2017/18 > Belgija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Belgija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Jungtinė Karalystė Nyderlandai

Belgija
 
Vokietija
Prancūzija Liuksemburgas

Antwerpen, Opera Vlaanderen  / 

Das Wunder der Heliane (Korngold) 15-23 RugsD: Alexander Joel; R: David Bösch
Le Duc d'Albe (Donizetti) 17 Lapkr-6 GruodD: Andriy Yurkevych; R: Carlos Wagner
Falstaff (Verdi) 13-31 GruodD: Tomáš Netopil; R: Christoph Waltz
Pelléas et Mélisande (Debussy) 2-13 VasD: Alejo Pérez; R: Sidi Larbi Cherkaoui, Damien Jalet
Parsifal (Wagner) 18 Kov-4 BalD: Cornelius Meister; R: Tatjana Gürbaca
La clemenza di Tito (Mozart) 6-13 GegD: Stefano Montanari; R: Michael Hampe
The Gambler (Prokofiev,S) 13-19 BirzD: Dmitri Jurowski; R: Karin Henkel
Lohengrin (Wagner) 20-28 RugsD: Alejo Pérez; R: David Alden
Satyagraha (Glass) 18 Lapkr-2 GruodD: Koen Kessels; R: Sidi Larbi Cherkaoui
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14-31 GruodD: David Reiland; R: FC Bergman
Cardillac (Hindemith) 3-12 VasD: Dmitri Jurowski; R: Guy Joosten
La juive (Halévy) 10-21 KovD: Antonino Fogliani; R: Peter Konwitschny
Les Bienveillantes (Parra) 24 Bal-2 GegD: Peter Rundel; R: Calixto Bieito
Macbeth (Verdi) 21 Birz-6 LiepD: Paolo Carignani; R: Michael Thalheimer
Bruxelles, La Monnaie/De Munt  / 
Pinocchio (Boesmans) 5-16 RugsD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Tancredi (concert) (Rossini) 11-14 SpalD: Giuliano Carella
Leonore (concert) (Beethoven) 26 SpalD: René Jacobs
Lucio Silla (Mozart) 29 Spal-15 LapkrD: Antonello Manacorda; R: Tobias Kratzer
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 8-23 GruodD: Alain Altinoglu; R: Olivier Py
Il prigioniero (Dallapiccola) 16-27 SausD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Das Gehege (Rihm) 16-27 SausD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Cavalleria rusticana (Mascagni) 6-22 KovD: Evelino Pidò; R: Damiano Michieletto
Pagliacci (Leoncavallo) 6-22 KovD: Evelino Pidò; R: Damiano Michieletto
Lohengrin (Wagner) 19 Bal-6 GegD: Alain Altinoglu; R: Olivier Py
Le Château de Barbe-Bleue (Bartók) 8-24 BirzD: Alain Altinoglu; R: Christophe Coppens
L'homme de la Mancha (Leigh) 14-27 RugsD: Bassem Akiki; R: Michael De Cock, Junior Mthombeni
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Rugs-3 SpalD: Antonello Manacorda / Ben Glassberg; R: Romeo Castellucci
De la maison des morts (Janáček) 6-17 LapkrD: Mirga Gražinytė-Tyla; R: Krzysztof Warlikowski
Don Pasquale (Donizetti) 9-23 GruodD: Alain Altinoglu; R: Laurent Pelly
La Gioconda (Ponchielli) 29 Saus-12 VasD: Paolo Carignani; R: Olivier Py
Frankenstein (Grey) 8-20 KovD: Bassem Akiki; R: Alex Ollé
The Rake's Progress (concert) (Stravinsky) 25-26 KovD: Barbara Hannigan
Robert le diable (concert) (Meyerbeer) 2-5 BalD: Evelino Pidò
Tristan und Isolde (Wagner) 2-19 GegD: Alain Altinoglu; R: Ralf Pleger
Le Conte du tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 11-29 BirzD: Alain Altinoglu; R: Dmitri Tcherniakov
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
Manon Lescaut (Puccini) 19-30 RugsD: Speranza Scappucci; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Norma (Bellini) 19 Spal-4 LapkrD: Massimo Zanetti; R: Davide Garattini Raimondi
La favorite (Donizetti) 16-28 LapkrD: Luciano Acocella; R: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 21 Gruod-6 SausD: Giampaolo Bisanti; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Carmen (Bizet) 26 Saus-9 VasD: Speranza Scappucci; R: Henning Brockhaus
Le Domino noir (Auber) 23 Vas-3 KovD: Patrick Davin; R: Christian Hecq, Valérie Lesort
Le nozze di Figaro (Mozart) 6-14 BalD: Christophe Rousset; R: Emilio Sagi
La donna del lago (Rossini) 5-15 GegD: Michele Mariotti; R: Damiano Michieletto
Macbeth (Verdi) 12-26 BirzD: Paolo Arrivabeni; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Il trovatore (Verdi) 16-28 RugsD: Daniel Oren; R: Stefano Vizioli
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 19-27 SpalD: Ayrton Desimpelaere; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Cendrillon (Viardot) 20-27 SpalR: Davide Garattini Raimondi
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 26-28 SpalD: Speranza Scappucci
Tosca (Puccini) 20-30 LapkrD: Gianluigi Gelmetti; R: Claire Servais
Le comte Ory (Rossini) 21 Gruod-2 SausD: Jordi Bernàcer; R: Denis Podalydès
Faust (Gounod) 23 Saus-2 VasD: Patrick Davin; R: Stefano Poda
I Was Looking at the Ceiling and then I Saw the Sky (Adams) 30 Saus-3 VasD: Philippe Gérard; R: Marianne Pousseur, Enrico Bagnoli
Aida (Verdi) 26 Vas-14 KovD: Speranza Scappucci; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Anna Bolena (Donizetti) 9-20 BalD: Giampaolo Bisanti; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
La clemenza di Tito (Mozart) 15-24 GegD: Thomas Rösner; R: Julien Lubek, Cécile Roussat
I puritani (Bellini) 16-28 BirzD: Speranza Scappucci; R: Vincent Boussard