2017/18 > Estija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Estija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Švedija

Estija
 
Rusija
Latvija
Lietuva

Tallinn, Rahvusooper Estonia / Estonian National Opera  / 

Fiddler on the Roof (Bock) 15-18 RugpjD: Jüri Alperten, Kaspar Pine; R: Georg Malvius
The Flying Dutchman (Wagner) 14 Rugs-16 VasD: Vello Pähn / Lauri Sirp / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Pamela Recinella
Ball im Savoy (Abraham) 20 Rugs-3 BirzD: Risto Joost / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Mart Sander
The Colours of Clouds (Puur) 22 Rugs-19 BirzD: Lauri Sirp / Kaspar Mänd; R: Roman Baskin
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 28 Rugs-15 BalD: Lauri Sirp / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Thomas Mittmann
Rinaldo (Handel) 6+ SpalD: Andres Mustonen / Risto Joost; R: William Relton
The Bird Seller (Zeller,C) 13 Spal-21 BirzD: Kaspar Mänd / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marko Matvere
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 Spal-18 GegD: Risto Joost / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marco Gandini
Aida (Verdi) 19 Spal-2 GegD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost / Arvo Volmer; R: Tobias Kratzer
Tannhäuser (Wagner) 9 Lapkr-30 GegD: Vello Pähn / Jüri Alperten; R: Daniel Slater
La traviata (Verdi) 15 Lapkr-17 BirzD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Neeme Kuningas
Carmen (Bizet) 6 Gruod-31 SausD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost
My Fair Lady (Loewe) 13 Gruod-4 BalD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Ago-Endrik Kerge
Chestnuts Out of the Fire (Lemba) 14 Gruod-24 KovD: Hirvo Surva; R: Uku Uusberg
Faust (Gounod) 20 Gruod-20 BalD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Dmitry Bertman
Estonian History (MIM) 19 Saus-9 KovD: Kaspar Mänd; R: Mart Koldits
Cyrano de Bergerac (Tamberg) 25 Saus-10 VasD: Vello Pähn
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Vas-13 GegD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
Cardillac (Hindemith) 25+ VasD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Vilppu Kiljunen
Nabucco (Verdi) 1 KovD: Mārtiņš Ozoliņš; R: Guntis Gailitis
Rigoletto (Verdi) 7-17 Kov
Tosca (Puccini) 6 Bal-5 GegD: Jüri Alperten / Risto Joost; R: Raimundas Banionis
Buratino (Ehala) 26 Geg-20 BirzD: Kaspar Mänd; R: Andres Dvinjaninov
Fiddler on the Roof (Bock) 14-30 RugpjD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
My Fair Lady (Loewe) 17 Rugpj-12 GegD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Ago-Endrik Kerge
Ball im Savoy (Abraham) 24 Rugpj-6 KovD: Risto Joost / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Mart Sander
Der Vogelhändler (Zeller,C) 4 Rugs-20 GruodD: Lauri Sirp / Kaspar Mänd; R: Marko Matvere
L'elisir d'amore (Donizetti) 7-15 RugsD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
La fanciulla del West (Puccini) 21 Rugs-28 KovD: José Cura / Vello Pähn / Jüri Alperten; R: José Cura
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-19 SpalD: Risto Joost / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marco Gandini
The Colours of Clouds (Puur) 11 Spal-13 BalD: Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Roman Baskin
La traviata (Verdi) 14 Spal-6 BirzD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Neeme Kuningas
Faust (Gounod) 27 Spal-1 LapkrD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Dmitry Bertman
Carmen (Bizet) 7-18 LapkrD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Walter Sutcliffe
Candide (concert) (Bernstein) 10 LapkrD: Vello Pähn; R: Marko Matvere
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 Lapkr-13 BirzD: Vello Pähn / Lauri Sirp / Jüri Alperten; R: Pamela Recinella
La bohème (Puccini) 8 Gruod-25 BalD: Risto Joost / Jüri Alperten / Lauri Sirp; R: Ran Arthur Braun
Operetta King Imre Kálmán (Kálmán,E) 9 Saus-27 BalD: Lauri Sirp; R: Jaak Jõekallas
Tosca (Puccini) 11 Saus-2 VasD: Jüri Alperten / Risto Joost; R: Raimundas Banionis
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 25 SausD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Yuri Alexandrov
Aida (Verdi) 2-11 GegD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Tobias Kratzer
West Side Story (Bernstein) 24 GegD: Lauri Sirp / Andres Kaljuste / Kaspar Mänd; R: Georg Malvius
Tartu, Theatre Vanemuine  / 
Aida (Verdi) 7 Spal-3 GruodD: Erki Pehk; R: Madis Nurms
Into the Fire (Lill) 11 Spal-29 BalD: Paul Mägi / Taavi Kull; R: Taago Tubin
Carmen (Bizet) 5 Saus-27 BalD: Paul Mägi / Erki Pehk; R: Giorgio Madia
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 Saus-9 VasD: Paul Mägi; R: Roman Hovenbitzer
Reigi õpetaja (Tubin) 22 Vas-11 KovD: Paul Mägi / Taavi Kull; R: Roman Baskin
Wiener Blut (Strauss,J) 24 Kov-12 GegD: Taavi Kull / Endel Nõgene; R: Giorgio Madia
Sweeney Todd (Sondheim) 2-17 BirzD: Martin Sildos / Taavi Kull; R: Tanel Jonas
Wiener Blut (Strauss,J) 22 Rugs-15 LapkrD: Paul Mägi; R: Giorgio Madia
Jevgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 14 Spal-30 LapkrD: Paul Mägi; R: Dmitry Bertman
Into the Fire (Lill) 25 Spal-3 GegD: Taavi Kull; R: Taago Tubin
Rehepapp (Aints) 28 Spal-30 KovD: Paul Mägi; R: Marko Matvere
Reigi õpetaja (Tubin) 14 VasD: Taavi Kull; R: Roman Baskin
Madama Butterfly (Puccini) 16 Kov-4 GegD: Paul Mägi / Taavi Kull / Martin Sildos; R: Robert Annus
Aida (Verdi) 25 Bal-12 GegD: Erki Pehk; R: Madis Nurms