2013/14 > Vengrija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Vengrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Čekija Slovakija Ukraina
Austrija

Vengrija
 
Rumunija
Slovėnija
Kroatija
Serbija

Budapest, Budapest Operetta Theatre  / 

The Gypsy Princess (Kálmán) 27 Rugs-13 BalD: László Makláry / Krisztián Balassa; R: Miklós-Gábor Kerényi
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 28 Rugs-21 KovD: László Makláry / Kálmán Szennai; R: Attila Béres
Baroness Lili () 4 Spal-15 GegD: Gábor Kemény; R: Attila Béres
The Kissing Lady (Zerkovitz) 11 Spal-15 BalD: Pál Rónai; R: György Böhm
Gräfin Mariza (Kálmán) 2 Lapkr-27 BalD: László Makláry / Dániel Somogyi-Tóth; R: Miklós-Gábor Kerényi
Wedding Dance (Jávori) 24 Lapkr-29 KovR: Miklós-Gábor Kerényi / Attila Béres
Mike the Magnate (Szirmai) 22 Vas-12 BalD: Pál Rónai; R: István Verebes
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 8-9 Geg
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 Geg-8 Birz
Budapest, Magyar Állami Operaház / Hungarian State Opera  / 
The Telephone (Menotti) 21 RugsD: Géza Köteles
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-8 SpalD: Domonkos Héja; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 22 Rugs-5 LapkrD: János Kovács; R: András Békés
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 Spal-10 BirzD: Stefan Soltesz; R: Andrejs Žagars
Háry János (Kodály) 6-19 SpalD: János Kovács
Tannhäuser (Wagner) 9-19 SpalD: NN; R: Miklós Szinetár
Concert (Verdi) 10 Spal
Die schweigsame Frau (Strauss) 10-12 SpalD: Zoltán Kocsis; R: Ferenc Anger
Madama Butterfly (Puccini) 2-29 LapkrD: Péter Halász; R: Miklós Gábor Kerényi
Otello (Verdi) 13-30 LapkrR: László Vámos
Rigoletto (Verdi) 13 Lapkr-7 GruodD: János Kovács; R: Miklós Szinetár / Mária Harangi
Carmen (Bizet) 20 Lapkr-22 GruodD: NN; R: Miklós Szinetár
Salome (Strauss) 28 Lapkr-1 BirzD: Pinchas Steinberg; R: János Szikora
Giovanna d'Arco (Verdi) 29 LapkrD: György Selmeczi
I masnadieri (Verdi) 30 LapkrD: György Selmeczi
Luisa Miller (Verdi) 1 GruodD: György Selmeczi
Norma (concert) (Bellini) 2 GruodD: Péter Halász
La bohème (Puccini) 8 Gruod-18 SausD: NN; R: Sándor Palcsó
Nabucco (Verdi) 19 Gruod-5 SausD: István Dénes; R: Sándor Palcsó
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Gruod-14 SausD: Péter Halász; R: Miklós Szinetár
Aida (Verdi) 9-19 SausD: István Dénes; R: Viktor Nagy
Don Pasquale (Donizetti) 18 Saus-2 VasD: NN; R: Kálmán Nádasdy(original), Sándor Palcsó(revival)
I spiritisti (Selmeczi) 19-28 SausD: János Kovács
Turandot (Puccini) 21-31 SausD: Domonkos Héja; R: Balázs Kovalik
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Saus-15 VasR: Sándor Palcsó
János Vitéz (Kacsoh) 1-23 VasD: Géza Köteles; R: Sándor Palcsó
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 8 Vas-9 KovR: Csaba Káel
Mefistofele (Boito) 9-23 VasD: NN; R: Balázs Kovalik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9-22 VasD: Péter Halász; R: András Békés, Balázs Kovalik
Tosca (Puccini) 18 Vas-24 GegD: NN; R: Viktor Nagy
Bánk bán (Erkel) 4-16 KovD: Gergely Kesselyák; R: Csaba Káel
The King's New Clothes (Ránki) 8 Kov-27 BalD: László Bartal; R: Attila Toronykőy
Jenůfa (Janáček) 22 Kov-4 BalD: Domonkos Héja; R: Attila Vidnyánszky
Der fliegende Holländer (Wagner) 26 Kov-5 BalD: János Kovács; R: János Szikora
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 Bal-4 GegD: János Kovács; R: Judit Galgóczy
Parsifal (Wagner) 16-21 BalD: NN; R: András Mikó
Il trovatore (Verdi) 30 Bal-11 GegD: Máté Szabó Sipos; R: László Vámos(original), Sándor Palcsó(revival)
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 25 Geg-4 BirzD: Péter Halász; R: János Szikora
Arabella (Strauss) 27-30 GegD: Günter Neumann; R: Géza Bereményi
Ariadne auf Naxos (Strauss) 3-7 BirzD: Domonkos Héja; R: Ferenc Anger
Elektra (Strauss) 8-11 BirzD: Stefan Soltesz; R: Balázs Kovalik
Hunyadi László (Erkel) 19-28 BirzD: Ádám Medveczky; R: Gábor Szűcs
Iphigenie en Tauride (Gluck) 22-27 BirzD: György Vashegyi; R: Róbert Alföldi
Debrecen, Csokonai Theatre  / 
Don Perlimplin (Vajda) 22 Lapkr-28 SausD: Géza Török; R: László Keszég
Don Cristobal (Vajda) 22 Lapkr-28 SausD: Géza Török; R: László Keszég
Nabucco (Verdi) 28 Vas-28 BalD: Gergely Kesselyák / Ádám Cser; R: Gergely Kesselyák
Don Giovanni (Mozart) 30 Bal
Györ, Győri Nemzeti Színház / Győr National Theatre  / 
János Vitéz (Kacsoh) 17 Lapkr-11 BalD: István Silló
Rigoletto (Verdi) 25 Saus-28 KovD: Ádám Medveczky / István Silló; R: Péter Forgács
Mágnás Miska (Szirmai) 26 Bal-31 GegR: László Molnár
Miskolc, Miskolc National Theatre  / 
Lili bárónő (Huszka) 20 Rugs-23 KovD: Ádám Cser / Philippe de Chalendar; R: Artur Szőcs
Don Giovanni (Mozart) 17 Saus-27 KovD: Ádám Cser / Philippe de Chalendar; R: Máté Szabó
The Rape of Lucretia (Britten) 7 Vas
Rigoletto (Verdi) 19-22 VasD: Ádám Cser; R: Ádám Cser
L'elisir d'amore (Donizetti) 2-5 Bal
Don Perlimplin (Vajda) 13-17 BalD: Géza Török; R: László Keszég
Don Cristobal (Vajda) 13-17 BalD: Géza Török; R: László Keszég
Pécs, Pécsi Nemzeti Színház / National Theatre of Pécs  / 
Mickey Magnate (Szirmai) 27 Rugs-26 GegD: Zoltán Bókai; R: László Méhes
Il campanello di notte (Donizetti) 22 Saus-14 BalD: Zoltán Bókai; R: Ádám Ottlik
L'elisir d'amore (Donizetti) 28 Vas-4 GegD: András Vass; R: Viktor Nagy
Szeged, Szegedi Nemzeti Színház / Szeged National Theatre  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 18 Spal-25 BalD: Tamás Pál / Sàndor Gyüdi
Mária főhadnagy (Huszka) 8-9 LapkrD: Gábor Kardos; R: Csaba Tasnádi
Rigoletto (Verdi) 23-24 LapkrD: Sàndor Gyüdi; R: Tamás Juronics
La traviata (Verdi) 29-30 LapkrR: Tamás Juronics
Bob herceg (Huszka) 12 Gruod-15 GegD: Ferenc Koczka / Gábor Kardos; R: János Ács
Hamupipőke (Rossini) 16 Saus-18 GegD: Tamás Pál / Gábor Kardos / Ferenc Koczka; R: Attila Toronykőy
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11 Bal-25 GegD: Tamás Pál; R: Tamás Juronics
Madama Butterfly (Puccini) 10-17 GegD: Tamás Pál; R: Tamás Ferkay