2012/13 > Bulgarija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Bulgarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Serbija Rumunija
Makedonija

Bulgarija
 
Graikija Turkija

Blagoevgrad, Chamber Opera Blagoevgrad  / 

Bastien and Bastienne (Mozart) 23 Bal
Bourgas, State Opera Bourgas  / 
Norma (Bellini) 2 Lapkr-21 KovD: Ivan Kozhuharov; R: Darina Glavanakov-Bakardzhieva
Madama Butterfly (Puccini) 6 Lapkr-23 LiepD: Ivan Kozhuharov; R: Aleksandar Tekeliev
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 10 Lapkr-16 RugpjD: Nayden Todorov; R: Mario Nikolov
Carmen (Bizet) 20 Lapkr-27 RugpjD: Ivan Kozhuharov; R: Maya Slavcheva
The Merry Widow (Lehár) 22 Lapkr-23 BalD: Ivan Kozhuharov; R: Darina Glavanakov-Bakardzhieva
Cavalleria rusticana (Mascagni) 30 Lapkr-23 SausD: Ivan Kozhuharov; R: Pavel Gerdjikov
Manon Lescaut (Puccini) 20 GruodD: Ivan Kozhuharov; R: Aleksandar Tekeliev
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25 Saus
Il trovatore (Verdi) 5 Vas-24 Rugpj
La traviata (Verdi) 8 Vas-19 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Vas-8 Rugpj
Don Giovanni (Mozart) 15 Vas-11 Birz
La belle Hélène (Offenbach) 21 Vas-18 Birz
Macbeth (Verdi) 27 Vas
Pagliacci (Leoncavallo) 5 Kov
Opera anthology (Verdi) 5 Bal
Rigoletto (Verdi) 8 Geg-7 Birz
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 Geg
Die Zauberflöte (Mozart) 22-30 Geg
La bohème (Puccini) 7 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 3-5 Liep
Otello (Verdi) 12 Liep
Nabucco (Verdi) 16 LiepD: Nayden Todorov; R: Pavel Gerdjikov
Aida (Verdi) 19 Liep
Tosca (Puccini) 26 Liep
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 Rugpj
The Gypsy Princess (Kálmán) 16 Rugpj
Il trovatore (Verdi) 24 Rugpj
Carmen (Bizet) 27 Rugpj
Countess Maritza (Kálmán) 5 Rugs
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Rugs
La traviata (Verdi) 27 Rugs
Rigoletto (Verdi) 31 SpalD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Tosca (Puccini) 7 GruodD: Grigor Palikarov; R: Ivanka Daliyska
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 VasD: Hristo Mihalev; R: Ivanka Daliyska
Il trovatore (Verdi) 21 VasD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 GegD: Hristo Mihalev; R: Ivanka Daliyska
Rigoletto (Verdi) 28 GegD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Attila (Verdi) 19 BirzD: Luciano di Martino; R: Valentina Simeonova
Aida (Verdi) 25 BirzD: Grigor Palikarov; R: Ivanka Daliyska
Nabucco (Verdi) 29 Birz-2 Liep
Concert (Verdi) 5 Liep
Ruse, State Opera Rousse  / 
Kaddara (Børresen) 26 RugpjD: Niels Borksand
La traviata (Verdi) 31 Rugpj-18 SausD: Vladimir Boshnakov; R: Marco Catena
My Fair Lady (Loewe) 7 Rugs-15 VasD: Vladimir Boshnakov; R: Simeon Simeonov
Tosca (Puccini) 14 Rugs-23 LapkrD: Nayden Todorov; R: Ivan Savov
Die Zauberflöte (Mozart) 22 RugsD: Nayden Todorov; R: Alexander Tekeliev
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 29 Rugs-5 BirzD: Jean Yves Gaudin
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-26 SpalD: Vesselin Baytchev; R: Simeon Simeonov
Rigoletto (Verdi) 13 Spal-19 LiepD: Luciano Di Martino / Vladimir Boshnakov; R: Corinna Boskovsky
Carmina Burana (concert) (Orff) 24 SpalD: Nayden Todorov
Nabucco (Verdi) 27 Spal-17 GegD: Nayden Todorov; R: Georgi Parvanov
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 Lapkr-29 GegD: Nayden Todorov / Vladimir Boshnakov / Katalin Doman; R: Mario Nikolov
Maria Desislava (Hadjiev) 16 Lapkr-1 VasD: Ivan Kozhuharov; R: Svetozar Donev
Carmen (Bizet) 21 Lapkr-29 LiepD: Nayden Todorov / Konrad Leitner / Grigor Palikarov; R: Cristian Mihăilescu
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Lapkr-11 BalD: Vesselin Baytchev / Vladimir Boshnakov; R: Ivan Savov
Cain (Denev) 2-4 GruodD: Lubomir Denev; R: Lubomir Denev
The Violet of Montmartre (Kálmán) 7 GruodD: Edward Papazov; R: Rosen Tchepilski
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 SausD: Nayden Todorov / July Damianov / Vladimir Boshnakov; R: Svetozar Donev
Un ballo in maschera (Verdi) 22 Vas-8 BirzD: Georgi Dimitrov / Vladimir Kiradjiev; R: Ivan Savov
Il trovatore (Verdi) 26 VasD: Nayden Todorov; R: Asen Shopov
Falstaff (Verdi) 21 Kov-13 GegD: Rossen Gergov; R: Ognian Draganoff
Don Carlos (Verdi) 13 Bal-19 BirzD: Anthony Gabriele; R: Christian Michailescu
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 BalD: Svilen Dimitrov; R: Nina Naydenova
Madama Butterfly (Puccini) 2 GegD: Predrag Gosta; R: Ognian Draganoff
Aida (Verdi) 21-23 BirzD: Nayden Todorov / Ivailo Krinchev; R: Ognian Draganoff
Aida (Verdi) 13-15 RugpjD: Konrad Leitner; R: Ognian Draganoff
Rigoletto (Verdi) 31 RugpjD: Nayden Todorov; R: Sarah Elena Ilieva
Carmen (Bizet) 3 Rugs-1 SpalD: Nayden Todorov; R: Christian Michailescu
Carmina Burana (concert) (Orff) 25 RugsD: Nayden Todorov
La bohème (Puccini) 19-21 Spal
The Merry Widow (Lehár) 19 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Saus
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 Vas
Turandot (Puccini) 7 BalD: Nayden Todorov
Otello (Verdi) 13 Geg
Orpheus (Monteverdi) 20 Geg
Norma (Bellini) 9 Birz
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Don Carlos (Verdi) 23 Rugs-7 BalD: Svetoslav Borisov; R: Plamen Kartaloff
The Golden Apple (Hadjiev) 28 Rugs-17 KovD: Boris Spasov; R: Yulia Krasteva
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Spal-26 BalD: Grigor Palikarov; R: Vera Nemirova
Siegfried (Wagner) 7 Spal-26 BirzD: Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Aida (Verdi) 6 LapkrD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Le comte Ory (Rossini) 7 LapkrD: Didier Talpain; R: Emmanuelle Cordoliani
Ernani (Verdi) 8 LapkrD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Werther (Massenet) 7 Gruod-31 KovD: Giuseppe Sabbatini
Madama Butterfly (Puccini) 12 SausR: Plamen Kartaloff(original)
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 25 Saus-10 KovD: Yurie Florea / Grigor Palikarov; R: Ion Caramitru
Rigoletto (Verdi) 30 SausD: George Dimitrov; R: Plamen Kartaloff
Gianni Schicchi (Puccini) 16 Vas-6 BalD: Ivan Anguélov
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Vas-6 BalD: Ivan Anguélov
Bastien and Bastienne (Mozart) 17 Vas-1 Birz
Tosca (Puccini) 28 Vas-4 BalD: Francesco Rosa; R: Plamen Kartaloff
Aladino e la lampada magica (Rota) 9 Kov-1 Birz
Prince Igor (Borodin) 21-22 Kov
Turandot (Puccini) 28 Kov-24 Bal
Götterdämmerung (Wagner) 22 Geg-29 BirzD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Das Rheingold (Wagner) 22 BirzD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Die Walküre (Wagner) 23 BirzD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Don Carlos (Verdi) 5-7 Liep
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 12-14 Liep
Tosca (Puccini) 19-20 Liep
Un ballo in maschera (Verdi) 27-28 Liep
Un ballo in maschera (Verdi) 26 RugsD: Boris Spasov
Don Carlos (Verdi) 29 Rugs-1 KovD: Francesco Quattrocchi
Aida (Verdi) 15 Spal-9 Vas
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 24-26 Spal
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Spal-2 Kov
La traviata (Verdi) 28 Lapkr-26 Kov
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 12 Spal-11 LiepD: Krassimir Kashev; R: Nicholas Aprilov
Nabucco (Verdi) 24 Spal-23 Vas
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 8 Lapkr-14 Gruod
La traviata (Verdi) 30 Lapkr-18 Birz
Rigoletto (Verdi) 15 Vas-4 Geg
La bohème (Puccini) 15 Kov-6 Birz
Turandot (Puccini) 1 Bal-11 BirzD: Nayden Todorov
Gianni Schicchi (Puccini) 25-26 Birz
Sister Angelica (Puccini) 25-26 Birz
Don Carlos (Verdi) 10 Liep
Madama Butterfly (Puccini) 20 Rugs
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 24 Rugs
Turandot (Puccini) 26 Rugs
Varna, Opera Varna  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 24 Rugs-27 GegD: Yuli Damyanov / Stefan Boyadzhiev
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Rugs-21 GegD: Svetoslav Borisov; R: Mark Krone
La traviata (Verdi) 12 Spal-17 BalD: Borislav Ivanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Spal-20 KovD: Grigor Palikarov
Le comte Ory (Rossini) 1 Lapkr-28 GegD: Didier Talpain; R: Emmanuelle Cordoliani
Aida (Verdi) 6 Lapkr-22 Vas
Ernani (Verdi) 8 Lapkr-4 GruodD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Loud Gidiya (Hadjiev) 21 Gruod-10 GegD: Borislav Ivanov / Stefan Boyadzhiev; R: Kuzman Popov
Tosca (Puccini) 18 Saus-5 Vas
La bohème (Puccini) 7 Kov-23 GegD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Falstaff (Verdi) 3 Bal-28 BirzD: Stefano Seghedoni; R: Giulio Ciabatti
Carmen (Bizet) 30 Bal-29 GegD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Rigoletto (Verdi) 14 GegD: Stefano Seghedoni; R: Kuzman Popov
Un ballo in maschera (Verdi) 17 GegD: Borislav Ivanov
Nabucco (Verdi) 31 GegD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Carmen (Bizet) 3 LiepD: Francesco Lanzillotta; R: Kuzman Popov
La traviata (Verdi) 8-11 LiepD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Falstaff (Verdi) 16 LiepD: Stefano Seghedoni; R: Giulio Ciabatti
Don Carlos (Verdi) 18 LiepD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Il trovatore (Verdi) 24 LiepD: Ivan Kozhuharov; R: Kuzman Popov
Requiem (Verdi) 30 LiepD: Vito Cristofaro
Aida (Verdi) 13 RugpjD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Die lustige Witwe (Lehár) 17 RugpjD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 RugpjD: Grigor Palikarov; R: Antonio Petris
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 Rugs-28 SpalD: Stefan Boyadzhiev
La traviata (Verdi) 23 Rugs-29 SpalD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Nabucco (Verdi) 24 RugsD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 26 RugsD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Rigoletto (Verdi) 17 SpalD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Madama Butterfly (Puccini) 23 SpalD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 SpalD: Svetoslav Borisov; R: Antonio Petris
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 SpalD: Svetoslav Borisov; R: Antonio Petris