2017/18 > Nyderlandai 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Nyderlandai

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija
Jungtinė Karalystė

Nyderlandai
 
Vokietija
Belgija Liuksemburgas

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Simon Boccanegra (concert) (Verdi) 16 RugsD: James Gaffigan
La clemenza di Tito (Mozart) 18 SpalD: Kenneth Montgomery; R: Jeroen Lopes Cardozo
Sunken Garden (concert) (van der Aa) 21 SpalD: André de Ridder
Leonore (concert) (Beethoven) 28 SpalD: René Jacobs
De gouden haan (concert) (Rimsky-Korsakov) 16 GruodD: Vasily Petrenko
Bluebeard's Castle (concert) (Bartók) 14 BalD: Jaap van Zweden
Elektra (concert) (Strauss) 2 BirzD: Markus Stenz
Amsterdam, De Nationale Opera  / 
La forza del destino (Verdi) 9 Rugs-1 SpalD: Michele Mariotti; R: Christof Loy
Eliogabalo (Cavalli) 12-26 SpalD: Leonardo García Alarcón; R: Thomas Jolly
Eine florentinische Tragödie (Zemlinsky) 11-28 LapkrD: Marc Albrecht; R: Jan Philipp Gloger
Gianni Schicchi (Puccini) 11-28 LapkrD: Marc Albrecht; R: Jan Philipp Gloger
La bohème (Puccini) 1-29 GruodD: Andrea Battistoni; R: Benedict Andrews
Tristan und Isolde (Wagner) 18 Saus-14 VasD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
The Rakes Progress (Stravinsky) 1-21 VasD: Ivor Bolton; R: Simon McBurney, Leah Hausman
Das Floss der Medusa (Henze) 13-26 KovD: Ingo Metzmacher; R: Romeo Castellucci
Trouble in Tahiti (Bernstein) 22-25 KovD: Duncan Ward; R: Ted Huffman
Clemency (MacMillan) 22-25 KovD: Duncan Ward; R: Ted Huffman
La morte d'Orfeo (Landi) 23-26 KovD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Gurre-Lieder (Schoenberg,A) 18 Bal-5 GegD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
La clemenza di Tito (Mozart) 7-24 GegD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3 Birz-2 LiepD: Carlo Rizzi; R: Tobias Kratzer
Lessons in Love and Violence (Benjamin,G) 25 Birz-5 LiepD: George Benjamin; R: Katie Mitchell
Den Haag, Opera2day  / 
Hamlet (Thomas,A) 18 Saus-11 BalD: Hernán Schvartzman; R: Serge van Veggel
Enschede, Nederlandse Reisopera  / 
La traviata (Verdi) 30 RugsD: Ilyich Rivas; R: Floris Visser
The Messiah (Handel) 9 GruodD: Nicolas Mansfield
Siroé (Hasse) 26 SausD: George Petrou; R: Jakob Peters-Messer
Der fliegende Holländer (Wagner) 20 BalD: Benjamin Lévy; R: Paul Carr
Maastricht, Opera Zuid  / 
Werther (Massenet) 10 Lapkr-10 GruodD: Pieter-Jelle de Boer; R: Sybrand van der Werf
Un ballo in maschera (Verdi) 19 GegD: Karel Deseure; R: Waut Koeken