2013/14 > Kroatija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Kroatija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Austrija
Slovėnija
Vengrija
Italija

Kroatija
 
Serbija
Bosnija ir Hercogovina

Osijek, HNK Osijek  / 

Opera anthology (concert) (Verdi) 11-14 SpalD: Mladen Tutavac
Norma (Bellini) 19-21 SpalD: Filip Pavišić; R: Dejan Miladinović
Nabucco (Verdi) 26 SpalD: Filippo Zigante / Filip Pavišić / Mladen Tutavac; R: Petar Selem
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 8 Lapkr-6 KovD: Mladen Tutavac; R: Nina Kleflin
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Saus-19 KovD: Mladen Tutavac; R: Krunoslav Cigoj
Ero the Joker (Gotovac) 31 Saus-11 BalD: Mladen Tutavac
La traviata (Verdi) 22 Vas-3 KovD: Loris Voltolini / Peter Oschanitzky; R: Ivan Leo Lemo
Rijeka, HNK Ivana pl Zajca Rijeka  / 
The Turn of the Screw (Britten) 15 Spal-25 SausD: Nada Matošević Orešković / Aleksandar Kojić; R: Ozren Prohić
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 31 Spal
Svijetleći grad (Lhotka-Kalinski) 9-11 LapkrD: Nada Matošević Orešković; R: Saša Broz
Die Dreigroschenoper (Weill) 27-28 Lapkr
Stribor's Forest (Skender) 3-4 GruodD: Nada Matošević; R: Ozren Prohić
Aida (Verdi) 16-21 SausD: Antonello Allemandi; R: Balázs Kovalik
Die Dreigroschenoper (Weill) 4-28 VasR: Eduard Miler
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 8-13 VasD: Igor Vlajnić; R: Krešimir Dolenčić
Faust (Gounod) 28 Kov-5 BalD: Nikša Bareza / Nada Matošević Orešković; R: Krešimir Dolenčić
Ero s onoga svijeta (Gotovac) 5-12 GegD: Ivo Lipanović; R: Krešimir Dolenčić
Split, HNK Split / CNT Split  / 
Spli'ski akvarel (Tijardović) 3 SpalD: Domeniko Briški; R: Krešimir Dolenčić
La traviata (Verdi) 25 Spal-13 GruodD: Loris Voltolini; R: Janusza Kice(original), Petar Vujačić(revival)
Requiem (concert) (Verdi) 2 LapkrD: Peter Tiboris
Ero s onoga svijeta (Gotovac) 15-18 VasD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Povratak mornara (Suppé) 24-28 VasD: Loris Voltolini; R: Leo Katunarić
Mefistofele (Boito) 15-24 KovD: Nikša Bareza; R: Michał Znaniecki
Zagreb, HNK Zagreb / CNT Zagreb  / 
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-29 SpalD: Uroš Lajovic; R: Arnaud Bernard
Ero the Joker (Gotovac) 28 Rugs-27 GruodD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Spal-19 GruodD: Saša Britvić; R: Ivan Leo Lemo
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 10 Lapkr-23 KovR: Ivan Leo Lemo
Aida (Verdi) 21 Lapkr-13 GruodD: Robert Homen; R: Balázs Kovalik
Der Schuster von Delft (Bersa) 4 Gruod-7 SausD: Ivan Josip Skender; R: Krešimir Dolenčić
L'elisir d'amore (Donizetti) 10-22 SausD: Ivan Josip Skender; R: Cesare Lievi
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4-22 VasD: Josip Šego; R: Krešimir Dolenčić
Tosca (Puccini) 7-28 KovD: Srboljub Dinic / Ivan Josip Skender; R: Lorenzo Mariani
Introductions and Goodbyes (Foss) 29 Kov-5 BalD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
A Hand of Bridge (Barber,S) 29 Kov-5 BalD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
Hin und zurück (Hindemith) 29 Kov-5 BalD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
Norma (Bellini) 9-18 BalD: Antonello Allemandi; R: Philipp Himmelmann
Lohengrin (Wagner) 26 Bal-2 GegD: Nikša Bareza; R: Kurt Josef Schildknecht
Prodaná nevěsta (Smetana) 23 Geg-7 BirzD: Nikša Bareza; R: Ozren Prohić
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 27 Birz-3 LiepD: Josip Shego; R: Krešimir Dolenčić