2012/13 > Austrija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Austrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija Čekija Slovakija
Lichtenšteinas
Šveicarija

Austrija
 
Vengrija
Italija Slovėnija Kroatija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Die Dubarry (Millöcker) 20 Spal-30 LapkrD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Tausend und eine Nacht (Strauss,J) 15 Gruod-2 VasD: László Gyükér; R: Christa Ertl
Im weißen Rößl (Benatzky) 16 Vas-24 KovD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Die schöne Helena (Offenbach) 21 Birz-30 RugpjD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Der Opernball (Heuberger) 12 Liep-5 RugsD: Oliver Ostermann; R: Volker Wahl, Michaela Ronzoni
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 Spal-29 LapkrD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Aschenputtel (Singer) 16 Lapkr-22 GruodD: Oliver Ostermann; R: Manfred Waba
Das Feuerwerk (Burkhard) 14 Gruod-31 SausD: Michael Zehetner; R: Karina Fibich
Zwei Herzen im Dreivierteltakt (Stolz) 15 Vas-29 KovD: Oliver Ostermann; R: Alexandra Frankmann
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 23 Rugs-9 LapkrR: Marcus Harms
Die Geschichte vom Soldaten (Stravinsky) 4 Spal-13 LapkrD: Benjamin Lack; R: Dasniya Sommer, Jo Siska
La traviata (Verdi) 13 Vas-5 KovD: Thomas Platzgummer; R: Alexander Kubelka
Gefahrliche Liebschaften (Nigsch) 30 Bal-20 BirzD: Markus Nigsch; R: Paul Lerchbaumer
Rigoletto (Verdi) 5-28 VasD: Alexander Drcar; R: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Rigoletto (Verdi) 5-13 LiepD: Gustav Kuhn; R: Jan Hax Halama
Il trovatore (Verdi) 6-19 LiepD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
La traviata (Verdi) 12-20 LiepD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Nabucco (Verdi) 27 LiepD: Gustav Kuhn; R: Andreas Leisner
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 26 Gruod-6 SausD: Gustav Kuhn
Don Giovanni (Mozart) 27 Gruod-3 SausD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Tosca (Puccini) 28 Gruod-5 SausD: Gustav Kuhn; R: Angelica Ladurner
Winterreise (Schubert) 2 Saus
Das Rheingold (Wagner) 18 Liep-1 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Walküre (Wagner) 19 Liep-2 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 Liep-2 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Götterdämmerung (Wagner) 26 Liep-3 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Graz, Oper Graz  / 
Manon Lescaut (Puccini) 6 Spal-20 GruodD: Michael Boder / Jose Miguel Esandi; R: Stefan Herheim
La traviata (Verdi) 11 Spal-25 LapkrD: Domingo Hindoyan; R: Peter Konwitschny(original), Mika Blauensteiner(revival)
L'elisir d'amore (Donizetti) 17 Lapkr-6 BirzD: Jose Miguel Esandi / Florian Erdl; R: Damiano Michieletto, Allex Aguilera
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 Gruod-22 KovD: Domingo Hindoyan / Marius Burkert; R: Brigitte Fassbaender
Falstaff (Verdi) 19 Saus-5 GegD: Florian Erdl; R: Tama Matheson
Gasparone (Millöcker) 28 Vas-8 BirzD: Marius Burkert; R: Olivier Tambosi
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 16-29 GegD: Julien Salemkour; R: Calixto Bieito
My Fair Lady (Loewe) 7-22 BirzD: Florian Erdl; R: Michael Schilhan
Lohengrin (Wagner) 28 Rugs-30 GegD: Julien Salemkour / Marius Burkert / Dirk Kaftan; R: Johannes Erath
La bohème (Puccini) 6 Spal-4 GruodD: José Miguel Esandi; R: Dietmar Pflegerl
Im weißen Rößl (Benatzky) 19 Spal-8 GegD: Florian Erdl; R: Josef E Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Lapkr-14 GegD: Dirk Kaftan; R: Mariame Clément
Carousel (Rodgers) 7 Gruod-5 BirzD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Turandot (Puccini) 18 Saus-25 GegD: Domingo Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli
Jenůfa (Janáček) 29 Kov-15 BirzD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
La favorita (Donizetti) 26 Bal-14 BirzR: Sam Brown
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
La Wally (Catalani) 29 Rugs-3 VasD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Der kleine Horrorladen (Menken) 3 Lapkr-7 BalD: Hansjörg Maringer; R: Anatol Preissler
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Lapkr-19 GegD: Kevin John Edusei; R: Anette Leistenschneider
Ein Walzertraum (Straus) 15 Gruod-17 BalD: Lukas Beikircher; R: Stefan Tilch
Die tote Stadt (Korngold) 9 Vas-19 BalD: Alexander Rumpf; R: Ernö Weil
Das schlaue Füchslein (Janáček) 23 Kov-4 LiepD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Medea (Cherubini) 20 Bal-16 BirzD: Christoph Altstaedt; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Stallerhof (Kühr) 21 Bal-5 BirzD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier
Anatevka (Bock) 11 Geg-6 LiepD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 15 Birz-7 LiepD: Raoul Grüneis; R: Urs Häberli
La forza del destino (Verdi) 21 Rugs-6 VasD: Francesco Angelico; R: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 5 Spal-28 GruodD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 11 Spal-17 LapkrD: Vito Cristofaro; R: Urs Häberli
Don Pasquale (Donizetti) 9 Lapkr-27 BalD: Vito Cristofaro; R: Stefan Tilch
Mara (Netzer) 7 Gruod-19 KovD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Parsifal (Wagner) 16 Vas-3 GegD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 22 Kov-2 LiepD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Tiefland (d'Albert) 10 Geg-3 LiepD: Francesco Angelico; R: Kurt Josef Schildknecht
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 21 Birz-6 LiepD: Alexander Rumpf; R: Ulrich Peters
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der Freischütz (Weber) 13 Rugs-6 LapkrD: Alexander Soddy; R: Anna Bergmann
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 Spal-30 LapkrD: Peter Marschik; R: David Bösch
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 13 Gruod-18 SausD: Peter Marschik; R: Sam Brown
Idomeneo re di Creta (Mozart) 7 Vas-3 KovD: Alexander Soddy; R: Árpád Schilling
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 28 Kov-30 BalD: Mitsugu Hoshino; R: Patrick Schlösser
Les Pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 13 Bal-13 GegD: Peter Marschik
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Rugs-19 SpalD: Alexander Soddy; R: Marco Storman
Macbeth (Verdi) 31 Spal-5 GruodD: Alexander Soddy; R: Cesare Lievi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 19 Gruod-18 VasD: Günter Wallner; R: Tobias Kratzer
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 6 Vas-22 KovD: Attilio Cremonesi; R: Michael Sturminger
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 20 Kov-10 GegD: Alexander Soddy; R: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
Rigoletto (Verdi) 22 Rugs-1 KovD: Ingo Ingensand / Takeshi Moriuchi; R: Rainer Mennicken
Pariser Leben (Offenbach) 27 Spal-20 KovD: Marc Reibel / Takeshi Moriuchi; R: Adriana Altaras
Così fan tutte (Mozart) 31 Spal-21 LapkrD: Ingo Ingensand / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
Don Pasquale (Donizetti) 8 Gruod-4 LiepD: Nicholas Milton / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
King Arthur (Purcell) 19 Saus-26 KovD: Takeshi Moriuchi; R: Olivier Tambosi
Spuren der Verirrten (Glass) 12-25 BalD: Dennis Russell Davies; R: David Pountney
Der Rosenkavalier (Strauss) 15-27 BalD: Dennis Russell Davies; R: Anthony Pilavachi
Opernmaschine (Androsch) 12-18 GegD: Dennis Russell Davies
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-1 BirzD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Amon Miyamoto
Dido und Aeneas (Purcell) 25 Spal-20 GruodD: Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Daniela Kurz
Das Rheingold (Wagner) 26 Spal-1 VasD: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; R: Uwe Eric Laufenberg
Spuren der Verirrten (Glass) 9 Lapkr-3 VasD: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; R: David Pountney
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-4 LiepD: Marc Reibel / Ingo Ingensand / Daniel Spaw; R: Adriana Altaras
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 Saus-1 BalD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Anthony Pilavachi
Fadinger (Leitner) 8 Vas-26 BirzD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: André Turnheim
Die Walküre (Wagner) 22 Kov-14 BirzD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 2 Geg-22 BirzD: Borys Sitarski; R: John F Kutil
Carmen (Bizet) 24 Geg-2 LiepD: Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Salzburg, Landestheater  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 Rugs-24 SausD: Leo Hussain / Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Tristan und Isolde (Wagner) 31 Spal-17 LapkrD: Leo Hussain; R: Eike Gramss
The Sound of Music (Rodgers) 1 Gruod-18 GegD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
Così fan tutte (Mozart) 20 Saus-10 BalD: Leo Hussain / Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Werther (Massenet) 9 Kov-19 BalD: Adrian Kelly; R: Jim Lucassen
Ariodante (Handel) 26 Bal-14 GegD: Christian Curnyn; R: Johannes Schütz
Greek (Turnage) 26 Geg-11 BirzD: Leo Hussain; R: Andreas Gergen
La cage aux folles (Herman) 21 Rugs-8 KovD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 28 Rugs-26 GegD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen / Christian Struppeck
Die Pilger von Mekka (Gluck) 27 Spal-12 GruodD: Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Jonny spielt auf (Krenek) 7 Gruod-14 SausD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 6 Vas-27 GegD: Leo Hussain; R: André Heller-Lopes
La clemenza di Tito (Mozart) 4 Geg-12 BirzD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Emilie (Saariaho) 24 Geg-10 BirzD: Leo Hussain; R: Agnessa Nefjodov
Wien, Wiener Kammeroper  / 
La cambiale di matrimonio (Rossini) 21 Spal-9 LapkrD: Konstantin Chudovsky; R: Jacopo Spirei
Verkehr mit Gespenstern (von Bose) 5-9 GruodD: Anna Sushon; R: Peter Pawlik
La bohème (Altan) 21 Saus-24 VasD: Claire Levacher; R: Lotte de Beer
Curlew River (Britten) 25 Kov-4 BalD: Walter Kobéra; R: Carlos Wagner
The Prodigal Son (Britten) 25 Kov-4 BalD: Walter Kobéra; R: Carlos Wagner
Orlando (Handel) 13-31 GegD: Ruben Dubrovsky; R: Stefania Panighini
Semiramide (Vinci) 27 Rugs-15 SpalD: Alan Curtis; R: Francesco Micheli
La cenerentola (Rossini) 25 Lapkr-21 GruodD: Konstantin Chudovsky; R: Jasmin Solfaghari
Mare Nostrum (Kagel) 11-24 VasD: Gelsomino Rocco; R: Christoph Zauner
La clemenza di Tito (Mozart) 13 Bal-10 GegD: Rubén Dubrovsky; R: Alberto Triola
Punch and Judy (Birtwistle) 22 Geg-5 BirzD: Walter Kobéra; R: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Don Carlos (Verdi) 4-13 RugsD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Arabella (Strauss) 5-16 RugsD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Rugs-8 KovD: Guillermo Garcia Calvo / Yves Abel; R: Otto Schenk
I vespri siciliani (Verdi) 15-16 RugsD: Gianandrea Noseda; R: Herbert Wernicke
Elektra (Strauss) 20-26 RugsD: Simone Young; R: Harry Kupfer
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 22-30 RugsD: Ingo Metzmacher; R: Jérôme Deschamps
Boris Godunow (Musorgsky) 24 Rugs-3 SpalD: Tugan Sokhiev; R: Yannis Kokkos, Stephan Grögler
Madama Butterfly (Puccini) 29 Rugs-22 VasD: Stefan Soltesz; R: Josef Gielen
Fidelio (Beethoven) 1 Spal-10 BalD: Peter Schneider / Adam Fischer; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Spal-19 KovD: Jérémie Rhorer / Louis Langrée; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11 Spal-10 KovD: James Gaffigan / Louis Langrée; R: Jean-Louis Martinoty
La clemenza di Tito (Mozart) 18-28 SpalD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Spal-14 BirzD: Karel Mark Chichon / Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi / Guillermo Garcia Calvo; R: Günther Rennert(original), Richard Bletschacher(revival)
Simon Boccanegra (Verdi) 7 Lapkr-28 VasD: Philippe Auguin / Evelino Pidò; R: Peter Stein
La traviata (Verdi) 10 Lapkr-17 GegD: Bertrand de Billy / Paolo Carignani / Marco Armiliato; R: Jean-Francois Sivadier
Alceste (Gluck) 12-26 LapkrR: Christof Loy
Tosca (Puccini) 16 Lapkr-12 BirzD: Karel Mark Chichon / Philippe Auguin / Stefan Soltesz; R: Margarethe Wallmann
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 21 Lapkr-2 GruodD: Simone Young; R: Otto Schenk
La bohème (Puccini) 4 Gruod-29 BalD: Franz Welser-Möst / Andris Nelsons; R: Franco Zeffirelli
La sonnambula (Bellini) 8-20 GruodD: Evelino Pidò; R: Marco Arturo Marelli
Otello (Verdi) 9-21 GruodD: Bertrand de Billy; R: Christine Mielitz
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 Gruod-2 SausD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Gruod-6 GegD: Cornelius Meister / Patrick Lange; R: Marco Arturo Marelli
L'italiana in Algeri (Rossini) 7-16 SausD: Jesús López-Cobos; R: Jean Pierre Ponnelle
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-17 SausD: Jeffrey Tate; R: Otto Schenk
Pique Dame (Tchaikovsky) 19-30 SausD: Marko Letonja; R: Vera Nemirova
Nabucco (Verdi) 20-24 SausD: Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
La cenerentola (Rossini) 26 Saus-11 BirzD: Jesús López-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Un ballo in maschera (Verdi) 28 Saus-3 VasD: Philippe Auguin; R: Gianfranco de Bosio
Salome (Strauss) 11-18 VasD: Peter Schneider; R: Boleslaw Barlog
Aida (Verdi) 14-23 KovD: Pinchas Steinberg; R: Nicolas Joel
Parsifal (Wagner) 28 Kov-4 BalD: Franz Welser Möst; R: Christine Mielitz
Rigoletto (Verdi) 8-14 BalD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 12-22 BalD: Andris Nelsons; R: Falk Richter
Werther (Massenet) 20-30 BalD: Michael Güttler / Bertrand de Billy; R: Andrei Serban
La fille du régiment (Donizetti) 28 Bal-13 GegD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Räth(revival)
Pollicino (Henze) 28 Bal-8 GegD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Der fliegende Holländer (Wagner) 2-9 GegD: Daniel Harding; R: Christine Mielitz
Das Rheingold (Wagner) 12 GegD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 15 Geg-23 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Andrea Chénier (Giordano) 16-24 GegD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Siegfried (Wagner) 19 GegD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Carmen (Bizet) 20 Geg-2 BirzD: Bertrand de Billy; R: Franco Zeffirelli
Götterdämmerung (Wagner) 22 GegD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Tristan und Isolde (Wagner) 13-30 BirzD: Franz Welser-Möst; R: David McVicar
Capriccio (Strauss) 20-27 BirzD: Christoph Eschenbach; R: Marco Arturo Marelli
Roméo et Juliette (Gounod) 21-28 BirzD: Plácido Domingo; R: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 3 Rugs-25 GegD: Marco Armiliato; R: Jean-Francois Sivadier
Carmen (Bizet) 4-16 RugsD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Tosca (Puccini) 5 Rugs-27 BirzD: Marco Armiliato / Paolo Carignani / Stefan Soltesz / Philippe Auguin; R: Margarethe Wallmann
Otello (Verdi) 14-23 RugsD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Rugs-21 GruodD: Franz Welser-Möst / Myung Whun Chung; R: David McVicar
Nabucco (Verdi) 22 Rugs-7 GegD: Paolo Carignani / Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 27 Rugs-4 SpalD: Alain Altinoglu; R: Peter Stein
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Rugs-31 KovD: Michael Güttler / Guillermo Garcia Calvo / Stefan Soltesz; R: Richard Bletschacher, Günther Rennert
La fanciulla del West (Puccini) 5-17 SpalD: Franz Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 9-18 SpalD: Dan Ettinger; R: Nicolas Joel
Don Carlos (Verdi) 13-19 SpalD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Spal-30 BalD: Adam Fischer / Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Anna Bolena (Donizetti) 25 Spal-3 LapkrD: Evelino Pidò; R: Eric Génovèse
La fille du régiment (Donizetti) 26 Spal-4 LapkrD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Räth(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 7-16 LapkrD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 Lapkr-14 BirzD: Guillermo Garcia Calvo; R: Otto Schenk
Madama Butterfly (Puccini) 11 Lapkr-14 BalD: Plácido Domingo / Jonathan Darlington; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Lapkr-17 BirzD: Christoph Eschenbach / Constantin Trin; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Peter Grimes (Britten) 23 Lapkr-1 GruodD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 4 Gruod-29 KovD: Philippe Auguin / Franz Welser-Möst; R: Franco Zeffirelli
Pollicino (Henze) 18 Gruod-8 GegD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Fidelio (Beethoven) 19-29 GruodD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 23 Gruod-2 BirzD: Michael Güttler / Jesus Lopez-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-5 SausD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-15 SausD: Jérémie Rhorer; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11-21 SausD: Alain Altinoglu; R: Jean-Louis Martinoty
Così fan tutte (Mozart) 13-20 SausD: Patrick Lange; R: Roberto De Simone
Boris Godunow (Musorgsky) 23-31 SausD: Michael Güttler; R: Yannis Kokkos
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Saus-2 VasD: Paolo Carignani; R: Jean Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 Saus-2 VasD: Paolo Carignani; R: Jean Pierre Ponnelle
Rusalka (Dvořák,A) 26 Saus-9 VasD: Jiri Belohlavek; R: Sven-Eric Bechtolf
Salome (Strauss) 7-13 VasD: Andris Nelson; R: Boleslaw Barlog
Manon (Massenet) 12-21 VasD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 Vas-12 KovD: Evelino Pidò; R: David McVicar, Justin Way
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 28 VasD: Patrick Lange
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 7-14 KovD: Patrick Lange; R: Falk Richter
Wozzeck (Berg) 27-30 KovD: Daniele Gatti; R: Adolf Dresen
Rigoletto (Verdi) 1-10 BalD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Lohengrin (Wagner) 12-28 BalD: Bertrand de Billy; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 Bal-20 BirzD: Michael Boder / Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 17-24 BalD: Franz Welser-Möst; R: Christine Mielitz
Faust (Gounod) 2-10 GegD: Bertrand de Billy; R: Stéphane Roche
Andrea Chénier (Giordano) 3-9 GegD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Norma (concert) (Bellini) 8-21 GegD: Andriy Yurkevych
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 GegD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Geg-4 BirzD: Marko Letonja; R: Andrei Serban
Die Walküre (Wagner) 31 Geg-22 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 5-25 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 8-29 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 18-30 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Das Rheingold (Wagner) 19 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Wien, Theater an der Wien  / 
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 7-17 RugsD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
La Calisto (concert) (Cavalli) 16 RugsD: Christophe Rousset
Gianni Schicchi (Puccini) 10-23 SpalD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Il Tabarro (Puccini) 10-23 SpalD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Suor Angelica (Puccini) 10-23 SpalD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Tito Manlio (concert) (Vivaldi) 17 SpalD: Ottavio Dantone
Iphigenie en Aulide (Gluck) 8-22 LapkrD: Alessandro De Marchi; R: Torsten Fischer
L'Artaserse (concert) (Vinci) 20 LapkrD: Diego Fasolis
Mathis der Maler (Hindemith) 12-28 GruodD: Bertrand de Billy; R: Keith Warner
Werther (concert) (Pugnani) 15 GruodD: Michael Hofstetter
Radamisto (Handel) 20-31 SausD: René Jacobs; R: Vincent Boussard
Satyricon (concert) (Maderna) 23 SausD: Emilio Pomárico
Il trionfo del tempo e del disinganno (concert) (Handel) 28 SausD: René Jacobs
Le comte Ory (Rossini) 16-27 VasD: Jean-Christophe Spinosi; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
La Voix humaine (concert) (Poulenc) 19 VasD: Stefan Vladar
Polifemo (concert) (Porpora) 22 VasD: Rubén Dubrovsky
Le nozze di Teti e di Peleo (concert) (Rossini) 26 VasD: Jean-Christophe Spinosi
Fidelio (Beethoven) 17-28 KovD: Nikolaus Harnoncourt; R: Herbert Föttinger
Arianna in Creta (concert) (Handel) 20 KovD: Alan Curtis
Acis and Galatea (concert) (Handel) 25 KovD: Paul Goodwin
Solomon (concert) (Handel) 27 KovD: Martin Haselböck
Béatrice et Bénédict (Berlioz) 17-29 BalD: Leo Hussain; R: Kasper Holten
Dido and Aeneas (concert) (Purcell) 21 BalD: Robert King
Amadigi di Gaula (concert) (Handel) 25 BalD: Alan Curtis
Attila (Verdi) 7-18 LiepD: Riccardo Frizza; R: Peter Konwitschny
The Rake's Progress (Stravinsky) 16-26 RugsD: Michael Boder; R: Martin Kušej
Alessandro (concert) (Handel) 25 RugsD: George Petrou
A Harlot's Progress (Bell) 13-27 SpalD: Donald Runnicles; R: Jens-Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13-24 LapkrD: René Jacobs; R: Damiano Micheletto
Lazarus (Schubert) 11-23 GruodD: Michael Boder; R: Claus Guth
I due Foscari (Verdi) 15-27 SausD: James Conlon; R: Thaddeus Strassberger
Platée (Rameau) 17-28 VasD: William Christie; R: Robert Carsen
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 6-8 KovD: Nikolaus Harnoncourt
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17-19 KovD: Nikolaus Harnoncourt
Così fan tutte (concert) (Mozart) 27-29 KovD: Nikolaus Harnoncourt
The Messiah (Handel) 14-26 BalD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
La traviata (Verdi) 1-11 LiepD: Sian Edwards; R: Peter Konwitschny
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Rugs-31 GegD: Rudolf Bibl / Alfred Eschwé / Nicholas Milton / Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Carmen (Bizet) 2 Rugs-16 GegD: Enrico Dovico / Gerrit Prießnitz; R: Guy Joosten
Ein Walzertraum (Straus) 6 Rugs-20 LapkrD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9-13 RugsD: Gerrit Prießnitz; R: Helen Malkowsky
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 10 Rugs-14 GegD: David Levi; R: Werner Sobotka
Madame Pompadour (Fall) 15 Rugs-20 SpalD: Andreas Schüller; R: Hinrich Horstkotte
Salome (Strauss) 16 Rugs-28 SpalD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz; R: Marguerite Borie
La traviata (Verdi) 21 Rugs-1 LapkrD: Julia Jones; R: Hans Gratzer
Die lustige Witwe (Lehár) 26 Rugs-9 BirzD: Alfred Eschwé / Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Tosca (Puccini) 4 Spal-14 GruodD: Gerrit Prießnitz; R: Alfred Kirchner
Kiss me, Kate (Porter) 25 Spal-2 VasD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl
Rusalka (Dvořák,A) 4-24 LapkrD: Roland Böer; R: Renaud Doucet
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 25 Lapkr-28 GruodD: Dirk Kaftan / Gerrit Prießnitz; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Gruod-6 SausD: Guido Mancusi; R: Karl Dönch
My Fair Lady (Loewe) 30 Gruod-23 VasD: Michael Tomaschek; R: Robert Herzl
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 12 Saus-20 VasD: Enrico Dovico; R: Josef Ernst Köpplinger
Candide (concert) (Bernstein) 18-25 SausD: Joseph Olefirowicz
Die Zauberflöte (Mozart) 27 Saus-22 BirzD: Kevin John Edusei / Roberto Paternostro; R: Helmuth Lohner
Die verkaufte Braut (Smetana) 17 Vas-13 BalD: Gerrit Prießnitz; R: Helmut Baumann
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Vas-1 BirzD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Rigoletto (Verdi) 28 Vas-20 KovD: Enrico Dovico; R: Stephen Langridge
Der Mantel (Puccini) 23 Kov-15 BalD: Roberto Paternostro; R: Robert Meyer
Gianni Schicchi (Puccini) 23 Kov-15 BalD: Roberto Paternostro; R: Robert Meyer
Der Wildschütz (Lortzing) 20 Bal-12 BirzD: Lorenz C Aichner; R: Dietrich Hilsdorf, Ralf Budde
Der Ring an 1 Abend (concert) (Wagner) 23 Geg-2 BirzD: Jac van Steen
Frau Luna (Lincke) 6-30 BirzD: Gerrit Prießnitz; R: Peter Lund
Das Wundertheater (Henze) 15-28 BirzD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
Der Bajazzo (Leoncavallo) 15-28 BirzD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Rugs-2 BalD: Alfred Eschwé; R: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Rugs-27 BirzD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Frau Luna (Lincke) 8-22 RugsD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
Sweeney Todd (Sondheim) 11 Rugs-18 SpalD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 Rugs-9 LapkrD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 Rugs-23 LapkrD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Salome (Strauss) 24 Rugs-17 SpalD: Alfred Eschwé; R: Marguerite Borie
Der Wildschütz (Lortzing) 28 Rugs-15 SpalD: Alfred Eschwé; R: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Ein Walzertraum (Straus) 3 Spal-18 LapkrD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Il trovatore (Verdi) 16 Lapkr-30 BirzD: Enrico Dovico; R: Dietrich W Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Lapkr-10 BirzD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Lapkr-25 GruodD: Nicholas Milton; R: Karl Dönch
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 Gruod-21 SausR: Hinrich Horstkotte
Antonia und der Reißteufel (Kolonovits) 20 Gruod-16 BirzR: Robert Meyer
My Fair Lady (Loewe) 29 Gruod-14 VasR: Robert Herzl
Kiss me, Kate (Porter) 11 Saus-28 BirzR: Bernd Mottl
Carmen (Bizet) 19 Saus-7 GegR: Guy Joosten
Guys and Dolls (Loesser) 25 Saus-21 VasR: Heinz Marecek
Albert Herring (Britten) 15 Vas-20 KovD: Gerrit Prießnitz; R: Brigitte Fassbaender
Turandot (Puccini) 28 Vas-23 KovR: Renaud Doucet
Gräfin Mariza (Kálmán) 22 Kov-21 GegR: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 Kov-8 GegR: Hans Gratzer
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 5 Bal-10 GegR: Werner Sobotka
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 Bal-27 GegR: Helmut Baumann
Fidelio (Beethoven) 25 Geg-11 BirzR: Markus Bothe
Feuersnot (concert) (Strauss) 14-22 Birz