2012/13 > Baltarusija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Baltarusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lietuva Latvija
Lenkija

Baltarusija
 
Rusija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoy Theatre Opera and Ballet  / 

Rita (Donizetti) 5 Rugs-17 SausR: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 9 Rugs-2 BalD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Rugs-18 BirzD: Nikolai Koliadko / Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Il trovatore (Verdi) 17 RugsD: Andrey Ivanov; R: Galina Galkovskaya
La traviata (Verdi) 20 Rugs-6 BirzD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin; R: Susanna Ciryuk
Nabucco (Verdi) 23 Rugs-16 BirzD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Prince Igor (Borodin) 25 Rugs-20 BirzD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Uriy Aleksandrov
Un ballo in maschera (Verdi) 27 RugsD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
Iolanta (Tchaikovsky) 30 Rugs-7 BalD: Andrey Ivanov; R: Oleg Melnikov
The Magic Flute (Mozart) 11 Spal-7 GegD: Lev Liakh / Ivan Kostiakhin; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Madama Butterfly (Puccini) 13 Spal-30 GegD: Victor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Galina Galkovskaya
The Marriage of Figaro (Mozart) 20 Spal-1 KovD: Lev Lyakh / Oleg Lesun; R: Victor Skorobogatov
The Little Tower Chamber (Polskiy) 4 Lapkr-19 GegD: Andrey Ivanov; R: Natalia Kuzmenkova
Aida (Verdi) 13 Lapkr-12 GegD: Ivan Kostyakhin / Victor Ploskina; R: Mikhail Pandzhavidze
La bohème (Puccini) 15 Lapkr-10 SausD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich; R: Galina Galkovskaya
Carmen (Bizet) 16 Lapkr-25 BirzD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
The Barber of Seville (Rossini) 20 Lapkr-13 BirzD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Khovanchtchina (Musorgsky) 27 LapkrD: Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Oleg Melnikov
Tosca (Puccini) 4 Gruod-9 Birz
Siegfried (Wagner) 18 Gruod
Kashchey the Deathless (Rimsky-Korsakov) 3 Saus-10 Kov
Manon Lescaut (Puccini) 8-10 Saus
Winnie-the-Pooh (Petrova) 3 KovD: Ivan Kostiakhin; R: Olga Buravlyova
Turandot (Puccini) 29 Bal-4 BirzD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
The Impresario (Mozart) 7-10 BirzD: Ivan Kostyakhin; R: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 7-10 BirzD: Ivan Kostyakhin; R: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 22 Birz
Rita (Donizetti) 23 BirzD: Ivan Kostiakhin; R: Natalia Kuzmenkova
Turandot (Puccini) 8 Rugs-14 GruodD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 11 Rugs-28 LapkrD: Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 Rugs-26 LapkrD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 Rugs-26 GruodD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 Rugs-8 LapkrD: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; R: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 Rugs-19 GruodD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 RugsD: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky) 27 RugsD: Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 Rugs-27 LapkrR: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 Rugs-27 LapkrR: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 Rugs-30 LapkrD: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; R: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 SpalD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; R: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 Spal-2 LapkrD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 SpalD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 Spal-6 LapkrD: Viktor Ploskina; R: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 SpalD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 SpalD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; R: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 SpalD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2-3 LapkrD: Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-11 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Gruod
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Gruod