2013/14 > Turkija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Turkija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Bulgarija
Rumunija
Gruzija
Graikija

Turkija
 
Armėnija

Ankara, Ankara State Opera and Ballet  / 

Rigoletto (Verdi) 2 Spal-16 GruodD: Rengim Gökmen / Alessandro Cedrone; R: Yekta Kara
Tosca (Puccini) 9 Spal-21 GruodD: Alessandro Cedrone; R: Vincenzo Grisostomi Travaglini
Arshin Mal Alan (Hajibeyov,U) 27 Spal-4 KovD: Mustafa Erdoğan; R: Hafiz Guliyev
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 Gruod-9 BalD: Rengim Gökmen / Sunay Muratov; R: Murat Atak
Don Giovanni (Mozart) 4 Saus-3 KovD: Sunay Muratov; R: Yekta Kara
Macbeth (Verdi) 18 Saus-8 KovD: Lorenzo Castriota / Alessandro Cedrone; R: Yekta Kara
Attila (Verdi) 22 Vas-16 BalD: Lorenzo Castriota / Alessandro Cedrone; R: Andrejs Žagars
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 Kov-10 GegD: Rengim Gökmen; R: Yekta Kara
Lo speziale (Haydn) 23 Kov-11 GegD: Mustafa Erdoğan; R: Zeynep Tamer
Carmen (Bizet) 26 Bal-21 GegD: Rengim Gökmen / Sunay Muratov; R: Recep Ayyilmaz
Antalya, Antalya State Opera and Ballet  / 
Tulip Mania (Hoca) 8 Spal-27 VasD: Hakan Kalkan / Ömer Yöndem; R: Murat Atak
Macbeth (Verdi) 2-5 LapkrD: Artem Makarov; R: Yekta Kara
La traviata (Verdi) 19 Lapkr-6 VasD: Artem Makarov; R: Recep Ayyilmaz
Tosca (Puccini) 12 Gruod-4 VasD: Nicolae Dohotaru; R: Kenan Korbek
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Gruod-22 VasD: Alexandru Samoila / Nicolae Dohotaru; R: Aleksandre Titel
Don Giovanni (Mozart) 15 Kov-17 BalD: Artem Makarov; R: Yekta Kara
Hercules (Handel) 6-10 GegD: Wolfgang Riedelbauch; R: Mehmet Ergüven
Istanbul, Istanbul State Opera  / 
The Turn of the Screw (Britten) 3-5 SpalD: Leonard Grams; R: Aytaç Manizade
The Impresario (Mozart) 18 Spal-9 BalD: Serdar Yalçin; R: Renato Bonajuto
Giovanna d'Arco (Verdi) 16-23 LapkrD: Gianluca Bianchi
The Ears of Midas (Tüzün) 27-30 LapkrD: Serdar Yalçin; R: Yücel Erten
Yusuf and Zulaikha (Demiriş) 25 Gruod-4 SausD: Serdar Yalçin; R: Aytaç Manizade
La cenerentola (Rossini) 25 Saus-10 GegD: Alessandro Cedrone
L'elisir d'amore (Donizetti) 12 Vas-12 BalD: Gianluca Bianchi; R: Yekta Kara
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 27 Vas-1 KovR: Recep Ayyilmaz
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 29 Kov-5 BalD: Paolo Villa
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 8-9 BalD: Serdar Yalçin; R: Renato Bonajuto
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16-19 BalD: Raoul Grüneis; R: Mehmet Ergüven
Izmir, Izmir State Opera and Ballet  / 
Don Pasquale (Donizetti) 10 Spal-11 VasD: Tulio Gagliardo / Zdravkov Dimitrov; R: Recep Ayyilmaz
Agrippina (Handel) 16 Lapkr-3 GruodD: Zdravkov Dimitrov; R: Mehmet Ergüven
Aida (Verdi) 21 Gruod-30 GegD: Tulio Gagliardo; R: Aytaç Manizade
Madama Butterfly (Puccini) 20 Kov-5 GegD: Tulio Gagliardo / Tolga Taviş; R: Aytaç Manizade
La sonnambula (Bellini) 9 Bal-15 GegD: Tulio Gagliardo / Zdravkov Dimitrov; R: Evin Atik
Muhteşem Süleyman (Akbaşli) 26 Bal-19 GegD: Tulio Gagliardo; R: Mehmet Balkan
Mersin, Mersin State Opera and Ballet  / 
Carmen (Bizet) 22 Spal-21 SausR: Recep Ayyilmaz
Madama Butterfly (Puccini) 19 Lapkr-22 VasD: Vladimir Lungu; R: Aytaç Manizade
La bohème (Puccini) 8 Vas-22 BalD: İbrahim Yazici / Vladimir Lungu; R: Kenan Korbek
Karyağdi Hatun (Demiriş) 8-15 BalD: Vladimir Lungu / İbrahim Yazici; R: Gürçil Çeliktaş
Samsun, Samsun State Opera and Ballet  / 
Murat IV (Demiriş) 31 Spal-26 BalD: Tolga Taviş; R: Gürçil Çeliktaş
Birzhan i Sara (Tulebayev) 18 Lapkr-6 SausD: Tolga Taviş; R: Eflatun Neimetzade
Ali Baba and the Forty Thieves (Ada) 5 Gruod-24 KovD: Tolga Taviş
Die Zauberflöte (Mozart) 27 Saus-15 GegD: Tolga Taviş; R: Recep Ayyilmaz