2011/12 > Italija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Italija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Prancūzija
Monakas
Šveicarija
Austrija
Slovėnija

Italija
 
Kroatija
Malta Graikija

Ancona, Teatro delle Muse  / 

Le nozze di Figaro (Mozart) 27-29 SausD: Guillaume Tourniaire; R: Pier Luigi Pizzi
Bari, Fondazione Lirico Sinfonica Petruzzelli  / 
Götterdämmerung (Wagner) 21-25 SpalD: Stefan Anton Reck; R: Walter Pagliaro
Carmen (Bizet) 20-30 SausD: Lorin Maazel; R: William Kerley
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17-25 BalD: Lorin Maazel
Tosca (Puccini) 24-31 GegD: Alberto Veronesi; R: Michele Mirabella
Don Giovanni (Mozart) 10-16 RugsD: Roberto Abbado; R: NN
West Side Story (Bernstein) 10-14 SpalD: Boris Brott
War Requiem (Britten) 17-19 LapkrD: Jonathan Webb
Bergamo, Teatro Donizetti  / 
Gemma di Vergy (Donizetti) 16-18 RugsD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Laurent Gerber
Maria di Rohan (Donizetti) 7-9 SpalD: Gregory Kunde; R: Roberto Recchia
La Cecchina (Piccinni) 18-20 LapkrD: Stefano Montanari; R: Francesco Bellotto
Madama Butterfly (Puccini) 25-27 LapkrD: NN; R: Massimo Pezzuti
Bologna, Teatro Comunale  / 
La Tragedie de Carmen (Bizet) 8-13 RugpjD: Marco Boni; R: Franco Ripa di Meana
Turandot (Puccini) 19-31 SausD: Fabio Mastrangelo; R: Mariusz Trelinski
La traviata (Verdi) 22 Vas-11 KovD: Michele Mariotti; R: Alfonso Antoniozzi
Jakob Lenz (Rihm) 12-15 BalD: Marco Angius; R: Henning Brockhaus
L'italiana in Algeri (Rossini) 10-19 GegD: Paolo Olmi; R: Francesco Esposito
Le nozze di Figaro (Mozart) 17-28 BirzD: Michele Mariotti; R: Mario Martone
Pagliacci (Leoncavallo) 9-17 SpalD: Alberto Veronesi; R: Liliana Cavani
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9-17 SpalD: Alberto Veronesi; R: Liliana Cavani
Il trovatore (Verdi) 18-30 GruodD: Renato Palumbo; R: Paul Curran
Bolzano, Nuovo Teatro Comunale  / 
Roméo et Juliette (Gounod) 28-29 SpalD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
Salome (Strauss) 25-26 SausD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
The Tyrant (Dresher) 8-11 VasD: Peter Valentovic; R: Michael Hunt
La traviata (Verdi) 30-31 KovD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Brescia, Teatro Grande  / 
Rigoletto (Verdi) 7-9 SpalD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon, Matteo Mazzoni
I puritani (Bellini) 20-22 SpalD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Roméo et Juliette (Gounod) 11-13 LapkrD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 2-4 GruodD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-18 GruodD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Como, Teatro Sociale di Como - AsLiCo  / 
Rigoletto (Verdi) 30 Rugs-2 SpalD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
I puritani (Bellini) 4-6 LapkrD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-3 GruodD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Roméo et Juliette (Gounod) 13-15 SausD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Cremona, Teatro Ponchielli  / 
I puritani (Bellini) 14-16 SpalD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Rigoletto (Verdi) 21-25 SpalD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 4-6 LapkrD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 LapkrD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-11 GruodD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Tosca (Puccini) 17-21 SpalD: Giampaolo Bisanti; R: Elena Barbalich
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 26-28 SpalD: Francesco Pasqualetti; R: Sam Brown
Ernani (Verdi) 23-25 LapkrD: Antonio Pirolli; R: Andrea Cigni
L'italiana in Algeri (Rossini) 30 Lapkr-2 GruodD: Josè Luis Gomez-Rios; R: Pierluigi Pizzi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6-8 GruodD: Matteo Beltrami; R: Henning Brockhaus
Genova, Opera di Genova  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Spal-17 LapkrD: Johannes Wildner; R: Daniele Abbado(original), Boris Stetka(revival)
Gianni Schicchi (Puccini) 11 Lapkr-4 VasD: Valerio Galli; R: Rolando Panerai
Il campanello di notte (Donizetti) 11 Lapkr-4 VasD: Valerio Galli; R: Rolando Panerai
La bohème (Puccini) 16 Gruod-5 VasD: Marco Guidarini; R: Augusto Fornari
Roméo et Juliette (Gounod) 22 Vas-4 KovD: Fabio Luisi / Marcello Rota; R: Jean-Louis Grinda
L'opera da tre soldi (Weill) 15-18 KovD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Turandot (Puccini) 19 Bal-12 BirzR: Giuliano Montaldo
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 Geg-7 Birz
Che fine ha fatto la piccola Irene? (Betta) 18 Geg-7 Birz
Mantova, Teatro Sociale  / 
Tosca (Puccini) 24 Kov
Nabucco (Verdi) 22 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Geg
Messina, Teatro Vittorio Emanuele di Messina  / 
Norma (Bellini) 13-17 GruodD: Andrea Licata; R: Federico Tiezzi
L'elisir d'amore (Donizetti) 27-31 KovD: Alberto Veronesi; R: Francesco Torrigiani
La rondine (Puccini) 29-31 GegD: Hirofumi Yoshida; R: Stefano Vizioli
Rigoletto (Verdi) 27 Lapkr-1 GruodD: Christopher Franklin; R: Alessio Pizzech
Milano, Teatro alla Scala  / 
Don Giovanni (Mozart) 7 Gruod-14 SausD: Daniel Barenboim / Karl Heinz Steffens; R: Robert Carsen
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 15 Saus-5 VasD: Marko Letonja; R: Robert Carsen
Aida (Verdi) 14 Vas-10 KovD: Omer Meir Wellber; R: Franco Zeffirelli
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 11-27 KovD: Semyon Bychkov; R: Claus Guth
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 Kov-17 BalD: Andrea Battistoni; R: Giorgio Strehler(original), Marina Bianchi(revival)
Tosca (Puccini) 22 Bal-15 GegD: Nicola Luisotti; R: Luc Bondy
Peter Grimes (Britten) 19 Geg-7 BirzD: Robin Ticciati; R: Richard Jones
Luisa Miller (Verdi) 6-23 BirzD: Gianandrea Noseda / Daniele Rustioni; R: Mario Martone
Manon (Massenet) 19 Birz-7 LiepD: Fabio Luisi; R: Laurent Pelly
Don Pasquale (Donizetti) 30 Birz-14 LiepD: Enrique Mazzola; R: Jonathan Miller
La bohème (Puccini) 26 Rugs-26 SpalD: Daniele Rustioni; R: Franco Zeffirelli
Siegfried (Wagner) 23 Spal-22 LapkrD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Rigoletto (Verdi) 6-17 LapkrD: Gustavo Dudamel; R: Luc Bondy
Modena, Teatro Comunale  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 27-30 SpalD: Gianluigi Gelmetti; R: Massimo Gasparon
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 LapkrD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
La bohème (Puccini) 27-29 SausD: Aldo Sisillo; R: Boyko Bogdanov, Vera Petrova
Salome (Strauss) 11-12 VasD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
La traviata (Verdi) 14-18 KovD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Aida (Verdi) 27 Kov-1 BalD: Antonino Fogliani; R: Joseph Franconi Lee
Napoli, Teatro di San Carlo  / 
Semiramide (Rossini) 18-27 LapkrD: Gabriele Ferro; R: Luca Ronconi
Il marito disperato (Cimarosa) 6-16 GruodD: Christophe Rousset; R: Paolo Rossi
Porgy and Bess (Gershwin) 10-15 SausD: William Barkhymer; R: Baayork Lee, Larry Marshall
L'opera da tre soldi (Weill) 17-21 SausD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10-18 VasD: Nello Santi; R: Gianni Amelio
La cantata e disfida di Don Trastullo (Jommelli) 2-11 KovD: Maurizio Agostini; R: Riccardo Canessa
I masnadieri (Verdi) 21-31 KovD: Nicola Luisotti; R: Gabriele Lavia
La furba e lo sciocco (Sarro) 4-13 GegD: Bruno Praticò
Il maestro di cappella (Cimarosa) 4-13 GegD: Bruno Praticò
La bohème (Puccini) 18-31 GegD: Andrea Battistoni; R: Lorenzo Amato
Les pêcheurs de perles (Bizet) 16-25 SpalD: Gabriele Ferro; R: Fabio Sparvoli
Padova, Teatro Verdi  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21-23 SpalD: Francesco Rosa; R: Stefano Poda
La bohème (Puccini) 23-29 GruodD: Stefano Romani; R: Ivan Stefanutti
Parma, Fondazione Teatro Regio di Parma  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 1-23 SpalD: Gianluigi Gelmetti; R: Pierluigi Samaritani, Massimo Gasparon
Messa da Requiem (Verdi) 6-8 SpalD: Yuri Temirkanov
Falstaff (Verdi) 10-25 SpalD: Andrea Battistoni; R: Stephen Medcalf
Aida (Verdi) 27 Saus-11 VasD: Antonino Fogliani; R: Alberto Fassini(original), Joseph Franconi Lee(revival)
Stiffelio (Verdi) 15-24 BalD: Andrea Battistoni; R: Guy Montavon
Pavia, Teatro Fraschini  / 
Rigoletto (Verdi) 13-15 SpalD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
I puritani (Bellini) 28-30 SpalD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24-26 LapkrD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 9-10 GruodD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Roméo et Juliette (Gounod) 19-21 SausD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Piacenza, Teatro Municipale  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 27-30 SpalD: Gianluigi Gelmetti; R: Massimo Gasparon
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 LapkrD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
La bohème (Puccini) 27-29 SausD: Aldo Sisillo; R: Boyko Bogdanov(original), Vera Petrova(revival)
Salome (Strauss) 4-5 VasD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
La traviata (Verdi) 14-18 KovD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Aida (Verdi) 27 Kov-1 BalD: Antonino Fogliani; R: Joseph Franconi Lee
Pisa, Teatro Comunale Verdi  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 29-30 SpalD: Jonathan Webb; R: Alessio Pizzech
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29-30 SpalD: Jonathan Webb; R: Alessio Pizzech
Madama Butterfly (Puccini) 12-13 LapkrD: Roberto Zarpellon; R: Vivien Hewitt
Aida (Verdi) 29-30 LapkrD: Tulio Gagliardo; R: Antoine Selva
Rigoletto (Verdi) 16-18 GruodD: Giuseppe Acquaviva; R: Ivan Stefanutti
La bohème (Puccini) 14-15 SausD: NN; R: Marco Gandini
L'opera da tre soldi (Weill) 11-12 VasD: Nathalie Marin; R: David Haughton
Mozart e Salieri (Rimsky-Korsakov) 25-26 VasD: Francesco Pasqualetti; R: Gianluca Floris
Zanetto (Mascagni) 25-26 VasD: Francesco Pasqualetti; R: Gianluca Floris
Ravenna, Teatro Comunale Alighieri  / 
La bohème (Puccini) 29 SausD: Francisco Bonnin; R: Marco Gandini
L'opera da tre soldi (Weill) 21-23 VasD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Il piccolo spazzacamino (Britten) 11 KovD: Erasmo Gaudiomonte; R: Piero Fenati
Rinaldo (Handel) 20-22 BalD: Ottavio Dantone; R: Pier Luigi Pizzi
Sancta Susanna (Hindemith) 6-7 LiepD: Riccardo Muti; R: Chiara Muti
Reggio Emilia, Teatro Municipale Valli  / 
L'occasione fa il ladro (Rossini) 26-27 LapkrD: Daniele Rustioni; R: Jean-Pierre Ponnelle(original), Sonja Frisell(revival)
Aida (Verdi) 24-26 VasD: Antonino Fogliani; R: Joseph Alberto Fassini(original), Franconi Lee(revival)
Einstein on the Beach (Glass) 24-25 Kov
Rinaldo (Handel) 27-29 BalD: Ottavio Dantone; R: Pier Luigi Pizzi
Roma, Teatro dell'Opera  / 
Macbeth (Verdi) 27 Lapkr-11 GruodD: Riccardo Muti; R: Peter Stein
Candide (Bernstein) 18-24 SausD: Wayne Marshall; R: Lorenzo Mariani
Madama Butterfly (Puccini) 21-28 VasD: Pinchas Steinberg; R: Giorgio Ferrara
Die Zauberflöte (Mozart) 27 Kov-1 BalD: Erik Nielsen; R: David McVicar
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-26 BalD: Bruno Campanella; R: Ruggero Cappuccio
Attila (Verdi) 25 Geg-5 BirzD: Riccardo Muti; R: Pier Luigi Pizzi
A Midsummer Night's Dream (Britten) 19-26 BirzD: James Conlon; R: Paul Curran
La Gioconda (Ponchielli) 23-31 SpalD: Roberto Abbado; R: Pier Luigi Pizzi
Roma, Accademia Nazionale di Santa Cecilia  / 
Sassari, Ente Concerti Marialisa de Carolis  / 
Norma (Bellini) 14-18 SpalD: Sergio Alapont; R: Andrea Cigni
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-6 LapkrD: Francesco Pasqualetti; R: Paolo Panizza
I due timidi (Rota) 19-20 LapkrD: Francesco Lanzillotta; R: Marco Spada
La notte di un nevrastenico (Rota) 19-20 LapkrD: Francesco Lanzillotta; R: Marco Spada
Ernani (Verdi) 7-11 GruodD: Maurizio Barbacini; R: Jun Aguni
Savona, Opera Giocosa  / 
Il signor Bruschino (Rossini) 14-15 SpalD: Giuseppe La Malfa; R: Elisabetta Courir
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 10-13 LapkrD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Spoleto, Teatro Lirico Sperimentale  / 
Lo sgambetto (Marocchini) 9-11 Rugs
Un grido di voce (Vacca) 9-11 Rugs
Ragaaazziii! (Cera) 9-11 RugsD: Marco Angius; R: Marco Carniti
Pipa e Barlafuso (Caldara) 16-18 RugsD: Francesco Massimi; R: Giorgio Bongiovanni
La zingaretta (Leo) 16-18 RugsD: Francesco Massimi; R: Giorgio Bongiovanni
Madama Butterfly (Puccini) 23-25 RugsD: Carlo Palleschi; R: Andrea Stanisci
Torino, Teatro Regio  / 
Fidelio (Beethoven) 9-18 GruodD: Gianandrea Noseda; R: Mario Martone
Tosca (Puccini) 10-22 SausD: Gianandrea Noseda; R: Jean-Louis Grinda
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19-26 VasD: Alessandro Galoppini; R: Vittorio Borrelli
Madama Butterfly (Puccini) 21-28 VasD: Daniele Rustioni; R: Damiano Michieletto
La bohème (Puccini) 6-17 KovD: Massimo Zanetti; R: Vittorio Borrelli(original), Giuseppe Patroni Griffi(revival)
Rigoletto (Verdi) 14-20 KovD: Daniele Rustioni; R: Fabio Banfo
Così fan tutte (Mozart) 10-22 BalD: Christopher Franklin; R: Ettore Scola
Norma (Bellini) 16-30 GegD: Michele Mariotti; R: Joseph Franconi Lee(original), Alberto Fassini(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 19 Birz-1 LiepD: Renato Palumbo; R: Lorenzo Mariani
Treviso, Teatro Comunale  / 
Don Pasquale (Donizetti) 9-15 LapkrD: Sergio Alapont; R: Italo Nunziata
L'occasione fa il ladro (Rossini) 3-4 GruodD: Daniele Rustioni; R: Jean-Pierre Ponnelle(original), Sonja Frisell(revival)
Madama Butterfly (Puccini) 9-15 SausD: Nicola Marasco; R: Fabio Ceresa
The Telephone (Menotti) 15-19 VasD: Claudio Desderi; R: Sandro Pasqualetto
La voix humaine (Poulenc) 15-19 VasD: Claudio Desderi; R: Sandro Pasqualetto
Trieste, Teatro Verdi  / 
La battaglia di Legnano (Verdi) 25 Vas-3 KovD: Boris Brott; R: Ruggero Cappuccio
Rigoletto (Verdi) 17-27 KovD: Corrado Rovaris; R: Michele Mirabella
La bohème (Puccini) 13-26 BalD: Donato Renzetti; R: Marco Gandini
L'amico Fritz (Mascagni) 17-26 GegD: Fabrizio Maria Carminati; R: Daniele Salvo
C'est ainsi (Berls) 28 Birz-4 LiepD: NN; R: Antonio Calenda
Verona, Teatro Filarmonico  / 
Rigoletto (Verdi) 17-26 LapkrD: Andrea Battistoni; R: Arnaud Bernard
La vedova allegra (Lehár) 13 Gruod-2 SausD: Julian Kovatchev; R: Federico Tiezzi
Falstaff (Verdi) 15-31 GruodD: Daniele Rustioni; R: Luca Guadagnino
The Messiah (concert) (Handel) 16 GruodD: Daniele Rustioni
Pagliacci (Leoncavallo) 27 Saus-5 VasD: Julian Kovatchev; R: Franco Zeffirelli
Iris (Mascagni) 16-25 KovD: Gianluca Martinenghi; R: Federico Tiezzi
La gazza ladra (Rossini) 22-29 BalD: Giovanni Battista Rigon; R: Damiano Michieletto
Aida (Verdi) 9-18 LapkrD: Fabio Mastrangelo; R: Hugo De Ana