2012/13 > Slovakija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Slovakija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Čekija Lenkija

Slovakija
 
Ukraina
Austrija Vengrija Rumunija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12 Spal-4 GegD: Ján Procházka; R: Pavol Smolík
Die Tsarevich (Lehar) 14 Gruod-16 GegD: Marián Vach; R: Dagmar Hlúbková
Fedora (Giordano) 18 Gruod-6 BirzD: Marián Vach; R: Michal Tarant
Zigeunerliebe (Lehár) 19 Gruod-7 GegD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 28 Gruod-2 GegD: Igor Bulla; R: Jozef Krasula
Die lustige Witwe (Lehár) 10 SausD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
My Fair Lady (Loewe) 14 Saus-25 Geg
Nabucco (Verdi) 22 Saus-30 BirzD: Marián Vach; R: Michal Babiak
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 15 Kov-23 GegD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Madama Butterfly (Puccini) 9 BalR: Barbara Klimo
Krútňava (Suchon) 14 GegD: Marian Vach, Ján Procházka; R: Roman Polák
Simon Boccanegra (Verdi) 21 GegD: Igor Bulla; R: Laco Adamik
Così fan tutte (Mozart) 28 GegD: Igor Bulla; R: Jana Andělová Pletichová
Macbeth (Verdi) 23 BirzD: Marián Vach; R: Peter Gábor
Macbeth (Verdi) 14 Rugs-17 GruodD: Marián Vach; R: Peter Gábor
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17 Rugs-2 GruodD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Die lustige Witwe (Lehár) 21 RugsD: Igor Bulla, Marián Vach; R: Dana Dinková
Coriolanus (Cikker) 26 RugsD: Marián Vach; R: Roman Polák
Der Tsarevich (Lehar) 28 Rugs-23 LapkrD: Marián Vach; R: Dagmar Hlúbková
Nabucco (Verdi) 1 SpalD: Marián Vach; R: Michal Babiak
Fedora (Giordano) 3 SpalD: Marián Vach; R: Michal Tarant
My Fair Lady (Loewe) 5 Spal
Così fan tutte (Mozart) 29 SpalD: Igor Bulla; R: Jana Andělová Pletichová
Zigeunerliebe (Lehár) 9 LapkrD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 12 LapkrR: Jozef Krasula
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 19 LapkrD: Marián Vach; R: Barbara Klimo
Hrnčiarsky bál (Dusík) 13-31 GruodD: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvořák,A) 21-22 Kov
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Krútňava (Suchon) 22 Rugs-25 BalD: Dušan Štefánek / Ondrej Lenárd; R: Juraj Jakubisko
Manon Lescaut (Puccini) 25 Rugs-3 BirzD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Jiří Nekvasil
Tosca (Puccini) 26 Rugs-17 BirzD: Rastislav Štúr; R: Miroslav Fischer
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Rugs-30 GegD: Friedrich Haider / Philipp Pointner; R: Miro Grisa
Coriolanus (Cikker) 30 Rugs
Turandot (Puccini) 3 Spal-7 KovD: Rastislav Štúr / Ondrej Lenárd / Paolo Gatto; R: Jozef Bednárik
La fille du régiment (Donizetti) 4 Spal-18 GegD: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Aida (Verdi) 5 Spal-25 BirzD: Rastislav Štúr / Jaroslav Kyzlink; R: Miroslav Fischer
Maria Theresia (Baumgartner) 11 Spal-20 BirzD: Paul Mauffray; R: Ladislav Adamík
La traviata (Verdi) 17 Spal-10 BirzD: Rastislav Štúr / Pavol Selecký / Paolo Gatto / Michailo Dutčak a.h. / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 19 Spal-5 BirzD: Jaroslav Kyzlink; R: Peter Konwitschny
Jenůfa (Janáček) 20 Spal-26 BalD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 22 Spal-24 BirzD: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Nabucco (Verdi) 25 Spal-13 GegD: Rastislav Štúr / Pavol Selecký / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
I puritani (Bellini) 29 Spal-16 GegD: Pavol Selecký / Vinicius Kattah / Philipp Pointner; R: Pavol Smolík
Otello (Verdi) 2 Lapkr-11 BirzD: Martin Leginus / Ondrej Lenárd / Friedrich Haider; R: Josef Průdek
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Lapkr-6 GegD: Dušan Štefánek; R: Pavol Smolík
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Lapkr
Macbeth (Verdi) 14 Lapkr-13 BirzD: Martin Leginus / Sebastiano Rolli / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Big Doctor's Fairy Tale (Dubovský) 6 Gruod-29 Birz
La bohème (Puccini) 9 Saus-28 BirzD: Pietro Rizzo; R: Václav Věžník
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Saus-4 BirzD: Dušan Štefánek / Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Svetozár Sprušanský
Barbier zo Sevilly (Rossini) 8 Vas-15 GegD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Roman Polák
The Bartered Bride (Smetana) 13 Vas-16 BalD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Pavel Mikuláštík
Don Giovanni (Mozart) 13 Bal-18 BirzD: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
The Little Sweep (Britten) 23 Bal-19 Birz
Lohengrin (Wagner) 24 Geg-15 BirzD: Roberto Paternostro; R: Andrejs Zagars
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 11-29 BirzD: Marián Lejava; R: Andrea Hlinková
Svätopluk (Suchon) 7 Rugs-28 LapkrD: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Manon Lescaut (Puccini) 10 Rugs-4 BalD: Martin Leginus / Rastislav Štúr; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 12 Rugs-16 GegD: Rastislav Štúr / Pavol Selecký / Paolo Gatto / Michailo Dutčak / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Lohengrin (Wagner) 13 Rugs-5 GruodD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Andrejs Žagars
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 20 Rugs-19 GegD: Peter Valentovič; R: Andrea Hlinková
Nabucco (Verdi) 21 Rugs-2 GegD: Rastislav Štúr / Pavol Selecký / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Rugs-9 GegD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Roman Polák
Carmen (Bizet) 25 Rugs-12 GegD: Rastislav Štúr / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 26 Rugs-28 KovD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovič; R: Peter Konwitschny
Rigoletto (Verdi) 4 Spal-11 KovD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Martin Schüller
Macbeth (Verdi) 16 Spal-15 BalD: Martin Leginus / Sebastiano Rolli / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Aida (Verdi) 26 Spal-27 GegD: Rastislav Štúr / Jaroslav Kyzlink; R: Miroslav Fischer
Otello (Verdi) 29 Spal-7 VasD: Martin Leginus / Ondrej Lenárd / Friedrich Haider; R: Josef Průdek
Dorian Gray (Čekovská) 8 Lapkr-5 BirzD: Peter Valentovič / Christopher Ward; R: Nicola Raab
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Lapkr-27 KovD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Gruod-10 GegD: Dušan Štefánek / Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Svetozár Sprušanský
The Bartered Bride (Smetana) 9 Saus-13 GegD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Pavel Mikuláštík
La bohème (Puccini) 31 Saus-30 GegD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Peter Konwitschny, Verena Graubner
Turandot (Puccini) 21 Vas-15 GegD: Paolo Gatto / Rastislav Štúr / Ondrej Lenárd; R: Jozef Bednárik
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 Vas-14 GegD: Dušan Štefánek; R: Pavol Smolík
La clemenza di Tito (Mozart) 21 Kov-3 GegD: Friedrich Haider; R: Jiří Nekvasil
Don Giovanni (Mozart) 2 Bal-21 GegD: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Bal-29 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Bal-29 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 23-25 GegD: Rastislav Štúr / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
Kosice, Štátne Divadlo Košice  / 
Orfeus v Podsvětí (Offenbach) 13 Rugs-30 BirzD: Igor Dohovič; R: Lumír Olšovský
Nabucco (Verdi) 15 Rugs-31 GegD: Igor Dohovič / Jakub Žídek; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 18 Rugs-22 GegD: Karol Kevický / Boris Velat; R: Božena Hanáková
Madama Butterfly (Puccini) 26 Rugs-23 BalD: Paolo Gatto / Dušan Štefánek; R: Andrea Hlinková
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 29 Rugs-14 BirzD: Igor Dohovič / Zdeněk Macháček; R: Imre Halasi
Le nozze di Figaro (Mozart) 18 Spal-25 GegD: Paolo Gatto / Igor Dohovič; R: Gustáv Herényi
Její pastorkyňa (Janáček) 28 Lapkr-18 BirzD: Igor Dohovič / Robert Jindra; R: Michael Tarant
Carmen (Bizet) 27 Gruod-16 VasD: Igor Dohovič / Karol Kevický; R: Blažena Hončarivová
Gianni Schicchi (Puccini) 12 Spal-4 BirzD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínsky
Il Tabarro (Puccini) 12 Spal-4 BirzD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínsky
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 22 Kov-5 BirzD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 10 Geg-25 BirzD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovič; R: Peter Gábor
Rigoletto (Verdi) 10 Rugs-16 LapkrD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovič; R: Peter Gábor
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-31 SpalD: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 24 RugsD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 Spal-15 LapkrD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
La sonnambula (Bellini) 18 Spal-20 LapkrD: Marek Prášil; R: Václav Málek
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 29 SpalD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-6 LapkrD: Jakub Žídek; R: Gustáv Herényi
Carmen (Bizet) 9 LapkrD: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová