2013/14 > Ukraina 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Ukraina

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija Baltarusija Rusija
Slovakija
Vengrija

Ukraina
 
Moldova
Rumunija

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

Iolanta (Tchaikovsky,P) 26 Rugs-11 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Rugs-23 Kov
Aida (Verdi) 1 Spal-10 Geg
Turandot (Puccini) 6 Spal-17 Geg
Rigoletto (Verdi) 10 Spal-2 Kov
Der Troubadour (Verdi) 12 Spal-9 Vas
Otello (Verdi) 19 Spal
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Gruod-14 Vas
Boris Godunov (Musorgsky) 18 Saus
Pagliacci (Leoncavallo) 1 Vas-22 Geg
Carmen (Bizet) 27 Kov-25 Geg
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 Geg
Donetsk, Donbass Opera  / 
La traviata (Verdi) 13 Spal-2 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Spal-30 Bal
Madama Butterfly (Puccini) 18 Spal-27 Bal
Silvia (Kálmán) 20 Spal-18 Geg
Carmen (Bizet) 24 Spal-21 Geg
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Spal-30 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Spal-13 Vas
Natalka Poltavka (Lysenko) 31 Spal-11 Bal
Die lustige Witwe (Lehár) 1 Lapkr-4 Bal
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 Lapkr-7 Vas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Lapkr-6 Bal
Mr X (Kálmán) 15 Lapkr-3 Geg
Aida (Verdi) 13 Gruod-24 Bal
La bohème (Puccini) 15 Gruod-14 Vas
Pagliacci (Leoncavallo) 23 Saus
Turandot (Puccini) 26 Saus-4 Geg
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 Kov
Nabucco (Verdi) 8 Geg
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Taras Bulba (Lysenko) 6 Rugs-21 Saus
La traviata (Verdi) 7 Rugs-4 Geg
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 Rugs-29 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Rugs-2 Saus
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Rugs-25 Geg
La bohème (Puccini) 26 Rugs
Don Juan (Mozart) 28 Rugs-22 Geg
Tosca (Puccini) 8 Spal
Rigoletto (Verdi) 26 Spal-27 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 7 Lapkr-17 Geg
Aida (Verdi) 15 Lapkr
Nabucco (Verdi) 17 Lapkr
Der Troubadour (Verdi) 20 Lapkr
Otello (Verdi) 21 Lapkr-24 Bal
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Gruod-27 Vas
Natalka Poltavka (Lysenko) 3 Gruod-11 Kov
Otello (Verdi) 5 Gruod
La cambiale di matrimonio (Rossini) 6 Gruod-8 Bal
Rita (Donizetti) 6 Gruod-8 Bal
Turandot (Puccini) 7 Gruod-10 Bal
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Gruod
Iolanta (Tchaikovsky,P) 13 Gruod-15 Bal
Zaporozhets za Dunayem (Gulak-Artemovsky) 17 Gruod-3 Geg
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 16 Saus
Der Schauspieldirektor (Mozart) 25 Saus
Yarema and Danilo (Lyadova) 26 Saus-23 Vas
Prince Igor (Borodin) 8 Vas
Poet (Kolodub) 5 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 10 Geg
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Yaroslav the Wise (Mayboroda) 6 Rugs
Natalka Poltavka (Lysenko) 8 Rugs-21 Geg
Un ballo in maschera (Verdi) 11 Rugs-30 Bal
Moses (Skoryk) 13 Rugs-25 Bal
Aida (Verdi) 14 Rugs-28 Geg
Don Carlos (Verdi) 20 Rugs-12 Bal
Der fliegende Holländer (Wagner) 27-28 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Carmen (Bizet) 2 Spal-23 Geg
Norma (Bellini) 4 Spal-30 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Spal-9 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 8 Spal-2 Geg
La traviata (Verdi) 15 Spal-3 Geg
Macbeth (Verdi) 16 Spal-28 Vas
Rigoletto (Verdi) 18 Spal-17 Geg
Requiem (Verdi) 26 Spal
Turandot (Puccini) 14 Lapkr-10 Geg
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 16 Lapkr-24 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Lapkr-16 Geg
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 Lapkr-10 Saus
Boris Godunov (Musorgsky) 30 Lapkr-9 Bal
Aleko (Rachmaninov) 7 Gruod-22 Geg
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Gruod-14 Geg
La cenerentola (Rossini) 20 Vas
Manon Lescaut (Puccini) 26 Vas
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 25 Rugpj-2 Kov
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Rugpj-10 Bal
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 Rugpj-8 Vas
Orfeo ed Euridice (Gluck) 5 Rugs-13 Vas
La traviata (Verdi) 7 Rugs-27 Bal
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-13 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
The Magic Flint (Dosenko) 15 Rugs-3 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 19 Rugs-7 Vas
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Rugs-23 Saus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Rugs-5 Bal
Natalka Poltavka (Lysenko) 29 Rugs-6 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Spal-6 Kov
Nabucco (Verdi) 12 Spal-1 Kov
Rigoletto (Verdi) 2 Lapkr-9 Vas
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 7 Lapkr-30 Bal
Un ballo in maschera (Verdi) 9 Lapkr-12 Bal
Straszny dwór (Moniuszko) 10 Lapkr
Halka (Moniuszko) 16 Lapkr
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Lapkr-5 Saus
Stolen Happiness (Meitus) 23 Lapkr-12 GruodD: Mykhaylo Dutchak
La bohème (Puccini) 15 Gruod-3 Bal
Il trovatore (Verdi) 25 Saus
Aida (Verdi) 1 Vas-3 Geg
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 Vas-6 Bal
Tosca (Puccini) 22 Vas
Requiem (Verdi) 17 Bal
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Prince Igor (Borodin) 28 Rugpj-13 VasD: Igor Tchernetsky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Rugpj-1 KovD: Aleksandru Samoilă
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 RugsD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 Rugs-12 Kov
Il trovatore (Verdi) 12 Rugs-22 Vas
La traviata (Verdi) 14 Rugs-26 Kov
Don Giovanni (Mozart) 19 Rugs-26 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 26 Rugs-28 Kov
Madama Butterfly (Puccini) 28 Rugs-23 Kov
Aida (Verdi) 10 Spal-5 Gruod
Pikovaja Dama (Tchaikovsky,P) 19 Spal-21 KovD: Aleksandru Samoilă; R: Alexander Titel
Rigoletto (Verdi) 31 Spal-16 Saus
La serva padrona (Pergolesi) 7 Lapkr-23 Vas
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8 Lapkr-6 Kov
La bohème (Puccini) 17 Lapkr-19 Kov
Katerina (Arkas) 21 Lapkr
Turandot (Puccini) 18 Saus-15 Kov