2017/18 > Austrija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Austrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija Čekija Slovakija
Lichtenšteinas
Šveicarija

Austrija
 
Vengrija
Italija Slovėnija Kroatija

Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 

Don Pasquale (Donizetti) 2-27 VasD: Karsten Januschke; R: Michael Schachermaier
Graz, Oper Graz  / 
Il trovatore (Verdi) 30 Rugs-3 BirzD: Andrea Sanguineti / Robin Engelen; R: Ben Baur
La bohème (Puccini) 1 Spal-26 GruodD: Marius Burkert; R: Dietmar Pflegerl(original), Michael Eybl(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 Lapkr-18 KovD: Marco Comin / Marcus Merkel; R: Maximilian von Mayenburg
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 25 Lapkr-2 KovD: Marius Burkert / Marcus Merkel; R: Peter Langdal(original), Line Kromann
Amahl und die nächtlichen Besucher (Menotti) 10-16 GruodD: Marcus Merkel; R: Annette Wolf
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Gruod-25 BalD: Oksana Lyniv / Robin Engelen; R: Jetske Mijnssen
Die menschliche Stimme (Poulenc) 20-26 SausR: Juana Ines Cano Restrepo
Ariane et Barbe-bleue (Dukas) 3 Kov-22 BalD: Oksana Lyniv / Marius Burkert; R: Nadja Loschky
Candide (concert) (Bernstein) 10 Kov-8 BalD: Marcus Merkel
Il viaggio a Reims (Rossini) 7 Bal-10 BirzD: Oksana Lyniv / Marcus Merkel; R: Bernd Mottl
Apollo e Dafne (Handel) 15-19 GegD: Susanne Scholz; R: Christian Thausing
Mirada antigua (Quislant) 27 Geg-8 BirzD: Leonhard Garms; R: Christoph Zauner
María de Buenos Aires (Piazzolla) 14-23 Birz
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Rugs-26 GruodD: Seokwon Hong; R: Thaddeus Strassberger
Orphée et Eurydice (Gluck) 30 Rugs-8 LapkrD: Oliver Imig; R: Enrique Gasa Valga
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 4 Lapkr-16 VasD: Hansjörg Sofka; R: Thomas Gassner
La Gioconda (Ponchielli) 25 Lapkr-16 VasD: Francesco Rosa / Seokwon Hong; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
West Side Story (Bernstein) 16 Gruod-21 KovD: Seokwon Hong; R: Enrique Gasa Valga
Der Konsul (Menotti) 3 Vas-7 BirzD: Uwe Sandner; R: René Zisterer
Martha (Flotow) 24 Kov-5 LiepD: Seokwon Hong; R: Anette Leistenschneider
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 19 Geg-7 LiepD: Lukas Beikircher; R: Johannes Reitmeier
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
La traviata (Verdi) 14 Rugs-14 LapkrD: Giedrė Šlekytė; R: Richard Brunel
Werther (Massenet) 2 Lapkr-21 GruodD: Lorenzo Viotti; R: Vincent Huguet
Don Giovanni (Mozart) 14 Gruod-10 VasD: Giedrė Šlekytė; R: Florentine Klepper
Lady Macbeth von Mtsensk (Shostakovich) 1 Kov-14 BalD: Kristiina Poska; R: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
La Rosinda (Cavalli) 16 Rugs-2 SpalD: Anne Marie Dragosits; R: Gregor Horres
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 30 Rugs-17 VasD: Markus Poschner / Marc Reibel; R: Hermann Schneider
Rigoletto (Verdi) 4 Lapkr-20 KovD: Martin Braun / Leslie Suganandarajah; R: Andreas Baesler
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 2 Gruod-29 BirzD: Marc Reibel; R: Karl Absenger
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 Gruod-12 SausD: Leslie Suganandarajah / Takeshi Moriuchi; R: Rainer Mennicken
La Damnation de Faust (Berlioz) 3 Vas-24 BalD: Markus Poschner; R: David Marton
Unverhofftes Wiedersehen (Bröder) 25 Vas-21 KovD: Takeshi Moriuchi; R: Gregor Horres
Brundibár (Krása) 31 Kov-28 GegR: Felix Dieckmann
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 14 Bal-28 BirzD: Leslie Suganandarajah; R: Gregor Horres
Death in Venice (Britten) 19 Geg-6 LiepD: Roland Böer; R: Hermann Schneider
Così fan tutte (Mozart) 10 Birz-6 LiepD: Takeshi Moriuchi; R: François De Carpentries
Salzburg, Salzburger Landestheater  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 23 Rugs-13 SausD: Adrian Kelly; R: Alexandra Liedtke
The Sound of Music (Rodgers) 17 Spal-7 BalD: Robin Davis; R: Andreas Gergen
Oedipus rex (Stravinsky) 25 Spal-21 LapkrD: Dennis Russell Davies; R: Carl Philip von Maldeghem
Le nozze di Figaro (Mozart) 20 Saus-30 GegD: Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Cardillac (Hindemith) 21 Bal-15 GegD: Robin Davis; R: Amélie Niermeyer
Flüchtling (Gregoretti) 25 Geg-10 BirzD: Wolfgang Götz; R: Christina Piegger
Wien, Neue Oper Wien  / 
Die Antilope (Staud) 11-16 LapkrD: Walter Kobéra; R: Dominique Mentha
Der Ficus spricht (Schedl,G) 14-18 BirzD: Walter Kobéra / Anna Sushon; R: Leonard Prinsloo
Radames (Eötvös) 14-18 BirzD: Walter Kobéra / Anna Sushon; R: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Il trovatore (Verdi) 4-13 RugsD: Marco Armiliato; R: Daniele Abbado, Boris Stetka
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-15 RugsD: Adam Fischer; R: Jean-Louis Martinoty
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Rugs-7 GegD: Marco Armiliato / Jean-Christophe Spinosi / Alexander Soddy; R: Günther Rennert
Chowanschtschina (Musorgsky) 8-17 RugsD: Michael Güttler; R: Lev Dodin, Valery Galendeev, Iurii Khamutianskii
Salome (Strauss) 16 Rugs-25 LapkrD: Yannick Nézet-Séguin; R: Boleslaw Barlog
La traviata (Verdi) 24 Rugs-2 SpalD: James Gaffigan; R: Jean-François Sivadier, Véronique Timsit
La bohème (Puccini) 30 Rugs-6 SpalD: Eivind Gullberg Jensen; R: Franco Zeffirelli
Der Spieler (Prokofiev) 4-20 SpalD: Simone Young; R: Karoline Gruber
Don Giovanni (Mozart) 5 Spal-20 SausD: Sascha Goetzel; R: Jean-Louis Martinoty
Pelléas et Mélisande (Debussy) 12-21 SpalD: Daniel Harding; R: Marco Arturo Marelli
Rusalka (Dvořák,A) 19-28 SpalD: Tomáš Hanus; R: Sven-Eric Bechtolf
Tosca (Puccini) 23 Spal-12 SausD: Jesús López-Cobos; R: Margarethe Wallmann
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Spal-11 GegD: Evelino Pidò / Guillermo García Calvo / Frédéric Chaslin / Pavel Baleff; R: Otto Schenk
L'italiana in Algeri (Rossini) 26 Spal-2 LapkrD: Evelino Pidò; R: Jean-Pierre Ponnelle
Katja Kabanova (Janáček) 1-7 LapkrD: Graeme Jenkins; R: André Engel, Ruth Orthman
Un ballo in maschera (Verdi) 5-11 LapkrD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
Adriana Lecouvreur (Cilea) 9-18 LapkrD: Evelino Pidò; R: David McVicar
Madama Butterfly (Puccini) 21-24 LapkrD: Jonathan Darlington; R: Josef Gielen
Ariadne auf Naxos (Strauss) 23-29 LapkrD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Don Pasquale (Donizetti) 27 Lapkr-19 GegD: Evelino Pidò; R: Irina Brook
Daphne (Strauss) 1-7 GruodD: Simone Young; R: Nicolas Joël
Lulu (Berg) 3-15 GruodD: Ingo Metzmacher; R: Willy Decker
Elektra (Strauss) 5-11 GruodD: Ingo Metzmacher; R: Uwe Eric Laufenberg
Der Rosenkavalier (Strauss) 10-19 GruodD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Arabella (Strauss) 14-21 GruodD: Patrick Lange; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Zauberflöte (Mozart) 22-29 GruodD: Adam Fischer; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Gruod-2 SausD: Patrick Lange; R: Adrian Noble
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-5 SausD: Cornelius Meister; R: Otto Schenk
I puritani (Bellini) 4-10 SausD: Evelino Pidò; R: John Dew
La Fille du régiment (Donizetti) 11-19 SausD: Evelino Pidò; R: Laurent Pelly
Carmen (Bizet) 23-29 SausD: Jean-Christophe Spinosi; R: Franco Zeffirelli
Faust (Gounod) 25-28 SausD: Frédéric Chaslin; R: Nicolas Joël(original), Stéphane Roche(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 12-18 VasD: Sascha Goetzel; R: Jean-Louis Martinoty
La Cenerentola (Rossini) 16-22 VasD: Jean-Christophe Spinosi; R: Sven-Eric Bechtolf
Ariodante (Handel) 24 Vas-8 KovD: William Christie; R: David McVicar
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 25 Vas-3 KovD: Louis Langrée; R: Falk Richter
Macbeth (Verdi) 27 Vas-5 KovD: Giampaolo Bisanti; R: Christian Rath
Otello (Verdi) 12-22 KovD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 14-20 KovD: Speranza Scappucci; R: Franco Zeffirelli
Madama Butterfly (Puccini) 19-28 KovD: Ramón Tebar; R: Josef Gielen
Dantons Tod (Einem) 24 Kov-9 BalD: Susanna Mälkki; R: Josef Ernst Köpplinger
Parsifal (Wagner) 28 Kov-5 BalD: Semyon Bychkov; R: Alvis Hermanis
Das Rheingold (Wagner) 4 BalD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 8-22 BalD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Turandot (Puccini) 10-20 BalD: Frédéric Chaslin; R: Marco Arturo Marelli
Siegfried (Wagner) 11 BalD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 15 BalD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Fidelio (Beethoven) 21-27 BalD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Andrea Chénier (Giordano) 23 Bal-2 GegD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Aida (Verdi) 25 Bal-1 GegD: Jesús López-Cobos; R: Nicolas Joël
Simon Boccanegra (Verdi) 6-13 GegD: Evelino Pidò; R: Peter Stein
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 12-28 GegD: Marco Armiliato; R: Alexandra Liedtke
Capriccio (Strauss) 17-27 GegD: Michael Boder; R: Marco Arturo Marelli
La traviata (Verdi) 26 Geg-1 BirzD: Marco Armiliato; R: Jean-François Sivadier, Véronique Timsit
Rigoletto (Verdi) 31 Geg-10 BirzD: Marco Armiliato; R: Pierre Audi
Der Freischütz (Weber) 11-28 BirzD: Tomáš Netopil; R: Christian Rath
Tosca (Puccini) 13-19 BirzD: Marco Armiliato; R: Margarethe Wallmann
Lohengrin (Wagner) 15-26 BirzD: Sebastian Weigle; R: Andreas Homoki
Falstaff (Verdi) 21-27 BirzD: James Conlon; R: David McVicar
Wien, Theater an der Wien  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 17-28 RugsD: René Jacobs; R: Torsten Fischer
Ottone, re di Germania (concert) (Handel) 24 RugsD: George Petrou
Ariadne auf Naxos (Porpora) 27 Rugs-10 SpalD: Markellos Chryssicos; R: Sergej Morozov
Wozzeck (Berg) 15-27 SpalD: Leo Hussain; R: Robert Carsen
Don Pasquale (Donizetti) 24 Spal-12 GruodD: Tscho Theissing; R: Marcos Darbyshire
Leonore (concert) (Beethoven) 24 SpalD: René Jacobs
Die Ring Trilogie - Hagen (Wagner) 1-29 GruodD: Constantin Trinks; R: Tatjana Gürbaca
Die Ring Trilogie - Siegfried (Wagner) 2-30 GruodD: Constantin Trinks; R: Tatjana Gürbaca
Die Ring Trilogie - Brünnhilde (Wagner) 3-31 GruodD: Constantin Trinks; R: Tatjana Gürbaca
Egmont (Beethoven) 15 GruodD: Laurence Equilbey; R: Séverine Chavrier
Maria Stuarda (Donizetti) 19-30 SausD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Publio Cornelio Scipione (concert) (Handel) 24 SausD: Markellos Chrissikos
Giulietta e Romeo (concert) (Zingarelli) 27 SausD: George Petrou
Pelléas et Mélisande (Debussy) 12 Vas-9 KovD: Thomas Guggeis; R: Thomas Jonigk
Saul (Handel) 16-27 VasD: Laurence Cummings; R: Claus Guth
Armida (concert) (Haydn) 21 VasD: René Jacobs
Der Besuch der alten Dame (Einem) 16-28 KovD: Michael Boder; R: Keith Warner
Fidelio (concert) (Beethoven) 19 KovD: Giovanni Antonini
A Quiet Place (Bernstein) 22 Kov-2 BalD: Walter Kobéra; R: Philipp M Krenn
Die Schuldigkeit des ersten Gebots (concert) (Mozart) 27 KovD: Stefan Gottfried
A Midsummer Night's Dream (Britten) 15-25 BalD: Antonello Manacorda; R: Damiano Michieletto
Radamisto (concert) (Handel) 20 Bal
Così fan tutte (Mozart) 15 Geg-12 BirzD: Stefan Vladar; R: Valentin Schwarz
Wien, Volksoper Wien  / 
Der Bettelstudent (Millöcker) 3-18 RugsD: Wolfram-Maria Märtig; R: Anatol Preissler
Die Zauberflöte (Mozart) 4 Rugs-9 BirzD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz; R: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 Rugs-29 BirzD: Guido Mancusi / Gerrit Prießnitz; R: Heinz Zednik
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 20 Rugs-16 SpalD: Wolfram-Maria Märtig; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Räuber (Verdi) 14 Spal-11 GruodD: Jac van Steen; R: Alexander Schulin
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Spal-2 GruodD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Pinocchio (Valtinoni) 19 Lapkr-19 BalD: Guido Mancusi; R: Philipp M Krenn
Roméo et Juliette (Berlioz) 7-27 GruodD: Gerrit Prießnitz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16 Gruod-7 SausD: Christof Perick; R: Karl Dönch
Axel an der Himmelstür (Benatzky) 26 Gruod-31 SausD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 5-28 SausD: Anja Bihlmaier; R: Marco Arturo Marelli
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 10 Saus-9 VasD: Thomas Rösner; R: Hinrich Horstkotte
The Sound of Music (Rodgers) 14 Saus-1 GegD: Wolfram-Maria Märtig; R: Renaud Doucet
Der Opernball (Heuberger) 17 Vas-24 KovD: Alfred Eschwé; R: Axel Köhler
La traviata (Verdi) 19 Vas-14 KovR: Hans Gratzer
Rusalka (Dvořák,A) 25 Kov-23 BalD: Alfred Eschwé; R: Renaud Doucet
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 31 Kov-21 GegR: Thomas Enzinger
Marilyn forever (Bryars) 14 Bal-2 GegD: Wolfram-Maria Märtig; R: Christoph Zauner
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 5-28 GegR: Renaud Doucet
Gasparone (Millöcker) 2-30 BirzD: Andreas Schüller; R: Olivier Tambosi
Sweeney Todd (Sondheim) 12-28 BirzD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids