2012/13 > Japonija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Japonija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  

Otsu, Biwako Hall  / 

A magic flute (Mozart) 7-8 BalR: Peter Brook
The Twelve Months (Hayashi) 30 Birz-1 LiepD: Rikuya Terashima; R: Keiichi Nakamura
Die Dreigroschenoper (Weill) 6-8 SpalD: Ryuichiro Sonoda; R: Masayoshi Kuriyama
Tosca (Puccini) 23 SpalD: Christian Pollak; R: Lucia Meschwitz
Così fan tutte (Mozart) 30 Lapkr-2 GruodD: Ryusuke Numajiri; R: Georges Delnon
La traviata (Verdi) 9-10 KovD: Ryusuke Numajiri; R: Alfonso Antoniozzi
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 BirzD: Giuliano Betta; R: Elmar Goerden
Die Walküre (Wagner) 21-22 RugsD: Ryusuke Numajiri; R: Joël Lauwers
Die tote Stadt (Korngold) 8-9 KovD: Ryusuke Numajiri; R: Masayoshi Kuriyama
Tokyo, Tokyo Bunka Kaikan  / 
Salome (Strauss) 14-19 SpalD: Franz Welser-Möst; R: Jürgen Rose(original), Boleslaw Barlog(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 20-28 SpalD: Peter Schneider; R: Jean-Pierre Ponnelle
Anna Bolena (Donizetti) 27 Spal-2 LapkrD: Evelino Pidò; R: Jacques Gabel, Claire Sternberg
Stabat Mater (Rossini) 6 GruodD: Gianandrea Noseda
Tokyo, New National Theatre  / 
Peter Grimes (Britten) 2-14 SpalD: Richard Armstrong; R: Willy Decker
Tosca (Puccini) 11-23 LapkrD: Numajiri Ryusuke; R: Antonello Madau Diaz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Lapkr-9 GruodD: Carlo Montanaro; R: Josef E Köpplinger
Tannhäuser (Wagner) 23 Saus-5 VasD: Constantin Trinks; R: Hans-Peter Lehmann
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Saus-12 VasD: Julien Salemkour; R: Cesare Lievi
Aida (Verdi) 11-30 KovD: Michael Güttler; R: Franco Zeffirelli
Die Zauberflöte (Mozart) 14-21 BalD: Ralf Weikert; R: Michael Hampe
Nabucco (Verdi) 19 Geg-4 BirzD: Paolo Carignani; R: Graham Vick
Così fan tutte (Mozart) 3-15 BirzD: Yves Abel; R: Damiano Michieletto
Die Dreigroschenoper (Weill) 12-14 LiepD: Ryuichiro Sonoda; R: Masayoshi Kuriyama
Rigoletto (Verdi) 3-22 SpalD: Pietro Rizzo; R: Andreas Kriegenburg
Le nozze di Figaro (Mozart) 20-29 SpalD: Ulf Schirmer; R: Andreas Homoki
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 Lapkr-10 GruodD: Frédéric Chaslin; R: Philippe Arlaud
Carmen (Bizet) 19 Saus-1 VasD: Ainārs Rubiķis; R: Uyama Hitoshi
Madama Butterfly (Puccini) 30 Saus-8 VasD: Keri-Lynn Wilson; R: Kuriyama Tamiya
Die tote Stadt (Korngold) 12-24 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Kasper Holten
Wozzeck (Berg) 5-13 BalD: Günter Neuhold; R: Andreas Kriegenburg
Pagliacci (Leoncavallo) 14-30 GegD: Renato Palumbo; R: Gilbert Deflo
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-30 GegD: Renato Palumbo; R: Gilbert Deflo
Arabella (Strauss) 22 Geg-3 BirzD: Bertrand de Billy; R: Philippe Arlaud
Rokumeikan (Ikebe) 19-22 BirzD: Iimori Norichika; R: Uyama Hitoshi
Tokyo, Bunkamura Orchard Hall  / 
Otello (Verdi) 17-19 BalD: Myung-Whun Chun; R: Francesco Micheli
Tokyo, Suntory Hall  / 
Tosca (concert) (Puccini) 18 SausD: Dan Ettinger
Messa da Requiem (Verdi) 30 LapkrD: Gianandrea Noseda