2012/13 > Ukraina 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Ukraina

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija Baltarusija Rusija
Slovakija
Vengrija

Ukraina
 
Moldova
Rumunija

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

La bohème (Puccini) 15 Kov-19 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17 Kov-1 Birz
Rigoletto (Verdi) 23 Kov-6 Birz
Carmen (Bizet) 24 Kov-8 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 6 Bal
Aida (Verdi) 14 Bal-15 Birz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Bal
Il trovatore (Verdi) 28 Bal-21 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 Birz
Iolanta (Tchaikovsky) 26-27 Rugs
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Rugs-8 Spal
Aida (Verdi) 1 Spal
Turandot (Puccini) 6-31 Spal
Rigoletto (Verdi) 10 Spal
Der Troubadour (Verdi) 12 Spal
Otello (Verdi) 19 Spal
Donetsk, Donbass Opera  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 29 Rugs-20 Birz
Turandot (Puccini) 30 Rugs-11 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 Spal-7 Birz
Mr X (Kálmán) 3 Spal-16 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Spal-9 Birz
Carmen (Bizet) 18 Spal-29 Geg
Silvia (Kálmán) 20 Spal-2 Birz
La traviata (Verdi) 24 Spal-17 Bal
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 Spal-26 Saus
Aida (Verdi) 30 Spal-14 Kov
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 Gruod-22 Geg
La bohème (Puccini) 16 Gruod-14 Birz
Rigoletto (Verdi) 20 Gruod-6 Kov
Madama Butterfly (Puccini) 16 Saus-21 Birz
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 18 Saus-10 Geg
Iolanta (Tchaikovsky) 19 Saus-12 Geg
Otello (Verdi) 21 Vas
Nabucco (Verdi) 1 Kov
La traviata (Verdi) 13 Spal
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 16 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 18 Spal
Silvia (Kálmán) 20 Spal
Carmen (Bizet) 24 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Spal
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Spal
Natalka Poltavka (Lysenko) 31 Spal
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Taras Bulba (Lysenko) 5 Rugs-22 Saus
La bohème (Puccini) 8 Rugs-7 Spal
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 Rugs-4 Birz
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 20 Rugs-5 Birz
Iolanta (Tchaikovsky) 21 Rugs-4 Liep
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 Rugs-13 Birz
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 Rugs-25 Birz
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2 Spal-18 Geg
Prodaná nevěsta (Smetana) 8 Spal-12 Lapkr
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Spal-18 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Spal-18 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Lapkr-29 Birz
Rigoletto (Verdi) 10 Lapkr-10 Saus
Zaporozhets za Dunayem (Gulak-Artemovsky) 20 Lapkr-6 Liep
Tosca (Puccini) 27 Lapkr-27 Kov
Turandot (Puccini) 23 Gruod-14 Kov
Cherevichki (Tchaikovsky) 12 Saus
Don Juan (Mozart) 19 Saus-11 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 31 Saus
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 9 Vas
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 Kov
Aida (Verdi) 16 Kov
Der Schauspieldirektor (Mozart) 2 Bal
The Marriage (Musorgsky) 2 Bal
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 5 Bal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 Geg
Nabucco (Verdi) 16 Geg
La cambiale di matrimonio (Rossini) 8 Birz
Rita (Donizetti) 8 Birz
Prince Igor (Borodin) 15 Birz
Il trovatore (Verdi) 21 Birz
La traviata (Verdi) 11-13 Liep
Taras Bulba (Lysenko) 6 Rugs
La traviata (Verdi) 7 Rugs-10 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 10 Rugs-5 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Rugs
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Rugs-24 Spal
La bohème (Puccini) 26 Rugs
Don Juan (Mozart) 28 Rugs
Tosca (Puccini) 8 Spal
Rigoletto (Verdi) 26 Spal
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Aida (Verdi) 7 Lapkr-5 Liep
Don Carlos (Verdi) 9 Lapkr-19 Geg
Natalka Poltavka (Lysenko) 10 Lapkr-23 Birz
Turandot (Puccini) 14 Lapkr-16 Birz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Lapkr-4 Birz
La traviata (Verdi) 21 Lapkr-8 Birz
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23 Lapkr-10 Geg
Carmen (Bizet) 25 Lapkr-14 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 29 Lapkr-26 Birz
Norma (Bellini) 2 Gruod-17 Geg
Iolanta (Tchaikovsky) 7 Gruod-19 Birz
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Gruod-10 Bal
Moses (Skoryk) 15 Gruod
Manon Lescaut (Puccini) 20 Gruod-11 Saus
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Gruod-1 Geg
Macbeth (Verdi) 20 Saus-15 Geg
La cenerentola (Rossini) 23 Saus
Un ballo in maschera (Verdi) 30 Saus-3 Geg
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Vas
Rigoletto (Verdi) 11 Bal-21 Birz
Aleko (Rachmaninov) 23 Bal
Yaroslav the Wise (Mayboroda) 6 Rugs
Natalka Poltavka (Lysenko) 8 Rugs-30 Spal
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Rugs
Moses (Skoryk) 13 Rugs
Aida (Verdi) 14 Rugs-12 Spal
Don Carlos (Verdi) 20 Rugs-23 Spal
Der fliegende Holländer (Wagner) 27-28 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Carmen (Bizet) 2 Spal
Norma (Bellini) 4 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 8 Spal
La traviata (Verdi) 15 Spal
Macbeth (Verdi) 16 Spal
Rigoletto (Verdi) 18 Spal
Un ballo in maschera (Verdi) 20 Spal
Requiem (Verdi) 26 Spal
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 22 Lapkr-7 LiepD: Mykhaylo Dutchak / Volodymyr Harbaruk
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 Lapkr-21 LiepD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
La bohème (Puccini) 1 Gruod-15 BirzD: Mykhaylo Dutchak
The Elixir of Love (Donizetti) 2 Gruod-30 Geg
Carmen (Bizet) 8 Gruod-23 GegD: Volodymyr Harbaruk
Orfeo ed Euridice (Gluck) 9 Gruod-13 LiepD: Mykhaylo Dutchak
Die lustige Witwe (Lehár) 13 Gruod-1 BirzD: Mykhaylo Dutchak; R: Halyna Volovetska
A Masked Ball (Verdi) 15 Gruod-6 LiepD: Mykhaylo Dutchak
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Gruod-19 SausD: Myron Yusypovych
Aida (Verdi) 23 Gruod-22 BirzD: Myron Yusypovych; R: Myron Yusypovych
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Gruod-7 GegD: Volodymyr Harbaruk
The Magic Flint (Dosenko) 4 Saus-14 LiepD: Volodymyr Harbaruk
Madama Butterfly (Puccini) 10 Saus-12 GegD: Mykhaylo Dutchak
La traviata (Verdi) 12 Saus-8 BirzD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
Stolen Happiness (Meitus) 26 Saus-21 KovD: Mykhaylo Dutchak
Nabucco (Verdi) 9 Vas-11 LiepD: Myron Yusypovych; R: Myron Yusypovych
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Vas-4 LiepD: Mykhaylo Dutchak
Straszny dwór (Moniuszko) 23 Vas-30 Bal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 24 Vas-10 KovD: Myron Yusypovych; R: Roman Valko
Il trovatore (Verdi) 2 KovD: Volodymyr Harbaruk
Rigoletto (Verdi) 24 Kov-25 GegD: Mykhaylo Dutchak
Tosca (Puccini) 30 Kov-18 LiepD: Mykhaylo Dutchak; R: Tadey Ryndzak
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Bal-20 Liep
Messa da Requiem (Verdi) 26 Bal-20 Birz
Moses (Skoryk) 26 BalD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 25 Rugpj-8 Rugs
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Rugpj
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Rugpj-22 Rugs
Orfeo ed Euridice (Gluck) 5 Rugs
La traviata (Verdi) 7 Rugs
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-13 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
The Magic Flint (Dosenko) 15 Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 19 Rugs
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Rugs
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Rugs
Natalka Poltavka (Lysenko) 29 Rugs
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Prince Igor (Borodin) 25 Rugpj-30 Kov
Messa da Requiem (Verdi) 28 Rugpj-3 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Rugpj-11 Birz
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 6 Rugs-15 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 9 Rugs-15 Birz
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 Rugs-17 Geg
Iolanta (Tchaikovsky) 13 Rugs-19 Geg
Don Giovanni (Mozart) 22 Rugs-19 Bal
La traviata (Verdi) 23 Rugs-13 Birz
La bohème (Puccini) 27 Rugs-16 Bal
Aida (Verdi) 5 Spal-5 Birz
Rigoletto (Verdi) 9 Spal-12 Geg
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 13 Spal-17 Kov
Katerina (Arkas) 19 Spal-23 Bal
Il trovatore (Verdi) 21 Spal-21 Birz
Pagliacci (Leoncavallo) 8 Lapkr-27 Birz
Turandot (Puccini) 25 Lapkr-7 Birz
Opera anthology (Wagner) 16 Gruod-22 GegD: Alekandru Samoile
Opera anthology (Tchaikovsky) 26 Saus
Tosca (Puccini) 3 Vas-30 Birz
La serva padrona (Pergolesi) 19 Bal-16 GegD: Valery Regrut; R: Oksana Taranenko
Alcide (Bortnyansky) 4-20 Birz
Prince Igor (Borodin) 28 Rugpj-4 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Rugpj-27 Spal
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Iolanta (Tchaikovsky) 10 Rugs-24 Spal
Il trovatore (Verdi) 12 Rugs
La traviata (Verdi) 14 Rugs-1 Spal
Don Giovanni (Mozart) 19 Rugs
Un ballo in maschera (Verdi) 26 Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 28 Rugs
Aida (Verdi) 10 Spal
Pikovaja Dama (Tchaikovsky) 19-25 Spal
Rigoletto (Verdi) 31 Spal