2013/14 > Čekija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Čekija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija
Vokietija

Čekija
 
Austrija Slovakija
Vengrija

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Carmen (Bizet) 13 Rugs-19 VasD: Jan Zbavitel; R: Ladislav Stros
Don Giovanni (Mozart) 21 Rugs-31 GegD: Peter Feranec; R: Bruno Berger-Gorski
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 Rugs-2 GegD: Jakub Klecker / Pavel Šnajdr; R: Roman Polák
A Midsummer Night's Dream (Britten) 3 Spal-15 VasD: Jakub Klecker; R: Roman Meluzín
Sen nocy letniej (Britten) 3 Spal-15 VasD: Jakub Klecker; R: Roman Meluzín
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 5 Spal-14 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč
Sicilské nešpory (Verdi) 7 Spal-16 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik
Rusalka (Dvořák,A) 11 Spal-5 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
Nabucco (Verdi) 22 Spal-21 KovD: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; R: György Selmeczi
La Dafne (Hanzlík) 25 Spal-16 KovD: Ondrej Olos; R: Rocc
Prodaná nevěsta (Smetana) 6 Lapkr-18 BirzD: Petr Vronský / Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 9 Lapkr-20 GegD: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 12 Lapkr-19 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Netopýr (Strauss,J) 22 Gruod-15 KovD: Ondrej Olos / Kaspar Zehnder; R: Ondřej Havelka
Maria di Rohan (Donizetti) 31 Saus-3 GegD: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Madama Butterfly (Puccini) 7 Vas-30 BalD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Turandot (Puccini) 8 Kov-15 BirzD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil
Polish Blood (Nedbal) 28 Kov-20 BirzD: Jakub Klecker; R: Tomáš Pilař
Die Schöpfung (Haydn) 11-26 BalD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz
Alice in Bed (Medek) 7 Geg-6 BirzD: Ondrej Olos; R: Rocc
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22 Geg-3 BirzD: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
Tosca (Puccini) 27 Rugs-10 KovD: Martin Peschík; R: Jan Burian
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 9 Spal-28 BalD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Dagmar Hlubková
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 26 Spal-9 SausD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Oldřich Kříž
Et nunc et semper (De Rose) 7 Gruod-15 BalD: Mario De Rose; R: Miloslav Veselý
Cavalleria rusticana (Mascagni) 7 Gruod-15 BalD: Mario De Rose; R: Miloslav Veselý
Rigoletto (Verdi) 4 Saus-2 KovD: Mario De Rose; R: Jana Kališová
Carmen (Bizet) 21 Vas-10 GegD: Mario De Rose; R: Jana Kališová
Liberec, Divadlo F X Šaldy  / 
La forza del destino (Verdi) 18 Rugs-11 BalD: Martin Doubravský; R: Tomáš Pilař
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-10 BalD: František Babický; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 29 Rugs-10 GegD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
The Merry Widow (Lehár) 1 Spal-23 GruodD: František Babický; R: Jan Ježek
Carmen (Bizet) 9 Spal-24 LapkrD: František Babický; R: Václav Věžník
Rusalka (Dvořák,A) 25 Spal-14 GegD: František Babický; R: Josef Průdek
Nabucco (Verdi) 8 Lapkr-2 KovD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč
Don Quichotte (Massenet) 13 Lapkr-27 GruodD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Der Freischütz (Weber) 19 Lapkr-23 VasD: František Babický; R: Werner Pichler
The Bartered Bride (Smetana) 9 Vas
Polish Blood (Nedbal) 28 Kov-23 GegD: František Babický; R: Gabriela Petráková
The Demon (Rubinstein) 8 Bal-3 GegD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
Olomouc, Moravské divadlo Olomouc / Moravian Theatre Olomouc  / 
Netopýr (Strauss,J) 17 Rugs-20 BalD: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 Rugs-5 KovD: Miloslav Oswald; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 28 Rugs-6 VasD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Falstaff (Verdi) 4 Spal-30 GegD: Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Concert (Wagner) 9 Spal-15 BalD: Miloslav Oswald
Prodaná nevěsta (Smetana) 11 SpalD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Cert a Kaca (Dvorak,A) 20 Spal-2 GegD: Pavel Šnajdr / Petr Šumník; R: Václav Věžník
Polska krev (Nedbal) 27 Spal-15 VasD: Tomáš Hanák / Pavel Šnajdr; R: Gustav Skála
Paganini (Lehár) 27 Saus-16 BalD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Turandot (Puccini) 16-17 GegD: Petr Šumník; R: Václav Málek
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Rugs-1 KovD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Perly panny Serafínky (Piskáček) 7 Rugs-15 BalD: Karel Mládek; R: Dagmar Hlubková
Cert a Kaca (Dvorak,A) 29 Rugs-18 KovD: Petr Šumník; R: Lubor Cukr
Madama Butterfly (Puccini) 12 Spal-4 BalD: Petr Šumník; R: Jana Andělová Pletichová
Nabucco (Verdi) 25 Spal-8 VasD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Netopýr (Strauss,J) 23 Lapkr-7 GruodD: Petr Chromčák; R: Rudolf Tesáček
Tisíc a jedna noc (Strauss,J) 15 Gruod-30 BalD: Petr Chromčák; R: Rudolf Tesáček
Don Carlos (Verdi) 29 Gruod
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 23 Vas-22 BalD: Petr Chromčák; R: Lubor Cukr
Requiem (concert) (Mozart) 28 KovD: Petr Chromčák
Così fan tutte (Mozart) 22+ Birz
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Anna Bolena (Donizetti) 17 Rugs-15 GegD: Oliver von Dohnányi / Jakub Žídek; R: Ivan Krejčí
Katya Kabanova (Janáček) 20-25 RugsD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
La belle Hélène (Offenbach) 26 Rugs-20 GegD: Karol Kevický / Jakub Žídek; R: Gabriela Petráková
Ernani (Verdi) 10 Spal-6 GegD: Tomáš Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský
La Wally (Catalani) 26 Spal-23 LapkrD: Robert Jindra / Jan Srubař; R: Václav Klemens
The Gypsy Princess (Kálmán) 31 Spal-3 GegD: Karol Kevický / Jakub Žídek; R: Lumír Olšovský
Lohengrin (Wagner) 1 Lapkr-18 GruodD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Rocc
The Bartered Bride (Smetana) 16 Lapkr-29 GruodD: Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Mirandolina (Martinů) 5 Gruod-1 BirzD: Marko Ivanovič; R: Jiří Nekvasil
A Night in Venice (Strauss,J) 28 Gruod-2 GegD: Jan Šrubař / Marek Prášil; R: Pavel Mikuláštík
Nabucco (Verdi) 24 Saus-4 BirzD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Michael Tarant
Genoveva (Schumann) 27 Vas-20 GegD: Charles Olivieri-Munroe / Jakub Žídek; R: Martin Glaser
La traviata (Verdi) 5 Bal-24 GegD: Jan Chalupecký; R: Carmen Or
Jenůfa (Janáček) 11-14 GegD: Robert Jindra; R: Michael Tarant
The Devil's Wall (Smetana) 12-17 BirzD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Faust (Gounod) 5 Rugs-11 SausD: Tomáš Brauner; R: Jiří Heřman
La Gioconda (Ponchielli) 8 Rugs-8 GruodD: Tomáš Brauner; R: Oldřich Kříž
Tajemství (Smetana) 22 Rugs-16 BalD: Jiří Štrunc; R: Dominik Beneš
Polska krev (Nedbal) 24 Rugs-25 KovD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Jan Ježek
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 SpalD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Petr Novotný
La traviata (Verdi) 19 Spal-17 BalD: Jiří Štrunc / Tomáš Brauner / Jiří Petrdlík; R: Linda Keprtová
Ruze z Argentiny (Beneš) 19 Spal-13 BalD: Jan Rezek; R: Martin Pacek
Tosca (Puccini) 23 Spal-15 KovD: Petr Kofroň; R: Jan Burian
Brundibár (Krása) 11 Lapkr
Voják a tanečnice (Martinů) 25 Saus-30 BalD: Petr Kofroň; R: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 5-23 BalD: Tomáš Brauner; R: Dominik Beneš
Prodaná nevěsta (Smetana) 7+ BirzD: Jiří Štrunc; R: Jana Kališová
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Don Giovanni (Mozart) 23 Rugpj-7 BirzD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Le nozze di Figaro (Mozart) 24 Rugpj-29 GegD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek
Orfeo ed Euridice (Gluck) 3 Rugs-17 GegD: Jan Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer
The Magic Flute (Mozart) 7 Rugs-3 BirzD: Jan Chalupecký / David Švec; R: David Radok
Così fan tutte (Mozart) 19 Rugs-5 BirzD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Čičvák
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 29 Lapkr-23 KovD: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; R: Joël Lauwers
Praha, Divadlo Kolowrat / Kolowrat Theatre  / 
Toufar (Březina) 18 Rugs-17 GegD: Jiří Štrunc; R: Petr Zelenka
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Čarokraj (Ivanovič) 27 Rugpj-23 BirzD: Marko Ivanovič / David Švec; R: Petr Forman
Aida (Verdi) 5 Rugs-16 BirzD: Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; R: Steffen Piontek
The Two Widows (Smetana) 11 Rugs-30 GegD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 13 Rugs-5 GegD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik
The Devil and Kate (Dvořák,A) 15 Rugs-3 GegD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
The Bartered Bride (Smetana) 15 Rugs-4 BirzD: Ondrej Lenárd / David Švec / Jan Chalupecký; R: Magdalena Švecová
The Jacobin (Dvořák,A) 20 Rugs-21 GegD: Zbyněk Müller / Tomáš Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Rugs-7 VasD: David Švec / Jan Chalupecký; R: Simone Sandroni
Libuse (Smetana) 27 Rugs-8 GegD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký; R: Petr Novotný
Simon Boccanegra (Verdi) 25 Spal-4 BalD: Jaroslav Kyzlink; R: David Pountney
Rusalka (Dvořák,A) 31 Spal-28 GegD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
Jenůfa (Janáček) 31 Saus-22 GegD: Ondrej Lenárd; R: Jiří Nekvasil
Gloriana (Britten) 11-16 VasD: Zbyněk Müller / Jan Chalupecký; R: Jiří Heřman
The Cunning Little Vixen (Janáček) 20 Kov-1 BirzD: Jan Latham-Koenig; R: Ondřej Havelka
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La traviata (Verdi) 30 Rugpj-14 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Arnaud Bernard
Nabucco (Verdi) 31 Rugpj-22 BirzD: Tomáš Brauner / Hilary Griffiths / Richard Hein / Enrico Dovico / Rastislav Stur; R: Karel Němec
Madama Butterfly (Puccini) 3 Rugs-7 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; R: Karel Jernek
Don Carlos (Verdi) 7 Rugs-28 GruodD: Jaroslav Kyzlink / Richard Hein; R: Manfred Schweigkofler
Turandot (Puccini) 12 Rugs-1 GegD: Enrico Dovico / Richard Hein / Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
La bohème (Puccini) 14 Rugs-19 BirzD: Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc; R: Ondřej Havelka
Il trovatore (Verdi) 19 Rugs-6 GegD: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; R: Lubor Cukr
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-19 VasD: Richard Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 30 Rugs-27 BirzD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška
Rusalka (Dvořák,A) 3 Spal-12 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jan Chalupecký; R: Zdeněk Troška
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 Spal-11 GegD: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; R: Martin Otava
Rigoletto (Verdi) 19 Spal-5 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Karel Jernek
Tosca (Puccini) 29 Lapkr-26 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jaroslav Kyzlink; R: Martin Otava
Tannhäuser (Wagner) 11 Saus-25 GegD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Andrejs Žagars
Otello (Verdi) 26 Saus-30 GegD: Tomáš Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Dominik Neuner, Lubor Cukr
La rondine (concert) (Puccini) 14-16 GegD: Martin Leginus
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Geg-24 BirzD: Heiko Mathias Förster / Richard Hein; R: Ladislav Štros
Valka s mloky (Franz) 4-25 BirzD: Marko Ivanović, František Drs; R: David Drábek
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
La traviata (Verdi) 11 Rugs-11 VasD: Miloš Formáček; R: Martin Dubovic
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-5 SpalD: Milan Kaňák; R: Martin Dubovic
Der fliegende Holländer (Wagner) 29 Spal-25 VasD: Norbert Baxa; R: Martin Otava
Hraběnka Marica () 13 Gruod-16 VasD: Milan Kaňák; R: Zbyněk Brabec