2013/14 > Rumunija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Rumunija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vengrija Ukraina Moldova

Rumunija
 
Serbija Bulgarija

Brasov, Opera Brasov  / 

Il tabarro (Puccini) 14 RugsR: Alexandru Nagy
La traviata (Verdi) 21 RugsD: Daisuke Soga; R: Dumitru Tăbăcaru
Tosca (Puccini) 28 RugsD: Dorel Munteanu; R: Matteo Mazzoni
Don Pasquale (Donizetti) 5 SpalD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
Don Giovanni (Mozart) 12 SpalD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
Vaduva Vesela (Lehár) 18 SpalD: Dorel Munteanu; R: Cristian Mihăilescu
Il tabarro (Puccini) 26 SpalD: Ciprian Teodoraşcu; R: Alexandru Nagy
Suor Angelica (Puccini) 26 SpalD: Ciprian Teodoraşcu; R: Valentina Mărgăraş
Gianni Schicchi (Puccini) 26 SpalD: Ciprian Teodoraşcu; R: Marian Pop
Trubadurul (Verdi) 23 Lapkr-22 KovD: Traian Ichim; R: Anda Tăbăcaru-Hogea
Sânge Vienez (Strauss,J) 7 GruodD: Dorel Munteanu; R: George Zaharescu
Liliacul (Strauss,J) 13-14 GruodD: Traian Ichim; R: Alice Barb
Carmen (Bizet) 18 SausD: Victor Dumănescu; R: Cristian Mihăilescu
La bohème (Puccini) 25 SausD: Traian Ichim; R: Carmen Dobrescu
Rigoletto (Verdi) 8 VasD: Giuseppe Carannante; R: Carmen Dobrescu
Grafin Maritza (Kálmán) 15 VasD: Dorel Munteanu; R: George Zaharescu
Faust (Gounod) 22 VasD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
Nunta lui Figaro (Mozart) 1 KovD: Dorel Munteanu; R: Carmen Dobrescu
Così fan tutte (Mozart) 8 KovD: Tiberiu Soare; R: Cristian Mihăilescu
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 KovD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
Madama Butterfly (Puccini) 29 KovD: Traian Ichim; R: Anda Tabacaru Hogea
Bucuresti, Opera Națională București / Bucharest National Opera  / 
Otello (Verdi) 6 Rugs-25 BalD: Keri-Lynn Wilson / Adrian Morar; R: Vera Nemirova
Oedipe (Enescu) 26 Rugs-4 GegD: Adrian Morar; R: Anda Tabacaru Hogea
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Spal-21 BirzD: Vlad Conta / David Crescenzi; R: George Teodorescu
Carmen (Bizet) 24-25 SpalD: Vlad Conta; R: Marina Emandi Tiron
La bohème (Puccini) 26 Spal-27 VasD: Vlad Conta / Răsvan Cernat; R: Ionel Pantea
Hansel and Gretel (Humperdinck) 27 Spal-8 BalD: Vlad Conta; R: Anda Tabacaru Hogea
L'elisir d'amore (Donizetti) 23 Lapkr-1 VasD: Iurie Florea; R: Marco Gandini
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Lapkr-29 KovD: Iurie Florea; R: Ion Caramitru
Faust (Gounod) 14 Gruod-22 KovD: Adrian Morar; R: Alexandru Tocilescu
La traviata (Verdi) 17 Saus-17 GegD: Adrian Morar / Vlad Conta; R: Cristian Mihăilescu
Nabucco (Verdi) 6 VasD: Răsvan Cernat; R: Hero Lupescu
Rigoletto (Verdi) 20 Vas-7 GegD: Cristian Sandu; R: Stephen Barlow.prod
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 Kov-24 GegD: Vlad Conta / Ciprian Teodoraşcu; R: Alexander Rădulescu
Don Giovanni (Mozart) 5 Bal-16 GegD: Vlad Conta; R: Anda Tabacaru Hogea
Aida (Verdi) 11 Bal-2 GegD: Friedrich Pheiffer; R: Plamen Kartalov
Lohengrin (Wagner) 23 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 29 Geg
Tosca (Puccini) 6-15 Birz
Concert (Strauss) 14 Birz
Cluj-Napoca, Opera Maghiară din Cluj-Napoca  / 
Le comte Ory (Rossini) 22+ RugsD: Zsolt Jankó / József Horváth; R: Emese Szabó
Giovanna d'Arco (Verdi) 6 Gruod-6 VasD: György Selmeczi / Szabolcs Kulcsár; R: Zalán Zakariás
I masnadieri (Verdi) 7 Gruod-13 VasD: György Selmeczi / Szabolcs Kulcsár; R: Pál Göttinger
Luisa Miller (Verdi) 8 GruodD: György Selmeczi / Szabolcs Kulcsár; R: Artúr Szőcs
János Vitéz (Kacsoh) 15 Gruod-23 VasD: Szabolcs Kulcsár; R: Gábor Dehel
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 SausD: Zsolt Jankó; R: András Kürthy
Hunyadi László (Erkel) 6 KovD: Szabolcs Kulcsár; R: Sándor Szinberger(original), Annamária Gombár(revival)
Lieutenant Maria (Huszka) 16 KovD: Szabolcs Kulcsár; R: Gábor Dehel
Il trovatore (Verdi) 27 KovD: József Horváth / Szabolcs Kulcsár; R: Jenő Szabó
Sylvia (Kálmán) 3 BalD: Szabolcs Kulcsár; R: György Selmeczi
Contesa Maritza () 12 BalR: József Bor
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 27 BalD: Szabolcs Kulcsár; R: Emese Szabó
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 GegD: Zsolt Jankó / József Horváth; R: Péter Novák
Cluj-Napoca, Opera Naţională Română  / 
Suor Angelica (Puccini) 29 Rugs-19 VasD: David Crescenzi; R: György Korcsmáros
Gianni Schicchi (Puccini) 29 Rugs-30 BalD: David Crescenzi; R: György Korcsmáros
Il tabarro (Puccini) 29 Rugs-30 BalD: David Crescenzi; R: György Korcsmáros
Rigoletto (Verdi) 13 Spal-12 KovD: József Hórvath; R: Emil Strugaru
Aida (Verdi) 16 Spal-15 SausD: David Crescenzi; R: Anghel I Arbore
The Four Note Opera (Johnson) 19 Spal
Bal Mascat (Verdi) 23 Spal-5 Vas
La traviata (Verdi) 30 Spal-9 Vas
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Lapkr-7 BalR: Diana Todea
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 LapkrD: József Horváth; R: Rareş Trifan
Turandot (Puccini) 15 LapkrD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Rareş Cristian Trifan
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 LapkrD: Adrian Morar; R: Emil Strugaru
Tannhäuser (Wagner) 8 Gruod-25 BalD: Keri-Lynn Wilson / József Hórvath; R: Mihaela Bogdan
Liliacul (Strauss,J) 31 Gruod-22 SausD: Adrian Morar; R: Rodica Popescu Moisa
Orphée aux enfers (Offenbach) 26 Saus-6 BalD: Adrian Morar; R: Mihaela Bogdan
Carmen (Bizet) 31 SausD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Emil Strugaru
Cavalleria rusticana (Mascagni) 19 VasD: Adrian Morar; R: Rodica Popescu Moisa
Madama Butterfly (Puccini) 7 KovD: Szabolcs Kulcsár; R: Rodica Popescu-Moisa(revival)
Vaduva Vesela (Lehár) 30 Kov-9 BalD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Tiberius Simu
Pagliacci (Leoncavallo) 2 Bal
Requiem (Verdi) 16 BalD: David Crescenzi
Constanta, Teatrul Naţional de Operă şi Balet Oleg Danovski  / 
My Fair Lady (Loewe) 14 Rugs-31 SpalD: Gheorghe Stanciu
La traviata (Verdi) 22 Rugs-8 VasD: Eugene Lee
Don Giovanni (Mozart) 29 RugsD: Salvatore Cicero
Turandot (Puccini) 27 SpalD: Gheorghe Stanciu; R: Alice Barb
Cavalleria rusticana (Mascagni) 2 LapkrD: Koichi Inoue; R: Rasvana Cernat
Pagliacci (Leoncavallo) 2 LapkrD: Koichi Inoue; R: Rasvana Cernat
Trubadurul (Verdi) 9 LapkrD: Gheorghe Stanciu; R: Ognian Draganov
Vaduva Vesela (Lehár) 10 Lapkr-9 KovD: Dorel Munteanu; R: Constanta Campeanu
Barbierul din Sevilla (Rossini) 8 GruodD: Leonard Boga; R: Ştefan Munteanu
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 12 Saus
Liliacul (Strauss,J) 18 SausD: Radu Ciorei
Nabucco (Verdi) 26 SausD: Koichi Inoue
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 VasD: Koichi Inoue
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9 VasD: Tiberiu Oprea
Tosca (Puccini) 15 Vas-26 BalD: Radu Ciorei / Koichi Inoue
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 KovD: Romea Rimbu
Don Pasquale (Donizetti) 22 KovD: Dorel Munteanu
Madama Butterfly (Puccini) 23 KovD: Koichi Inoue
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 30 KovD: Koichi Inoue
Craiova, Teatrul Liric Elena Teodorini  / 
Otello (Verdi) 10 Spal-14 LapkrD: Gheorghe Stanciu / Adrian Morar; R: Rares Zaharia
Trubadurul (Verdi) 17 SpalD: Jangwon Seo; R: Emil Strugaru
Bal Mascat (Verdi) 24 SpalD: Francesco Ommassini; R: Emil Strugaru
Nabucco (Verdi) 31 SpalD: François-Robert Girolami; R: Giuseppe Visciglia
Contesa Maritza () 28 LapkrD: Alexandru Iosub; R: Migry Avram Nicolau
Tosca (Puccini) 5 GruodD: Tiberiu Soare; R: Tamas Ferkay
Im weißen Rößl (Benatzky) 12 GruodD: Alexandru Iosub; R: Migry Avram Nicolau
Iasi, Opera Națională Română Iași  / 
Aida (Verdi) 9 Spal-23 SausD: David Crescenzi / József Horváth; R: András Kürthy
Les Indes galantes (Rameau) 12 Spal-23 VasD: Gabriel Bebeselea / Cristian Orosanu; R: Andrei Serban
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 Spal-9 LapkrD: David Crescenzi / Gabriel Bebeșelea; R: Matteo Mazzoni
Tosca (Puccini) 3 Lapkr-27 VasD: József Horváth; R: Ognian Draganoff
Troienele (Swados) 15 Lapkr-9 VasR: Andrei Serban
Rigoletto (Verdi) 28 Lapkr-14 VasD: Adelin Catinean / Traian Ichim
La traviata (Verdi) 15 GruodD: Ivo Lipanovic
Liliacul (Strauss,J) 11 SausD: Gabriel Bebeșelea
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Saus-13 KovD: Cristian Oroșanu; R: Anda Tăbăcaru Hogea
Vaduva Vesela (Lehár) 8 VasD: Cristian Oroșanu
Nunta lui Figaro (Mozart) 30 KovD: Gabriel Bebeșelea
Timisoara, Opera Nationala Romana Timisoara  / 
Faust (Gounod) 22 RugsD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
La traviata (Verdi) 29 Rugs-6 BalD: Dean Savič / Nicola Giuliani / David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Opera anthology (Verdi) 6 SpalD: David Crescenzi
Nabucco (Verdi) 16 Spal-19 KovD: David Crescenzi/ Victor Dumănescu; R: Mario De Carlo
Trubadurul (Verdi) 27 Spal-2 BalD: David Crescenzi / Mihaela Silvia Rosca; R: Corneliu Murgu
Bal Mascat (Verdi) 6 Lapkr-23 KovD: David Crescenzi; R: Frans Meewis
Vaduva Vesela (Lehár) 8 Lapkr-23 BalD: Mihaela Silvia Roşca; R: Mario De Carlo
Turandot (Puccini) 15 LapkrD: David Crescenzi; R: Carmen Dobrescu
Rigoletto (Verdi) 27 LapkrD: David Crescenzi; R: Marina Emandi-Tiron
Tosca (Puccini) 1 Gruod-12 KovD: Peter Oschanitzky / David Crescenzi; R: Ognian Draganoff
La bohème (Puccini) 4 GruodD: Mihaela Silvia Roșca; R: Mario De Carlo
Carmen (Bizet) 13 Gruod-13 BalD: David Crescenzi / Peter Oschanitzky; R: Marina Emandi-Tiron
Liliacul (Strauss,J) 31 Gruod-19 VasD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 15 Saus-31 KovD: Mihaela Silvia Roşca; R: Marina Emandi Tiron
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 VasD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Adriana Lecouvreur (Cilea) 9 VasD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Gianni Schicchi (Puccini) 12 VasD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Don Giovanni (Mozart) 3 KovD: Mihaela Silvia Roşca; R: Marina Emandi-Tiron
Madama Butterfly (Puccini) 9 KovD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo