2017/18 > Belgija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Belgija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Jungtinė Karalystė Nyderlandai

Belgija
 
Vokietija
Prancūzija Liuksemburgas

Antwerpen, Opera Vlaanderen  / 

Das Wunder der Heliane (Korngold) 15-23 RugsD: Alexander Joel; R: David Bösch
Le Duc d'Albe (Donizetti) 17 Lapkr-6 GruodD: Andriy Yurkevych; R: Carlos Wagner
Falstaff (Verdi) 13-31 GruodD: Tomáš Netopil; R: Christoph Waltz
Pelléas et Mélisande (Debussy) 2-13 VasD: Alejo Pérez; R: Sidi Larbi Cherkaoui, Damien Jalet
Parsifal (Wagner) 18 Kov-4 BalD: Cornelius Meister; R: Tatjana Gürbaca
La clemenza di Tito (Mozart) 6-13 GegD: Stefano Montanari; R: Michael Hampe
The Gambler (Prokofiev) 13-19 GegD: Dmitri Jurowski; R: Karin Henkel
Bruxelles, La Monnaie/De Munt  / 
Pinocchio (Boesmans) 5-16 RugsD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Tancredi (concert) (Rossini) 11-14 SpalD: Giuliano Carella
Leonore (concert) (Beethoven) 26 SpalD: René Jacobs
Lucio Silla (Mozart) 29 Spal-15 LapkrD: Antonello Manacorda; R: Tobias Kratzer
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 8-23 GruodD: Alain Altinoglu; R: Olivier Py
Il prigioniero (Dallapiccola) 16-27 SausD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Das Gehege (Rihm) 16-27 SausD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Cavalleria rusticana (Mascagni) 6-22 KovD: Evelino Pidò; R: Damiano Michieletto
Pagliacci (Leoncavallo) 6-22 KovD: Evelino Pidò; R: Damiano Michieletto
Lohengrin (Wagner) 19 Bal-6 GegD: Alain Altinoglu; R: Olivier Py
Le Château de Barbe-Bleue (Bartók) 8-24 BirzD: Alain Altinoglu; R: Johan Simons
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
Manon Lescaut (Puccini) 19-30 RugsD: Speranza Scappucci; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Norma (Bellini) 19 Spal-4 LapkrD: Massimo Zanetti; R: Davide Garattini Raimondi
La favorite (Donizetti) 16-28 LapkrD: Luciano Acocella; R: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 21 Gruod-6 SausD: Giampaolo Bisanti; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Carmen (Bizet) 26 Saus-9 VasD: Speranza Scappucci; R: Henning Brockhaus
Le domino noir (Auber) 23 Vas-3 KovD: Patrick Davin; R: Christian Hecq, Valérie Lesort
Le nozze di Figaro (Mozart) 6-14 BalD: Christophe Rousset; R: Emilio Sagi
La donna del lago (Rossini) 5-15 GegD: Michele Mariotti; R: Damiano Michieletto
Macbeth (Verdi) 12-26 BirzD: Paolo Arrivabeni; R: Stefano Mazzonis di Pralafera