2017/18 > Bulgarija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Bulgarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Serbija Rumunija
Makedonija

Bulgarija
 
Graikija Turkija

Bourgas, State Opera Bourgas  / 

Madama Butterfly (Puccini) 5 SpalD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Nabucco (Verdi) 18 Spal
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 25 Spal-28 LapkrD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Wiener Blut (Strauss,J) 30 Lapkr
Rigoletto (Verdi) 6 Vas
La traviata (Verdi) 16 Vas
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
La traviata (Verdi) 19 Spal-17 LapkrR: Nina Naydenova
Carmen (Bizet) 28 Spal-2 VasD: Konstantin Dobroikov; R: Maria Elena Mexia
Il trovatore (Verdi) 25 Lapkr-16 VasD: Niksha Bareza; R: Ursula Horner
My Fair Lady (Loewe) 24 VasD: Konstantin Dobroikov; R: Nina Naydenova
Ruse, State Opera Rousse  / 
Gianni Schicchi (Puccini) 25 RugpjD: Nayden Todorov; R: Tatjana Sokolova
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 14 RugsD: Nicholas McRoberts; R: Boyko Bogdanov
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 RugsD: Nicholas McRoberts
La traviata (Verdi) 21-25 RugsD: Nicholas McRoberts; R: Georgi Dimitrov
Il maestro di musica (Pergolesi) 18 Spal-9 LapkrD: Federico Marchionda; R: Plamen Beykov
Man of La Mancha (Leigh) 12 Lapkr-10 GruodD: Gancho Ganchev; R: Boris Pankin
Rigoletto (Verdi) 15 LapkrD: Georgi Dimitrov; R: Pavel Gerdjikov
Suor Angelica (Puccini) 18 LapkrD: Massimo Testa; R: Tatiana Sokolova
Carmen (Bizet) 22 Lapkr-28 VasD: Yuri Ilinov; R: Cristian Mihăilescu
Turandot (Puccini) 30 LapkrD: David Crescenzi; R: Nina Naydenova
Don Giovanni (Mozart) 5 GruodD: Viliana Valtcheva; R: Ivan Savov
Tosca (Puccini) 14 GruodD: Georgi Dimitrov; R: Ognian Draganoff
Il trovatore (Verdi) 2 VasD: Georgi Dimitrov; R: Asen Shopov
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Il tabarro (Puccini) 4-6 Rugpj
Gianni Schicchi (Puccini) 4-6 Rugpj
Parsifal (Wagner) 1 SpalD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 6 Spal-25 VasD: Zhorzh Dimitrov; R: Yuliya Krasteva
La Cenerentola (Rossini) 7 Spal-13 SausD: Zhorzh Dimitrov; R: Vera Petrova
Norma (Bellini) 13-15 SpalD: Grigor Palikarov; R: Hugo De Ana
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 20 Spal-19 LapkrD: Velizar Genchev; R: Yuliya Krasteva
Don Carlo (Verdi) 20-22 SpalD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Spal-11 KovD: Boris Spasov / Zhorzh Dimitrov; R: Krasimir Tsanovski
Carmen (Bizet) 3 Lapkr-26 BirzD: Keitaro Harada / Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Tosca (Puccini) 8 Gruod-5 RugpjD: Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 22-26 Gruod
Turandot (Puccini) 12 Saus-27 Birz
Werther (concert) (Massenet) 18 Saus
La traviata (Verdi) 19-21 Saus
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Saus-1 BirzD: Ivan Kozhuharov
Rigoletto (Verdi) 26 Saus-31 GegD: Georghi Dimitrov; R: Plamen Kartaloff
Un ballo in maschera (Verdi) 15-16 VasD: Iurie Florea
Lakmé (Delibes) 22 Vas-24 KovD: Francesco Rosa
Cavalleria rusticana (Mascagni) 5 Bal
Gianni Schicchi (Puccini) 5 Bal
Siegfried (Wagner) 21 Geg-8 Liep
Aida (Verdi) 8-10 Birz
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Birz
Die Walküre (Wagner) 6 Liep
Siegfried (Wagner) 8 Liep
Götterdämmerung (Wagner) 8 Liep
Götterdämmerung (Wagner) 10 Liep
Das Rheingold (Wagner) 14 Liep
Il trovatore (Verdi) 20-22 Liep
Turandot (Puccini) 27 Liep
La bohème (Puccini) 29 Liep
Il tabarro (Puccini) 4 Rugpj
Suor Angelica (Puccini) 4 Rugpj
Gianni Schicchi (Puccini) 4 Rugpj
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Spal-11 Lapkr
La vie parisienne (Offenbach) 10 Spal
Don Carlos (Verdi) 19 Spal-31 LiepD: Ivailo Krinchev; R: Slavcho Nikolov
Tosca (Puccini) 8 Lapkr-31 Liep
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 Lapkr-31 LiepD: Tommaso Placidi; R: Ognian Draganoff
Norma (Bellini) 28 Lapkr
L'orfeo (Monteverdi) 30 Lapkr
Alcina (Handel) 7 GruodD: Niels Muus; R: Dmitry Bertman, Helena Sturm
9. Sinfonie (Beethoven) 9 GruodD: Slavil Dimitrov
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 13-28 Gruod
La bohème (Puccini) 16 Gruod-31 LiepD: Alberto Veronesi; R: Ognian Draganoff
Carmen (Bizet) 10 VasD: Amir Shiff; R: Ognian Draganoff
La traviata (Verdi) 17 Kov-29 BirzD: Tommaso Placidi; R: Frank-Bernd Gottschalk
Turandot (Puccini) 29 Kov-12 BalD: Vladimir Boshnakov; R: Ognian Draganoff
Pagliacci (Leoncavallo) 22 Birz
Varna, State Opera Varna  / 
La traviata (Verdi) 3 SpalD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 LapkrD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il trovatore (Verdi) 8 LapkrD: Dario Macellari; R: Kuzman Popov
Cats (Lloyd Webber) 13 Lapkr-24 KovD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Nabucco (Verdi) 15 LapkrD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
The Three Musketeers (Dunayevsky,M) 18 Lapkr-19 VasD: Stratsimir Pavlov; R: Nikolay Aprilov
Turandot (Puccini) 21 LapkrD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Andrea Chénier (Giordano) 24 LapkrD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 12 GruodD: Borislav Ivanov / Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov, Franco Dragone
Die lustige Witwe (Lehár) 24 SausD: Igor Bogdanov; R: Mark Krone
Attila (Verdi) 26 SausD: Jan Van Maanen; R: Dejan Miladinović
The Count of Monte Cristo (Dessca) 29 SausD: Stratsimir Pavlov; R: Petko Bonev
Rigoletto (Verdi) 2 VasD: Stratsimir Pavlov; R: Kuzman Popov
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat (Lloyd Webber) 15 VasD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Manon Lescaut (Puccini) 17 VasD: Jan Van Maanen; R: Aleksandar Tekeliev
Madama Butterfly (Puccini) 23 VasD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 2 KovD: Stefan Boyadzhiev; R: Nikolay Aprilov
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 KovD: Tsvetan Krumov; R: Nina Naydenova
Tosca (Puccini) 9 KovD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Carmen (Bizet) 16 KovD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
La Cenerentola (Rossini) 29-30 KovD: Nicoletta Conti; R: Yekta Kara
Singin' in the Rain (Brown,I) 4 Bal