2017/18 > Rootsi 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Rootsi

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Norra

Rootsi
 
Soome
Taani Saksamaa Poola

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

De sju dödssynderna (Weill) 21 Okt-5 DetsDir: Antony Hermus / Alexander Hanson; Lav: David Radok
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Okt-5 DetsDir: Antony Hermus / Alexander Hanson; Lav: David Radok
Norma (Bellini) 2 Dets-4 VeebDir: Giancarlo Andretta; Lav: Stéphane Braunschweig
La serva padrona (Pergolesi) 25 Jaan-4 VeebDir: Joakim Kallhed; Lav: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 25 Jaan-4 VeebDir: Joakim Kallhed; Lav: Mia Ringblom Hjertner
Ariadne på Naxos (Strauss) 3 Veeb-4 MärtsDir: Patrik Ringborg; Lav: Rodula Gaitanou
Barberaren i Sevilla (Rossini) 24 Märts-8 MaiDir: Henrik Schaefer; Lav: David Radok
Boris Godunov (Musorgsky) 21 Aprill-13 MaiDir: Leo Hussain; Lav: Peter Konwitschny
Monstret i labyrinten (Dove) 30 Mai-6 JuuniDir: Martin Nagashima Toft; Lav: Mattias Ermedahl
Karlstad, Wermland Opera  / 
The Greek Passion (Martinů) 14 Sept-28 OktDir: Johannes Gustavsson / Fredrik Burstedt; Lav: Mira Bartov
Malmo, Malmö Opera  / 
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Sept-31 JaanDir: Stefan Solyom / Magnus Fryklund; Lav: Orpha Phelan
Madama Butterfly (Puccini) 9 SeptLav: Asa Melldahl
Lakmé (Delibes) 7 Okt-12 NovDir: Philippe Auguin / Magnus Fryklund; Lav: Nicola Raab
Hansel and Gretel (Humperdinck) 9 Dets-21 JaanDir: Ville Matvejeff / Magnus Fryklund; Lav: Linus Fellbom
Rigoletto (Verdi) 24 Märts-1 JuuniDir: Karen Kamensek / Magnus Fryklund; Lav: Kasper Holten
Parken (Gefors) 5 Mai-2 JuuniDir: Patrik Ringborg; Lav: Vera Nemirova
Stockholm, Folkoperan  / 
Turandot (Puccini) 18 Sept-17 NovDir: Marit Strindlund / Alice Farnham; Lav: Mellika Melouani Melani
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 14 Veeb-14 Aprill
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14 Veeb-14 Aprill
Satyagraha (Glass) 18-29 MaiDir: Alice Farnham; Lav: Tilde Björfors
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Trollflöjten (Mozart) 26 Aug-16 SeptDir: Eva Ollikainen; Lav: Ole Anders Tandberg
Manon Lescaut (Puccini) 20 Sept-21 OktDir: Marc Soustrot; Lav: Knut Hendriksen
Jenůfa (Janáček) 29 Sept-30 OktDir: Jonathan Darlington; Lav: Annilese Miskimmon
Dracula (Borisova-Ollas) 28 Okt-7 DetsDir: Karen Kamensek; Lav: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 4 Nov-9 MaiDir: Joakim Unander / Fredrik Burstedt; Lav: Ole Anders Tandberg
Askungen (Rossini) 29 Nov-3 VeebDir: Jean-Christophe Spinosi / Fredrik Burstedt; Lav: Lindy Hume
Elektra (Strauss) 10 Jaan-4 VeebDir: Simone Young; Lav: Staffan Valdemar Holm
Tosca (Puccini) 20 Jaan-8 MaiDir: Daniele Callegari / Alexander Joel; Lav: Knut Hendriksen
Aida (Verdi) 26 Veeb-11 AprillDir: Pier Giorgio Morandi; Lav: Michael Cavanagh
Fedora (Giordano) 10 Märts-23 AprillDir: Eugene Tzigane; Lav: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Aprill-2 JuuniDir: Evan Rogister; Lav: Vasily Barkhatov
Der Rosenkavalier (Strauss) 26 Mai-10 JuuniDir: Alan Gilbert; Lav: Christof Loy
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Faust (Gounod) 5-29 OktDir: Eric Solén; Lav: Eva-Maria Melbye
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-25 MärtsDir: Olof Boman; Lav: Asa Kalmér
La traviata (Verdi) 6 Okt-1 NovDir: Elim Chan; Lav: Linus Fellbom