2011/12 > Rusija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Rusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Estija
Latvija
Baltarusija

Rusija
 
JAV
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžanas
Kazachstanas Japonija

Moscow, Bolshoi Theatre  / 

Rise and Fall of the City of Mahagonny (Weill) 6-10 Rugs
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 23 Rugs-6 GegD: Vassily Sinaisky; R: Kirill Serebrennikov
Iolanta (Tchaikovsky) 29 Spal-15 BalD: Pavel Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 2 Lapkr-19 VasD: Vladimir Jurowski; R: Dmitri Tcherniakov
Tosca (Puccini) 12 Lapkr-14 VasD: Pavel Klinichev / Vladimir Andropov; R: Boris Pokrovsky
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Lapkr-13 GegD: Christopher Moulds; R: Graham Vick
Nabucco (Verdi) 22 Lapkr-29 SausD: Gintaras Rinkevicius / Vladimir Andropov; R: Mikhail Kislyarov
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Gruod-27 GegD: Nikolai Golovanov; R: Leonid Baratov
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 6 Gruod-28 BalD: Mikhail Sinkevich / Vassily Sinaisky; R: Oleg Moralev
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 15 Gruod-22 BalD: Vassily Sinaisky; R: Dmitri Tcherniakov
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 22-24 GruodD: Valery Gilmanov; R: Peter Ustinov
Carmen (Bizet) 28-30 GruodD: Vassily Sinaisky; R: David Pountney
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13-17 SausD: Nikolai Alexeyev; R: Dmitry Belov
Turandot (Puccini) 20-25 SausD: Alexander Vedernikov; R: Francesca Zambello
The Fiery Angel (Prokofiev) 2-5 VasR: Francesca Zambello
Die Fledermaus (Strauss,J) 23-26 VasD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov
Don Giovanni (Mozart) 8-13 Kov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 2 Bal
Der Rosenkavalier (Strauss) 3-10 Bal
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 11 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 13 Bal
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 17-21 Geg
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 29-31 Geg
Moscow, Helikon-Opera  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 17-19 Vas
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1-4 Kov
Kaffeekantate (Bach,JS) 14 Kov-21 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 15-18 Kov
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Kov
Concert (Gershwin) 30 Kov-1 Bal
Bauernkantate (Bach,JS) 18 Bal-28 Birz
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 19-22 Bal
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 26-28 Bal
Falstaff (Verdi) 16-19 Geg
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 23-26 Geg
Carmen (Bizet) 6-9 Birz
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14-15 Birz
Das Liebesverbot (Wagner) 5-8 Liep
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 Rugs
Rigoletto (Verdi) 24 Rugs-12 Spal
Pagliacci (Leoncavallo) 2 Spal
La cenerentola (Rossini) 7-8 Spal
Nabucco (Verdi) 20 Spal
Thaïs (concert) (Massenet) 11 SausD: Jan Latham-Koenig
Prince Igor (Borodin) 13 Saus-20 BalD: Evgeny Samoilov; R: Yuri Alexandrov
Moscow, Stanislavsky and Nemirovich-Danchenko Academic Music Theatre  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23 Rugs-5 BalD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 Rugs-10 GegD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 2 Spal-31 GegD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 9 Spal-17 GegD: Wolf Gorelik; R: Lyudmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Spal-23 GegR: Adolf Shapiro
Madama Butterfly (Puccini) 16 Spal-19 BalD: Ara Karapetyan; R: Lyudmila Naletova
Carmen (Bizet) 19 Spal-30 GegD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Spal-24 GegD: Maria Maksimchuk; R: Lyudmila Naletova
La bohème (Puccini) 27 Spal-27 GegD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 28 Spal-4 Saus
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Spal-19 Geg
La forza del destino (Verdi) 29 Spal-26 GegD: Felix Korobov / Alevtina Loffe; R: Georgy Isaakyan
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 Lapkr-20 Geg
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Lapkr-5 Vas
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 13 Lapkr-26 Vas
Così fan tutte (Mozart) 18 Lapkr-12 Geg
The Demon (Rubinstein) 20 Lapkr-18 Bal
Hamlet, Prince of Denmark (Kobekin) 2 Gruod-10 Vas
Werther (Massenet) 4 Gruod-22 BalD: Felix Korobov; R: Mikhail Bychkov
May Night (Rimsky-Korsakov) 8 Gruod-16 Geg
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Gruod
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21-22 Saus
War and Peace (Prokofiev) 28-31 KovD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Rostov, Rostov State Opera  / 
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 7 GegD: Alexei Shakuro; R: Konstantin Balakin
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 GegD: Alexander Anissimov; R: Susanna Tsiryuk
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 22 GegD: Svetlana Filippovich; R: Konstantin Balakin
Madama Butterfly (Puccini) 28 GegD: Robert Lyall; R: Yuri Alexandrov
Ball at the Savoy (Abraham) 29 GegD: Alexei Shakuro; R: Yuri Alexandrov
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 20 LiepD: Alexander Anissimov; R: Susanna Tsiryuk
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 19 Spal-5 SausD: Donato Renzetti; R: Daniele Finzi Pasca, Julie Hamelin
Pagliacci (Leoncavallo) 10 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Isabelle Partiot-Pieri
Dead Souls (Shchedrin) 2 GruodD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 6 GruodD: Valery Gergiev; R: Jonathan Kent
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 GruodD: Gavriel Heine / Justus Frantz; R: Alexei Stepanyuk
Turandot (Puccini) 8 GruodD: Mikhail Sinkevich; R: Charles Roubaud
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Gruod-18 KovD: Mikhail Tatarnikov / Gavriel Heine; R: Alain Maratrat
Don Giovanni (Mozart) 10 GruodD: Pavel Smelkov; R: Johannes Schaaf
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Gruod-5 VasD: Mikhail Tatarnikov / Mikhail Sinkevich; R: Yuri Alexandrov
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13 GruodD: Mikhail Agrest; R: Alexander Galibin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Eugène Onéguine (Tchaikovsky) 15 Gruod-14 KovD: Pavel Smelkov; R: Yuri Temirkanov
Prince Igor (Borodin) 17 GruodD: Pavel Smelkov; R: Yevgeny Sokovnin(original), Irkin Gabitov(revival)
Aida (Verdi) 18 Gruod-2 VasD: Tugan Sokhiev / Andrei Petrenko; R: Vyacheslav Okunev(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Elektra (Strauss) 20 GruodD: Mikhail Tatarnikov; R: Jonathan Kent
A Midsummer Night's Dream (Britten) 21 Gruod-29 VasD: Pavel Smelkov; R: Isabella Bywater
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 Gruod-23 VasD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Il viaggio a Reims (Rossini) 28 Gruod-8 SausD: Mikhail Tatarnikov; R: Alain Maratrat
Pelléas et Mélisande (concert) (Debussy) 2 SausD: Valery Gergiev
Pagliacci (Leoncavallo) 5 SausD: Mikhail Tatarnikov; R: Isabelle Partiot-Pieri
The Fiery Angel (Prokofiev) 10 SausD: Mikhail Agrest; R: David Freeman
La bohème (Puccini) 12 SausD: Mikhail Agrest; R: Ian Judge
Sadko (Rimsky-Korsakov) 15 Saus-22 VasD: Mikhail Agrest; R: Alexei Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky) 16 Saus-11 GegD: Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Aleko (Rachmaninov) 16 Saus-11 GegD: Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 21 SausD: Valery Gergiev
Ruslan and Ludmilla (Glinka) 22 SausD: Boris Gruzin; R: Lotfi Mansouri
Carmina Burana (concert) (Orff) 25 SausD: Andrei Petrenko
Carmen (Bizet) 26 Saus-14 VasD: Tugan Sokhiev; R: Alexei Stepanyuk
La forza del destino (Verdi) 28 SausD: Tugan Sokhiev; R: Elijah Moshinsky
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 30 SausD: Ignat Solzhenitsyn; R: Irina Molostova
La traviata (Verdi) 1 Vas-17 GegD: Pavel Bubelnikov; R: Charles Roubaud
Mazepa (Tchaikovsky) 3 VasD: Boris Gruzin; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Gianni Schicchi (Puccini) 7 VasD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 7 VasD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Il Tabarro (Puccini) 7 VasD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 VasD: Christian Knapp, Leonid Korchmar; R: Michael Sturminger
My Fair Lady (Loewe) 18-20 VasD: Gavriel Heine; R: Robert Carsen
War and Peace (concert) (Prokofiev) 19 VasD: Valery Gergiev
Mavra (Stravinsky) 21 VasD: Marius Stravinsky
Le Rossignol (Stravinsky) 21 VasD: Marius Stravinsky
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 27 VasR: Yuri Temirkanov
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 8 BalR: Alexander Petrov
Idomeneo re di Creta (Mozart) 10 BalR: Michael Sturminger
Rusalka (Dvořák,A) 13 GegR: Alexander Maskalin
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 15 GegR: Vladislav Pazi
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
La traviata (Verdi) 27 Saus-2 BirzD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
La bohème (Puccini) 3 Vas-9 BirzD: Peter Feranec; R: Arnaud Bernard
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 5 Vas-28 BirzD: Valentin Bogdanov; R: Stanislav Gaudasinsky
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9-10 VasD: Mikhail Tatarnikov
L'elisir d'amore (Donizetti) 18 Vas-3 GegR: Fabio Sparvoli
Tosca (Puccini) 9 Kov-27 BirzD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Kov-30 BirzD: Mikhail Tatarnikov; R: Andrejs Zagars
Rusalka (Dvořák,A) 27 Kov-29 GegD: Peter Feranec; R: Igor Konyaev
Iolanta (Tchaikovsky) 31 Kov-13 GegD: Valentin Bogdanov; R: Sergey Shepelyov
La juive (Halévy) 10 GegR: Arnaud Bernard