2017/18 > Slovakkia 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Slovakkia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Tšehhi Vabariik Poola

Slovakkia
 
Ukraina
Austria Ungari Rumeenia

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11-21 SeptDir: Ján Procházka; Lav: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13-16 SeptDir: Marián Vach; Lav: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 SeptDir: Marián Vach; Lav: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 SeptDir: Ján Procházka; Lav: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 OktDir: Igor Bulla; Lav: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 Okt-4 NovDir: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; Lav: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 OktDir: Igor Bulla; Lav: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 Okt
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 Okt
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8-9 DetsDir: Marián Vach; Lav: Tomáš Pilař
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 Sept-6 MaiDir: Vinicius Kattah / Marián Lejava; Lav: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 Sept-25 VeebDir: Martin Leginus; Lav: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 Okt-19 JuuniDir: Peter Valentovic / Maroš Potokár; Lav: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 Okt-19 AprillDir: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; Lav: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 Okt-2 MärtsDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 Okt-2 MaiDir: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; Lav: Jozef Bednárik
Il tabarro (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Suor Angelica (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 Okt-30 JuuniDir: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; Lav: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 Okt-21 VeebDir: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; Lav: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 Okt-20 AprillDir: Robert Jindra / Dušan Štefánek; Lav: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 Okt-10 AprillDir: Dušan Štefánek / Branko Ladič; Lav: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 Okt-29 MärtsDir: Peter Valentovic / Rastislav Stur; Lav: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 Okt-29 MärtsDir: Peter Valentovic / Rastislav Stur; Lav: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 Okt-12 AprillDir: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 Nov-10 MaiDir: Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Nov-28 AprillLav: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Dets-10 VeebLav: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 Jaan-18 VeebDir: Dušan Štefánek; Lav: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 Jaan-8 Juuni
Bohéma (Puccini) 1 Veeb-4 AprillDir: Peter Valentovic; Lav: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 Veeb-17 JuuniLav: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 Märts-20 JuuniLav: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 Juuni
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 Sept
Nabucco (Verdi) 22 Sept-10 Nov
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 Sept-28 Dets
Alcina (Handel) 30 Sept
Rigoletto (Verdi) 4 Okt
Falstaff (Verdi) 27 Okt-19 Jaan
Il trovatore (Verdi) 5 Nov
Die Feen (Wagner) 15 Nov-29 Dets
La traviata (Verdi) 28 Nov
Carmen (Bizet) 2 Dets
La bohème (Puccini) 20 Dets