2017/18 > Čekija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Čekija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija
Vokietija

Čekija
 
Austrija Slovakija
Vengrija

Brno, ND Brno  / 

Nabucco (Verdi) 31 Rugpj-6 BirzD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
The Devil and Kate (Dvořák,A) 9 Rugs-22 BirzD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 12 Rugs-10 GegD: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; R: Lenka Flory
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 Rugs-20 BirzD: Pavel Šnajdr; R: Jiří Adámek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Spal-21 BalD: Ondrej Olos; R: Magdalena Švecová
Powder her face (Adès) 2 Lapkr-25 BalD: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Tomáš Studený
The Kiss (Smetana) 10 Lapkr-27 BalD: Jakub Klecker; R: Linda Keprtová
Carmen (Bizet) 1 Gruod-3 KovD: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Faust (Gounod) 16 Gruod-27 GegD: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 3-7 SausD: Ondrej Olos / Marko Ivanović; R: Bruno Berger-Gorski
La traviata (Verdi) 5-21 SausD: Jaroslav Kyzlink / Pavel Šnajdr; R: Zbyněk Srba
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-10 VasD: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17 Vas-8 BalD: Robert Kružík; R: Martin Glaser
Puss in Boots (Teml) 23 Kov-27 BirzD: Valeria Maťašová; R: Marek Mokoš
Così fan tutte (Mozart) 18 Geg-8 BirzD: Jakub Klecker; R: Anna Petrželková
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
The Cunning Little Vixen (Janáček) 2-6 RugpjD: Mario De Rose; R: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Rusalka (Dvořák,A) 9-13 RugpjD: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 20 Spal-27 GruodD: Mario De Rose; R: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Das Land des Lächelns (Lehár) 7 Lapkr-18 GruodD: Jan Bubák; R: Dagmar Hlubková
The Mikado (Sullivan,A) 15 Lapkr-31 GruodD: Martin Peschík; R: Dominik Beneš
Il trovatore (Verdi) 25 Lapkr-2 GruodD: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Jenůfa (Janáček) 5 Rugs-23 LapkrD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 14 Rugs-4 LapkrD: Martin Doubravský; R: Oldřich Kříž
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 22 Rugs-21 LapkrD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Thaïs (Massenet) 4 Spal-12 LapkrD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Aida (Verdi) 27 SpalR: Michael Tarant
Netopýr (Strauss,J) 3 LapkrD: František Babický; R: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 17 LapkrD: František Babický; R: Martin Otava
The Two Widows (Smetana) 15+ Gruod
Olomouc, Moravské divadlo / Moravian Theatre Olomouc  / 
The Greek Passion (Martinů) 11 Rugs-12 LapkrD: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Jan Antonín Pitínský
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 Rugs-14 LapkrD: Tomáš Hanák / Miloslav Oswald; R: Dagmar Hlubková
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Rugs-30 GruodD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
La bohème (Puccini) 21 Rugs-9 GruodD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Andrea Hlinková
Countess Maritza (Kálmán,E) 30 Rugs-21 LapkrD: Petr Šumník; R: Dagmar Hlubková
Vinobraní (Nedbal) 6-26 SpalD: Tomáš Hanák Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Miss Serafinka's Pearls (Piskáček) 11 SpalD: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Rigoletto (Verdi) 20 SpalD: Petr Šumník / Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Ernani (Verdi) 15-28 Gruod
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 4-26 SpalD: Petr Šumník; R: Dana Dinková
Rusalka (Dvořák,A) 7 SpalD: Marek Šedivý; R: Ilja Racek
Falstaff (Verdi) 21-24 SpalD: Marek Šedivý; R: Lubor Cukr
Countess Maritza (Kalman,E) 31 SpalD: Marek Prášil; R: Dagmar Hlubková
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Rugs-10 GegD: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; R: Ondřej Havelka
The Secret (Smetana) 19 Rugs-7 SpalD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Tomáš Studený
Zob, Zob, Zoban!!! (Schiffauer) 24 Rugs-22 GruodD: Adam Sedlický; R: Václav Klemens
Otello (Verdi) 19 Spal-20 BalD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Ivan Krejčí
Hamlet (Thomas,A) 28 Spal-11 LapkrD: Tomáš Brauner / Jakub Klecker / David Švec; R: Radovan Lipus
The Bartered Bride (Smetana) 29 Spal-25 KovD: Robert Kružík / Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Iphigénie en Aulide (Gluck) 14 Gruod-15 BirzD: Zdeněk Klauda / František Macek; R: Michał Znaniecki
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 8 Kov-9 BirzD: Jakub Klecker / Sander Teepen; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 3 Geg-17 BirzD: Robert Kružík / Adam Sedlický; R: Bohuslava Kráčmarová
The Rape of Lucretia (Britten) 17-19 GegD: Ondřej Vrabec / Adam Sedlický; R: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Rusalka (Dvořák,A) 1 Rugs-30 GruodD: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 5 Rugs-27 GruodD: Norbert Baxa; R: Martin Otava
La vie parisienne (Offenbach) 6 Rugs-9 GruodD: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 10 Rugs-28 GruodD: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Madama Butterfly (Puccini) 26 Rugs-8 GruodD: Norbert Baxa; R: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Rugs-1 LapkrD: Norbert Baxa; R: Tomáš Pilař
Jakub Jan Ryba (Kubička) 14 Spal-25 Gruod
Libuse (Smetana) 16 Lapkr
Praha, National Theatre Prague  / 
Aida (Verdi) 26 Rugpj-11 BalD: Andreas Sebastian Weiser / Richard Hein; R: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 27 Rugpj-10 GegD: Martin Leginus / Jiří Štrunc; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 1 Rugs-30 BirzD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Tosca (Puccini) 1 Rugs-17 BirzD: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Lohengrin (Wagner) 2 Rugs-10 BirzD: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-22 RugsD: Jan Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Rugs-2 BirzD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 8 Rugs-19 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Tomáš Brauner; R: Jana Kališová
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 Rugs-10 BalD: Jan Chalupecký; R: Michal Caban
Rusalka (Dvořák,A) 13 Rugs-14 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Rugs-30 GruodD: Enrico Dovico / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 27 Rugs-18 LapkrD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
Juliette (Martinů) 29 Rugs-16 KovD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Zuzana Gilhuus
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Spal-23 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
La Cenerentola (Rossini) 12 Spal-17 GegD: Jan Kučera / David Švec; R: Enikő Eszenyi
Der Mond (Orff) 22 Spal-3 GruodD: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
Die Kluge (Orff) 22 Spal-3 GruodD: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 24 Spal-8 GegD: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; R: Arnaud Bernard
Don Giovanni (Mozart) 27-29 SpalD: Plácido Domingo; R: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 28 Spal-8 GegD: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Carmen (Bizet) 30 Spal-12 BirzD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 3 Lapkr-6 BirzD: Enrico Dovico / Jan Bubák; R: Radim Vizváry
The Devil and Kate (Dvořák,A) 5 Lapkr-12 GegD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Rusalka (Dvořák,A) 20 Lapkr-7 GegD: Jiří Štrunc / Andreas Sebastian Weiser; R: Zdeněk Troška
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Lapkr-26 VasD: Richard Hein; R: Martin Otava
Její pastorkyňa (Janáček) 1-29 GruodD: Robert Jindra / Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Don Hrabal (Stedron) 14 Gruod-6 VasD: Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 Gruod-21 SausD: David Švec; R: Joël Lauwers
Andrea Chénier (Giordano) 19 Gruod-4 GegD: Petr Kofroň / Jan Chalupecký; R: Michal Dočekal
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Gruod-29 GegD: Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Billy Budd (Britten) 18 Saus-27 BalD: Christopher Ward; R: Daniel Špinar
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Vas-13 BirzD: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; R: Magdalena Švecová
Mefistofele (Boito) 1 Vas-5 LiepD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Turandot (Puccini) 20 Vas-24 BirzD: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 22 Kov-29 GegD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 7 Bal-13 GegD: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 10-14 GegD: Marc Minkowski
Werther (Massenet) 7-26 BirzD: Petr Kofroň / Jan Bubák; R: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Nabucco (Verdi) 28 Birz-3 LiepD: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: José Cura
Libuse (Smetana) 13 RugsD: Jaroslav Kyzlink; R: Jan Burian
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
The Bartered Bride (Smetana) 12 RugsD: Milan Kaňák
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 RugsD: Miloš Formáček
La traviata (Verdi) 15 Spal
La belle Hélène (Offenbach) 21 Spal