2011/12 > Ispanija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Ispanija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Prancūzija
Portugalija

Ispanija
 

Barcelona, Gran Teatre del Liceu  / 

Faust (concert) (Gounod) 7-28 SpalD: Edward Gardner / Pierre Vallet
Jo, Dalí (Benguerel) 19-23 SpalD: Miquel Ortega; R: Xavier Albertí
Le grand macabre (Ligeti) 19 Lapkr-1 GruodD: Michael Boder; R: Alex Ollé, Valentina Carrasco
Linda di Chamounix (Donizetti) 20 Gruod-8 SausD: Marco Armiliato; R: Emilio Sagi
Il burbero di buon cuore (Martin y Soler) 27 Saus-6 VasD: Jordi Savall; R: Irina Brook
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 Saus-3 VasD: Christophe Rousset; R: Lluís Pasqual
La bohème (Puccini) 27 Vas-19 KovD: Víctor Pablo Pérez; R: Giancarlo del Monaco
Der Zwerg (Zemlinsky) 4-22 BalD: Marc Albrecht; R: Andreas Homoki
Una Tragedia florentina (Zemlinsky) 4-22 BalD: Marc Albrecht; R: Andreas Homoki
La flauta mágica (Mozart) 24-28 BalD: Pablo González; R: Joan Font
Adriana Lecouvreur (Cilea) 14 Geg-3 BirzD: Maurizio Benini; R: David McVicar
El gato con botas (Montsalvatge) 19-27 GegD: Antoni Ros-Marbà; R: Emilio Sagi
El Giravolt de Maig (Toldrà) 10-11 Birz
Pelléas et Mélisande (Debussy) 27 Birz-7 LiepD: Michael Boder; R: Robert Wilson
Aida (Verdi) 21-30 LiepD: Renato Palumbo; R: José Antonio Gutiérrez
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 1-4 RugsD: Sebastian Weigle
Lohengrin (concert) (Wagner) 2-4 RugsD: Sebastian Weigle
Tristan und Isolde (concert) (Wagner) 6 RugsD: Peter Schneider
Bilbao, Asociación Bilbaína de Amigos de la Ópera  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 24 Rugs-3 SpalD: Donato Renzetti; R: Hugo de Ana
Tristan und Isolde (Wagner) 22 Spal-3 LapkrD: Miguel Ángel Gómez Martínez; R: Pierluigi Pier'Alli
Roméo et Juliette (Gounod) 19-28 LapkrD: Josep Caballé-Domenech; R: Arnaud Bernard
Luisa Miller (Verdi) 21-30 SausD: Riccardo Frizza; R: Denis Krief
L'elisir d'amore (Donizetti) 18-27 VasD: José Miguel Pérez Sierra; R: Mario Gas
Die tote Stadt (Korngold) 21-30 BalD: Stephan Anton Reck; R: Willy Decker
Nabucco (Verdi) 19-28 GegD: Massimo Zanetti; R: Daniele Abbado
Bilbao, Teatro Arriaga de Bilbao  / 
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 8-10 SpalR: Jean Liermier
Les Enfants Terribles (Glass) 2-3 GruodD: Emmanuel Olivier; R: Stéphane Vérité
La ardilla astuta (Rota) 28-29 GruodR: Alfonso Romero
La canterina (Haydn) 3-4 VasD: Pablo Mielgo; R: Marco Carniti
Der Schauspieldirektor (Mozart) 3-4 VasD: Pablo Mielgo; R: Marco Carniti
La corte de faraón (Lleó) 19-28 BalD: Carlos Aragón; R: Emilio Sagi
Guillermo Tell (Rossini) 12-13 GegR: Ramon Molins
Entre Sevilla y Triana (Sorozábal) 23-27 BirzD: Manuel Coves; R: Curro Carreres
Jerez, Teatro Villamarta  / 
Suor Angelica (Puccini) 25 LapkrD: Carlos Aragón; R: Francisco López
Die Perlenfischer (concert) (Bizet) 19-22 GruodD: Guillermo García Calvo
Rigoletto (Verdi) 19-21 SausD: Carlos Aragón; R: Francisco López
Tosca (Puccini) 31 Geg-2 BirzD: Ramón Tebar; R: Giancarlo Del Monaco
La Coruna, Palacio de la Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 5-7 RugsD: Miguel A Gomez-Martinez; R: Emilio Sagi
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Rugs-2 SpalD: Cristóbal Soler; R: Francisco López
Las Palmas, Festival de Ópera Alfredo Kraus  / 
Carmen (Bizet) 27 Vas-4 KovD: Alain Guingal; R: Mario Pontiggia
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 18-24 Kov
Rigoletto (Verdi) 13-19 GegD: Stefano Ranzani; R: Mario Pontiggia
Les pêcheurs de perles (Bizet) 15-24 BirzD: Yves Abel; R: Mario Pontiggia
Madrid, Teatro Real  / 
Elektra (Strauss) 30 Rugs-15 SpalD: Semyon Bychkov; R: Klaus Michael Grüber(original), Ellen Hammer(revival)
La finta giardiniera (concert) (Mozart) 4-5 SpalD: René Jacobs
Pelléas et Mélisande (Debussy) 31 Spal-16 LapkrD: Sylvain Cambreling / Jean-François Verdier; R: Robert Wilson
Lady Macbeth de Mzensk (Shostakovich) 3-23 GruodD: Hartmut Haenchen; R: Martin Kusej
Don Quichotte (concert) (Massenet) 19-22 GruodD: Marc Piollet
Persephone (Stravinsky) 14-29 SausD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
Iolanta (Tchaikovsky) 14-29 SausD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
La clemenza di Tito (Mozart) 14 Vas-4 KovD: Thomas Hengelbrock / Peter Tilling; R: Ursel Herrmann, Karl-Ernst Herrmann
I due Figaro (Mercadante) 27 Kov-1 BalD: Riccardo Muti; R: Emilio Sagi
The Life and Death of Marina Abramović (Hegarty) 11-22 BalR: Robert Wilson
Cyrano de Bergerac (Alfano) 10-22 GegD: Pedro Halffter; R: Petrika Ionesco
Rienzi, der letzte der Tribunen (concert) (Wagner) 21-27 GegD: Alejo Pérez
Poppea e Nerone (Monteverdi) 12-30 BirzD: Sylvain Cambreling; R: Krzysztof Warlikowski
Ainadamar (Golijov) 8-22 LiepD: Alejo Pérez; R: Peter Sellars
Moses und Aron (concert) (Schoenberg,A) 7-9 RugsD: Sylvain Cambreling
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Rugs-18 SpalD: Hartmut Haenchen; R: Johan Simons
Suor Angelica (Puccini) 2-15 LapkrD: Ingo Metzmacher; R: Lluís Pasqual
Il prigioniero (Dallapiccola) 2-15 LapkrD: Ingo Metzmacher; R: Lluís Pasqual
Macbeth (Verdi) 2-23 GruodD: Teodor Currentzis; R: Dmitri Tcherniakov
The Perfect American (Glass) 22 Saus-6 VasD: Dennis Russell Davies; R: Phelim McDermott
Parsifal (concert) (Wagner) 29 Saus-2 VasD: Thomas Hengelbrock
Così fan tutte (Mozart) 23 Vas-17 KovD: Sylvain Cambreling / Till Drömann; R: Michael Haneke
Roberto Devereux (concert) (Donizetti) 3-7 KovD: Andriy Yurkevych
Les pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 25-31 KovD: Daniel Oren
Don Giovanni (Mozart) 3-24 BalD: Alejo Pérez; R: Dmitri Tcherniakov
La rappresaglia (Mercadante) 13-19 GegD: Riccardo Muti; R: Andrea De Rosa
Wozzeck (Berg) 3-20 BirzD: Sylvain Cambreling; R: Christoph Marthaler
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Birz-4 LiepD: Simon Rattle; R: Robert Carsen
Il Postino (Catán) 17-28 LiepD: Pablo Heras Casado; R: Ron Daniels
Madrid, Teatro de la Zarzuela  / 
El Puñao de Rosas (Chapí) 6+ SpalD: Cristóbal Soler / Carlos Aragón; R: Luis Olmos
El Trust de los Tenorios (Serrano) 6+ SpalD: Cristóbal Soler / Carlos Aragón; R: Luis Olmos
Los Sobrinos del Capitán Grant (Caballero) 9 Gruod-8 SausD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Paco Mir
El gato montés (Penella) 17 Vas-11 KovD: Cristóbal Soler / Oliver Díaz; R: José Carlos Plaza
La Chulapona (Torroba) 4 Geg-3 BirzD: Miquel Ortega / Arturo Díez Boscovich; R: Gerardo Malla
Malaga, Teatro Cervantes  / 
Katiuska (Sorozábal) 12 Spal
Luisa Fernanda (Torroba) 4 Gruod
Mallorca, Teatre Principal de Palma  / 
El castillo de Barbazul (concert) (Bartók) 29 SpalD: Francesc Bonnín
Oviedo, Ópera de Oviedo  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 18-24 RugsD: Eric Hull; R: Mario Pontiggia
L'italiana in Algeri (Rossini) 10-16 SpalD: Ottavio Dantone / Andrés Juncos; R: Emilio Sagi
Die Zauberflöte (Mozart) 13-19 LapkrD: Paul Goodwin; R: Olivia Fuchs
Norma (Bellini) 8-17 GruodD: Roberto Tolomelli; R: Susana Gómez
Peter Grimes (Britten) 29 Saus-4 VasD: Corrado Rovaris; R: David Alden
El Estreno de una Artista (Gaztambide) 29 Vas-3 Kov
Gloria y Peluca (Barbieri) 29 Vas-3 Kov
El caserío (Guridi) 28-31 Kov
La del Soto del Parral (Soutullo) 16-30 Bal
Pamplona, Baluarte  / 
La Sonambula (Bellini) 6 SpalD: Miguel Ángel Gómez Martínez; R: Patrick Mailler
Norma (Bellini) 19 VasD: Fabio Biondi
La flauta mágica (Mozart) 4-6 GegD: Robert Reimer; R: Joan Font
Santander, Palacio de Festivales de Cantabria  / 
Die Dreigroschenoper (Weill) 3-4 GruodD: Hans-Jörn Brandenburg / Stefan Rager; R: Robert Wilson
Sevilla, Teatro de la Maestranza  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 Rugs-5 SpalD: Pedro Halffter; R: José Luis Castro
La Valquiria (Wagner) 11-20 LapkrD: Pedro Halffter; R: Carlus Padrissa, La Fura dels Baus
Hansel y Gretel (Humperdinck) 29-30 GruodD: Pedro Váquez; R: Maribel Macias
Luisa Fernanda (Torroba) 7-11 VasD: Cristóbal Soler; R: Luis Olmos
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 17-30 KovD: Will Humburg; R: Michal Znaniecki
La Cenicienta (Rossini) 15-19 BalR: Joan Font
El triunfo del tiempo y del desengaño (concert) (Handel) 20 BalD: Enrico Onofri
Madama Butterfly (Puccini) 5-15 BirzD: Pedro Halffter; R: Mario Gas
Cristóbal Colón (concert) (Carnicer) 28 BirzD: Santiago Serrate
Valencia, Palau de les Arts Reina Sofia  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 5-23 LapkrD: Omer Meir Wellber; R: Andrei Konchalovsky
La cenerentola (Rossini) 22 Lapkr-4 SausD: Michele Mariotti; R: Luca Ronconi
Roméo et Juliette (concert) (Berlioz) 8-9 GruodD: Valery Gergiev
Ariadne auf Naxos (concert) (Strauss) 16-18 GruodD: Riccardo Chailly
Don Giovanni (Mozart) 27 Saus-9 VasD: Zubin Mehta; R: Jonathan Miller
Iolanta (concert) (Tchaikovsky) 31 SausD: Teodor Currentzis
La vida breve (Falla) 3-14 KovD: Omer Meir Wellber; R: Giancarlo del Monaco
Thaïs (Massenet) 25 Kov-15 BalD: Patrick Fournillier; R: Nicola Raab
Tosca (Puccini) 1-22 BalD: Omer Meir Wellber / Plácido Domingo; R: Jean-Louis Grinda
Le Cid (concert) (Massenet) 24-30 BalD: Plácido Domingo
Il trovatore (Verdi) 26 GegD: Zubin Mehta
Valencia, Palau de la Música  / 
Roger de Flor (Chapí) 10 KovD: Miguel A Gomez-Martinez
Valladolid, Teatro Calderón  / 
La Cenicienta (Rossini) 17-21 LapkrD: Stanislav Anguelov; R: Joan Font
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 9-11 VasR: Emilio Sagi
El gato montés (Penella) 12-15 BalD: Cristóbal Soler; R: José Carlos Plaza
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 9-13 GegD: Denis Vlasenko; R: Ignacio García