2012/13 > Belgija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Belgija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Jungtinė Karalystė Nyderlandai

Belgija
 
Vokietija
Prancūzija Liuksemburgas

Antwerpen, Muziektheater Transparant  / 

Opera Buffa (Van Outryve) 6-8 RugpjR: Jo Roets, Peter De Bie
Pelléas et Mélisande (Debussy) 23 RugsD: Marit Strindlund; R: Wouter Van Looy
Koningin van de Nacht (Mozart) 22-28 GruodR: Gust Van den Berghe
Concert (Monteverdi) 31 Rugpj-1 RugsD: Nicolas Achten; R: Wouter Van Looy
Antwerpen, De Vlaamse Opera  / 
Messa di Gloria (Puccini) 27 RugsD: Dmitri Jurowski
La Damnation de Faust (Berlioz) 3-14 SpalD: Dmitri Jurowski; R: Terry Gilliam, Leah Hausman
The Magic Flute (Mozart) 12-31 GruodD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: David Hermann
Nabucco (Verdi) 7-21 VasD: Dmitri Jurowski / Lanfranco Marcelletti; R: Daniel Slater
Parsifal (Wagner) 26 Kov-5 BalD: Eliahu Inbal / Daniel Inbal; R: Tatjana Gürbaca
Messa da Requiem (Verdi) 23-24 GegD: Dmitri Jurowski
Candide (Bernstein) 18-30 BirzD: Yannis Pouspourikas; R: Nigel Lowery
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Rugs-5 SpalD: Dmitri Jurowski; R: Stef Lernous
Tosca (Puccini) 5-13 LapkrD: Maurizio Barbacini; R: Frans Willem de Haas
Der Rosenkavalier (Strauss) 15-28 GruodD: Dmitri Jurowski; R: Christoph Waltz
Otello (Rossini) 7-18 VasD: Alberto Zedda / Ryuichiro Sonoda; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 21 Kov-6 BalD: Dmitri Jurowski; R: Calixto Bieito
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 11-19 BalD: Martyn Brabbins; R: Kornél Mundruczó
Winterreise (concert) (Schubert) 11-19 Bal
Bruxelles, Théâtre Royal de la Monnaie / De Munt  / 
Passion (Dusapin) 30 Rugpj-5 RugsD: Franck Ollu; R: Sasha Waltz
O Mensch! (Dusapin) 10 RugsR: Pascal Dusapin
Lulu (Berg) 14-30 SpalD: Lothar Koenigs; R: Krzysztof Warlikowski
La traviata (Verdi) 4-31 GruodD: Ádám Fischer; R: Andrea Breth
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 19-22 GruodD: Ádám Fischer
Manon Lescaut (Puccini) 24 Saus-8 VasD: Carlo Rizzi; R: Mariusz Trelinski
Lucrezia Borgia (Donizetti) 19 Vas-8 KovD: Julian Reynolds; R: Guy Joosten
La dispute (Mernier) 5-19 KovD: Patrick Davin; R: Karl-Ernst Herrmann, Joël Lauwers
Roméo et Juliette (concert) (Gounod) 17-24 KovD: Evelino Pidò
Pelléas et Mélisande (Debussy) 14-25 BalD: Ludovic Morlot; R: Pierre Audi
Così fan tutte (Mozart) 23 Geg-23 BirzD: Ludovic Morlot / Thomas Rösner; R: Michael Haneke
La clemenza di Tito (Mozart) 10-26 SpalD: Ludovic Morlot; R: Ivo van Hove
War Requiem (Britten) 2-3 LapkrD: Ludovic Morlot
Hamlet (Thomas,A) 3-22 GruodD: Marc Minkowski; R: Olivier Py
Les mamelles de Tirésias (Poulenc) 16-19 SausD: Roger Vignoles; R: Ted Huffman
Jenůfa (Janáček) 21 Saus-7 VasD: Ludovic Morlot; R: Alvis Hermanis
Les Fêtes de l'hymen et de l'amour (concert) (Rameau) 14 VasD: Hervé Niquet
Guillaume Tell (concert) (Rossini) 3-11 KovD: Evelino Pidò
King Arthur (Purcell) 19-21 KovD: George Petrou; R: Paul Koek
La resurrezione (concert) (Handel) 29 KovD: René Jacobs
Au monde (Boesmans) 30 Kov-12 BalD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Rigoletto (Verdi) 8-23 GegD: Carlo Rizzi / Samuel Jean; R: Robert Carsen
Fidelio (concert) (Beethoven) 11-12 BirzD: Jérémie Rhorer
Orphée et Eurydice (Gluck) 17 Birz-2 LiepD: Hervé Niquet; R: Romeo Castellucci
Gent, De Vlaamse Opera  / 
La Damnation de Faust (Berlioz) 16-23 RugsD: Dmitri Jurowski; R: Terry Gilliam, Leah Hausman
Agrippina (Handel) 21 Spal-6 LapkrD: Paul McCreesh; R: Mariame Clément
The Magic Flute (Mozart) 10-20 SausD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: David Hermann
Nabucco (Verdi) 1-9 KovD: Dmitri Jurowski / Lanfranco Marcelletti; R: Daniel Slater
Parsifal (Wagner) 20-28 BalD: Eliahu Inbal / Daniel Inbal; R: Tatjana Gürbaca
Messa da Requiem (Verdi) 5-8 GegD: Dmitri Jurowski
Tristan und Isolde (Wagner) 17-26 SpalD: Dmitri Jurowski; R: Stef Lernous
Tosca (Puccini) 20-26 LapkrD: Maurizio Barbacini; R: Frans Willem de Haas
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-19 SausD: Dmitri Jurowski; R: Christoph Waltz
Otello (Rossini) 28 Vas-9 KovD: Alberto Zedda / Ryuichiro Sonoda; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 30 Bal-10 GegD: Martyn Brabbins; R: Kornél Mundruczó
Winterreise (concert) (Schubert) 30 Bal-10 Geg
Don Giovanni (Mozart) 11-29 BirzD: Alexander Joel; R: Guy Joosten
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
Stradella (Franck) 19-29 RugsD: Paolo Arrivabeni; R: Jaco van Dormael
L'officier de fortune (concert) (Grétry) 20 SpalD: Patrick Davin
Pagliacci (Leoncavallo) 17-30 LapkrD: Paolo Arrivabeni; R: José Cura
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17-30 LapkrD: Paolo Arrivabeni; R: José Cura
Nabuccolo (Verdi) 10-14 GruodR: Federico Grazzini
La belle Hélène (Offenbach) 22-31 GruodD: Cyril Englebert; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-26 SausD: Bruno Campanella; R: Emilio Sagi
La fanciulla del West (Puccini) 22 Vas-5 GegD: Gianluigi Gelmetti; R: Lorenzo Mariani
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 15-19 KovD: Philippe Gerard; R: Marianne Pousseur, Enrico Bagnoli
La forza del destino (Verdi) 18-28 BalD: Paolo Arrivabeni; R: Francesco Maestrini
I due Foscari (concert) (Verdi) 10-12 GegD: Paolo Arrivabeni
Guillaume Tell (Grétry) 7-15 BirzD: Claudio Scimone; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Attila (Verdi) 20-28 RugsD: Renato Palumbo; R: Ruggero Raimondi
Grétry (concert) (Vito-Delvaux) 6 SpalD: Cyril Englebert
La Caravane du Caire (concert) (Grétry) 20 SpalD: Guy Van Waas
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 25 Spal-2 LapkrD: Christophe Rousset; R: Alfredo Arias
Roméo et Juliette (Gounod) 17-26 LapkrD: Patrick Davin; R: Arnaud Bernard
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 20-31 GruodD: Cyril Englebert; R: Stefano Mazzonis Di Pralafera
Fidelio (Beethoven) 31 Saus-11 VasD: Paolo Arrivabeni; R: Mario Martone
L'Enlèvement au sérail (Mozart) 18-23 VasD: Massimo Donadello; R: Yann Dacosta
Aida (Verdi) 25-30 KovD: Paolo Arrivabeni; R: Ivo Guerra(original), Johannes Haider(revival)
Zémire et Azor (Grétry) 22-27 BalD: Guy Van Waas; R: Bernard Pisani
Maria Stuarda (Donizetti) 16-24 GegD: Aldo Sisillo; R: Francesco Esposito
La gazzetta (Rossini) 20-28 BirzD: Jan Schultsz; R: Stefano Mazzonis Di Pralafera