2012/13 > Rusija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Rusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Estija
Latvija
Baltarusija

Rusija
 
JAV
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžanas
Kazachstanas Japonija

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Boris Godunov (Musorgsky) 12 Spal-6 Birz
Pikovaja Dama (Tchaikovsky) 30 Lapkr-12 Geg
Cherevichki (Tchaikovsky) 24 Gruod-10 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 3 Vas-22 Kov
La traviata (Verdi) 16 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 20 Rugs-8 Lapkr
Otello (Verdi) 25 Spal-23 Lapkr
Cherevichki (Tchaikovsky) 30 Spal-1 Lapkr
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 2 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 12-13 Lapkr
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 7-15 Gruod
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera House  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 29 Rugs-5 BirzD: Michael Güttler; R: Alexander Titel
Le comte Ory (Rossini) 5 Spal-19 Vas
Tosca (Puccini) 11 Spal-27 BalR: Irkin Gabitov
Prince Igor (Borodin) 16 Spal-7 Birz
Le nozze di Figaro (Mozart) 18 Spal-25 GegR: Irkin Gabitov
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 25 Spal-2 BalR: Alexei Stepanyuk
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 27 Spal-30 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 28 Spal-9 BirzR: Alexei Stepanyuk
Khovanschina (Musorgsky) 30 Spal-28 KovR: Boris Morozov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1 Lapkr-11 Bal
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 4 Lapkr-20 BirzR: Mikhail Pandzhavidze
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 6 Lapkr-30 Kov
La bohème (Puccini) 10 Lapkr-6 Bal
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 15 Lapkr-9 Bal
La traviata (Verdi) 17 Lapkr-1 BirzR: Alexei Stepanyuk
Don Giovanni (Mozart) 18 Gruod-28 Geg
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 27 Gruod-5 GegR: Alina Chevik
Morozko (Bocharov) 28 Gruod-3 SausR: Leonid Yakushev
Otello (Verdi) 16 Geg-18 Birz
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-10 GruodD: Michael Güttler; R: Paul Curran
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 26 Rugs-24 Gruod
La traviata (Verdi) 27 Rugs-26 Gruod
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 29 Rugs-28 Gruod
La bohème (Puccini) 1 Spal-5 Gruod
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 2 Spal-30 Gruod
Madama Butterfly (Puccini) 3 Spal-25 Gruod
Otello (Verdi) 8 Spal-15 LapkrD: Pavel Klinichev; R: Igor Uschakov
Le comte Ory (Rossini) 15 Spal-26 Lapkr
Tosca (Puccini) 18 Spal
Don Giovanni (Mozart) 22 Spal-17 Gruod
Prince Igor (Borodin) 26 Spal-14 Gruod
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Spal-5 Lapkr
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 31 Spal-4 Gruod
Le nozze di Figaro (Mozart) 9 Lapkr-8 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Gruod
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 27-28 Gruod
Izhevsk, State Opera and Ballet Theatre of Udmurt Republic  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 Kov
Die lustige Witwe (Lehár) 24 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 29 Kov
Gräfin Mariza (Kálmán) 13 Bal
Carmen (Bizet) 26 Bal
Iolanta (Tchaikovsky) 22 Geg
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Geg
Kazan, Tatar State Opera and Ballet Theatre named after Mussa Djalil  / 
Turandot (Puccini) 23 Rugs-4 Geg
La traviata (Verdi) 28 Rugs-7 Vas
Carmen (Bizet) 30 Rugs-8 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 22 Lapkr-13 Vas
Rigoletto (Verdi) 25 Lapkr-4 Vas
Tosca (Puccini) 5 Gruod-26 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 9 Gruod-9 Vas
Il trovatore (Verdi) 13 Gruod
The Pearl Fishers (Bizet) 20 Gruod
Aida (Verdi) 1 Vas-29 Bal
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 3 Vas-14 Birz
The Love of the Poet (Akhiyarova) 11 Vas
Jalil (Zhiganov) 7 Geg
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 Birz
Nabucco (Verdi) 11 Birz
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Birz
Tosca (Puccini) 25 Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 2 Spal
Carmen (Bizet) 4-5 Spal
Krasnoyarsk, State Opera and Ballet Theatre  / 
La traviata (Verdi) 18 Bal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 Bal-21 Geg
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Bal-2 Birz
Sadko (Rimsky-Korsakov) 3 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Geg
Rigoletto (Verdi) 12-29 Geg
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Geg
Carmen (Bizet) 18 Geg
Prince Igor (Borodin) 28-30 Birz
Prince Igor (Borodin) 18 RugsD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Yuliana Malkhasyants
Rigoletto (Verdi) 25 Rugs-20 SpalD: Grigor Palikarov / Aleksandr Kosinskiy; R: Plamen Kartalov
Carmen (Bizet) 29 RugsD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Vyacheslav Tsyupa
La traviata (Verdi) 2 SpalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Vyacheslav Tsyupa
Madama Butterfly (Puccini) 6 SpalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Gennadiy Malkhasyants
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17 SpalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Aleksandr Fedorov
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 SpalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Boris Ryabikin
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 27 SpalD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Vyacheslav Tsyupa
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
Don Giovanni (Mozart) 6-10 RugsD: Daniel Barenboim; R: Robert Carsen
Franziskus (Nevsky) 12-13 RugsD: Philipp Chizhevsky; R: Vladimir Bocharov
The Enchantress (Tchaikovsky) 15 Rugs-31 KovD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
La bohème (Puccini) 22-23 RugsD: Kirill Karabits; R: Federik Mirdita
La traviata (Verdi) 7 Spal-4 BalD: Laurent Campellone / Pavel Klinichev; R: Francesca Zambello
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 23 Spal-30 BalD: Vassily Sinaisky; R: Kirill Serebrennikov
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 30 Spal-4 LapkrD: Alexander Soloviev / Vassily Sinaisky; R: Oleg Moralev
Iolanta (Tchaikovsky) 1 Lapkr-7 LiepD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov
Tosca (Puccini) 6 Lapkr-6 SausD: Alexei Bogorad; R: Boris Pokrovsky
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 10-14 LapkrD: Alan Buribayev; R: Peter Ustinov
Boris Godunov (Musorgsky) 29 Lapkr-8 GegD: Vassily Sinaisky / Pavel Sorokin; R: Leonid Baratov(original), Igor Ushakov(revival)
Turandot (Puccini) 7 Gruod-19 GegD: Tito Ceccherini; R: Francesca Zambello
Prince Igor (Borodin) 16 Gruod-16 BirzD: Vassily Sinaisky; R: Yuri Lyubimov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 26 Gruod-21 BirzD: Kirill Karabits / Alan Buribaev; R: Dmitri Tcherniakov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 Saus-1 BirzD: Alexander Soloviev; R: Antony McDonald
Carmen (Bizet) 24 Saus-21 LiepD: Yuri Temirkanov / Vassily Sinaisky; R: David Pountney
Die Zauberflöte (Mozart) 31 Saus-30 BirzD: Christopher Moulds; R: Graham Vick
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 7 Vas-21 BirzD: Alexander Vedernikov; R: Dmitri Tcherniakov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8-10 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 14-17 VasD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov
Pelléas et Mélisande (Debussy) 15 Vas
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 17 Vas
La sonnambula (Bellini) 6 Kov-14 LiepD: Enrique Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi
Der Rosenkavalier (Strauss) 21 Kov-27 LiepD: Vassily Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Stephen Lawless
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 11-14 BalD: Vladimir Jurowski / Ralf Sochaczewsky; R: Dmitri Tcherniakov
Nabucco (Verdi) 21-26 GegD: Michael Güttler / Alexander Soloviev; R: Mikhail Kislyarov
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 17-22 RugsD: Vassily Sinaisky / Pavel Sorokin; R: Valery Fokin
La sonnambula (Bellini) 26-29 RugsD: Julian Reynolds / Alexander Soloviev; R: Pier Luigi Pizzi
Boris Godunov (Musorgsky) 1-8 SpalD: Pavel Sorokin; R: Leonid Baratov(original), Igor Ushakov(revival)
Der fliegende Holländer (Wagner) 16-24 SpalD: Vassily Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Peter Konwitschny(original), Nina Gühlstorff(revival)
Tosca (Puccini) 26 SpalD: Pavel Klinichev; R: Boris Pokrovsky
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 31 Spal-2 LapkrD: Alexander Soloviev / Pavel Klinichev; R: Kirill Serebrennikov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 5-6 LapkrD: Alexei Bogorad / Alexander Soloviev; R: Antony McDonald
Iolanta (Tchaikovsky) 8-10 LapkrD: Konstantin Khvatynets / Pavel Sorokin; R: Georgy Ansimov
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 13-17 LapkrD: Alan Buribayev; R: Peter Ustinov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 20-24 LapkrR: Dmitri Tcherniakov
La traviata (Verdi) 26-30 LapkrD: Vassily Sinaisky / Laurent Campellone; R: Francesca Zambello
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 25 Spal-1 LapkrD: Yaroslav Tkalenko; R: Andris Liepa
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 14 LapkrR: Ivan Popovski
Boris Godunov (Musorgsky) 27 GruodD: Gintaras Rinkevicius / Yaroslav Tkalenko; R: Ivan Popovsky
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 21-23 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13-16 Bal
Rigoletto (Verdi) 24-27 Geg
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25-29 SpalD: Alexander Soloviev; R: Mikhail Polischuk
Moscow, Helikon-Opera  / 
Das Liebesverbot (Wagner) 6-9 RugsD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Kaffeekantate (Bach,JS) 11 Spal-17 KovD: Valery Kritskov; R: Oleg Iliyn
Siberia (Giordano) 12-14 SpalD: Eugene Brazhnik; R: Dmitry Bertman
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 19 Spal-28 BalD: Alexander Lisovets / Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 25-28 SpalD: Vladimir Ponkin / Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3-5 LapkrD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman
Pyramus and Thisbe (Lampe) 16-18 LapkrD: Ekaterina Vasheruk, Julian Gallant; R: Alexandre Borodovski
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 21 LapkrD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Operetta anthology (Kálmán) 28 Lapkr-9 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-30 GruodD: Mstislav Rostropovich / Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 16-19 SausD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 24-27 SausD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 31 Saus-3 VasD: Kirill Tikhonov; R: Dmitry Bertman
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-10 VasR: Dmitry Bertman
Apollo et Hyacinthus (Mozart) 30-31 KovD: Victoria Unguryanu; R: Dmitry Bertman
Boris Godunov (Musorgsky) 15-18 GegR: Dmitry Bertman
Rusalka (Dvořák,A) 6-8 BirzD: Niels Muus / Denis Kirpanev; R: Dmitry Bertman
Carmen (Bizet) 19-22 BirzR: Dmitry Bertman
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Rugs-1 GruodD: Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Kaffeekantate (Bach,JS) 18 Rugs-4 GruodD: Valery Kritskov; R: Oleg Iliyn
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 RugsD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Aida (Verdi) 4-6 SpalD: Kirill Tikhonov; R: Dmitry Bertman
Falstaff (Verdi) 18-20 SpalD: Teodor Currentzis; R: Dmitry Bertman
Bauernkantate (Bach,JS) 30 Spal-20 LapkrD: Ekaterina Vasheruk; R: Alexander Borodovsky
Rasputin (Reise) 8-9 LapkrD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 22-24 LapkrD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Lapkr-1 GruodD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman
Siberia (Giordano) 6-8 GruodD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Lady Macbeth of Mtsensk District (Shostakovich) 12-15 GruodD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-29 GruodD: Mstislav Rostropovich; R: Dmitry Bertman
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 20 Rugs-27 GegD: Evgeny Samoilov / Vasily Valitov; R: Yuri Alexandrov
Lohengrin (Wagner) 22 Rugs-10 KovD: Jan Latham-Koenig, Valery Kritskov, Evgeny Samoilov; R: Kasper Holten
Rigoletto (Verdi) 25 Rugs-17 BalD: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig; R: Ralf Långbaсka
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Rugs-21 GegD: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov
La cenerentola (Rossini) 29 Rugs-6 KovD: Dmitry Volosnikov; R: Victor Gerasimenko
Capriccio (Strauss) 4 Spal-1 VasD: Valery Kritskov; R: Alla Chepinoga
Norma (Bellini) 11 SpalD: Evgeny Samoilov; R: Sergio Morabito,Jossi Wieler
La traviata (Verdi) 19 Spal-11 BirzD: Dmitry Volosnikov; R: Alla Sigalova
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 28 Spal-31 KovD: Jan Latham-Koenig / Vasily Valitov; R: Ekaterina Vasilyova
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 SpalD: Vasily Valitov; R: Michiel Dijkema
Il trovatore (Verdi) 11 Saus-24 Birz
Nabucco (Verdi) 13 Saus-7 BirzD: Evgeny Samoilov; R: Andrejs Žagars
Requiem (Verdi) 15 Saus
Aida (concert) (Verdi) 20 Saus-17 Birz
I due Foscari (Verdi) 26 Saus
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 27 Saus
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 10 Vas-26 BirzD: Anatoly Gus / Evgeny Samoilov; R: Sergey Artsibashev
Prince Igor (Borodin) 13 Vas-27 GegD: Evgeny Samoilov; R: Yuri Alexandrov
Concert (Strauss,J) 21 Vas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Vas-21 BirzD: Vasily Valitov / Evgeny Samoilov; R: Elijah Moshinsky
Iolanta (Tchaikovsky) 3 Kov-19 BalD: Evgeny Samoilov; R: Gennady Shaposhnikov
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 12 KovD: Evgeny Samoilov / Valery Kritskov; R: Valery Raku
Boris Godunov (Musorgsky) 15 KovD: Dmitry Volosnikov / Valery Kritskov; R: Valery Belyakovich
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 23 BalD: Valery Kritskov; R: Yuri Grymov
Dido and Aeneas (Purcell) 28 Bal
Tristan und Isolde (Wagner) 19-25 GegD: Jan Latham-Koenig; R: Nicola Raab
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 22 GegD: Evgeny Samoilov; R: Ivan Fadeyev
Gianni Schicchi (Puccini) 24 GegD: Dmitry Volosnikov; R: Gennady Shaposhnikov
Monsieur Choufleuri (Offenbach) 24 Geg-25 BirzD: Vasily Valitov; R: Gennady Shaposhnikov
La cenerentola (Rossini) 18 BirzD: Dmitry Volosnikov; R: Victor Gerasimenko
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 BirzD: Vasily Valitov; R: Elijah Moshinsky
Il trovatore (Verdi) 24 BirzD: Evgeny Samoilov; R: Marco Gandini
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 21 Rugpj-20 SpalD: Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; R: Sergey Artsibashev
La traviata (Verdi) 28 Rugpj-6 SpalD: Dmitry Volosnikov; R: Alla Sigalova
Rigoletto (Verdi) 3 Rugs-25 SpalD: Evgeny Samoilov / Fabio Mastrangelo; R: Ralf Långbaсka
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Rugs-8 GruodD: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov
Nabucco (Verdi) 11 RugsD: Evgeny Samoilov; R: Andrejs Žagars
Cavalleria rusticana (concert) (Mascagni) 19 RugsD: Laurent Campellone
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 19 RugsD: Laurent Campellone
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 RugsD: Vasily Valitov, Evgeny Samoilov; R: Elijah Moshinsky
Il trovatore (Verdi) 24 Rugs-27 SpalD: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig; R: Marco Gandini
Gianni Schicchi (Puccini) 25 Rugs
Monsieur Choufleuri restera chez lui le ... (Offenbach) 25 RugsD: Vasily Valitov; R: Gennady Shaposhnikov
Norma (Bellini) 27 RugsD: Evgeny Samoilov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 Spal-16 LapkrD: Jan Latham-Koenig; R: Ekaterina Vasilyova
Lohengrin (Wagner) 1 LapkrD: Jan Latham-Koenig; R: Kasper Holten
Tristan und Isolde (Wagner) 3 LapkrD: Jan Latham-Koenig; R: Nicola Raab
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 6 LapkrD: Andrey Lebedev; R: Ivan Fadeyev
La cenerentola (Rossini) 14 LapkrD: Dmitry Volosnikov; R: Victor Gerasimenko
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 29 Lapkr-4 GruodD: Alexandru Samoilă; R: Yuri Alexandrov
Moscow, Stanislavsky and Nemirovich-Danchenko Academic Music Theatre  / 
Pelléas et Mélisande (Debussy) 28 Rugs-2 SpalD: Benjamin Levy; R: Olivier Py
Carmen (Bizet) 3 Spal-29 GegD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 4 Spal-13 LiepD: Wolf Gorelik; R: Lyudmila Naletova
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 7 Spal-1 BirzD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
La bohème (Puccini) 12 Spal-9 LiepD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
Madama Butterfly (Puccini) 14 Spal-18 LiepD: Felix Korobov / Wolf Gorelik; R: Lyudmila Naletova
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 17 Spal-19 BirzD: Felix Korobov; R: Lev Mikhailov
Così fan tutte (Mozart) 18 Spal-24 GegD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
War and Peace (Prokofiev) 25 Spal-11 BalD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 31 Spal-26 LiepD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 1 Lapkr-17 LiepD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 6 Lapkr-12 LiepD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
A Midsummer Night's Dream (Britten) 10 Lapkr-28 KovD: William Lacey; R: Christopher Alden
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 28 Lapkr-7 LiepD: Wolf Gorelik; R: Adolf Shapiro
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Gruod-15 LiepD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
La forza del destino (Verdi) 27 Gruod-23 BirzD: Felix Korobov; R: Georgy Isaakyan
The Merry Widow (Lehár) 20 Saus-27 BirzD: Wolf Gorelik / Timur Zangiev; R: Adolf Shapiro
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 4 Vas
The Demon (Rubinstein) 8 Vas-3 Liep
May Night (Rimsky-Korsakov) 9 Kov
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 Kov-4 LiepD: Maria Maksimchuk; R: Lyudmila Naletova
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Kov-8 GegD: Vladimir Agronsky; R: Alexander Titel, Igor Yasulovich
L'italiana in Algeri (Rossini) 28 Geg-23 LiepD: Felix Korobov; R: Evgeny Pisarev
Tannhäuser (Wagner) 27 Rugs-3 SpalD: Fabrice Bollon; R: Andrejs Zagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Spal
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 SpalD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 6 SpalD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 8 SpalD: Wolf Gorelik / Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 20 SpalD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
The Demon (Rubinstein) 23 SpalD: Anton Grishanin; R: Gennady Trostyanetsky
Madama Butterfly (Puccini) 24 SpalD: Felix Korobov, Vyacheslav Volich; R: Lyudmila Naletova
Die Zauberflöte (Mozart) 25-26 SpalD: Vladimir Agronsky; R: Alexander Titel, Igor Yasulovich
L'italiana in Algeri (Rossini) 29-31 SpalD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Evgeny Pisarev
Nizhni Novgorod, State Academic Opera and Ballet Theatre named after Pushkin  / 
Otello (Verdi) 4 Spal-28 Vas
My Fair Lady (Loewe) 6 Spal-31 Geg
Sylvia (Kálmán) 11 Spal-1 Birz
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Spal-24 Geg
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 19 Spal-14 Vas
Prince Igor (Borodin) 24 Spal-7 Vas
Veselá Vdova (Lehár) 26 Spal-2 Birz
Aida (Verdi) 10 Lapkr-17 Kov
Boris Godunov (Musorgsky) 15 Lapkr-5 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 29 Lapkr-10 Kov
Belaya akatsiya (Dunayevsky) 1 Gruod-23 Kov
Rusalka (Dargomizhsky) 8 Gruod-2 Kov
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 Gruod-30 Geg
Aida (Verdi) 12 Saus-17 Kov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Saus-12 Bal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 Saus-22 Geg
Iolanta (Tchaikovsky) 31 Saus-28 Kov
Carmen (Bizet) 16 Vas-8 Birz
La traviata (Verdi) 22 Kov-17 Geg
Sevastopol Waltz (Listov) 10 Bal
Tosca (Puccini) 24 Bal-19 Birz
Mazeppa (Tchaikovsky) 23 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 18 RugsD: Vladimir Boykov; R: Otar Dadishkiliani
Cherevichki (Tchaikovsky) 26 Rugs-18 Spal
Mazeppa (Tchaikovsky) 2 Spal
Veselá Vdova (Lehár) 5 Spal
Carmen (Bizet) 10 Spal
La traviata (Verdi) 16 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Spal
Rusalka (Dargomizhsky) 25 Spal
Belaya akatsiya (Dunayevsky) 27 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 31 Spal
Novosibirsk, Novosibirsk State Opera and Ballet Theatre  / 
Faust (Gounod) 19 Rugs-29 Geg
La traviata (Verdi) 26 Rugs-22 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 30 Rugs-21 Bal
Tosca (Puccini) 4 Spal-4 Geg
Bohéma (Puccini) 10 Spal-20 Kov
Carmen (Bizet) 17 Spal-25 Bal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 19 Spal-2 Geg
Prince Igor (Borodin) 21 Spal-4 Liep
Iolanta (Tchaikovsky) 23 Spal-8 Liep
Madama Butterfly (Puccini) 30 Spal-2 Liep
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 14 Lapkr-5 Vas
Gianni Schicchi (Puccini) 20 Lapkr-17 Kov
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 20 Lapkr-17 Kov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 7 Gruod
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 28 Gruod-9 Vas
The Steadfast Tin Soldier (Banevich) 19 Saus-28 Bal
Mass (Bernstein) 29 Saus-17 Birz
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 7 Vas
Aleko (Rachmaninov) 7 Vas
Rigoletto (Verdi) 14 Vas-16 Geg
The Tale of the Pope and of His Workman Balda (Kravchenko) 23 Kov
Mass (Bernstein) 17-18 Rugs
The Little Tower Chamber (Polskiy) 21 Rugs-13 Spal
Carmen (Bizet) 25 Rugs
Prince Igor (Borodin) 28 Rugs
The Steadfast Tin Soldier (Banevich) 29 Rugs-20 Spal
La traviata (Verdi) 1 Spal
Rigoletto (Verdi) 8 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 10 Spal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 12 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 16 Spal
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 18 Spal
Aleko (Rachmaninov) 18 Spal
La serva padrona (Pergolesi) 19 Spal
Iolanta (Tchaikovsky) 22 Spal
Mavra (Stravinsky) 23 Spal
La cambiale di matrimonio (Rossini) 23 Spal
Tosca (Puccini) 24 Spal
Gianni Schicchi (Puccini) 26 Spal
Prima la musica, poi le parole (=) 26 Spal
Faust (Gounod) 31 Spal
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Iolanta (Tchaikovsky) 3 Rugs-30 Spal
Le nozze di Figaro (Mozart) 18 Rugs-7 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 6 Spal-20 Gruod
The Little Sweep (Britten) 7 Spal-28 Vas
Cendrillon (Massenet) 18 Spal-13 Birz
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 23-24 Spal
L'orfeo (Monteverdi) 27 Spal-9 Bal
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 1 Lapkr-24 Vas
Il campanello di notte (Donizetti) 7 Lapkr-20 Kov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 20 Lapkr-25 Birz
Medeamaterial (Dusapin) 2 Gruod-9 Vas
Cleopatra (Massenet) 12-13 Gruod
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Saus-7 Vas
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 29 Saus-27 Vas
Così fan tutte (Mozart) 13 Vas
Carmen (Bizet) 10-11 Bal
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky) 17 Bal
Christ (Rubinstein) 24-25 BalD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
Madama Butterfly (Puccini) 8-11 Geg
La traviata (Verdi) 18-19 Birz
Pimpinone (Telemann) 29 Birz
Iolanta (Tchaikovsky) 7 RugsD: Valentin Uryupin; R: George Isaakyan
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 9 Rugs-19 GruodD: Valery Platonov; R: George Isaakyan
Pimpinone (Telemann) 10 Rugs-17 SpalD: Maxim Emelyanychev; R: Tatyana Stepanova
The Indian Queen (Purcell) 25 Rugs-2 SpalR: Peter Sellars
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 8 Spal-13 Gruod
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 18 Spal
L'orfeo (Monteverdi) 20-22 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 26 Spal
Mazeppa (Tchaikovsky) 3-6 Lapkr
Carmen (Bizet) 12 Lapkr
The Little Sweep (Britten) 16 Lapkr
La traviata (Verdi) 19 Lapkr
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21-23 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3-4 Gruod
Cleopatra (Massenet) 10-11 Gruod
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
Carmen (Bizet) 11 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 17 Bal
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 21 Bal-6 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 26 Bal-26 Geg
La traviata (Verdi) 12 Geg
Silva (Kálmán) 19-20 Birz
Silvia (Kálmán) 2-3 Spal
Carmen (Bizet) 11 Spal
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 19 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 22 Spal
Rostov, Rostov State Opera  / 
Iolanta (Tchaikovsky) 22 Rugs-20 Vas
Bajadere (Kálmán) 26 Rugs-24 Geg
La traviata (Verdi) 4 Spal-13 Kov
Madama Butterfly (Puccini) 6 Spal-7 Birz
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 7 Spal-17 Geg
Carmen (Bizet) 12 Spal-14 Bal
Ball im Savoy (Abraham) 20 Spal-2 Birz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Spal-29 Geg
Rigoletto (Verdi) 10 Lapkr-3 Bal
Die lustige Witwe (Lehár) 23 Lapkr-11 Geg
Prince Igor (Borodin) 28 Lapkr-12 Geg
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 2 Gruod-26 Geg
White Acacia (Dunayevsky) 7 Gruod-28 Bal
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Gruod-28 Kov
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 14 Gruod-21 Bal
La bohème (Puccini) 8 Vas-26 Bal
Faust (Gounod) 15-23 Birz
Faust (Gounod) 22 Rugs
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 29 Rugs-29 Lapkr
Bajadere (Kálmán) 6 Spal-10 LapkrD: Andrey Anikhanov; R: Alexei Stepanyuk
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 12 SpalD: Alexei Shakuro; R: Leonid Shatohin
La traviata (Verdi) 13 SpalD: Maurizio Dones; R: Susanna Tsiryuk
White Acacia (Dunayevsky) 20 SpalD: Alexei Shakuro; R: Kirill Strezhnev
Carmen (Bizet) 23 SpalD: Valery Voronin; R: Yuri Laptev
Ball im Savoy (Abraham) 27 SpalD: Alexei Shakuro; R: Yuri Alexandrov
Die lustige Witwe (Lehár) 2 LapkrD: Alexei Shakuro; R: Susanna Tsiryuk
Prince Igor (Borodin) 3 LapkrD: Valery Voronin; R: Yuri Alexandrov
Iolanta (Tchaikovsky) 6 LapkrD: Andrey Anikhanov; R: Konstantin Balakin
La bohème (Puccini) 15 LapkrD: Alexander Anissimov; R: Konstantin Balakin
Madama Butterfly (Puccini) 17 LapkrD: Robert Lyall; R: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 LapkrD: Alexander Anissimov; R: Susanna Tsiryuk
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
La traviata (Verdi) 1 Spal-17 Bal
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Spal-29 Geg
Rigoletto (Verdi) 31 Spal-19 Bal
Prince Igor (Borodin) 4 Lapkr-25 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 8 Lapkr-29 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Gruod-8 Birz
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 31 Saus-11 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 13 Kov
Aida (Verdi) 27 Kov-17 Geg
Il trovatore (Verdi) 27-28 Bal
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 21-22 Birz
Aida (Verdi) 14 Rugs-17 SpalD: Alexander Anissimov; R: Yuri Alexandrov
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 18-19 RugsD: Alexander Anissimov; R: Ivan Fadeev
Prince Igor (Borodin) 25 Rugs-3 LapkrD: Boris Benkogenov; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 4 SpalD: Alexander Anissimov; R: Dieter Kaegi
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Spal-29 LapkrD: Viktor Kulikov; R: Nina Chusova
La traviata (Verdi) 30 SpalD: Alexander Anissimov; R: Antonio de Lucia
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 LapkrD: Vladimir Kovalenko / Viktor Kulikov; R: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21-22 LapkrD: Alexander Anissimov; R: Mikhail Pandzhavidze
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Madama Butterfly (Puccini) 2 Spal-24 Vas
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 4 Spal-21 Vas
Sadko (Rimsky-Korsakov) 7 Spal-5 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 10 Spal-2 Kov
Oresteia (Taneyev) 13 Spal-9 Vas
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 Spal-2 Vas
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23 Spal-19 Birz
Silvia (Kálmán) 17 Spal-4 Bal
Iolanta (Tchaikovsky) 25 Spal-23 Kov
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Spal-17 Bal
Rigoletto (Verdi) 31 Spal-30 Geg
Die lustige Witwe (Lehár) 1 Lapkr-14 Geg
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Lapkr-28 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Lapkr-26 Vas
Rusalka (Dargomizhsky) 29 Lapkr-31 Kov
Tosca (Puccini) 9 Gruod-23 Bal
The Taming of the Shrew (Shebalin) 13 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Saus-24 Birz
Les brigands (Offenbach) 25 Saus-20 Vas
Khovanschina (Musorgsky) 29 Saus-3 Kov
Carmen (Bizet) 5 Vas-27 Birz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 Vas-21 Bal
Il trovatore (Verdi) 19 Kov-14 Bal
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 24 Geg
La traviata (Verdi) 4 Birz
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 1 SpalR: Alexei Stepanyuk
Rusalka (Dargomizhsky) 5 Spal
Carmen (Bizet) 8 Spal
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 10 Spal
Oresteia (Taneyev) 13 Spal
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 17 Spal
Iolanta (Tchaikovsky) 25 Spal
Rigoletto (Verdi) 27 Spal
Die lustige Witwe (Lehár) 30 Spal
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
La belle Hélène (Offenbach) 1 Kov-6 Liep
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 2 Kov-21 Liep
Pagliacci (Leoncavallo) 3 Kov-19 Liep
Rigoletto (Verdi) 7 Kov-17 Bal
La bohème (Puccini) 13 Kov-30 Birz
The Rape of Lucretia (Britten) 15 Kov-18 Liep
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 16 Kov-5 Birz
Don Juan (Mozart) 17 Kov-21 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 22 Kov-26 Birz
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 23 Kov-28 Birz
La traviata (Verdi) 27 Kov-17 Liep
Pietro il Grande (Donizetti) 31 Kov-5 Geg
Tosca (Puccini) 12 Bal-2 Birz
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 26 Bal-27 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 11 Geg-14 Liep
Boris Godunov (Musorgsky) 29 GegR: Yuri Alexandrov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Rugs-25 Gruod
La belle Hélène (Offenbach) 14 Rugs-27 Gruod
La traviata (Verdi) 18 Rugs-29 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-30 Lapkr
Boris Godunov (Musorgsky) 27 Rugs-13 Gruod
Pagliacci (Leoncavallo) 28 Rugs-15 Gruod
Madama Butterfly (Puccini) 29 Rugs-6 Gruod
Tosca (Puccini) 3 Spal-20 Gruod
Pietro il Grande (Donizetti) 10 Spal-11 Gruod
La bohème (Puccini) 11 Spal-24 Lapkr
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13 Spal-21 Gruod
The Rape of Lucretia (Britten) 27 Spal-20 Lapkr
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 6 Lapkr
Don Juan (Mozart) 9 Lapkr-30 Gruod
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 10 Lapkr-1 Gruod
Rigoletto (Verdi) 29 Lapkr-14 Gruod
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Khovanschina (Musorgsky) 18 RugsD: Valery Gergiev
Madama Butterfly (Puccini) 21 Rugs-18 VasD: Valery Gergiev; R: Mariusz Treliński
A Midsummer Night's Dream (Britten) 22 Rugs-19 GegD: Pavel Smelkov; R: Claudia Solti
Aida (Verdi) 23 Rugs-27 Birz
Das Rheingold (Wagner) 26 RugsD: Valery Gergiev; R: Alexander Zeldin
Die Walküre (Wagner) 27 RugsD: Valery Gergiev; R: Alexander Zeldin
Siegfried (Wagner) 29 RugsD: Valery Gergiev; R: Alexander Zeldin
Götterdämmerung (Wagner) 30 RugsD: Valery Gergiev; R: Alexander Zeldin
My Fair Lady (Loewe) 4 Spal-21 LiepD: Gavriel Heine; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 12 SpalD: Valery Gergiev; R: Paul Curran
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 13-18 SpalD: Valery Gergiev; R: Alain Maratrat
Pelléas et Mélisande (Debussy) 16 Spal-25 KovD: Valery Gergiev; R: Daniel Kramer
Don Giovanni (Mozart) 18 Spal-23 LiepD: Valery Gergiev; R: Johannes Schaaf
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 20 Spal-1 BirzR: Yuri Temirkanov
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Spal-9 BalD: Pavel Smelkov; R: Graham Vick
L'Heure espagnole (Ravel) 25 SpalD: Valery Gergiev; R: Alexander Maskalin
Gianni Schicchi (Puccini) 25 SpalD: Valery Gergiev; R: Alexander Maskalin
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 27 Spal-30 GegR: Lotfi Mansouri
Prince Igor (Borodin) 28 Spal-17 BirzD: Valery Gergiev; R: Irkin Gabitov
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 Spal-9 VasD: Mikhail Tatarnikov; R: Vasily Barkhatov
La bohème (Puccini) 1 LapkrD: Gianandrea Noseda; R: Ian Judge
Mazepa (Tchaikovsky) 4 LapkrD: Valery Gergiev; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Lapkr-11 BalD: Valery Gergiev; R: Alexander Petrov
A Life for the Tsar (Glinka) 14 Lapkr-14 KovD: Valery Gergiev; R: Dmitri Tcherniakov
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 20 LapkrD: Valery Gergiev; R: Michael Sturminger
La traviata (Verdi) 22 Lapkr-12 BalD: Tugan Sokhiev; R: Charles Roubaud
Don Carlos (Verdi) 29 Lapkr-3 Birz
Rigoletto (Verdi) 7 GruodD: Gianandrea Noseda; R: Irkin Gabitov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 11 GruodR: Vladislav Pazi
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Gruod-25 BalD: Valery Gergiev; R: Alain Maratrat
Sadko (Rimsky-Korsakov) 16 Gruod-27 SausR: Alexei Stepanyuk
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 GruodR: Ian Judge
Carmen (Bizet) 20 Gruod-14 BirzR: Alexei Stepanyuk
Don Quichotte (Massenet) 28 Gruod-29 BirzD: Valery Gergiev / Christian Knapp / Pavel Petrenko; R: Yannis Kokkos
Attila (Verdi) 15 SausD: Luciano Di Martino; R: Arturo Gama
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 22 Saus-29 GegR: Yuri Temirkanov
The Brothers Karamazov (Smelkov) 29 Saus-6 LiepR: Vasily Barkhatov
La forza del destino (Verdi) 31 SausR: Elijah Moshinsky
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 5 VasD: Valery Gergiev; R: Jonathan Kent
War and Peace (concert) (Prokofiev) 6 VasD: Valery Gergiev
Dead Souls (Shchedrin) 12 VasD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Elektra (Strauss) 14 VasD: Valery Gergiev; R: Jonathan Kent
The Makropulos Affair (Janáček) 20 VasD: Mikhail Tatarnikov; R: Graham Vick
Ariadne auf Naxos (Strauss) 21 VasR: Michael Sturminger
The Gambler (Prokofiev) 25 Vas-11 BalD: Valery Gergiev; R: Yuri Laptev
Otello (Verdi) 19 KovR: Andrei Konchalovsky
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 22 KovR: Yuri Laptev(revival)
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 24-31 KovR: Alexander Petrov
Turandot (Puccini) 27 Kov-13 LiepR: Charles Roubaud
L'elisir d'amore (Donizetti) 28 Kov-7 GegD: Pavel Bubelnikov; R: Alexander Petrov
Aleko (Rachmaninov) 30 KovR: Mariusz Trelinski
Iolanta (Tchaikovsky) 30 KovR: Mariusz Trelinski
Semyon Kotko (Prokofiev) 2 BalR: Yuri Alexandrov
Nabucco (Verdi) 4 Bal-4 GegR: Dmitry Bertman
Jenůfa (Janáček) 7 BalD: Mikhail Agrest; R: Vasily Barkhatov
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Bal-26 LiepD: Mikhail Sinkevich / Gianandrea Noseda / Mikhail Agrest; R: Yuri Alexandrov
Faust (Gounod) 26 Bal-9 LiepD: Mikhail Agrest; R: Isabella Bywater
The Nose (Shostakovich) 29 BalR: Yuri Alexandrov
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 30 BalR: Alexei Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky) 3 Geg-2 Birz
Il trovatore (Verdi) 5 Geg
May Night (Rimsky-Korsakov) 8 GegR: Alexander Maskalin
Suor Angelica (Puccini) 10 GegD: Gianandrea Noseda; R: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 10 GegD: Gianandrea Noseda; R: Walter Le Moli
Il Tabarro (Puccini) 10 GegD: Gianandrea Noseda; R: Walter Le Moli
La traviata (Verdi) 11 Geg-8 Liep
Tosca (Puccini) 17 Geg-20 Liep
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 21 GegR: Dmitri Tcherniakov
Il viaggio a Reims (Rossini) 23 Geg
Rusalka (Dargomizhsky) 24 Geg-30 Birz
Un ballo in maschera (Verdi) 28-31 Geg
Messa da Requiem (Verdi) 5 Birz
Das Rheingold (Wagner) 11 Birz
Die Walküre (Wagner) 13 Birz
Siegfried (Wagner) 15 Birz
Götterdämmerung (Wagner) 16 Birz
War Requiem (Britten) 23 Birz
Aleko (concert) (Rachmaninov) 11 Liep
The Lefthander (Shchedrin) 27-28 LiepD: Valery Gergiev; R: Alexey Stepanyuk
La bohème (Puccini) 1 RugpjD: Gianandrea Noseda; R: Ian Judge
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 RugpjR: Yuri Alexandrov
Rusalka (Dvořák,A) 3-4 RugpjD: Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov
Il trovatore (concert) (Verdi) 9 RugpjD: Mikhail Sinkevich
La traviata (Verdi) 10-11 RugpjD: Karen Durgaryan; R: Charles Roubaud
The Lefthander (Shchedrin) 9 Rugs-10 GegD: Valery Gergiev; R: Alexey Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky) 10 Rugs-14 GruodR: Mariusz Trelinski
Macbeth (Verdi) 11 RugsD: Valery Gergiev; R: David McVicar
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 12 Rugs-30 BalR: Yuri Temirkanov
Rusalka (Dargomizhsky) 13 Rugs-16 SpalD: Valery Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov
Prince Igor (Borodin) 15 Rugs-24 LapkrR: Yevgeny Sokovnin(original), Irkin Gabitov(revival)
Opera anthology (Verdi) 18 RugsD: Andrei Petrenko
My Fair Lady (Loewe) 19-21 RugsD: Gavriel Heine; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 20 Rugs-16 GegR: Paul Curran
Faust (Gounod) 24 RugsD: Mikhail Agrest; R: Isabella Bywater
La traviata (Verdi) 27-28 RugsR: Charles Roubaud
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Rugs-18 LapkrD: Mikhail Tatarnikov; R: Alain Maratrat
Un ballo in maschera (Verdi) 29 Rugs-9 VasR: Andrei Konchalovsky
Jenůfa (Janáček) 1 Spal
Carmen (Bizet) 3 Spal
Don Quichotte (Massenet) 4 Spal-24 Saus
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Spal-30 Kov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 8 Spal
Aida (Verdi) 9 Spal-25 Saus
Don Giovanni (Mozart) 10 Spal
Il trovatore (concert) (Verdi) 11 SpalD: Mikhail Sinkevich
A Life for the Tsar (Glinka) 15 SpalR: Dmitri Tcherniakov
Turandot (Puccini) 17 Spal-13 VasR: Charles Roubaud
La bohème (Puccini) 18 Spal-21 BalR: Ian Judge
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 20 Spal-16 VasR: Lotfi Mansouri
Les Troyens (concert) (Berlioz) 21 Spal
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 22 SpalR: Jonathan Kent
Madama Butterfly (Puccini) 23 Spal-21 GegR: Mariusz Treliński
Macbeth (concert) (Verdi) 25 Spal
La forza del destino (Verdi) 27 SpalR: Elijah Moshinsky
Messa da Requiem (Verdi) 29-30 Spal
Attila (Verdi) 31 SpalR: Arturo Gama
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 6 LapkrR: Irina Molostova
Idomeneo re di Creta (Mozart) 7 Lapkr
The Nose (Shostakovich) 17 Lapkr
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 27 Lapkr-27 KovR: Yuri Temirkanov
The Brothers Karamazov (Smelkov) 3 GruodR: Vasily Barkhatov
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 5 Gruod
Boris Godunov (Musorgsky) 10 GruodR: Graham Vick
Semyon Kotko (Prokofiev) 17 GruodR: Yuri Alexandrov
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-22 SausR: Yuri Alexandrov
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 10 Saus-25 Vas
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 14 Saus
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 SausR: Ian Judge
Dead Souls (Shchedrin) 29 Saus
Mazepa (Tchaikovsky) 4 VasR: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 15 VasR: Yuri Laptev(revival)
Nabucco (Verdi) 20 Vas-8 KovR: Dmitry Bertman
The Gambler (Prokofiev) 12 Kov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 15 KovR: Alexei Stepanyuk
Elektra (Strauss) 20 Kov
Pelléas et Mélisande (Debussy) 24 Kov
Carmen (Bizet) 28 Kov
Suor Angelica (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
Il Tabarro (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
War and Peace (Prokofiev) 24-26 Bal
Rigoletto (Verdi) 23 GegR: Irkin Gabitov
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 20 Rugs-18 Birz
Iolanta (Tchaikovsky) 22 Rugs-17 Geg
La bohème (Puccini) 26 Rugs-14 Birz
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 Rugs-21 Bal
Tosca (Puccini) 2 Spal-3 Vas
Rusalka (Dvořák,A) 9 Spal-29 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 26 Spal-12 Birz
La traviata (Verdi) 20 Lapkr-26 Geg
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 30 Lapkr-28 Bal
Cinderella (Asaf'yev) 22 Gruod-5 Saus
Billy Budd (Britten) 24 Saus-25 Bal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 Vas-21 Birz
La juive (Halévy) 17 Vas
Tosca (Puccini) 10 Kov-8 Birz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Kov
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17 Bal
Manon Lescaut (concert) (Puccini) 3-5 Geg
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Geg
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 Liep
L'elisir d'amore (Donizetti) 11-12 RugsD: Daniele Rustioni; R: Fabio Sparvoli
La bohème (Puccini) 20 Rugs-26 GruodD: Peter Feranec; R: Arnaud Bernard
Cavalleria rusticana (Mascagni) 23 RugsR: Liliana Cavani
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Rugs-21 LapkrR: Liliana Cavani
Cinderella (Asaf'yev) 29 Rugs-28 GruodR: Olga Mukhortova
Iolanta (Tchaikovsky) 29 Rugs-22 GruodR: Sergey Shepelyov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal-19 GruodR: Andrejs Zagars
La traviata (Verdi) 5 Spal-28 GruodR: Stanislav Gaudasinsky
Rusalka (Dvořák,A) 8 Spal-24 GruodR: Igor Konyaev
Tosca (Puccini) 11 Spal-1 GruodR: Stanislav Gaudasinsky
La juive (Halévy) 13 SpalR: Arnaud Bernard
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Spal-30 LapkrD: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 3 Lapkr
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 Gruod
St Petersburg, St Petersburg Theatre of Musical Comedy  / 
Silvia (Kálmán) 3 Rugs-25 Saus
The Bird Seller (Zeller,C) 4 Rugs-17 Bal
Countess Maritza (Kálmán) 8 Rugs-22 Geg
Die Fledermaus (Strauss,J) 13 Rugs-20 Geg
Baroness Lili () 15 Rugs-25 Geg
Mr X (Kálmán) 15 Rugs-10 Vas
Sevastopol Waltz (Listov) 19 Rugs-4 Bal
Die lustige Witwe (Lehár) 24 Rugs-27 Geg
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 29 Rugs
The Bondmaid (Strelnikov) 3 Spal-3 Vas
Madame Pompadour (Fall) 15 Spal-14 Vas
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 30 Spal-3 Bal
Die Bajadere (Kalman) 29 Spal-2 Bal
Operetta anthology (Kálmán) 2 Lapkr-12 Gruod
Kiss me, Kate (Porter) 21 Lapkr-9 Bal
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 17 Geg-12 Rugpj
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 16 Liep-30 Spal
Die lustige Witwe (Lehár) 17 Liep-8 Lapkr
Silvia (Kálmán) 19 Liep-28 Spal
Mr X (Kálmán) 20 Liep-1 Lapkr
Spring Parade (Stolz) 21 Liep-22 Rugs
Countess Maritza (Kálmán) 22 Liep-9 Lapkr
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Liep-10 Lapkr
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 Liep-2 Spal
Baroness Lili () 27 Liep-4 Lapkr
Die Bajadere (Kalman) 31 Liep-8 Spal
Madame Pompadour (Fall) 11 Spal
The Bird Seller (Zeller,C) 15 Spal
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 27 Spal
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Così fan tutte (Mozart) 5 Spal-13 Geg
Veselya vdova (Lehár) 13 Spal-4 Bal
La traviata (Verdi) 18 Spal-15 Geg
Prince Igor (Borodin) 20 Spal-12 Gruod
Rigoletto (Verdi) 27 Spal-14 Bal
Aida (Verdi) 8 Lapkr
Die Fledermaus (Strauss,J) 13 Lapkr-21 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 15 Lapkr-2 Bal
Silvia (Kálmán) 17 Lapkr-1 Kov
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 Lapkr-23 Kov
Tosca (Puccini) 8 Gruod-14 Geg
Carmen (Bizet) 16 Gruod-29 Kov
Faust (Gounod) 23 Saus
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 3 Kov
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Kov
Night of the Lunar Eclipse (Nizametdinov) 12 Bal
Ulan-Ude, Buryat Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 11-12 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 25 Spal
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 28 Kov-27 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Kov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 6 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Bal
Gräfin Mariza (Kálmán) 12 Bal
Silvia (Kálmán) 27 Bal
Sevastopol Waltz (Listov) 6 Geg
Iolanta (Tchaikovsky) 16 Geg
Silvia (Kálmán) 2-30 Spal
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 4 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 5 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Spal
Tosca (Puccini) 11 Spal
Gräfin Mariza (Kálmán) 16 Spal
Iolanta (Tchaikovsky) 18-20 Spal
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 Spal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 26 Spal
Il trovatore (Verdi) 31 Spal
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Mr X (Kálmán) 6 SpalD: Ivan Egorov
Iolanta (Tchaikovsky) 10 SpalD: Ivan Egorov
La traviata (Verdi) 5 Lapkr-10 Saus
Pikovaja Dama (Tchaikovsky) 14 Lapkr
The Tricks of Khanuma (Kancheli) 2 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 13 Vas
Babi Revolt (Ptichkin) 6 Kov
May Night (Rimsky-Korsakov) 14 Kov
Viva la Mamma (Donizetti) 20 Kov
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 Geg
Baroness Lili () 14-15 Geg
Ball im Savoy (Abraham) 1-2 SpalD: Ruben Aharonian; R: Olga Malikova
Opera anthology (Verdi) 10 Spal
Baroness Lili () 3 LapkrD: Ivan Egorov; R: Sergey Shepelev