2017/18 > Šveicarija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Šveicarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija
Prancūzija
Monakas

Šveicarija
 
Lichtenšteinas
Austrija
Italija

Basel, Theater Basel  / 

Lucio Silla (Mozart) 14 Rugs-27 LapkrD: Erik Nielsen / Björn Huestege; R: Hans Neuenfels
Alcina (Handel) 16 Rugs-3 GruodD: Andrea Marcon; R: Lydia Steier
Die Blume von Hawaii (Abraham) 28 Rugs-19 SausD: Jürg Henneberger; R: Frank Hilbrich
La traviata (Verdi) 21 Spal-9 VasD: Titus Engel; R: Daniel Kramer
La Cenerentola (Rossini) 15 Gruod-30 BalD: Daniele Squeo; R: Antonio Latella
Elektra (Strauss) 12 Saus-23 BalD: Erik Nielsen; R: David Bösch
Die Dreigroschenoper (Weill) 8 Vas-21 BirzD: Johannes Kalitzke; R: Dani Levy
Der Goldkäfer (Fujikura) 3 KovD: Stephen Delaney; R: Julia Hölscher
Der Spieler (Prokofiev) 10 Kov-17 BirzD: Modestas Pitrenas / Björn Huestege; R: Vasily Barkhatov
The Rake's Progress (Stravinsky) 18 Geg-24 BirzD: Kristiina Poska; R: Lydia Steier
Bern, Konzert Theater Bern  / 
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 10 Rugs-26 GruodD: Hans Christoph Bünger; R: Lisa Katharina Holzberg
Don Giovanni (Mozart) 14 Spal-17 BalD: Kevin John Edusei; R: Matthew Wild
Anna Karenina (Hubay) 26 Lapkr-17 VasD: Jochem Hochstenbach; R: Adriana Altaras
Alzheim (Dayer) 1 Gruod-13 SausD: Jochem Hochstenbach; R: Ludger Engels
Il trovatore (Verdi) 27 Saus-20 BalD: Jochem Hochstenbach; R: Markus Bothe
The Medium (Menotti) 2-25 VasD: Anne Hinrichsen; R: Alexander Kreuselberg
Die Formel (Rasch) 2 Kov-14 BalD: Jonathan Stockhammer; R: Gerd Heinz
Carmen (Bizet) 7 Bal-21 BirzD: Mario Venzago; R: Stephan Märki
Katja Kabanova (Janáček) 19 Geg-27 BirzD: Kevin John Edusei; R: Florentine Klepper
Das Schloss Dürande (concert) (Schoeck) 31 Geg-2 BirzD: Mario Venzago
Biel, Theater Orchester Biel Solothurn  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15 Rugs-20 SausD: Franco Trinca; R: Joël Lauwers
Marie und Robert (Meier) 3 Lapkr-19 SausD: Kaspar Zehnder; R: Reto Nickler
Die lustige Witwe (Lehár) 15 Gruod-9 KovD: Jérôme Pillement; R: Olivier Tambosi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 9 Vas-15 BalD: Alexander Mikhailovich Anissimov; R: Dieter Kaegi
Mitridate, re di Ponto (Mozart) 13 Bal-6 BirzD: Predrag Gosta; R: Francesco Bellotto
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29 Gruod-14 SausD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes, Benjamin Moreau
Genève, Grand-Théâtre de Genève  / 
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 27 RugpjD: Teodor Currentzis
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-24 RugsD: Jonathan Nott; R: Sam Brown
Le nozze di Figaro (Mozart) 13-25 RugsD: Marko Letonja; R: Tobias Richter
Figaro Gets a Divorce (Langer) 14-26 RugsD: Justin Brown; R: David Pountney
Fantasio (Offenbach) 3-20 LapkrD: Gergely Madaras; R: Thomas Jolly
Ascanio (concert) (Saint-Saëns) 24-26 LapkrD: Guillaume Tourniaire
Le Baron tzigane (Strauss,J) 15 Gruod-6 SausD: Stefan Blunier; R: Christian Rath
Faust (Gounod) 1-18 VasD: Jesús López-Cobos; R: Georges Lavaudant
Szenen aus Goethes Faust (concert) (Schumann) 25 Vas-3 KovD: Peter Schneider
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17-29 KovD: Alexander Joel; R: Emma Dante
Pagliacci (Leoncavallo) 17-29 KovD: Alexander Joel; R: Serena Sinigaglia
King Arthur (Purcell) 26 Bal-9 GegD: Leonardo García Alarcón; R: Alain Maratrat
Don Giovanni (Mozart) 1-17 BirzD: Stefan Soltesz; R: David Bösch
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Rugs-8 SpalD: Jesús López-Cobos; R: Stefano Poda
Amahl et les visiteurs du soir (Menotti) 8-15 LapkrD: Hervé Klopfenstein; R: Gérard Demierre
Le Chanteur de Mexico (Lopez,F) 22-31 GruodD: Cyril Diederich; R: Emilio Sagi
La sonnambula (Bellini) 9-11 VasD: Giampaolo Bisanti
La clemenza di Tito (Mozart) 18-28 KovD: Diego Fasolis; R: Fabio Ceresa
La donna del lago (Rossini) 22-29 BalD: George Petrou; R: Max Emanuel Cencic
Simon Boccanegra (Verdi) 3-10 BirzD: Stefano Ranzani; R: Arnaud Bernard
Luzern, Luzerner Theater  / 
Le Grand Macabre (Ligeti) 8 Rugs-20 SpalD: Clemens Heil; R: Herbert Fritsch
La traviata (Verdi) 13 Rugs-5 VasD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Manon (Massenet) 12 Lapkr-14 SausD: Yoel Gamzou; R: Marco Štorman
Die Zauberflöte (Mozart) 2-26 GruodD: Clemens Heil; R: Wouter Van Looy
Falstaff (Verdi) 27 Saus-17 BirzD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Flow My Tears (Dowland) 2 Kov-8 BalR: Wouter Van Looy
Faust-Szenen (Schumann) 24 Kov-17 GegD: Clemens Heil; R: Marco Štorman
Maria Stuarda (Donizetti) 15 Bal-27 GegR: Benedikt von Peter
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Die Gezeichneten (Schreker) 16 Rugs-25 LapkrD: Michael Balke; R: Antony McDonald
Nabucco (Verdi) 27 Rugs-26 LapkrD: Hermes Helfricht / Stéphane Fromageot; R: Emilio Sagi, Javier Ulacia
La bohème (Puccini) 21 Spal-28 LapkrD: Hermes Helfricht; R: Renaud Doucet
On the Town (Bernstein) 9+ GruodD: Michael Brandstätter / Stéphane Fromageot; R: Josef Ernst Köpplinger
Der Zaubertrank (Martin,F) 6-16 VasR: Polly Graham
Fidelio (Beethoven) 15+ KovD: Otto Tausk; R: Jan Schmidt-Garre
Il pirata (Bellini) 28+ BalD: Pietro Rizzo; R: Ben Baur
Edgar (Puccini) 29+ BirzD: Leo Hussain; R: Tobias Kratzer
Winterthur, Theaterstrasse 4  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22-30 RugsD: Dietger Holm; R: Clara Kalus
Die verkaufte Braut (Smetana) 15-17 GruodD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 29 Gruod-2 SausD: Inga Hilsberg; R: Wolfgang Lachnitt
Don Giovanni (Mozart) 1-3 VasD: Elias Grandy; R: Lorenzo Fioroni
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 8-11 KovD: György Mészáros; R: Wolf Widder
La finta giardiniera (Mozart) 5-18 GegD: Gianluca Capuano; R: Tatjana Gürbaca
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
Geneviève de Brabant (Offenbach) 8 Rugs
The Little Café (Caryll) 21-29 Spal
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Jewgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Rugs-28 SpalD: Stanislav Kochanovsky; R: Barrie Kosky
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Rugs-15 SpalD: Karina Canellakis; R: Tatjana Gürbaca
Salome (Strauss) 28 Rugs-15 SpalD: Ulf Schirmer; R: Sven-Eric Bechtolf
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-11 SpalD: Enrique Mazzola; R: Cesare Lievi
Tosca (Puccini) 21 Spal-4 LapkrD: Paolo Carignani; R: Robert Carsen
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 5-24 LapkrD: Fabio Luisi; R: Sebastian Baumgarten
Ronja Räubertochter (Arnecke) 18 Lapkr-25 SausD: Carrie-Ann Matheson; R: Marie-Eve Signeyrole
Fidelio (Beethoven) 26 Lapkr-13 GruodD: Simone Young; R: Andreas Homoki
Der Traum von Dir (Dayer) 2-9 GruodD: Michael Richter; R: Nina Russi
Madama Butterfly (Puccini) 10 Gruod-10 SausD: Daniele Rustioni; R: Ted Huffman
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 16-22 GruodD: Speranza Scappucci
La fanciulla del West (Puccini) 21 Gruod-12 SausD: Marco Armiliato; R: Barrie Kosky
Le comte Ory (Rossini) 31 Gruod-9 SausD: Diego Fasolis; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
L'Heure espagnole (Ravel) 19 Saus-1 VasD: Pavel Baleff; R: Jan Eßinger
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 Saus-1 VasD: Pavel Baleff; R: Jan Eßinger
Idomeneo (Mozart) 4 Vas-2 KovD: Giovanni Antonini; R: Jetske Mijnssen
La scala di seta (Rossini) 9-24 VasD: Ottavio Dantone; R: Damiano Michieletto
Parsifal (Wagner) 25 Vas-11 KovD: Simone Young; R: Claus Guth
Lunea (Holliger) 4-25 KovD: Heinz Holliger; R: Andreas Homoki
Der fliegende Holländer (Wagner) 18-31 KovD: Markus Poschner; R: Andreas Homoki
Maria Stuarda (Donizetti) 8 Bal-12 GegD: Enrique Mazzola; R: David Alden
Luisa Miller (Verdi) 12-29 BalD: Riccardo Frizza; R: Damiano Michieletto
Werther (Massenet) 10-29 GegD: Lorenzo Viotti; R: Tatjana Gürbaca
Turandot (Puccini) 19 Geg-3 BirzD: Giampaolo Bisanti; R: Giancarlo Del Monaco
La forza del destino (Verdi) 27 Geg-28 BirzD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
Das Land des Lächelns (Lehár) 10-29 BirzD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 24 Birz-12 LiepD: Ottavio Dantone; R: Calixto Bieito
Carmen (Bizet) 1-14 LiepD: Eun Sun Kim; R: Matthias Hartmann
La traviata (Verdi) 6-15 LiepD: Fabio Luisi; R: David Hermann