2017/18 > Vokietija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Vokietija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija Švedija
Nyderlandai
Belgija
Liuksemburgas

Vokietija
 
Lenkija
Čekija
Prancūzija Šveicarija Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 24 Rugs-19 SausD: Justus Thorau; R: Jarg Pataki
Anatevka (Bock) 17 Spal-7 SausD: Karl Shymanovitz; R: Ewa Teilmans
Katja Kabanowa (Janáček) 12 Lapkr-23 VasD: Justus Thorau; R: Tibor Torell
La traviata (Verdi) 10 Gruod-14 BirzD: Karl Shymanovitz; R: Ewa Teilmans
Don Giovanni (Mozart) 11 Vas-7 LiepD: Justus Thorau; R: Joan Anton Rechi
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 15 Bal-1 BirzD: Justus Thorau; R: Ute M Engelhardt
Das schlaue Füchslein (Janáček) 30 Birz-12 LiepD: Herbert Görtz; R: Tamara Heimbrock
Annaberg-Buchholz, Winterstein-Theater Annaberg  / 
Saison in Salzburg (Raymond) 24 Rugs-30 GruodD: Dieter Klug; R: Urs Alexander Schleiff
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 29 Spal-25 GruodD: Dieter Klug; R: Ingolf Huhn
Peter Pan (Wecker) 16 Lapkr-27 GruodD: Dieter Klug; R: Birgit Eckenweber
Der Obersteiger (Zeller,C) 8 Gruod-9 KovD: Dieter Klug; R: Ingolf Huhn
Der Bajazzo (Leoncavallo) 21 Saus-23 KovD: Naoshi Takahashi; R: Tamara Korber
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Saus-23 KovD: Naoshi Takahashi; R: Tamara Korber
Blossom Time (Romberg) 18 Kov-20 Bal
Martha (Flotow) 29 Bal-13 Geg
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Der Freischütz (Weber) 1 Spal-10 VasD: Domonkos Héja; R: Hinrich Horstkotte
Roxy und ihr Wunderteam (Abraham) 9 Gruod-7 BirzD: Lancelot Fuhry; R: Martin G Berger
Prima Donna (Wainwright) 3 Vas-14 BirzD: Lancelot Fuhry; R: Hans Peter Cloos
La forza del destino (Verdi) 24 Kov-25 GegD: Domonkos Héja; R: André Bücker
Solaris (Fujikura) 18 Geg-16 BirzD: Lancelot Fuhry; R: Dirk Schmeding
Baden-Baden, Festspielhaus Baden-Baden  / 
Leonore (concert) (Beethoven) 3 LapkrD: René Jacobs
La bohème (Puccini) 10-12 LapkrD: Teodor Currentzis; R: Philipp Himmelmann
Der Messias (Handel) 17 GruodD: Robert King
Parsifal (Wagner) 24 Kov-2 BalD: Simon Rattle; R: Dieter Dorn
Die Gärtnerin aus Liebe (Mozart) 25 Kov-1 BalD: Simon Rössler
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 GegD: Valery Gergiev
Die Zauberflöte (Mozart) 8-14 LiepD: Yannick Nézet-Séguin
Adriana Lecouvreur (Cilea) 20-23 LiepD: Valery Gergiev; R: Isabelle Partiot-Pieri
Bautzen, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen  / 
Frau Luna (Lincke) 12 Saus-4 Kov
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
La traviata (Verdi) 30 Rugpj-19 GegD: Ido Arad / Carlo Montanaro; R: Götz Friedrich
Die Zauberflöte (Mozart) 31 Rugpj-14 BirzD: Ido Arad / Nikolas Maximilian Nägele; R: Günter Krämer
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 Rugs-18 SpalD: Donald Runnicles / Marcus Bosch / John Fiore; R: Christian Spuck
Lohengrin (Wagner) 10 Rugs-17 GruodD: Donald Runnicles / Axel Kober; R: Kasper Holten
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-17 RugsD: Ivan Repušić; R: Filippo Sanjust
Aida (Verdi) 23 Rugs-7 SpalD: Giampaolo Bisanti; R: Benedikt von Peter
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 1 Spal-13 SausD: Ido Arad / Nikolas Maximilian Nägele; R: Katharina Thalbach
L'Invisible (Reimann) 8-31 SpalD: Donald Runnicles; R: Vasily Barkhatov
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 14-28 SpalD: Nicholas Carter; R: Robert Carsen
Elektra (Strauss) 19-30 SpalD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Tosca (Puccini) 21 Spal-24 KovD: Giampaolo Bisanti / John Fiore; R: Boleslaw Barlog
Nabucco (Verdi) 29 Spal-24 GegD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Keith Warner
Tannhäuser (Wagner) 11 Lapkr-8 BalD: Michael Boder / Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Le prophète (Meyerbeer) 26 Lapkr-7 SausD: Enrique Mazzola; R: Olivier Py
Das Märchen von der Zauberflöte (Mozart) 6-12 GruodD: Kevin McCutcheon; R: Gerlinde Pelkowski
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 10-28 GruodD: Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
La bohème (Puccini) 20 Gruod-2 SausD: Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
Carmen (Bizet) 20 Saus-16 BirzD: Ivan Repušić; R: Ole Anders Tandberg
Così fan tutte (Mozart) 26 Saus-17 VasD: Nicholas Milton; R: Robert Borgmann
Salome (Strauss) 28 Saus-3 VasD: Evan Rogister; R: Claus Guth
Der Troubadour (Verdi) 11 Vas-12 GegD: Giacomo Sagripanti; R: Hans Neuenfels
L'arlesiana (concert) (Cilea) 21-24 VasD: Paolo Arrivabeni
Madama Butterfly (Puccini) 25 Vas-10 KovD: Carlo Rizzi; R: Pier Luigi Samaritani
Turandot (Puccini) 3-17 KovD: Alexander Vedernikov; R: Lorenzo Fioroni
Das Wunder der Heliane (Korngold) 18 Kov-6 BalD: Marc Albrecht; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 Kov-13 BalD: Stefano Ranzani; R: David Pountney
Pagliacci (Leoncavallo) 31 Kov-13 BalD: Stefano Ranzani; R: David Pountney
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 7-20 BalD: Donald Runnicles; R: Ole Anders Tandberg
Don Giovanni (Mozart) 15-29 BalD: Ido Arad; R: Roland Schwab
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 Bal-8 BirzD: Donald Runnicles / Nikolas Maximilian Nägele; R: Rolando Villazón
Rigoletto (Verdi) 3-17 GegD: Guillermo García Calvo; R: Jan Bosse
Ein Maskenball (Verdi) 6-13 GegD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Don Carlos (Verdi) 18-27 GegD: Donald Runnicles / Ido Arad; R: Marco Arturo Marelli
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 28-31 GegD: Francesco Ivan Ciampa
Il viaggio a Reims (Rossini) 15 Birz-5 LiepD: Giacomo Sagripanti; R: Jan Bosse
Faust (Gounod) 23 Birz-6 LiepD: Jacques Lacombe; R: Philipp Stölzl
La Gioconda (Ponchielli) 28 Birz-7 LiepD: Pinchas Steinberg; R: Filippo Sanjust
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 10 Rugs-28 SausD: Jordan de Souza; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 23 Rugs-4 LapkrD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Die Bremer Stadtmusikanten (Sendil) 24 Rugs-26 GruodD: Ivo Hentschel; R: Tobias Ribitzki
Die schöne Helena (Offenbach) 1 Spal-25 GruodD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Pelléas et Mélisande (Debussy) 15 Spal-12 LiepD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Satyagraha (Glass) 27 Spal-10 LapkrD: Jonathan Stockhammer; R: Sidi Larbi Cherkaoui
Anatevka (Bock) 3 Gruod-15 LiepD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Gruod-20 SausD: Ivo Hentschel / Jordan de Souza; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Don Giovanni (Mozart) 6 Saus-9 KovD: Anthony Bramall / Ivo Hentschel; R: Herbert Fritsch
Die Gezeichneten (Schreker) 21 Saus-11 LiepD: Stefan Soltesz; R: Calixto Bieito
Schneewittchen und die 77 Zwerge (Kats-Chernin) 25 Saus-17 BalD: Ivo Hentschel; R: Christian von Götz
Die Perlen der Cleopatra (Straus) 31 Saus-30 KovD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Xerxes (Handel) 9 Vas-20 KovD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Blaubart (Offenbach) 17 Kov-13 LiepD: Clemens Flick; R: Stefan Herheim
Jewgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Kov-19 GegD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Bal-21 GegD: Maurizio Barbacini; R: Kirill Serebrennikov
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13 Bal-4 GegD: Ivo Hentschel; R: Calixto Bieito
Semele (Handel) 12 Geg-10 LiepD: Konrad Junghänel; R: Laura Scozzi
My Fair Lady (Loewe) 2 Birz-7 LiepD: Peter Christian Feigel; R: Andreas Homoki
Die Nase (Shostakovich) 16 Birz-14 LiepD: Gabriel Feltz; R: Barrie Kosky
Carmen (Bizet) 23 Birz-8 LiepD: Aziz Shokhakimov; R: Sebastian Baumgarten
Berlin, Konzerthaus Berlin  / 
Giovanna d'Arco (Verdi) 5 KovD: Felix Krieger; R: Thilo Reinhardt
Ein deutsches Requiem (Brahms) 31 KovD: Michael Sanderling
Berlin, Staatsoper Unter den Linden  / 
Szenen aus Goethes Faust (Schumann) 3 Spal-17 GruodD: Daniel Barenboim; R: Jürgen Flimm
Rivale (Ronchetti) 8-22 SpalD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Der unglaubliche Spotz (Svoboda,M) 24 Lapkr-20 GruodD: Adrian Heger; R: Marcin Lakomicki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-29 GruodD: Sebastian Weigle; R: Achim Freyer
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 9 Gruod-14 LiepD: Diego Fasolis; R: Eva-Maria Höckmayr
La bohème (Puccini) 22 Gruod-17 SausD: Julien Salemkour; R: Lindy Hume
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Gruod-12 BalD: Julien Salemkour / Daniel Cohen; R: August Everding
Don Giovanni (Mozart) 7 Saus-2 VasD: Alessandro De Marchi; R: Claus Guth
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-19 SausD: Eun Sun Kim; R: Hans Neuenfels
La traviata (Verdi) 28 Saus-3 BirzD: Massimo Zanetti / Domingo Hindoyan; R: Dieter Dorn
Sommertag (Brass) 10 Vas-3 KovD: Max Renne; R: Eva-Maria Weiss
Tristan und Isolde (Wagner) 11 Vas-18 KovD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Salome (Strauss) 4-17 KovD: Zubin Mehta; R: Hans Neuenfels
Falstaff (Verdi) 25 Kov-1 BalD: Daniel Barenboim; R: Mario Martone
Parsifal (Wagner) 30 Kov-2 BalD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
The Turn of the Screw (Britten) 8-22 BalD: Daniel Cohen; R: Claus Guth
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 13-28 BalD: Victorien Vanoosten; R: Wim Wenders
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Bal-24 GegD: Daniel Cohen; R: Ruth Berghaus
King Arthur (Purcell) 6-21 GegD: René Jacobs; R: Sven-Eric Bechtolf, Julian Crouch
Pelléas et Mélisande (Debussy) 27 Geg-14 BirzD: Daniel Barenboim; R: Ruth Berghaus
Tosca (Puccini) 2-16 BirzD: Simone Young; R: Alvis Hermanis, Gudrun Hartmann
Macbeth (Verdi) 17 Birz-2 LiepD: Daniel Barenboim; R: Harry Kupfer
Orfeo ed Euridice (Gluck) 22 Birz-6 LiepD: Domingo Hindoyan; R: Jürgen Flimm
Ti vedo, ti sento, mi perdo (Sciarrino) 7-15 LiepD: Maxime Pascal; R: Jürgen Flimm
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
Otello (Verdi) 7 Spal-25 KovD: Alexander Kalajdzic; R: Paul-Georg Dittrich
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Spal-26 GruodD: Alexander Kalajdzic / Gregor Rot; R: Andrea Schwalbach
Werther (Massenet) 2 Gruod-18 KovD: Alexander Kalajdzic; R: Alexander Charim
Benzin (Rezniček) 13 Saus-8 BalD: Gregor Rot; R: Cordula Däuper
Das Rheingold (Wagner) 3 Kov-6 GegD: Alexander Kalajdzic; R: Mizgin Bilmen
Anne und Zef (Krüs) 20 KovD: Wilko Jordens
Orlando paladino (Haydn) 27 Bal-5 LiepD: Merijn van Driesten; R: Julia Hölscher
Jakob Lenz (Rihm) 9 Birz-7 LiepD: Gregor Rot; R: Nadja Loschky
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
Penthesilea (Schoeck) 15 Spal-14 GruodD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
Carmen (Bizet) 5 Lapkr-20 BalD: Jacques Lacombe; R: Carlos Wagner
Geisterritter (Reynolds) 3 Gruod-4 KovD: Daniel Mayr; R: Erik Petersen
Madama Butterfly (Puccini) 8 Gruod-13 SausD: Stephan Zilias; R: Mark Daniel Hirsch
Gianni Schicchi (Puccini) 1 Saus-18 VasD: Jacques Lacombe; R: Mark Daniel Hirsch
Il tabarro (Puccini) 1 Saus-18 VasD: Jacques Lacombe; R: Mark Daniel Hirsch
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 Saus-30 BirzD: Dirk Kaftan; R: Aron Stiehl
Echnaton (Glass) 11 Kov-28 BirzD: Stephan Zilias; R: Laura Scozzi
La traviata (Verdi) 24 Kov-21 GegD: Dirk Kaftan; R: Andreas Homoki
I due Foscari (Verdi) 6 Geg-12 LiepD: Will Humburg; R: Philipp Kochheim
Turandot (Puccini) 27 Geg-22 BirzD: Stephan Zilias; R: Silviu Purcărete
Oberst Chabert (Waltershausen) 17 Birz-13 LiepD: Jacques Lacombe; R: Roland Schwab
West Side Story (Bernstein) 1+ Rugs
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 SpalR: Josef Ernst Köpplinger
Cavalleria rusticana (Mascagni) 3 Lapkr
Pagliacci (Leoncavallo) 3 Lapkr
Iwein (Eggert) 5 Bal
La forza del destino (Verdi) 3 Geg
Brandenburg, Brandenburger Theater  / 
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 12 SpalD: Saessak Shin; R: Winfried Schneider
Ritter Blaubart (Offenbach) 12-14 SausD: Ivo Hentschel; R: Steffen Piontek
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 23-24 KovD: Alexanders Merzyn; R: Klaus Seiffert
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
Don Carlo (Verdi) 9 Rugs-2 VasD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Andrea Moses
Werther (Massenet) 22 Rugs-22 GruodD: Iván López Reynoso / Samuel Emanuel; R: Benjamin Prins
Tosca (Puccini) 1 Spal-7 GruodD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Roland Schwab
Rivale (Ronchetti) 29 Spal-27 BirzD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Lapkr-26 GruodD: Iván López Reynoso / Christopher Lichtenstein; R: Brigitte Fassbaender
Europeras I and II (Cage) 25 Lapkr-24 BirzD: Christopher Lichtenstein; R: Isabel Ostermann
How to Kill Your Mother. Projekt Elektra (Salvatori) 26 Lapkr-23 SausD: Samuel Emanuel; R: Till Kleine-Möller
Die sieben Todsünden (Weill) 12 Saus-22 BirzD: Iván López Reynoso; R: Aniara Amos
La porta della legge (Sciarrino) 12 Saus-22 BirzD: Iván López Reynoso; R: Aniara Amos
La clemenza di Tito (Mozart) 17 Vas-11 GegD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Jürgen Flimm
Elektra (Strauss) 16 Kov-1 Birz
Elektra (Strauss) 16 Kov-1 BirzD: Srboljub Dinić; R: Adriana Altaras
Tagebuch eines Verschollenen (Janáček) 11 Bal-3 BirzD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
La Voix humaine (Poulenc) 11 Bal-3 BirzD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 19-31 GegD: Iván López Reynoso; R: Neco Çelik
Bremen, Theater Bremen  / 
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 10 Rugs-12 SausD: Yoel Gamzou; R: Armin Petras
Candide (Bernstein) 14 Spal-1 BalD: Christopher Ward; R: Marco Štorman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Spal-8 GruodD: Olof Boman; R: Michael Talke
Rusalka (Dvořák,A) 11 Lapkr-20 SausD: Hartmut Keil / Winston Dan Vogel; R: Anna-Sophie Mahler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-26 GruodD: Israel Gursky; R: Alexander Riemenschneider
Die Zauberflöte (Mozart) 16-30 GruodR: Chris Alexander
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 28 Saus-27 BalD: Olof Boman / Israel Gursky; R: Paul-Georg Dittrich
Wahlverwandtschaften (Kürstner) 24 VasD: Clemens Heil; R: Stephan Kimmig
Die Fledermaus (Strauss,J) 31+ KovD: Yoel Gamzou; R: Felix Rothenhäusler
The Rake's Progress (Stravinsky) 27 Geg-28 BirzD: Hartmut Keil; R: Michael Talke
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
Rigoletto (Verdi) 4 Lapkr-9 GruodD: Marc Niemann; R: Andrzej Woron
Fidelio (Beethoven) 25+ GruodD: Marc Niemann; R: Robert Lehmeier
Frau Luna (Lincke) 3+ VasD: Hartmut Brüsch; R: Holger Seitz
Der Konsul (Menotti) 17+ KovD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Der Liebestrank (Donizetti) 28+ BalD: Ektoras Tartanis; R: Ansgar Weigner
Der Untermieter (Tate) 2+ BirzD: Ektoras Tartanis; R: Sam Brown
Chemnitz, Theater Chemnitz  / 
Hochzeit mit Hindernissen (Morrison,G) 16 Rugs-19 GegD: Jakob Brenner; R: Stefan Huber
Chess (Andersson,BT) 29 Rugs-20 GegD: Jakob Brenner; R: Thomas Winter
Der Rosenkavalier (Strauss) 30 Rugs-19 SausD: Felix Bender; R: Paul Esterházy
9. Sinfonie (concert) (Beethoven) 3 SpalD: Clemens Schuldt
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 6 Spal-1 KovD: Felix Bender; R: Helen Malkowsky
Emil und die Detektive (Schubring) 14 Spal-18 GegD: Jakob Brenner; R: Michael Schilhan
Turandot (Puccini) 22 Spal-28 GruodD: Felix Bender; R: Hinrich Horstkotte
Non(n)sens (Goggin) 28 Spal-21 GegD: Jakob Brenner; R: Matthias Winter
Ein Maskenball (Verdi) 2 Gruod-10 GegD: Guillermo García Calvo / Stefan Politzka; R: Arila Siegert
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10-25 GruodD: Guillermo García Calvo / Felix Bender / Stefan Politzka; R: Steffen Piontek
9. Sinfonie (Beethoven) 31 GruodD: Felix Bender
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 13 Saus-10 KovD: Felix Bender; R: Helen Malkowsky
Rinaldo (Handel) 20 Saus-9 GegD: Felix Bender; R: Kobie van Rensburg
Das Rheingold (Wagner) 3 Vas-28 BalD: Guillermo García Calvo / Felix Bender; R: Verena Stoiber
Tannhäuser (Wagner) 4 Kov-1 BalD: Gerrit Prießnitz; R: Michael Heinicke
Der Sängerkrieg der Heidehasen (Wilhelm) 23 Kov-26 GegD: Jakob Brenner; R: Jasna Žarić
Die Walküre (Wagner) 24 Kov-27 GegD: Felix Bender / Guillermo García Calvo; R: Monique Wagemakers
Parsifal (Wagner) 30 Kov-29 BalD: Guillermo García Calvo; R: John Dew
Don Pasquale (Donizetti) 12 Geg-15 BirzD: Stefan Politzka; R: Nils Braun
Die Fledermaus (Strauss,J) 2-16 BirzD: Guillermo García Calvo; R: Johannes Pölzgutter
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 17 Rugs-18 SausD: Johannes Braun; R: Susanne Lietzow
Tosca (Puccini) 30 Rugs-28 SausD: Roland Kluttig; R: Hans Walter Richter
Das Land des Lächelns (Lehár) 2 Gruod-1 BalD: Johannes Braun; R: Magdalena Fuchsberger
Das Land des Lächelns (Lehár) 5 Gruod-1 BalD: Johannes Braun; R: Magdalena Fuchsberger
La Cenerentola (Rossini) 3 Vas-29 KovD: Johannes Braun; R: Ansgar Weigner
High Society (Porter) 24 Vas-8 LiepD: Roland Fister; R: Matthias Straub
Rusalka (Dvořák,A) 22 Bal-27 BirzD: Roland Kluttig; R: Tobias Heyder
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 22 Birz-11 LiepD: Roland Kluttig; R: Konstanze Lauterbach
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Sugar (Styne) 1 Rugs-1 SausD: Ivo Hentschel; R: Klaus Seiffert
Turandot (Puccini) 23 Rugs-10 BirzD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Wozzeck (Berg) 1 Spal-5 LapkrD: Evan Christ; R: Christiane Lutz
Ritter Blaubart (Offenbach) 16 Lapkr-13 GegD: Ivo Hentschel; R: Steffen Piontek
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25-29 GruodD: Ivo Hentschel; R: Martin Schüler
Sekretärinnen (Wittenbrink) 26 Saus-2 BirzD: Frank Bernard; R: Thomas Weber-Schallauer
Don Carlos (Verdi) 4 Vas-14 BalD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Don Giovanni (Mozart) 24 Vas-7 BirzD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 Kov-16 BirzD: Evan Christ; R: Matthias Oldag
Macbeth (Verdi) 21 Bal-26 BirzD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 23 Birz-7 Liep
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 2 Rugs-10 VasD: Will Humburg / Michael Nündel; R: Dietrich Hilsdorf
Tosca (Puccini) 17 Rugs-27 GruodD: Will Humburg; R: Eva-Maria Höckmayr
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 29 Spal-8 BalD: Rubén Dubrovsky / Michael Nündel; R: Emmanuelle Bastet
Schubert's Winterreise (Zender) 11 Lapkr-13 Saus
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Gruod-8 BirzD: Michael Nündel; R: Nicole Claudia Weber
Simon Boccanegra (Verdi) 27 Saus-20 GegD: Will Humburg; R: Dirk Schmeding
Die Sache Makropulos (Janáček) 10 Kov-10 GegD: Will Humburg / Michael Nündel; R: Eva-Maria Höckmayr
Così fan tutte (Mozart) 19 Geg-16 BirzD: Michael Nündel; R: Dietrich Hilsdorf
Die Dreigroschenoper (Weill) 31 Geg-20 BirzD: Michael Nündel; R: Marco Štorman
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
Otello (Verdi) 16 Rugs-24 KovD: Markus L Frank; R: Roman Hovenbitzer
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 Rugs-22 GruodD: Markus L Frank / Wolfgang Kluge; R: Holger Potocki
A Santa Lucia (Tasca) 29 Rugs-22 GruodD: Markus L Frank / Wolfgang Kluge; R: Holger Potocki
Lady Hamilton (Künneke) 22 Spal-31 GruodD: Elisa Gogou; R: Johannes Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 27 Spal-14 BalD: Elisa Gogou; R: Benjamin Prins
Lady Hamilton (Künneke) 26 Lapkr-31 Gruod
Kiss me, Kate (Porter) 19 Saus-10 BirzD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Weigand
Die Dreigroschenoper (Weill) 2 Kov-1 BirzD: Markus L Frank; R: Ezio Toffolutti
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 27 Bal-16 BirzD: Markus L Frank; R: Hinrich Horstkotte
Fürst Igor (concert) (Borodin) 25 Geg-2 BirzD: Elisa Gogou
Julius Cäsar in Ägypten (Handel) 8-23 BirzD: Markus L Frank; R: Matthias Oldag
Detmold, Landestheater Detmold  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 Rugs-3 KovD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Elegie für junge Liebende (Henze) 4 Spal-25 LapkrD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 7 Spal-23 VasD: György Mészáros; R: Wolf Widder
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 Spal-4 VasD: György Mészáros; R: Guta G N Rau
Dracula (Wildhorn) 1 Gruod-14 BirzD: Mathias Mönius; R: Lars Helmer
Powder her face (Adès) 9 Vas-7 BalD: Lutz Rademacher; R: Christian Poewe
Tosca (Puccini) 13 Bal-22 BirzD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Così fan tutte (Mozart) 1-8 Birz
Dortmund, Theater Dortmund  / 
Arabella (Strauss) 24 Rugs-26 LapkrD: Gabriel Feltz / Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
La traviata (Verdi) 6 Spal-28 GruodD: Motonori Kobayashi / Ingo Martin Stadtmüller; R: Tina Lanik
Wunderland (Schreier) 22 Spal-6 KovD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Ilaria Lanzino
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Gruod-28 SausD: Gabriel Feltz / Philipp Armbruster; R: Tina Lanik
Frau Luna (Lincke) 13 Saus-30 GegD: Philipp Armbruster / Ingo Martin Stadtmüller; R: Erik Petersen
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Saus-8 BirzD: Gabriel Feltz / Motonori Kobayashi; R: Stefan Huber
Nabucco (Verdi) 10 Kov-10 BirzD: Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
Die Schneekönigin (Lange) 8 Bal-3 BirzD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Johannes Schmid
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 9 Rugs-28 GruodD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Wonderful Town (Bernstein) 13 Rugs-15 BalD: Peter Christian Feigel; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 23 Rugs-16 GegD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
Die lustige Witwe (Lehár) 30 Rugs-31 GruodD: Andreas Schüller; R: Sebastian Ritschel
Im weißen Rößl (Benatzky) 3 Lapkr-14 SausD: Christian Garbosnik; R: Winfried Schneider
Das Märchen vom Zaren Saltan (Rimsky-Korsakov) 18 Lapkr-9 VasD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2-23 GruodD: Andreas Schüller; R: Jasmin Solfaghari
Frau Luna (Lincke) 27 Saus-6 LiepD: Andreas Schüller; R: Andy Hallwaxx
Candide (Bernstein) 3 Kov-8 LiepD: Andreas Schüller; R: Winfried Schneider
María de Buenos Aires (Piazzolla) 28 Kov-19 GegD: Peter Christian Feigel; R: Radek Stopka
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Bal-17 BirzD: Andreas Schüller; R: Peter Kube
Die Dreigroschenoper (Weill) 27 Bal-13 LiepD: Christian Garbosnik; R: Sebastian Ritschel
Ein Käfig voller Narren (Herman) 9 Geg-10 BirzD: Christian Garbosnik; R: Andreas Gergen
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 30 Birz-15 LiepD: Peter Christian Feigel; R: Axel Köhler
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
La traviata (Verdi) 26 Rugpj-12 SpalD: Ivan Repušić / Domingo Hindoyan; R: Andreas Homoki
La bohème (Puccini) 27 Rugpj-16 BirzD: Giampaolo Bisanti; R: Christine Mielitz
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Rugpj-27 GegD: Moritz Gnann / Stefan Klingele / Christoph Gedschold; R: Achim Freyer
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 6-23 RugsD: Frédéric Chaslin; R: Johannes Erath
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 Rugs-2 BalD: Alessandro De Marchi / Jonathan Darlington; R: Grischa Asagaroff
Trouble in Tahiti (Bernstein) 30 Rugs-14 SpalD: Franz Brochhagen; R: Manfred Weiss
Carmen (Bizet) 2 Spal-7 LiepD: Antonino Fogliani / Alejo Pérez / Daniele Callegari; R: Axel Köhler
Les troyens (Berlioz) 3 Spal-3 LapkrD: John Fiore; R: Lydia Steier
Salome (Strauss) 4-17 SpalD: Omer Meir Wellber; R: Michael Schulz
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20 Spal-13 LapkrD: Christopher Moulds; R: Michiel Dijkema
Schneewitte (Joneleit) 25 Spal-19 LapkrD: Clemens Jüngling; R: Andrea Kramer
Götterdämmerung (Wagner) 29 Spal-4 VasD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Rigoletto (Verdi) 12 Lapkr-8 BirzD: Lorenzo Viotti / Eun Sun Kim / Francesco Lanzillotta; R: Nikolaus Lehnhoff
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 Lapkr-6 BalD: Giampaolo Bisanti; R: Dietrich Hilsdorf
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 2-13 GruodD: Johannes Wulff-Woesten; R: Christiane Lutz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9-26 GruodD: Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
Die tote Stadt (Korngold) 16 Gruod-2 VasD: Jeffrey Tate; R: David Bösch
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 19-27 GruodD: Omer Meir Wellber; R: Markus Bothe
Die Fledermaus (Strauss,J) 1-12 SausD: Marius Stieghorst; R: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 13-29 SausD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Die Walküre (Wagner) 14-30 SausD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Siegfried (Wagner) 18 Saus-1 VasD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Der Freischütz (Weber) 10 Vas-5 KovD: Alexander Soddy / Christoph Gedschold; R: Axel Köhler
Der fliegende Holländer (Wagner) 11 Vas-2 LiepD: Asher Fisch; R: Florentine Klepper
Otello (Verdi) 3 Kov-30 BalD: Stefano Ranzani / Daniele Callegari; R: Vincent Boussard
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 Kov-1 BalD: Antonello Allemandi; R: Michael Schulz
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 Kov-19 BirzD: Ido Arad; R: Johannes Erath
Tosca (Puccini) 22 Bal-3 GegD: Christian Thielemann; R: Johannes Schaaf
La forza del destino (Verdi) 28 Bal-19 GegD: Mark Wigglesworth; R: Keith Warner
Fidelio (Beethoven) 4-17 GegD: Adam Fischer; R: Christine Mielitz
Alles Schwindel (Spoliansky) 9-20 BirzD: Max Renne; R: Malte C Lachmann
Don Giovanni (Mozart) 17-23 BirzD: Jonathan Darlington; R: Andreas Kriegenburg
Il prigioniero (Dallapiccola) 30 Birz-11 LiepD: NN; R: Elisabeth Stöppler
Oedipus rex (Stravinsky) 30 Birz-11 LiepD: Erik Nielsen; R: Elisabeth Stöppler
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
La Cenerentola (Rossini) 17 Rugs-15 BalD: Antonino Fogliani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Turandot (Puccini) 23 Rugs-1 SpalD: Aziz Shokhakimov; R: Huan-Hsiung Li
Gullivers Reise (Resch) 3 Spal-11 LiepD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Marcelo Diaz
Die Zauberflöte (Mozart) 4 Spal-17 BirzD: Axel Kober / Christoph Stöcker; R: Suzanne Andrade / Barrie Kosky
Suor Angelica (Puccini) 5 Spal-8 LapkrD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Il tabarro (Puccini) 5 Spal-8 LapkrD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Gianni Schicchi (Puccini) 5 Spal-8 LapkrD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 Spal-12 BirzD: Antonino Fogliani / Axel Kober; R: András Fricsay
Wozzeck (Berg) 20 Spal-26 LapkrD: Axel Kober; R: Stefan Herheim
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 Spal-10 GruodD: Antonino Fogliani / Wen-Pin Chien; R: Christof Loy
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 Spal-3 LapkrD: David Crescenzi / Stefan Klingele; R: Michael Hampe
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 Spal-18 SausD: David Crescenzi / Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Das Rheingold (Wagner) 4 Lapkr-23 GegD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Madama Butterfly (Puccini) 18 Lapkr-13 LiepD: David Crescenzi / Antonino Fogliani / Aziz Shokhakimov; R: Joan Anton Rechi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Lapkr-14 SausD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut / Wen-Pin Chien / Axel Kober; R: Esther Mertel, Andreas Meyer-Hanno
Maria Stuarda (Donizetti) 15 Gruod-16 BirzD: Lukas Beikircher; R: Guy Joosten
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 19 Gruod-11 VasD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Jens Daniel Herzog
Tosca (Puccini) 30 Gruod-9 SausD: Wen-Pin Chien / Aziz Shokhakimov; R: Dietrich Hilsdorf
Don Pasquale (Donizetti) 3 Saus-1 LiepD: Wen-Pin Chien / Jesse Wong / Jonathan Brandani; R: Rolando Villazón
Un ballo in maschera (Verdi) 7-21 SausD: Lukas Beikircher / Aziz Shokhakimov; R: Stein Winge
Madama Butterfly (Puccini) 20-30 SausD: David Crescenzi / Antonino Fogliani / Aziz Shokhakimov; R: Joan Anton Rechi
Die Walküre (Wagner) 28 Saus-31 KovD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 4 Vas-3 LiepD: Jesse Wong; R: Philipp Westerbarkei
Aida (Verdi) 17 Vas-22 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
Don Pasquale (Donizetti) 22 Vas-2 BirzD: Wen-Pin Chien / Jesse Wong; R: Rolando Villazón
Rigoletto (Verdi) 23 Vas-31 GegD: Lukas Beikircher; R: David Hermann
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 9 Kov-21 GegD: Marc Piollet; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 Kov-9 GegD: Lukas Beikircher / Stefan Klingele; R: Dietrich Hilsdorf
Siegfried (Wagner) 7 Bal-10 GegD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Cavalleria rusticana (Mascagni) 7-29 BalD: Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Pagliacci (Leoncavallo) 7-29 BalD: Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Ariadne (Martinů) 22 Bal-20 GegD: Jesse Wong; R: Kinga Szilágyi
Pygmalion (Donizetti) 22 Bal-20 GegD: Ville Enckelmann; R: Volker Böhm
Peter Grimes (Britten) 6-8 GegD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Geg-23 BirzD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Die Walküre (Wagner) 31 Geg-24 BirzD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 Birz-4 LiepD: Aziz Shokhakimov; R: Adolf Dresen
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 30 Lapkr-11 VasD: Mario Hartmuth; R: Lars Wernecke
Così fan tutte (Mozart) 5 Geg-8 BirzD: Mario Hartmuth; R: Anthony Pilavachi
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Der Troubadour (Verdi) 10-27 RugpjD: Samuel Bächli; R: Jürgen R Weber
Pariser Leben (Offenbach) 2-14 RugsD: Peter Leipold; R: Samuel Bächli
Roméo et Juliette (Gounod) 17 Rugs-18 SpalD: Samuel Bächli; R: Federico Grazzini
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Rugs-31 KovD: Joana Mallwitz; R: Sandra Leupold
Orpheus und Eurydike (Gluck) 6 Spal-27 GruodD: Zoi Tsokanou; R: Ester Ambrosino
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Spal-19 GruodD: Peter Leipold; R: Lutz Schwarz
Medea (Cherubini) 11 Lapkr-21 GruodD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Die lustige Witwe (Lehár) 16 Gruod-23 KovD: Joana Mallwitz; R: Axel Köhler
West Side Story (Bernstein) 5 Saus-21 VasD: Zoi Tsokanou; R: Pascale-Sabine Chevroton
La Calisto (Cavalli) 1 Kov-12 GegD: Zoi Tsokanou; R: Samuel Bächli
Der fliegende Holländer (Wagner) 17 Kov-20 GegR: Guy Montavon
Es liegt in der Luft (Spoliansky) 18 Bal-17 GegD: Ralph Neubert; R: Fernando Blumenthal
Agnes von Hohenstaufen (Spontini) 1-10 BirzD: Zoi Tsokanou; R: Marc Adam
Carmen (Bizet) 3-26 RugpjD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Essen, Aalto-Musiktheater Essen  / 
Die verkaufte Braut (Smetana) 14 Spal-18 SausD: Tomáš Netopil / Johannes Witt; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Rigoletto (Verdi) 21 Spal-19 LapkrD: Matteo Beltrami; R: Frank Hilbrich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5 Lapkr-7 SausD: Friedrich Haider / Johannes Witt; R: Marie-Helen Joël
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Lapkr-9 GruodD: Friedrich Haider; R: Ezio Toffolutti
Il trovatore (Verdi) 2 Gruod-9 BirzD: Giacomo Sagripanti / Friedrich Haider; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
La bohème (Puccini) 8 Gruod-5 SausD: Friedrich Haider; R: Silviu Purcărete
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-11 VasD: Johannes Witt; R: Gil Mehmert
Norma (Bellini) 19 Saus-2 KovD: Friedrich Haider; R: Tobias Hoheisel, Imogen Kogge
Turandot (Puccini) 2 Vas-1 BalD: Ed Spanjaard; R: Tilman Knabe
Hans Heiling (Marschner) 24 Vas-22 BirzD: Frank Beermann; R: Andreas Baesler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4 Kov-6 BalD: Tomáš Netopil; R: Jetske Mijnssen
Salome (Strauss) 31 Kov-1 LiepD: Tomáš Netopil; R: Mariame Clément
Lohengrin (Wagner) 8 Bal-6 GegD: Tomáš Netopil; R: Tatjana Gürbaca
La traviata (Verdi) 21 Bal-26 GegD: Friedrich Haider; R: Josef Ernst Köpplinger
Madama Butterfly (Puccini) 5 Geg-24 BirzD: Giuseppe Finzi; R: Tilman Knabe
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 3 Birz-13 LiepD: Johannes Witt; R: Bruno Klimek
Die Walküre (Wagner) 30 Birz-8 LiepD: Tomáš Netopil; R: Dietrich Hilsdorf
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 4 Lapkr-28 SausD: Peter Sommerer; R: Peter Grisebach
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 Saus-31 KovD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Pagliacci (Leoncavallo) 20 Saus-31 KovD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Madame Pompadour (Fall) 10 Kov-21 Birz
Le Grand Macabre (Ligeti) 5 Geg-29 BirzD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Rugpj-26 GruodD: Sebastian Weigle / Nikolai Petersen; R: Christof Loy
Il trovatore (Verdi) 10 Rugs-13 SausD: Jader Bignamini; R: David Bösch
Vanessa (Barber) 15 Rugs-5 SpalD: Rasmus Baumann; R: Katharina Thoma
Rinaldo (Handel) 16 Rugs-3 SpalD: Simone Di Felice; R: Ted Huffman
Peter Grimes (Britten) 8-27 SpalD: Sebastian Weigle; R: Keith Warner
Dido and Aeneas (Purcell) 13 Spal-4 LapkrD: Karsten Januschke; R: Barrie Kosky
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 13 Spal-4 LapkrD: Karsten Januschke; R: Barrie Kosky
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Spal-19 LapkrD: Sebastian Weigle / Nikolai Petersen; R: Dorothea Kirschbaum
Die Entführung aus dem Serail für Kinder (Mozart) 23-30 Spal
Der Mieter (Herrmann,A) 12 Lapkr-7 GruodD: Kazushi Ono / Karsten Januschke; R: Johannes Erath
Così fan tutte (Mozart) 17 Lapkr-1 SausD: Rory Macdonald / Nikolai Petersen; R: Christof Loy
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 26 Lapkr-16 GruodD: Stefan Soltesz; R: Jens Daniel Herzog
Werther (Massenet) 8 Gruod-7 SausD: Lorenzo Viotti; R: Willy Decker
Capriccio (Strauss) 14 Saus-18 VasD: Sebastian Weigle; R: Brigitte Fassbaender
Iwan Sussanin (Glinka) 19-27 SausD: Justin Brown; R: Harry Kupfer
Enrico (Trojahn) 21 Saus-4 VasD: Roland Böer; R: Tobias Heyder
Roberto Devereux (Donizetti) 2-4 VasD: Giuliano Carella
Rigoletto (Verdi) 3 Vas-8 KovD: Alexander Prior / Simone Di Felice; R: Hendrik Müller
L'Africaine (Meyerbeer) 20 Vas-2 BalD: Antonello Manacorda; R: Tobias Kratzer
Il serpente di bronzo (Zelenka) 22 Vas-5 KovD: Franck Ollu; R: Corinna Tetzel
A Wintery Spring (Haddad) 22 Vas-5 KovD: Franck Ollu; R: Corinna Tetzel
Die Passagierin (Weinberg) 3-30 KovD: Leo Hussain; R: Anselm Weber
La Cenerentola (Rossini) 10 Kov-14 BalD: Vlad Iftinca; R: Keith Warner
Aus einem Totenhaus (Janáček) 1-29 BalD: Tito Ceccherini; R: David Hermann
Das Rheingold (Wagner) 13 Bal-6 GegD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
La sonnambula (Bellini) 20 Bal-12 GegD: Eun Sun Kim; R: Tina Lanik
Die lustige Witwe (Lehár) 13 Geg-25 BirzD: Joana Mallwitz; R: Claus Guth
Billy Budd (Britten) 19 Geg-9 BirzD: Erik Nielsen; R: Richard Jones
Adriana Lecouvreur (Cilea) 26 Geg-24 BirzD: Steven Sloane; R: Vincent Boussard
Norma (Bellini) 10-27 BirzD: Antonino Fogliani; R: Sigrid Strøm Reibo
Freiberg, Mittelsächsisches Theater  / 
Anatevka (Bock) 8 Rugs-29 GruodD: Alexander Livenson; R: Arila Siegert
Romeo und Julia (Bellini) 11-15 SpalD: Juheon Han; R: Ralf-Peter Schulze
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 Lapkr-8 GegD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 25 Lapkr-27 GruodD: Raoul Grüneis; R: Ralf-Peter Schulze
Arabella (Strauss) 19 Saus-6 VasD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 22 Spal-25 KovD: Fabrice Bollon; R: Jean-Philippe Clarac, Olivier Deloeuil
Love Life (Weill) 9 Gruod-6 BalD: James Holmes; R: Joan Anton Rechi
Katja Kabanowa (Janáček) 27 Saus-2 BirzD: Fabrice Bollon; R: Tilman Knabe
Angels in America (Eötvös) 10 Kov-3 BirzD: Daniel Carter; R: Ingo Kerkhof
La bohème (Puccini) 21 Bal-20 LiepD: Daniel Carter; R: Frank Hilbrich
Coraline (Turnage) 9 Birz-21 LiepD: Fabrice Bollon; R: Aletta Collins
Fuerth, Stadttheater Fürth  / 
Tosca (Puccini) 31 SpalD: Roland Kluttig; R: Hans Walter Richter
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 27 SausD: Elisa Gogou; R: Benjamin Prins
Jenůfa (Janáček) 22 KovD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Der Vogelhändler (Zeller,C) 15 GegD: Miloš Formáček; R: Rudolf Pfister
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3-24 RugsD: Giuliano Betta; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Rugs-5 SausD: Yura Yang / Thomas Rimes; R: Michiel Dijkema
Mathis der Maler (Hindemith) 28 Spal-30 GruodD: Rasmus Baumann / Alexander Binder; R: Michael Schulz
Der Messias (Handel) 16-31 GruodD: Askan Geisler
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 23 GruodD: Heribert Feckler; R: Michael Schulz
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 27 Saus-29 BalD: Rasmus Baumann; R: Ben Baur
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 9 Vas-7 LiepD: Thomas Rimes; R: Rahel Thiel
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 31 Kov-31 GegD: Stefan Malzew; R: Dominique Horwitz
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Geg-7 LiepD: Thomas Rimes / Yura Yang; R: Michael Schulz
Nabucco (Verdi) 16 Birz-8 LiepR: Sonja Trebes
Gera, Theater und Philharmonie Thüringen  / 
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 24 Rugs-28 LapkrD: Thomas Wicklein; R: Michael Wallner
Rigoletto (Verdi) 6 Spal-13 SausD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Der Freischütz (Weber) 8-14 SpalD: Laurent Wagner; R: Bruno Berger-Gorski
Don Pasquale (Donizetti) 20 Spal-28 SausD: Laurent Wagner; R: Axel Köhler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 12 Lapkr-8 GruodD: Takahiro Nagasaki; R: Roland Schwab
Saul in Ein Dor (Tal) 19 Lapkr-21 SausD: Laurent Wagner; R: Michael Dissmeier
Die Jugend Abrahams (Gnessin) 19 Lapkr-21 SausD: Laurent Wagner; R: Michael Dissmeier
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9 Vas-2 BalD: Takahiro Nagasaki; R: Kobie van Rensburg
Weiße Rose (Zimmermann,U) 10 Vas-24 BalD: Takahiro Nagasaki; R: Juliane Stephan
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Vas-2 BalD: Takahiro Nagasaki; R: Juliane Stephan
Oedipe (Enescu) 13 Bal-18 GegD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Mazepa (Tchaikovsky,P) 29 Bal-4 GegD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Die verkaufte Braut (Smetana) 27 Geg-17 BirzD: Takahiro Nagasaki; R: Kay Kuntze
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
Don Giovanni (Mozart) 16 Rugs-25 VasD: Michael Hofstetter; R: Wolfgang Hofmann
Häuptling Abendwind (Offenbach) 21 Rugs-18 VasD: Wolfgang Wels; R: Wolfgang Hofmann
Ein Herbstmanöver (Kálmán,E) 28 Spal-24 BirzD: Michael Hofstetter; R: Balázs Kovalik
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16 Gruod-26 GegD: Michael Hofstetter; R: Hans Hollmann
La forza del destino (Verdi) 3 Kov-7 BalD: Michael Hofstetter
Schwanda der Dudelsackpfeifer (Weinberger) 24 Kov-29 BirzD: Jan Hoffmann; R: Cathérine Miville
Goerlitz, Gerhart-Hauptmann-Theater  / 
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 7 Spal-26 GegD: Ulrich Kern; R: Steffen Piontek
Der Konsul (Menotti) 18 Lapkr-8 BalD: Andrea Sanguineti / Ulrich Kern; R: Dorotty Szalma
Frau Luna (Lincke) 12 Saus-4 KovD: Albert Seidl; R: Steffen Piontek
Tannhäuser (Wagner) 17 Kov-27 GegD: Andrea Sanguineti / Ulrich Kern; R: François De Carpentries
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 Bal-1 BirzD: Ulrich Kern; R: Birgit Scherzer
Hagen, Theater Hagen  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 Rugs-16 GruodD: Mihhail Gerts; R: Beverly Blankenship, Rebecca Blankenship
Tosca (Puccini) 28 Spal-11 KovD: Joseph Trafton; R: Roman Hovenbitzer
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 5 Lapkr-9 SausD: Andrey Doynikov; R: Corinna Jarosch
Frau Luna (Lincke) 2 Gruod-20 GegD: Rodrigo Tomillo; R: Holger Potocki
Ritter Roland (Haydn) 3 Vas-3 BirzD: Joseph Trafton; R: Dominik Wilgenbus
Aida (concert) (Verdi) 3 Kov-5 Liep
Das schlaue Füchslein (Janáček) 23 Kov-24 BirzD: Joseph Trafton; R: Mascha Pörzgen
Everest (Talbot) 5 Geg-1 LiepD: Joseph Trafton
Kiss me, Kate (Porter) 16 Birz-8 Liep
Halle, Oper Halle  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 26-30 RugpjD: Kay Stromberg; R: Michael McCaffery
Der Freischütz (Weber) 27 Rugpj-1 SpalD: Josep Caballé Domenech / Michael Wendeberg; R: Christian Schuller
Fidelio (Beethoven) 15 Rugs-5 SausD: Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Der fliegende Holländer (Wagner) 29 Rugs-14 SpalD: Josep Caballé Domenech / Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Jephtha (Handel) 20 Spal-24 LapkrD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Luther (Strasnoy) 22-23 SpalD: Michael Wendeberg; R: Andreas Morell
Anna Bolena (concert) (Donizetti) 1-8 LapkrD: Michael Wendeberg
María de Buenos Aires (Piazzolla) 26 Lapkr-12 SausD: Christopher Sprenger
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5-22 GruodD: Michael Wendeberg / Christopher Sprenger; R: Matthias Hüstebeck
Aida (Verdi) 20 Saus-20 BalD: Josep Caballé Domenech; R: Michael von zur Mühlen
Die Dreigroschenoper (Weill) 18 Vas-17 BirzR: Henriette Hörnigk
Sweeney Todd (Sondheim) 11 Kov-24 BirzD: Josep Caballé Domenech; R: Martin Miotk
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 Kov-25 GegD: Josep Caballé Domenech; R: Ulrich Peters
Tosca (Puccini) 18 Kov-23 BirzD: Josep Caballé Domenech / Michael Wendeberg; R: Jochen Biganzoli
Mein Staat als Freund und Geliebte (Kreidler) 27 Bal-22 BirzD: Christopher Sprenger; R: Johannes Kreidler
Così fan tutte (Mozart) 20-21 GegD: Kay Stromberg; R: Axel Köhler
Berenice (Handel) 27 Geg-7 Birz
Jephta (Handel) 1-10 BirzD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Jephtha (Handel) 1-10 BirzD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
La gazzetta (Rossini) 6 Spal-24 BirzD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Alfonso Romero Mora
La rondine (Puccini) 15 Gruod-26 GegD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Ini Gerath
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 9-18 VasD: Ulrich Windfuhr
Orlando furioso (Vivaldi) 23+ VasD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Andreas Franz
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
Parsifal (Wagner) 16 Rugs-3 SpalD: Kent Nagano; R: Achim Freyer, Sebastian Bauer
Cavalleria rusticana (Mascagni) 22 Rugs-12 SpalD: Josep Caballé Domenech; R: Giancarlo Del Monaco
Pagliacci (Leoncavallo) 22 Rugs-12 SpalD: Josep Caballé Domenech; R: Giancarlo Del Monaco
Der Freischütz (Weber) 1-13 SpalD: Christof Perick / Christoph Gedschold; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 6 Spal-22 KovD: Christoph Gedschold; R: Johannes Erath
Simon Boccanegra (Verdi) 15 Spal-2 LapkrD: Christoph Gedschold; R: Claus Guth
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 29 Spal-11 LapkrD: Václav Luks; R: Willy Decker(original), Jan Eßinger(revival)
Madama Butterfly (Puccini) 12 Lapkr-16 KovD: Kent Nagano; R: Vincent Boussard
Isoldes Abendbrot (Marthaler) 18-26 LapkrD: Bendix Dethleffsen; R: Christoph Marthaler
Wozzeck (Berg) 19 Lapkr-1 GruodD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Lapkr-10 GegD: Adrian Müller; R: Jette Steckel
La bohème (Puccini) 2-19 GruodD: Stefano Ranzani; R: Guy Joosten
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 17-27 GruodD: Adrian Müller; R: Peter Beauvais
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 20 Gruod-1 SausD: Alessandro De Marchi
La belle Hélène (Offenbach) 25 Gruod-19 SausD: Nathan Brock; R: Renaud Doucet
Die Walküre (Wagner) 7-20 SausD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Lulu (Berg) 27 Saus-8 VasD: Kent Nagano; R: Christoph Marthaler
Fidelio (Beethoven) 28 Saus-9 GegD: Kent Nagano; R: Georges Delnon
Stilles Meer (Hosokawa) 31 Saus-7 VasD: Kent Nagano; R: Oriza Hirata
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 10-28 VasD: Anthony Kent; R: Anja Krietsch
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 10-22 VasD: Christoph Gedschold; R: Adolf Dresen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11-17 VasD: Carlo Rizzari; R: Gilbert Deflo
Der fliegende Holländer (Wagner) 13 Vas-2 KovD: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli
Rigoletto (Verdi) 23 Vas-10 KovD: Carlo Rizzari; R: Andreas Homoki
Senza sangue (Eötvös) 25 Vas-9 KovD: Peter Eötvös; R: Dmitri Tcherniakov
Messa da Requiem (Verdi) 11-31 KovD: Kevin John Edusei; R: Calixto Bieito
Tosca (Puccini) 21 Kov-17 BalD: Pier Giorgio Morandi; R: Robert Carsen
Aida (Verdi) 25 Kov-14 BalD: Renato Palumbo; R: Guy Joosten
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 25 Kov-9 BalD: Peter Eötvös; R: Dmitri Tcherniakov
I.th.Ak.A. (Penderbayne) 6-19 BalR: Paul-Georg Dittrich
Faust (Gounod) 15-28 BalD: Christopher Ward; R: Andreas Homoki
Das Rheingold (Wagner) 18-29 GegD: Christof Perick; R: Claus Guth
Frankenstein (Dvorak,J) 20-27 GegD: Johannes Harneit; R: Philipp Stölzl, Philipp Krenn
Benjamin (Ruzicka) 3-16 BirzD: Peter Ruzicka; R: Yona Kim
Otello (Verdi) 5-20 BirzD: Paolo Carignani; R: Calixto Bieito
Le nozze di Figaro (Mozart) 14-21 BirzD: Nathan Brock; R: Stefan Herheim
Miriways (Telemann) 29 Birz-7 LiepD: Volker Krafft; R: Holger Liebig
Hannover, Staatsoper Hannover  / 
Der Junge Lord (Henze) 2 Rugs-19 SpalD: Mark Rohde; R: Bernd Mottl
La traviata (Verdi) 3 Rugs-11 SpalD: Gregor Bühl; R: Benedikt von Peter
Oh, wie schön ist Panama (Hanke) 14 Rugs-6 GruodD: Cameron Burns; R: Tobias Ribitzki
L'elisir d'amore (Donizetti) 15 Rugs-14 VasD: Daniel Klein / Cameron Burns; R: Tobias Ribitzki
West Side Story (Bernstein) 29 Rugs-1 BalD: Joseph Olefirowicz / Mark Rohde; R: Matthias Davids
Der fliegende Holländer (Wagner) 30 Rugs-23 LapkrD: Ivan Repušić / Mark Rohde; R: Bernd Mottl
Manon Lescaut (Puccini) 18 Spal-12 SausD: Valtteri Rauhalammi; R: Olivier Tambosi
Wilhelm Tell (concert) (Rossini) 31 Spal-6 SausD: Alessandro De Marchi
Salome (Strauss) 18 Lapkr-3 VasD: Ivan Repušić; R: Ingo Kerkhof
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2-30 GruodD: Marc Albrecht / Cameron Burns / Daniel Klein / Siegmund Weinmeister; R: Steffen Tiggeler
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Saus-19 GegD: Valtteri Rauhalammi; R: Frank Hilbrich
Don Carlos (Verdi) 28 Saus-18 VasD: Mark Rohde; R: Christof Nel
Der Freischütz (Weber) 6 Kov-1 GegD: Valtteri Rauhalammi; R: Kay Voges
Candide (Bernstein) 14 Kov-27 BalD: Cameron Burns; R: Matthias Davids
Aida (Verdi) 14 Bal-29 BirzD: Ivan Repušić; R: Kay Voges
Die verkaufte Braut (Smetana) 6 Geg-26 BirzD: Daniel Klein; R: Martin G Berger
Dialoge der Karmeliterinnen (Poulenc) 2-28 BirzD: Valtteri Rauhalammi; R: Dietrich Hilsdorf
Die Reise nach Reims (Rossini) 12-27 BirzD: Gregor Bühl; R: Matthias Davids
Heidelberg, Theater und Orchester Heidelberg  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Rugs-30 GruodD: Olivier Pols; R: Maximilian von Mayenburg
Don Giovanni (Mozart) 21 Spal-21 GegD: Elias Grandy; R: Lorenzo Fioroni
Mitridate (Porpora) 29 Lapkr-9 VasD: Felice Venanzoni / Davide Perniceni; R: Jacopo Spirei
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-25 GruodD: Dietger Holm; R: Clara Kalus
Don Pasquale (Donizetti) 26 Saus-8 BirzD: Davide Perniceni; R: Andrea Schwalbach
Faust (Gounod) 16 Kov-30 BirzD: Elias Grandy; R: Martin G Berger
Writing to Vermeer (Andriessen) 13 Geg-9 BirzD: Dietger Holm; R: Johannes von Matuschka
Anatevka (Bock) 22+ BirzD: Olivier Pols
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Der Freischütz (Weber) 18 Spal-12 LapkrD: Domonkos Héja; R: Hinrich Horstkotte
La clemenza di Tito (Mozart) 2-27 VasD: Gianluca Capuano; R: Patrick Kinmonth
La Cenerentola (Rossini) 19 Bal-7 BirzR: Urs Häberli
Hildesheim, Theater für Niedersachsen  / 
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 23 Rugs-12 BirzD: Florian Ziemen; R: Hans Hollmann
Der Freischütz (Weber) 3 Spal-8 BalD: Werner Seitzer; R: Dominik Wilgenbus
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 8 Spal-28 GruodD: Achim Falkenhausen; R: Frank-Bernd Gottschalk
Die verkaufte Braut (Smetana) 22 Spal-17 GruodD: Gabriel Venzago; R: Guillermo Amaya
Orpheus (Telemann) 2 Gruod-17 GegD: Florian Ziemen; R: Sigrid T'Hooft
Adelia (Donizetti) 10 Kov-1 BirzD: Florian Ziemen; R: Guillermo Amaya
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 28 Kov-25 GegD: Sergei Kiselev; R: Thomas Barthol
Die Blume von Hawaii (Abraham) 5 Geg-18 BirzD: Florian Ziemen / Gabriel Venzago; R: Hans Walter Richter
Hof, Theater Hof  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 22 Rugs-19 LapkrD: Walter E Gugerbauer; R: Reinhardt Friese
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 22 Gruod-29 SausD: Walter E Gugerbauer; R: Ansgar Weigner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Gruod
Ein Traumspiel (Reimann) 17 Kov-11 GegD: Walter E Gugerbauer; R: Lothar Krause
Alcina (Handel) 16 Birz-15 LiepD: Daniel Spaw; R: Hinrich Horstkotte
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 Rugs-25 GruodD: Uwe Sandner; R: Kerstin Maria Pöhler
Anatevka (Bock) 23 Rugs-18 LapkrD: Gad Kadosh / Frank Kersting; R: Anatol Preissler
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 21 Spal-4 VasD: Anton Legkii; R: Sebastian Welker
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Lapkr-28 GruodD: Daniel Spaw / Johannes Witt / Olivier Pols; R: Andreas Bronkalla
La Cenerentola (Rossini) 10 Vas-29 KovD: Anton Legkii; R: Urs Häberli
The Rake's Progress (Stravinsky) 24 Kov-22 BirzD: Uwe Sandner; R: Tilman Gersch
Sweeney Todd (Sondheim) 5+ GegD: Uwe Sandner; R: Axel Stöcker
Die Welt auf dem Monde (Haydn) 6 Geg-23 BirzR: Lilly Lee
El gato montés (Penella) 26 Geg-9 BirzD: Rodrigo Tomillo; R: Alfonso Romero Mora
Karlsruhe, Badisches Staatstheater Karlsruhe  / 
Der Liebestrank (Donizetti) 20 Rugs-1 GruodD: Daniele Squeo; R: Jacopo Spirei
Adriana Lecouvreur (Cilea) 22 Rugs-16 SausD: Johannes Willig / Daniele Squeo; R: Katharina Thoma
La clemenza di Tito (Mozart) 24 Rugs-12 SausD: Gianluca Capuano / Dominic Limburg; R: Patrick Kinmonth
Götterdämmerung (Wagner) 15 Spal-12 GegD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
La traviata (Verdi) 19 Spal-13 SausD: Johannes Willig; R: Achim Thorwald
Siegfried (Wagner) 3 Gruod-10 GegD: Justin Brown; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Lustigen Nibelungen (Straus) 15 Gruod-21 LiepD: Dominic Limburg; R: Johannes Pölzgutter
Lustigen Nibelungen (Straus) 16 Gruod-21 LiepD: Dominic Limburg; R: Johannes Pölzgutter
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Saus-12 BirzD: Ulrich Wagner; R: Ulrich Peters
Simon Boccanegra (Verdi) 20 Saus-7 LiepD: Johannes Willig; R: David Hermann
Gold! (Evers) 27 SausR: Anja Kühnhold
Das Rheingold (Wagner) 3 Vas-5 GegD: Justin Brown; R: David Hermann
Roméo et Juliette (Gounod) 11 Vas-23 BirzD: Daniele Squeo
Alcina (Handel) 16-27 VasD: Andreas Spering; R: James Darrah
Semele (Handel) 23-28 VasD: Christopher Moulds; R: Floris Visser
Wahnfried (Dorman) 23 Kov-8 GegD: Justin Brown; R: Keith Warner
Die Walküre (Wagner) 29 Kov-31 GegD: Justin Brown; R: Yuval Sharon
Anna Bolena (Donizetti) 3 Birz-14 LiepD: Daniele Squeo; R: Irina Brown
Lucio Silla (Mozart) 8-19 Liep
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
Andrea Chénier (Giordano) 9 Rugs-14 SausD: Francesco Angelico / Alexander Hannemann; R: Michael Schulz
Antigona (Traetta) 15 Rugs-5 SausD: Jörg Halubek; R: Stephan Müller
La bohème (Puccini) 30 Rugs-25 GruodD: Francesco Angelico; R: Philipp Kochheim
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 21 Spal-3 BirzD: Anja Bihlmaier / Xin Tan; R: Sonja Trebes
Venus and Adonis (concert) (Blow) 28 Spal-6 LapkrD: Jörg Halubek
Lucio Silla (Mozart) 9 Gruod-17 KovD: Jörg Halubek; R: Stephan Müller
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15 Gruod-6 SausD: Deniola Kuraja; R: Elmar Gehlen
West Side Story (Bernstein) 20 Saus-20 BirzD: Alexander Hannemann / Deniola Kuraja; R: Philipp Rosendahl
Jenůfa (Janáček) 10 Vas-21 BirzD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
The Rakes Progress (Stravinsky) 24 Kov-7 BirzD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterházy
Die Zauberflöte (Mozart) 22 Bal-8 BirzR: Katharina Thoma
Tristan und Isolde (Wagner) 26 Geg-23 BirzD: Constantin Trinks; R: Stephan Müller
Eloise (Jenkins) 9-21 BirzD: Maria Radzikhovskiy; R: Janis Knorr
Kiel, Theater Kiel  / 
Wilhelm Tell (Rossini) 15 Spal-11 BalD: Daniel Carlberg; R: Fabio Ceresa
My Fair Lady (Loewe) 20 Spal-28 Gruod
Arabella (Strauss) 9 Gruod-16 GegD: Georg Fritzsch; R: Uwe Schwarz
Sekretärinnen (Wittenbrink) 14 Saus-17 Birz
Ein Maskenball (Verdi) 27 Saus-10 BirzD: Daniel Carlberg; R: Pier Francesco Maestrini
Götterdämmerung (Wagner) 10 Kov-1 LiepD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Das Rheingold (Wagner) 23 Kov-26 Birz
Die Walküre (Wagner) 14 Bal-27 Birz
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 28 Bal-8 LiepD: Daniel Carlberg; R: Valentina Carrasco
Aleko (Rakhmaninov) 28 Bal-8 LiepD: Daniel Carlberg; R: Valentina Carrasco
Rigoletto (Verdi) 3-11 Geg
Siegfried (Wagner) 26-29 Geg
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
La bohème (Puccini) 16 Rugs-28 GruodD: Enrico Delamboye; R: Bettina Geyer
Ball im Savoy (Abraham) 28 Spal-18 KovD: Daniel Spogis; R: Ansgar Weigner
Tosca (concert) (Puccini) 2-25 GruodD: Enrico Delamboye
My Fair Lady (Loewe) 16-30 GruodD: Daniel Spogis; R: Anja Nicklich
Der fliegende Holländer (Wagner) 20 Saus-15 BalD: Mino Marani; R: Markus Dietze
Das schlaue Füchslein (Janáček) 3 Kov-21 GegD: Enrico Delamboye; R: Alexander von Pfeil
Der goldene Drache (Eötvös) 19 Geg-23 BirzD: Mino Marani; R: Elmar Goerden
Köln, Oper Köln  / 
Tannhäuser (Wagner) 24 Rugs-1 LapkrD: François-Xavier Roth; R: Patrick Kinmonth
La traviata (Verdi) 15 Spal-3 GruodD: Matthias Foremny; R: Benjamin Schad
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 5-29 LapkrD: Rainer Mühlbach; R: Brigitta Gillessen
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Lapkr-31 GruodD: Marcus Bosch; R: Petra Luisa Meyer
Rigoletto (Verdi) 17 Gruod-7 SausD: Gabriel Feltz / Gabriel Feltz; R: Katharina Thalbach
Carmina Burana (Orff) 23-30 GruodD: Leo Hussain
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 6-19 SausD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
Don Giovanni (Mozart) 18 Vas-3 KovD: Nicholas Collon; R: Emmanuelle Bastet
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 24 Vas-10 KovD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Manon (Massenet) 4 Kov-2 BalD: Claude Schnitzler; R: Johannes Erath
Gli uccellatori (Gassmann) 18 Kov-7 BalD: Gianluca Capuano; R: Jean Renshaw
Mosè in Egitto (Rossini) 8-28 BalD: David Parry; R: Lotte de Beer
Die Soldaten (Zimmermann,B) 29 Bal-19 GegD: François-Xavier Roth; R: Carlus Padrissa
Le nozze di Figaro (Mozart) 12 Geg-3 BirzD: Rubén Dubrovsky; R: Emmanuelle Bastet
The Rape of Lucretia (Britten) 20 Geg-9 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Kai Anne Schuhmacher
Falstaff (Verdi) 31 Geg-4 LiepD: Will Humburg; R: Dietrich Hilsdorf
Pollicino (Henze) 23-30 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Saskia Kuhlmann
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 24 Birz-15 LiepD: Gianluca Capuano; R: Renaud Doucet
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Princess Nefertiti (Dostal) 10 Rugs-31 GruodD: Stefan Klingele; R: Franziska Severin
Die lustige Witwe (Lehár) 17 Rugs-26 GruodD: Tobias Engeli; R: Volker Vogel
Lobgesang (Mendelssohn) 23 Rugs-3 SpalD: Christoph Gedschold
My Fair Lady (Loewe) 24 Rugs-18 GegD: Stefan Klingele; R: Karl Zugowski
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Rugs-27 BalD: Christoph Gedschold / José Miguel Escandi / Marius Stieghorst / Daniel Huppert; R: Ralf Nürnberger
Don Carlo (Verdi) 30 Rugs-24 VasD: Anthony Bramall / Felix Bender; R: Jakob Peters-Messer
Tosca (Puccini) 1 Spal-26 SausD: Marcus Bosch / Andrea Sanguineti / Tobias Engeli / Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Knusper, Knupser, Knäuschen (Humperdinck) 4 Spal-23 VasD: Christian Hornef; R: Gundula Nowack
Der Freischütz (Weber) 7 Spal-28 BirzD: Marcus Bosch; R: Christian von Götz
Le nozze di Figaro (Mozart) 12 Spal-21 SausD: Matthias Foremny; R: Gil Mehmert
Die grosse Sünderin (Künneke) 14 Spal-11 VasD: Stefan Klingele; R: Alexandra Frankmann
Salome (Strauss) 14 Spal-10 KovD: Ulf Schirmer; R: Aron Stiehl
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 22 Spal-17 BirzD: Tobias Engeli; R: Cusch Jung
Johannes-Passion (Bach,JS) 27 Spal-10 BirzD: Paul Jeremy Goodwin
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 25 Lapkr-1 BalD: Anthony Bramall; R: Katharina Thalbach
La Cenerentola (Rossini) 8 Gruod-9 KovD: Anthony Bramall / Laurent Wagner; R: Lindy Hume
Rusalka (Dvořák,A) 9 Gruod-1 BirzD: Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10-21 GruodD: Matthias Foremny; R: Birgit Eckenweber
Madama Butterfly (Puccini) 12 Gruod-18 KovD: Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 Gruod-1 BalD: Stefan Klingele; R: Volker Vogel
Turandot (Puccini) 17 Gruod-23 BirzD: Matthias Foremny; R: Balázs Kovalik
Das Rheingold (Wagner) 6 Saus-10 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walküre (Wagner) 7 Saus-11 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Siegfried (Wagner) 13 Saus-12 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Götterdämmerung (Wagner) 14 Saus-13 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Der Rebell des Königs (Gounod) 20 Saus-20 BirzD: David Reiland; R: Anthony Pilavachi
Freischütz für Kinder (Weber) 3 Vas-29 BalD: Stefan Klingele; R: Jasmin Solfaghari
Nabucco (Verdi) 9-25 VasD: Marius Stieghorst / Daniel Huppert; R: Dietrich Hilsdorf
Zar und Zimmermann (Lortzing) 17 Vas-18 KovD: Stefan Klingele; R: Dominik Wilgenbus
La traviata (Verdi) 23 Vas-22 BirzD: Andrea Sanguineti / José Miguel Escandi; R: Andreas Homoki
Sekretärinnen (Wittenbrink) 3 Kov-13 GegD: Susanne Fiedler; R: Anna Evans
Tannhäuser (Wagner) 17 Kov-27 GegD: Ulf Schirmer / Christoph Gedschold; R: Katharina Wagner
Parsifal (Wagner) 30 KovD: Anthony Bramall; R: Roland Aeschlimann
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 7 Bal-9 BirzD: Christoph Gedschold; R: Philipp J Neumann
Pagliacci (Leoncavallo) 7 Bal-9 BirzD: Christoph Gedschold; R: Philipp J Neumann
Casanova (Lortzing) 2-30 BirzD: Stefan Klingele; R: Cusch Jung
Lulu (Berg) 16 Birz-1 LiepD: Ulf Schirmer; R: Lotte de Beer
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
Orfeo 2.0 (concert) (Toni) 23 RugsD: Massimiliano Toni
Lubeck, Theater Lübeck  / 
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (Monteverdi) 9 Rugs-24 KovD: Andreas Wolf; R: Clara Kalus
Carmina Burana (Orff) 9 Rugs-24 KovD: Andreas Wolf; R: Clara Kalus
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 Rugs-25 GruodD: Ryusuke Numajiri; R: Aniara Amos
Ariodante (Handel) 17 Rugs-23 LapkrD: Panagiotis Papadopoulos; R: Wolf Widder
Der ferne Klang (Schreker) 21 Spal-15 BalD: Andreas Wolf; R: Jochen Biganzoli
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 7 Gruod-5 BalD: Ludwig Pflanz / Ulrich Stöcker; R: Michael Wallner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23-29 GruodD: Adrian Pavlov; R: Herbert Adler
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 Saus-16 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Pier Francesco Maestrini, Joshua Held
Luci mie traditrici (Sciarrino) 16 Kov-24 BirzD: Dietger Holm; R: Sandra Leupold
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Bal-15 BirzD: Andreas Wolf; R: Tom Ryser
Otello (Verdi) 1-17 Birz
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 Rugs-6 SausD: Thomas Dorsch; R: Michael Sturm
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 Rugs-24 VasD: Urich Stöcker; R: Christian Firmbach
Sugar (Styne) 11 Lapkr-27 GegD: Ulrich Stöcker; R: Olaf Schmidt
Carmen (Bizet) 3 Kov-23 GegD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Wiener Blut (Strauss,J) 16-26 BirzD: Ulrich Stöcker; R: Hajo Fouquet
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Rusalka (Dvořák,A) 9 Rugs-29 GruodD: Pawel Poplawski; R: Stephen Lawless
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 19 Spal-12 LapkrD: Anna Grinberg; R: Sebastian Gruner
Aida (Verdi) 21 Spal-8 BalD: Svetoslav Borisov; R: Oliver Mears
Der kleine Horrorladen (Menken) 11 Lapkr-9 GegD: Damian Omansen; R: Ulrich Wiggers
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 19 Lapkr-25 KovD: Svetoslav Borisov / Kimbo Ishii; R: Otto Pichler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3 Gruod-6 SausD: Svetoslav Borisov; R: Karen Stone
Dantons Tod (Einem) 20 Saus-21 BalD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 10 Vas-1 BirzD: Svetoslav Borisov; R: Erik Petersen
Tosca (Puccini) 17 Vas-19 GegD: Kimbo Ishii / Svetoslav Borisov; R: Karen Stone
Richard Löwenherz (Handel) 10-17 KovD: David Stern; R: Michael McCarthy
Powder her face (Adès) 31 Kov-25 GegD: Hans Rotman; R: Magdalena Fuchsberger
Salome (Strauss) 5 Geg-3 BirzD: Kimbo Ishii; R: Ulrich Schulz
Die Entführung aus dem Serail für Kinder (Mozart) 1-12 BirzD: Pawel Poplawski; R: Sebastian Gruner
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 15 Birz-8 LiepD: Damian Omansen; R: Sebastian Ritschel
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
Saul (Handel) 9 Rugs-19 SausD: Andreas Spering; R: Lydia Steier
La bohème (Puccini) 15 Rugs-21 GruodD: Paul-Johannes Kirschner / Hermann Bäumer; R: Monique Wagemakers
La cage aux folles (Herman) 14 Spal-16 BirzD: Paul-Johannes Kirschner; R: Christopher Tölle
A Midsummer Night's Dream (Britten) 22 Spal-27 LapkrD: Hermann Bäumer; R: Niklaus Helbling
La clemenza di Tito (Mozart) 27 Saus-11 GegD: Samuel Hogarth; R: Katrin Sedlbauer
Don Carlos (Verdi) 17+ KovD: Hermann Bäumer; R: Elisabeth Stöppler
Don Carlo (Verdi) 17 Kov-27 GegD: Hermann Bäumer / Hossein Pishkar; R: Elisabeth Stöppler
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 17 Rugs-5 SausD: Benjamin Reiners; R: Markus Dietz
Ein Maskenball (Verdi) 20 Rugs-25 LapkrD: Benjamin Reiners; R: Werner Schroeter
Der Ring an einem Abend (Wagner) 23 Rugs-11 LapkrD: Wolfgang Wengenroth
Wie werde ich reich und glucklich? (Spoliansky) 6 Spal-8 LiepD: Matthew Toogood; R: Thomas Fiedler, Jan Dvořák
Norma (Bellini) 14 Spal-12 SausD: Benjamin Reiners; R: Markus Bothe
Aschenputtel (Rossini) 1 Lapkr-8 BalD: Attilio Cremonesi / Matthew Toogood; R: Cordula Däuper
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Lapkr-18 VasD: Alexander Soddy; R: Olivier Tambosi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 26 Lapkr-15 BalD: Benjamin Reiners / Alexander Soddy; R: Roland Velte
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Lapkr-15 BalD: Benjamin Reiners / Alexander Soddy; R: Roland Velte
Fidelio (Beethoven) 9 Gruod-21 GegD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Roger Vontobel
Aida (Verdi) 14 Gruod-10 VasD: Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Roger Vontobel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 Gruod-28 SausD: Matthew Toogood / Wolfgang Wengenroth; R: Wolfgang Blum
Turandot (Puccini) 18 Saus-30 BalD: Benjamin Reiners / Alexander Soddy; R: Regula Gerber
Jolanthe (concert) (Tchaikovsky,P) 25 Saus-18 GegD: Benjamin Reiners
Hercules (Handel) 3 Vas-12 GegD: Bernhard Forck; R: Nigel Lowery
Ernani (Verdi) 24 Vas-1 LiepD: Benjamin Reiners; R: Yona Kim
My Fair Lady (Loewe) 3 Kov-6 LiepD: Matthew Toogood; R: Helmut Baumann, Jürg Burth
Pelleas und Melisande (Debussy) 25 Kov-12 GegD: Lorenzo di Toro; R: Luise Kautz
Parsifal (Wagner) 30 Kov-31 GegD: Alexander Soddy; R: Hans Schüler
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 12 Bal-6 BirzD: Jörg Halubek; R: Lorenzo Fioroni
Tannhäuser (Wagner) 21 Bal-14 BirzD: Alexander Soddy; R: Chris Alexander
La traviata (Verdi) 19 Geg-22 LiepD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Achim Freyer
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Birz-23 LiepD: Benjamin Reiners; R: Joachim Schloemer
Don Giovanni (Mozart) 14-26 LiepD: Alexander Soddy; R: Ekaterina Vasileva
Meiningen, Meininger Staatstheater  / 
Tosca (Puccini) 8 Rugs-20 GegD: Chin-Chao Lin; R: Ansgar Haag
Evita (Lloyd Webber) 14 Rugs-10 GegD: Mario Hartmuth / Martin Wettges; R: Kurt Josef Schildknecht
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 17 Rugs-1 GruodD: Chin-Chao Lin / Martin Wettges; R: Christian Poewe
Le Grand Macabre (Ligeti) 29-30 RugsD: Philippe Bach; R: Herbert Fritsch
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 Spal-20 SausD: Philippe Bach / Mario Hartmuth; R: Ansgar Haag
Così fan tutte (Mozart) 17 Lapkr-3 KovD: Mario Hartmuth; R: Anthony Pilavachi
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 Gruod-21 GegD: Mario Hartmuth / Martin Wettges; R: Wolfgang Dosch
Julie (Boesmans) 25 Saus-24 KovD: Mario Hartmuth; R: Lars Wernecke
Carmina Burana (Orff) 23 Vas-29 BirzD: Philippe Bach; R: Ivar Thomas van Urk
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13 Bal-5 LiepD: Philippe Bach; R: Aldona Farrugia
Tannhäuser (Wagner) 27 Bal-23 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Tannhäuser (Wagner) 3-23 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 15-27 BirzD: Chin-Chao Lin; R: Lars Wernecke
Mönchengladbach, Theater Krefeld und Mönchengladbach  / 
Die Faschingsfee (Kálmán,E) 23 Rugs-16 VasD: Diego Martin Etxebarria; R: Carsten Süss
Der seltsame Fall des Claus Grünberg (Monteverdi) 24 Rugs-3 GruodD: Yorgos Ziavras; R: Kobie van Rensburg
Orpheus und Eurydike (Gluck) 30 Rugs-13 GruodD: Werner Ehrhardt / Michael Preiser; R: Jakob Peters-Messer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 Spal-27 GruodD: Mihkel Kütson; R: Hinrich Horstkotte
Der Konsul (Menotti) 21 Spal-12 SausD: Diego Martin Etxebarria; R: Katja Bening
Hamlet (Thomas,A) 25 Lapkr-7 VasD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
My Fair Lady (Loewe) 17 Gruod-21 BalD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Lohengrin (Wagner) 20 Saus-25 KovD: Mihkel Kütson; R: Robert Lehmeier
Der Mann, der seine Frau mit einem Hut verwechselte (Nyman) 31 Saus-3 KovD: Michael Preiser; R: Robert Nemack
Lend Me a Tenor (Carroll) 10 Kov-8 LiepD: Andreas Fellner; R: Ansgar Weigner
Gianni Schicchi (Puccini) 29 Bal-10 BirzD: Mihkel Kütson; R: François De Carpentries
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 Bal-10 BirzD: Mihkel Kütson; R: François De Carpentries
Nabucco (Verdi) 23 Birz-15 LiepD: Diego Martin Etxebarria; R: Roman Hovenbitzer
München, Bayerische Staatsoper  / 
Così fan tutte (Mozart) 29 Rugs-6 SpalD: Constantin Trinks; R: Dieter Dorn
Il turco in Italia (Rossini) 13-18 SpalD: Antonello Allemandi; R: Christof Loy
Carmen (Bizet) 21-27 SpalD: Omer Meir Wellber; R: Lina Wertmüller
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Spal-10 LapkrD: Constantinos Carydis; R: Christof Loy
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 29 Spal-5 LapkrD: Oksana Lyniv; R: Harry Kupfer
Tosca (Puccini) 8-17 LapkrD: Daniele Callegari; R: Luc Bondy
Die schweigsame Frau (Strauss) 12-24 LapkrD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Simon Boccanegra (Verdi) 26 Lapkr-3 GruodD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
Andrea Chénier (Giordano) 29 Lapkr-8 GruodD: Marco Armiliato; R: Philipp Stölzl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 9-15 GruodD: Antonino Fogliani; R: Barbara Wysocka
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14-21 GruodD: Eun Sun Kim; R: Richard Jones
Il tabarro (Puccini) 17 Gruod-1 SausD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
Suor Angelica (Puccini) 17 Gruod-1 SausD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
Gianni Schicchi (Puccini) 17 Gruod-1 SausD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
La bohème (Puccini) 25 Gruod-4 SausD: Alexander Soddy; R: Otto Schenk
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-6 SausD: Friedrich Haider; R: Helmut Lehberger(original), Leander Haußmann(original), Andreas Weirich(revival)
Das Rheingold (Wagner) 11-13 SausD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-17 SausD: Ivor Bolton; R: Martin Duncan, Ultz
Die Walküre (Wagner) 19-22 SausD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21-28 SausD: Keri-Lynn Wilson; R: Ferruccio Soleri
Madama Butterfly (Puccini) 24-30 SausD: Daniele Callegari; R: Wolf Busse
Siegfried (Wagner) 31 Saus-3 VasD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Götterdämmerung (Wagner) 8-11 VasD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
L'elisir d'amore (Donizetti) 10-18 VasD: Stefano Ranzani; R: David Bösch
Carmen (Bizet) 16-21 VasD: Karel Mark Chichon; R: Lina Wertmüller
Un ballo in maschera (Verdi) 24 Vas-4 KovD: Asher Fisch; R: Johannes Erath
La favorite (Donizetti) 25 Vas-3 KovD: Giacomo Sagripanti; R: Amélie Niermeyer
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-21 KovD: Kirill Petrenko; R: Otto Schenk
La Cenerentola (Rossini) 10-16 KovD: Francesco Angelico; R: Jean-Pierre Ponnelle
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 11-25 KovD: Omer Meir Wellber; R: Antú Romero Nunes
Così fan tutte (Mozart) 24-29 KovD: Constantin Trinks; R: Dieter Dorn
La Calisto (Cavalli) 31 Kov-9 BalD: Christopher Moulds; R: David Alden
Ariadne auf Naxos (Strauss) 1-8 BalD: Lothar Koenigs; R: Robert Carsen
Macbeth (Verdi) 7-13 BalD: Pinchas Steinberg; R: Martin Kušej
Lucrezia Borgia (Donizetti) 27 Bal-7 GegD: Friedrich Haider; R: Christof Loy
Mefistofele (Boito) 29 Bal-6 GegD: Omer Meir Wellber; R: Roland Schwab
Die Gezeichneten (Schreker) 12-19 GegD: Markus Stenz; R: Krzysztof Warlikowski
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-20 GegD: Antonino Fogliani; R: Barbara Wysocka
Aus einem Totenhaus (Janáček) 21 Geg-8 BirzD: Simone Young; R: Frank Castorf
Semiramide (Rossini) 2-10 BirzD: Riccardo Frizza; R: David Alden
Arabella (Strauss) 16-22 BirzD: Constantin Trinks; R: Andreas Dresen
Rigoletto (Verdi) 17-24 BirzD: Daniele Callegari; R: Arpad Schilling
München, Gärtnerplatztheater  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 19 Spal-18 LapkrD: Anthony Bramall; R: Josef Ernst Köpplinger
La Cenerentola (Rossini) 28 Spal-22 LapkrD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Martha (Flotow) 11-29 LapkrD: Andreas Kowalewitz; R: Loriot
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2 Gruod-10 SausD: Anthony Bramall; R: Peter Kertz
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 29 Gruod-27 GegD: Karsten Januschke; R: Josef Ernst Köpplinger
Der Wildschütz (Lortzing) 20 Saus-2 BirzD: Michael Brandstätter; R: Georg Schmiedleitner
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 27 Saus-10 VasD: Oleg Ptashnikov; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Vas-10 GegD: Michael Brandstätter; R: Rosamund Gilmore
Maria Stuarda (Donizetti) 22 Kov-31 GegD: Anthony Bramall; R: Michael Sturminger
Don Pasquale (Donizetti) 29 Bal-18 GegD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Im weißen Rößl (Benatzky) 12-23 GegD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Don Giovanni (Mozart) 19 Geg-10 LiepD: Anthony Bramall; R: Herbert Föttinger
Der tapfere Soldat (Straus) 14 Birz-8 LiepD: Anthony Bramall; R: Peter Konwitschny
Semele (Handel) 24 Birz-6 LiepR: Karoline Gruber
Münster, Theater Münster  / 
Don Carlo (Verdi) 7 Spal-2 VasD: Golo Berg; R: Ulrich Peters
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 29 Spal-28 GruodD: Stefan Veselka; R: Andreas Beuermann
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 Gruod-13 GegD: Stefan Veselka; R: Mareike Zimmermann
Angels in America (Eötvös) 24 Vas-18 BalD: Golo Berg; R: Carlos Wagner
Cendrillon (Massenet) 14 Bal-6 LiepD: Stefan Veselka; R: Roman Hovenbitzer
Don Giovanni (Mozart) 26 Geg-13 LiepD: Golo Berg; R: Christian von Götz
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Xerxes (Handel) 23 Rugs-1 SpalD: Jörg Pitschmann; R: Kornelia Repschläger
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 30 Rugs-2 VasD: Panagiotis Papadopoulos; R: Stephan Brauer
Zar und Zimmermann (Lortzing) 7 SpalD: Daniel Stratievsky; R: Birgit Kronshage
Fidelio (Beethoven) 21 Spal-20 BalD: Sebastian Tewinkel; R: Jürgen Pöckel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 17 Lapkr-26 GruodD: Sebastian Tewinkel; R: Manfred Straube
Don Pasquale (Donizetti) 20 Saus-29 KovD: Panagiotis Papadopoulos; R: Magdalena Fuchsberger
Pagliacci (Leoncavallo) 24 Kov-1 BirzD: Panagiotis Papadopoulos; R: Peter Lotschak
Il mondo della luna (Haydn) 28 Bal-21 GegD: Daniel Stratievsky; R: Jürgen Pöckel
Wie einst im Mai (Kollo) 6-29 LiepD: Panagiotis Papadopoulos; R: Reinhardt Friese
Nordhausen, Theater Nordhausen  / 
Otello (Verdi) 29 Rugs-12 SausD: Michael Helmrath; R: Anette Leistenschneider
Zar und Zimmermann (Lortzing) 14 Spal-25 Vas
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-10 Lapkr
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 26 Saus-24 KovD: Michael Helmrath; R: Katharina Thoma
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Bal-27 GegD: Henning Ehlert; R: Gernot Kranner
La traviata (Verdi) 15 Birz-14 Liep
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
Norma (Bellini) 22 Rugs-9 SpalD: Marcus Bosch; R: Stéphane Braunschweig
My Fair Lady (Loewe) 1-22 SpalD: Andreas Paetzold; R: Thomas Enzinger
Les troyens (Berlioz) 8 Spal-26 LapkrD: Marcus Bosch; R: Calixto Bieito
La bohème (Puccini) 20 Spal-26 GruodD: Marcus Bosch / Volker Hiemeyer; R: Alexandra Szemerédy
Die lustige Witwe (Lehár) 5 Lapkr-24 VasD: Guido Johannes Rumstadt / Andreas Paetzold / Tarmo Vaask; R: Thomas Enzinger
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Lapkr-23 SausD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi
Otello (Verdi) 14 Saus-23 VasD: Guido Johannes Rumstadt / Marcus Bosch; R: Gabriele Rech
Carmen (Bizet) 27 Saus-6 GegD: Volker Hiemeyer / Esteban Domínguez Gonzalvo; R: Laurent Laffargue
Idomeneo (Mozart) 17 Vas-28 BalD: Marcus Bosch; R: David Bösch
Die Soldaten (Zimmermann,B) 17 Kov-23 BalD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 7 Bal-20 LiepD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Geg-15 LiepD: Volker Hiemeyer; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Ruckkehr des Odysseus (Monteverdi) 3 Birz-18 LiepD: Wolfgang Katschner; R: Mariame Clément
Tosca (Puccini) 15 Birz-19 LiepD: Volker Hiemeyer; R: Jens Daniel Herzog
Oldenburg, Oldenburgisches Staatstheater  / 
Carmen (Bizet) 20 Rugpj-6 SausD: Carlos Vázquez; R: Robert Lehmeier
Die Walküre (Wagner) 9 Rugs-19 LapkrD: Hendrik Vestmann; R: Paul Esterházy
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 Spal-8 BalD: Vito Cristofaro; R: Kateryna Sokolova
Siroé (Hasse) 2 Gruod-5 BalD: Wolfgang Katschner; R: Jakob Peters-Messer
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 9 Gruod-1 Liep
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10 Gruod-7 SausD: Felix Pätzold; R: Michael Moxham
Sweeney Todd (Sondheim) 21 Gruod-28 SausD: Carlos Vázquez; R: Michael Moxham
Rigoletto (Verdi) 10 Vas-17 GegD: Vito Cristofaro; R: Hinrich Horstkotte
Maria (Statkowski) 17 Kov-19 GegD: Hendrik Vestmann; R: Andrea Schwalbach
La Cenerentola (Rossini) 5-20 GegD: Vito Cristofaro; R: Axel Köhler
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
The Addams Family (Lippa) 24 Rugpj-5 GruodD: An-Hoon Song; R: Felix Seiler
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Rugs-14 GruodD: Daniel Inbal; R: Alexander May
Rigoletto (Verdi) 30 Rugs-27 GegD: Andreas Hotz; R: Adriana Altaras
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 25 Lapkr-10 BalD: Daniel Inbal; R: Sonja Trebes
Antigona (Traetta) 20 Saus-25 GegD: Andreas Hotz; R: Floris Visser
Apollo und Hyacinth (Mozart) 10 KovD: Daniel Inbal; R: Jan Friedrich Eggers
Chaplin (Curtis) 10 Kov-3 BirzD: An-Hoon Song; R: Christian von Götz
San Paolo (Corbett) 28 Bal-20 BirzD: Daniel Inbal; R: Alexander May
Doktor Faust (Busoni) 16-29 BirzD: Andreas Hotz; R: Andrea Schwalbach
Passau, Landestheater Niederbayern  / 
Die Welt auf dem Mond (Haydn) 23 Rugs-26 SausD: Margherita Colombo; R: Aron Stiehl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 Spal-29 GruodD: Basil H E Coleman; R: Johannes Reitmeier
Operetta anthology (Lortzing) 28 Spal-31 GruodD: Margherita Colombo; R: Margit Gilch
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 Gruod-23 KovD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 3 Vas-16 BirzD: Margherita Colombo; R: Stephen Medcalf
Lucrezia Borgia (Donizetti) 14 Bal-25 GegD: Basil H E Coleman; R: Roland Schwab
Der fliegende Holländer (Wagner) 22 Birz-14 LiepD: Basil H E Coleman; R: Johannes Reitmeier
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Rugs-14 SausD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 18 Lapkr-8 BalR: Guido Markowitz, Kerstin Steeb
Der Bettelstudent (Millöcker) 22 Gruod-11 LiepR: Wolfgang Lachnitt
Endstation Sehnsucht (Previn) 10 Vas-3 LiepD: Tobias Leppert; R: Tobias Materna
Der Silbersee (Weill) 5 Geg-5 LiepD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
Der Bajazzo (Leoncavallo) 15 Rugs-20 SausD: Lutz de Veer; R: Hinrich Horstkotte
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 Rugs-20 SausD: Lutz de Veer; R: Hinrich Horstkotte
Ein Käfig voller Narren (Herman) 21 Spal-31 KovD: Vladimir Yaskorski; R: Wolfgang Dosch
Der Opernball (Heuberger) 17 Lapkr-25 GegD: Martin Eckenweber; R: Volker Wahl, Michaela Ronzoni
Die schöne Galathée (Suppé) 25 Lapkr-10 BalD: Matthias Spindler; R: Wolfgang Dosch
Der Barbier von Bagdad (Cornelius) 12 Saus-19 GegD: Maxim Böckelmann; R: Jürgen Pöckel
L'orfeo (Monteverdi) 31 Saus-9 BirzD: Leo Siberski; R: Jürgen Pöckel
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Geg-2 BirzD: Leo Siberski; R: Thilo Reinhardt
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 1 RugsD: Hans-Peter Preu / Thomas Gläser; R: Manuel Schöbel
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 29 Rugs-2 KovD: Florian Merz / Hans-Peter Preu; R: Wolfgang Dosch
La traviata (Verdi) 21 Spal-21 BalD: Hans-Peter Preu; R: Hinrich Horstkotte
Company (Sondheim) 27 Spal-26 GruodD: Hans-Peter Preu; R: Sebastian Ritschel
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 31 Kov-6 BalD: Jan Michael Horstmann; R: Manuel Schöbel
Regensburg, Theater Regensburg  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 23 Rugs-29 GruodD: Tom Woods / Anton Zapf; R: Uwe Schwarz
Un ballo in maschera (Verdi) 29 Rugs-20 SausD: Tom Woods; R: Matthias Reichwald
The Producers (Brooks) 3 Spal-16 GruodD: Alistair Lilley; R: Dominik Wilgenbus
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 28 Spal-3 LiepD: Levente Török; R: Aron Stiehl
Messe in h-Moll (Bach,JS) 9 Gruod-3 BirzD: Alistair Lilley; R: Jochen Biganzoli
Die Banalität der Liebe (Milch-Sheriff) 27 Saus-12 LiepD: Tom Woods; R: Itay Tiran
Cabaret (Kander) 17 Kov-30 GegD: Alistair Lilley; R: Johannes Pölzgutter
Edgar (Puccini) 28 Bal-18 LiepR: Hendrik Müller
Don Giovanni (Mozart) 16 Birz-19 LiepR: Matthias Reichwald
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
Aschenputtel (Rossini) 29 Rugs-2 VasD: Manfred Hermann Lehner; R: Anja Nicklich
Zar und Zimmermann (Lortzing) 21 Spal-21 GruodD: Gerrit Prießnitz / Hans-Christoph Borck; R: Anja Nicklich
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 1 Gruod-5 SausD: Volker Plangg; R: Stephan Brauer
Ein Käfig voller Narren (Herman) 27 Saus-24 KovD: Volker Plangg; R: Stephan Brauer
Der Freischütz (Weber) 30 Kov-15 BalD: Manfred Hermann Lehner; R: Hans-Joachim Frey
Der Bajazzo (Leoncavallo) 3 Birz-20 LiepD: Hans-Christoph Borck; R: Peter Lotschak
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Guillaume Tell (Rossini) 10 Rugs-2 GruodD: Sébastien Rouland; R: Roland Schwab
Gold! (Evers) 1 Spal-26 Gruod
La bohème (Puccini) 21 Spal-30 KovD: Nicholas Milton; R: Tobias Heyder
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Lapkr-30 GruodD: Stefan Neubert; R: Andreas Gergen
My Fair Lady (Loewe) 9 Gruod-22 BalD: Stefan Neubert; R: Thomas Winter
Der Sturm (Martin,F) 27 Saus-25 KovD: Roger Epple; R: Lorenzo Fioroni
Solaris (Obst) 8-17 KovD: Christopher Ward; R: Hermann Schneider
Croesus (Keiser) 13-22 Bal
Salome (Strauss) 14 Bal-21 BirzD: Nicholas Milton; R: Jakob Peters-Messer
Così fan tutte (Mozart) 11 Geg-19 BirzD: Stefan Neubert; R: Jean Renshaw
Nabucco (Verdi) 9-23 BirzD: Christopher Ward; R: Maximilian von Mayenburg
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin  / 
Otello (Verdi) 13 Spal-1 BalD: Daniel Huppert; R: Katharina Thoma
My Fair Lady (Loewe) 19 Spal-31 KovD: Gregor Rot / Martin Schelhaas; R: Toni Burkhardt
Margarethe (Gounod) 3 Lapkr-2 VasD: Gregor Rot; R: Toni Burkhardt
Peter Grimes (Britten) 12 Lapkr-12 SausD: Daniel Huppert; R: Toni Burkhardt
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Gruod-6 SausD: Martin Schelhaas; R: Toni Burkhardt
Der glückliche Prinz (Böhmer) 9 GruodD: Martin Schelhaas; R: Nele Tippelmann
Neues vom Tage (Hindemith) 4-30 GegR: Toni Burkhardt
Tosca (Puccini) 22 Birz-28 LiepD: Daniel Huppert; R: Toni Burkhardt
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Me and My Girl (Gay) 7 SpalD: Harish Shankar; R: Kai Link
Ein Maskenball (Verdi) 22 Spal-11 LapkrD: Florian Csizmadia; R: Host Kupich
A Streetcar named Desire (Previn) 25 LapkrD: Florian Csizmadia; R: Horst Kupich
Tosca (Puccini) 23 KovD: Florian Csizmadia; R: Susanne Knapp
Die Zauberflöte (Mozart) 12 GegD: Harish Shankar; R: Horst Kupich
Stuttgart, Oper Stuttgart  / 
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 22 Rugs-31 SpalD: Frank Beermann; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Tod in Venedig (Britten) 23 Rugs-5 LiepD: Marco Comin; R: Demis Volpi
La Cenerentola (Rossini) 24 Rugs-1 LapkrD: Maurizio Barbacini; R: Andrea Moses
Tosca (Puccini) 25 Rugs-9 SausD: Domingo Hindoyan / Giuliano Carella; R: Willy Decker
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Spal-14 SausD: Georg Fritzsch / Willem Wentzel; R: Peter Konwitschny
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 Spal-1 GruodD: Uwe Sandner; R: Nigel Lowery
Madama Butterfly (Puccini) 2-25 LapkrD: Roberto Rizzi-Brignoli / Timo Handschuh; R: Monique Wagemakers
Don Giovanni (Mozart) 11 Lapkr-2 VasD: Willem Wentzel; R: Andrea Moses
Medea (Cherubini) 3 Gruod-3 VasD: Alejo Pérez; R: Peter Konwitschny
Ariodante (Handel) 17 Gruod-20 KovD: Giuliano Carella; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 22 Gruod-27 SausD: Hans Christoph Bünger; R: Armin Petras
La sonnambula (Bellini) 28 Saus-19 KovD: Michele Gamba; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Saus-14 BalD: Roland Kluttig; R: Peter Konwitschny
Fidelio (Beethoven) 4 Vas-25 LiepD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Parsifal (Wagner) 25 Vas-2 BalD: Sylvain Cambreling; R: Calixto Bieito
Don Pasquale (Donizetti) 25 Kov-2 BirzD: Giuliano Carella / Marco Comin; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Actus tragicus (Bach,JS) 29 Kov-15 BalD: Ilan Volkov; R: Herbert Wernicke
Faust (Gounod) 8 Bal-1 BirzD: Marc Soustrot; R: Frank Castorf
Der Gefangene (Dallapiccola) 24 Bal-25 BirzD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Das Gehege (Rihm) 24 Bal-25 BirzD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Der Freischütz (Weber) 2 Geg-14 BirzD: Daniele Rustioni / Timo Handschuh; R: Achim Freyer
Wunderzaichen (Andre,M) 13 Geg-10 BirzD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Erdbeben.Träume. (Hosokawa) 1-23 LiepD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
I puritani (Bellini) 12-24 LiepD: Manlio Benzi; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Trier, Theater Trier  / 
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 17 RugsD: Jochen Schaaf
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14 Spal-20 SausD: Victor Puhl; R: Thilo Reinhardt
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 Gruod-29 KovD: Wouter Padberg; R: Wolfgang Dosch
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 3 Vas-31 KovD: Wouter Padberg; R: Andreas Rosar
Into the Woods (Sondheim) 24+ KovD: Malte Kühn; R: Dean Wilmington
Krach bei Bach (Bohm) 7+ Bal
Die Zauberflöte (Mozart) 20+ GegR: Heinz Lukas-Kindermann
Ulm, Theater Ulm  / 
Faust (Gounod) 28 Rugs-30 LapkrD: Joongbae Jee; R: Matthias Kaiser
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 9 Lapkr-8 KovD: Timo Handschuh; R: Benjamin Künzel
Nabucco (Verdi) 21 Gruod-11 BalD: Joongbae Jee; R: Nilufar K Münzing
Elektra (Strauss) 8 Vas-6 BirzD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Motezuma (Vivaldi) 29 Kov-7 LiepD: Michael Weiger; R: Antje Schupp
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
Candide (Bernstein) 3 Rugs-12 SausD: Dominik Beykirch; R: Martin G Berger
Requiem (concert) (Verdi) 8 RugsD: Kirill Karabits
Fidelio (Beethoven) 17 Rugs-2 GruodD: Stefan Lano; R: Hasko Weber
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Rugs-23 GruodD: Stefan Lano; R: Nina Gühlstorff
Otello (Verdi) 19 Spal-21 SausD: Dominik Beykirch; R: Nina Gühlstorff
Dido und Aeneas (Purcell) 16 Lapkr-20 GruodD: Dominik Beykirch; R: Corinna von Rad
My Fair Lady (Loewe) 14 Gruod-18 SausD: Dominik Beykirch; R: Anthony Pilavachi
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 27 Saus-3 VasD: Kirill Karabits / Stefan Lano; R: Michael Talke
Tannhäuser (Wagner) 14 Bal-23 BirzD: Kirill Karabits / Dominik Beykirch; R: Maximilian von Mayenburg
Wiesbaden, Hessisches Staatstheater Wiesbaden  / 
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 27 Rugpj-13 SpalD: Patrick Lange; R: Carsten Kochan
Der Liebestrank (Donizetti) 10 Rugs-26 GegD: Daniela Musca; R: Jim Lucassen
Schönerland (Eichberg) 16 Rugs-25 SpalD: Albert Horne; R: Johanna Wehner
Götterdämmerung (Wagner) 24 Rugs-21 GegD: Alexander Joel; R: Uwe Eric Laufenberg
Schubert's Winterreise (Zender) 7 Spal-29 GruodD: Benjamin Schneider
Manon (Massenet) 28 Spal-15 GruodD: Jochen Rieder; R: Bernd Mottl
Tannhäuser (Wagner) 19 Lapkr-30 BirzD: Patrick Lange; R: Uwe Eric Laufenberg
La bohème (Puccini) 1-26 GruodD: Albert Horne; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Gruod-24 BirzD: Konrad Junghänel; R: Carsten Kochan
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20-31 GruodD: Christoph Stiller; R: Beka Savić
Norma (Bellini) 12 Saus-9 VasD: Daniela Musca; R: Gabriele Rech
Così fan tutte (Mozart) 21 Saus-9 KovD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Jephta (Handel) 4 Vas-15 BalD: Konrad Junghänel; R: Achim Freyer, Sebastian Sommer
Otello (Verdi) 18 Vas-1 GegD: Daniela Musca; R: Uwe Eric Laufenberg
Arabella (Strauss) 11 Kov-22 GegD: Patrick Lange; R: Uwe Eric Laufenberg
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 Kov-19 GegD: Patrick Lange; R: Michiel Dijkema(original), Magdalena Weingut(revival)
Katja Kabanowa (Janáček) 7 Bal-9 BirzD: Philipp Pointner; R: Matthew Wild
Un ballo in maschera (Verdi) 30 Bal-10 BirzD: Patrick Lange; R: Beka Savić
Don Giovanni (Mozart) 17-29 BirzD: Konrad Junghänel; R: Nicolas Brieger
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Götterdämmerung (Wagner) 16 Rugs-15 GruodD: Johannes Pell; R: Jay Scheib
Rigoletto (Verdi) 23 Rugs-2 GruodD: Johannes Pell; R: Timofej Kuljabin
My Fair Lady (Loewe) 22 Spal-25 KovD: Michael Cook; R: Cusch Jung
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Gruod-8 BalD: Julia Jones; R: Denis Krief
Juliette (Martinů) 3 Kov-17 BirzD: Johannes Pell; R: Inga Levant
Das Labyrinth (Dove) 17-23 KovD: Markus Baisch; R: Marie-Eve Signeyrole
La liberazione di Ruggiero dall'isola d'Alcina (Caccini,F) 20 Bal-14 LiepD: Felice Velanzoni; R: Benjamin David
Carmen (Bizet) 1-15 LiepD: Julia Jones
Würzburg, Mainfranken Theater Würzburg  / 
Così fan tutte (Mozart) 7 Spal-27 SausD: Enrico Calesso / Alexis Agrafiotis; R: Martina Veh
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 31 Spal-25 KovD: Enrico Calesso; R: Anna Vita
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 Gruod-22 BalD: Marie Jacquot; R: Marcel Keller
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 20 Saus-7 LiepD: Enrico Calesso; R: Matthew Ferraro
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 10 Kov-28 BirzD: Marie Jacquot; R: Markus Trabusch
Nixon in China (Adams) 19 Geg-18 LiepD: Enrico Calesso; R: Tomo Sugao