2013/14 > Rusija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Rusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Estija
Latvija
Baltarusija

Rusija
 
JAV
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžanas
Kazachstanas Japonija

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Boris Godunov (Musorgsky) 20 Rugs-2 VasD: Valeriy Voronin; R: Konstantin Balakin
Otello (Verdi) 25 Spal-30 BalD: Valeriy Voronin; R: Konstantin Balakin
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 30 Spal-11 Gruod
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Lapkr-28 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 13 Lapkr-21 Kov
La traviata (Verdi) 12 Vas-18 Bal
María de Buenos Aires (Piazzolla) 13 Vas-11 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 10-12 Bal
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera House  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-7 BirzD: Michael Güttler; R: Paul Curran
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 26 Rugs-24 Geg
La traviata (Verdi) 27 Rugs-15 Geg
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 29 Rugs-10 Birz
La bohème (Puccini) 1 Spal-14 Kov
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 2 Spal-5 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 3 Spal-22 Geg
Otello (Verdi) 8 Spal-19 BirzD: Pavel Klinichev; R: Igor Uschakov
Le comte Ory (Rossini) 15 Spal-21 Birz
Tosca (Puccini) 18 Spal-29 Geg
Don Giovanni (Mozart) 22 Spal-3 Geg
Prince Igor (Borodin) 26 Spal-8 Geg
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Spal-31 Geg
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 31 Spal-8 Bal
Le nozze di Figaro (Mozart) 9 Lapkr-6 Geg
Boris Godunov (Musorgsky) 10 Gruod-17 GegD: Michael Güttler; R: Alexander Titel
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Gruod-9 Bal
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 27-28 Gruod
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Bal-5 Birz
Izhevsk, State Opera and Ballet Theatre of Udmurt Republic  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 5 Vas-9 BalD: Andrey Gordeyev
Kazan, Tatar State Opera and Ballet Theatre named after Mussa Djalil  / 
Tosca (Puccini) 25 Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 2 Spal
Carmen (Bizet) 4 Spal-8 Vas
The Pearl Fishers (Bizet) 20 LapkrD: Marco Boemi; R: Vernon Mound
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Lapkr-13 VasD: Renat Salavatov; R: Michael Pandzhavize
Requiem (Verdi) 27 Lapkr
La traviata (Verdi) 6 Gruod-22 BalD: Marco Boemi; R: Jeannette Aster
Rigoletto (Verdi) 8 Gruod-9 VasD: Renat Salavatov; R: Michael Pandzhavize
Nabucco (Verdi) 11 GruodD: Marco Boemi; R: Denis Krief
Il trovatore (Verdi) 13 GruodD: Marco Boemi; R: Bruno Berger-Gorski
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Gruod-11 VasD: Renat Salavatov; R: Mikhail Pandzhavidze
Veselá Vdova (Lehár) 20 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2-3 Vas
Porgy and Bess (Gershwin) 5 Vas
Aida (Verdi) 7 Vas
Turandot (Puccini) 15 Vas
The Love of the Poet (Akhiyarova) 24 Bal
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Bal
Krasnoyarsk, State Opera and Ballet Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 18 Rugs-25 GegD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Yuliana Malkhasyants
Rigoletto (Verdi) 25 Rugs-21 VasD: Grigor Palikarov / Aleksandr Kosinskiy; R: Plamen Kartalov
Carmen (Bizet) 29 Rugs-18 GegD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Vyacheslav Tsyupa
La traviata (Verdi) 2 Spal-11 GegD: Aleksandr Kosinskiy; R: Vyacheslav Tsyupa
Madama Butterfly (Puccini) 6 Spal-26 BalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Gennadiy Malkhasyants
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Spal-7 GegD: Aleksandr Kosinskiy; R: Aleksandr Fedorov
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Spal-13 BalD: Aleksandr Kosinskiy; R: Boris Ryabikin
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 29 Spal-30 KovD: Aleksandr Kosinskiy / Aleksandr Yudasin; R: Vyacheslav Tsyupa
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 Lapkr-4 GegD: Anatoliy Chepurnoy; R: Nadezhda Stolbova
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Gruod-14 GegD: Yevgeniy Brazhnik; R: Alexander Petrov
Pagliacci (Leoncavallo) 22 GruodD: Aleksandr Kosinskiy
Concert (Strauss,J) 4 Saus
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 10 Saus-2 Kov
Concert (Kalman,E) 11 Saus-14 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 7-8 Vas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27-28 Vas
Iolanta (Tchaikovsky,P) 2 Bal
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17-22 RugsD: Vassily Sinaisky / Pavel Sorokin; R: Valery Fokin
La sonnambula (Bellini) 26 Rugs-13 BalD: Julian Reynolds / Alexander Soloviev / Enrique Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Spal-25 LiepD: Pavel Sorokin / Vassily Sinaisky; R: Leonid Baratov(original), Igor Ushakov(revival)
Der fliegende Holländer (Wagner) 16-24 SpalD: Vassily Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Peter Konwitschny(original), Nina Gühlstorff(revival)
Tosca (Puccini) 26 Spal-27 LiepD: Pavel Klinichev / Alexei Bogorad / Robert Treviño; R: Boris Pokrovsky
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 31 Spal-11 GegD: Alexander Soloviev / Pavel Klinichev; R: Kirill Serebrennikov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 5 Lapkr-5 SausD: Alexei Bogorad / Alexander Soloviev; R: Antony McDonald
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Lapkr-14 BirzD: Konstantin Khvatynets / Pavel Sorokin; R: Georgy Ansimov
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 13-17 LapkrD: Alan Buribayev; R: Peter Ustinov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Lapkr-12 BirzD: Alexander Vedernikov; R: Dmitri Tcherniakov
La traviata (Verdi) 26 Lapkr-20 LiepD: Vassily Sinaisky / Laurent Campellone / Pavel Klinichev; R: Francesca Zambello
La bohème (Puccini) 4 Gruod-8 BirzD: Kirill Karabits; R: Federik Mirdita
Don Carlos (Verdi) 17 Gruod-29 BirzD: Robert Treviño / Giacomo Sagripanti; R: Adrian Noble
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Gruod-16 KovD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov
Nabucco (Verdi) 15-18 SausD: Alexander Soloviev; R: Mikhail Kislyarov
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 19 Saus
Don Quichotte (Massenet) 26 SausD: Valery Gergiev; R: Yannis Kokkos
Turandot (Puccini) 28 Saus-9 LiepD: Marco Guidarini / Pavel Sorokin; R: Francesca Zambello
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 22 Vas-9 LiepD: Gennadi Rozhdestvensky; R: Julia Pevzner
The Fiery Angel (Prokofiev) 28 Vas-2 KovD: Michail Jurowski; R: Francesca Zambello
Carmen (Bizet) 5 Kov-22 BirzD: Laurent Campellone / Pavel Sorokin; R: David Pountney
Die Zauberflöte (Mozart) 19-23 KovD: Anton Grishanin; R: Graham Vick
The Enchantress (Tchaikovsky,P) 2-6 BalD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Mass (Bernstein) 11 BalR: Rēzija Kalniņa
Prince Igor (Borodin) 24-26 BalD: Pavel Klinichev; R: Yuri Lyubimov
Così fan tutte (Mozart) 24 Geg-1 BirzR: Floris Visser
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25 Spal-6 KovD: Alexander Soloviev; R: Mikhail Polischuk
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Gruod-1 BalD: Gintaras Rinkevicius / Yaroslav Tkalenko; R: Ivan Popovsky
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Saus-21 VasD: Yaroslav Tkalenko; R: Andris Liepa
Moscow, Helikon-Opera  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Rugs-25 GegD: Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Kaffeekantate (Bach,JS) 18 Rugs-28 GegD: Valery Kritskov; R: Oleg Iliyn
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 RugsD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Aida (Verdi) 4-6 SpalD: Kirill Tikhonov; R: Dmitry Bertman
Falstaff (Verdi) 18-20 SpalD: Teodor Currentzis; R: Dmitry Bertman
Bauernkantate (Bach,JS) 30 Spal-11 BirzD: Ekaterina Vasheruk; R: Alexander Borodovsky
Rasputin (Reise) 8-9 LapkrD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 22-24 LapkrD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Lapkr-1 GruodD: Konstantin Chudovsky; R: Dmitry Bertman
Siberia (Giordano) 6-8 GruodD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Lady Macbeth of Mtsensk District (Shostakovich) 12-15 GruodD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-29 GruodD: Mstislav Rostropovich; R: Dmitry Bertman
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 23-26 Saus
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 31 Saus-2 Vas
Aida (Verdi) 4 Vas
Vampuka (Ehrenberg) 7-9 Vas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13-16 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 13-16 Kov
Concert (Kalman,E) 20-23 Kov
Vec Makropulos (Janáček) 28-30 KovD: Konstantin Khvatynets; R: Dmitry Bertman
Lulu (Berg) 18-20 BalR: Dmitry Bertman
La finta giardiniera (Mozart) 6 Geg
The Nightingale (Stravinsky) 7 Geg
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15-17 Geg
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-8 Birz
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 19-22 Birz
Carmen (Bizet) 26-29 Birz
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 21 Rugpj-18 BalD: Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; R: Sergey Artsibashev
La traviata (Verdi) 28 Rugpj-29 GegD: Dmitry Volosnikov; R: Alla Sigalova
Rigoletto (Verdi) 3 Rugs-16 KovD: Evgeny Samoilov / Fabio Mastrangelo; R: Ralf Långbaсka
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Rugs-26 VasD: Dmitry Volosnikov; R: Yuri Alexandrov
Nabucco (Verdi) 11 Rugs-21 KovD: Evgeny Samoilov; R: Andrejs Žagars
Cavalleria rusticana (concert) (Mascagni) 19 Rugs-29 BalD: Laurent Campellone
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 19 Rugs-29 BalD: Laurent Campellone
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Rugs-30 GegD: Vasily Valitov, Evgeny Samoilov; R: Elijah Moshinsky
Il trovatore (Verdi) 24 Rugs-20 GruodD: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig; R: Marco Gandini
Gianni Schicchi (Puccini) 25 Rugs-30 Bal
Monsieur Choufleuri restera chez lui le ... (Offenbach) 25 RugsD: Vasily Valitov; R: Gennady Shaposhnikov
Norma (Bellini) 27 Rugs-11 KovD: Evgeny Samoilov
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 Spal-9 VasD: Jan Latham-Koenig; R: Ekaterina Vasilyova
Lohengrin (Wagner) 1 LapkrD: Jan Latham-Koenig; R: Kasper Holten
Tristan und Isolde (Wagner) 3 Lapkr-16 BalD: Jan Latham-Koenig; R: Nicola Raab
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 6 LapkrD: Andrey Lebedev; R: Ivan Fadeyev
La cenerentola (Rossini) 14 LapkrD: Dmitry Volosnikov; R: Victor Gerasimenko
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 29 Lapkr-2 KovD: Alexandru Samoilă; R: Yuri Alexandrov
Prince Igor (Borodin) 8 Gruod-5 Geg
Iolanta (Tchaikovsky,P) 18 Gruod
Faust (concert) (Gounod) 17 Saus
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 21 Saus
The Demon (concert) (Rubinstein) 22 Saus
Salome (concert) (Strauss) 23 SausD: Evgeny Samoilov
Operetta anthology (Strauss,J) 12 Kov-6 Geg
Requiem (Mozart) 27 Kov
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 29-30 Kov
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 12 BalR: Yuri Grymov
Capriccio (Strauss) 24 Bal
The School for Wives (Martynov) 20-22 GegD: Dmitri Jurowski; R: Yuri Lyubimov, Igor Ushakov
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Geg
Moscow, Stanislavsky and Nemirovich-Danchenko Academic Music Theatre  / 
Tannhäuser (Wagner) 27 Rugs-24 BirzD: Fabrice Bollon; R: Andrejs Žagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Spal-18 Geg
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Spal-9 KovD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Spal-19 BalD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 8 Spal-4 GegD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 20 Spal-19 BirzD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
The Demon (Rubinstein) 23 Spal-27 BalD: Anton Grishanin; R: Gennady Trostyanetsky
Madama Butterfly (Puccini) 24 Spal-25 GegD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Spal-30 GegD: Vladimir Agronsky; R: Alexander Titel, Igor Yasulovich
L'italiana in Algeri (Rossini) 29 Spal-16 GegD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Evgeny Pisarev
Tosca (Puccini) 2 Lapkr-23 VasD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Lapkr-21 GegR: Alexander Titel
La bohème (Puccini) 10 Lapkr-22 GegD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 25 Lapkr-24 BalD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 30 Lapkr-18 BirzD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Adolf Shapiro
May Night (Rimsky-Korsakov) 4 Gruod-16 KovD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Socrate (Satie) 7 Gruod-14 Vas
Le pauvre matelot (Milhaud) 7 Gruod-14 Vas
The Merry Widow (Lehár) 18 Gruod-22 SausD: Timur Zangiev
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 20 Gruod-7 Saus
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 26 Gruod-12 VasD: Felix Korobov; R: Lev Mikhailov
Così fan tutte (Mozart) 19 Saus-18 BalD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Le cinesi (Gluck) 21 Vas-16 BirzD: Peter Aidu; R: Georgy Isaakyan
L'Ivrogne corrigé (Gluck) 21 Vas-16 BirzD: Peter Aidu; R: Anatoly Ledukhovsky
Aida (Verdi) 11-16 BalD: Felix Korobov; R: Peter Stein
Werther (Massenet) 26 BalD: Felix Korobov; R: Mikhail Bychkov
Don Giovanni (Mozart) 10-14 Birz
Nizhni Novgorod, State Academic Opera and Ballet Theatre named after Pushkin  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 18 RugsD: Vladimir Boykov; R: Otar Dadishkiliani
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26 Rugs-29 Gruod
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 2 Spal
Veselá Vdova (Lehár) 5 Spal-13 Bal
Carmen (Bizet) 10 Spal-12 KovD: Yevgeniy Sheyko; R: Olga Ivanova
La traviata (Verdi) 16 Spal-5 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Spal-15 Vas
Rusalka (Dargomizhsky) 26 Spal-20 Lapkr
Belaya akatsiya (Dunayevsky) 27 Spal-14 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 31 Spal-15 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 3 LapkrD: Yevgeniy Sheyko; R: Vadim Milkov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Lapkr-10 BalD: Vladimir Boykov; R: Oleg Dolgopolov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22 Lapkr-25 SausD: Vladimir Boykov; R: Olga Ivanova
Aida (Verdi) 28 Lapkr-20 BalD: Sergey Vanteyev; R: Otar Dadishkiliani
Tosca (Puccini) 6 Gruod-16 BalD: Vladimir Boykov; R: Mikhail Mordvinov
Prince Igor (Borodin) 10 SausD: Yevgeniy Sheyko; R: Otar Dadishkiliani
Ivan Susanin (Glinka) 23 Saus-3 BalD: Yevgeniy Sheyko; R: Otar Dadishkiliani
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 31 SausD: Yevgeniy Sheyko
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 VasD: Sergey Vanteyev; R: Otar Dadishkiliani
Otello (Verdi) 13 VasD: Yevgeniy Sheyko; R: Vadim Milkov
Novosibirsk, Novosibirsk State Opera and Ballet Theatre  / 
Mass (Bernstein) 17 Rugs-27 Kov
The Little Tower Chamber (Polskiy) 21 Rugs-25 Geg
Carmen (Bizet) 25 Rugs-14 Geg
Prince Igor (Borodin) 28 Rugs-18 Geg
The Steadfast Tin Soldier (Banevich) 29 Rugs-3 Geg
La traviata (Verdi) 1 Spal-28 Geg
Rigoletto (Verdi) 8 Spal-27 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 10 Spal-19 Vas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 12 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 16 Spal-25 Vas
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 18 Spal
Aleko (Rachmaninov) 18 Spal
La serva padrona (Pergolesi) 19 Spal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 22 Spal-5 Geg
Mavra (Stravinsky) 23 Spal-20 Geg
La cambiale di matrimonio (Rossini) 23 Spal-20 Geg
Tosca (Puccini) 24 Spal-16 Saus
Gianni Schicchi (Puccini) 26 Spal-15 Geg
Prima la musica, poi le parole (=) 26 Spal-15 Geg
Faust (Gounod) 31 Spal-9 Kov
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 10 Lapkr-23 Vas
La bohème (Puccini) 16 Lapkr-5 Gruod
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Lapkr-10 Geg
Jeanne d'Arc au bûcher (Honegger) 23 Lapkr-23 Kov
The Tale of the Pope and of His Workman Balda (Kravchenko) 15 Gruod-4 Geg
Bastien und Bastienne (Mozart) 8 Kov-10 Geg
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 RugsD: Valentin Uryupin; R: George Isaakyan
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 9 Rugs-19 GegD: Valery Platonov; R: George Isaakyan
Pimpinone (Telemann) 10 Rugs-17 SpalD: Maxim Emelyanychev; R: Tatyana Stepanova
The Indian Queen (Purcell) 25 Rugs-2 SpalD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 8 Spal-13 GruodR: Georgy Isaakyan
Le astuzie femminili (Cimarosa) 10 SpalD: Medeya Yassonidi; R: Maria Rubina
The Broken Cup (Donizetti) 15 Spal-17 SausD: Damir Maxutov; R: Olga Enns
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 18 Spal-13 GegD: Valery Platonov / Valentin Uryupin / Damir Maxutov; R: Andrejs Žagars
L'orfeo (Monteverdi) 20 Spal-31 SausD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
Madama Butterfly (Puccini) 26 Spal-15 GegR: Denis Radchenko
Adventures in Opera Country (Minkov) 27 Spal-4 VasD: Damir Maxutov; R: Elena Alexandrova(original), Olga Enns(revival), Ekaterina Malaya(revival)
Il campanello di notte (Donizetti) 27 Spal-24 SausD: Damir Maxutov; R: Olga Enns
One Day in the Life of Ivan Denisovitch (Tchaikovsky,Alexander) 30 Spal-21 VasD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 3-6 LapkrR: Georgy Isaakyan
The Malachite Casket (Batin) 9 Lapkr-9 KovD: Damir Maksutov; R: Olga Enns
Carmen (Bizet) 12 Lapkr-16 SausD: Valentin Uryupin; R: Georgy Isaakyan
The Little Sweep (Britten) 16 Lapkr-6 SausD: Damir Maxutov; R: Olga Enns
A Christmas Carol (Batin) 17 LapkrD: Dmitry Batin / Raushan Yakupov; R: Olga Enns
La traviata (Verdi) 19 Lapkr-31 GegR: Sergey Mindrin
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 Lapkr-23 SausR: Evgenia Minakova(original), Georgy Isaakyan(revival)
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3-4 GruodD: Raushan Yakupov; R: Valeria Borodina
Cleopatra (Massenet) 10 Gruod-7 GegD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
The Twelve Months (Banevich) 25 Gruod-20 BalD: Evgenii Kirilov; R: Georgy Isaakyan(original), Olga Enns(original), Tatyana Stepanova(revival)
Cendrillon (Massenet) 5 Vas-4 KovD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
Medeamaterial (Dusapin) 7 VasD: Teodor Currentzis; R: Filipp Grigorian
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Vas-24 BalD: Valery Platonov; R: Georgy Isaakyan
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 18 Vas-25 GegR: Iosif Keller(original), Georgy Isaakyan(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-16 KovD: Teodor Currentzis; R: Philipp Himmelmann
La bohème (concert) (Puccini) 30 KovD: Teodor Currentzis
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
Silvia (Kálmán) 2 Spal-20 BalD: Sergei Inkov; R: Susanna Tsiryuk
Carmen (Bizet) 11 Spal-28 VasD: Sergei Inkov; R: Yuri Alexandrov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 19 Spal-3 BalD: Sergei Inkov; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 22 Spal-11 BalR: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Lapkr-30 KovD: Sergei Inkov; R: Olga Mukhortova
La traviata (Verdi) 10 Lapkr-14 KovD: Sergei Inkov; R: Yuri Alexandrov
Morozko (Bocharov) 1 Gruod-9 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Gruod
Rostov, Rostov State Opera  / 
Faust (Gounod) 22 Rugs-11 Geg
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 29 Rugs-16 GegD: Alexei Shakuro; R: Susanna Tsiryuk
Bajadere (Kálmán) 6 Spal-2 GegD: Andrey Anikhanov; R: Alexei Stepanyuk
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 12 Spal-6 BalD: Alexei Shakuro; R: Leonid Shatohin
La traviata (Verdi) 13 Spal-30 GegD: Maurizio Dones; R: Susanna Tsiryuk
White Acacia (Dunayevsky) 20 Spal-22 BirzD: Alexei Shakuro; R: Kirill Strezhnev
Carmen (Bizet) 23 Spal-20 BirzD: Valery Voronin; R: Yuri Laptev
Ball im Savoy (Abraham) 27 Spal-6 BirzD: Alexei Shakuro; R: Yuri Alexandrov
Die lustige Witwe (Lehár) 2 Lapkr-11 BalD: Alexei Shakuro; R: Susanna Tsiryuk
Prince Igor (Borodin) 3 Lapkr-4 GegD: Valery Voronin; R: Yuri Alexandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 6 Lapkr-19 BalD: Andrey Anikhanov; R: Konstantin Balakin
La bohème (Puccini) 15 Lapkr-18 GegD: Alexander Anissimov.cond; R: Konstantin Balakin
Madama Butterfly (Puccini) 17 Lapkr-7 BirzD: Robert Lyall; R: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Lapkr-27 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Susanna Tsiryuk
Rigoletto (Verdi) 29 Saus-23 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Yuri Laptev
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 Vas-23 GegD: Alexei Shakuro; R: Vyacheslav Kushchev
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 12 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Susanna Tsiryuk
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 14 Rugs-24 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Yuri Alexandrov
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 18 Rugs-19 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Ivan Fadeev
Prince Igor (Borodin) 25 Rugs-26 KovD: Boris Benkogenov; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 4 Spal-28 VasD: Alexander Anissimov.cond; R: Dieter Kaegi
Boris Godunov (Musorgsky) 11 Spal-16 BalD: Viktor Kulikov; R: Nina Chusova
La traviata (Verdi) 30 Spal-12 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Antonio de Lucia
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 LapkrD: Vladimir Kovalenko / Viktor Kulikov; R: Yuri Alexandrov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Lapkr-9 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Mikhail Pandzhavidze
Silvia (Kálmán) 14 Gruod-4 GegD: Eugene Khokhlov
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Gruod-18 GegD: Eugene Khokhlov; R: Galina Tarasova
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Saus-11 GegD: Alexander Anissimov.cond; R: Vladimir Petrov
Tosca (Puccini) 22 Kov-2 BalD: Alexander Anissimov.cond; R: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 14 GegD: Viktor Kulikov; R: Mikhail Kislyarov
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 1 Spal-20 VasR: Alexei Stepanyuk
Rusalka (Dargomizhsky) 5 Spal-16 Vas
Carmen (Bizet) 8 Spal
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 10 Spal-8 Bal
Oresteia (Taneyev) 13 Spal-25 Kov
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Spal-12 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 17 Spal-13 Bal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 24 Spal-12 Kov
Rigoletto (Verdi) 27 Spal-23 Bal
Die lustige Witwe (Lehár) 30 Spal-6 Kov
Silvia (Kálmán) 3 Lapkr-5 Saus
Les brigands (Offenbach) 9 Lapkr-18 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 Lapkr-27 Bal
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Lapkr-4 Kov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 24 Lapkr-6 Vas
Prince Igor (Borodin) 13 Gruod-14 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Gruod
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 11 Saus-26 Vas
La traviata (Verdi) 26 Saus-20 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Saus-15 Bal
Tosca (Puccini) 2 Vas-2 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Vas-20 Bal
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 28 Vas
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Rugs-27 Bal
La belle Hélène (Offenbach) 14 Rugs-18 Bal
La traviata (Verdi) 18 Rugs-2 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-13 Bal
Boris Godunov (Musorgsky) 27 Rugs-12 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 28 Rugs-25 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 29 Rugs-9 Bal
Tosca (Puccini) 3 Spal-23 Bal
Pietro il Grande (Donizetti) 10 Spal-3 Bal
La bohème (Puccini) 11 Spal-20 Bal
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13 Spal-28 Kov
The Rape of Lucretia (Britten) 27 Spal-8 Vas
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 6 Lapkr
Don Juan (Mozart) 9 Lapkr-31 Kov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 10 Lapkr-5 Kov
Rigoletto (Verdi) 29 Lapkr-11 Bal
Not Love Alone (Shchedrin) 5-6 Bal
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
The Lefthander (Shchedrin) 9 Rugs-10 GegD: Valery Gergiev; R: Alexei Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Rugs-24 BirzD: Boris Gruzin / Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Lohengrin (concert) (Wagner) 10 Rugs-18 BalD: Valery Gergiev
Macbeth (Verdi) 11 Rugs-13 BalD: Valery Gergiev / Gavriel Heine; R: David McVicar
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 12 Rugs-30 BalD: Boris Gruzin; R: Yuri Temirkanov
Rusalka (Dargomizhsky) 13 Rugs-4 GegD: Valery Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov
Prince Igor (Borodin) 15 Rugs-23 SausD: Boris Gruzin; R: Yevgeny Sokovnin(original), Irkin Gabitov(revival)
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Rugs-3 GegD: Gavriel Heine / Zaurbek Gugkaev; R: Alain Maratrat
Opera anthology (Verdi) 18 RugsD: Andrei Petrenko
My Fair Lady (Loewe) 19-21 RugsD: Gavriel Heine; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 20 Rugs-16 GegD: Boris Gruzin; R: Paul Curran
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Rugs-5 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Alexander Petrov
Faust (Gounod) 24 Rugs-26 LapkrD: Mikhail Agrest; R: Isabella Bywater
La traviata (Verdi) 27 Rugs-2 RugpjD: Mikhail Agrest / Boris Gruzin; R: Charles Roubaud
Un ballo in maschera (Verdi) 29 Rugs-9 VasD: Karen Durgaryan; R: Andrei Konchalovsky
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 29 Rugs-16 BalD: Mikhail Tatarnikov; R: Alain Maratrat
Jenůfa (Janáček) 1 SpalD: Mikhail Agrest; R: Vasily Barkhatov
Carmen (Bizet) 3 Spal-2 BalD: Boris Gruzin; R: Alexei Stepanyuk
Don Quichotte (Massenet) 4 Spal-16 KovD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
Requiem (concert) (Mozart) 4 Spal
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Spal-30 KovD: Boris Gruzin; R: Alexander Petrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 8 Spal-25 KovD: Mikhail Tatarnikov; R: Vladislav Pazi
Aida (Verdi) 9 Spal-19 KovD: Boris Gruzin; R: Alexei Stepanyuk
Don Giovanni (Mozart) 10 Spal-18 KovD: Mikhail Agrest; R: Johannes Schaaf
Il trovatore (Verdi) 11 Spal-7 BirzD: Mikhail Sinkevich; R: Pier Luigi Pizzi
Turandot (Puccini) 12 Spal-13 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Charles Roubaud
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Spal-23 RugpjD: Mikhail Agrest / Zaurbek Gugkaev; R: Yuri Alexandrov
A Life for the Tsar (Glinka) 15 SpalD: Mikhail Agrest; R: Dmitri Tcherniakov
La bohème (Puccini) 18 Spal-21 BalD: Gavriel Heine; R: Ian Judge
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 20 Spal-3 GegD: Mikhail Sinkevich; R: Lotfi Mansouri
Les Troyens (concert) (Berlioz) 21 SpalD: Christian Knapp
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 22 SpalR: Jonathan Kent
Madama Butterfly (Puccini) 23 Spal-21 GegD: Boris Gruzin; R: Mariusz Treliński
Macbeth (concert) (Verdi) 25 SpalD: Mikhail Sinkevich
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Spal-24 GegD: Pavel Bubelnikov; R: Alexander Petrov
La forza del destino (Verdi) 27 Spal-10 BalD: Mikhail Sinkevich; R: Elijah Moshinsky
Messa da Requiem (Verdi) 29 Spal-8 BalD: Mikhail Agrest
Attila (Verdi) 31 Spal-1 LapkrD: Christian Knapp; R: Arturo Gama
L'Heure espagnole (Ravel) 2 Lapkr
Gianni Schicchi (Puccini) 2 Lapkr
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Lapkr-9 RugpjD: Pavel Smelkov; R: Yuri Temirkanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Lapkr-15 VasD: Gavriel Heine; R: Alexei Stepanyuk
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 6 Lapkr-11 VasD: Ignat Solzhenitsyn; R: Irina Molostova
Idomeneo re di Creta (Mozart) 7-8 LapkrD: Pavel Smelkov; R: Michael Sturminger
Il viaggio a Reims (Rossini) 10 LapkrD: Vladislav Karklin; R: Alain Maratrat
The Turn of the Screw (Britten) 12 LapkrD: Pavel Smelkov; R: David McVicar
A Midsummer Night's Dream (Britten) 13-14 LapkrD: Pavel Smelkov; R: Claudia Solti
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14 LapkrD: Christian Knapp; R: Vasily Barkhatov
The Rape of Lucretia (concert) (Britten) 15 LapkrD: Alice Farnham
The Nose (Shostakovich) 17 LapkrD: Pavel Smelkov; R: Yuri Alexandrov
Aida (Verdi) 2 Gruod-21 Vas
The Brothers Karamazov (Smelkov) 3 GruodR: Vasily Barkhatov
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 5 GruodR: Dmitri Tcherniakov
Boris Godunov (Musorgsky) 10 Gruod-21 KovR: Graham Vick
Christmas Eve (Rimsky-Korsakov) 14 Gruod-19 Vas
Semyon Kotko (Prokofiev) 17 GruodR: Yuri Alexandrov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 5 Saus-15 KovR: Alexei Stepanyuk
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 10 Saus-25 Vas
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 14 Saus
Don Carlos (Verdi) 20 Saus-6 VasD: Valery Gergiev / Karen Durgaryan; R: Giorgio Barberio Corsetti
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 SausR: Ian Judge
Dead Souls (Shchedrin) 29 Saus
Khovanshchina (Musorgsky) 30 Saus-7 KovD: Valery Gergiev; R: Leonid Baratov(original)
Mazepa (Tchaikovsky,P) 4 VasR: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
The Pranks of Fata Morgana (Prokofiev) 8-9 Vas
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 8 VasD: Emmanuel Villaume
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 15 VasR: Yuri Laptev(revival)
Nabucco (Verdi) 20 Vas-8 KovR: Dmitry Bertman
Rigoletto (Verdi) 5 Kov-23 GegR: Irkin Gabitov
Concert (Wagner) 6 KovD: Valery Gergiev
The Gambler (Prokofiev) 12 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Kov-20 BalD: Gavriel Heine; R: Isabelle Partiot-Pieri
Elektra (Strauss) 20 Kov
Pelléas et Mélisande (Debussy) 24 Kov
Salammbô (concert) (Musorgsky) 25 KovD: Pavel Petrenko
Così fan tutte (Mozart) 19-20 BalD: Vincent de Kort; R: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
Il tabarro (Puccini) 22 BalR: Walter Le Moli
Otello (Verdi) 22 Bal-6 GegD: Pavel Smelkov; R: Vasily Barkhatov
War and Peace (Prokofiev) 24-26 Bal
Rigoletto (Verdi) 23 GegR: Irkin Gabitov
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Rugs-21 BirzD: Daniele Rustioni; R: Fabio Sparvoli
La bohème (Puccini) 20 Rugs-6 GegD: Peter Feranec; R: Arnaud Bernard
Cavalleria rusticana (Mascagni) 23 Rugs-30 BirzD: Mikhail Tatarnikov; R: Liliana Cavani
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Rugs-21 LapkrD: Mikhail Tatarnikov; R: Liliana Cavani
Cinderella (Asaf'yev) 29 Rugs-6 BalD: Igor Tomashevsky; R: Olga Mukhortova
Iolanta (Tchaikovsky,P) 29 Rugs-28 BirzD: Valentin Bogdanov; R: Sergey Shepelyov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal-2 BirzD: Mikhail Tatarnikov / Peter Feranec; R: Andrejs Žagars
La traviata (Verdi) 5 Spal-25 GegD: Alexey Nyaga; R: Stanislav Gaudasinsky
Rusalka (Dvořák,A) 8 Spal-13 BirzR: Igor Konyaev
Tosca (Puccini) 11 Spal-17 BirzD: Mikhail Tatarnikov / Valentin Bogdanov; R: Stanislav Gaudasinsky
La juive (Halévy) 13 SpalR: Arnaud Bernard
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Spal-21 BalD: Vasily Petrenko; R: Vasily Barkhatov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Lapkr-30 GegD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 Gruod-5 BalD: Valentin Bogdanov; R: Daria Panteleyeva
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 25 Saus-10 BirzD: Mikhail Tatarnikov; R: Andrey Moguchiy
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 12-13 VasD: Mikhail Tatarnikov; R: Andriy Zholdak
St Petersburg, St Petersburg Theatre of Musical Comedy  / 
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 16 Liep-22 Bal
Die lustige Witwe (Lehár) 17 Liep-21 Vas
Silvia (Kálmán) 19 Liep-17 Bal
Mr X (Kálmán) 20 Liep-20 Vas
Spring Parade (Stolz) 21 Liep-22 Rugs
Countess Maritza (Kálmán) 22 Liep-10 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Liep-29 Saus
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 Liep-14 Gruod
Baroness Lili () 27 Liep-27 Bal
Die Bajadere (Kalman,E) 31 Liep-15 Saus
Madame Pompadour (Fall) 11 Spal-13 Gruod
The Bird Seller (Zeller,C) 15 Spal-21 Saus
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 27 Spal-23 Bal
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Aleko (Rakhmaninov) 12 Gruod
Silvia (Kálmán) 26 Vas-16 Bal
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Kov-20 Geg
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Carmina Burana (Orff) 27 Rugs-9 Lapkr
Silvia (Kálmán) 2 Spal-11 Bal
The Country Wives' Revolt (Ptichkin) 4 Spal-9 Kov
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 5 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Spal-16 Bal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 Spal
Gräfin Mariza (Kálmán) 16 Spal-6 Bal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 18-20 Spal
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 Spal-19 Vas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 26 Spal-13 Vas
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 6 Lapkr-21 Vas
La traviata (Verdi) 10 Lapkr-5 Vas
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Lapkr-23 Saus
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Lapkr-20 Bal
The Night before Christmas (Rimsky-Korsakov) 26 Gruod-15 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Saus-25 Kov
Sevastopol Waltz (Listov) 25 Saus
Die Kluge (Orff) 9 Vas
Der Troubadour (Verdi) 22 Vas-18 Bal
Tosca (Puccini) 12 Bal
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 1 Spal-5 BalD: Ruben Aharonian; R: Olga Malikova
Opera anthology (Verdi) 10 Spal
Baroness Lili () 3 Lapkr-10 KovD: Ivan Egorov; R: Sergey Shepelev
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 3 Gruod
Mr X (Kálmán) 4 Gruod
Bajadere (Kálmán) 12 Gruod-6 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 Saus
Viva la Mamma (Donizetti) 15 Saus
Babi Revolt (Ptichkin) 4 Vas
Don Pasquale (Donizetti) 12 Vas
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 14 Kov-15 Bal