2013/14 > Bulgarija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Bulgarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Serbija Rumunija
Makedonija

Bulgarija
 
Graikija Turkija

Blagoevgrad, Chamber Opera Blagoevgrad  / 

Carmen (Bizet) 13 Gruod
Bourgas, State Opera Bourgas  / 
Countess Maritza (Kálmán) 5 Rugs
Countess Maritza (Kálmán) 8 Spal-28 Vas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15 Spal-26 Kov
Madama Butterfly (Puccini) 18 Spal-5 Kov
The Merry Widow (Lehár) 25 Spal-3 Bal
Norma (Bellini) 29 Spal
Carmen (Bizet) 7 Lapkr-24 Bal
Un ballo in maschera (Verdi) 29 Lapkr
Don Juan (Mozart) 7 Vas
Rigoletto (Verdi) 11 Vas
Manon Lescaut (Puccini) 14 Vas
Il trovatore (Verdi) 18 Vas
La belle Hélène (Offenbach) 7 Kov
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 Kov-30 Bal
La bohème (Puccini) 9 Bal
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 15 Bal
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
Madama Butterfly (Puccini) 9 Lapkr-21 SausD: Dian Tchobanov / Hristo Mihalev / Luciano Di Martino; R: Nina Naidenova
Turandot (Puccini) 27 Lapkr-28 SausD: Dian Tchobanov / Grigor Palikarov; R: Nina Naidenova
Hansel and Gretel (Humperdinck) 14 Gruod-10 KovD: Konstantin Dobroykov; R: Tsvetanka Pochekanska
Tosca (Puccini) 4-25 VasD: Ivan Anguélov; R: Reto Nickler
La bohème (Puccini) 21-22 KovD: Marco Moresco
Ruse, State Opera Rousse  / 
Aida (Verdi) 13-15 RugpjD: Konrad Leitner; R: Ognian Draganoff
Rigoletto (Verdi) 31 RugpjD: Nayden Todorov; R: Sarah Elena Ilieva
Carmina Burana (concert) (Orff) 25 RugsD: Nayden Todorov
Carmen (Bizet) 29 Rugs-7 VasD: Nayden Todorov; R: Christian Michailescu
La bohème (Puccini) 19 Spal-19 VasD: Ricardo Rodriguez Mores
The Merry Widow (Lehár) 19 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Saus
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 Vas
Turandot (Puccini) 7 BalD: Nayden Todorov
Don Carlos (Verdi) 15 BalD: Ricardo Rodríguez Moreso / Anthony Gabriele; R: Kristian Mihaylesku
Otello (Verdi) 13 Geg
Tosca (Puccini) 15 GegD: Ricardo Rodríguez Moreso
Orpheus (Monteverdi) 20 Geg
Norma (Bellini) 9 Birz
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 26 Rugs-16 SausD: Boris Spasov
Don Carlos (Verdi) 29 Rugs-31 GegD: Francesco Quattrocchi / Grigor Palikarov
Aida (Verdi) 15 Spal-10 GegD: Erich Wächter; R: Hugo De Ana
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 24-26 Spal
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Spal
La traviata (Verdi) 28 Lapkr-23 BalD: Erich Wächter; R: Plamen Kartaloff
Fidelio (Beethoven) 15-22 Gruod
Turandot (Puccini) 21-23 VasD: Ivan Anguélov
The Golden Apple (Hadjiev) 2 Kov
Madama Butterfly (Puccini) 7 Kov-30 BalD: Grigor Palikarov
La cenerentola (Rossini) 20 Kov-28 GegD: Grigor Palikarov; R: Vera Petrova
Nabucco (concert) (Verdi) 27 KovD: Erich Wächter
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17-19 BalD: Velizar Genchev
Gianni Schicchi (Puccini) 17-19 BalD: Velizar Genchev
Tosca (Puccini) 26-27 BalD: Velizar Genchev
Boris Godunov (Musorgsky) 27-29 Birz
Das Rheingold (Wagner) 23 LiepR: Plamen Kartaloff
Die Walküre (Wagner) 24 LiepR: Plamen Kartaloff
Siegfried (Wagner) 26 LiepR: Plamen Kartaloff
Götterdämmerung (Wagner) 29 LiepR: Plamen Kartaloff
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Madama Butterfly (Puccini) 20 Rugs-21 Vas
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 24 Rugs-5 Kov
Turandot (Puccini) 26 Rugs
La traviata (Verdi) 10 Spal-23 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15 Spal-10 Kov
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 17 Spal-19 Vas
Nabucco (Verdi) 24 Spal-14 Kov
Dido and Aeneas (Purcell) 6 Lapkr-5 Vas
Macbeth (Verdi) 15 Lapkr
Don Carlos (Verdi) 20 Lapkr-30 Bal
The Little Chimney Sweep (Britten) 22 Lapkr-8 Gruod
Un giorno di regno (Verdi) 23 Saus-18 Kov
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Vas
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Kov-25 Bal
Varna, Opera Varna  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 Rugs-31 KovD: Stefan Boyadzhiev
La traviata (Verdi) 23 Rugs-22 SausD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Nabucco (Verdi) 24 Rugs-5 KovD: Borislav Ivanov / Stefan Linev; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 26 RugsD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Rigoletto (Verdi) 17 SpalD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Madama Butterfly (Puccini) 23 SpalD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 SpalD: Svetoslav Borisov; R: Antonio Petris
Loud Gidiya (Hadjiev) 5 LapkrD: Stefan Boyadzhiev; R: Kuzman Popov
Tosca (Puccini) 8 LapkrD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Die lustige Witwe (Lehár) 11 Lapkr-23 SausD: Krasimir Kashev; R: Mark Krone
Falstaff (Verdi) 7 Gruod-12 KovD: Stefano Seghedoni; R: Giulio Ciabatti
Il trovatore (Verdi) 11 GruodD: Stefan Boyadzhiev; R: Kuzman Popov
Don Giovanni (Mozart) 19 KovD: Viliana Valtcheva; R: Aleksandar Tekeliev
Cavalleria rusticana (Mascagni) 21 KovD: Borislav Ivanov; R: Nina Naydenova
Pagliacci (Leoncavallo) 21 KovD: Borislav Ivanov; R: Nina Naydenova
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 KovD: Svetoslav Borisov; R: Pavel Gerdjikov