2017/18 > Rootsi 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Rootsi

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Norra

Rootsi
 
Soome
Taani Saksamaa Poola

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

De sju dödssynderna (Weill) 21 Okt-5 DetsDir: Antony Hermus / Alexander Hanson; Lav: David Radok
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Okt-5 DetsDir: Antony Hermus / Alexander Hanson; Lav: David Radok
Norma (Bellini) 2 Dets-4 VeebDir: Giancarlo Andretta; Lav: Stéphane Braunschweig
La serva padrona (Pergolesi) 25 Jaan-4 VeebDir: Joakim Kallhed; Lav: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 25 Jaan-4 VeebDir: Joakim Kallhed; Lav: Mia Ringblom Hjertner
Ariadne på Naxos (Strauss) 3 Veeb-4 MärtsDir: Patrik Ringborg; Lav: Rodula Gaitanou
Barberaren i Sevilla (Rossini) 24 Märts-8 MaiDir: Henrik Schaefer; Lav: David Radok
Boris Godunov (Musorgsky) 21 Aprill-13 MaiDir: Leo Hussain; Lav: Peter Konwitschny
Monstret i labyrinten (Dove) 30 Mai-6 JuuniDir: Martin Nagashima Toft; Lav: Mattias Ermedahl
Madama Butterfly (Puccini) 1 Sept-4 OktDir: Henrik Schaefer; Lav: Yoshi Oïda
Rhenguldet (Wagner) 17 Nov-9 DetsDir: Evan Rogister; Lav: Stephen Langridge
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 Veeb-31 MärtsDir: Pier Giorgio Morandi; Lav: Damiano Michieletto(original), Rodula Gaitanou(revival)
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Veeb-31 MärtsDir: Pier Giorgio Morandi; Lav: Damiano Michieletto(original), Rodula Gaitanou(revival)
Juliette (Martinů) 13 Aprill-12 MaiDir: Claire Levacher; Lav: David Radok
La Voix humaine (Poulenc) 13 Aprill-12 MaiDir: Claire Levacher; Lav: David Radok
Figaros bröllop (Mozart) 16-26 MaiLav: Stephen Langridge
Karlstad, Wermland Opera  / 
The Greek Passion (Martinů) 14 Sept-28 OktDir: Johannes Gustavsson / Fredrik Burstedt; Lav: Mira Bartov
Malmo, Malmö Opera  / 
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Sept-31 JaanDir: Stefan Solyom / Magnus Fryklund; Lav: Orpha Phelan
Madama Butterfly (Puccini) 9 SeptLav: Asa Melldahl
Lakmé (Delibes) 7 Okt-12 NovDir: Philippe Auguin / Magnus Fryklund; Lav: Nicola Raab
Hansel and Gretel (Humperdinck) 9 Dets-21 JaanDir: Ville Matvejeff / Magnus Fryklund; Lav: Linus Fellbom
Rigoletto (Verdi) 24 Märts-1 JuuniDir: Karen Kamensek / Magnus Fryklund; Lav: Kasper Holten
Parken (Gefors) 5 Mai-2 JuuniDir: Patrik Ringborg; Lav: Vera Nemirova
The Surprises of Hell (Aboulker) 29 Juuni-1 JuuliDir: Martin Hellström; Lav: Ditte Hammar
West Side Story (Bernstein) 31 Aug-16 DetsDir: Magnus Fryklund / Jakob Hultberg; Lav: Kasper Holten
Carmen (Bizet) 15 Sept-28 OktLav: Anne Barslev
Var är du Proserpin? (Kraus) 30 Okt-2 NovLav: Maria Sundqvist
La traviata (Verdi) 17 Nov-10 VeebDir: Rafael Payare / Dalia Stasevska; Lav: Olivier Py
Snödrottningen (Staern) 15 Dets-19 JaanDir: Cathrine Winnes; Lav: Elisabeth Linton
Der fliegende Holländer (Wagner) 2 Veeb-31 MärtsDir: Steven Sloane / Jennifer Condon; Lav: Lotte de Beer
Comedy on the Bridge (Martinu) 23 Märts-17 AprillDir: Lars Ljungberg; Lav: Maria Sundqvist
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 18-20 AprillDir: Lars Ulrik Mortensen; Lav: Ted Huffman
Schlagt sie tot! (Holten) 11 Mai-1 JuuniDir: Patrik Ringborg; Lav: Peter Oskarson
Stockholm, Folkoperan  / 
Turandot (Puccini) 18 Sept-17 NovDir: Marit Strindlund / Alice Farnham; Lav: Mellika Melouani Melani
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 14 Veeb-14 AprillDir: Niklas Willén / Jakob Hultberg; Lav: Tobias Theorell
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14 Veeb-14 AprillDir: Niklas Willén / Jakob Hultberg; Lav: Tobias Theorell
Satyagraha (Glass) 18-29 MaiDir: Alice Farnham; Lav: Tilde Björfors
Don Quijote (Massenet) 20 Sept-30 NovDir: Henrik Schaefer; Lav: Carl Johan Karlson
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Trollflöjten (Mozart) 26 Aug-16 SeptDir: Eva Ollikainen; Lav: Ole Anders Tandberg
Manon Lescaut (Puccini) 20 Sept-21 OktDir: Marc Soustrot; Lav: Knut Hendriksen
Jenůfa (Janáček) 29 Sept-30 OktDir: Jonathan Darlington; Lav: Annilese Miskimmon
Dracula (Borisova-Ollas) 28 Okt-7 DetsDir: Karen Kamensek; Lav: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 4 Nov-9 MaiDir: Joakim Unander / Fredrik Burstedt; Lav: Ole Anders Tandberg
Askungen (Rossini) 29 Nov-3 VeebDir: Jean-Christophe Spinosi / Fredrik Burstedt; Lav: Lindy Hume
Elektra (Strauss) 10 Jaan-4 VeebDir: Simone Young; Lav: Staffan Valdemar Holm
Tosca (Puccini) 20 Jaan-8 MaiDir: Daniele Callegari / Alexander Joel; Lav: Knut Hendriksen
Aida (Verdi) 24 Veeb-11 AprillDir: Pier Giorgio Morandi; Lav: Michael Cavanagh
Fedora (Giordano) 10 Märts-23 AprillDir: Eugene Tzigane; Lav: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Aprill-2 JuuniDir: Evan Rogister; Lav: Vasily Barkhatov
Der Rosenkavalier (Strauss) 26 Mai-10 JuuniDir: Alan Gilbert; Lav: Christof Loy
Madama Butterfly (Puccini) 22 Sept-6 DetsDir: Ben Gernon; Lav: Kirsten Harms
Tristessa (Bohlin) 6 Okt-1 NovLav: Katharina Thoma
Aida (Verdi) 27 Okt-13 DetsDir: Pier Giorgio Morandi / Domingo Hindoyan; Lav: Michael Cavanagh
Rigoletto (Verdi) 24 Nov-11 VeebLav: Sofia Jupither
La bohème (Puccini) 17 Dets-5 MärtsDir: Jonathan Darlington; Lav: José Cura
Carmen (Bizet) 19 Jaan-4 AprillDir: Joana Carneiro; Lav: Johanna Garpe
Karmelitsystrarna (Poulenc) 2-22 VeebDir: Marc Soustrot; Lav: Johanna Garpe
Kung Roger (Szymanowski) 16 Märts-23 AprillDir: Grzegorz Nowak; Lav: Mariusz Treliński
Don Giovanni (Mozart) 28 Märts-13 JuuniDir: Dalia Stasevska; Lav: Ole Anders Tandberg
Dracula (Borisova-Ollas) 25 Aprill-14 JuuniDir: Karen Kamensek; Lav: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 3 Mai-8 JuuniDir: Stefan Klingele / Per-Otto Johansson; Lav: Ole Anders Tandberg
Orlando (Ramström) 4 Mai-2 JuuniDir: Mattias Böhm; Lav: Ellen Lamm
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Faust (Gounod) 5-29 OktDir: Eric Solén; Lav: Eva-Maria Melbye
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-25 MärtsDir: Olof Boman; Lav: Asa Kalmér
La traviata (Verdi) 6 Okt-1 NovDir: Elim Chan; Lav: Linus Fellbom