2017/18 > Lietuva 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Lietuva

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Latvija

Lietuva
 
Rusija
Lenkija Baltarusija

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Spal-13 GegD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 5 Lapkr-21 Saus
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 Lapkr
Les cloches de Corneville (Planquette) 11 Lapkr-30 KovD: Virgilijus Visockis
La traviata (Verdi) 24 Lapkr-30 GruodD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Ball at the Savoy (Abraham) 2 Gruod-19 GegD: Jonas Janulevičius; R: Andrius Žiurauskas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Saus-24 KovD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 28 SausD: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Wiener Blut (Strauss,J) 22 Vas-16 KovD: Stasys Domarkas; R: Gediminas Maciulevičius
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
Jolanta (Tchaikovsky,P) 11 Lapkr
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Lapkr
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 Bal
Candide (Bernstein) 15 RugsD: Martynas Staškus / Tomas Ambrozaitis; R: Jūratė Sodytė-Bradauskienė
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
Faust (Gounod) 12-15 SpalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 6-10 GruodD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Faust (Gounod) 21-25 VasD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Il trovatore (Verdi) 5-8 BalD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 2-6 GegD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25-28 SpalD: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
Pelléas et Mélisande (Debussy) 3-6 Gruod
Faust (Gounod) 5-9 GruodD: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 20-24 VasD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Tosca (Puccini) 27-29 KovD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2-4 GegD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 Rugs-20 SausD: Sesto Quatrini / Robertas Servenikas; R: Vincent Boussard
La bohème (Puccini) 23 Rugs-26 SausD: Julius Geniušas; R: Cristina Mazzavillani Muti
Don Carlo (Verdi) 27 Rugs-21 KovD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Rugs-14 BalD: Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Die lustige Witwe (Lehár) 5 Spal-3 VasD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Spal-16 LapkrD: Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 8 Spal-11 VasD: Julius Geniušas / Modestas Barkauskas; R: Kęstutis Jakštas
Carmen (Bizet) 11 Spal-3 GegD: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 14 Spal-23 KovD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 Spal-11 GegD: Julius Geniušas; R: Emilio Sagi
Le nozze di Figaro (Mozart) 3 Lapkr-16 KovD: Martynas Staškus; R: Emilio Sagi
Zuikis Puikis (Mickis) 12 Lapkr-22 BalD: Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Wiener Blut (Strauss,J) 9 Gruod-17 VasD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 VasD: Stefan Soltesz; R: Francesca Zambello
Manon (Massenet) 8 Kov-6 BalD: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 8 Bal-13 GegD: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Bal-19 GegD: Robertas Servenikas; R: Vasily Barkhatov
Tannhäuser (Wagner) 15 GegD: Vello Pähn / Jüri Alperten; R: Daniel Slater
Idomeneo (Mozart) 31 Geg-2 BirzD: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Bluebeard's Castle (Bartok) 28 Rugs-26 SausD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Csaba Káel
Zuikis Puikis (Mickis) 30 Rugs-28 BalD: Juozas Mantas Jauniškis / Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Cornet (Narbutaite) 10 Spal-21 LapkrD: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
La bohème (Puccini) 13 Spal-2 VasD: Sesto Quatrini / Julius Geniušas / Ričardas Šumila; R: Cristina Mazzavillani Muti
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-20 SpalD: Sesto Quatrini; R: Emilio Sagi
Don Carlo (Verdi) 24 SpalD: Pierre Vallet; R: Günter Krämer
La traviata (Verdi) 27 Spal-30 GruodD: Sesto Quatrini / Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 28 Spal-14 BalD: Julius Geniušas; R: Kęstutis Jakštas
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 Lapkr-23 KovD: Sesto Quatrini / Ričardas Šumila; R: Vincent Boussard
Manon (Massenet) 28-30 LapkrD: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
Wiener Blut (Strauss,J) 5 Gruod-4 SausD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 Gruod-2 SausD: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Idomeneo (Mozart) 12-14 GruodD: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Carmen (Bizet) 9-10 SausD: Modestas Pitrenas; R: Arnaud Bernard
Madama Butterfly (Puccini) 17 Saus-2 BalD: David Parry; R: Anthony Minghella, Carolyn Choa
Die lustige Witwe (Lehár) 31 Saus-10 BalD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Post Futurum (Sodeika) 7-15 VasD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Turandot (Puccini) 1 Kov-6 BalR: Robert Wilson, Nicola Panzer
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 KovD: Robertas Servenikas; R: Francesca Zambello
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 17 KovD: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas