2017/18 > Bulgarija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Bulgarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Serbija Rumunija
Makedonija

Bulgarija
 
Graikija Turkija

Bourgas, State Opera Bourgas  / 

Madama Butterfly (Puccini) 5 SpalD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Nabucco (Verdi) 18 Spal
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 25 Spal-28 LapkrD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
La traviata (Verdi) 19 Spal-17 LapkrR: Nina Naydenova
Carmen (Bizet) 28 Spal-9 LapkrD: Konstantin Dobroikov; R: Maria Elena Mexia
Il trovatore (Verdi) 25 Lapkr-9 GruodD: Niksha Bareza; R: Ursula Horner
Ruse, State Opera Rousse  / 
Gianni Schicchi (Puccini) 25 RugpjD: Nayden Todorov; R: Tatjana Sokolova
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 14 RugsD: Nicholas McRoberts; R: Boyko Bogdanov
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 RugsD: Nicholas McRoberts
La traviata (Verdi) 21-25 RugsD: Nicholas McRoberts; R: Georgi Dimitrov
Il maestro di musica (Pergolesi) 18 Spal-9 LapkrD: Federico Marchionda; R: Plamen Beykov
Man of La Mancha (Leigh) 12 Lapkr-10 GruodD: Gancho Ganchev; R: Boris Pankin
Rigoletto (Verdi) 15 LapkrD: Georgi Dimitrov; R: Pavel Gerdjikov
Suor Angelica (Puccini) 18 LapkrD: Massimo Testa; R: Tatiana Sokolova
Carmen (Bizet) 22 LapkrD: Yuri Ilinov; R: Cristian Mihăilescu
Turandot (Puccini) 30 LapkrD: David Crescenzi; R: Nina Naydenova
Don Giovanni (Mozart) 5 GruodD: Viliana Valtcheva; R: Ivan Savov
Tosca (Puccini) 14 GruodD: Georgi Dimitrov; R: Ognian Draganoff
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Il tabarro (Puccini) 4-6 Rugpj
Gianni Schicchi (Puccini) 4-6 Rugpj
Parsifal (Wagner) 1 SpalD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 6 Spal-25 VasD: Zhorzh Dimitrov; R: Yuliya Krasteva
La Cenerentola (Rossini) 7 Spal-13 SausD: Zhorzh Dimitrov; R: Vera Petrova
Norma (Bellini) 13-15 SpalD: Grigor Palikarov; R: Hugo De Ana
Don Carlo (Verdi) 20-22 SpalD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 20 Spal-19 LapkrD: Velizar Genchev; R: Yuliya Krasteva
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Spal-11 KovD: Boris Spasov / Zhorzh Dimitrov; R: Krasimir Tsanovski
Carmen (Bizet) 3-30 LapkrD: Keitaro Harada / Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Tosca (Puccini) 8 Gruod-5 Rugpj
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 22-26 Gruod
Turandot (Puccini) 12 Saus-2 Kov
Werther (concert) (Massenet) 18 Saus
La traviata (Verdi) 19-21 Saus
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Saus-1 Birz
Rigoletto (Verdi) 26 Saus-31 Geg
Un ballo in maschera (Verdi) 15-16 Vas
Lakmé (Delibes) 22 Vas-24 Kov
Gianni Schicchi (Puccini) 5 Bal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 5 Bal
Das Rheingold (Wagner) 18 Geg
Die Walküre (Wagner) 19 Geg
Siegfried (Wagner) 21 Geg
Götterdämmerung (Wagner) 23 Geg
Aida (Verdi) 8-10 Birz
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Birz
Das Rheingold (Wagner) 5 Liep
Die Walküre (Wagner) 6 Liep
Siegfried (Wagner) 8 Liep
Götterdämmerung (Wagner) 10 Liep
Das Rheingold (Wagner) 14 Liep
Don Carlo (Verdi) 15 Liep
Il trovatore (Verdi) 20-22 Liep
Turandot (Puccini) 27 Liep
La bohème (Puccini) 29 Liep
Il tabarro (Puccini) 4 Rugpj
Suor Angelica (Puccini) 4 Rugpj
Gianni Schicchi (Puccini) 4 Rugpj
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Spal-11 Lapkr
La vie parisienne (Offenbach) 10 Spal
Don Carlos (Verdi) 19-26 SpalD: Ivailo Krinchev; R: Slavcho Nikolov
Tosca (Puccini) 8 Lapkr
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 LapkrD: Mladen Stanev; R: Ognian Draganoff
Norma (Bellini) 28 Lapkr
L'orfeo (Monteverdi) 30 Lapkr
Alcina (Handel) 7 Gruod
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 13-28 Gruod
La bohème (Puccini) 16 Gruod-8 KovD: Enrico Fontana; R: Ognian Draganoff
Turandot (Puccini) 29 Kov
Varna, State Opera Varna  / 
Il Barbiere di Siviglia (Rossini) 3 LapkrD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il Trovatore (Verdi) 8 LapkrD: Dario Macellari; R: Kuzman Popov
Cats (Lloyd Webber) 13-22 LapkrD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Nabucco (Verdi) 15 LapkrD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
The Three Musketeers (Dunayevsky,M) 18 LapkrD: Stratsimir Pavlov; R: Nikolay Aprilov
Turandot (Puccini) 21 LapkrD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Andrea Chénier (Giordano) 24 LapkrD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 12 GruodD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov