2012/13 > Lietuva 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Lietuva

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Latvija

Lietuva
 
Rusija
Lenkija Baltarusija

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 3 Spal-24 GegD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Šeduikis
Aida (John,E) 4 Spal-19 GegD: Jonas Janulevičius; R: Vytenis Pauliukaitis
Madame Pompadour (Fall) 5 Spal-10 GegD: Jonas Janulevičius; R: Anželika Cholina
Wiener Blut (Strauss,J) 6 Spal-7 BalD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Maciulevičius(revival)
Karalienė Bona (Kuprevičius) 7 SpalD: Virgilijus Visockis; R: Gintas Žilys
Der Bettelstudent (Millöcker) 12 Spal-6 BalD: Virgilijus Visockis; R: Andrey Bestchastny
Gräfin Mariza (Kálmán) 13 Spal-18 GegD: Jonas Janulevičius; R: Alexei Stepanyuk
Faust (Gounod) 14 Spal-25 SausD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 17 Spal-17 GegD: Virgilijus Visockis; R: Kęstutis Jakštas
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 Spal-9 GegD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
West Side Story (Bernstein) 23 SpalD: Philippe Simons; R: Anastasia Grinenko
Carmen (Bizet) 26 Spal-22 VasD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Die lustige Witwe (Lehár) 27 Spal-23 VasD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Die Bajadere (Kalman) 28 SpalD: Jonas Janulevičius; R: Gintas Žilys
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 Spal-6 KovD: Julius Geniušas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Lapkr-20 SausD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Kiss me, Kate (Porter) 9 Lapkr-11 GegD: Julius Geniušas; R: Aidas Giniotis
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 11 Lapkr-7 BalD: Virgilijus Visockis; R: Andrzej Gałła
Grybų karas ir taika (Bružaitė) 18 Lapkr-14 BalD: Virgilijus Visockis; R: Aidas Giniotis
Brėmeno muzikantai (Gladkov) 21 Lapkr-15 Geg
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 7 Gruod-4 GegD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Voro vestuvės (Bružaitė) 9 Gruod-17 KovD: Virgilijus Visockis
Attila (Verdi) 16 Gruod-14 BalR: Üllar Saaremäe
La traviata (Verdi) 30 GruodD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Marta (Flotow) 15 KovD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
La cambiale di matrimonio (Rossini) 28 Rugs-29 LapkrD: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Gianni Schicchi (Puccini) 28 Rugs-29 LapkrD: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 5 Spal-7 LapkrD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Šeduikis
Madame Pompadour (Fall) 6 Spal-15 LapkrD: Jonas Janulevičius; R: Anželika Cholina
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 SpalD: Julius Geniušas; R: Dalia Ibelhauptaitė
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 SpalD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 Spal-14 LapkrD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Martha (Flotow) 18 SpalD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Wiener Blut (Strauss,J) 19 Spal-22 LapkrD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Maciulevičius(revival)
Wedding of a Spider (Bružaitė) 20 Spal
Die Bajadere (Kalman) 20 SpalD: Jonas Janulevičius; R: Gintas Žilys
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 Spal-23 LapkrD: Virgilijus Visockis; R: Kęstutis Jakštas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 SpalD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Gräfin Mariza (Kálmán) 26 SpalD: Jonas Janulevičius; R: Alexey Stepaniuk
Grybų karas ir taika (Bružaitė) 27 Spal-24 Lapkr
Opera anthology (Verdi) 3 Lapkr
Faust (Gounod) 8 LapkrD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Der Bettelstudent (Millöcker) 10 LapkrD: Virgilijus Visockis; R: Andrey Bestchastny
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 16 Lapkr
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
L'Histoire de Babar (Poulenc) 7 Spal-12 Geg
Suor Angelica (Puccini) 13 Spal-9 Kov
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Spal-9 KovD: Dainius Pavilionis; R: Yana Ross
Ball im Savoy (Abraham) 19 Spal-18 GegD: Dmitrijus Zlotnikas; R: Ramūnas Kaubrys
Fiddler on the Roof (Bock) 26 Spal-19 Bal
La traviata (Verdi) 30 GruodD: Dainius Pavilionis; R: Eligijus Domarkas
Die Fledermaus (Strauss,J) 5-21 Bal
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Rugpj-3 SpalD: Dainius Pavilionis; R: Daina Adamkevičiūtė
La traviata (Verdi) 16 RugpjD: Modestas Barkauskas; R: Eligijus Domarkas
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
La bohème (Puccini) 2 SpalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 5-7 SpalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 Lapkr-2 GruodD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Werther (Massenet) 26 Vas-2 KovD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 8-12 GegD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 26-30 LapkrD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 23-26 SausD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
La bohème (Puccini) 2 SpalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 5-7 SpalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 Lapkr-2 GruodD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Werther (Massenet) 26 Vas-2 KovD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 8-12 GegD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 26-30 LapkrD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 23-26 SausD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
Wiener Blut (Strauss,J) 28 Rugs-26 SausD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 Rugs-2 GegD: Modestas Pitrėnas; R: Oskaras Koršunovas
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 4 Spal-13 BirzD: Robertas Šervenikas; R: Vasilij Barkhatov
Carmen (Bizet) 10 Spal-9 BirzD: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 13 Spal-5 BirzD: Robertas Šervenikas; R: Chen Shi-Zheng
Otello (Verdi) 20 Spal-1 KovD: Gintaras Rinkevicius; R: Eimuntas Nekrošius
Boris Godounov (Musorgsky) 25-26 SpalD: Robertas Servenikas; R: Mariusz Treliński
Die lustige Witwe (Lehár) 10 Lapkr-6 BalD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 Lapkr-4 BalD: Kai Bumann; R: Emilio Sagi
La juive (Halévy) 29 Lapkr-9 VasD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-20 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 17 Saus-26 VasD: Martynas Staškus; R: Anthony Minghella
Lohengrin (Wagner) 22 Kov-26 BalD: Robertas Šervenikas; R: Andrejs Zagars
Die Walküre (Wagner) 20 BalD: Modestas Pitrenas; R: Eimuntas Nekrosius
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 BalD: Martynas Staskus; R: Francesca Zambello
Ernani (Verdi) 14 Rugs-2 GegD: Gianluca Marcianò; R: Jean-Claude Berutti
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 Rugs-25 GegD: Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
La juive (Halévy) 21 RugsD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 2 Spal-8 KovD: Robertas Šervenikas; R: Vasilij Barkhatov
La traviata (Verdi) 4 Spal-6 GegD: Robertas Servenikas / Martynas Staškus; R: Chen Shi-Zheng
Otello (Verdi) 5 Spal-17 BalD: Gintaras Rinkevicius / Martynas Staškus; R: Eimuntas Nekrošius
Rigoletto (Verdi) 10 SpalD: Alvydas Šulčys; R: Gintaras Varnas
Carmen (Bizet) 15 Spal-19 KovD: Robertas Šervenikas; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 24 SpalD: Robertas Servenikas; R: Mariusz Treliński
Wiener Blut (Strauss,J) 26 Spal-21 KovD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 Lapkr-27 VasD: Martynas Staškus; R: Emilio Sagi
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Gruod-15 KovD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 SausD: Gintaras Rinkevicius; R: Francesca Zambello
Lohengrin (Wagner) 30 Saus-21 GegD: Robertas Servenikas; R: Andrejs Žagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Vas-22 BalD: Modestas Pitrėnas; R: Oskaras Koršunovas
Cornet (Narbutaitė) 21 Vas-29 KovD: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 Bal-28 GegD: Julius Geniušas / Alexis Soriano; R: Emilio Sagi