2012/13 > Danija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Danija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Islandija Norvegija Švedija

Danija
 
Nyderlandai Vokietija

Aarhus, Den Jyske Opera / Danish National Opera  / 

Tristan og Isolde (Wagner) 19-29 RugpjD: Giordano Bellincampi; R: Mikael Melbye
Figaros bryllup (Mozart) 8-10 SpalD: Per-Otto Johansson; R: Jan Maagaards(original), Robert Bøgelund Vinther(revival)
Tosca (Puccini) 1-9 VasD: Giordano Bellincampi; R: Elisabeth Linton
The Picture of Dorian Gray (Agerfeldt Olesen) 22-28 RugpjD: Joachim Gustafsson; R: Marie Brolin-Tani
Katja Kabanova (Janáček) 15-19 LapkrD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Annilese Miskimmon
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 5-8 KovD: Martin André; R: Isabella Bywater
Don Quichotte (Massenet) 17-27 Rugpj
København, Det Kongelige Teater / Royal Danish Opera  / 
The Messiah (Handel) 12-30 RugsD: Lars Ulrik Mortensen; R: David Freeman
Madama Butterfly (Puccini) 14 Spal-4 GruodD: Steven Sloane / Joana Mallwitz; R: Lars Kaalund
Semiramide (Rossini) 22 Lapkr-16 SausD: Rani Calderon; R: Nigel Lowery
The Cunning Little Vixen (Janáček) 15 Gruod-3 VasD: Thomas Søndergaard; R: Francisco Negrin
Carmen (Bizet) 7 Saus-20 KovD: Vello Pähn / Alexander Prior; R: David McVicar
The Devils of Loudun (Penderecki) 12 Vas-26 KovD: Lionel Friend; R: Keith Warner
Gianni Schicchi (Puccini) 18 Kov-11 GegD: Carlo Rizzi / Ivan Anguélov; R: Damiano Michieletto
Suor Angelica (Puccini) 18 Kov-11 GegD: Carlo Rizzi / Ivan Anguélov; R: Damiano Michieletto
Il Tabarro (Puccini) 18 Kov-11 GegD: Carlo Rizzi / Ivan Anguélov; R: Damiano Michieletto
Tannhäuser (Wagner) 28 Bal-7 BirzD: Roland Böer; R: Kasper Holten
The Old Maid and the Thief (Menotti) 29 LiepD: Leif Greibe; R: Rasmus Ask
Otello (Verdi) 21 Rugs-23 LapkrD: Pier Giorgio Morandi; R: Nicola Raab
Madama Butterfly (Puccini) 17-19 SpalR: Guido Paevatalu
Falstaff (Verdi) 19 Spal-22 LapkrD: Leo Hussain; R: Peter Langdal
Katja Kabanova (Janáček) 10-11 LapkrD: Jaroslav Kyzlink; R: Annilese Miskimmon
Macbeth (Verdi) 14 Lapkr-11 GruodD: Alexander Joel / Paolo Arrivabeni; R: Benedict Andrews
Rusalka (Dvořák,A) 25 Lapkr-29 SausD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones
Splinten fra Argo (Bruun) 13-17 SausR: Rolf Heim
Der fliegende Holländer (Wagner) 26 Saus-28 VasD: Michael Boder; R: Jonathan Kent
Le grand macabre (Ligeti) 2-28 KovD: Michael Boder; R: Kasper Holten
Porgy and Bess (Gershwin) 22 Kov-10 Geg
Ariadne auf Naxos (Strauss) 28 Kov-1 BalD: Martin Nagashima Toft; R: Ebbe Knudsen
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8-9 BalD: Martin André; R: Isabella Bywater
Don Giovanni (Mozart) 4-28 GegD: Lars Ulrik Mortensen / Benjamin Bayl; R: Anna Dirkinck-Holmfeld
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Geg-10 BirzD: Joana Mallwitz; R: Kasper Holten
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Geg-10 BirzD: Joana Mallwitz; R: Paul Curran
Odense, Den Fynske Opera  / 
Così fan tutte (Mozart) 5-8 RugsD: David Riddell; R: Christopher Cowell
Orpheus '68 (Schwartz,P) 23-28 LapkrD: Torodd Wigum; R: Jan Maagaard
Dr Jekylls advokat (Marthinsen) 14-29 KovD: Barnaby Palmer; R: Anne Barslev