2017/18 > Slovakkia 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2017/18 > Slovakkia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Tšehhi Vabariik Poola

Slovakkia
 
Ukraina
Austria Ungari Rumeenia

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11 Sept-12 MaiDir: Ján Procházka; Lav: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13 Sept-17 MaiDir: Marián Vach; Lav: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 Sept-15 MaiDir: Marián Vach; Lav: Marcello Lippi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 19 Sept-15 MaiDir: Marián Vach; Lav: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 SeptDir: Ján Procházka; Lav: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 Okt-29 MaiDir: Igor Bulla; Lav: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 Okt-2 JaanDir: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; Lav: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 OktDir: Igor Bulla; Lav: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 OktDir: Jiří Štrunc; Lav: Tomáš Pilař
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 Okt-20 JaanDir: Ján Procházka; Lav: Jana Andělová Pletichová
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 Dets-19 MaiDir: Marián Vach; Lav: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 12 Dets-22 MaiDir: Ján Procházka; Lav: Dana Dinková
Tosca (Puccini) 14 Dets-14 JuuniDir: Valter Borin; Lav: Martin Huba
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 Dets-5 MaiDir: Igor Bulla; Lav: Dagmar Hlúbková
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Dets-1 MärtsDir: Igor Bulla; Lav: Anna Osipenko
Rusalka (Dvořák,A) 18 Jaan-16 JuuniDir: Marián Vach; Lav: Jana Pletichová Andělová
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Jaan-28 MärtsDir: Igor Bulla; Lav: Dominik Beneš
Puss in Boots (Montsalvatge) 27 Jaan-28 MaiDir: Jan Procházka; Lav: Dana Dink
La Gioconda (Ponchielli) 27 Aprill-24 MaiDir: Igor Bulla; Lav: Dominik Beneš
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 Sept-6 MaiDir: Vinicius Kattah / Marián Lejava; Lav: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 Sept-25 VeebDir: Martin Leginus; Lav: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 Okt-19 JuuniDir: Peter Valentovic / Maroš Potokár; Lav: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 Okt-19 AprillDir: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; Lav: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 Okt-2 MärtsDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 Okt-2 MaiDir: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; Lav: Jozef Bednárik
Suor Angelica (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Il tabarro (Puccini) 13 Okt-10 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 Okt-30 JuuniDir: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; Lav: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 Okt-21 VeebDir: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; Lav: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 Okt-20 AprillDir: Robert Jindra / Dušan Štefánek; Lav: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 Okt-10 AprillDir: Dušan Štefánek / Branko Ladič; Lav: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 Okt-29 MärtsDir: Peter Valentovic / Rastislav Stur; Lav: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 Okt-29 MärtsDir: Peter Valentovic / Rastislav Stur; Lav: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 Okt-12 AprillDir: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 Nov-10 MaiDir: Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Nov-28 AprillDir: Martin Leginus / Dušan Štefánek; Lav: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Dets-10 VeebDir: Dušan Štefánek; Lav: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 Jaan-18 VeebDir: Dušan Štefánek; Lav: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 Jaan-8 JuuniDir: Rastislav Stur / Ondrej Olos; Lav: Daniel Kramer
Bohéma (Puccini) 1 Veeb-4 AprillDir: Peter Valentovic; Lav: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 Veeb-17 JuuniDir: Martin Leginus / Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 Märts-20 JuuniLav: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 Juuni
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 Sept-18 AprillDir: Igor Dohovič; Lav: Imre Halasi
Nabucco (Verdi) 22 Sept-30 AprillDir: Igor Dohovič / Jakub Žídek; Lav: Václav Věžník
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 Sept-15 JuuniDir: Igor Dohovič / Jan Novobilský; Lav: Dagmar Hlubková
Alcina (Handel) 30 SeptLav: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 4 Okt-30 JaanDir: Igor Dohovič / Maroš Potokár; Lav: Peter Gábor
Falstaff (Verdi) 27 Okt-24 JuuniDir: Martin Leginus / Maroš Potokár; Lav: Jiří Menzel
Il trovatore (Verdi) 5 Nov-20 JuuniDir: Jan Novobilský / Peter Valentovic; Lav: Zuzana Gilhuus
Grófka Marica (Kálmán,E) 9 Nov-10 MaiDir: Igor Dohovič / Jan Novobilský; Lav: Dagmar Hlubková
Die Feen (Wagner) 15 Nov-2 JuuniDir: Robert Jindra / Jan Novobilský; Lav: Lubor Cukr
Carmen (adaptation) (Bizet) 20 Nov-2 DetsDir: Igor Dohovič
La traviata (Verdi) 28 Nov-27 JaanDir: Igor Dohovič; Lav: Božena Hanáková
La bohème (Puccini) 20 Dets-7 AprillDir: Maroš Potokár / Jan Novobilský; Lav: Michael Tarant
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Veeb-26 JuuniDir: Maroš Potokár / Jan Novobilský; Lav: Imre Halasi
Popoluška (Rossini) 9 Märts-4 JuuniDir: Igor Dohovič; Lav: Pavel Uher
Carmen (Bizet) 4 MaiDir: Igor Dohovič / Jan Novobilský; Lav: Blažena Hončarivová
Don Giovanni (Mozart) 25 Mai-29 JuuniLav: Juraj Nvota