2013/14 > Baltarusija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Baltarusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lietuva Latvija
Lenkija

Baltarusija
 
Rusija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Turandot (Puccini) 8 Rugs-8 VasD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 11 Rugs-19 BirzD: Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 Rugs-22 BalD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 Rugs-17 BirzD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 Rugs-29 BirzD: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; R: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 Rugs-12 BirzD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 Rugs-3 BirzD: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 Rugs-3 BalD: Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 Rugs-19 KovR: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 Rugs-19 KovR: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 Rugs-30 LapkrD: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; R: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 SpalD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; R: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 Spal-27 BalD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 Spal-8 BalR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 Spal-8 BirzD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 Spal-26 BirzD: Viktor Ploskina; R: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 Spal-24 BirzD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 Spal-5 BirzD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; R: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 Spal-18 SausD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2 Lapkr-29 BalD: Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 Gruod-6 GegD: Manfred Mayrhofer; R: Hans-Joachim Frey
The Telephone (Menotti) 12 Gruod
La Voix humaine (Poulenc) 12 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Gruod
Rita (Donizetti) 14 Gruod-25 VasD: Ivan Kostiakhin; R: Natalia Kuzmenkova
The Bear (Kortes) 14 Gruod
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 Gruod-11 KovD: Andrey Ivanov; R: Susanna Tsiryuk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Gruod-10 BirzD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Rigoletto (Verdi) 1 Kov-1 BirzD: Oleg Lesun / Andrew Ivanov; R: Neeme Kuningas
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 22 Geg-15 BirzD: Ivan Kostiakhin; R: Plamen Kartaloff