2012/13 > Vokietija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Vokietija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija Švedija
Nyderlandai
Belgija
Liuksemburgas

Vokietija
 
Lenkija
Čekija
Prancūzija Šveicarija Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

Woyzeck (Waits) 26 Rugs-22 LapkrD: Ludger Singer; R: Bernadette Sonnenbichler
Carmen (Bizet) 7 Spal-30 KovD: Kazem Abdullah; R: Michael Helle
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Lapkr-14 KovD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Superflumina (Sciarrino) 4 Gruod-10 KovD: Péter Halász; R: Ludger Engels, Ric Schachtebeck
Ariodante (Handel) 3 Vas-12 GegD: Péter Halász; R: Jarg Pataki
Simon Boccanegra (Verdi) 7 Bal-11 LiepD: Kazem Abdullah; R: Nadja Loschky
Die Zauberflöte (Mozart) 4 Geg-13 LiepD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 9 Birz-14 LiepD: Volker Hiemeyer; R: Joan Anton Rechi
Fidelio (Beethoven) 15 Rugs-26 VasD: Kazem Abdullah; R: Alexander Charim
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 Rugs-1 KovD: Volker Hiemeyer; R: Joan Anton Rechi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Spal-19 KovD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Rusalka (Dvořák,A) 3 Lapkr-20 VasD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Prinzessin im Eis (Schreier) 8 Gruod-22 VasD: Kazem Abdullah; R: Anna Malunat
Don Carlos (Verdi) 9 Vas-18 GegD: Kazem Abdullah; R: Michael Helle
Alcina (Handel) 6 Bal-10 LiepD: Péter Halász; R: Jarg Pataki
Die Banditen (Offenbach) 8 Birz-9 LiepD: Péter Halász; R: Ludger Engels
Altenburg, Landestheater Altenburg  / 
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 20 Rugs-10 VasD: Jens Troester; R: Ansgar Weigner
Carmen (Bizet) 11 Lapkr-22 SausD: Jens Troester; R: Kay Kuntze
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 10 SausD: Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
Anatevka (Bock) 13 Saus-4 BalD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Frau Luna (Lincke) 31 KovD: Thomas Wicklein; R: Steffen Piontek
Du bist ich (Simons) 5 Geg-24 BirzD: Jens Troester; R: Bernhard Stengele
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Rugs-26 KovD: Thomas Wicklein; R: Roland Schwab
Du bist ich (Simons) 1 LapkrD: Jens Troester; R: Götz Hellriegel
Werther (Massenet) 9 Vas-16 KovD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 13-18 BalD: Reter Aderhold; R: Kay Kuntze
Die Feuersbrunst (Haydn) 26 BalD: Jens Troester; R: Sabine Schramm
Iphigenie auf Tauris (Gluck) 1-6 BirzR: Nicolas Brieger
Annaberg-Buchholz, Eduard-von-Winterstein-Theater Annaberg  / 
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 22 Rugs-7 KovD: Kajsa Boström; R: Birgit Eckenweber
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Rugs-3 GegD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Im weißen Rößl (Benatzky) 30 Rugs-26 BalD: Dieter Klug; R: Reinhard Schwalbe
Götz von Berlichingen (Goldmark) 13 Spal-25 SausD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Kiss me, Kate (Porter) 4 Lapkr-19 BalD: Dieter Klug; R: Birgit Eckenweber
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2-25 GruodD: Dieter Klug; R: Hans-Hermann Krug
Der Freischütz (Weber) 13 Saus-21 Kov
Tell Me on a Sunday (Lloyd Webber) 19 Saus-2 Geg
Der Studentenprinz (Romberg) 24 Vas-10 Bal
Der Löwe von Venedig (Gast) 7 Bal-19 Geg
Gasparone (Millöcker) 11 Rugpj-1 RugsD: Dieter Klug; R: Hans-Hermann Krug
Tell Me on a Sunday (Lloyd Webber) 30 Rugpj-13 SpalD: Florian Kießling; R: Urs Alexander Schleiff
Der Studentenprinz (Romberg) 26 Rugs-29 GruodR: Ingolf Huhn
Der Freischütz (Weber) 12 Spal-11 LapkrD: Naoshi Takahashi / Fabian Enders; R: Ingolf Huhn
My Fair Lady (Loewe) 27 Spal-16 Kov
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 Lapkr-28 KovD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Amahl und die Heiligen Drei Könige (Menotti) 1-28 Gruod
Figaros Hochzeit (Mozart) 26 Saus-11 Geg
Die Blume von Hawaii (Abraham) 9 Kov-5 Bal
Hexe Hillary und der beleidigte Kontrabass (Lund) 9 Bal-6 Geg
Tanhäuser (Mangold) 27 Bal-18 Geg
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Don Giovanni (Mozart) 30 Rugs-12 SausD: Dirk Kaftan; R: Patrick Kinmonth
La traviata (Verdi) 4 Lapkr-5 VasD: Carolin Nordmeyer / Rune Bergmann; R: Markus Trabusch
L'étoile (Chabrier) 2 Gruod-2 KovD: Carolin Nordmeyer; R: Aron Stiehl
La bohème (Puccini) 19 Saus-7 GegD: Gerrit Prießnitz; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Elektra (Strauss) 9 Kov-26 GegD: Dirk Kaftan; R: Lorenzo Fioroni
Ritter Blaubart (Reznicek) 23 Kov-4 GegD: Dirk Kaftan; R: Manfred Weiß
Der Ring des Polykrates (Korngold) 31 Geg-16 BirzD: Rune Bergmann; R: Markus Trabusch
Violanta (Korngold) 31 Geg-16 BirzD: Rune Bergmann; R: Markus Trabusch
Die Fledermaus (Strauss,J) 13 Liep-3 RugpjD: Klaus Straube; R: Hans Oebels
Die Zauberflöte (Mozart) 20-27 LiepD: Klaus Straube; R: Andrea Berlet-Scherer
Intolleranza 1960 (Nono) 27 Rugs-12 SpalD: Dirk Kaftan; R: Ludger Engels
Rigoletto (Verdi) 26 Spal-10 BalD: Lancelot Fuhry; R: Patrick Kinmonth
Porgy and Bess (concert) (Gershwin) 7 Gruod-2 Kov
La bohème (Puccini) 6 Saus-4 BalD: Dirk Kaftan; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Pelléas et Mélisande (Debussy) 15 Kov-5 BirzD: Roland Techet; R: Yona Kim
Lohengrin (Wagner) 3-29 Geg
My Fair Lady (Loewe) 21+ Birz
Baden-Baden, Festspielhaus Baden-Baden  / 
La straniera (concert) (Bellini) 24 LapkrD: Pietro Rizzo
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Kov-1 BalD: Simon Rattle; R: Robert Carsen
Cendrillon (Viardot) 27-31 KovD: Stanley Dodds
Don Giovanni (Mozart) 17-26 GegD: Thomas Hengelbrock; R: Philipp Himmelmann
Gräfin Mariza (Kálmán) 18-20 SpalD: László Makláry; R: Agnes Gyarmathy
Stabat Mater (Pergolesi) 17 SausD: Diego Fasolis
Manon Lescaut (Puccini) 12-21 BalD: Simon Rattle; R: Richard Eyre
Johannespassion (Bach,JS) 13-18 BalD: Simon Rattle; R: Peter Sellars
Faust (Gounod) 6-12 BirzD: Thomas Hengelbrock; R: Bartlett Sher
Don Carlos (Verdi) 3-5 LiepD: Valery Gergiev; R: Giorgio Barberio Corsetti
Requiem (Verdi) 4 LiepD: Valery Gergiev
Die Entführung aus dem Serail (concert) (Mozart) 21-27 LiepD: Yannick Nézet-Séguin
Bautzen, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen  / 
La traviata (Verdi) 11-26 SausD: Eckehard Stier; R: Sebastian Ritschel
Anatevka (Bock) 22 Kov-11 GegD: Manuel Pujol; R: Sebastian Ritschel
Carmina Burana (Orff) 18 Spal-30 KovR: Reiner Feistel
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Saus-2 VasD: Andrea Sanguineti
Tannhäuser (Wagner) 29 Kov-31 GegD: Ulrich Kern
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
Das Mädchen mit den Schwefelhölzern (Lachenmann) 15-23 RugsD: Lothar Zagrosek / Matthias Hermann; R: David Hermann
Parsifal (Wagner) 21 Spal-1 BalD: Donald Runnicles; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Turandot (Puccini) 27 Spal-3 LapkrD: Jesús López Cobos; R: Lorenzo Fioroni
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Lapkr-3 GegD: Moritz Gnann / Ivan Repusic; R: Günter Krämer
Carmen (Bizet) 6 Lapkr-25 BalD: Jacques Lacombe / William Spaulding; R: Peter Beauvais(original), Søren Schuhmacher(revival)
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 8 Lapkr-11 BalD: Enrique Mazzola / Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
Szenen aus dem Leben der Heiligen Johanna (Braunfels) 16-29 LapkrD: Matthias Foremny; R: Carl Hegemann
Das schlaue Füchslein (Janáček) 30 Lapkr-28 GruodD: Tomas Hanus; R: Katharina Thalbach
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 9 Gruod-13 BalD: Steven Sloane; R: Robert Carsen
La traviata (Verdi) 10 Gruod-26 BalD: Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Tannhäuser (Wagner) 16 Gruod-30 KovD: Ulf Schirmer; R: Kirsten Harms
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 20 Gruod-11 SausD: Guillermo García Calvo; R: Filippo Sanjust
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 5-18 SausD: Sebastian Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Tosca (Puccini) 9 Saus-9 KovD: Donald Runnicles; R: Boleslaw Barlog
Don Giovanni (Mozart) 17-30 SausD: Guillermo García Calvo; R: Roland Schwab
Peter Grimes (Britten) 25 Saus-15 VasD: Donald Runnicles; R: David Alden
Ein Maskenball (Verdi) 27 Saus-8 VasD: Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Madama Butterfly (Puccini) 29 Saus-14 VasD: Alexander Joel / Moritz Gnann; R: Pier Luigi Samaritani
Lohengrin (Wagner) 10 Vas-21 KovD: Donald Runnicles; R: Kasper Holten
Les troyens (Berlioz) 21 Vas-3 KovD: Donald Runnicles; R: David Pountney
Otello (Verdi) 27 Vas-6 KovD: Donald Runnicles; R: Andreas Kriegenburg
Tristan und Isolde (Wagner) 14-23 KovD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 22 Kov-7 BalD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Rigoletto (Verdi) 21-30 BalD: Pablo Heras-Casado / Moritz Gnann; R: Jan Bosse
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 27 Bal-1 GegD: Andriy Yurkevych
Messa da Requiem (Verdi) 2-4 GegD: William Spaulding; R: Achim Freyer
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 27 GegD: Donald Runnicles
Le Vaisseau fantôme (concert) (Dietsch) 4 BirzD: Enrique Mazzola
Les Pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 5 BirzD: Guillermo García Calvo
Attila (concert) (Verdi) 19-21 BirzD: Pinchas Steinberg
Himmelsmechanik (Kagel) 22-26 RugpjR: Sven Sören Beyer
Nabucco (Verdi) 8 Rugs-22 GruodD: Andrea Battistoni / William Spaulding; R: Keith Warner
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Rugs-16 BalR: Jakop Ahlbom
Das Rheingold (Wagner) 21 Rugs-8 SausD: Simon Rattle / Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Die Walküre (Wagner) 22 Rugs-9 SausD: Simon Rattle; R: Götz Friedrich
Siegfried (Wagner) 27 Rugs-10 SausD: Simon Rattle; R: Götz Friedrich
Götterdämmerung (Wagner) 29 Rugs-12 SausD: Simon Rattle / Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Macbeth (Verdi) 6 Spal-26 LapkrD: Paolo Arrivabeni; R: Robert Carsen
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Spal-2 GegD: Ivan Repusic / Moritz Gnann; R: Günter Krämer
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 11 Spal-22 VasD: Guillermo García Calvo / Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
La traviata (Verdi) 20 Spal-27 BalD: Gérard Korsten / Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Così fan tutte (Mozart) 25-27 SpalR: Michael von zur Mühlen / Margo Zalite / Clara Hinterberger
Don Carlos (Verdi) 31 Spal-24 LapkrD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Otello (Verdi) 9-28 LapkrD: Donald Runnicles; R: Andreas Kriegenburg
Falstaff (Verdi) 17 Lapkr-4 SausD: Donald Runnicles; R: Christof Loy
Rigoletto (Verdi) 23 Lapkr-26 BalD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Jan Bosse
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 30 Lapkr-11 GruodR: Annechien Koerselman
Carmen (Bizet) 8 Gruod-4 GegD: Giuseppe Finzi; R: Peter Beauvais(original), Søren Schuhmacher(revival)
La bohème (Puccini) 12-31 GruodD: Karel Mark Chichon / Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Tosca (Puccini) 13 Gruod-21 GegD: Ivan Repusic / Matthias Foremny; R: Boleslaw Barlog
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23-29 GruodD: Moritz Gnann; R: Andreas Homoki
La Gioconda (Ponchielli) 19 Saus-6 VasD: Jesús López Cobos; R: Filippo Sanjust
Jenůfa (Janáček) 9-18 VasD: Donald Runnicles; R: Christof Loy
Fausts Verdammnis (Berlioz) 23 Vas-1 BirzD: Donald Runnicles; R: Christian Spuck
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Vas-7 KovD: Matthias Foremny; R: Götz Friedrich
Der Bajazzo (Leoncavallo) 14-26 KovD: Cornelius Meister; R: David Pountney
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-26 KovD: Cornelius Meister; R: David Pountney
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Kov-16 GegD: Guillermo García Calvo / Ivan Repusic; R: Filippo Sanjust
Don Giovanni (Mozart) 20 Kov-8 BirzD: Friedemann Layer; R: Roland Schwab
Das Marchen von der Zauberflote (Mozart) 21-22 KovD: Kevin McCutcheon; R: Gerlinde Pelkowski
Die Trojaner (Berlioz) 30 Kov-6 BalD: Paul Daniel; R: David Pountney
Parsifal (Wagner) 5-21 BalD: Axel Kober; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Der Liebestrank (Donizetti) 25 Bal-10 GegD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Irina Brook
Tristan und Isolde (Wagner) 14-25 GegD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Billy Budd (Britten) 22 Geg-6 BirzD: Donald Runnicles; R: David Alden
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 4-7 BirzD: Paolo Arrivabeni
Werther (concert) (Massenet) 16-19 BirzD: Donald Runnicles
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 16 Rugs-7 LiepD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Der Heimkehr des Odysseus (Monteverdi) 16 Rugs-6 LiepD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Orpheus (Monteverdi) 16 Rugs-5 LiepD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
American Lulu (Neuwirth) 30 Rugs-30 BirzD: Johannes Kalitzke; R: Kirill Serebrennikov
Xerxes (Handel) 7 Spal-4 GruodD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Im weißen Rößl (Benatzky) 14 Spal-6 SausD: Peter Christian Feigel / Koen Schoots; R: Sebastian Baumgarten
La traviata (Verdi) 31 Spal-13 SausD: Ivan Repušić; R: Hans Neuenfels
Ali Baba und die 40 Räuber (Akyol) 3 Lapkr-26 GruodD: Kristiina Poska; R: Matthias Davids
Der Freischütz (Weber) 10 Lapkr-3 SausD: Mihkel Kütson; R: Calixto Bieito
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Lapkr-7 VasD: Henrik Nanasi / Kristiina Poska; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade
La bohème (Puccini) 30 Lapkr-16 VasD: Kristiina Poska; R: Andreas Homoki
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 12 Gruod-3 VasD: Stefan Blunier; R: Andreas Homoki
Die Bajadere (Kalman) 23 GruodD: Stefan Soltesz
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 Saus-17 VasD: Henrik Nanasi; R: Andreas Homoki
Der Kuhhandel (Weill) 18-22 SausD: Antony Hermus
Die sieben Todsünden (Weill) 21 Saus-26 VasD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky
Kiss me, Kate (Porter) 9 Vas-10 KovD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Mazeppa (Tchaikovsky) 24 Vas-2 LiepD: Henrik Nanasi; R: Ivo van Hove
Mikropolis (Jost) 27 Vas-24 BalD: Christian Jost; R: Nadja Loschky
Carmen (Bizet) 6 Kov-20 BalD: Nicholas Milton; R: Sebastian Baumgarten
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Kov-28 BirzD: Kristiina Poska; R: Reinhard von der Thannen
Don Giovanni (Mozart) 7 Bal-18 GegD: Uwe Sandner; R: Peter Konwitschny
Le grand macabre (Ligeti) 21 Bal-1 BirzD: Baldur Brönnimann; R: Barrie Kosky
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1-23 GegD: Kristiina Poska; R: Calixto Bieito
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 Geg-16 BirzD: Henrik Nanasi; R: Barrie Kosky
Ball im Savoy (Abraham) 9 Birz-3 LiepD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Ein Sommernachtstraum (Britten) 15 Rugs-8 LiepD: Kristiina Poska; R: Viestur Kairish
Orpheus (Monteverdi) 19 Rugs-23 LapkrD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Ball im Savoy (Abraham) 28 Rugs-10 LapkrD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Des Kaisers neue Kleider (Vacek) 13 Spal-21 VasD: Uwe Sandner; R: Lydia Steier
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 19 Spal-23 VasD: Kristiina Poska; R: Reinhard von der Thannen
Die sieben Todsünden (Weill) 1 Lapkr-2 GruodD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky
Così fan tutte (Mozart) 3 Lapkr-28 BirzD: Henrik Nánási; R: Alvis Hermanis
West Side Story (Bernstein) 24 Lapkr-13 LiepD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Rusalka (Dvořák,A) 29 Lapkr-11 SausD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-26 SausD: Stefan Soltesz; R: Andreas Homoki
Die Herzogin von Chicago (concert) (Kálmán) 22-30 GruodD: János Kovács
Der feurige Engel (Prokofiev) 19 Saus-10 LiepD: Henrik Nánási; R: Benedict Andrews
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 22 Saus-19 VasD: Mihkel Kütson; R: Andreas Homoki
Xerxes (Handel) 1 Vas-11 BalD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Vas-10 GegR: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Ali Baba und die 40 Räuber (Akyol) 21 Vas-2 BalD: Kristiina Poska; R: Matthias Davids
Clivia (Dostal) 8 Kov-7 LiepD: Kai Tietje; R: Stefan Huber
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 29 Kov-30 BalD: Nicholas Milton; R: Thilo Reinhardt
Carmen (Bizet) 9 Bal-9 BirzD: Henrik Nánási; R: Sebastian Baumgarten
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 2 Geg-13 BirzD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Castor et Pollux (Rameau) 11 Geg-12 LiepD: Christian Curnyn; R: Barrie Kosky
La traviata (Verdi) 23 Geg-4 LiepD: NN; R: Hans Neuenfels
Die Soldaten (Zimmermann,B) 15 Birz-9 LiepD: Gabriel Feltz; R: Calixto Bieito
Berlin, Konzerthaus Berlin  / 
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 15 Rugs-7 SpalD: Klaus Kirbach; R: Heidi Kirbach
Wir gratulieren! (Weinberg) 23-25 RugsD: Vladimir Stoupel; R: Titus Selge
Berlin, Staatsoper im Schiller Theater  / 
Tosca (Puccini) 9 Rugs-8 VasD: Julien Salemkour / Leo Hussain; R: Carl Riha
R. Hot bzw. die Hitze (Goldmann) 22 Rugs-8 SpalD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Siegfried (Wagner) 3 Spal-18 BalD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Die Walküre (Wagner) 4 Spal-14 BalD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
La traviata (Verdi) 5 Spal-15 BirzD: Stefano Ranzani / Massimo Zanetti; R: Peter Mussbach
Der gestiefelte Kater (Cui) 20 Spal-17 LapkrD: Boris Anifantakis / Vinzenz Weissenburger; R: Isabel Ostermann
Madama Butterfly (Puccini) 26 Spal-8 KovD: Antonello Allemandi / Wolfram-Maria Märtig; R: Eike Gramss
Don Carlos (Verdi) 28 Spal-10 LapkrD: Massimo Zanetti; R: Philipp Himmelmann
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Lapkr-24 GegD: Alexander Soddy / Julien Salemkour; R: August Everding
La finta giardiniera (Mozart) 24 Lapkr-19 BalD: Christopher Moulds; R: Hans Neuenfels
Das tapfere Schneiderlein (Mitterer) 1-30 GruodR: Maximilian von Mayenburg
La bohème (Puccini) 2-30 GruodD: Andris Nelsons / Julien Salemkour; R: Lindy Hume
Der Rosenkavalier (Strauss) 11-23 GruodD: Simon Rattle; R: Nicolas Brieger
Der Freischütz (Weber) 11 Saus-20 BalD: Julien Salemkour; R: Nikolaus Lehnhoff
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 15-24 SausD: Günther Albers; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Maria Stuarda (Donizetti) 17-28 SausD: Friedrich Haider; R: Karsten Wiegand
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Saus-23 VasD: Michele Rovetta; R: Ruth Berghaus
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 26 Saus-9 VasD: Felix Krieger; R: Mascha Pörzgen
Matsukaze (Hosokawa) 1-3 VasD: David Robert Coleman; R: Sasha Waltz
Aida (Verdi) 17 Vas-7 KovD: Leo Hussain; R: Pet Halmen
Götterdämmerung (Wagner) 3 Kov-21 BalD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
The Rake's Progress (Stravinsky) 9-16 KovD: David Robert Coleman; R: Krzysztof Warlikowski
L'elisir d'amore (Donizetti) 15-22 KovD: Andriy Yurkevych; R: Percy Adlon
Vanitas (Sciarrino) 15 Kov-3 BalR: Beate Baron
Das Rheingold (Wagner) 23 Kov-13 BalD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 Bal-22 GegD: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Der Neinsager (Bredemeyer) 2-21 GegR: Aniara Amos
Der Jasager (Weill) 2-21 GegR: Aniara Amos
Agrippina (Handel) 2-9 GegD: René Jacobs; R: Vincent Boussard
Le vin herbé (Martin,F) 25 Geg-13 BirzD: Franck Ollu; R: Katie Mitchell
The Fairy Queen (Purcell) 16-28 BirzD: Michael Boder, Benjamin Bayl; R: Claus Guth
Recitations (Aperghis) 20-30 BirzR: Elisabeth Stöppler
Hanjo (Hosokawa) 22-30 BirzD: Günther Albers; R: Calixto Bieito
Un ballo in maschera (Verdi) 14 Rugs-10 SpalD: Massimo Zanetti; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Vertrauenssache (Krenek) 21 Rugs-6 SpalD: Günther Albers; R: Neco Çelik
Die Zarenbraut (Rimsky-Korsakov) 3 Spal-1 LapkrD: Daniel Barenboim / Alexander Vitlin; R: Dmitri Tcherniakov
Wozzeck (Berg) 4-12 SpalD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Don Giovanni (Mozart) 18 Spal-3 LapkrD: Daniel Barenboim; R: Claus Guth
Aschenputtel (Wolf-Ferrari) 25 Spal-17 LapkrD: Vinzenz Weissenburger; R: Eva-Maria Weiss
La traviata (Verdi) 6 Lapkr-4 KovD: Domingo Hindoyan; R: Peter Mussbach
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Lapkr-8 KovD: Wolfram-Maria Märtig; R: August Everding
La finta giardiniera (Mozart) 28 Lapkr-5 GruodD: Christopher Moulds; R: Hans Neuenfels
Il trovatore (Verdi) 29 Lapkr-22 GruodD: Daniel Barenboim; R: Philipp Stölzl
Rotkäppchen (Aperghis) 30 Lapkr-22 GruodR: Thomas Fiedler
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-29 GruodD: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl(original), Mara Kurotschka(revival)
La bohème (Puccini) 20 Gruod-19 SausD: Josep Caballé-Domenech; R: Lindy Hume
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 21 Gruod-12 SausD: Günther Albers; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Saus-7 VasD: Michele Rovetta; R: Ruth Berghaus
Katja Kabanowa (Janáček) 25 Saus-16 VasD: Simon Rattle; R: Andrea Breth
Lezioni di tenebra (Ronchetti) 30 Saus-29 BirzD: Max Renne
Salome (Strauss) 2-13 VasD: Zubin Mehta; R: Harry Kupfer
Aida (Verdi) 15-22 VasD: Zubin Mehta; R: Pet Halmen
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21 Vas-8 KovD: Ursula Stigloher; R: Neco Çelik
Tosca (Puccini) 28 Vas-1 BirzD: Stefano Ranzani; R: Carl Riha
Rein Gold (Stemann) 9-29 KovD: Markus Poschner; R: Nicolas Stemann
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 Kov-6 BalD: Christopher Moulds; R: Thomas Langhoff
Die Blinden (Dittrich) 30 Kov-11 Bal
Die Verwandlung (Dittrich) 30 Kov-11 Bal
Tannhäuser (Wagner) 12-27 BalD: Daniel Barenboim; R: Sasha Waltz
Simon Boccanegra (Verdi) 13-17 BalD: Daniel Barenboim; R: Federico Tiezzi
Le vin herbé (Martin,F) 22-26 BalD: Franck Ollu; R: Katie Mitchell, Joseph W Alford
Rappresentazione di anima e di corpo (Cavalieri) 4-11 GegD: René Jacobs; R: Achim Freyer, Tilman Hecker
Dido and Aeneas (Purcell) 6-17 GegD: Christopher Moulds; R: Sasha Waltz
Punch and Judy (Birtwistle) 16-31 GegD: Christopher Moulds; R: Derek Gimpel
Don Carlos (Verdi) 18-30 GegD: Massimo Zanetti; R: Philipp Himmelmann
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 6-25 BirzD: Wayne Marshall; R: Vincent Boussard
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 7-11 BirzD: Marc Minkowski; R: Jürgen Flimm, Gudrun Hartmann
Lohengrin (Sciarrino) 14-21 BirzR: Ingo Kerkhof
Neither (Feldman) 22-29 BirzD: François Xavier Roth; R: Katie Mitchell
Aschemond oder The Fairy Queen (Oehring) 23-28 BirzD: Michael Boder; R: Claus Guth
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
Rigoletto (Verdi) 2 Rugs-26 GruodD: Alexander Kalajdzic; R: Roman Hovenbitzer
Saul (Handel) 7 Spal-4 SausD: Alexander Kalajdzic; R: Jörg Behr
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 1 Gruod-8 GegD: Elisa Gogou; R: Helen Malkowsky
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 Saus-19 GegD: Alexander Kalajdzic; R: Helen Malkowsky
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 9 Kov-11 GegD: Alexander Kalajdzic; R: Lotte de Beer
City of Angels (Coleman) 18 Geg-16 BirzD: William Ward Murta; R: Thomas Winter
Orlando (Grütter) 15 Birz-7 LiepD: Aurélien Bello; R: Bettina Geyer, Christian Grammel, Michael E Kleine
Die Hexen von Eastwick (Rowe) 20 Rugs-31 GruodD: William Ward Murta; R: Jens Göbel
Giovanna d'Arco (Verdi) 12 Spal-29 SausD: Alexander Kalajdzic; R: Sabine Hartmannshenn
The Last Five Years (Brown) 22-30 SpalD: William Ward Murta; R: Thomas Winter
Così fan tutte (Mozart) 7 Gruod-27 BalD: Alexander Kalajdzic; R: Julia Hölscher
Symphony 9 (Beethoven) 24-26 SausD: Alexander Kalajdzic
Tosca (Puccini) 22 Vas-12 BirzD: Alexander Kalajdzic; R: Sebastian Bauer
Ringetje (Wagner) 15-23 KovD: Merijn van Driesten; R: Lotte de Beer
Medea (Cherubini) 4 Geg-20 BirzD: Elisa Gogou; R: Florian Lutz
The Rape of Lucretia (Britten) 24 Geg-2 LiepD: Elisa Gogou; R: Andrea Schwalbach
Belshazzar's Feast (Walton) 13 BirzD: Nicholas Kok
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
SnoWhite (Nimsgern) 2 Rugs-27 BalD: Frank Nimsgern; R: Elmar Ottenthal
Peer Gynt (Grieg) 16 Rugs-7 SpalD: Ekaterina Klewitz; R: Jens Kerbel
Das Nusch-Nuschi (Hindemith) 23 Rugs-14 GruodD: Stefan Blunier / Thomas Wise; R: Klaus Weise
Mörder, Hoffnung der Frauen (Hindemith) 23 Rugs-14 GruodD: Stefan Blunier / Thomas Wise; R: Klaus Weise
Sancta Susanna (Hindemith) 23 Rugs-14 GruodD: Stefan Blunier / Thomas Wise; R: Klaus Weise
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3 Spal-30 GruodD: Robin Engelen / Christopher Sprenger; R: Franziska Severin
Norma (Bellini) 28 Spal-9 LiepD: Robin Engelen / Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Lapkr-12 LiepD: Robin Engelen; R: Klaus Weise
Jephtha (Handel) 9 Gruod-10 LiepD: Andreas Spering; R: Dietrich Hilsdorf
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 Saus-11 LiepD: Robin Engelen / Thomas Wise; R: Philipp Himmelmann
La traviata (Verdi) 23 Vas-20 LiepD: Hendrik Vestmann / Christopher Sprenger; R: Andreas Homoki
Nocturno (Haas,Georg) 23 KovD: Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Tristan und Isolde (Wagner) 28 Bal-13 LiepD: Stefan Blunier; R: Vera Nemirova
Oh, wie schon ist Panama (Kraus-Hübner) 15 Geg-9 BirzD: Ekaterina Klewitz; R: Bärbel Stenzenberger
Satyagraha (Glass) 9 Birz-14 LiepD: Ulrich Windfuhr; R: Silviu Purcarete
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 15 Birz-20 LiepD: Ekaterina Klewitz; R: Jens Kerbel
Don Giovanni (Mozart) 23 Birz-21 LiepD: Robin Engelen; R: Klaus Weise
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 28 Rugs-6 SpalD: Ekaterina Klewitz; R: Jens Kerbel
Written on Skin (Benjamin) 29 Rugs-5 GruodD: Hendrik Vestmann / Thomas Wise; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemerédy
Dido and Aeneas (Purcell) 1 LapkrD: Thomas Wise; R: Mark Daniel Hirsch
Tosca (Puccini) 3 Lapkr-27 KovD: Hendrik Vestmann / Stefan Blunier / Johannes Pell; R: Philipp Kochheim
Pinocchios Abenteuer (Dove) 1 Gruod-29 KovD: Johannes Pell; R: Martin Duncan
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6-20 GruodD: Johannes Pell; R: Franziska Severin(original), Mark Daniel Hirsch(revival)
Aida (Verdi) 16 Vas-29 BirzD: Will Humburg / Stefan Blunier; R: Dietrich W Hilsdorf
Die Bremer Stadtmusikanten (Gladkov) 8 KovD: Ekaterina Klewitz; R: Bärbel Stenzenberger
Der Traum ein Leben (Braunfels) 30 Kov-30 GegD: Will Humburg; R: Jürgen R Weber
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Bal-8 BirzD: Hendrik Vestmann; R: Jürgen Rose
Thaïs (Massenet) 18 Geg-27 BirzD: Stefan Blunier / Thomas Wise; R: Francisco Negrin
Das Kind und der Zauberspuk (Ravel) 24 GegD: Ekaterina Klewitz
Brandenburg, Brandenburger Theater  / 
Frau Luna (Lincke) 30 Gruod-1 GegD: Hannes Ferrand; R: Sarah Kohrs
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 12-13 SausD: Christian Möbius; R: Martin Schüler
Frauen am Rande des Nervenzusammenbruchs (Yazbek) 8-9 VasD: Ferdinand von Seebach; R: Stefan Huber
Carmen (Bizet) 11-13 BalD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 7 Rugs-1 LapkrD: Alexander Joel; R: Balázs Kovalik
Aida (Verdi) 7 Spal-16 SausD: Alexander Joel; R: Konstanze Lauterbach
Der Bettelstudent (Millöcker) 13 Spal-18 GruodD: Georg Menskes; R: Detlef Soelter
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 28 Spal-19 SausD: Sebastian Beckedorf; R: Paul Esterhazy
Die Nachtigall (Stravinsky) 28 Spal-19 SausD: Sebastian Beckedorf; R: Paul Esterhazy
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 1 Gruod-10 VasD: Georg Menskes; R: Hardy Rudolz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7-29 GruodD: Sebastian Beckedorf / Alexander Joel; R: Michael Talke
Ernani (concert) (Verdi) 1 Vas-24 KovD: Georg Menskes
Tristan und Isolde (Wagner) 3-30 KovD: Alexander Joel; R: Yona Kim
Saul (Handel) 16 Kov-17 GegD: Nicolas Kok; R: Elisabeth Stöppler
Così fan tutte (Mozart) 28 Bal-14 BirzD: Sebastian Beckedorf; R: Lotte De Beer
Die Zauberflöte (Mozart) 3 Geg-20 BirzD: Christopher Hein / György Mészáros; R: Aniara Amos
Salome (Strauss) 1-18 BirzD: Alexander Joel; R: Michael Simon
La traviata (Verdi) 10-25 RugpjD: Alexander Joël; R: Walter Sutcliffe
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 8 Rugs-26 SpalD: Georg Menskes; R: Hardy Rudolz
Parsifal (Wagner) 5-13 SpalD: Alexander Joel; R: Yona Kim
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 12-19 SpalD: Georg Menskes; R: Detlef Soelter
Salome (Strauss) 20-31 SpalD: Alexander Joel; R: Michael Simon
Die Reise des Edgar Allan Poe (Argento) 30+ LapkrD: Sebastian Beckedorf; R: Thaddeus Strassberger
Così fan tutte (Mozart) 13+ GruodD: Sebastian Beckedorf; R: Lotte De Beer
Die Zauberflöte (Mozart) 30+ GruodD: Christopher Hein; R: Aniara Amos
Anna Karenina (Hubay) 15+ VasD: Sebastian Beckedorf; R: Philipp Kochheim
L'elisir d'amore (Donizetti) 29+ KovD: Christopher Hein; R: Alfonso Romero Mora
Farnace (Vivaldi) 16+ GegR: Roland Schwab
West Side Story (Bernstein) 5+ LiepD: Georg Menskes; R: Philipp Kochheim
Bremen, Theater Bremen  / 
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 16 Rugs-17 SausD: Daniel Mayr; R: John Fulljames
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 7 Spal-29 BirzD: Markus Poschner; R: Benedikt von Peter
Die Banditen (Offenbach) 21 Spal-24 KovD: Titus Engel; R: Herbert Fritsch
Die Sache Makropulos (Janáček) 10 Lapkr-4 BalD: Clemens Heil; R: Anna-Sophie Mahler
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Gruod-27 KovD: Daniel Mayr; R: Chris Alexander
Tosca (Puccini) 30 Gruod-13 BirzD: Markus Poschner; R: Vera Nemirova
Der Freischütz (Weber) 23 Kov-19 BirzD: Markus Poschner; R: Sebastian Baumgarten
Così fan tutte (Mozart) 5 Geg-20 BirzR: Laurent Chétouane
Tannhäuser (Wagner) 20 Geg-23 BirzD: Markus Poschner; R: Tobias Kratzer
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 Rugs-13 GruodD: Markus Poschner / Clemens Heil; R: Sebastian Baumgarten
Der Freischütz (Weber) 21 Rugs-20 GruodD: Daniel Mayr; R: Sebastian Baumgarten
Orlando furioso (Vivaldi) 12 Spal-25 GruodD: Olof Boman; R: Anna-Sophie Mahler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 18 Spal-29 GruodD: Daniel Mayr; R: Benedikt von Peter
La traviata (Verdi) 24 Lapkr-31 GruodD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
La bohème (Puccini) 26+ SausD: Markus Poschner; R: Benedikt von Peter
Juliette (Martinů) 29+ KovD: Clemens Heil; R: John Fulljames
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
Mefistofele (Boito) 15 Rugs-30 LapkrD: Stefan Veselka; R: Philipp Kochheim
Der Leuchtturm (Maxwell Davies) 23 Rugs-28 LapkrD: Stephan Tetzlaff; R: Ulrich Mokrusch
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 27 Spal-25 BalD: Volker M Plangg; R: Dirk Böhling
La traviata (Verdi) 11 Lapkr-14 GruodD: Stefan Veselka; R: Kirsten Uttendorf
Don Giovanni (Mozart) 25 Gruod-1 KovD: Stefan Veselka; R: Ralf Nürnberger
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 2 Vas-20 GegD: Hartmut Brüsch; R: Roland Hüve
Der Untergang des Hauses Usher (Glass) 16 Kov-10 GegD: Stephan Tetzlaff; R: Christian von Götz
Die verkaufte Braut (Smetana) 20 Bal-27 BirzD: Stefan Veselka; R: Hinrich Horstkotte
Love and Other Demons (Eötvös) 1-21 BirzD: Stephan Tetzlaff; R: Andrej Woron
Der Mann, der seine Frau mit einem Hut verwechselte (Nyman) 17 Rugs-27 SpalD: Hartmut Brüsch; R: Martin Philipp
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 2 Lapkr-9 VasD: Stefan Veselka; R: Christian von Götz
Otello (Verdi) 25 Gruod-5 KovD: Stephan Tetzlaff; R: Bruno Berger-Gorski
Gräfin Mariza (Kálmán) 15 Vas-23 KovD: Hartmut Brüsch; R: Ansgar Weigner
Kommilitonen! (Davies,PM) 29+ KovD: Stephan Tetzlaff; R: Ulrich Mokrusch
Der Freischütz (Weber) 10+ GegD: Stefan Veselka; R: Andrej Woron
Der gewaltige Hahnrei (Goldschmidt) 21+ BirzD: Stephan Tetzlaff; R: Hinrich Horstkotte
Chemnitz, Städtische Theater Chemnitz  / 
Nabucco (Verdi) 23 Rugs-12 BalD: Eckart Manke; R: Michael Heinicke
Madama Butterfly (Puccini) 20 Spal-4 LiepD: Lukas Beikircher / Anja Bihlmaier; R: Anja Krietsch
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Spal-30 BirzD: Frank Beermann / Anja Bihlmaier; R: Dominik Wilgenbus
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1-26 GruodD: Friedrich Suckel; R: Steffen Piontek
Das Feuerwerk (Burkhard) 8 Gruod-4 BirzD: Anja Bihlmaier; R: Karl Absenger
My Fair Lady (Loewe) 10 Gruod-22 KovD: Heinz Meißner; R: Michael Heinicke
L'Africaine (Meyerbeer) 2 Vas-15 BirzD: Frank Beermann / Anja Bihlmaier; R: Jakob Peters-Messer
Swanhunter (Dove) 12 Vas-9 BalD: Thomas-Michael Gribow; R: Jürgen R Weber
Die Herzogin von Malfi (Rasch) 23 Kov-8 BirzD: Frank Beermann; R: Dietrich W Hilsdorf
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 Kov-28 BirzD: NN; R: Michael Heinicke
Tannhäuser (Wagner) 30 GegD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Parsifal (Wagner) 1-9 BirzD: Frank Beermann; R: John Dew
Tristan und Isolde (Wagner) 2 BirzD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Die Zauberflöte (Mozart) 5-30 BirzD: Frank Beermann / Anja Bihlmaier; R: Dominik Wilgenbus
Die Dreigroschenoper (Weill) 14 BirzD: Anja Bihlmaier; R: Philip Tiedemann
Le grand macabre (Ligeti) 28 Rugs-18 SausD: Frank Beermann; R: Walter Sutcliffe
Aida (John,E) 3 Spal-12 GruodD: Heiko Lippmann / Tom Bitterlich; R: Matthias Winter
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 13-15 SpalD: Tom Bitterlich; R: Sabine Sterken
My Fair Lady (Loewe) 25 Spal-7 KovD: Heinz Meißner; R: Michael Heinicke
Das Feuerwerk (Burkhard) 2 Lapkr-4 LiepD: Tom Bitterlich / Thomas-Michael Gribow; R: Karl Absenger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Lapkr-30 KovD: Frank Beermann; R: Dominik Wilgenbus
Don Giovanni (Mozart) 30 Lapkr-24 GegD: Felix Bender; R: Michael Heinicke
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-22 GruodD: Felix Bender / Arnaud Arbet; R: Steffen Piontek
Die schweigsame Frau (Strauss) 13 Gruod-21 BalD: Frank Beermann; R: Gerd Heinz
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 5-7 SausD: Tom Bitterlich; R: Sabine Sterken
Don Carlos (Verdi) 1 Vas-4 GegD: Frank Beermann; R: Helen Malkowsky
Norma (Bellini) 8 Kov-3 BirzD: Felix Bender; R: Christopher Alden
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 1 Bal-24 GegD: Felix Bender; R: Michael Heinicke
Tannhäuser (Wagner) 18 BalD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Tristan und Isolde (Wagner) 19 BalD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Funny Girl (Styne) 3 Geg-13 BirzD: Tom Bitterlich; R: Stefan Huber
Der Mond (Orff) 7 Birz-12 LiepD: NN; R: Holger Pototzki
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Don Giovanni (Mozart) 22 Rugs-13 SausD: Roland Kluttig; R: Søren Schuhmacher
Rinaldo (Handel) 9 Spal-9 GruodD: Anna-Sophie Brüning; R: Jakob Peters-Messer
The Turn of the Screw (Britten) 10 Lapkr-15 GruodD: Roland Kluttig / Hans Stähli; R: Urte Regler
Me and My Girl (Gay) 17 Lapkr-9 BirzD: Lorenzo Da Rio; R: Holger Hauer
Madame Pompadour (Fall) 2 Gruod-9 SausD: Hans Stähli; R: François De Carpentries
Madama Butterfly (Puccini) 19 Saus-20 BalD: Roland Kluttig; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
Ein Käfig voller Narren (Herman) 9 Vas-21 BirzD: Roland Fister; R: Holger Hauer
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 2 Kov-4 GegD: Anna-Sophie Brüning / Lorenzo Da Rio; R: Birgit Kronshage
María de Buenos Aires (Piazzolla) 6 Bal-22 BirzD: Roland Fister
Der Barbier von Bagdad (Cornelius) 27 Bal-3 LiepD: Anna-Sophie Brüning; R: Alessandro Talevi
Dorian Gray (Fister) 8 Birz-10 LiepD: Roland Fister; R: Bodo Busse
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 29 Birz-17 LiepD: Roland Kluttig; R: Konstanze Lauterbach
Der Liebestrank (Donizetti) 21 Rugs-11 VasD: Anna-Sophie Brüning / Lorenzo Da Rio; R: Jean Renshaw
Dorian Gray (Fister) 29 Rugs-14 LapkrD: Roland Fister; R: Bodo Busse
Ein Maskenball (Verdi) 26 Spal-29 SausD: Roland Kluttig; R: Volker Vogel
Madama Butterfly (Puccini) 10-16 LapkrD: Roland Kluttig; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemeredy
Die lustige Witwe (Lehár) 7 Gruod-6 BalD: Roland Fister; R: François De Carpentries
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 10-26 SausD: Roland Kluttig; R: Konstanze Lauterbach
Lohengrin (Wagner) 23 Vas-16 LiepD: Roland Kluttig; R: Carlos Wagner
Lohengrin (Sciarrino) 15-22 KovD: Roland Kluttig; R: Bodo Busse
Im weißen Rößl (Benatzky) 29 Kov-26 BirzD: Lorenzo Da Rio; R: Tobias Materna
Pelleas und Melisande (Debussy) 19 Bal-1 LiepD: Roland Kluttig; R: Jakob Peters-Messer
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 10 Geg-15 LiepD: Roland Fister; R: Pascale-Sabine Chevroton
Orpheus und Eurydike (Gluck) 22 Birz-17 LiepD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka / Alexandra Szemerédy
Savîtrî (Holst) 22 Birz-17 LiepD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka / Alexandra Szemerédy
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Der Fall des Hauses Usher (Glass) 7 Rugs-17 SausD: Marc Niemann; R: Jo Fabian
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 23 Rugs-23 VasD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Rusalka (Dvořák,A) 3 Spal-13 VasD: Evan Christ; R: Ralf Nürnberger
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 10-11 SpalD: Christian Georgi; R: Hauke Tesch
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 27 Spal-11 BalD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Das Geheimnis der Wolfsschlucht (Weber) 30 Spal-17 GruodD: Frank Bernard; R: Hauke Tesch
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Lapkr-25 GruodD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Aida (Verdi) 6-28 GruodD: Evan Christ; R: Ralf Nürnberger
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22 Gruod-30 BalD: Evan Christ; R: Hauke Tesch
Madame Pompadour (Fall) 26 Saus-10 VasD: Marc Niemann; R: Bernd Mottl
Orfeo ed Euridice (Gluck) 16 Vas-7 KovD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Anatevka (Bock) 22 Kov-5 BirzD: Marc Niemann; R: Giorgio Madia
Götterdämmerung (Wagner) 30 Kov-28 BalD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 1 Geg-2 BirzD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Das Rheingold (concert) (Wagner) 24-26 GegD: Evan Christ
20.000 Meilen unter dem Meer (Dvořák,J) 14-22 BirzD: Marc Niemann; R: Thomas Fiedler
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 17 Rugs-22 GruodD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Rusalka (Dvořák,A) 28 Rugs-20 GruodD: Evan Christ; R: Ralf Nürnberger
Carmen (Bizet) 11 Spal-19 SausD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 20 Spal-12 GruodD: Evan Christ; R: Hauke Tesch
Voss (Meale) 22 SpalD: Bo-Kyoung Kim; R: Martin Schüler
Der Fall des Hauses Usher (Glass) 22 Lapkr-16 VasD: Marc Niemann; R: Jo Fabian
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-26 GruodD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Madame Pompadour (Fall) 31 Gruod-15 VasD: Marc Niemann; R: Bernd Mottl
Peer Gynt (Egk) 25 Saus-3 GegD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Götterdämmerung (Wagner) 2 Vas-16 KovD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Wie einst im Mai (Kollo) 21+ KovD: Frank Bernard; R: Matthias Winter
La traviata (Verdi) 29 Kov-22 BirzD: Evan Christ; R: Manfred Schweigkofler
Orfeo ed Euridice (Gluck) 17 Bal-20 GegD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
Ein Käfig voller Narren (Herman) 29 Rugs-16 KovD: Bartholomew Berzonsky; R: John Dew
Madame Butterfly (Puccini) 6 Spal-12 KovD: Elias Grandy / Martin Lukas Meister; R: John Dew
Die Macht des Schicksals (Verdi) 20 Spal-16 VasD: Martin Lukas Meister; R: René Zisterer
My Fair Lady (Loewe) 22 Spal-2 GruodD: Wolfgang Wengenroth; R: Iris Gerath-Prein
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 26 Spal-25 GruodD: Michael Cook / Elias Grandy; R: John Dew
Die Opernprobe (Lortzing) 28 SpalD: Eberhard Bäumler; R: Barbara Esser, Jürgen Esser
Das Rheingold (Wagner) 3 Lapkr-4 GegD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Die Walküre (Wagner) 4 Lapkr-5 GegD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Siegfried (Wagner) 11 Lapkr-8 GegD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Götterdämmerung (Wagner) 18 Lapkr-9 GegD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Cavalleria rusticana (Mascagni) 1 Gruod-28 KovD: Michael Cook; R: Michiel Dijkema
Der Bajazzo (Leoncavallo) 1 Gruod-28 KovD: Michael Cook; R: Michiel Dijkema
Jakob Lenz (Rihm) 17 Saus-1 BirzD: Michael Cook; R: Lothar Krause
Don Pasquale (Donizetti) 19 Saus-20 BalD: Elias Grandy; R: Italo Nunziata
Die Trojaner (Berlioz) 9 Kov-23 BirzD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Salome (Strauss) 27 Bal-5 LiepD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
La sonnambula (Bellini) 8 Birz-4 LiepD: Elias Grandy; R: John Dew
La sonnambula (Bellini) 21 Rugs-30 LapkrD: Elias Grandy; R: John Dew
Der Liebestrank (Donizetti) 28 Rugs-23 SausD: Elias Grandy; R: Michael Schulz
Wozzeck (Berg) 27 Spal-18 SausD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Wozzeck (Gurlitt) 27 Spal-18 SausD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
La traviata (Verdi) 7 Gruod-31 SausD: Elias Grandy; R: John Dew
La bohème (Puccini) 14 Gruod-11 SausD: Elias Grandy; R: John Dew
Tristan und Isolde (Wagner) 25+ SausD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
The Turn of the Screw (Britten) 15+ VasR: Lothar Krause
Otello (Verdi) 15+ KovR: Gerhard Hess
Parsifal (Wagner) 13-18 BalD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Gianni Schicchi (Puccini) 1+ BirzD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Der Mantel (Puccini) 1+ BirzD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Schwester Angelica (Puccini) 1+ BirzD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
Aida (Verdi) 15 Rugs-12 GegD: Antony Hermus; R: Christian von Götz
Bastien und Bastienne (Mozart) 23 RugsD: Boris Cepeda; R: Jana Eimer
Faust (Gounod) 5 Spal-5 SausD: Daniel Carlberg; R: Hinrich Horstkotte
West Side Story (Bernstein) 19 Spal-3 KovD: Daniel Carlberg; R: Christian von Götz
Peer Gynt (Grieg) 21 Spal-30 LapkrD: Antony Hermus; R: Niklas Ritter
Die lustige Witwe (Lehár) 3 Lapkr-7 BirzD: Wolfgang Kluge; R: Wolfgang Maria Bauer
La bohème (Puccini) 29 Lapkr-19 SausD: Antony Hermus; R: Roman Hovenbitzer
Siegfried (Wagner) 30 Kov-9 BirzD: Antony Hermus; R: André Bücker
Esclarmonde (Massenet) 26 Geg-29 BirzD: Daniel Carlberg; R: Roman Hovenbitzer
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-7 LiepD: Daniel Carlberg; R: Jana Eimer
L'elisir d'amore (Donizetti) 14 Rugs-11 GegD: Daniel Carlberg / Wolfgang Kluge; R: Jana Eimer
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Rugs-3 LapkrD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Zametzer
Norma (Bellini) 4 Spal-18 BalD: Daniel Carlberg; R: André Bücker
Esclarmonde (Massenet) 1 Gruod-1 BirzD: Daniel Carlberg / Wolfgang Kluge; R: Roman Hovenbitzer
Les Pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 7 Gruod-14 KovD: Antony Hermus
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 18 Saus-9 GegD: Wolfgang Kluge; R: Wolfgang Dosch
Ledi Makbet Mcenkogo uezda (Shostakovich) 29 Kov-15 BirzD: Antony Hermus; R: Hinrich Horstkotte
Tosca (Puccini) 17 Geg-28 BirzD: Antony Hermus; R: Hans Peter Cloos
Casanova (Kanyar) 4-6 LiepD: Daniel Carlberg; R: Christian von Götz
Die Walküre (Wagner) 27+ Rugs
Das Rheingold (Wagner) 30+ Saus
Das Rheingold (Wagner) 13 Geg
Die Walküre (Wagner) 14 Geg
Siegfried (Wagner) 15 Geg
Götterdämmerung (Wagner) 17 Geg
Detmold, Landestheater Detmold  / 
Irma la Douce (Monnot) 23 Rugpj-31 GruodD: Thomas Wolter; R: Tatjana Rese
Der Wildschütz (Lortzing) 24 Rugpj-2 GruodD: Matthias Wegele; R: Christian Jérôme Timme
Carmen (Bizet) 14 Rugs-19 SpalD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Der Vogelhändler (Zeller,C) 2 Lapkr-22 KovD: Matthias Wegele; R: Uwe Drechsel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Lapkr-23 GruodD: Erich Wächter / Matthias Wegele; R: Thomas Mittmann
Parsifal (Wagner) 15 Gruod-29 KovD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Weiße Rose (Zimmermann,U) 18 Saus-3 VasD: Matthias Wegele; R: Sebastian Gruner
Kiss me, Kate (Porter) 25 Saus-18 KovD: Mathias Mönius; R: Peter Rein
Macbeth (Verdi) 29 SausD: Jörg Pitschmann; R: Kay Metzger
Jenůfa (Janáček) 7 Vas-18 BirzD: Lutz Rademacher; R: Dirk Schmeding
Il trovatore (Verdi) 15 Kov-19 BalD: Erich Wächter; R: Dirk Schmeding
Tristan und Isolde (Wagner) 12 Geg-2 BirzD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Il trovatore (Verdi) 28 Rugpj-28 RugsD: Erich Wächter / Matthias Wegele; R: Dirk Schmeding
Carmen (Bizet) 4 Rugs-16 LapkrD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
West Side Story (Bernstein) 13 Rugs-19 GegD: Matthias Wegele; R: Kay Metzger
Tristan und Isolde (Wagner) 5 Spal-1 LapkrD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Gianni Schicchi (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Il Tabarro (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Suor Angelica (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8+ LapkrD: Lutz Rademacher; R: Thomas Mittmann
Wiener Blut (Strauss,J) 6 Gruod-30 GegD: Matthias Wegele; R: Holger Pototzki
Written on Skin (Benjamin) 11 Bal-24 GegD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
L'elisir d'amore (Donizetti) 6-11 BirzD: Matthias Wegele; R: Christian Poewe
Dortmund, Theater Dortmund-Opernhaus  / 
Boris Godunow (Musorgsky) 30 Rugs-23 GruodD: Jac van Steen; R: Katharina Thoma
Der kleine Barbier (Rossini) 3 Spal-18 GruodD: Michael Hönes; R: Ronny Jakubaschk
La bohème (Puccini) 7 Spal-26 GruodD: Motonori Kobayashi; R: Katharina Thoma
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 1 Gruod-25 SausD: Fausto Nardi; R: Jens Daniel Herzog
Manon (concert) (Massenet) 16 Gruod-13 SausD: Lancelot Fuhry
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 12 Saus-26 BirzD: Philipp Armbruster; R: Ricarda Regina Ludigkeit
Il trovatore (Verdi) 2 Vas-14 BalD: Lancelot Fuhry; R: Katharina Thoma
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 Vas-14 LiepD: Jac van Steen; R: Mariame Clément
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Bal-29 BirzD: Motonori Kobayashi; R: Christian Tschirner
Anna Nicole (Turnage) 27 Bal-29 GegD: Jac van Steen / Philipp Armbruster; R: Jens Daniel Herzog
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 25 Geg-10 LiepD: Michael Hönes; R: Svenja Tiedt
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Rugs-26 GruodD: Jac van Steen / Motonori Kobayashi; R: Mariame Clément
Don Carlos (Verdi) 29 Rugs-8 GruodD: Gabriel Feltz; R: Jens-Daniel Herzog
Anatevka (Bock) 19 Spal-24 SausD: Philipp Armbruster; R: NN
Der unglaubliche Spotz (Svoboda,M) 27 Spal-22 GruodD: Michael Hönes; R: Ronny Jakubaschk
Tannhäuser (Wagner) 1 Gruod-11 GegD: Gabriel Feltz; R: Kay Voges
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 11 Saus-4 GegD: Philipp Armbruster; R: Thomas Enzinger
Carmen (Bizet) 1 Vas-5 LiepD: Gabriel Feltz / Philipp Armbruster; R: Katharina Thoma
Der kleine Barbier (Rossini) 23 Vas-6 BalD: Michael Hönes; R: Ronny Jakubaschk
Aschenputtel (Rossini) 22 Kov-3 LiepR: Erik Petersen
Die Jahreszeiten (Haydn) 27 Bal-21 BirzD: Motonori Kobayashi; R: Jens-Daniel Herzog
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 17 Geg-4 LiepR: Jens-Daniel Herzog
Das Geheimnis der schwarzen Spinne (Weir) 2-3 LiepD: Michael Hönes; R: Alexander Becker
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 4 Rugs-15 GegD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Matthias Oldag
Pariser Leben (Offenbach) 6 Rugs-22 GegD: Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
Kiss me, Kate (Porter) 26 Rugs-5 BalD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Die Grossherzogin von Gerolstein (Offenbach) 4 Spal-10 GegD: Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Michiel Dijkema
Im weißen Rößl (Benatzky) 6 Spal-14 BalD: Ernst Theis / Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Gasparone (Millöcker) 26 Spal-14 BirzD: Christian Garbosnik; R: Matthias Oldag
Hello, Dolly! (Herman) 16 Lapkr-23 BalD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-23 GruodD: Peter Christian Feigel / Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 29 Saus-7 BalD: Ernst Theis / Peter Christian Feigel; R: Rita Schaller
My Fair Lady (Loewe) 9 Vas-16 BirzD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel
Die Zauberflöte (Mozart) 6 Kov-9 BirzD: Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Kov-5 BirzD: Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Peter Kube
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 19 Bal-28 BirzD: Andreas Schüller; R: Jasmin Solfaghari
Das Spitzentuch der Königin (Strauss,J) 3 GegD: Ernst Theis
Der Carneval in Rom (Strauss,J) 7 GegD: Ernst Theis
Prinz Methusalem (Strauss,J) 9 GegD: Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Adriana Altaras
Giuditta (Lehár) 21-30 BirzD: Christian Garbosnik; R: Robert Lehmeier
Giuditta (Lehár) 14 Rugs-28 GegD: Christian Garbosnik; R: Robert Lehmeier
Pariser Leben (Offenbach) 19 Rugs-29 LapkrD: Ernst Theis / Christoph Lichdi; R: Jasmin Solfaghari
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 21 Rugs-22 BirzD: Andreas Schüller / Christoph Lichdi; R: Jasmin Solfaghari
Gasparone (Millöcker) 25 Rugs-20 BirzD: Christoph Lichdi / Christian Garbosnik; R: Matthias Oldag
Hello, Dolly! (Herman) 28 Rugs-8 LapkrD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Spal-20 BalD: Peter Christian Feigel / Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6-22 GruodD: Peter Christian Feigel / Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
Kiss me, Kate (Porter) 1 Kov-1 BirzD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Kov-13 BirzD: Peter Christian Feigel / Ernst Theis; R: Peter Kube
My Fair Lady (Loewe) 5 Bal-8 BirzD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel
Die verkaufte Braut (Smetana) 2 Geg-6 BirzD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Evita (Lloyd Webber) 27 Birz-12 LiepD: Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 4 Rugs-4 LapkrD: Pier Giorgio Morandi; R: Michael Schulz
Wir erreichen den Fluss (Henze) 13-29 RugsD: Erik Nielsen; R: Elisabeth Stöppler
Fidelio (Beethoven) 14 Rugs-13 SpalD: Ádám Fischer; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 15 Rugs-6 BalD: Pier Giorgio Morandi / Andrea Battistoni; R: Christine Mielitz
Tosca (Puccini) 23 Rugs-7 SpalD: Julian Kovatchev; R: Johannes Schaaf
El Cimarron (Henze) 29-30 RugsR: Michael Kerstan
Don Carlos (Verdi) 4 Spal-28 SausD: Pier Giorgio Morandi; R: Eike Gramss
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Spal-1 LapkrD: Josep Caballe Domenech; R: Grischa Asagaroff
Das Geheime Konigreich (Krenek) 20 Spal-22 SausD: Mihkel Kütson; R: Manfred Weiß
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Spal-8 BirzD: Julia Jones / Rainer Mühlbach / Stefan Klingele; R: Achim Freyer
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Lapkr-8 VasD: Constantin Trinks; R: David Mouchtar-Samorai
Der Rosenkavalier (Strauss) 18 Lapkr-16 BirzD: Christian Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg
Idomeneo re di Creta (Mozart) 29 Lapkr-17 GruodD: Julia Jones; R: Michael Schulz
Madama Butterfly (Puccini) 30 Lapkr-2 SausD: Henrik Nanasi; R: Annette Jahns
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-26 GruodD: Mihkel Kütson; R: Katharina Thalbach
Dorina e Nibbio (Sarro) 16 Gruod-30 BirzD: Felice Venanzoni; R: Axel Köhler
Un ballo in maschera (Verdi) 21 Gruod-11 SausD: Carlo Montanaro; R: Elisabeth Stöppler
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 Gruod-10 SausD: Alexander Joel; R: Günter Krämer
Lohengrin (Wagner) 13-20 SausD: Christian Thielemann; R: Christine Mielitz
Orlando (Handel) 27 Saus-6 BirzD: Jonathan Darlington; R: Andreas Kriegenburg
La traviata (Verdi) 6 Vas-9 KovD: Julian Kovatchev / Paolo Arrivabeni; R: Andreas Homoki
La clemenza di Tito (Mozart) 15 Vas-4 BalD: Jonathan Darlington; R: Bettina Bruinier
Manon Lescaut (Puccini) 2 Kov-27 BirzD: Christian Thielemann; R: Stefan Herheim
Alcina (Handel) 17 Kov-1 BalD: Rainer Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger
Rigoletto (Verdi) 28 Kov-20 BalD: Asher Fisch; R: Nikolaus Lehnhoff
La cenerentola (Rossini) 15 Bal-31 GegD: Henrik Nanasi; R: Steffen Piontek
Don Giovanni (Mozart) 27 Bal-9 GegD: Alexander Joel; R: Willy Decker
Prinz Bussel (Wulff-Woesten) 27 Bal-9 BirzD: Johannes Wulff-Woesten; R: Valentina Simeonova
La juive (Halévy) 12 Geg-2 LiepD: Tomáš Netopil; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 Birz-7 LiepD: Constantin Trinks; R: Florentine Klepper
La vestale (concert) (Spontini) 30 Birz-6 LiepD: Gabriele Ferro
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Rugpj-13 SpalD: Josep Caballé-Domenech; R: David Mouchtar-Samorai
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 Rugpj-2 LiepD: Constantin Trinks; R: Florentine Klepper
La cenerentola (Rossini) 29 Rugpj-20 SpalD: Giacomo Sagripanti; R: Steffen Piontek
Die Zauberflöte (Mozart) 3 Rugs-21 BalD: Henrik Nanasi; R: Achim Freyer
King Arthur (Purcell) 13 Rugs-3 GruodD: Felice Venanzoni; R: Tilmann Köhler
Macbeth (Verdi) 14 Rugs-4 SpalD: Paolo Arrivabeni; R: Philipp Himmelmann
La juive (Halévy) 15-29 RugsD: Tomáš Netopil; R: Jossi Wieler
Carmen (Bizet) 28 Rugs-25 BalD: Josep Caballé-Domenech; R: Axel Köhler
Der Rosenkavalier (Strauss) 3-10 SpalD: Christian Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg
Tannhäuser (Wagner) 31 Spal-17 LapkrD: Constantin Trinks; R: Peter Konwitschny
La bohème (Puccini) 2 Lapkr-1 LiepD: Julian Kovatchev; R: Christine Mielitz
Rigoletto (Verdi) 6 Lapkr-1 GruodD: Pier Giorgio Morandi; R: Nikolaus Lehnhoff
Tristan und Isolde (Wagner) 16 Lapkr-14 GruodD: Asher Fisch; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-20 GruodD: Constantin Trinks; R: Katharina Thalbach
Madama Butterfly (Puccini) 16 Gruod-2 SausD: Pier Giorgio Morandi; R: Annette Jahns
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Gruod-16 SausD: Alexander Joel; R: Jérôme Savary
La traviata (Verdi) 4-21 SausD: Pier Giorgio Morandi; R: Andreas Homoki
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Saus-4 LiepD: Josep Caballé-Domenech / Matteo Beltrami; R: Grischa Asagaroff
Elektra (Strauss) 19 Saus-29 BirzD: Christian Thielemann; R: Barbara Frey
Svanda Dudák (Weinberger) 24 Saus-2 VasD: Constantin Trinks; R: Axel Köhler
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21 Vas-2 BalD: Mikhail Agrest; R: Christine Mielitz
Guntram (concert) (Strauss) 23 Vas-2 KovD: Omer Meir Wellber
Idomeneo re di Creta (Mozart) 27 Vas-14 KovD: Julia Jones; R: Michael Schulz
Ariadne auf Naxos (Strauss) 9 Kov-18 BalD: Omer Meir Wellber; R: Marco Arturo Marelli
Salome (Strauss) 21-27 KovD: Cornelius Meister; R: Peter Mussbach
Così fan tutte (Mozart) 22 Kov-12 BirzD: Omer Meir Wellber; R: Andreas Kriegenburg
L'impresario delle Canarie (Martini,G) 6 Bal-1 BirzD: Felice Venanzoni; R: Axel Köhler
Alcina (Handel) 28 Bal-7 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger
Jakub Flugelbunt (Srnka) 4-14 GegD: Tomáš Hanus
Prinz Bussel (Wulff-Woesten) 23 Geg-3 BirzD: Johannes Wulff-Woesten; R: Valentina Simeonova
Simon Boccanegra (Verdi) 30 Geg-15 BirzD: Christian Thielemann; R: Jan Philipp Gloger
Feuersnot (Strauss) 7-10 BirzD: Stefan Klingele
Turandot (Puccini) 16 Birz-6 LiepD: Pier Giorgio Morandi; R: Andreas Homoki
Karl May (Tsangaris) 20 Birz-5 LiepD: Erik Nielsen; R: Manfred Weiß
Duisburg, Deutsche Oper am Rhein  / 
Tosca (Puccini) 16 Rugs-16 GruodD: Enrico Dovico / NN; R: Dietrich Hilsdorf
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 13 Spal-17 GegD: Wolfram Koloseus; R: Joan Anton Rechi
La bohème (Puccini) 21-30 LapkrD: Giordano Bellincampi; R: Robert Carsen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Lapkr-30 GruodD: Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Andreas Meyer-Hanno
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Gruod-29 BirzD: Axel Kober / Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Michael Hampe
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 7-27 GruodD: Patrick Francis Chestnut; R: Svenja Tiedt
Carmen (Bizet) 19 Gruod-5 GegD: Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 12 Saus-7 GegD: Christoph Altstaedt / Christoph Stöcker; R: Svenja Tiedt
The Rake's Progress (Stravinsky) 6-27 BalD: Wen-Pin Chien; R: Sabine Hartmannshenn
Salome (Strauss) 3-18 GegD: Georg Fritzsch / Wen-Pin Chien; R: Tatjana Gürbaca
Die Walküre (Wagner) 26 Geg-16 BirzD: Axel Kober; R: Kurt Horres
Rigoletto (Verdi) 12-22 BirzD: Wen-Pin Chien / Patrick Francis Chestnut; R: David Hermann
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Birz-21 LiepR: Claus Guth
Luisa Miller (Verdi) 4-20 LiepD: Giordano Bellincampi; R: Carlos Wagner
Don Giovanni (Mozart) 20 Rugs-21 BirzD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber
Arche Noah (Britten) 21 Rugs-6 SpalD: Karoline Philippi; R: Volker Böhm
La traviata (Verdi) 8 Spal-8 GruodD: Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Peter Grimes (Britten) 26 Spal-1 LapkrD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 27 Lapkr-25 BirzR: Barbara Klimo
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11-23 GruodD: Christoph Altstaedt; R: Andreas Meyer-Hanno
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Gruod-12 BirzD: Axel Kober / Wen-Pin Chien; R: Barrie Kosky
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4-24 VasD: Wen-Pin Chien; R: András Fricsay Kali Son
Vom Mädchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 14 Vas-31 GegD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid
Tosca (Puccini) 8 Kov-27 GegD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Der Ring an einem Abend (Wagner) 26 Kov-9 BalD: Axel Kober
Norma (Bellini) 10-21 BalD: Giordano Bellincampi; R: Werner Schroeter
Die Walküre (Wagner) 19 Bal-4 GegD: Lukas Beikircher; R: Kurt Horres
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Bal-17 GegD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 Bal-17 GegD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 8 Geg-19 BirzD: Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
Lohengrin (Wagner) 24 Geg-15 BirzD: Axel Kober; R: Sabine Hartmannshenn
Der Troll (Berheide) 20-29 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Gregor Horres
Death in Venice (Britten) 3-6 LiepD: Lukas Beikircher; R: Immo Karaman
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
Elektra (Strauss) 22 Rugs-7 SpalD: Axel Kober; R: Christof Nel
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 13-19 SpalD: Patrick Francis Chestnut; R: Svenja Tiedt
La bohème (Puccini) 14 Spal-4 LapkrD: Giordano Bellincampi; R: Robert Carsen
Pagliacci (Leoncavallo) 18 Spal-2 LapkrD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 Spal-2 LapkrD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Salome (Strauss) 1 Lapkr-23 KovD: Georg Fritzsch / Wen-Pin Chien; R: Tatjana Gürbaca
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 18 Lapkr-19 GruodD: Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Andreas Meyer-Hanno
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 21 Lapkr-20 BalD: Wen-Pin Chien / Patrick Francis Chestnut; R: András Fricsay Kali Son
Carmen (Bizet) 22 Lapkr-9 KovD: Christoph Altstaedt / Ralf Lange / Benjamin Bayl; R: Carlos Wagner
Don Giovanni (Mozart) 7 Gruod-28 BalD: Friedemann Layer / Ralf Lange; R: Karoline Gruber
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 9 Gruod-14 BirzD: Axel Kober; R: Guy Joosten
Die Nachtigall (Stravinsky) 18-20 GruodD: Wen-Pin Chien; R: Svenja Tiedt
Rigoletto (Verdi) 5 Saus-18 LiepD: Wen-Pin Chien / Patrick Francis Chestnut; R: David Hermann
Xerxes (Handel) 26 Saus-17 VasD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 27 Saus-11 BalD: Axel Kober / Ralf Lange; R: Guy Joosten
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 29 Saus-11 LiepR: Claus Guth
Tosca (Puccini) 8 Vas-2 KovD: Enrico Dovico / NN; R: Dietrich Hilsdorf
SehnSuchtMeer (Oehring) 8-28 KovD: Axel Kober; R: Claus Guth
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 14 Kov-17 LiepD: Christoph Altstaedt / Christoph Stöcker; R: Svenja Tiedt
Falstaff (Verdi) 21-30 KovD: Axel Kober; R: Michael Hampe
Die Walküre (Wagner) 31 Kov-7 BalD: Axel Kober; R: Kurt Horres
Tannhäuser (Wagner) 4 Geg-2 BirzD: Axel Kober; R: Burkhard C Kosminski
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Geg-23 BirzD: Peter Hirsch; R: Stein Winge
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Geg-27 BirzD: Marc Piollet; R: Adolf Dresen
Eine florentinische Tragödie (Zemlinsky) 15 Birz-21 LiepD: Jonathan Darlington; R: Barbara Klimo
Elektra (Strauss) 11-15 RugsD: Axel Kober; R: Christof Nel
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 14-29 RugsR: Barbara Klimo
Luisa Miller (Verdi) 28 Rugs-2 LapkrD: Giordano Bellincampi; R: Carlos Wagner
Carmen (Bizet) 1 Spal-20 GruodD: Wen-Pin Chien; R: Carlos Wagner
Tosca (Puccini) 20 Spal-28 GruodD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Billy Budd (Britten) 8-21 LapkrD: Peter Hirsch; R: Immo Karaman
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 Lapkr-19 VasD: Christoph Altstaedt; R: Andreas Meyer-Hanno
The Turn of the Screw (Britten) 22 Lapkr-8 GruodD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Peter Grimes (Britten) 24-29 LapkrD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 7 Gruod-26 BalD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 10 Gruod-18 GegD: Christoph Stöcker; R: Svenja Tiedt
Don Giovanni (Mozart) 5-31 SausD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber
Lohengrin (Wagner) 18 Saus-16 VasD: Axel Kober; R: Sabine Hartmannshenn
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Vas-2 LiepD: Christoph Altstaedt; R: Michael Hampe
La traviata (Verdi) 22 Vas-4 LiepD: Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Der Rosenkavalier (Strauss) 1-16 KovD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Der Ring an einem Abend (Wagner) 29 KovD: Axel Kober
Werther (Massenet) 25 Bal-5 LiepD: Christoph Altstaedt; R: Joan Anton Rechi
Norma (Bellini) 2 Geg-8 BirzD: Giordano Bellincampi; R: Werner Schroeter
Death in Venice (Britten) 14-29 BirzD: Lukas Beikircher; R: Immo Karaman
Vom Mädchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 27 Birz-6 LiepD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
The Rape of Lucretia (Britten) 8 Gruod-28 VasD: Carlos Domínguez-Nieto; R: Alexandra Kieser
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Kov-26 GegD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Im weißen Rößl (Benatzky) 5 Spal-29 KovD: Carlos Domínguez-Nieto; R: Tobias Rott
Der Bettelstudent (Millöcker) 7 Gruod-27 VasD: Carlos Domínguez-Nieto; R: Wolfgang Quetes
I puritani (Bellini) 15 Vas-4 GegD: Leo McFall; R: Bernd-Dieter Müller
Rigoletto (Verdi) 10 Geg-13 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Carmen (Bizet) 30 Rugs-7 BalD: Joel Revzen; R: Bernard Uzan
Die Zauberin (Tchaikovsky) 26 Spal-2 GruodD: Johannes Pell; R: Tatjana Gürbaca
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 3 Lapkr-1 KovD: Samuel Bächli; R: Stephen Lawless
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 8 Lapkr-3 SausD: Samuel Bächli; R: Eva Maria Abelein
Der Triumph der Liebe (Bach,JS) 9-30 LapkrD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Der Corregidor (Wolf,H) 11 LapkrD: Ralph Neubert
Gräfin Mariza (Kálmán) 8 Gruod-23 KovD: Johannes Pell; R: Guy Montavon
Die Frauen der Toten (Bröder) 2 Vas-14 BalD: Johannes Pell; R: Gabriele Rech
Der Ring an einem Abend (Wagner) 7 Vas-14 GegD: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs
Die Medici (Leoncavallo) 16 Kov-14 BirzD: James Meena; R: Roman Hovenbitzer
Anatevka (Bock) 20 Bal-7 BirzD: Francesco Bottigliero; R: Michael Heinicke
Simon Boccanegra (Verdi) 28 Bal-9 BirzD: Samuel Bächli; R: Christiane Küppers
Die Schatzinsel (Schwemmer) 25 Geg-16 BirzD: Johannes Pell; R: Eva-Maria Abelein
Don Carlos (Verdi) 21 RugsD: Manlio Benzi; R: Stefano Poda
Gräfin Mariza (Kálmán) 25 Rugs-1 VasD: Johannes Pell; R: Guy Montavon
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 10 Spal-8 Vas
Die Schatzinsel (Schwemmer) 16 SpalD: Johannes Pell; R: Eva-Maria Abelein
Der Ring an einem Abend (Wagner) 22 Spal-1 LapkrD: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs
Anatevka (Bock) 2 Lapkr-9 KovD: Francesco Bottigliero; R: Michael Heinicke
Evita (Lloyd Webber) 9 Lapkr-17 KovD: Francesco Bottigliero; R: Nicole Claudia Weber
Der Triumph der Liebe (Bach,JS) 20 LapkrD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Lapkr-28 Gruod
Carmen (Bizet) 30 Lapkr-19 SausD: Joel Revzen / Johannes Pell; R: Bernard Uzan
La cenerentola (Rossini) 21 Gruod-7 VasD: Samuel Bächli; R: Lynne Hockney
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 14 Vas-20 BirzD: Peter Feranec; R: Hermann Schneider
Joseph Süß (Glanert) 22 Kov-21 BirzD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Boris Godunow (Musorgsky) 13 Bal-18 GegD: Samuel Bächli; R: NN
Rufen Sie Herrn Plim! (Spoliansky) 8 Geg-12 BirzD: Ralph Neubert; R: Hank Irwin Kittel
Otello (Verdi) 24 Geg-22 BirzD: Tyrone Paterson; R: Guy Montavon
Essen, Aalto Theater  / 
Die Macht des Schicksals (Verdi) 8 Rugs-14 SpalD: Giacomo Sagripanti / Volker Perplies; R: Dietrich Hilsdorf
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 23 Rugs-31 GegD: Christoph Poppen / Volker Perplies; R: Jetske Mijnssen
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 29 Rugs-9 KovD: Stefan Soltesz / Wolfram-Maria Märtig; R: Dietrich Hilsdorf
La traviata (Verdi) 30 Rugs-6 KovD: Stefan Soltesz / Volker Perplies; R: Josef Ernst Köpplinger
Pelléas et Mélisande (Debussy) 6 Spal-1 LapkrD: Stefan Soltesz; R: Nikolaus Lehnhoff
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 17 Spal-4 LiepD: Srboljub Dinić / Wolfram-Maria Märtig; R: Michael Sturminger
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Spal-8 KovD: Stefan Soltesz / Volker Perplies / Thomas Rösner; R: Gil Mehmert
Die Zauberflöte (Mozart) 11-24 LapkrD: Stefan Soltesz / Volker Perplies; R: Ezio Toffolutti
Ariadne auf Naxos (Strauss) 1 Gruod-22 VasD: Stefan Soltesz / Volker Perplies; R: Michael Sturminger
La bohème (Puccini) 13 Gruod-12 SausD: Volker Perplies / Alexander Joel; R: Silviu Purcarete
Hercules (Handel) 19 Saus-22 KovD: Alexander Eberle; R: Dietrich W Hilsdorf
Tosca (Puccini) 30 Saus-14 LiepD: Stefan Soltesz / Volker Perplies; R: Christine Mielitz
Madama Butterfly (Puccini) 16 Vas-5 GegD: Stefan Soltesz / Wolfram-Maria Märtig; R: Tilman Knabe
Parsifal (Wagner) 17 Kov-30 BirzD: Stefan Soltesz; R: Joachim Schloemer
Aida (Verdi) 30 Kov-9 GegD: Srboljub Dinic / Volker Perplies; R: Dietrich Hilsdorf
Figaros Hochzeit (Mozart) 14 Bal-11 GegD: Wolfram-Maria Märtig; R: Johannes Schaaf
Tristan und Isolde (Wagner) 19-25 GegD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Die Räuber (Verdi) 8 Birz-20 LiepD: Srboljub Dinić; R: Dietrich Hilsdorf
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 12 LiepD: Stefan Soltesz; R: Fred Berndt
Macbeth (Verdi) 19 Spal-4 GruodD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: David Hermann
Tristan und Isolde (Wagner) 10-23 LapkrD: Peter Schneider; R: Barrie Kosky
Werther (Massenet) 30 Lapkr-5 BalD: Sébastien Rouland, Yannis Pouspourikas; R: Carlos Wagner
La bohème (Puccini) 6-29 GruodD: Yannis Pouspourikas; R: Silviu Purcarete
Die Zauberflöte (Mozart) 8-27 GruodD: Yannis Pouspourikas; R: Ezio Toffolutti
Fidelio (Beethoven) 26 Gruod-17 SausD: Stefan Klingele; R: Dietrich W Hilsdorf
La traviata (Verdi) 5-31 SausD: Giacomo Sagripanti; R: Josef Ernst Köpplinger
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 Saus-8 VasD: Matteo Beltrami; R: Andreas Baesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 Saus-21 VasD: Tomáš Netopil; R: Barrie Kosky
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 30 Saus-20 KovD: Srboljub Dinic; R: Michael Sturminger
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13-23 VasD: Wolfram-Maria Märtig; R: Michael Sturminger
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 Vas-23 KovD: Yannis Pouspourikas; R: Johannes Schaaf
La straniera (Bellini) 2 Kov-13 BalD: Josep Caballé-Domenech; R: Christof Loy
Ariodante (Handel) 19 Bal-18 BirzD: Matthew Halls; R: Jim Lucassen
Jenůfa (Janáček) 24 Geg-19 BirzD: Tomáš Netopil; R: Robert Carsen
Carmen (Bizet) 30 Geg-5 LiepD: Yannis Pouspourikas; R: Dietrich W Hilsdorf
Don Giovanni (Mozart) 15-28 BirzD: Tomáš Netopil; R: Stefan Herheim
Madama Butterfly (Puccini) 27 Birz-6 LiepD: Antony Hermus; R: Tilman Knabe
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
My Fair Lady (Loewe) 8 Rugs-16 SausD: Anna Skryleva; R: Peter Grisebach
Evita (Lloyd Webber) 14 Rugs-17 LapkrD: Rebecca Hicks; R: Peter Grisebach
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 28 Rugs-26 SausD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
La bohème (Puccini) 24 Lapkr-24 KovD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Anything Goes (Porter) 2 Vas-24 BalD: Stefan Diederich; R: Markus Hertel
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 30 Kov-1 GegD: Anna Skryleva; R: Reinhard Göber
Don Quichotte (Massenet) 25 Geg-21 BirzD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Sigurd der Drachentöter (Pape) 15 Rugs-11 LapkrD: Peter Geilich; R: Markus Hertel
Madama Butterfly (Puccini) 28 Rugs-7 VasD: Peter Sommerer; R: Matthias Schönfeldt
Don Quichotte (Massenet) 26 Spal-19 GruodD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Ein Sommernachtstraum (Britten) 22 Vas-29 Geg
Das Land des Lächelns (Lehár) 12 Bal-10 Liep
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
La bohème (Puccini) 26 Rugpj-13 SpalD: José Luis Gómez / Eun Sun Kim; R: Alfred Kirchner
Vanessa (Barber,S) 2-28 RugsD: Jonathan Darlington; R: Katharina Thoma
Adriana Lecouvreur (Cilea) 7 Rugs-11 LapkrD: Mark Shanahan / Sebastian Zierer; R: Vincent Boussard
Königskinder (Humperdinck) 30 Rugs-27 SpalD: Sebastian Weigle; R: David Bösch
Chowanschtschina (Musorgsky) 12 Spal-2 LapkrD: Lawrence Foster; R: Christian Pade
Pelléas et Mélisande (Debussy) 4 Lapkr-8 GruodD: Friedemann Layer; R: Claus Guth
L'étoile (Chabrier) 9 Lapkr-15 KovD: Sebastian Zierer / Karsten Januschke / Hartmut Keil; R: David Alden
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 14-16 LapkrD: Pier Giorgio Morandi
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 2 Gruod-11 GegD: Erik Nielsen; R: Johannes Erath
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 7 Gruod-4 BalD: Constantin Trinks / Hartmut Keil / Sebastian Zierer; R: Guillaume Bernardi
La traviata (Verdi) 15 Gruod-6 SausD: Omer Meir Wellber / Karsten Januschke; R: Axel Corti
Der Spieler (Prokofiev) 13 Saus-24 VasD: Sebastian Weigle; R: Harry Kupfer
Das Rheingold (Wagner) 25 Saus-6 VasD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Die Walküre (Wagner) 27 Saus-8 VasD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova(original), Hans Walter Richter (revival)
Siegfried (Wagner) 1-10 VasD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Götterdämmerung (Wagner) 3-13 VasD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Vas-14 BalD: Roland Böer / Karsten Januschke / Hartmut Keil / Sebastian Zierer; R: Christof Loy
Otello (Verdi) 23 Vas-7 LiepD: Riccardo Frizza / Sebastian Weigle; R: Johannes Erath
Idoménée (Mozart) 17 Kov-28 BalD: Julia Jones / Karsten Januschke; R: Jan Philipp Gloger
Lohengrin (Wagner) 29 Kov-1 GegD: Bertrand de Billy / Hartmut Keil; R: Jens Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 6-16 BalD: Sebastian Zierer; R: Tobias Heyder
Don Carlos (Verdi) 13 Bal-5 LiepD: Carlo Montanaro / Karsten Januschke; R: David McVicar, Caterina Panti Liberovici
Landschaft mit entfernten Verwandten (Goebbels) 1-9 GegD: Franck Ollu; R: Heiner Goebbels
La fanciulla del West (Puccini) 12 Geg-15 BirzD: Sebastian Weigle; R: Christof Loy
Rienzi, der letzte der Tribunen (concert) (Wagner) 17-20 GegD: Sebastian Weigle
Un ballo in maschera (Verdi) 18 Geg-28 BirzD: Stamatia Karampini; R: Claus Guth
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 25 Geg-20 BirzD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Dido and Aeneas (Purcell) 25 Geg-20 BirzD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Teseo (Handel) 30 Geg-9 BirzD: Felice Venanzoni; R: Tilmann Köhler
La fanciulla del West (Puccini) 1 BirzD: Sebastian Zierer; R: Hans Walter Richter
Les vêpres siciliennes (Verdi) 16 Birz-6 LiepD: Pablo Heras-Casado; R: Jens Daniel Herzog
Das Spiel von Seele und Körper (Cavalieri) 29 Birz-7 LiepD: Michael Form; R: Hendrik Müller
Les vêpres siciliennes (Verdi) 1 Rugs-11 SpalD: Giuliano Carella; R: Jens-Daniel Herzog
Rusalka (Dvořák,A) 12 Rugs-28 BirzD: Sebastian Weigle / Johannes Debus; R: Jim Lucassen
Idomeneo re di Creta (Mozart) 20 Rugs-6 SpalD: Roland Böer; R: Jan Philipp Gloger
Ariadne auf Naxos (Strauss) 5 Spal-4 SausD: Sebastian Weigle / Hartmut Keil; R: Brigitte Fassbaender
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Spal-29 GruodD: Sebastian Zierer / Hartmut Keil / Sebastian Weigle / Karsten Januschke; R: Alfred Kirchner
Tannhäuser (Wagner) 19 Spal-9 LapkrD: Constantin Trinks; R: Vera Nemirova
Ezio (Gluck) 10 Lapkr-7 GruodD: Christian Curnyn; R: Vincent Boussard
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 16 Lapkr-15 GruodD: Constantinos Carydis; R: Barrie Kosky
Dido and Aeneas (Purcell) 16 Lapkr-15 GruodD: Constantinos Carydis; R: Barrie Kosky
Oedipe (Enescu) 8 Gruod-5 SausD: Alexander Liebreich; R: Hans Neuenfels
Tosca (Puccini) 11 Gruod-26 SausD: Leo Hussain / Mark Shanahan; R: Andreas Kriegenburg
The Tempest (Adès) 11 Saus-7 VasD: Sian Edwards; R: Keith Warner
Werther (Massenet) 15 Saus-8 VasD: Maurizio Barbacini; R: Willy Decker
Die Gespenstersonate (Reimann) 29 Saus-8 VasD: Karsten Januschke; R: Walter Sutcliffe
Falstaff (Verdi) 9 Vas-30 GegD: Bertrand de Billy / Carlo Franci; R: Keith Warner
Orlando furioso (Vivaldi) 12 Vas-14 KovD: Felice Venanzoni; R: David Bösch
Edgar (concert) (Puccini) 18 VasD: Marc Soustrot
Daphne (Strauss) 28 Vas-22 KovD: Stefan Blunier; R: Claus Guth
Così fan tutte (Mozart) 7 Kov-10 BirzD: Hartmut Keil / Sebastian Zierer; R: Christof Loy
La gazza ladra (Rossini) 30 Kov-4 GegD: Henrik Nánási; R: David Alden
La fanciulla del West (Puccini) 5 Bal-18 GegD: Pier Giorgio Morandi; R: Christof Loy
Tristan und Isolde (Wagner) 18 Bal-10 GegD: Constantinos Carydis; R: Christof Nel
Don Giovanni (Mozart) 11 Geg-27 BirzD: Sebastian Weigle / Karsten Januschke / Sebastian Zierer; R: Christof Loy
Orpheus (Telemann) 25 Geg-8 BirzD: Titus Engel; R: Florentine Klepper
Tiefland (d'Albert) 31 Geg-14 BirzD: Sebastian Weigle; R: Anselm Weber
Die Liebe der Danae (concert) (Strauss) 15-19 BirzD: Sebastian Weigle
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 22 Birz-12 LiepD: Paul Daniel; R: Eva-Maria Höckmayr
Der goldene Drache (Eötvös) 29 Birz-11 LiepD: Péter Eötvös / Hartmut Keil; R: Elisabeth Stöppler
Die Ausflüge des Herrn Broucek (Janáček) 5-13 LiepD: Johannes Debus; R: Axel Weidauer
Freiberg, Theater Freiberg  / 
My Fair Lady (Loewe) 22 Rugs-31 GruodD: Ido Arad; R: Jürgen Pöckel
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 21 SpalD: Jan Michael Horstmann; R: Manfred Straube
Sturmhöhe (Floyd) 9-23 LapkrD: Jan Michael Horstmann; R: Judica Semler
Tannhäuser (Wagner) 1 Gruod-26 KovD: Jan Michael Horstmann; R: Ralf-Peter Schulze
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 30+ KovD: Ido Arad
Charlotte Corday (Ferrero) 27 Bal-5 GegD: Jan Michael Horstmann; R: Judica Semler
Im weißen Rößl (Benatzky) 22 Birz-18 LiepR: Manfred Straube
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 27 Rugs-24 LapkrD: Raoul Grüneis; R: Arila Siegert
My Fair Lady (Loewe) 6 Spal-20 LapkrR: Jürgen Pöckel
Tannhäuser (Wagner) 15-27 SpalD: Jan Michael Horstmann; R: Ralf-Peter Schulze
Gräfin Mariza (Kálmán) 2 Lapkr-14 GruodD: Raoul Grüneis; R: Manfred Straube
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-29 Gruod
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Nabucco (Verdi) 6 Spal-28 KovD: Fabrice Bollon / Johannes Knapp; R: Michael Sturm
Rinaldo (Handel) 18 Spal-15 KovD: Norbert Kleinschmidt; R: Tom Ryser
Ariadne auf Naxos (Strauss) 24 Lapkr-22 KovD: Gerhard Markson; R: Jörg Behr
Lohengrin (Wagner) 12 Saus-1 BirzD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
King Arthur (Purcell) 9 Vas-21 BirzD: Clemens Flick; R: Robert Schuster
Pique Dame (Tchaikovsky) 9 Kov-7 BirzD: Fabrice Bollon; R: Eva-Maria Höckmayr
Parsifal (Wagner) 21 Bal-22 BirzD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 8 Birz-10 LiepD: Johannes Knapp; R: Tom Ryser
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 5 Spal-7 VasD: Gerhard Markson; R: Frank Hilbrich
Nabucco (Verdi) 10 Spal-12 SausD: Johannes Knapp; R: Michael Sturm
I vespri siciliani (Verdi) 2 Lapkr-16 VasD: Fabrice Bollon; R: Michael Sturm
Oscar und die Dame in Rosa (Bollon) 5 Saus-21 KovD: David Parry; R: Clemens Bechtel
Tannhäuser (Wagner) 22 Vas-23 KovD: Fabrice Bollon; R: Eva-Maria Höckmayr
Gegen die Wand (Vollmer) 29 Kov-12 LiepD: Bernhard Epstein; R: Michael Sturm
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 26 Bal-19 BirzD: Fabrice Bollon; R: Jörg Behr
Der Mantel (Puccini) 26 Bal-19 BirzD: Fabrice Bollon; R: Jörg Behr
Das geopferte Leben (Parra) 27-31 GegD: Peter Tilling; R: Vera Nemirova
Fuerth, Stadttheater Fürth  / 
Die Grossherzogin von Gerolstein (Offenbach) 11-27 SausD: Friedemann Seitzer; R: Georg Blüml
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Street Scene (Weill) 22 Rugs-15 GruodD: Heiko Mathias Förster; R: Gil Mehmert
Sprung in die Leere (Leuschner) 6-31 SpalD: Dirk Erdelkamp; R: Ulla Theißen
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Lapkr-8 KovD: Valtteri Rauhalammi; R: Peter Hailer
Don Carlos (Verdi) 22 Gruod-7 LiepD: Rasmus Baumann; R: Stephan Märki
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 9 Vas-12 GegD: Rasmus Baumann / Valtteri Rauhalammi; R: Michael Schulz
Anatevka (Bock) 23 Vas-21 BalD: Bernhard Stengel; R: Peter Hailer
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Kov-24 GegD: Valtteri Rauhalammi; R: Michaela Dicu
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 7-19 BalD: Dirk Erdelkamp; R: Carsten Kirchmeier
Der Zigeunerbaron (concert) (Strauss,J) 20 Bal-26 GegD: Rasmus Baumann
Der Rosenkavalier (Strauss) 2 Birz-4 LiepD: Rasmus Baumann; R: Philipp Harnoncourt
Cabaret (Kander) 15 Rugs-2 GegD: Wolfgang Wilger; R: Sandra Wissmann
L'italiana in Algeri (Rossini) 28 Rugs-25 GruodD: Valtteri Rauhalammi; R: David Hermann
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Spal-29 LapkrD: Rasmus Baumann; R: Philipp Harnoncourt
Don Quichotte (Massenet) 7 Gruod-15 VasD: Valtteri Rauhalammi; R: Elisabeth Stöppler
La bohème (Puccini) 11-18 SausD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Stadt der 1000 Feuer (Augst) 21-28 VasR: Oliver Augst, John Birke
Jenůfa (Janáček) 22 Kov-14 BirzD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Das Land des Lächelns (Lehár) 30 Kov-15 BirzD: Rasmus Baumann
Simon das Findelkind (Zebeljan) 26 Bal-7 BirzD: Valtteri Rauhalammi; R: NN
Pique Dame (Tchaikovsky) 22 BirzD: Rasmus Baumann; R: Dietrich Hilsdorf
Gera, Bühnen der Stadt Gera  / 
Anatevka (Bock) 23 Rugs-15 GruodD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Frau Luna (Lincke) 28 Rugs-19 VasD: Thomas Wicklein; R: Steffen Piontek
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 17 Spal-19 LapkrD: Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
Werther (Massenet) 1 Gruod-29 KovD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab
Carmen (Bizet) 1 Vas-13 BalD: Jens Troester; R: Kay Kuntze
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 8 Vas-26 GegD: Peter Aderhold / Gerrit Prießnitz; R: Kay Kuntze
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 8 Kov-17 GegD: Jens Troester; R: Ansgar Weigner
Noahs Flut (Britten) 4-6 LiepD: Thomas Wicklein; R: Felix Eckerle
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 13 SpalD: Takahiro Nagasaki / Miao Liu; R: Cornelia Poppe
Carmen (Bizet) 23 Spal-15 LapkrD: Jens Troester; R: Kay Kuntze
Die Feuersbrunst (Haydn) 26 SpalD: Jens Troester; R: Sabine Schramm
Du bist ich (Simons) 8 Lapkr-29 GruodD: Jens Troester; R: Götz Hellriegel
Babytalk (Zaufke) 30 LapkrD: Thomas Wicklein / Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
La bohème (Puccini) 7 Gruod-30 KovR: Anthony Pilavachi
Werther (Massenet) 25 SausD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab
Anatevka (Bock) 14 KovD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Peter Grimes (Britten) 21 Kov-19 BalR: Kay Kuntze
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 28 KovD: Peter Aderhold; R: Kay Kuntze
Nuit des hommes (Nørgård) 28 BirzD: Thomas Wicklein; R: Kay Kuntze
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
Der Freischütz (Weber) 15 Rugs-25 GruodD: Michael Hofstetter; R: Nigel Lowery
Acis und Galatea (Handel) 23 Rugs-28 GruodD: Jan Hoffmann; R: Stephanie Kuhlmann
Cabaret (Kander) 26 Spal-15 VasD: Andreas Kowalewitz / Wolfgang Wels; R: Cathérine Miville
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 17 Lapkr-18 SausD: Florian Ziemen; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
Oberto (concert) (Verdi) 1-30 GruodD: Michael Hofstetter
Fosca (Gomes) 2 Vas-27 BalD: Florian Ziemen; R: Thomas Oliver Niehaus
Agrippina (Handel) 23 Kov-19 GegD: Michael Hofstetter; R: Balázs Kovalik
Kommilitonen! (Maxwell Davies) 5 Geg-20 BirzD: Michael Hofstetter; R: Cathérine Miville
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-25 GruodD: Florian Ziemen; R: Helmut Polixa
Die oberen Zehntausend (Kerker) 30 Lapkr-11 Saus
Idomeneo re di Creta (Mozart) 18 Saus-19 Bal
Cabaret (Kander) 8 Vas-4 LiepD: Andreas Kowalewitz / Wolfgang Wels; R: Cathérine Miville
Mirandolina (Martinů) 30 Kov-6 Liep
Die Eroberung von Granada (Arrieta) 24 Geg-11 Liep
Requiem (Mozart) 20-22 Birz
Goerlitz, Theater Goerlitz  / 
Anatevka (Bock) 21 Spal-21 BirzD: Manuel Pujol; R: Sebastian Ritschel
My Fair Lady (Loewe) 27 Spal-10 GegD: Manuel Pujol; R: Egon Baumgarten
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 11 Lapkr-26 GruodD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Kleider machen Leute (Zemlinsky) 24 Lapkr-3 GegD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 7-30 SausD: Olga Dribas; R: Claus Kiesewetter
La traviata (Verdi) 11 Saus-26 GegD: Eckehard Stier / Andrea Sanguineti / Dorian Wilson / Christopher Ward / Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Tod eines Bankers (Kersting) 12 Bal-17 GegD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Le nozze di Figaro (Mozart) 25 Geg-13 RugpjD: Eckehard Stier; R: Sebastian Ritschel
Orpheus und Euridike (Gluck) 20 BirzD: Steffan Claußner; R: Sebastian Ritschel
My Fair Lady (Loewe) 1 Rugs-3 BalD: Manuel Pujol; R: Egon Baumgarten
Anatevka (Bock) 11 Spal-18 BalD: Manuel Pujol; R: Sebastian Ritschel
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 12 Spal-9 BirzD: Ulrich Kern; R: Rebekka Stanzel
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 12 Spal-9 Birz
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 22 Lapkr-21 SausD: Olga Dribas; R: Claus Kiesewetter
Tannhäuser (Binder) 23 Lapkr-15 BirzD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Salon Pitzelberger (Offenbach) 13 Vas-8 BirzD: Manuel Pujol; R: Rita Schaller
Jenůfa (Janáček) 2 Geg-1 BirzD: Andrea Sanguineti; R: Klaus Arauner
Sweeney Todd (Sondheim) 10-29 BirzD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Orpheus und Euridike (Gluck) 3-19 LiepD: Steffan Claußner; R: Sebastian Ritschel
Hagen, Theater Hagen  / 
Cabaret (Kander) 1-30 RugsD: Steffen Müller-Gabriel; R: Thilo Borowczak
Don Giovanni (Mozart) 7 Spal-31 SausD: Florian Ludwig; R: Norbert Hilchenbach
Don Carlos (Verdi) 10 Lapkr-7 BalD: Florian Ludwig; R: Philipp Kochheim
Die Grossherzogin von Gerolstein (Offenbach) 12 Saus-2 LiepD: Steffen Müller-Gabriel; R: Roman Hovenbitzer
Der Wildschütz (Lortzing) 2 Kov-7 LiepD: Florian Ludwig; R: Annette Wolf
Stabat Mater (concert) (Dvořák,A) 19 KovD: Florian Ludwig
Selma Jezková (Ruders) 13 Bal-13 LiepD: David Marlow; R: Gregor Horres
Carmen (Bizet) 8 Birz-10 LiepD: Florian Ludwig; R: Anthony Pilavachi
Die Dreigroschenoper (Weill) 23 Birz-12 LiepD: Alexander Ruef; R: Thomas Weber-Schallauer
Carmen (Bizet) 13 Rugs-3 LapkrD: Florian Ludwig; R: Anthony Pilavachi
Das Feuerwerk (Burkhard) 28 Rugs-28 VasD: Steffen Müller-Gabriel; R: Nicola Glück
Don Pasquale (Donizetti) 16 Lapkr-2 KovD: David Marlow; R: Annette Wolf
Lola rennt (Vollmer) 8 Kov-3 LiepD: David Marlow; R: Norbert Hilchenbach
Don Quichotte (Massenet) 26 Bal-22 BirzD: Florian Ludwig; R: Gregor Horres
Otello (Verdi) 7 Birz-2 LiepD: Florian Ludwig; R: NN
Halle, Oper Halle  / 
My Fair Lady (Loewe) 3 Spal-18 BirzD: Kay Stromberg; R: Karl Absenger
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12 Spal-2 LapkrD: Robbert van Steijn; R: Matthias Hüstebeck
Alcina (Handel) 26 Spal-17 GegD: Bernhard Forck; R: Andrej Woron, Martin Stiefermann
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 Lapkr-9 BalD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Die Walküre (Wagner) 13 Saus-23 KovD: Karl-Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme
Der geduldige Sokrates (Telemann) 26 Saus-28 BirzD: Wolfgang Katschner; R: Axel Köhler
Götterdämmerung (Wagner) 23 Vas-23 KovD: Karl Heinz-Steffens; R: Hansgünther Heyme
Das Rheingold (Wagner) 3 KovD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Siegfried (Wagner) 7 KovD: Karl-Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme
Gräfin Mariza (Kálmán) 24 Kov-24 GegD: Kay Stromberg; R: Axel Köhler
Nabucco (Verdi) 5 Bal-30 BirzD: Andreas Henning; R: Christian Schuller
Salon Pitzelberger (Offenbach) 1-26 GegD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Axel Köhler
Almira (Handel) 7-14 BirzD: Andreas Spering; R: Axel Köhler
Macbeth (Verdi) 8-21 BirzD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Martha (Flotow) 15 Rugs-5 SpalD: Kay Stromberg; R: Michael McCaffery
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 Rugs-27 SpalD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Fred Bernd
Sky Disc (Humet) 2 Spal-24 LapkrD: Andreas Henning; R: G H Seebach
Nabucco (Verdi) 9 Spal-21 GruodD: Andreas Henning; R: Christian Schuller
Macbeth (Verdi) 11 SpalD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Almira (Handel) 17 Lapkr-12 BalD: Andreas Spering; R: Axel Köhler
Schahrazade (Sekles) 30 Lapkr-29 BirzD: Josep Caballé Domenech; R: Axel Köhler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-23 GruodD: Robbert van Steijn; R: Matthias Hüstebeck
Die Zauberflöte (Mozart) 25-29 SausD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Das Rheingold (Wagner) 14 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Die Walküre (Wagner) 16 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Siegfried (Wagner) 21 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Götterdämmerung (Wagner) 23 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Pique Dame (Tchaikovsky) 9+ GegD: Robbert van Steijn / Christian Schuller
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 18+ GegD: Kay Stromberg; R: Michael McCaffery
Der Freischütz (Weber) 29+ GegD: Andreas Henning; R: Christian Schuller
Arminio (Handel) 6+ BirzD: Bernhard Forck; R: Nigel Lowery
Der Vampyr (Marschner) 3+ LiepD: Josep Caballé Domenech; R: Wolf Widder
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
Don Pasquale (Donizetti) 14 Rugs-14 SpalD: Fabian Dobler; R: Werner Pichler
Der Bajazzo (Leoncavallo) 30 Spal-9 BirzD: Fabian Dobler; R: Andreas Franz
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-10 VasD: Fabian Dobler; R: Oswald Lipfert
Lauter Verrückte! (Mayr) 27 Vas-8 BirzD: Fabian Dobler; R: Philipp Kochheim
Die Italienerin in Algier (Rossini) 30 Spal-30 LapkrD: Fabian Dobler; R: Andreas Franz
Hamburg, Opernloft  / 
Carmen (Bizet) 1 Gruod-5 LiepD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 22 Gruod-14 BirzD: Markus Bruker; R: Natascha Ursuliak
La traviata (Verdi) 4 Bal-29 BirzD: Markus Bruker; R: Rainer Holzapfel
Rigoletto (Verdi) 4 BalD: Markus Bruker; R: Rainer Holzapfel
Thaïs (Massenet) 6 Bal-6 BirzD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Figaros Hochzeit (Mozart) 20 Bal-7 BirzD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Tolomeo (Handel) 5 GegD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Tristan und Isolde (Wagner) 31 Geg-4 LiepD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Tolomeo (Handel) 9 RugpjD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Figaros Hochzeit (Mozart) 10 RugpjD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
La traviata (Verdi) 23 Rugpj-14 RugsD: Markus Bruker; R: Rainer Holzapfel
Tosca (Puccini) 30 Rugpj
Tristan und Isolde (Wagner) 30 Rugpj-20 RugsD: Markus Bruker; R: Sebastian Ritschel
Manon (Massenet) 21 Rugs
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
West Side Story (Bernstein) 2-26 Rugpj
Fürst Igor (Borodin) 15 Rugs-5 SpalD: Simone Young; R: David Pountney
Le nozze di Figaro (Mozart) 22 Rugs-19 SpalD: Stefan Soltesz; R: Johannes Schaaf
Tannhäuser (Wagner) 7 Spal-22 GegD: Simone Young; R: Harry Kupfer
Don Giovanni (Mozart) 10 Spal-20 KovD: Constantin Trinks / Alexander Soddy; R: Doris Dörrie
Ariadne auf Naxos (Strauss) 20 Spal-29 SausD: Constantin Trinks / Stefan Soltesz; R: Christian Stückl
Falstaff (Verdi) 24 Spal-6 LapkrD: Carlo Montanaro; R: Marco Arturo Marelli
I am your opus (Reimann) 4-30 LapkrD: Samuel Hogarth; R: Petra Müller
Madama Butterfly (Puccini) 11 Lapkr-5 GruodD: Alexander Joel; R: Vincent Boussard
Der fliegende Holländer (Wagner) 13 Lapkr-15 GegD: Marcus Bosch / Simone Young; R: Marco Arturo Marelli
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Lapkr-10 SausD: Nicholas Carter / Gregor Bühl; R: Achim Freyer
Vanitas (Sciarrino) 24-30 LapkrD: Rupert Burleigh; R: NN
Manon Lescaut (Puccini) 6 Gruod-25 SausD: Asher Fisch; R: Philipp Himmelmann
Flavius Bertaridus (Telemann) 8-13 GruodD: Alessandro De Marchi; R: Jens Daniel Herzog
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9-18 GruodD: Nicholas Carter; R: Peter Beauvais
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Gruod-15 VasD: Alexander Soddy / Alfred Eschwé; R: Hans Hollmann
Rienzi, der letzte der Tribunen (concert) (Wagner) 13-18 SausD: Simone Young
Don Carlos (Verdi) 20 Saus-10 VasD: Alexander Joel; R: Peter Konwitschny
La cenerentola (Rossini) 22 Saus-30 BalD: Florian Csizmadia / Alessandro De Marchi; R: Renaud Doucet
La bohème (Puccini) 31 Saus-27 VasD: Kirill Karabits / Matthias Foremny; R: Guy Joosten
Tosca (Puccini) 1-22 VasD: Markus Poschner; R: Robert Carsen
Eloise und die Vampire (Jenkins) 3-24 VasD: Benjamin Gordon; R: Kerstin Steeb
La traviata (Verdi) 17 Vas-4 GegD: Patrick Lange / Matthias Foremny; R: Johannes Erath
Così fan tutte (Mozart) 19 Vas-5 KovD: Jonas Alber; R: Marco Arturo Marelli
Gloriana (Britten) 24 Kov-6 BalD: Simone Young; R: Richard Jones
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 7 Bal-17 GegD: Simone Young; R: Peter Konwitschny
Faust (Gounod) 16 Bal-7 BirzD: Alexander Soddy / Alfred Eschwé; R: Andreas Homoki
La fille du régiment (Donizetti) 11-18 GegD: Alfred Eschwé; R: Alexander von Pfeil
Lohengrin (Wagner) 12 GegD: Simone Young; R: Peter Konwitschny
Tristan und Isolde (Wagner) 14 GegD: Simone Young; R: Ruth Berghaus
Parsifal (Wagner) 19 GegD: Simone Young; R: Robert Wilson
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 Geg-6 BirzD: Ivan Repusic; R: Jean-Pierre Ponnelle
Das Rheingold (Wagner) 26 GegD: Simone Young; R: Claus Guth
Die Walküre (Wagner) 28 GegD: Simone Young; R: Claus Guth
Siegfried (Wagner) 31 GegD: Simone Young; R: Claus Guth
Götterdämmerung (Wagner) 2 BirzD: Simone Young; R: Claus Guth
Seven Angels (Bedford) 21-30 BirzD: Alexander Winterson; R: Heiko Hentschel
Der Meister und Margarita (Höller) 14 Rugs-4 SpalD: Marcus Bosch; R: Jochen Biganzoli
La traviata (Verdi) 20 Rugs-10 BalD: Alexander Joel; R: Johannes Erath
Otello (Verdi) 29 Rugs-5 SpalD: Henrik Nánási; R: August Everding
La battaglia di Legnano (Verdi) 20 Spal-20 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
I due Foscari (Verdi) 27 Spal-21 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10-28 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-19 LapkrD: Axel Kober; R: Christian Stückl
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Lapkr-25 GruodD: Constantin Trinks; R: Achim Freyer
Peter Grimes (Britten) 24 Lapkr-5 GruodD: Simone Young; R: Sabine Hartmannshenn
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 25 Lapkr-4 GruodD: Nicholas Carter; R: Sandra Leupold
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-21 GruodD: Nicholas Carter; R: Peter Beauvais
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-31 GruodD: Alexander Soddy; R: Hans Hollmann
Lohengrin (Wagner) 22 Gruod-12 SausD: Simone Young; R: Peter Konwitschny
Madama Butterfly (Puccini) 3 Saus-19 BalD: Carlo Montanaro; R: Vincent Boussard
Carmen (Bizet) 19 Saus-12 VasD: Alexander Soddy; R: Jens-Daniel Herzog
Rigoletto (Verdi) 21 Saus-1 BirzD: Ivan Repusic; R: Andreas Homoki
Manon Lescaut (Puccini) 1-14 VasD: Matthias Foremny; R: Philipp Himmelmann
Zwerg Nase (Hogarth) 2-23 VasD: Benjamin Gordon; R: Nicola Panzer
Fidelio (Beethoven) 8-22 VasD: Jun Märkl; R: Hans Neuenfels
Don Giovanni (Mozart) 11 Vas-26 BirzD: Stefan Soltesz; R: Doris Dörrie
Il turco in Italia (Rossini) 20 Vas-4 KovD: Alfred Eschwé; R: Christof Loy
Das schlaue Füchslein (Janáček) 9 Kov-5 BalD: Lawrence Foster; R: Johannes Erath
Così fan tutte (Mozart) 11 Kov-25 BirzD: Nicholas Carter; R: Marco Arturo Marelli
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 26 Kov-3 BalD: Pietro Rizzo
La bohème (Puccini) 2-12 BalD: Matthias Foremny; R: Guy Joosten
Salome (Strauss) 11-25 BalD: Sebastian Weigle; R: Willy Decker
Fürst Igor (Borodin) 21-30 BalR: David Pountney
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-8 GegD: Alfred Eschwé; R: Gilbert Deflo
Lear (Reimann) 4-17 GegD: Simone Young; R: Karoline Gruber
Almira (Handel) 25 Geg-19 BirzD: Alessandro De Marchi; R: Jetske Mijnssen
Das Rheingold (Wagner) 26 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Geg-9 BirzD: Joana Mallwitz; R: Jean-Pierre Ponnelle
Arabella (Strauss) 30 Geg-13 BirzD: Stefan Soltesz; R: Sven-Eric Bechtolf
Katja Kabanova (Janáček) 5-24 BirzD: Lothar Zagrosek; R: Willy Decker
Orontea (Cesti) 5-13 LiepD: Nicholas Carter; R: Anja Krietsch
Hannover, Niedersächsische Staatstheater  / 
Kiss me, Kate (Porter) 8 Rugs-3 SpalD: Benjamin Reiners; R: Bernd Mottl
L'opera seria (Gassmann) 9 Rugs-2 SpalD: Mark Rohde; R: Michiel Dijkema
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 21 Spal-7 GruodD: Karen Kamensek; R: Frank Hilbrich
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 Spal-1 VasD: Benjamin Reiners / Ivan Repušić; R: Alexander Charim
Vor dem Aufstand (Various) 2 Lapkr-5 KovD: Siegmund Weinmeister; R: Andrea Schwalbach
Freunde! (Androsch) 9 Lapkr-2 GruodD: Toshiaki Murakami; R: Tobias Ribitzki
Madame Butterfly (Puccini) 11 Lapkr-11 SausD: Mark Rohde; R: Peter Brenner(original), Charles Ebert(revival)
Die Reise nach Reims (Rossini) 29 Lapkr-7 VasD: Benjamin Reiners; R: Matthias Davids
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5 Gruod-5 SausD: Mark Rohde; R: Steffen Tiggeler
Così fan tutte (Mozart) 22 Gruod-28 BirzD: Karen Kamensek; R: Alexander Charim
Don Carlos (Verdi) 18 Saus-10 VasD: Mark Rohde; R: Christof Nel
Räuber Hotzenplotz (Tarkmann) 3 Vas-15 Geg
Orest (Trojahn) 8 Vas-16 BalD: Gregor Bühl; R: Enrico Lübbe
La traviata (Verdi) 16 Vas-20 BalD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
My Fair Lady (Loewe) 13 Kov-13 BalD: Siegmund Weinmeister; R: Bernd Mottl
Im Schatten des Maulbeerbaums (Rushton) 6 Bal-9 Birz
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 14 Bal-19 BirzD: Ivan Repušić; R: Ingo Kerkhof
Il Tabarro (Puccini) 27 Bal-19 GegD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Suor Angelica (Puccini) 27 Bal-19 GegD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Gianni Schicchi (Puccini) 27 Bal-19 GegD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 8-26 BirzD: Karen Kamensek; R: Benedikt von Peter
Carmen (Bizet) 14-25 BirzD: Ivan Repušić; R: Monique Wagemakers
Rigoletto (Verdi) 20-27 BirzD: Benjamin Reiners; R: Karsten Wiegand
L'opera seria (Gassmann) 24 Rugpj-8 RugsD: Mark Rohde; R: Michiel Dijkema
Ein Maskenball (Verdi) 14 Rugs-13 BirzD: Mark Rohde; R: Olivier Tambosi
Rigoletto (Verdi) 17 Rugs-8 LapkrD: Benjamin Reiners; R: Karsten Wiegand
Carmen (Bizet) 29 Rugs-14 GruodD: Anja Bihlmaier; R: Monique Wagemakers
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 13 Spal-19 LiepD: Karen Kamensek; R: Olivier Tambosi
Street Scene (Weill) 30 Spal-5 VasD: Benjamin Reiners; R: Bernd Mottl
La bohème (Puccini) 17 Lapkr-5 SausD: Benjamin Reiners; R: Chris Alexander
Kiss me, Kate (Porter) 27 Lapkr-25 SausD: Benjamin Reiners; R: Bernd Mottl
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-28 GruodD: Mark Rohde / Siegmund Weinmeister; R: Steffen Tiggele(original), Charles Ebert(revival)
Pagliacci (Leoncavallo) 10 Saus-5 BalD: Karen Kamensek; R: Philipp Himmelmann
Cavalleria rusticana (Mascagni) 10 Saus-5 BalD: Karen Kamensek; R: Philipp Himmelmann
Così fan tutte (Mozart) 15 Saus-6 BalD: Siegmund Weinmeister; R: Alexander Charim
Don Carlos (Verdi) 24 Saus-9 VasD: Mark Rohde; R: Christof Nel
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Vas-10 BalD: Anja Bihlmaier; R: Elisabeth Stöppler
La traviata (Verdi) 2 Kov-8 BalD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Die Schöne und das Tier (Grétry) 13 Kov-19 BirzD: Anja Bihlmaier; R: Zuzana Masaryk
Ein Sommernachtstraum (Britten) 29 Kov-3 LiepD: Karen Kamensek; R: Michiel Dijkema
My Fair Lady (Loewe) 24 Bal-18 GegD: Siegmund Weinmeister; R: Bernd Mottl
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 14 Geg-2 LiepD: Kaling Khouw; R: Markus Michael Tschubert
Don Giovanni (Mozart) 17 Geg-25 LiepD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 30 Geg-13 LiepD: Anja Bihlmaier; R: Ingo Kerkhof
Castor et Pollux (Rameau) 28 Birz-22 LiepD: Howard Arman; R: Alexander Charim
Heidelberg, Theater der Stadt Heidelberg  / 
Mazeppa (Tchaikovsky) 24 Lapkr-29 SausD: Yordan Kamdzhalov; R: Elisabeth Stöppler
Polifemo (Porpora) 7 Gruod-28 SausD: Wolfgang Katschner; R: Karoline Gruber
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 22 Gruod-24 GegD: Mirga Gražinytė; R: Nadja Loschky
Dionysos (Rihm) 8 Vas-19 BalD: Yordan Kamdzhalov; R: Ingo Kerkhof
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 Bal-20 GegD: Dietger Holm / Jan Schweiger; R: Antoine Uitdehaag
Un ballo in maschera (Verdi) 2 Birz-8 LiepD: Dietger Holm; R: Yona Kim
Tosca (Puccini) 14 Rugs-16 VasD: Yordan Kamdzhalov / Dietger Holm / Gad Kadosh; R: Andrea Schwalbach
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 24 Rugs-13 SpalD: Róbert Farkas; R: Nadja Loschky
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 Spal-25 SausD: Gad Kadosh; R: Antoine Uitdehaag
Iphigenie auf Tauris (Traetta) 21 Gruod-13 VasD: Wolfgang Katschner; R: Rudolf Frey
Un ballo in maschera (Verdi) 23 Saus-13 LiepD: Dietger Holm; R: Yona Kim
Rumor (Jost) 28 Kov-18 GegD: Yordan Kamdzhalov; R: Lorenzo Fioroni
Così fan tutte (Mozart) 10 Geg-4 LiepD: Yordan Kamdzhalov; R: Nadja Loschky
Akhnaten (Glass) 6 Birz-20 LiepD: Dietger Holm; R: Nanine Linning
Der Studentenprinz (Romberg) 18+ LiepD: Dietger Holm
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 7 Spal-27 SausD: Mirga Gražinyte; R: Nadja Loschky
Martha (Flotow) 17 Saus-18 Geg
Saul (Handel) 9 Vas-14 BalD: Andreas Spering; R: Lydia Steier
Minsk (Wilson,I) 3-22 KovD: Ruben Gazarian; R: Christian Marten-Molnár
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 6 Spal-10 LapkrD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Hello, Dolly! (Herman) 19 Lapkr-6 VasD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Otello (Verdi) 3 Bal-12 LiepD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Hellerau, KunstForumHellerau  / 
Pills or Serenades (Mello) 23 KovR: Adeline Rosenstein, Yvonne Harder
Weiße Rose (concert) (Zimmermann,U) 5 SpalD: Dominik Beykirch
Hildesheim, Theater für Niedersachsen  / 
Don Pasquale (Donizetti) 8 Rugs-3 KovD: Leif Klinkhardt; R: Axel Heil
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Spal-4 KovD: Werner Seitzer; R: Hans-Peter Lehmann
Ein Walzertraum (Straus) 19 Spal-17 SausD: Achim Falkenhausen; R: Werner Pichler
La bohème (Puccini) 28 Spal-21 GruodD: Leif Klinkhardt; R: Heinz Lukas-Kindermann
Das Land des Lächelns (Lehár) 1-22 GruodD: Leif Klinkhardt; R: Benjamin Sahler(original), Ute Stöckmann(revival)
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 9 Vas-3 GegD: Achim Falkenhausen; R: Wolfgang Quetes
Der fliegende Holländer (Wagner) 30 Kov-17 BirzD: Werner Seitzer; R: Karsten Barthold
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-14 KovD: Werner Seitzer; R: Ansgar Weigner
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 1 Spal-31 GruodD: Achim Falkenhausen; R: Wolfgang Quetes
Der fliegende Holländer (Wagner) 3 Spal-29 SausD: Werner Seitzer; R: Karsten Barthold
Noah und die Flut (Britten) 19 Spal-23 LapkrD: Achim Falkenhausen; R: Sascha Mink
Peter Grimes (Britten) 9 Lapkr-19 BalD: Leif Klinkhardt; R: Frank Van Laecke
Iphigenia in Aulis (concert) (Gluck) 25-26 SausD: Werner Seitzer
La cage aux folles (Herman) 15 Vas-20 LiepD: Leif Klinkhardt; R: Katja Buhl
Der Zarewitsch (Lehár) 22 Kov-11 LiepR: Klaus-Dieter Köhler
Fidelio (Beethoven) 17 Geg-13 LiepD: Werner Seitzer
Hof, Theater Hof  / 
Fidelio (Beethoven) 21 Rugs-25 GruodD: Arn Goerke; R: Christian Tombeil
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 26 Spal-6 BalD: Kai Tietje; R: Roland Hüve
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 30 Lapkr-12 GegD: Arn Goerke; R: Holger Seitz
Winterreise (Schubert) 3 Gruod
Die tote Stadt (Korngold) 8 Kov-21 BalD: Arn Goerke; R: Jens Pesel
Der Liebestrank (Donizetti) 8 Birz-14 LiepD: Ivo Hentschel; R: Ulrich Peters
Aida (Verdi) 20 Rugs-25 LapkrD: Arn Goerke; R: Klaus Kusenberg
La cage aux folles (Herman) 25 Spal-16 KovD: Ivo Hentschel; R: Reinhardt Friese
Frau Luna (Lincke) 20 Gruod-25 GegD: Roland Vieweg; R: Karsten Jesgarz
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 14 Kov-16 LiepD: Ivo Hentschel; R: Peter Kupke
Fräulein Julie (Bibalo) 27 Bal-21 BirzD: Roland Vieweg; R: Uwe Drechsel
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Birz-19 LiepD: Arn Goerke; R: François de Carpentries
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
Wilhelm Tell (Rossini) 22 Rugs-15 GruodD: Uwe Sandner; R: Urs Häberli
Im weißen Rößl (Benatzky) 3 Lapkr-7 BalD: Rodrigo Tomillo; R: Holger Pototzki
Nabucco (Verdi) 19 Saus-9 GegD: Markus Bieringer; R: Kerstin Maria Pöhler
Wozzeck (Berg) 2 Kov-13 BalD: Uwe Sandner; R: Urs Häberli
Messa da Requiem (Verdi) 24-28 KovD: Uwe Sandner
Così fan tutte (Mozart) 20 Bal-7 LiepD: Markus Bieringer; R: Andreas Bronkalla
Aida (John,E) 18 Geg-5 LiepD: Markus Bieringer; R: Johannes Reitmeier
Tod in Venedig (Britten) 14 Birz-6 LiepD: Uwe Sandner; R: Alvaro Schoeck
Regina (Lortzing) 21 Rugs-27 GruodD: Uwe Sandner; R: Hansgünther Heyme
Aida (John,E) 29 Rugs-25 GruodD: Markus Bieringer; R: Johannes Reitmeier
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 26 Spal-25 GegD: Rodrigo Tomillo; R: Reto Lang
Da kommt noch wer (Vaage) 2 Lapkr-25 SausD: Markus Bieringer; R: Bruno Berger-Gorski
Ein Mond aus kochender Milch (Kerger) 2 Lapkr-25 SausD: Markus Bieringer; R: Bruno Berger-Gorski
Viva la Mamma (Donizetti) 21 Gruod-13 BirzD: Rodrigo Tomillo; R: Anatol Preissler
Iphigenia in Aulis (Gluck) 22 Vas-3 GegD: Markus Bieringer; R: Benjamin Schad
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 6 Bal-4 LiepD: Uwe Sandner; R: Urs Häberli
Manon Lescaut (Puccini) 17 Geg-10 LiepD: Uwe Sandner; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
West Side Story (Bernstein) 14 Birz-13 LiepD: Markus Bieringer; R: Cusch Jung
Karlsruhe, Badisches Staatstheater  / 
Ritter Blaubart (Offenbach) 23 Rugs-9 LapkrD: Markus Bieringer; R: Aron Stiehl
Tannhäuser (Wagner) 7 Spal-9 BirzD: Justin Brown; R: Aron Stiehl
Rigoletto (Verdi) 10-27 SpalD: Johannes Willig; R: Jim Lucassen
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 14 Spal-30 GruodD: Justin Brown; R: Arila Siegert
Wallenberg (Tüür) 26 Spal-30 LapkrD: Johannes Willig; R: Tobias Kratzer
Carmen (Bizet) 3 Lapkr-23 BalD: Johannes Willig; R: Achim Thorwald
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Lapkr-23 SausD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 8 Gruod-28 BirzD: Florian Ziemen; R: Bernd Mottl
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Gruod-6 BalD: Christoph Gedschold; R: Ulrich Peters
Die Trojaner (Berlioz) 13 Saus-2 VasD: Justin Brown; R: David Hermann
Die Vestalin (Spontini) 26 Saus-26 GegD: Johannes Willig; R: Aron Stiehl
Der Sieg von Schönheit und Täuschung (Barry) 16-23 VasD: Richard Baker; R: Sam Brown
Der Sieg von Zeit und Wahrheit (Handel) 16-23 VasD: Richard Baker; R: Sam Brown
Alessandro (Handel) 20-24 VasD: Michael Form; R: Alexander Fahima
Robin Hood (Schwemmer) 3+ KovR: Nelly Danker
Tosca (Puccini) 9 Kov-7 BalD: Christoph Gedschold; R: John Dew
Das Rheingold (Wagner) 27 KovD: Justin Brown; R: Denis Krief
Die Walküre (Wagner) 28 KovD: Justin Brown; R: Denis Krief
Siegfried (Wagner) 30 KovD: Justin Brown; R: Denis Krief
Götterdämmerung (Wagner) 1 BalD: Justin Brown; R: Denis Krief
Border (Vollmer) 17 Bal-18 LiepD: Steven Moore; R: Ulrike Stöck
Die Regimentstochter (Donizetti) 20 Bal-3 LiepD: Johannes Willig; R: Aurelia Eggers
Die Passagierin (Weinberg) 18 Geg-14 LiepD: Christoph Gedschold; R: Holger Müller-Brandes
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 22 Birz-19 LiepR: Pavel Fieber
Peter Grimes (Britten) 6-18 LiepD: Justin Brown; R: Christopher Alden
Peter Grimes (Britten) 15 Rugs-30 LapkrD: Justin Brown; R: Christopher Alden
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 21 Rugs-17 SausD: Johannes Willig; R: Pavel Fieber
Die Regimentstochter (Donizetti) 3 Spal-27 LapkrD: Justus Thorau; R: Aurelia Eggers
Ein Maskenball (Verdi) 12 Spal-27 BirzD: Johannes Willig / Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 Spal-10 SausD: Christoph Gedschold; R: Achim Thorwald
Rigoletto (Verdi) 3 Lapkr-9 KovD: Johannes Willig; R: Jim Lucassen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-28 GruodD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-5 LiepD: Justin Brown; R: Lorenzo Fioroni
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Saus-28 BirzD: Christoph Gedschold; R: Ulrich Peters
Doctor Atomic (Adams) 25 Saus-25 GegD: Johannes Willig; R: Yuval Sharon
Tannhäuser (Wagner) 9 Vas-20 BalD: Justin Brown; R: Aron Stiehl
Riccardo Primo (Handel) 21-27 VasD: Michael Hofstetter; R: Benjamin Lazar
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 23 Vas-23 BalD: Christoph Gedschold; R: Annette Weber
Die Passagierin (Weinberg) 21 Kov-16 GegD: Christoph Gedschold; R: Holger Müller-Brandes
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 27 Bal-12 LiepD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 14 Birz-22 LiepD: Christoph Gedschold; R: Tobias Heyder
Die Nachtigall (Stravinsky) 14 Birz-22 LiepD: Christoph Gedschold; R: Tim Plegge
Boris Godunow (Musorgsky) 19-26 LiepD: Justin Brown; R: David Hermann
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
Orpheus (Henze) 15 Rugs-30 SpalD: Patrik Ringborg; R: Johannes Wieland
Fidelio (Beethoven) 22 Rugs-18 GegD: Yoel Gamzou; R: Elmar Gehlen
A Midsummer Night's Dream (Britten) 26 Rugs-10 LapkrD: Alexander Hannemann; R: Nadja Loschky
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 27 Spal-31 GegD: Alexander Hannemann / Thomas Rimes / Xin Tan; R: Dominique Mentha
Das tapfere Schneiderlein (Mitterer) 3 Lapkr-16 VasD: Giulia Glennon; R: Espen Fegran
Così fan tutte (Mozart) 8 Gruod-22 GegD: Patrik Ringborg / Alexander Hannemann; R: Patrick Schlösser
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 Gruod-13 SausD: Patrik Ringborg; R: Elmar Gehlen
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Saus-7 BalD: Patrik Ringborg / Alexander Hannemann; R: Katharina Thoma
Evita (Lloyd Webber) 26 Saus-4 LiepD: Yoel Gamzou / Thomas Rimes / Xin Tan; R: Tom Ryser
Otello (Verdi) 2 Vas-31 KovD: Yoel Gamzou; R: Volker Schmalöer
L'olimpiade (Vivaldi) 9 Kov-30 GegD: Jörg Halubek; R: Dominique Mentha
Tannhäuser (Wagner) 16 Bal-22 BirzD: Patrik Ringborg; R: Lorenzo Fioroni
The Turn of the Screw (Britten) 15 Birz-6 LiepD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterhazy
Tosca (Puccini) 21 Rugs-19 BalD: Yoel Gamzou / Patrik Ringborg; R: Adriana Altaras
La bohème (Puccini) 27 Rugs-31 SausD: Alexander Hannemann / Thomas Rimes; R: Philipp Kochheim
The Turn of the Screw (Britten) 4-27 SpalD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterhazy
Samson und Dalila (concert) (Saint-Saëns) 12 Spal-17 LapkrD: Yoel Gamzou
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-11 LiepD: Patrik Ringborg / Yoel Gamzou / Alexander Hannemann; R: Volker Schmalöer
Saul (Handel) 14 Gruod-27 KovD: Jörg Halubek; R: Katharina Thoma
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 Gruod-4 SausD: Patrik Ringborg; R: Elmar Gehlen
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 1 Vas-13 LiepD: Marco Zeiser Celesti; R: Patrick Schlösser
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Vas-4 GegD: Alexander Hannemann / Xin Tan; R: Katharina Thoma
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 1 Kov-5 BirzD: Alexander Hannemann; R: Stephan Müller
La Voix humaine (Poulenc) 1 Kov-5 BirzD: Alexander Hannemann; R: Stephan Müller
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 24 Geg-28 BirzD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz
Rigoletto (Verdi) 5-12 LiepD: Yoel Gamzou; R: Sonja Trebes
Kiel, Theater Kiel  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 9 Rugs-12 BirzD: Michael Nündel; R: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 Rugs-9 BirzD: Leo Siberski; R: Thomas Wünsch
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Spal-4 SausD: Mariano Rivas; R: Lars Peter
La Voix humaine (Poulenc) 5 Lapkr-3 GruodD: Mzia Jajanidze; R: Tobias Ribitzki
Agrippina (Handel) 10 Lapkr-15 BirzD: Rubén Dubrovsky; R: Arila Siegert
Der fliegende Holländer (Wagner) 26 Saus-17 GegD: Georg Fritzsch; R: Carlos Wagner
Sekretärinnen (Wittenbrink) 30 Saus-9 GegD: Michael Nündel; R: Jörg Diekneite, Daniel Karasek
Don Giovanni (Mozart) 9 Kov-20 BirzD: Leo Siberski; R: Dariusch Yazdkhasti
Pit und Paula - Frisch versalzen (Wilden,B) 5-26 BalD: Michael Nündel; R: Nele Tippelmann
Schachnovelle (Halffter) 18 Geg-19 BirzD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Der Troubadour (Verdi) 17-25 RugpjD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 Rugs-29 Gruod
Sekretärinnen (Wittenbrink) 8 Rugs-21 BalD: Michael Nündel; R: Jörg Diekneite, Daniel Karasek
La traviata (Verdi) 14 Rugs-27 GruodD: Leo Siberski; R: Uwe Schwarz
Jenůfa (Janáček) 28 Rugs-28 LapkrD: Leo Siberski; R: Arila Siegert
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 9 Lapkr-20 VasD: Michael Nündel; R: Michiel Dijkema
Madama Butterfly (Puccini) 14 Gruod-19 VasD: Leo Siberski; R: Matthias von Stegmann
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Gruod-26 Saus
Tristan und Isolde (Wagner) 25 Saus-9 BirzD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 15 Kov-22 GegD: Leo Siberski; R: Adriana Altaras
Ariadne auf Naxos (Strauss) 10 Geg-25 BirzD: Georg Fritzsch; R: Roman Hovenbitzer
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
The Rake's Progress (Stravinsky) 10 Lapkr-10 VasD: Enrico Delamboye; R: Gabriele Wiesmüller
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 18 Lapkr-27 SausD: Karsten Huschke; R: Marcus Lobbes
Die Zauberflöte (Mozart) 22 Gruod-16 SausD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Evita (Lloyd Webber) 29 Gruod-12 GegD: Christopher Bruckman; R: Markus Dietze
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Vas-5 GegD: Enrico Delamboye; R: Kathrin Prick
Weiße Rose (Zimmermann,U) 26 Kov-22 GegD: Arno Waschk; R: Anja Nicklich
Die Dreigroschenoper (Weill) 13 Bal-24 GegD: Karsten Huschke; R: Markus Dietze
Rigoletto (Verdi) 27 Bal-23 BirzD: Leslie Suganandarajah; R: Gabriele Wiesmüller
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 1-15 BirzD: Enrico Delamboye
Der Freischütz (Weber) 21 Rugs-20 VasD: Enrico Delamboye; R: Philipp Kochheim
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-27 BirzD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Die Zauberflöte (Mozart) 5-25 Gruod
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26-29 Gruod
Die verkaufte Braut (Smetana) 18 Saus-26 GegD: Joseph Bousso; R: Thomas Münstermann
Abu Hassan (Weber) 8 Kov-10 GegD: NN; R: Doris Schumacher
Salome (Strauss) 22 Kov-29 BirzD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 Geg-6 LiepD: Leslie Suganandarajah; R: Beate Baron
Köln, Oper Köln  / 
La forza del destino (Verdi) 16 Rugs-3 SpalD: Will Humburg; R: Olivier Py
Le nozze di Figaro (Mozart) 12 Spal-4 LapkrD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
My Fair Lady (Loewe) 27 Spal-31 GruodD: Andreas Schüller; R: Dietrich W Hilsdorf
Der Rauber Hotzenplotz (Tarkmann) 27 Spal-21 GruodD: Raimund Laufen; R: Eike Ecker
Fidelio (Beethoven) 18 Lapkr-7 GruodD: Markus Poschner
Così fan tutte (Mozart) 24 Lapkr-3 SausD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
La clemenza di Tito (Mozart) 15 Gruod-6 SausD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
L'Artaserse (concert) (Vinci) 19-27 GruodD: Diego Fasolis
Anna Bolena (Donizetti) 17 Vas-10 KovD: Alessandro De Marchi; R: Tobias Hoheisel, Imogen Kogge
Aschenputtel (Wolf-Ferrari) 8 Kov-12 BalD: Raimund Laufen; R: Brigitta Gillessen
The Turn of the Screw (Britten) 17 Kov-6 BalD: Raimund Laufen; R: Benjamin Schad
Parsifal (Wagner) 29 Kov-14 BalD: Markus Stenz; R: Carlus Padrissa, La Fura dels Baus
Die Gezeichneten (Schreker) 20 Bal-18 GegD: Markus Stenz; R: Patrick Kinmonth
Schwester Angelica (Puccini) 9-30 GegD: Dirk Kaftan; R: Sabine Hartmannshenn, Eva-Maria Höckmayr, Gabriele Rech
Der Mantel (Puccini) 9-30 GegD: Dirk Kaftan; R: Sabine Hartmannshenn, Eva-Maria Höckmayr, Gabriele Rech
Gianni Schicchi (Puccini) 9-30 GegD: Dirk Kaftan; R: Sabine Hartmannshenn, Eva-Maria Höckmayr, Gabriele Rech
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9-29 BirzD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 14-30 BirzD: Raimund Laufen; R: Elena Tzavara
Attila (Verdi) 21-23 BirzD: Claude Schnitzler
Der Rauber Hotzenplotz (Tarkmann) 14 Rugs-26 LapkrD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Tosca (Puccini) 15-28 RugsD: Markus Stenz; R: Thilo Reinhardt
Wozzeck (Berg) 29 Rugs-12 SpalD: Markus Stenz; R: Ingo Kerkhof
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 20 Spal-3 LapkrD: Marc Piollet; R: Dietrich W Hilsdorf
Alcina (Handel) 26 Spal-31 LapkrD: Konrad Junghänel; R: Ingo Kerkhof
Rigoletto (Verdi) 24 Lapkr-1 GruodD: Gerrit Prießnitz; R: Katharina Thalbach
Musik (Langemann) 7-22 GruodD: Walter Kobéra; R: Helene Hegemann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-26 GruodD: Markus Stenz; R: Jürgen Rose
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Gruod-4 SausD: Gerrit Prießnitz
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 17-31 SausD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
La forza del destino (Verdi) 18-26 SausD: Will Humburg; R: Olivier Py
Schneewittchen (Lange) 13-27 KovD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 16-23 KovD: Claude Schnitzler; R: Tilman Knabe
Jakob Lenz (Rihm) 22 Kov-13 BalD: Alejo Perez; R: Beatrice Lachaussée
Winterreise (Schubert) 4 Bal
Der Freischütz (Weber) 12-27 BalD: Markus Stenz; R: Viesturs Kairišs
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 26 Bal-11 BirzD: Rainer Mühlbach
Otello (Verdi) 18 Geg-1 BirzD: Will Humburg; R: Johannes Schaaf
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Birz-6 LiepD: Andreas Schüller; R: Bernd Mottl
Les Enfants Terribles (Glass) 25 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Anna Horn, Elena Tzavara, Götz Leineweber
Krefeld, Theater Krefeld  / 
Mazeppa (Tchaikovsky) 3 Lapkr-28 GruodD: Mihkel Kütson / Alexander Steinitz; R: Helen Malkowsky
Lustigen Nibelungen (Straus) 6 Lapkr-5 BalD: Andreas Fellner; R: Hinrich Horstkotte
Das Land des Lächelns (Lehár) 8 Gruod-15 KovD: Alexander Steinitz; R: Jakob Peters-Messer
Die Fledermaus (Strauss,J) 15 Gruod-7 GegD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 12 Saus-27 KovD: Karsten Seefing; R: Jürgen Pöckel
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 2 Vas-16 LiepD: Alexander Steinitz; R: Kobie van Rensburg
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 9 Kov-24 GegD: Mihkel Kütson; R: Matthias Oldag
Das Land des Lächelns (Lehár) 4 Spal-29 GruodD: Alexander Steinitz; R: Jakob Peters-Messer
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 13 Spal-11 KovD: Alexander Steinitz; R: Andreas Baesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Lapkr-18 SausD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Manon (Massenet) 1 Kov-3 LiepD: Mihkel Kütson; R: François de Carpentries
Don Giovanni (Mozart) 10 Geg-5 LiepD: Alexander Steinitz; R: Kobie van Rensburg
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Ariadne auf Naxos (Strauss) 22 Rugs-31 GruodD: Matthias Foremny / Ulf Schirmer; R: Karoline Gruber
Tosca (Puccini) 3 Spal-15 BirzD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Spal-14 BirzD: William Lacey / Joongbae Jee; R: Volker Vogel
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Spal-14 KovD: William Lacey / Matthias Foremny / Milko Milev; R: Ralf Nürnberger
Rigoletto (Verdi) 13 Spal-24 KovD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 17 SpalD: Bo Price; R: Anna Evans
My Fair Lady (Loewe) 19 Spal-9 LiepD: Roland Seiffarth; R: Karl Zugowski
Der Graf von Monte Christo (Wildhorn) 24 Spal-5 LiepD: Stefan Diederich; R: Cusch Jung
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 31 Spal-10 VasD: Anthony Bramall / William Lacey; R: Claus Guth
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 3 Lapkr-14 LiepD: Roland Seiffarth; R: Franziska Severin
Das schlaue Füchslein (Janáček) 10 Lapkr-2 BirzD: Matthias Foremny; R: Lotte de Beer
Macbeth (Verdi) 11 Lapkr-21 GruodD: Matthias Foremny; R: Peter Konwitschny
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 23 Lapkr-31 GegD: William Lacey; R: Kerstin Polenske
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 30 Lapkr-20 GruodD: Ulf Schirmer / Anthony Bramall; R: Birgit Eckenweber
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 1 Gruod-3 KovD: Roland Seiffarth; R: Günter Lohse
La bohème (Puccini) 9 Gruod-25 SausD: William Lacey; R: Peter Konwitschny
Nabucco (Verdi) 6 Saus-9 BirzD: Anthony Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 13 Saus-19 GegD: Ulf Schirmer; R: Jochen Biganzoli
Der Ring für Kinder (Wagner) 19 Saus-21 GegD: Stefan Diederich; R: Jasmin Solfaghari
Così fan tutte (Mozart) 26 Saus-22 BirzD: Anthony Bramall; R: Peter Konwitschny
Parsifal (Wagner) 13 Vas-20 GegD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
Die Feen (Wagner) 16 Vas-24 GegD: Ulf Schirmer; R: Renaud Doucet
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 2 Kov-25 GegD: Matthias Foremny; R: Nicolas Joel
Pinocchio (Valtinoni) 16 Kov-7 BirzD: Matthias Foremny; R: Gundula Nowack
Der Wildschütz (Lortzing) 29 Kov-21 BirzD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Crazy For You (Gershwin) 6 Bal-7 BirzD: Stefan Diederich; R: Kerstin Polenske
Der Zarewitsch (Lehár) 13 Bal-28 BirzD: Roland Seiffarth; R: Volker Vogel
Das Fürstenkind (Lehár) 26 Bal-30 BirzD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Das Rheingold (Wagner) 4 Geg-16 BirzD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Der fliegende Holländer (Wagner) 26 GegD: Anthony Bramall; R: Johanna Mangold, Anthony Bramall
Frau Luna (Lincke) 1 Birz-12 LiepD: Stefan Diederich; R: Dominik Wilgenbus
Das Rheingold (Wagner) 22 Rugs-10 LapkrD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Das Liebesverbot (Wagner) 29 Rugs-28 GegD: Matthias Foremny / Jeremy Carnall; R: Aron Stiehl
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 5 Spal-20 VasD: Roland Seiffarth; R: Franziska Severin
Die Zauberflöte (Mozart) 6 Spal-15 KovD: Jeremy Carnall; R: Ralf Nürnberger
Rigoletto (Verdi) 10 Spal-21 KovD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Nabucco (Verdi) 18 Spal-22 KovD: Anthony Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf
Tosca (Puccini) 19 Spal-3 GegD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Dornröschen (Humperdinck) 26 Spal-28 VasD: Anthony Bramall
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 29 Spal-16 GegD: Margherita Colombo; R: Gundula Nowack
Frau Luna (Lincke) 31 Spal-31 GruodD: Stefan Diederich / Christoph-Johannes Eichhorn; R: Dominik Wilgenbus
La traviata (Verdi) 2 Lapkr-29 GegD: NN; R: Andreas Homoki
Der Wildschütz (Lortzing) 9 Lapkr-2 VasD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 14 Lapkr-18 SausD: Stefan Diederich; R: Cusch Jung
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Lapkr-4 BalD: Roland Seiffarth; R: Volker Vogel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5-27 GruodD: Ulf Schirmer; R: Birgit Eckenweber
Die Walküre (Wagner) 7 Gruod-11 SausD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Pinocchio (Valtinoni) 11 Gruod-8 GegR: Gundula Nowack
La bohème (Puccini) 20 Gruod-1 SausD: Matthias Foremny; R: Peter Konwitschny
Elektra (Strauss) 12 Saus-31 GegD: Ulf Schirmer; R: Peter Konwitschny
Der Ring für Kinder (Wagner) 8 Vas-22 BirzD: Stefan Diederich; R: Jasmin Solfaghari
Don Pasquale (Donizetti) 8 Vas-11 GegD: Anthony Bramall; R: Lindy Hume
Der Rosenkavalier (Strauss) 15 Vas-8 BirzD: Ulf Schirmer; R: Alfred Kirchner(original), Gundula Nowack(revival)
My Fair Lady (Loewe) 19 Vas-17 BirzD: Stefan Diederich / Frank-Michael Erben; R: Karl Zugowski
Manon Lescaut (Puccini) 22 Vas-10 GegD: Anthony Bramall; R: Giancarlo del Monaco
Der Graf von Monte Christo (Wildhorn) 27 Vas-29 GegD: Stefan Diederich; R: Cusch Jung
Die lustige Witwe (Lehár) 22 Kov-13 LiepD: Stefan Diederich / Georg Fritzsch; R: Volker Vogel
Parsifal (Wagner) 30 Kov-18 BalD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
The Rake's Progress (Stravinsky) 6 Bal-18 GegD: Anthony Bramall; R: Damiano Michieletto
Die Feen (Wagner) 20 Bal-27 BirzD: Matthias Foremny; R: Renaud Doucet
Der Opernball (Heuberger) 10 Geg-8 LiepD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Der Waffenschmied (Lortzing) 24 Geg-15 BirzD: Stefan Diederich; R: Stefan Petraschewsky
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 14-28 BirzD: Ulf Schirmer; R: Balázs Kovalik
Messa da Requiem (Verdi) 29 BirzD: Anthony Bramall
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
Le cinesi (Gluck) 9 RugsD: Werner Ehrhardt; R: Igor Folwill
Leinen aus Smyrna (Rushton) 24-25 LapkrD: Herbert Götz; R: Gabriele Rech
Peters Bryllup (Schultz) 16 BirzD: Werner Ehrhardt
Serse (Handel) 21 RugsD: Wolfgang Katschner; R: André Bücker
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 3 LapkrD: Werner Ehrhardt
La Dirindina (Scarlatti,D) 25-26 BalD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
La serva padrona (Pergolesi) 25-26 BalD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
Lubeck, Theater Lübeck  / 
Parsifal (Wagner) 2 Rugs-5 GegD: Roman Brogli-Sacher; R: Anthony Pilavachi
Elektra (Strauss) 12 Spal-14 KovD: Roman Brogli-Sacher; R: Reto Nickler
My Fair Lady (Loewe) 17 Spal-24 GegD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
La vida breve (Falla) 18 Spal-8 GruodD: Roman Brogli-Sacher; R: Rosetta Cucchi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 Spal-8 GruodD: Roman Brogli-Sacher; R: Rosetta Cucchi
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 26 Spal-15 GruodD: NN; R: Wolf Widder
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 Lapkr-12 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7 Gruod-5 SausD: Ludwig Pflanz; R: Herbert Adler
Macbeth (Verdi) 11 Saus-7 BirzD: NN; R: Alberto Triola
Idomeneo re di Creta (Mozart) 22 Vas-9 BirzD: Giuseppe Finzi; R: Rosetta Cucchi
Evita (Lloyd Webber) 8 Kov-8 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Jörg Fallheier
Die tote Stadt (Korngold) 5 Bal-15 BirzD: Brian Schembri; R: Dieter Kaegi
Thaïs (Massenet) 17 Geg-13 BirzD: Daniel Inbal; R: Marc Adam
Der Mann von La Mancha (Leigh) 23 Rugpj-19 BalD: Ludwig Pflanz; R: Pascale Chevroton
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13 Rugs-21 LapkrD: Andreas Wolf; R: Rosetta Cucchi
Siegfried für Kinder (Wagner) 22 Rugs-25 Vas
Tristan und Isolde (Wagner) 6 Spal-11 GegD: Roman Brogli-Sacher; R: Anthony Pilavachi
Thaïs (Massenet) 18 Spal-9 VasD: Andreas Wolf; R: Marc Adam
Don Carlos (Verdi) 8 Lapkr-22 KovD: Ryusuke Numajiri; R: Sandra Leupold
Rigoletto für Jugendliche (Verdi) 9 Lapkr-18 Vas
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 Gruod-6 VasD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 Gruod-5 SausD: Ludwig Pflanz; R: Herbert Adler
Der Wildschütz (Lortzing) 17 Saus-22 BirzD: NN; R: Anthony Pilavachi
Armide (Gluck) 28 Vas-26 BirzD: Christoph Spering; R: Michael Wallner
My Fair Lady (Loewe) 7 Kov-27 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Madama Butterfly (Puccini) 21 Kov-13 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Jürgen Pöckel
Der Zwerg (Zemlinsky) 8 Bal-14 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Bernd Reiner Krieger
Eine florentinische Tragödie (Zemlinsky) 8 Bal-14 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Bernd Reiner Krieger
La cenerentola (Rossini) 30 Geg-28 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Cordula Däuper
The Brothers (Antheil) 5-19 Birz
Venus in Africa (Antheil) 5-19 Birz
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 22 Rugs-25 GruodD: Gernot Sahler / Nezih Seckin / Urs-Michael Theus; R: Hajo Fouquet
Die chinesische Nachtigall (Hilsberg) 29 Rugs-22 GruodD: Deborah Coombe; R: Nilufar K Münzing
Die Fledermaus (Strauss,J) 11 Spal-30 SausD: Nezih Seckin; R: Iris Ini Gerath
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 17 Lapkr-13 GruodD: Nezih Seckin; R: Friedrich von Mansberg
Julius Caesar (Handel) 11 Saus-7 KovD: Kathy Nierenz / Daniel Stickan; R: Friedrich von Mansberg
Madama Butterfly (Puccini) 2 Kov-29 GegD: Urs-Michael Theus; R: Hajo Fouquet
Zar und Zimmermann (Lortzing) 22-30 BirzD: Nezih Seckin; R: Iris Ini Gerath
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Rugs-25 GruodD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Zar und Zimmermann (Lortzing) 3 Spal-1 KovD: Nezih Seckin; R: Iris Ini Gerath
Werther (Massenet) 12 GruodD: Thomas Dorsch; R: Friedrich von Mansberg
Max und Moritz (Hilsberg) 19 SausD: Deborah Coombe; R: Nilufar K Münzing
Carmina Burana (Orff) 8 Kov-11 BirzD: Thomas Dorsch / Joachim Vogelsänger / Henning Voss; R: Hajo Fouquet
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Birz-6 LiepD: Thomas Dorsch; R: Iris Ini Gerath
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Don Carlos (Verdi) 15 Rugs-25 LapkrD: Michael Balke / Hermann Dukek; R: Bruno Berger-Gorski
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 6 Spal-19 SausD: Kimbo Ishii-Eto; R: Christian Poewe
Carmina Burana (Orff) 7 Spal-26 GegD: Michael Balke; R: Gonzalo Galguera
Die Dreigroschenoper (Weill) 20 Spal-15 GruodD: Maria Hinze; R: Jan Jochymski
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Lapkr-6 SausD: Michael Balke / Pawel Poplawski; R: Karen Stone
Sweeney Todd (Sondheim) 17 Lapkr-9 GegD: David Levi; R: Leonard Prinsloo
Hello, Dolly! (Herman) 6 Gruod-20 GegD: Martin Wagner; R: Leonard Prinsloo
Madame Butterfly (Puccini) 7 Gruod-5 SausD: Kimbo Ishii-Eto / Pawel Poplawski; R: Olivia Fuchs
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 Saus-17 KovD: Michael Balke / Kimbo Ishii-Eto; R: Karen Stone
Ein Sommernachtstraum (Britten) 26 Saus-6 BalD: Pawel Poplawski; R: Aniara Amos
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 7 Vas-7 BalD: Pawel Poplawski; R: Christian von Götz
Kiss me, Kate (Porter) 16 Kov-2 BirzD: Kimbo Ishii-Eto; R: Walter Sutcliffe
El rey de Harlem (Henze) 12 BalD: Hermann Dukek; R: Johannes Bergmann
Maria Stuarda (Donizetti) 13 Bal-4 BirzD: Michael Balke; R: Karen Stone
Tristan und Isolde (Wagner) 11 Geg-1 BirzD: Kimbo Ishii-Eto; R: Stephen Lawless
Les Miserables (Schoenberg,C) 21 Birz-20 LiepD: Pawel Poplawski / Hermann Dukek; R: Gil Mehmert
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 14 Rugs-12 SausD: Michael Balke; R: Karen Stone
Kiss me, Kate (Porter) 20 Rugs-26 SausD: Kimbo Ishii-Eto / Martin Wagner; R: Walter Sutcliffe
Don Giovanni (Mozart) 22 Rugs-20 SpalD: Pawel Poplawski / Michael Balke; R: Oliver Knopik
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 SpalD: Hermann Dukek; R: Lucas Simon
Macbeth (Verdi) 2 Lapkr-27 BalD: Kimbo Ishii-Eto; R: Volker Lösch
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 16 Lapkr-2 KovD: Michael Balke; R: Therese Schmidt
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Lapkr-14 GruodD: Kimbo Ishii-Eto; R: Holger Pototzki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-30 GruodD: Michael Balke; R: Karen Stone
Sweeney Todd (Sondheim) 18 Gruod-30 GegD: David Levi; R: Leonard Prinsloo
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 25 Saus-31 GegD: Michael Balke / Pawel Poplawski; R: Christian von Götz
Der Rosenkavalier (Strauss) 22 Vas-10 GegD: Kimbo Ishii-Eto / Michael Balke; R: Olivia Fuchs
Otto (Handel) 15-22 KovD: Stephan Schultz; R: Arila Siegert
Der Bettelstudent (Millöcker) 3-23 GegD: Pawel Poplawski; R: Nico Rabenald
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
Elektra (Strauss) 7 Rugs-25 SausD: Hermann Bäumer; R: Tilman Knabe
Così fan tutte (Mozart) 9 Spal-2 BalD: Andreas Hotz; R: Johannes Schütz
Fatinitza (Suppé) 2 Lapkr-8 KovD: Florian Csizmadia; R: Lydia Steier
Der Prinz von Homburg (Henze) 12 Saus-3 GegD: Hermann Bäumer; R: Christof Nel
Stabat Mater (Pergolesi) 31 Saus-12 GegD: Stephan Zilias; R: Georg Schütky
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 23 Kov-26 GegD: Florian Csizmadia; R: Johannes Erath
Tristan und Isolde (Wagner) 20 Bal-9 GegD: Hermann Bäumer; R: Tilman Knabe
Gerusalemme liberata (Pallavicino) 17 Geg-20 BirzD: Wolfgang Katschner; R: Sandra Leupold
Macbeth (Verdi) 9-26 BirzD: Hermann Bäumer; R: Tatjana Gürbaca
Mefistofele (Boito) 6 Rugs-25 SpalD: Hermann Bäumer; R: Lorenzo Fioroni
Macbeth (Verdi) 19 Rugs-3 SpalD: Hermann Bäumer; R: Tatjana Gürbaca
Rinaldo (Handel) 31 Spal-30 LapkrD: Hermann Bäumer; R: Tatjana Gürbaca
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 10+ LapkrD: Florian Csizmadia; R: Johannes Erath
La traviata (Verdi) 11+ SausD: Florian Csizmadia; R: Vera Nemirova
Don Giovanni (Mozart) 22+ KovD: Hermann Bäumer; R: Tilman Knabe
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
Temistocle (Bach,JC) 21 Rugs-20 LiepD: Joseph Trafton; R: Joachim Schlömer, Sebastian Bauer
Lohengrin (Wagner) 28 Rugs-1 LapkrD: Alois Seidlmeier; R: Tilman Knabe
Turandot (Puccini) 30 Rugs-18 SausD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber
The Outcast (Neuwirth) 14 Spal-5 GruodD: Joseph Trafton; R: Michael Simon
La fanciulla del West (Puccini) 20 Spal-5 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Tilman Knabe
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Spal-9 BirzD: Joseph Trafton; R: Joachim Schlömer
Die Fledermaus (Strauss,J) 11 Lapkr-6 LiepD: Alois Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel
Werther (Massenet) 17 Lapkr-20 KovD: Alois Seidlmeier; R: David Mouchtar-Samorai
Un ballo in maschera (Verdi) 18 Lapkr-13 SausD: Joseph Trafton; R: Werner Schroeter
Siegfried (Wagner) 1 Gruod-4 LiepD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer, Sebastian Bauer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 Gruod-1 VasD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum
Tosca (Puccini) 12 Gruod-12 GegD: Dan Ettinger; R: Renate Ackermann
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Saus-18 GegD: Alois Seidlmeier; R: Monique Wagemakers
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 9 Saus-20 GegD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber
Don Carlos (Verdi) 2 Vas-23 LiepD: Alois Seidlmeier; R: Jens Daniel Herzog
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Vas-4 GegD: Joseph Trafton; R: Christian Pade
Götterdämmerung (Wagner) 22 Kov-7 LiepD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Parsifal (Wagner) 29 Kov-19 GegD: Alois Seidlmeier; R: Hans Schüler
Das Rheingold (Wagner) 11 Bal-28 BirzD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Die Walküre (Wagner) 25 Bal-30 BirzD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Der Idiot (Weinberg) 5 Geg-17 LiepD: Thomas Sanderling; R: Regula Gerber
Szenen aus Goethes Faust (concert) (Schumann) 15 Geg-14 LiepD: Joseph Trafton
Otello (Verdi) 29 Geg-16 LiepD: Dan Ettinger; R: Chris Alexander
Neumond (Ronchetti) 4-6 BirzD: Joseph Trafton; R: Christian Pade
Company (Sondheim) 15 Birz-21 LiepD: William Ward; R: Roland Hüve
The Turn of the Screw (Britten) 12-24 LiepD: Joseph Trafton; R: Frank Hilbrich
Simon Boccanegra (Verdi) 25 LiepD: Alois Seidlmeier; R: David Mouchtar-Samorai
The Turn of the Screw (Britten) 20 Rugs-4 BalD: Joseph Trafton; R: Frank Hilbrich
Company (Sondheim) 21 Rugs-22 KovD: Christiaan Crans; R: Roland Hüve
Simon Boccanegra (Verdi) 25 Rugs-5 SausD: Alois Seidlmeier; R: David Mouchtar-Samorai
Madama Butterfly (Puccini) 2 Spal-15 VasD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum
Der Freischütz (Weber) 25 Spal-27 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Armin Holz
My Fair Lady (Loewe) 26-29 SpalD: Joseph Trafton; R: Helmut Baumann, Jürg Burth
La scala di seta (Rossini) 7 Lapkr-19 SausD: Alois Seidlmeier; R: Lukas Hemleb
Carmina Burana (concert) (Orff) 22 Lapkr-7 VasD: Dan Ettinger
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 LapkrD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum
Falstaff (Verdi) 14 Gruod-4 BirzD: Dan Ettinger; R: Christof Nel
Don Carlos (Verdi) 29 Gruod-29 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Jens-Daniel Herzog
Der Idiot (Weinberg) 12 Saus-22 VasD: Thomas Sanderling; R: Regula Gerber
Der Sturm (Purcell) 18+ SausR: Calixto Bieito
Die Zauberflöte (Mozart) 9 VasD: Joseph Trafton; R: Joachim Schloemer
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 14 Vas-30 LiepD: Dan Ettinger; R: Cordula Däuper
Elektra (Strauss) 14-27 KovD: Dan Ettinger; R: Ruth Berghaus
Stiffelio (Verdi) 29 Kov-5 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Regula Gerber
Der Rosenkavalier (Strauss) 7 Geg-22 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Oliver Tambosi
Böse Geister (Hölszky) 31 Geg-29 LiepR: Joachim Schlömer
Mitridate, re di Ponto (Mozart) 13 LiepD: Dennis Russell Davies; R: Nicolas Brieger
Opera anthology (Mozart) 13 Liep
Meiningen, Das Meininger Theater  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 28 Rugs-24 KovD: Sierd Quarré / Gregor Rot; R: Rudolf Frey
Ein Maskenball (Verdi) 27 SpalD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Lapkr-22 VasD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Saus-2 BirzD: Gregor Rot; R: Georg Blüml
Das Liebesverbot (Wagner) 2 Vas-22 GegD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Tristan und Isolde (Wagner) 1 Kov-21 BirzD: Philippe Bach; R: Gerd Heinz
Der Bettelstudent (Millöcker) 10 Geg-14 LiepD: Gregor Rot; R: Wolfgang Quetes
I puritani (Bellini) 5-13 LiepD: Leo McFall; R: Bernd-Dieter Müller
I puritani (Bellini) 15 Rugs-9 GegD: Leo McFall; R: Bernd-Dieter Müller
Der Bettelstudent (Millöcker) 28 Rugs-6 LiepD: Gregor Rot; R: Wolfgang Quetes
Rigoletto (Verdi) 18 Spal-29 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Requiem (Verdi) 26 SpalD: Leo McFall
Tristan und Isolde (Wagner) 1 Lapkr-9 SausD: Philippe Bach; R: Gerd Heinz
Anya 17 (Gorb) 28 Lapkr-8 VasD: Leo McFall; R: Mareike Zimmermann
Der Zarewitsch (Lehár) 24 Saus-7 BirzD: Gregor Rot; R: Lars Wernecke
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Vas-17 LiepD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Der Rosenkavalier (Strauss) 4 Bal-16 LiepD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Gianni Schicchi (Puccini) 20 Birz-5 LiepD: Leo McFall; R: Gerd Heinz
Der Bajazzo (Leoncavallo) 20 Birz-5 LiepD: Leo McFall; R: Gerd Heinz
Mönchengladbach, Theater Mönchengladbach  / 
Norma (Bellini) 29 Rugs-12 GruodD: Andreas Fellner; R: Thomas Wünsch
Le Villi (Puccini) 20+ SausD: Mihkel Kütson; R: Beverly Blankenship
Suor Angelica (Puccini) 20+ SausD: Mihkel Kütson; R: Beverly Blankenship
Die Fledermaus (Strauss,J) 25+ VasD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Maskerade (Nielsen,C) 12 Bal-17 LiepD: Alexander Steinitz; R: Aron Stiehl
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 22 Birz-27 LiepD: Alexander Steinitz; R: Andreas Baesler
Stiffelio (Verdi) 28 Rugs-7 KovD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 20 Spal-28 GruodD: Mihkel Kütson; R: Matthias Oldag
My Fair Lady (Loewe) 17 Lapkr-30 KovD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 Saus-24 BalD: Alexander Steinitz; R: Jakob Peters-Messer
Mazeppa (Tchaikovsky) 13 Saus-24 BalD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
München, Bayerische Staatsoper  / 
Tannhäuser (Wagner) 23 Rugs-2 SpalD: Kent Nagano; R: David Alden(original), Natascha Ursuliak(revival)
Fidelio (Beethoven) 30 Rugs-30 SpalD: Eivind Gullberg Jensen; R: Calixto Bieito
Tosca (Puccini) 7-25 SpalD: Carlo Montanaro; R: Luc Bondy
Babylon (Widmann) 27 Spal-10 LapkrD: Kent Nagano; R: Carlus Padrissa
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 28 Spal-4 LapkrD: Kent Nagano; R: Dmitri Tcherniakov
Rusalka (Dvořák,A) 5-16 LapkrD: Mikhail Tatarnikov; R: Martin Kušej
Lohengrin (Wagner) 11-18 LapkrD: Lothar Koenigs; R: Richard Jones
Turandot (Puccini) 22 Lapkr-1 GruodD: Marco Armiliato; R: Carlus Padrissa
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Lapkr-8 GruodD: Asher Fisch; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
La bohème (Puccini) 6-14 GruodD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Anna Bolena (concert) (Donizetti) 12-16 GruodD: Pietro Rizzo
Rigoletto (Verdi) 15-30 GruodD: Marco Armiliato; R: Árpád Schilling
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16-22 GruodD: Kazushi Ono; R: Herbert List
Aida (Verdi) 23 Gruod-4 SausD: Paolo Carignani; R: Christof Nel
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 GruodD: Paolo Carignani; R: Leander Haußmann(original), Helmut Lehberger(revival)
Das Rheingold (Wagner) 5-23 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Die Walküre (Wagner) 6-24 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Siegfried (Wagner) 9-25 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Lucrezia Borgia (Donizetti) 10-20 SausD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Götterdämmerung (Wagner) 13-27 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Madama Butterfly (Puccini) 14-19 SausD: Manlio Benzi; R: Wolf Busse
Carmen (Bizet) 29 Saus-6 VasD: Asher Fisch; R: Lina Wertmüller
I due Foscari (concert) (Verdi) 3-10 VasD: Massimiliano Murrali
Sigurd der Drachentöter (Pape) 7 Vas-30 KovD: Christopher Ward; R: Sam Brown
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9-16 VasD: Riccardo Frizza; R: Ferruccio Soleri
Boris Godunow (Musorgsky) 13 Vas-2 KovD: Kent Nagano; R: Calixto Bieito
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 18-24 VasD: Yves Abel; R: Vincent Boussard
Tristan und Isolde (Wagner) 3-10 KovD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Jenůfa (Janáček) 6-16 KovD: Tomáš Hanus; R: Barbara Frey
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-25 KovD: Lothar Koenigs; R: Robert Carsen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Kov-4 BalD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones
Parsifal (Wagner) 28-31 KovD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Otello (Verdi) 6-13 BalD: Paolo Carignani; R: Francesca Zambello
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-19 BalD: Patrick Lange; R: Martin Duncan
Der fliegende Holländer (Wagner) 14-20 BalD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Bal-4 GegD: Leo Hussain; R: David Bösch
Don Giovanni (Mozart) 3-12 GegD: Adam Fischer; R: Stephan Kimmig
Elegie für junge Liebende (Henze) 3-9 GegD: Francesco Angelico; R: Christiane Pohle
Macbeth (Verdi) 5-17 GegD: Massimo Zanetti; R: Martin Kušej
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Geg-8 BirzD: Emmanuel Villaume; R: Richard Jones
La traviata (Verdi) 20-30 GegD: Dan Ettinger; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 3-15 BirzD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Rugs-24 GegD: Carlo Montanaro; R: David Bösch
Don Giovanni (Mozart) 22-29 RugsD: Louis Langrée; R: Stephan Kimmig
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Rugs-11 SpalD: Ivor Bolton / Dan Ettinger; R: Dieter Dorn
Wozzeck (Berg) 3-9 SpalD: Lothar Koenigs; R: Andreas Kriegenburg
Rigoletto (Verdi) 12 Spal-9 GegD: Stefano Ranzani; R: Árpád Schilling
Der Zwerg (Zemlinsky) 20-27 SpalD: Martyn Brabbins; R: Grzegorz Jarzyna
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 20-27 SpalD: Martyn Brabbins; R: Grzegorz Jarzyna
Così fan tutte (Mozart) 28 Spal-3 LapkrD: Mark Wigglesworth; R: Dieter Dorn
Rusalka (Dvořák,A) 29 Spal-8 LapkrD: Tomáš Hanus; R: Martin Kušej
Il trovatore (Verdi) 9-20 LapkrD: Paolo Carignani; R: Olivier Py
Die Zauberflöte (Mozart) 14-27 LapkrD: Ivor Bolton; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 21 Lapkr-7 GruodD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
Tosca (Puccini) 6-13 GruodD: Kirill Petrenko; R: Luc Bondy
La bohème (Puccini) 15 Gruod-10 GegD: Asher Fisch / Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-29 GruodD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones(original), Benjamin Davis(revival)
La forza del destino (Verdi) 22 Gruod-11 SausD: Asher Fisch; R: Martin Kušej
La traviata (Verdi) 31 Gruod-25 BalD: Dan Ettinger / Paolo Carignani / Pietro Rizzo; R: Günter Krämer
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 4-10 SausD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
La Calisto (Cavalli) 12-21 SausD: Ivor Bolton; R: David Alden
Der fliegende Holländer (Wagner) 17-23 SausD: Gabriel Feltz; R: Peter Konwitschny
Babylon (Widmann) 25-31 SausD: Kent Nagano; R: Carlus Padrissa
Turandot (Puccini) 30 Saus-5 VasD: Asher Fisch; R: Carlus Padrissa
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-14 VasD: Constantin Trinks; R: Richard Jones
La clemenza di Tito (Mozart) 10-26 VasD: Kirill Petrenko; R: Jan Bosse
Il turco in Italia (Rossini) 13-24 VasD: Maurizio Benini; R: Christof Loy
Der Rosenkavalier (Strauss) 2-18 KovD: Kirill Petrenko / NN; R: Jürgen Rose, Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 4-12 KovD: Riccardo Frizza; R: Jean-Pierre Ponnelle
Madama Butterfly (Puccini) 11-19 KovD: Keri-Lynn Wilson; R: Wolf Busse
Boris Godunow (Musorgsky) 16-31 KovD: Kirill Petrenko; R: Calixto Bieito
Salome (Strauss) 22 Kov-2 BalD: Asher Fisch; R: William Friedkin
Carmen (Bizet) 27 Kov-3 BalD: Carlo Montanaro; R: Lina Wertmüller
Simon Boccanegra (Verdi) 14-24 BalD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
Parsifal (Wagner) 16-20 BalD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
The Rake's Progress (Stravinsky) 30 Bal-11 Geg
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16-22 GegD: Asher Fisch; R: Robert Carsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Geg-7 BirzD: Antonello Allemandi; R: Ferruccio Soleri
Die Soldaten (Zimmermann,B) 25 Geg-6 BirzD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
München, Staatstheater am Gärtnerplatz  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 11 Spal-31 GruodD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
Don Pasquale (Donizetti) 25 Spal-10 LapkrD: Marco Comin; R: Brigitte Fassbaender
Johanna auf dem Scheiterhaufen (Honegger) 12-19 GruodD: Marco Comin; R: NN
Anything Goes (Porter) 28 Vas-22 KovD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
Der Bettelstudent (Millöcker) 12 Bal-12 GegD: Michael Brandstätter; R: Emmy Werner
Der Präsident (Cerha) 1-14 BirzD: Marco Comin; R: Josef E Köpplinger
Der Mann von La Mancha (Leigh) 2-19 SpalD: Andreas Kowalewitz; R: Josef E Köpplinger, Nicole Claudia Weber
Semele (Handel) 24 Spal-7 LapkrD: Marco Comin; R: Karoline Gruber
Der Flaschengeist (Hiller,W) 24 Saus-28 VasD: Michael Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 30 Saus-5 KovD: Marco Comin; R: Stephanie Mohr
Yolanta (concert) (Tchaikovsky) 15-20 VasD: Marco Comin
Don Pasquale (Donizetti) 29 Kov-12 BalD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Aida (Verdi) 18-29 BirzD: Marco Comin; R: Torsten Fischer
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 19-30 LiepD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
Münster, Städtische Bühnen Münster  / 
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 8 Rugs-25 GruodD: Fabrizio Ventura / Hendrik Vestmann; R: Aron Stiehl
La traviata (Verdi) 19 Spal-24 LapkrD: Hendrik Vestmann / Fabrizio Ventura; R: Axel Kresin
Im weißen Rößl (Benatzky) 3 Lapkr-10 KovD: Hendrik Vestmann; R: Ulrich Peters
Tosca (Puccini) 19 Saus-5 LiepD: Fabrizio Ventura; R: Achim Thorwald
Neues vom Tage (Hindemith) 2 Kov-11 BirzD: Hendrik Vestmann; R: Ansgar Weigner
Flüchtling (Gregoretti) 13-27 BalD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Jakob Seidl
Salome (Strauss) 18 Geg-13 LiepD: Fabrizio Ventura; R: Georg Köhl
Der Troubadour (Verdi) 5 Spal-20 BalD: Fabrizio Ventura; R: Georg Rootering
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Lapkr-13 BirzD: Fabrizio Ventura; R: Kobie van Rensburg
Benvenuto Cellini (Berlioz) 15 Vas-4 BirzD: Fabrizio Ventura; R: Aron Stiehl
The Black Rider (Waits) 1 Kov-24 BirzD: Michael Barfuß; R: Frank Behnke
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 29 Kov-29 BirzD: NN; R: Holger Seitz
The Rake's Progress (Stravinsky) 10 Geg-4 LiepD: Fabrizio Ventura; R: Ulrich Peters
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Evita (Lloyd Webber) 26 Rugs-24 VasD: Frank Obermair; R: Reinhardt Friese
Rigoletto (Verdi) 28 Rugs-2 GruodD: Romely Pfund; R: Igor Folwill
Undine (Lortzing) 20 Spal-25 SausD: Romely Pfund; R: Wolfgang Lachnitt
Cinderella passt was nicht (Zaufke) 10 Lapkr-28 GruodD: Frank Obermair / Emiliano Greizerstein; R: Stefan Haufe
La cage aux folles (Herman) 30 Lapkr-29 GruodD: Romely Pfund; R: Reinhardt Friese
Madame Pompadour (Fall) 19 Saus-11 GegD: Frank Obermair; R: Wolfgang Lachnitt
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Kov-19 BalD: Romely Pfund; R: Markus Kopf
Der Konsul (Menotti) 27 Bal-25 GegD: Romely Pfund; R: Wolfgang Lachnitt
Gräfin Mariza (Kálmán) 21 Birz-14 LiepD: Karl Prokopetz / Romely Pfund; R: Wolfgang Lachnitt
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Rugs-26 GruodD: Romely Pfund; R: Markus Kopf
Die Dame von Monte-Carlo (Poulenc) 18 Spal-28 GruodD: Emiliano Greizerstein; R: Fabian von Matt
Die menschliche Stimme (Poulenc) 18 Spal-28 GruodD: Emiliano Greizerstein; R: Fabian von Matt
Die verkaufte Braut (Smetana) 19 Spal-27 KovD: Romely Pfund; R: Benedikt Borrmann
Madame Pompadour (Fall) 30 Spal-23 GruodD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Die Sternstunde des Josef Bieder (Streul) 9 Lapkr-15 GruodR: Wolfgang Lachnitt
Evita (Lloyd Webber) 27 Lapkr-30 SausD: Jörg Pitschmann; R: Reinhardt Friese
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Gruod-21 BalD: Jörg Pitschmann
My Fair Lady (Loewe) 25 Saus-28 GegD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
La cenerentola (Rossini) 22 Kov-26 BalD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Madame Butterfly (Puccini) 10 Geg-1 BirzD: Jörg Pitschmann; R: Jürgen Pöckel
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 4-27 LiepD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Nordhausen, Theater Nordhausen  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 Rugs-2 SausD: Markus L Frank; R: Bianca Sue Henne
Prinzessin Anna (Vinje) 16 Spal-16 GruodD: Ayako Matuschka; R: Bianca Sue Henne
Casanova (Lincke) 20 Spal-21 GruodD: Oliver Weder; R: Wolfgang Dosch
West Side Story (Bernstein) 26 Spal-30 GruodD: Markus L Frank; R: Iris Limbarth
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 16 Lapkr-8 KovD: Michael Ellis Ingram; R: Wolfgang Dosch
Mein Zauberflötchen (Mozart) 17 Lapkr-23 GruodD: Ayako Matuschka; R: Babette Peiker
André Chénier (Giordano) 25 Saus-21 BalD: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt
Aida (John,E) 2 Kov-2 BirzD: Michael Ellis Ingram; R: Iris Limbarth
Die heimliche Ehe (Cimarosa) 3 Geg-1 BirzD: Markus L Frank; R: Tilman Hecker
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 Birz-20 LiepD: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 20 Rugs-1 GruodD: Markus L Frank; R: Kay Link
Aida (John,E) 18 Spal-28 GruodD: Michael Ellis Ingram; R: Iris Limbarth
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 26 Spal-13 GruodD: Michael Ellis Ingram; R: Wolfgang Dosch
Der Vogelhändler (Zeller,C) 15 Lapkr-8 KovD: Michael Ellis Ingram; R: Achim Lenz
Tiefland (d'Albert) 17 Saus-22 KovD: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt
Rigoletto (Verdi) 6 Geg-7 Birz
My Fair Lady (Loewe) 27 Birz-19 Liep
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
Il trovatore (Verdi) 30 Rugs-11 SausD: Guido Johannes Rumstadt; R: Balázs Kovalik
La fille du régiment (Donizetti) 13 Spal-13 GruodD: Gábor Káli; R: Andreas Baesler
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Spal-20 SausD: Marcus Bosch; R: Monique Wagemakers
Vec Makropulos (Janáček) 23 Spal-23 LapkrD: Marcus Bosch; R: Robert Carsen
Der kleine Barbier (Rossini) 4 Lapkr-18 KovD: Christian Hutter; R: Ulrich Proschka
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 10 Lapkr-11 VasD: Gábor Káli; R: Laura Scozzi
Aida (Verdi) 25 Lapkr-8 SausD: Philipp Pointner / Gábor Káli; R: Jens Daniel Herzog
Don Giovanni (Mozart) 26 Saus-21 BalD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Der fliegende Holländer (Wagner) 1 Vas-24 KovD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt / Robbert van Steijn; R: Helen Malkowsky
Im weißen Rößl (Benatzky) 2 Kov-29 BirzD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Andrea Chénier (Giordano) 30 Kov-17 LiepD: Philipp Pointner; R: Guy Montavon
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 7 Bal-30 GegD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: David Mouchtar-Samorai
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Bal-17 BirzD: Guido Johannes Rumstadt; R: Waut Koeken
Rusalka (Dvořák,A) 12 Geg-13 LiepD: Marcus Bosch; R: Dieter Kaegi
Platée (Rameau) 8 Birz-26 LiepD: Hervé Niquet; R: Mariame Clément
Carmen (Bizet) 15 Birz-27 LiepD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laurent Laffargue
Otello (Verdi) 5 Rugs-31 SausD: Guido Johannes Rumstadt; R: Gabriele Rech
Im weißen Rößl (Benatzky) 6 Spal-6 GruodD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Platée (Rameau) 12 Spal-3 LapkrD: Hervé Niquet / Gábor Káli; R: Mariame Clément
Funny Girl (Styne) 2 Lapkr-3 KovD: Jürgen Grimm / Gábor Káli; R: Stefan Huber
Nabucco (Verdi) 10 Lapkr-7 GruodD: Peter Tilling; R: Immo Karaman
Das Rheingold (Wagner) 30 Lapkr-2 KovD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Cherubino mischt sich ein (Mozart) 11 Saus-3 BirzD: Andreas Paetzold / Matteo Pirola; R: Lutz Schwarz
Arabella (Strauss) 1 Vas-7 GegD: Marcus Bosch; R: Andreas Baesler
And The Trains Kept Coming... (Navok) 23 Vas-8 BalD: Peter Tilling; R: Stefan Otteni
Judas Maccabaeus (Handel) 23 Vas-8 BalD: Peter Tilling; R: Stefan Otteni
La traviata (Verdi) 8-30 KovD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
Die Walküre (Wagner) 5 Bal-6 LiepD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Les Huguenots (Meyerbeer) 15 Birz-20 LiepD: Guido Johannes Rumstadt; R: Tobias Kratzer
Oldenburg, Oldenburgische Staatstheater  / 
Salome (Strauss) 11 Spal-31 SausD: Roger Epple; R: KD Schmidt
Saul (Handel) 20 SpalD: Thomas Bönisch; R: Lydia Steier
Die Zauberflöte (Mozart) 3 Lapkr-27 SausD: Thomas Dorsch; R: Niklaus Helbling
Carmina Burana (concert) (Orff) 9 Lapkr-31 GruodD: Thomas Dorsch; R: Sebastian Ukena
La bohème (Puccini) 24 Lapkr-15 KovD: Roger Epple; R: Lorenzo Fioroni
Anoia (Kampe) 21 Gruod-6 SausD: Paul-Johannes Kirschner; R: Alexander Müller-Elmau
Otello (Verdi) 17 Saus-10 GegD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 2 Kov-22 GegD: Jason Weaver; R: Ronny Jakubaschk
The Rake's Progress (Stravinsky) 31 Geg-20 BirzD: Thomas Dorsch; R: Markus Bothe
Tristan und Isolde (Wagner) 5 Spal-29 GruodD: Roger Epple; R: Alexander Müller-Elmau
Carmina Burana (Orff) 12 Spal-10 GruodD: Thomas Bönisch; R: Sebastian Ukena
La bohème (Puccini) 13 Spal-26 GruodD: Roger Epple; R: Marco Fiorini
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Spal-13 GruodD: NN; R: Niklaus Helbling
Die Fledermaus (Strauss,J) 30+ LapkrD: Paul-Johannes Kirschner; R: K D Schmidt
The Rake's Progress (Stravinsky) 7+ GruodD: NN; R: Markus Bothe
Otello (Verdi) 17+ SausD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Lohengrin (Sciarrino) 25+ SausD: NN; R: Thomas Fiedler
Così fan tutte (Mozart) 31+ SausD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 15+ VasD: Thomas Bönisch; R: Ronny Jakubaschk
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 28+ KovD: NN; R: Julia Hölscher
Albert Herring (Britten) 6+ BirzD: Robin Davis; R: Lydia Steier
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
Sieg der Schönheit (Telemann) 31 Spal-9 KovD: Michael Schneider / An-Hoon Song; R: Markus Bothe
Die Macht des Schicksals (Verdi) 3 Lapkr-26 SausD: Andreas Hotz / Daniel Inbal; R: Robert Lehmeier
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 1 Gruod-8 BirzD: Daniel Inbal; R: Walter Sutcliffe
Anatevka (Bock) 5 Gruod-20 GegD: An-Hoon Song; R: Adriana Altaras
Der Liebestrank (Donizetti) 19 Saus-16 GegD: Daniel Inbal / An-Hoon Song; R: Guillermo Amaya
Das grosse Heft (Corbett) 16 Kov-2 GegD: Andreas Hotz; R: Alexander May
Der aus der Lowengrube errettete Daniel (Telemann) 21 BalD: Daniel Inbal; R: Jan David Schmitz
Das Nusch-Nuschi (Hindemith) 15-28 BirzD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Mörder, Hoffnung der Frauen (Hindemith) 15-28 BirzD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Sancta Susanna (Hindemith) 15-28 BirzD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Evita (Lloyd Webber) 24 Rugpj-12 SausD: An-Hoon Song; R: Marcel Keller
Das Nusch-Nuschi (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Mörder, Hoffnung der Frauen (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Sancta Susanna (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
La bohème (Puccini) 28 Rugs-5 KovD: Andreas Hotz; R: Floris Visser
Anatevka (Bock) 16 Spal-2 LapkrR: Adriana Altaras
Der Vogelhändler (Zeller,C) 23 Lapkr-10 LiepD: An-Hoon Song; R: Marcel Keller
Johannes-Passion (Bach,JS) 18 Saus-18 BalD: Andreas Hotz; R: Andrej Woron
Vanda (Dvořák,A) 15 Kov-8 GegD: Daniel Inbal; R: Robert Lehmeier
Der Liebestrank (Donizetti) 5+ BalD: Daniel Inbal / An-Hoon Song / Mino Marani; R: Guillermo Amaya
Die Vögel (Braunfels) 21 Birz-11 LiepD: Andreas Hotz; R: Yona Kim
Passau, Landestheater Niederbayern (Landshut, Passau, Straubing)  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 27 Spal-28 BirzD: Kai Röhrig; R: Utz
Beatrice di Tenda (Bellini) 3 Lapkr-9 GruodD: Basil H E Coleman; R: Sebastian von Kerssenbrock
La finta giardiniera (Mozart) 15 Gruod-17 KovD: Kai Röhrig; R: Stephen Medcalf
L'orfeo (Monteverdi) 23 Kov-27 BalD: Wolfgang Katschner; R: Kobie van Rensburg
Manon (Massenet) 4 Geg-2 BirzD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Rigoletto (Verdi) 15-30 BirzD: Basil H E Coleman; R: Nilufar K Münzing
Gräfin Mariza (Kálmán) 5 Spal-9 BirzD: Kai Röhrig; R: Sebastian von Kerssenbrock
Rigoletto (Verdi) 18 Spal-14 VasD: Basil H E Coleman; R: Nilufar K Münzing
Il pirata (Bellini) 30 Lapkr-24 SausD: Basil H E Coleman; R: Alberto Jona, Jenaro Meléndrez Chas
Carousel (Rodgers) 23 Vas-18 GegD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Die schöne und getreue Ariadne (Conradi) 12 Bal-30 GegD: Kai Röhrig; R: Jonathan Lunn
La traviata (Verdi) 14-29 BirzD: Basil H E Coleman; R: Amir Hosseinpour
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
Don Giovanni (Mozart) 14 Rugs-31 KovD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Der Vogelhändler (Zeller,C) 29 Rugs-26 GruodD: Martin Hannus; R: Bettina Lell
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Lapkr-4 SausD: Martin Hannus; R: Wolf Widder
Manon (Massenet) 17 Lapkr-12 KovD: Martin Hannus; R: Sven Severin
Dracula (Wildhorn) 31 Gruod-31 GegD: Tobias Leppert; R: Wolf Widder
La cenerentola (Rossini) 16 Vas-14 LiepD: Martin Hannus; R: Bettina Lell
Das Feuerwerk (Burkhard) 23 Kov-10 LiepD: Tobias Leppert; R: Wolfgang Dosch
Der Fall des Hauses Usher (Glass) 9 Geg-12 LiepD: Markus Huber; R: Bettina Lell
Ein Maskenball (Verdi) 21 Rugs-11 KovD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Così fan tutte (Mozart) 9 Lapkr-14 KovD: Martin Hannus; R: Toni Burkhardt
Gräfin Mariza (Kálmán) 31 Gruod-19 BirzD: Martin Hannus; R: Wolf Widder
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 1 Kov-13 LiepD: Markus Huber; R: Bettina Lell
Frau Luna (Lincke) 23 Geg-17 LiepD: Tobias Leppert; R: Bettina Lell
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
My Fair Lady (Loewe) 27 SpalD: André Cipowicz; R: Rainer Wenke
Ball im Savoy (Abraham) 31 Spal-12 GegD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Così fan tutte (Mozart) 3 Lapkr-27 BalD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 Saus-3 KovD: Lutz de Veer; R: Arila Siegert
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 8-22 BirzD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Der Freischütz (Weber) 12-20 LiepD: Tobias Engeli; R: Rainer Wenke
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Rugs-22 GruodD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Ball im Savoy (Abraham) 11 Spal-5 SausD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Tannhäuser (Wagner) 30 Lapkr-3 GegD: Lutz de Veer; R: Roland May
Così fan tutte (Mozart) 17 GruodD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Carmen (Bizet) 12 Bal-13 GegD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher
Anatevka (Bock) 29 BalD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Joseph Süß (Glanert) 10 Geg-10 BirzD: Lutz de Veer; R: Thilo Reinhardt
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 Lapkr-12 SausD: Michele Carulli / Hans-Peter Preu; R: Annette Jahns
Hexen (Ashkenasi) 25 LapkrD: Thomas Gläser; R: Wolf-Dieter Gööck
Das Liebesverbot (Wagner) 8 Gruod-20 GegD: Jan Michael Horstmann / Christian Voß; R: Hinrich Horstkotte
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-23 GruodD: Matthias Mücksch / Hee-Chuhn Choi; R: Helen Malkowsky
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 SausR: Wolfgang Dosch
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 8 Kov-6 BalD: Michele Carulli; R: Horst Otto Kupich
L'orfeo (Monteverdi) 16 Kov-16 GegD: Jan Michael Horstmann; R: Jan Michael Horstmann
Frau Luna (Lincke) 5-26 Geg
Das Liebesverbot (Wagner) 15 Rugs-14 Lapkr
Frau Luna (Lincke) 19 Rugs-5 Saus
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 12 Spal-11 Geg
L'orfeo (Monteverdi) 22 Lapkr-7 Vas
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11-22 Gruod
Im weißen Rößl (Benatzky) 1 Saus-1 Kov
Ariadne auf Naxos (Strauss) 30 Kov-4 Geg
Regensburg, Theater Regensburg  / 
Orpheus und Eurydike (Gluck) 22 Rugs-25 LapkrD: Tetsuro Ban; R: Peter Lund
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 27 Spal-24 LapkrD: Philip van Buren; R: Thomas Enzinger
Aida (Verdi) 8 GruodD: Tetsuro Ban; R: Michael Helle
Lola rennt (Vollmer) 28 Vas-10 GegD: Arne Willimczik; R: Schirin Khodadadian
West Side Story (Bernstein) 16 Kov-22 BirzD: Philip van Buren; R: Andrea Schwalbach
Kátia Kabanová (Janáček) 5 Geg-19 LiepD: Tetsuro Ban; R: Brigitte Fassbaender
The Fairy Queen (Purcell) 15 Birz-21 LiepD: Jörn Hinnerk Andresen; R: Lydia Steier
The Rake's Progress (Stravinsky) 21 Rugs-17 GruodD: Tetsuro Ban; R: Elias Perrig
The Fairy Queen (Purcell) 28 Rugs-26 GruodD: Jörn Hinnerk Andresen; R: Lydia Steier
West Side Story (Bernstein) 12 Spal-5 VasD: Alistair Lilley; R: Andrea Schwalbach
Frau Luna (Lincke) 26 Spal-24 BirzD: György Mészáros / Alistair Lilley; R: Thomas Enzinger
La bohème (Puccini) 7 Gruod-29 GegD: Tetsuro Ban; R: Johannes Pölzgutter
Die Feen (Wagner) 25 Saus-19 BirzD: Tetsuro Ban; R: Florian Lutz
Anatevka (Bock) 22 Kov-8 BirzR: Andrea Schwalbach
Die Kaffeekantate (Bach,JS) 12+ BalR: Christina Schmidt
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (Monteverdi) 12+ BalD: Christina Schmidt
Nichtung (Moussa) 17 Geg-18 LiepD: Samy Moussa; R: Christine Mielitz
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Birz-20 LiepR: Matthias Reichwald
Remscheid, Theater der Stadt Remscheid  / 
Glückliche Reise (Künneke) 31 SpalD: Eva Caspari; R: Johannes Weigand
Nabucco (Verdi) 22 KovD: Stefano Seghedoni; R: Giovanni Rico
Gräfin Mariza (Kálmán) 17 Bal
Evita (Lloyd Webber) 1 BirzD: Tobias Deutschmann; R: Pascale-Sabine Chevroton
Kiss me, Kate (Porter) 22 Birz
My Fair Lady (Loewe) 6 LapkrD: Inga Hilsberg; R: Lajos Wenzel
La bohème (Puccini) 19 LapkrD: Tamas Bolberitz
Tosca (Puccini) 16 VasD: Silvano Frontalini
La traviata (Verdi) 24 GegD: Peter Kuhn; R: Igor Folwill
West Side Story (Bernstein) 8 BirzR: Kay Metzger
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
West Side Story (Bernstein) 16-28 RugsD: Peter Leonard; R: Babette Bartz
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 23 Rugs-6 BalD: Florian Krumpöck; R: Jasmin Solfaghari
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 27 Spal-29 GruodD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 Lapkr-26 GegD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Die Zauberflöte (Mozart) 13-26 GruodD: Manfred Hermann Lehner; R: Babette Bartz
Happy Birthday, Mr. President (Russman) 27 Saus-24 GegD: Peter Leonard; R: Albert Sherman
Nabucco (Verdi) 28 Bal-31 GegD: Florian Krumpöck; R: Babette Bartz
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 7 Rugpj-30 RugsR: Babette Bartz
Anatevka (Bock) 1 Rugs-17 SpalD: Manfred Hermann Lehner; R: Jürgen Pöckel
Nabucco (Verdi) 14 Rugs-19 SpalD: Florian Krumpöck; R: Babette Bartz
Madama Butterfly (Puccini) 6-30 SpalD: Manfred Hermann Lehner / Peter Leonard; R: Jay Lesenger
Die Fledermaus (Strauss,J) 3+ LapkrD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14+ GruodD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16 Rugs-2 VasD: Alexander Drčar; R: Olivier Tambosi, Christiane Boesiger
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 22 Rugs-7 LapkrD: Andreas Wolf; R: Immo Karaman
Aladin und die Wunderlampe (Rota) 20 Spal-27 VasD: Thomas Peuschel; R: Sebastian Welker
Die Zauberflöte (Mozart) 3 Lapkr-25 GruodD: Toshiyuki Kamioka; R: Andreas Gergen
Fausts Verdammnis (Berlioz) 15 Gruod-17 VasD: Andreas Wolf; R: Frank Hilbrich
La petite messe solennelle (Rossini) 15 Kov-21 BalD: Martin Straubel; R: Gaetano Franzese
Rigoletto (Verdi) 27 Bal-2 BirzD: Toshiyuki Kamioka; R: Dagmar Schlingmann
The Turn of the Screw (Britten) 8 Birz-6 LiepD: Thomas Peuschel; R: Beate Baron
Die Dreigroschenoper (Weill) 15 Rugs-25 SpalD: Thomas Peuschel; R: Dagmar Schlingmann
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 Rugs-10 LapkrD: Gregor Bühl; R: Immo Karaman
Tosca (Puccini) 24 Lapkr-26 KovD: Will Humburg; R: Dagmar Schlingmann
Die Zauberflöte (Mozart) 1 Gruod-5 SausD: Toshiyuki Kamioka; R: Andreas Gergen
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-5 BalD: Thomas Peuschel; R: Ralf Nürnberger
Werther (Massenet) 22 Vas-31 GegD: Thomas Peuschel; R: Jetske Mijnssen
Macbeth (Verdi) 12 Bal-20 LiepD: Marzio Conti; R: Sebastian Welker
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 20 Bal-28 BirzD: Thomas Peuschel; R: Dagmar Schlingmann
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 7 Birz-26 LiepD: Toshiyuki Kamioka; R: Dominik Neuner
La finta giardiniera (Mozart) 5-24 LiepD: NN; R: Tom Ryser
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater  / 
Das Traumfresserchen (Hiller,W) 9 Rugs-21 GruodD: Martin Schelhaas / Paolo Bressan; R: Sibylle Krantz
Madama Butterfly (Puccini) 16 Rugs-11 GruodD: Daniel Huppert; R: Arturo Gama
Anatevka (Bock) 28 Rugs-19 GegD: Paolo Bressan; R: Stefan Haufe
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 26 Spal-11 GegD: Daniel Huppert; R: Peter Dehler
Der Musikfeind (Genée) 11 Lapkr-11 GegD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Die Opernprobe (Lortzing) 11 Lapkr-11 GegD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9-26 GruodD: Martin Schelhaas; R: Arturo Gama
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 18 Saus-19 BirzD: Manfred Mayrhofer; R: Hendrik Müller
Death Knocks (Jost) 2 Kov-28 BalD: Martin Schelhaas; R: Anke Rauthmann
Der arme Matrose (Milhaud) 2 Kov-17 GegD: Martin Schelhaas; R: Anke Rauthmann
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 12 Bal-9 BirzD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Die Opernprobe (Lortzing) 23 Geg
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Birz-21 LiepD: Daniel Huppert; R: Peter Dehler
Sigurd der Drachentöter (Pape) 12 Rugs-11 SpalD: Friedemann Braun; R: Markus Wünsch
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 25 Rugs-11 SausD: Daniel Huppert; R: Peter Dehler
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 6 Spal-9 SausD: Manfred Mayrhofer; R: Hendrik Müller
La bohème (Puccini) 22 Lapkr-23 GegD: Daniel Huppert; R: Gregor Horres
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 15 Gruod-4 GegD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Dead Man Walking (Heggie) 24 Saus-7 GegD: Gregor Rot; R: David Freeman
Die Opernprobe (Lortzing) 23 Kov-15 BirzD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Der Musikfeind (Genée) 23 Kov-15 BirzD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Die verkaufte Braut (Smetana) 16-30 GegR: Frank-Bernd Gottschalk
Nabucco (Verdi) 27 Birz-31 Liep
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Prinzessin Anna oder Wie man einen Helden findet (Vinje) 16 RugsD: Egbert Funk; R: Rainer Holzapfel
Don Giovanni (Mozart) 20 RugsD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Der Zarewitsch (Lehár) 1 GruodD: Egbert Funk; R: Susanne Knapp
Kleider machen Leute (Zemlinsky) 9 KovD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Rigoletto (Verdi) 18 GegD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Glückliche Reise (Künneke) 30 BirzD: Egbert Funk; R: Horst Kupich
Rigoletto (Verdi) 22+ RugsD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 19-26 SpalD: Egbert Funk; R: Wolfgang Dosch
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24+ LapkrD: Egbert Funk; R: Horst Kupich
Lohengrin (Wagner) 7+ GruodD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Die verkaufte Braut (Smetana) 12+ BalD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 10+ GegD: Golo Berg
Stuttgart, Staatstheater Stuttgart  / 
Don Giovanni (Mozart) 28 Rugs-10 SausD: Antony Hermus; R: Andrea Moses
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Spal-16 LapkrD: Simon Hewett; R: Phillip Stölzl
Iphigenie in Aulis (Gluck) 1 Lapkr-19 SausD: Christoph Poppen; R: Andrea Moses
Norma (Bellini) 6 Lapkr-6 GruodD: Ivan Anguélov; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Der Schaum der Tage (Denisov) 1 Gruod-21 LiepD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Gruod-27 SausD: Uwe Sandner; R: Peter Konwitschny
Alcina (Handel) 7 Saus-15 VasD: Sébastien Rouland; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Götterdämmerung (Wagner) 20 Saus-17 VasD: Marc Soustrot; R: Peter Konwitschny
Wozzeck (Berg) 22 Saus-28 VasD: Michael Schønwandt / Titus Engel; R: Andrea Moses
Nabucco (Verdi) 24 Vas-12 BalD: Giuliano Carella; R: Rudolf Frey
Tosca (Puccini) 27 Vas-2 GegD: Marko Letonja / Simon Hewett; R: Willy Decker
Parsifal (Wagner) 1 Bal-12 GegD: Sylvain Cambreling; R: Calixto Bieito
Die glückliche Hand (Schoenberg,A) 10 Bal-10 GegD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Schicksal (Janáček) 10 Bal-10 GegD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler,Sergio Morabito
La sonnambula (Bellini) 13 Bal-7 BirzD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Der fliegende Holländer (Wagner) 29 Bal-14 GegD: Simon Hewett / Josè Luis Gomez-Rios / Timo Handschuh / Titus Engel; R: Calixto Bieito
Ariadne auf Naxos (Strauss) 20 Geg-29 BirzD: Michael Schønwandt / Uwe Sandner; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Fausts Verdammnis (Berlioz) 26 Geg-20 BirzD: Kwamé Ryan / Willem Wentzel; R: Andrea Moses
Platée (Rameau) 4 Birz-15 LiepD: Christian Curnyn; R: Calixto Bieito
La cenerentola (Rossini) 30 Birz-22 LiepD: Josè Luis Gomez-Rios; R: Andrea Moses
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 19-20 LiepD: Sylvain Cambreling
La cenerentola (Rossini) 20 Rugs-17 GruodD: José Luis Gómez Ríos; R: Andrea Moses
Don Giovanni (Mozart) 21 Rugs-16 LapkrD: Andrés Orozco-Estrada; R: Andrea Moses
L'Écume des jours (Denisov) 22 Rugs-11 SpalD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Falstaff (Verdi) 20 Spal-2 SausD: Sylvain Cambreling; R: Andrea Moses
Nabucco (Verdi) 24 Spal-22 SausD: Simon Hewett; R: Rudolf Frey
La Damnation de Faust (Berlioz) 17 Lapkr-6 SausD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses
Peter Pan (Ayres) 19 Gruod-10 BalD: Roland Kluttig; R: Frank Hilbrich
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Gruod-1 VasD: Uwe Sandner; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 25 Saus-28 VasD: Giuliano Carella; R: Ruth Berghaus
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 Saus-8 KovD: Michael Schønwandt; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 7 Vas-21 GegD: Simon Hewett; R: Waltraud Lehner
Wunderzaichen (Andre,M) 2-25 KovD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Siegfried (Wagner) 23 Kov-27 BalD: Marc Soustrot; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
La sonnambula (Bellini) 29 Kov-11 BirzD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Actus tragicus (Bach,JS) 29 Bal-5 BirzD: Michael Hofstetter; R: Herbert Wernicke
Orpheus und Eurydike (Gluck) 4 Geg-26 LiepD: Nicholas Kok; R: Christian Spuck
Tosca (Puccini) 18 Geg-8 LiepD: Simon Hewett; R: Willy Decker
La bohème (Puccini) 30 Geg-22 LiepD: Simon Hewett; R: Andrea Moses
Tristan und Isolde (Wagner) 20-27 LiepD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Iphigenie en Aulide (Gluck) 25-30 LiepD: Willem Wentzel; R: Andrea Moses
Trier, Theater Trier  / 
Evita (Lloyd Webber) 31 Rugpj-30 BalD: Valtteri Rauhalammi; R: Sven Grützmacher
La traviata (Verdi) 13 Spal-22 VasD: Victor Puhl; R: Birgit Scherzer
Gräfin Mariza (Kálmán) 26 Saus-21 BalD: Joongbae Jee; R: Klaus-Dieter Köhler
Die Kluge (Orff) 30 Kov-9 BirzD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Sven Grützmacher
Die spanische Stunde (Ravel) 30 Kov-9 BirzD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Sven Grützmacher
My Fair Lady (Loewe) 24 Geg-5 LiepD: Christoph Jung; R: Marc Pierre Liebermann
Die verkaufte Braut (Smetana) 1 Birz-14 LiepD: Joongbae Jee; R: Thomas Münstermann
Rigoletto (Verdi) 14 Rugs-21 VasD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Bruno Berger-Gorski
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-9 KovD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Klaus-Dieter Köhler
The Fly (Shore) 18 Saus-8 KovD: Joongbae Jee; R: Sebastian Welker
Der Wildschütz (Lortzing) 15 Kov-18 GegD: Joongbae Jee / Christoph Jung; R: Matthias Kaiser
Orfeo ed Euridice (Gluck) 24 Geg-19 LiepD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Birgit Scherzer
Ulm, Ulmer Theater  / 
Gianni Schicchi (Puccini) 8 Spal-3 KovD: Timo Handschuh / Nils Schweckendiek; R: Matthias Kaiser
Il Tabarro (Puccini) 8 Spal-3 KovD: Timo Handschuh / Nils Schweckendiek; R: Matthias Kaiser
Suor Angelica (Puccini) 8 Spal-3 KovD: Timo Handschuh / Nils Schweckendiek; R: Matthias Kaiser
Der Wildschütz (Lortzing) 20 Gruod-7 BalD: Michael Weiger; R: Igor Folwill
Herrengedeck (Müller,A) 11 Saus-20 GegD: Ariane Müller; R: Ariane Müller
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 7 Vas-11 GegD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Messa da Requiem (Verdi) 28 Kov-12 LiepD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Don Pasquale (Donizetti) 16 Geg-18 LiepD: Nils Schweckendiek; R: Corinna Tetzel
Der Bettelstudent (Millöcker) 1-22 BirzD: Girard Rhoden; R: Benjamin Künzel
Der Ring an einem Abend (Wagner) 13 Birz-21 LiepD: Nils Schweckendiek; R: Benjamin Künzel
Otello (Verdi) 26 Rugs-2 VasD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Ghetto (Lackerschmid) 29 RugsD: Hendrik Haas; R: Andreas von Studnitz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7 Lapkr-25 SausD: Daniel Montané; R: Benjamin Künzel
Der Rosenkavalier (Strauss) 23 Saus-11 GegD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Friederike (Lehár) 8 Vas-30 GegR: Benjamin Künzel
Iphigenie en Tauride (Gluck) 6 Kov-31 GegD: Daniel Montané; R: Igor Folwill
Serse (Handel) 8 Geg-20 LiepD: Daniel Montané; R: Matthias Kaiser
Erlöst Albert E. (Stäbler) 26 Birz-18 LiepD: Michael Weiger; R: Philipp Jescheck
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Rugs-8 BirzD: Felix Bender; R: Gabriele Rech
La traviata (Verdi) 28 Rugs-6 LiepD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Karsten Wiegand
Falstaff (Verdi) 20 Spal-31 GegD: Stefan Solyom; R: Sabine Hartmannshenn
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 Gruod-6 SausD: Martin Hoff; R: Karsten Wiegand / Valentin Schwarz
Die erleuchtete Fabrik (Nono) 8 Gruod-31 SausD: Felix Bender; R: Julia Hübner
Béatrice et Bénédict (Berlioz) 16 Vas-14 BirzD: Benjamin Shwartz / Felix Bender; R: Gabriele Wiesmüller
Rigoletto (Verdi) 7 Kov-20 GegD: Stefan Solyom; R: Karsten Wiegand
Pettersson und Findus (Ramdohr) 8 Kov-29 BirzD: Andre Kassel; R: Gabriele Wiesmüller
Faust (Gounod) 30 Kov-2 BirzD: Felix Bender; R: Karsten Wiegand
Ein Traumspiel (Lidholm) 20 Bal-15 BirzD: Stefan Solyom; R: Christian Sedelmayer
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 24 Geg-5 LiepD: Vanda Albota; R: Valentin Schwarz
Madama Butterfly (Puccini) 22 Birz-4 LiepD: Martin Hoff; R: Eva-Maria Höckmayr
Lohengrin (Wagner) 7 Rugs-18 BalD: Stefan Solyom; R: Tobias Kratzer
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Spal-29 SausD: Stefan Klingele / Martin Virin; R: Elisabeth Stöppler
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 22+ LapkrD: Martin Virin; R: Nina Gühlstorff
Werther (Massenet) 18-23 SausD: Martin Hoff; R: Michael Talke
Jonny spielt auf (Krenek) 29+ GegD: Martin Hoff; R: Frank Hilbrich
Wiesbaden, Hessiches Staatstheater  / 
Aida (Verdi) 8 Rugs-20 KovD: Zsolt Hamar; R: Immo Karaman
Der Vogelhändler (Zeller,C) 16 Rugs-31 KovD: Benjamin Schneider / Wolfgang Wengenroth; R: Ansgar Weigner
Don Pasquale (Donizetti) 28 Rugs-22 GruodD: Wolfgang Wengenroth, Christoph Stiller; R: Markus Bothe
Anatevka (Bock) 30 Rugs-18 GruodD: Bartholomew Berzonsky; R: John Dew
Die lustige Witwe (Lehár) 6 Spal-27 BirzD: Benjamin Schneider / Wolfgang Wengenroth; R: Iris Ini Gerath
La traviata (Verdi) 14 Spal-7 BalD: Wolfgang Ott / Zsolt Hamar; R: Göran Järvefelt
Turandot (Puccini) 21 Spal-6 BalD: Christoph Stiller, Wolfgang Ott; R: Cesare Lievi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 24 Lapkr-21 KovD: Zsolt Hamar, Christoph Stiller; R: Konstanze Lauterbach
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Gruod-25 SausD: Wolfgang Ott / Wolfgang Wengenroth; R: Heinz Peters
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Gruod-26 BirzD: Christoph Stiller; R: Michiel Dijkema
Die verkaufte Braut (Smetana) 26 Saus-29 BirzD: Wolfgang Ott; R: Michiel Dijkema
Lohengrin (Wagner) 3 Vas-20 GegD: Zsolt Hamar / Fabrice Bollon; R: Kirsten Harms
Ariadne auf Naxos (Strauss) 9 Kov-4 LiepD: Zsolt Hamar; R: Philippe Arlaud
Wozzeck (Berg) 29 Kov-5 GegD: Zsolt Hamar; R: Manfred Beilharz
The Full Monty (Yazbek) 13-14 BalD: Frank Bangert; R: Iris Limbarth
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 27 Bal-3 LiepD: Zsolt Hamar; R: Manfred Beilharz
Büchners Frauen (Schäffer) 24-25 GegD: Vimbayi Kaziboni; R: Teresa Reiber
Alessandro (Handel) 25 GegD: George Petrou; R: Lucinda Childs
Simon Boccanegra (Verdi) 14 Birz-6 LiepD: Christoph Stiller; R: Dietrich W Hilsdorf
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 Rugs-31 SpalD: Zsolt Hamar; R: Michiel Dijkema
Die verkaufte Braut (Smetana) 14 Rugs-23 SpalD: Wolfgang Ott / Wolfgang Wengenroth; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Rugs-25 SpalD: Wolfgang Wengenroth; R: Cesare Lievi
Evita (Lloyd Webber) 5-7 SpalD: Wolfgang Wengenroth; R: Pascale-Sabine Chevroton
Die lustige Witwe (Lehár) 20+ SpalD: Benjamin Schneider / Wolfgang Wengenroth; R: Iris Ini Gerath
La bohème (Puccini) 3+ LapkrD: Wolfgang Ott; R: Wolfgang Quetes
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 30+ LapkrD: Zsolt Hamar; R: Ansgar Weigner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15+ GruodD: Wolfgang Ott / Wolfgang Wengenroth; R: Heinz Peters
La forza del destino (Verdi) 25+ SausD: Wolfgang Ott; R: Immo Karaman
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 31+ SausD: Zsolt Hamar; R: Manfred Beilharz
La Calisto (Cavalli) 8-9 KovD: Sébastien Rouland; R: Teresa Reiber
Aida (Verdi) 16+ KovD: Zsolt Hamar / Christoph Stiller; R: Immo Karaman
Madama Butterfly (Puccini) 6+ BalD: Martin Lukas Meister / Elias Grandy; R: John Dew
Elegie für junge Liebende (Henze) 1+ GegD: Zsolt Hamar; R: Dietrich W Hilsdorf
Falstaff (Verdi) 9+ BirzD: Zsolt Hamar; R: Christian Spuck
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Der Freischütz (Weber) 14 Rugs-5 SausD: Florian Frannek; R: Andrea Schwalbach
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 20 Spal-6 SausD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Vom guten ton - die welt ist voll geplapper (Beimel) 21 Spal-16 GruodD: Detlef Tewes; R: Cornelie Müller
Glückliche Reise (Künneke) 31 Spal-21 KovD: Eva Caspari; R: Johannes Weigand
Bluthochzeit (Fortner) 13 Saus-17 KovD: Hilary Griffiths; R: Christian von Götz
Der Barbier von Barmen (Giménez) 27 Saus-12 GegD: Boris Brinkmann; R: Björn Reinke
Ein Maskenball (Verdi) 24 Vas-22 BirzD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Don Quichotte (Massenet) 13 Bal-30 BirzD: Tobias Deutschmann; R: Jakob Peters-Messer
Evita (Lloyd Webber) 24 Geg-7 LiepD: Tobias Deutschmann; R: Aurelia Eggers
Der fliegende Holländer (Wagner) 19-21 LiepD: Hilary Griffiths; R: Jakob Peters-Messer
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Rugs-15 LapkrD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Evita (Lloyd Webber) 5 Spal-2 KovD: Tobias Deutschmann; R: Aurelia Eggers
Die Irrfahrten des Odysseus (Terzakis) 17 SpalD: Eva Caspari
Maria egiziaca (Respighi) 2-16 Lapkr
Le Toreador (Adam,A) 19+ SausD: Tobias Deutschmann; R: Björn Reinke
Alcina (Handel) 23 Kov-13 BalR: Johannes Weigand
König Roger (Szymanowski) 14-28 BirzD: Florian Frannek; R: Jakob Peters-Messer
Würzburg, Mainfranken Theater Würzburg  / 
Orfeo ed Euridice (Gluck) 30 Rugs-14 SausD: Enrico Calesso; R: Bernhard Stengele
Macbeth (Verdi) 14 Spal-3 VasD: Enrico Calesso / Andrea Sanguineti; R: Stephan Suschke
Refidim Junction (Wolf,M) 10-24 LapkrD: Ulrich Pakusch; R: Kai Christian Moritz
Die Fledermaus (Strauss,J) 17 Lapkr-17 GegD: Andrea Sanguineti; R: Georg Rootering
Der lustige Krieg (Strauss,J) 1 Gruod
Il re Lear (Cagnoni) 26 Saus
Brundibár (Krása) 13 VasD: Martin Berger; R: Hermann Schneider
Des Teufels Lustschloss (Schubert) 16 Vas-26 GegD: Enrico Calesso; R: Peter P Pachl
Der Graf von Gleichen (Schubert) 23 Kov
Wozzeck (Berg) 13 Bal-14 BirzD: Enrico Calesso; R: Hermann Schneider
La traviata (Verdi) 19-20 BalD: Enrico Calesso
Leonce und Lena (Zeisl) 8 Birz
Don Giovanni (Mozart) 22 Birz-16 LiepD: Andrea Sanguineti; R: François De Carpentries
Lohengrin (Wagner) 29 Rugs-31 SausD: Enrico Calesso; R: Kurt Josef Schildknecht
Don Giovanni (Mozart) 18 Spal-26 SausD: Gerd Müller-Lorenz; R: Francois de Carpentries
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 8 Lapkr-20 BalD: Frank Obermair; R: Ivan Alboresi
Die diebische Elster (Rossini) 15 Vas-25 BalD: NN; R: Andreas Beuermann
Salome (Strauss) 5 Bal-20 BirzD: Enrico Calesso; R: Alexander von Pfeil
La sonnambula (Bellini) 19-21 BalD: Enrico Calesso
The Rake's Progress (Stravinsky) 28 Birz-23 LiepD: Enrico Calesso; R: Stephan Suschke
Zwickau, Theater Plauen-Zwickau  / 
Hello Dolly! (Herman) 7 RugsD: Tobias Engeli; R: Rainer Wenke
My Fair Lady (Loewe) 11-26 LapkrD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Rainer Wenke
Così fan tutte (Mozart) 30 Lapkr-10 KovD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 11 Saus-6 BalD: Lutz de Veer; R: Arila Siegert
Ball im Savoy (Abraham) 27 Vas-5 BalD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 15 Kov-26 GegD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Tannhäuser (Wagner) 24 Geg-2 BirzD: Lutz de Veer; R: Roland May
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 28 Rugs-21 BalD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Ball im Savoy (Abraham) 19 Spal-10 SausD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Joseph Süß (Glanert) 1 Lapkr-20 BirzD: Lutz de Veer; R: Thilo Reinhardt
Così fan tutte (Mozart) 4 Gruod-14 KovD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Madame Pompadour (Fall) 17 Saus-6 BalD: Lutz de Veer; R: Valentina Simeonova
Tannhäuser (Wagner) 22 Saus-25 BalD: Lutz de Veer; R: Roland May
Carmen (Bizet) 1+ BirzD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher