2011/12 > Austrija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Austrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija Čekija Slovakija
Lichtenšteinas
Šveicarija

Austrija
 
Vengrija
Italija Slovėnija Kroatija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Faust (Gounod) 22 Spal-25 LapkrD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Pollicino (Henze) 19 Lapkr-11 GruodD: Oliver Ostermann; R: Christa Ertl
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 Gruod-11 VasD: László Gyükér; R: Alexandra Frankmann
Sweet Charity (Coleman) 14 Saus-25 KovD: Oliver Ostermann; R: Ricarda R Ludigkeit
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 18 Vas-31 KovD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Die Dreigroschenoper (Weill) 30 Rugs-11 LapkrD: Boris Fiala / Andreas Hamza; R: Alexander Kubelka
Der Liebestrank (Donizetti) 14 Vas-4 KovD: Domingo Hindoyan; R: Alexander Kubelka
Dido und Aeneas (Purcell) 31 Kov-16 GegD: Benjamin Lack; R: Paul Lerchbaumer
Graz, Grazer Oper  / 
Otello (Verdi) 1 Spal-15 GruodD: Johannes Fritzsch; R: Stephen Lawless
Pique Dame (Tchaikovsky) 6 Lapkr-10 VasD: Tecwyn Evans; R: Peter Konwitschny
Das kleine Gespenst (Soyka) 20 Lapkr-11 GruodR: Jewgenij Sitochin
Ein Walzertraum (Straus) 7 Gruod-1 BalD: Marius Burkert; R: Michael Schilhan
Elektra (Strauss) 21 Saus-13 GegD: Johannes Fritzsch; R: Johannes Erath
Gigi (Loewe) 2 Kov-22 BirzD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Maria Stuarda (Donizetti) 30 Kov-29 BirzD: Gaetano d'Espinosa; R: Stefano Poda
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 10-19 GegD: Massimo Parise; R: Elisabeth Kassal
Carmen (Bizet) 3-27 BirzD: Johannes Fritzsch; R: Stefan Herheim
Der Mann von La Mancha (Leigh) 24 Birz-15 LiepD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
Lohengrin (Wagner) 25 Rugs-28 SausD: Alexander Rumpf; R: David Prins
Les Miserables (Schoenberg,C) 18 Spal-13 SausD: Hansjörg Sofka; R: Pierre Wyss
Idomeneo re di Creta (Mozart) 6 Lapkr-18 KovD: Christoph Altstaedt; R: Peer Boysen
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 11 Lapkr-29 SausD: Alexander Rumpf; R: Marina Wandruschka
Die lustige Witwe (Lehár) 17 Gruod-19 GegD: Florian Erdl; R: Thomas Enzinger
Falstaff (Verdi) 5 Vas-8 LiepD: Christoph Poppen; R: Brigitte Fassbaender
Jenůfa (Janáček) 24 Kov-4 LiepD: Alexander Rumpf; R: Bruno Klimek
Maria Stuarda (Donizetti) 15 Bal-16 BirzD: Francesco Angelico
Shylock! (Kanyar) 5 Geg-6 LiepD: Stephan Kanyar; R: Pierre Wyss
Der dritte Polizist (Bramböck) 6+ GegD: Hansjörg Sofka; R: Doris Happl
Albert Herring (Britten) 9 Birz-5 LiepD: Alexander Rumpf; R: Brigitte Fassbaender
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 Rugs-5 LapkrD: Peter Marschik; R: Torsten Fischer
My Fair Lady (Loewe) 15 Gruod-24 VasD: John Owen Edwards; R: Josef E Köpplinger
Der Evangelimann (Kienzl) 9 Vas-9 KovD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
West Side Story (Bernstein) 29 Kov-24 GegD: Peter Marschik; R: Josef E Köpplinger
Tosca (Puccini) 3-31 GegD: Peter Marschik; R: Stefano Poda
West Side Story (Bernstein) 26 Liep-4 Rugpj
My Fair Lady (Loewe) 8-18 Rugpj
Linz, Landestheater Linz  / 
La bohème (Puccini) 17 Rugs-26 BirzD: Daniel Linton-France / Takeshi Moriuchi; R: Rainer Mennicken
Il trovatore (Verdi) 2 Spal-16 LapkrD: Dante Anzolini / Ingo Ingensand / Marc Reibel; R: Andreas Baesler
Gräfin Mariza (Kálmán) 29 Spal-13 BirzD: Marc Reibel / Sigurd Hennemann / Borys Sitarski; R: Olivier Tambosi
Maria Stuarda (Donizetti) 10 Gruod-28 BalD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Die Omama im Apfelbaum (Naske) 30 Gruod-2 KovD: Marc Reibel / Borys Sitarski; R: Markus Tschubert
Così fan tutte (Mozart) 4 Vas-24 GegD: Ingo Ingensand / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
Gespräche der Karmeliterinnen (Poulenc) 24 Kov-4 LiepD: Dante Anzolini; R: Roland Schwab
Nijinskys Tagebuch (Glanert) 9-26 BalD: Ingo Ingensand / Sigurd Hennemann; R: Rosamund Gilmore
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Geg-15 BirzD: Dennis Russell Davies; R: Anthony Pilavachi
Salzburg, Landestheater  / 
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 25 Rugs-1 BirzD: Adrian Kelly; R: Marco Dott
The Sound of Music (Rodgers) 23 Spal-26 GegD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
La cenerentola (Rossini) 7 Gruod-20 BalD: Leo Hussain; R: Carl Philip von Maldeghem
Imeneo (Handel) 5 Vas-20 KovD: Matthew Halls; R: Nina Kühner
La traviata (Verdi) 11-27 KovD: Leo Hussain; R: Andreas Gergen
Wozzeck (Berg) 11 Geg-1 BirzD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 3 Rugs-13 KovD: Paolo Carignani; R: Peter Stein
Arabella (Strauss) 5 Rugs-12 GegD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Ariadne auf Naxos (Strauss) 7-14 RugsD: Jeffrey Tate; R: Filippo Sanjust
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 Rugs-15 GegD: Michael Güttler / Karel Mark Chichon; R: Günther Rennert
Don Giovanni (Mozart) 13-25 RugsD: Patrick Lange; R: Jean-Louis Martinoty
Falstaff (Verdi) 15-24 RugsD: Alain Altinoglu
Alcina (Handel) 27 Rugs-5 SpalD: Marc Minkowski; R: Adrian Noble
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 Rugs-6 SpalD: Louis Langrée; R: Falk Richter
Madama Butterfly (Puccini) 7 Spal-15 KovD: Patrick Lange; R: Josef Gielen
La traviata (Verdi) 9 Spal-20 GegD: Bertrand de Billy; R: Jean-Francois Sivadier
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Spal-22 GruodD: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli
Aladdin und die Wunderlampe (Rota) 15 SpalR: Thomas Birkmeir
Fidelio (Beethoven) 20-30 SpalD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Salome (Strauss) 22 Spal-18 GegD: Peter Schneider.cond; R: Boleslaw Barlog
Das Rheingold (Wagner) 1 LapkrD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 6 LapkrD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 Lapkr-10 BalD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Siegfried (Wagner) 9 LapkrD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Katja Kabanova (Janáček) 10-21 LapkrD: Franz Welser-Möst; R: André Engel
Götterdämmerung (Wagner) 13 LapkrD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
L'italiana in Algeri (Rossini) 16-25 LapkrD: Marco Armiliato; R: Jean-Pierre Ponnelle
Tannhäuser (Wagner) 20 Lapkr-25 KovD: Franz Welser-Möst / Bertrand de Billy; R: Claus Guth
Nabucco (Verdi) 4-9 GruodD: Michael Güttler; R: Günter Krämer
Der Rosenkavalier (Strauss) 8 Gruod-21 BalD: Peter Schneider; R: Otto Schenk
Daphne (Strauss) 10-19 GruodD: Simone Young; R: Nicolas Joel
Aus einem Totenhaus (Janáček) 11-30 GruodD: Franz Welser-Möst; R: Peter Konwitschny
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Gruod-13 BirzD: Adam Fischer; R: Jean-Louis Martinoty
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-6 SausD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Un ballo in maschera (Verdi) 2-20 SausD: Philippe Auguin; R: Gianfranco de Bosio
La forza del destino (Verdi) 8-17 SausD: Jesús López Cobos; R: David Pountney
Otello (Verdi) 13-26 SausD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 24 Saus-5 VasD: Ingo Metzmacher; R: Jérôme Deschamps
Andrea Chénier (Giordano) 28 Saus-6 VasD: Pinchas Steinberg; R: Otto Schenk
Faust (Gounod) 1-10 VasD: Alain Altinoglu; R: Nicolas Joel
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 17 VasD: Patrick Lange
La sonnambula (Bellini) 22-29 VasD: Evelino Pidò; R: Marco Arturo Marelli
Carmen (Bizet) 24 Vas-1 KovD: Yves Abel; R: Franco Zeffirelli
Die Feen (Wagner) 3 Kov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 17-27 KovD: Franz Welser-Möst; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 19 Kov-14 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Margarethe Wallmann
Cardillac (Hindemith) 29 Kov-4 BalD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 5-12 BalD: Christian Thielemann; R: Christine Mielitz
Werther (Massenet) 14-22 BalD: Michael Güttler; R: Andrei Serban
Pagliacci (Leoncavallo) 29 Bal-8 GegD: Asher Fisch; R: Jean-Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 Bal-8 GegD: Asher Fisch; R: Jean-Pierre Ponnelle
La clemenza di Tito (Mozart) 17 Geg-1 BirzD: Louis Langrée; R: Jürgen Flimm
Der fliegende Holländer (Wagner) 19-25 GegD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
Don Carlos (Verdi) 16-29 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Elektra (Strauss) 18-28 BirzD: Simone Young; R: Harry Kupfer
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 20-30 BirzD: Bruno Campanella; R: Boleslaw Barlog
Wien, Theater an der Wien  / 
The Turn of the Screw (Britten) 14-27 RugsD: Cornelius Meister; R: Robert Carsen
Serse (Handel) 18-27 SpalD: Jean-Christophe Spinosi; R: Adrian Noble
Gogol (Auerbach) 15-26 LapkrD: Vladimir Fedoseyev; R: Christine Mielitz
L'orfeo (Monteverdi) 14-31 Gruod
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 19-31 SausD: Kirill Petrenko; R: Stephen Lawless
Iolanta (Tchaikovsky) 19-31 SausD: Kirill Petrenko; R: Stephen Lawless
Les Boulingrin (concert) (Aperghis) 23 SausD: Emilio Pomárico
Telemaco (Gluck) 22 Vas-2 KovD: René Jacobs; R: Torsten Fischer
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 19 Kov-10 LiepD: Riccardo Frizza; R: William Friedkin
Hamlet (Thomas,A) 23 Bal-5 GegD: Marc Minkowski; R: Olivier Py
La donna del lago (Rossini) 10-19 RugpjD: Leo Hussain; R: Christof Loy
Wien, Volksoper Wien  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 4 Rugs-30 GruodD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 Rugs-31 GruodD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Wiener Blut (Strauss,J) 9 Rugs-6 LapkrD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz; R: Thomas Enzinger
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Rugs-29 BirzD: Gerrit Prießnitz / Nicholas Milton; R: Helmuth Lohner
Rigoletto (Verdi) 15 Rugs-19 SpalD: Rossen Gergov; R: Stephen Langridge
Hello, Dolly! (Herman) 17 Rugs-27 SpalD: John Owen Edwards; R: Josef Ernst Köpplinger
Salome (Strauss) 15 Spal-27 LapkrD: Roland Böer / Gerrit Prießnitz; R: Marguerite Borie
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 22 Spal-27 BalD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Carmen (Bizet) 30 Spal-10 GruodD: Julia Jones / Gerrit Prießnitz; R: Guy Joosten
Madama Butterfly (Puccini) 22 Lapkr-22 GruodD: Tetsuro Ban; R: Stefan Herheim
Die spinnen, die Römer (Sondheim) 15 Gruod-28 BirzR: Werner Sobotka
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 Gruod-18 SausR: Karl Dönch
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 2-9 SausD: Sascha Goetzel / Alfred Eschwé; R: Alfred Kirchner
La cenerentola (Rossini) 14 Saus-26 VasR: Achim Freyer
Candide (Bernstein) 22-29 Saus
Der Mantel (Puccini) 28 Saus-16 KovD: Stefan Klingele; R: Robert Meyer
Gianni Schicchi (Puccini) 28 Saus-16 KovD: Stefan Klingele; R: Robert Meyer
Das Land des Lächelns (Lehár) 4 Vas-2 BirzR: Beverly Blankenship
La traviata (Verdi) 13 Vas-4 GegR: Hans Gratzer
Rusalka (Dvořák,A) 9 Kov-6 GegD: Alfred Eschwé; R: Renaud Doucet
Der Bajazzo (Leoncavallo) 31 Kov-25 BalD: Enrico Dovico; R: Thomas Schulte-Michels
Das Wundertheater (Henze) 31 Kov-25 BalD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
The Sound of Music (Rodgers) 30 Bal-30 GegR: Renaud Doucet
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 5-28 GegR: Helen Malkowsky
Madame Pompadour (Fall) 6-30 Birz