2013/14 > Lenkija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Lenkija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Lietuva
Vokietija

Lenkija
 
Baltarusija
Čekija Slovakija Ukraina

Bialystok, Opera i Filharmonia Podlaska  / 

Straszny dwór (Moniuszko) 3 Lapkr-12 VasD: Mieczysław Dondajewski; R: Roberto Skolmowski
La traviata (Verdi) 20 Gruod-22 BirzD: Michał Klauza; R: Roberto Skolmowski
Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 
Halka (Moniuszko) 20 Rugs-6 BalD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Rusalka (Dvořák,A) 28 Rugs-25 VasD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 10 Spal-23 KovD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Cavalleria rusticana (Mascagni) 26 Spal-4 VasD: Wojciech Rajski; R: Andrzej Bubień
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Spal-4 VasD: Wojciech Rajski; R: Andrzej Bubień
Madama Butterfly (Puccini) 7-10 LapkrD: Maciej Figas; R: Marianne Berglof
Baron cygański (Strauss,J) 27 Lapkr-1 GruodD: Piotr Wajrak; R: Janina Niesobska
Die Zauberflöte (Mozart) 12-13 GruodD: Dirk Vermeulen; R: Matthias Remus
L'elisir d'amore (Donizetti) 16-19 SausD: Piotr Wajrak; R: Krzysztof Nazar
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-9 VasD: Maciej Wierzchoń / Piotr Wajrak; R: Cezary Domagała
La traviata (Verdi) 1 Kov-14 GegD: Simca Heled; R: Bodo Igesz
Gräfin Mariza (Kálmán) 13-16 KovD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 28 Kov-8 BirzD: Andrzej Knap; R: Maciej Prus
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 26 Bal-15 BirzD: Piotr Wajrak; R: Wojciech Adamczyk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 29 BalD: Eraldo Salmieri; R: Natalia Babińska
The Portrait (Weinberg) 1 GegD: Tadeusz Kozłowski; R: David Pountney(original), Anelia Kadieva(revival)
Aleko (Rakhmaninov) 4 Geg
Krakowiacy i Górale (Stefani) 8 Geg
Lakmé (Delibes) 22-25 GegD: Andrzej Straszyński; R: Krzysztof Kelm
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Maria (Statkowski) 25-29 RugpjD: Łukasz Borowicz; R: Michael Gieleta
Carmen (Bizet) 6-8 RugsD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Ubu Rex (Penderecki) 27 Rugs-29 BalD: Wojciech Michniewski; R: Janusz Wiśniewski
Maria (Statkowski) 15-17 LapkrD: Łukasz Borowicz; R: Michael Gieleta
La traviata (Verdi) 7-11 GruodD: Andriy Yurkevych; R: Karolina Sofulak
Madame Curie (Sikora) 18-19 SausD: Wojciech Michniewski; R: Marek Weiss
Macbeth (Verdi) 14-16 VasD: José Maria Florêncio; R: Marek Weiss
Così fan tutte (Mozart) 1-5 KovD: Friedrich Haider; R: Marek Weiss
The Gamblers (Shostakovich) 30 Kov-2 BalD: Michał Klauza; R: Andrzej Chyra
Rothschild's Violin (Fleyshman) 30 Kov-2 BalD: Michał Klauza; R: Marek Weiss
Tosca (Puccini) 25 Geg-17 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Krakow, Opera Krakowska  / 
The Gypsy Baron (Strauss,J) 14 Rugs-15 BirzD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Rigoletto (Verdi) 22 RugsD: Tomasz Tokarczyk; R: Henryk Baranowski
The Devils of Loudun (Penderecki) 27 Rugs-16 KovD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 4 Spal-3 LapkrD: Tomasz Tokarczyk
Paradise Lost (Penderecki) 5 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 11 Spal-6 BalD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Orpheus and Eurydice (Gluck) 19 Spal-2 LiepD: Marek Toporowski; R: Giorgio Madia
The Marriage of Figaro (Mozart) 25 Spal-10 BirzD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 8-10 LapkrD: Łukasz Borowicz; R: Waldemar Zawodziński
Pierrot Lunaire (Schoenberg,A) 20 Lapkr-21 VasD: Paweł Szczepański; R: Włodzimierz Nurkowski
The Troubadour (Verdi) 22 Lapkr-9 KovD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 29 Lapkr-6 GegD: Tomasz Tokarczyk; R: Krzysztof Nazar
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Gruod-18 GegD: Evgeny Volynskiy; R: Henryk Baranowski
The Haunted Manor () 4-5 SausD: Piotr Sułkowski; R: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 17 Saus-2 KovD: Uwe Theimer; R: Janusz Józefowicz
Carmen (Bizet) 7-9 VasD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
La cenerentola (Rossini) 15 Vas-25 GegD: Damiano Binetti; R: Giorgio Madia
Little Lord (Markwick) 21 Vas-31 GegD: Sebastian Perłowski; R: Janusz Szydłowski
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28-30 KovD: Evgeny Volynskiy; R: Michał Znaniecki
Tosca (Puccini) 11-13 BalD: Andrzej Straszyński; R: Laco Adamik
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 25 Bal-4 LiepD: Tomasz Tokarczyk; R: Michał Znaniecki
Lodz, Teatr Wielki  / 
Madama Butterfly (Puccini) 22 Rugs-25 GegD: Tadeusz Kozłowski / Eraldo Salmieri; R: Janina Niesobska
Tosca (Puccini) 27 Rugs-8 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 2 Spal-13 BalD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Okopiński
La bohème (Puccini) 4 Spal-2 BalD: Tadeusz Wojciechowski / Eraldo Salmieri; R: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 6 Spal-18 GegD: Eraldo Salmieri; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Carmen (Bizet) 9 Spal-4 BirzD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
Anna Bolena (Donizetti) 13 Spal-26 BalD: Eraldo Salmieri; R: Janina Niesobska
My Fair Lady (Loewe) 16 Spal-21 Saus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 Saus-11 BirzD: Eraldo Salmieri; R: Natalia Babińska
The Magic Flute (Mozart) 25 Saus-28 GegD: Bassem Akiki; R: Waldemar Zawodziński
Aida (Verdi) 8-11 VasD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
Maria Stuarda (Donizetti) 23 VasD: Eraldo Salmieri; R: Dieter Kaegi
Requiem (concert) (Verdi) 18 BalD: Eraldo Salmieri
Poznan, Teatr Wielki  / 
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-9 VasD: Gabriel Chmura; R: Tomasz Konina
Cyberiada (Meyer,K) 28-29 RugsD: Krzysztof Słowiński; R: Ran Arthur Braun
Parsifal (Wagner) 18 Spal-13 BalD: Gabriel Chmura; R: Kirsten Dehlholm
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Spal-6 VasD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Jaś i Małgosia (Humperdinck) 7 Lapkr-31 GegD: Agnieszka Nagórka; R: Monika Dobrowlańska
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 17 LapkrD: Gabriel Chmura
Nabucco (Verdi) 22 Lapkr-6 BalD: Tadeusz Kozłowski / Agnieszka Nagórka; R: Marek Weiss-Grzesiński
The Portrait (Weinberg) 6 Gruod-19 SausD: Tadeusz Kozłowski; R: David Pountney(original), Anelia Kadieva(revival)
La traviata (Verdi) 15 Gruod-4 VasD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Saus-6 GegD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Aida (Verdi) 12 Saus-9 KovD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Straszny dwór (Moniuszko) 22 Saus-2 BalD: Maciej Wieloch; R: Emil Wesołowski
Tosca (Puccini) 23 Vas-30 KovD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Don Giovanni (Mozart) 22 Kov-10 BirzD: Gabriel Chmura; R: Pippo Delbono
La bohème (Puccini) 24 Bal-13 GegD: Gabriel Chmura; R: Ran Arthur Braun
Carmen (Bizet) 24 Geg-20 BirzD: Kees Bakels; R: Denis Krief
The Angel of the Odd (Coli) 7-14 BirzD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Rugs-6 BalD: Frank Zacher / Jerzy Wołosiuk; R: Dmitry Bertman
Madama Butterfly (Puccini) 26-27 SpalD: Vladimir Kiradjiev; R: Pia Partum
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 23 Lapkr-25 GegD: Jerzy Wołosiuk; R: Jitka Stokalska
Lohengrin (Wagner) 13 Gruod-11 SausD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Robinson Crusoe (Offenbach) 31 Gruod-23 VasD: Jerzy Wołosiuk / Piotr Deptuch; R: Martin Otava
L'elisir d'amore (Donizetti) 14 Vas-1 BirzD: Vladimir Kiradjiev; R: Jitka Stokalska
Nabucco (Verdi) 22-23 KovD: Vladimir Kiradjiev; R: Olga Iwanowna
Hrabina Marica (Kálmán) 22 BirzD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
Warszawa, Teatr Wielki - Opera Narodowa / Polish National Opera  / 
The Devils of Loudun (Penderecki) 2-8 SpalD: Lionel Friend; R: Keith Warner
Don Carlos (Verdi) 27 Spal-2 LapkrD: Carlo Montanaro; R: Willy Decker
Nabucco (Verdi) 19 Lapkr-25 VasD: Bassem Akiki; R: Marek Weiss
Jolanta (Tchaikovsky,P) 12-19 GruodD: Valery Gergiev; R: Mariusz Trelinski
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 13-19 GruodD: Valery Gergiev; R: Mariusz Trelinski
Orfeo ed Euridice (Gluck) 10 Saus-21 VasD: Łukasz Borowicz; R: Mariusz Treliński
Straszny dwór (Moniuszko) 24 Saus-5 BirzD: Jakub Chrenowicz; R: Mikołaj Grabowski
Qudsja Zaher (Szymański) 2-4 VasD: Wojciech Michiewski; R: Eimuntas Nekrošius
Le Rossignol (Stravinsky) 15-18 VasD: Modestas Pitrenas; R: Alexander Petrov
Madame Butterfly (Puccini) 14 Kov-10 GegD: Andriy Yurkevych / Piotr Staniszewski; R: Mariusz Treliński
Attila (concert) (Verdi) 15 KovD: Carlo Montanaro
Lohengrin (Wagner) 11-17 BalD: Stefan Soltesz; R: Antony McDonald
Zwycięstwo nad słońcem (Wojciechowski) 26-29 BalD: Marta Kluczyńska; R: Krzysztof Garbaczewski
Solarize (Stańczyk) 26-29 BalD: Marta Kluczyńska; R: Krzysztof Garbaczewski
Elektra (Strauss) 4-6 GegD: Mikhail Tatarnikov; R: Willy Decker
Moby Dick (Knapik) 25-29 BirzD: Gabriel Chmura; R: Barbara Wysocka
Warszawa, Warszawska Opera Kameralna / Warsaw Chamber Opera  / 
Imeneo (Handel) 13 Rugs-15 VasD: Władysław Kłosiewicz; R: Ryszard Peryt
The Telephone (Menotti) 27-28 RugsR: Katarzyna Kowalska-Smoleń
(Łopacki) 27-28 RugsD: Marcin Piotr Łopacki
The Young Wife (Brochocka) 11-12 SpalR: Adam Biernacki
Così fan tutte (Mozart) 18 Spal-30 LapkrD: Ruben Silva; R: Marek Weiss
Suor Angelica (Puccini) 25-26 SpalD: Marta Kosielska; R: Maria Gabriella Munari
La cenerentola (Rossini) 31 Saus-22 VasD: Zbigniew Graca; R: Jitka Stokalska
Rinaldo (Handel) 14-15 KovD: Władysław Kłosiewicz; R: Ryszard Peryt
Die Zauberflöte (Mozart) 22-23 KovR: Jacek Papis
Nocleg w Apeninach (Moniuszko) 28-29 KovD: Sławomir A. Wróblewski; R: Małgorzata Kaczmarska
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Bal-24 GegD: Ruben Silva; R: Jitka Stokalska
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-15 Birz
Requiem (Mozart) 16 Birz
Ascanio in Alba (Mozart) 17 Birz
Le nozze di Figaro (Mozart) 20-21 Birz
Betulia liberata (Mozart) 22 Birz
La clemenza di Tito (Mozart) 24 Birz
Don Giovanni (Mozart) 27-28 Birz
Lucio Silla (Mozart) 1 Liep
Così fan tutte (Mozart) 4-5 Liep
Apollo et Hyacinthus (Mozart) 7 Liep
Die Zauberflöte (Mozart) 18-19 Liep
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Rugs-19 SpalD: Tadeusz Zathey; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 12 Rugs-18 GruodD: Ewa Michnik; R: Adam Frontczak
Chopin (Orefice) 13 Rugs-21 LapkrD: Ewa Michnik
Rigoletto (Verdi) 14 Rugs-8 LapkrD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Król Roger (Szymanowski) 15 Rugs-24 SpalD: Ewa Michnik; R: Mariusz Treliński
Little Red Riding Hood (Pauer) 17 Rugs-21 SpalD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-23 LapkrD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss
Cavalleria rusticana (Mascagni) 19 Rugs-9 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 19 Rugs-9 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Così fan tutte (Mozart) 20-24 RugsD: Tomasz Szreder; R: Michał Znaniecki
Carmen (Bizet) 22 Rugs-21 GruodD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Rugs-6 LapkrD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Halka (Moniuszko) 25 Rugs-26 LapkrD: Ewa Michnik; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 26 Rugs-29 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Paradise Lost (Penderecki) 27 Rugs-31 GegD: Andrzej Straszyński; R: Waldemar Zawodziński
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Rugs-28 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Rugs-27 GruodD: Tadeusz Zathey; R: Anna Długołęcka
Otello (Verdi) 9 Spal-12 LapkrD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
The Trap (Krauze) 10-5 SpalD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11-26 SpalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Falstaff (Verdi) 12 Spal-14 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Giovanna d'Arco (Verdi) 23 Spal-20 LapkrD: Ewa Michnik; R: Natascha Ursuliak
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Spal-5 LapkrD: Tadeusz Zathey; R: Igor Przegrodzki
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 29 Spal-25 LapkrD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 8-17 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 26 Lapkr-17 RugsD: Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 1 Gruod-18 Rugs
The Haunted Manor () 5 Gruod-19 LapkrD: Tomasz Szreder; R: Lado Adamic
Alice in Wonderland (Chauls) 17 Gruod-18 LapkrD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Anatevka (Bock) 4-19 SausD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss, Adam Frontczak
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Saus-31 GruodD: Ewa Michnik; R: Helena Kaut-Howson
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8 Kov-30 SpalD: Tomasz Szreder; R: Anette Leistenschneider
Parsifal (Wagner) 17 Bal-27 RugsD: Walter E Gugerbauer / Tomasz Szreder; R: Georg Rootering
Macbeth (Verdi) 13-22 BirzD: Ewa Michnik; R: Bruno Berger-Gorski
Angels in America (Eötvös) 3-4 Spal
Sunken Garden (van der Aa) 8 Spal
Der Rosenkavalier (Strauss) 13-20 Gruod