2013/14 > Serbija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Serbija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Kroatija Vengrija Rumunija
Bosnija ir Hercogovina

Serbija
 
Albanija Makedonija Bulgarija

Beograd, Madlenianum Chamber Opera  / 

Opera anthology (Verdi) 1 SpalD: Stanko Jovanovic
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Spal-10 GegD: Stanko Jovanovic; R: Ana Radivojevic Zdravkovic
Mandragola (Jevtic) 21 Spal-10 LapkrD: Vesna Souc-Trickovic; R: Slobodan Unkovski
Pagliacci (Leoncavallo) 31 Spal-8 LapkrD: Stanko Jovanovic; R: Jurij Aleksandrov
L'elisir d'amore (Donizetti) 15 Vas-10 GegD: Stanko Jovanovic; R: Tadija Miletic
Beograd, Narodno pozorište u Beogradu / National Theatre Belgrade  / 
In hoc Signo (Frisina) 8 Spal-3 KovD: Dejan Savić; R: Dejan Miladinović
Carmen (Bizet) 12 Spal-8 BalR: Nebojša Bradić
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Spal-8 Kov
Don Pasquale (Donizetti) 19 Spal-29 Saus
Madama Butterfly (Puccini) 23 Spal-16 Lapkr
Der Troubadour (Verdi) 26 Spal-15 KovD: Dejan Savić; R: Ivana Dragutinović Maričić
Un ballo in maschera (Verdi) 2-28 Lapkr
Aida (Verdi) 30 Lapkr-12 Bal
Der fliegende Holländer (Wagner) 23 Gruod-18 SausD: Dejan Savić / Ana Zorana Brajović; R: Dejan Miladinović
Nabucco (Verdi) 1 Vas-30 BalR: Ognjan Draganov
Rigoletto (Verdi) 8 Vas-3 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 Vas-6 Kov
Tosca (Puccini) 2-23 BalD: Ana Zorana Brajović; R: Dejan Prošev
La bohème (Puccini) 26 Bal
Novi Sad, Srpsko Narodno Pozorište / Serbian National Theatre Novi Sad  / 
Opera anthology (Verdi) 14 RugsD: Aleksandar Kojić; R: Katarina Mateović Tasić
La bohème (Puccini) 17-21 RugsD: Aleksandar Kojić; R: Caterina Panti-Liberovici
The Last Flower of Summer (Juranić) 28-30 RugsD: Zoran Juranić; R: Zoran Juranić
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 Spal-10 KovD: Aleksandar Kojić; R: Ivan Klemenc
Madama Butterfly (Puccini) 21-22 SpalD: Željka Milanović; R: Mladen Sabljić(original), Katarina Mateović-Tasić(revival)
Nabucco (Verdi) 26 SpalD: Zoran Juranić; R: Dejan Miladinović
Rigoletto (Verdi) 30 SpalD: Anatolij Čepurnoj; R: Voja Soldatović
La traviata (Verdi) 2 LapkrD: Mikica Jevtić; R: Mladen Sabljić
Trubadúr (Verdi) 5-26 LapkrD: Aleksandar Kojić; R: Voja Soldatović
La Dame de Monte-Carlo (Poulenc) 7 Gruod-22 Saus
L'Histoire de Babar (Poulenc) 7 Gruod-22 Saus
La Voix humaine (Poulenc) 7 Gruod-22 Saus
Simon Boccanegra (Verdi) 12 Gruod-4 KovD: Aleksandar Kojić; R: Katerina Panti Liberoviči
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 17-21 SausD: Aleksandar Kojić
Mileva (Vrebalov) 5-6 VasD: Aleksandar Kojić; R: Ozren Prohić
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 24-28 Vas
Ero s onoga svijeta (Gotovac) 27 Kov-10 Bal