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Dets-14 JaanDir: Christian Knapp; Lav: Alexander Maskalin
Le Rossignol (Stravinsky) 9 Dets-20 MaiDir: Alexander Titov; Lav: Alexander Petrov
A Christmas Tale (Shchedrin) 10 Dets-7 JaanDir: Vladislav Karklin; Lav: Alexei Stepanyuk
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Dets-14 MärtsDir: Renat Salavatov; Lav: Yuri Temirkanov
Il pirata (concert) (Bellini) 12 DetsDir: Federico Santi
Der Schauspieldirektor (Mozart) 16 Dets-3 VeebDir: Anton Gakkel; Lav: Gleb Cherepanov
Les troyens (Berlioz) 19 Dets-15 MaiDir: Christian Knapp; Lav: Yannis Kokkos
La finta giardiniera (concert) (Mozart) 19 DetsDir: Zaurbek Gugkaev
The Gambler (Prokofiev) 20 Dets-8 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Temur Chkheidze
Faust (Gounod) 26 Dets-27 MärtsDir: Christian Knapp; Lav: Isabella Bywater
The Lefthander (Shchedrin) 28 Dets-5 AprillDir: Valery Gergiev; Lav: Alexei Stepanyuk
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 4 Jaan-12 AprillDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Anna Matison
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 JaanDir: Pavel Smelkov; Lav: Mariusz Treliński
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Jaan-11 VeebDir: Boris Gruzin; Lav: Alexander Petrov
Carmen (concert) (Bizet) 8 Jaan-20 AprillDir: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich
Macbeth (Verdi) 9 Jaan-8 MaiDir: Gavriel Heine; Lav: David McVicar
The Gamblers (concert) (Shostakovich) 9 JaanDir: Mikhail Sinkevich
The Nose (Shostakovich) 10 Jaan-21 VeebDir: Pavel Smelkov; Lav: Yuri Alexandrov
Oprichnik (Tchaikovsky,P) 11 JaanDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Viktor Vysotsky
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 JaanDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Alexander Petrov
Benvenuto Cellini (Berlioz) 17 Jaan-17 VeebDir: Ivan Stolbov; Lav: Vasily Barkhatov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Jaan-16 MaiDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alain Maratrat
Das Rheingold (concert) (Wagner) 23 JaanDir: Christian Knapp
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 28 JaanDir: Zaurbek Gugkaev; Lav: Alexander Maskalin
Faust (Gounod) 31 Jaan-27 MärtsLav: Isabella Bywater
La favorite (concert) (Donizetti) 1 VeebDir: Federico Santi
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 13 Veeb-10 AprillDir: Pavel Smelkov; Lav: Dmitri Tcherniakov
Così fan tutte (Mozart) 14 VeebDir: Christian Knapp; Lav: Walter Le Moli
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15-16 VeebDir: Andrei Petrenko; Lav: Alexander Galybin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Apollo et Hyacinthus (concert) (Mozart) 20 Veeb
Requiem (Verdi) 22 VeebDir: Christian Knapp; Lav: Daniele Finzi Pasca
Lohengrin (Wagner) 24 VeebDir: Mikhail Sinkevich; Lav: Marina Mishuk, Alexander Maskalin
Cléopâtre (concert) (Massenet) 28 VeebDir: Mikhail Sinkevich
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 28 VeebDir: Valery Gergiev; Lav: Irina Molostova
Il signor Bruschino (concert) (Rossini) 2 Märts
La scala di seta (Rossini) 2 Märts
Semyon Kotko (Prokofiev) 12 MärtsLav: Yuri Alexandrov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20 MärtsLav: Jonathan Kent
Aida (Verdi) 20-21 MärtsLav: Daniele Finzi Pasca
Don Giovanni (Mozart) 21 MärtsLav: Johannes Schaaf
Werther (concert) (Massenet) 22 Märts
Il re pastore (concert) (Mozart) 3 Aprill
Khovanshchina (Musorgsky) 4 AprillLav: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
Dead Souls (Shchedrin) 14 AprillLav: Vasily Barkhatov
Il tabarro (Puccini) 18 AprillLav: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 18 AprillLav: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 18 AprillLav: Walter Le Moli
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 30 Aprill
White Nights (Butsko) 8 JuuniLav: Alexei Stepanyuk
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 Sept-11 MärtsDir: Mikhail Tatarnikov / Dmitry Korchak; Lav: Eric Vigié
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Sept-20 AprillDir: Roland Böer / Mikhail Tatarnikov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Okt-5 DetsDir: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer
Tosca (Puccini) 10 Okt-24 VeebDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Stanislav Gaudasinsky
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 14 Okt-27 MärtsDir: Mikhail Tatarnikov / Peter Feranec
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Okt-27 AprillDir: Valentin Uryupin; Lav: Liliana Cavani
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Okt-27 AprillDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Liliana Cavani
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Okt-8 AprillDir: Valery Kirianov / Mikhail Tatarnikov / Philipp Selivanov / Roland Böer; Lav: Viacheslav Starodubtsev
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 OktDir: Valentin Bogdanov; Lav: Fabio Sparvoli
Manon Lescaut (Puccini) 27 Okt-31 MärtsDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 29 Okt-6 AprillDir: Igor Tomashevsky; Lav: Margarita Kunitsyna-Tankevich
La Cenerentola (Rossini) 29 Okt-23 Dets
Iolanta (Tchaikovsky,P) 31 Okt-17 VeebDir: Philipp Selivanov / Igor Tomashevsky; Lav: Sergey Shepelyov
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Nov-17 AprillDir: Mikhail Tatarnikov / Valery Kirianov; Lav: Vasily Barkhatov
La bohème (Puccini) 26 Nov-14 AprillDir: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer / Peter Feranec; Lav: Robert Carsen
Velikan (Prokofiev) 10 Dets
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Dets-11 AprillDir: Igor Tomashevsky; Lav: Andriy Zholdak
Cinderella (Asaf'yev) 4 Jaan-17 VeebDir: Valentin Bogdanov; Lav: Olga Mukhortova
Un ballo in maschera (Verdi) 3 VeebDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Andrejs Žagars
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 VeebDir: Dmitry Korchak; Lav: Eric Vigié
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 MärtsDir: Valentin Bogdanov; Lav: Fabio Sparvoli
The Giant (Prokofiev) 21 Aprill
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 18 Sept
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 5 Okt-2 Dets
Carmen (Bizet) 15 Okt-17 Jaan
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Okt-22 Veeb
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Okt-24 Dets
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 27 Okt
Rigoletto (Verdi) 2 Nov-25 Veeb
The Violet of Montmartre (Kálmán,E) 5 Nov
Silva (Kálmán,E) 11 Nov-20 Jaan
Prince Igor (Borodin) 16 Nov
La traviata (Verdi) 22 Nov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 Dets-31 Jaan
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 22 Dets-18 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Dets-27 Jaan
Tosca (Puccini) 25 Jaan
Motsart i Salieri (Rimsky-Korsakov) 10-11 Veeb
A Feast in the Time of the Plague (Cui) 10-11 Veeb
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Veeb
Ulan-Ude, Buryat Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Carmen (Bizet) 13 Sept-17 NovDir: Leonid Korchmar; Lav: Yury Laptev
La traviata (Verdi) 27 Sept-28 Jaan
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Okt-6 Veeb
Tosca (Puccini) 13 Okt
Madama Butterfly (Puccini) 15 Nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 15 Dets
Der fliegende Holländer (Wagner) 25 Jaan
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 23 Sept-19 Nov
Don Giovanni (Mozart) 27 Sept-7 Veeb
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Sept-2 Veeb
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 6 Okt-11 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 Okt-28 Veeb
Il trovatore (Verdi) 12 Okt
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Okt-18 Veeb
Silvia (Kálmán,E) 20 Okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Okt-22 Nov
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 28 Okt-9 Dets
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 Nov
Countess Maritza (Kálmán,E) 16 Nov-7 Dets
Un ballo in maschera (Verdi) 17 Nov
Turandot (Puccini) 18 Nov
Tosca (Puccini) 25 Nov-21 Jaan
La traviata (Verdi) 2 Dets
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 8 Dets-3 Veeb
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 Dets
The Night before Christmas (Rimsky-Korsakov) 23 Dets-10 Veeb
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 21 Sept
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 Okt
Carmen (Bizet) 28 Okt-25 Märts
La traviata (Verdi) 9 Nov
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 6 Dets
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 10 Dets-25 Jaan
Silva (Kálmán,E) 10 Dets-14 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 Jaan-9 Märts
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 1 Märts
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Märts