2017/18 > Baltarusija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Baltarusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lietuva Latvija
Lenkija

Baltarusija
 
Rusija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

La traviata (Verdi) 8 Rugs-30 BirzD: Andrei Galanov / Aleg Lessoun; R: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 12 Rugs-22 BirzD: Andrei Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Galina Galkovskaya
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-5 BirzD: Manfred Mayrhofer / Ivan Kostyakhin / Aleg Lessoun; R: Hans-Joachim Frey
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Rugs-26 BirzD: Aleg Lessoun / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Kislyarov
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 19 Rugs-17 GegD: Alexander Anisimov / Nikolai Koliadko / Andrei Galanov / Aleg Lessoun / Andrei Ivanou; R: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-17 KovD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 24 Rugs-2 GegD: Nikolai Koliadko / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 26 Rugs-24 BirzD: Vyacheslav Volich / Viktor Ploskina / Ivan Kostyakhin / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Cavalleria rusticana (Mascagni) 28 Rugs-7 BalD: Viktor Ploskina / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Viva la Mamma (Donizetti) 4 Spal-23 VasD: Ivan Kostyakhin; R: Elena Medyakova
Un ballo in maschera (Verdi) 12 Spal-12 BalD: Nikolai Koliadko / Viktor Ploskina; R: Semen Stein
Rigoletto (Verdi) 14 Spal-12 BirzD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Neeme Kuningas
Turandot (Puccini) 19 Spal-10 GegD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 21 Spal-14 BalD: Tatyana Kolomiyceva / Viktor Ploskina / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Oleg Moralev
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Spal-3 VasD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 1 Lapkr-7 BirzD: Andrei Galanov / Andrei Ivanou / Aleg Lessoun; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 5 Lapkr-16 KovD: Ivan Kostyakhin / Andrei Galanov; R: Galina Galkovskaya
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 Lapkr-10 BirzD: Andrei Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Plamen Kartaloff
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Lapkr-17 KovD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Macbeth (Verdi) 25 Lapkr-28 GegD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 20 Saus-14 BalD: Tatyana Kolomiytseva / Andrei Galanov / Viktor Ploskina; R: Oleg Moralev
Tosca (Puccini) 24 Vas-15 GegD: Gianluca Marcianò / Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 KovD: Ivan Kostyakhin / Andrei Galanov; R: Galina Galkovskaya
La bohème (Puccini) 25 Bal-28 BirzD: Viktor Ploskina; R: Alexander Titel