2017/18 > Norvegija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Norvegija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Islandija

Norvegija
 
Švedija
Danija

Bergen, Bergen Nasjonale Opera / Bergen National Opera  / 

Carmen på låven (Bizet) 19 RugpjD: Stephen Higgins; R: John Ramster
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Spal-3 LapkrD: Stephen Higgins; R: James Bonas
Otello (Verdi) 11-15 GruodD: Edward Gardner; R: Peter Mumford
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-16 KovD: Eun Sun Kim; R: John Ramster
Grande Messe des Morts (Berlioz) 24 GegD: Edward Gardner
Candide (Bernstein) 31 Spal-3 LapkrD: Karen Kamensek; R: Thom Southerland
Werther (Massenet) 16-22 KovD: Eun Sun Kim; R: Antony McDonald
Kristiansand, Opera Sør  / 
La traviata (concert) (Verdi) 16-23 RugsD: Giordano Bellincampi
Nordfjordeid, Opera Nordfjord  / 
Sildagapet (Sunde) 4-15 SpalD: Michael Pavelich; R: Ronald Rørvik
La bohème (Puccini) 3-13 SpalD: Michael Pavelich; R: Mira Bartov
Oslo, Den Norske Opera & Ballett / Norwegian National Opera & Ballet  / 
Tosca (Puccini) 19 Rugpj-2 KovD: Karl Heinz Steffens; R: Calixto Bieito
Tryllefløyten (Mozart) 1 Rugs-2 SpalD: Thomas Søndergård / Oyvind Bjorå; R: Alexander Mørk-Eidem(original), Gudrun Glette(revival)
Ballerina (Skouen) 8-17 RugsR: Hilde Andersen
The Life to Come (Mander) 5 SpalD: Tone Bianca Sparre Dahl; R: Einar Bjørge
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Spal-13 SausD: Manlio Benzi; R: François De Carpentries
Wozzeck (Berg) 27 Lapkr-18 GruodD: Lothar Koenigs; R: Christof Loy(original), Corinna Tetzel(revival)
Norma (Bellini) 20 Saus-23 VasD: Antonino Fogliani; R: Sigrid Strøm Reibo
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-24 KovD: Dalia Stasevska; R: David Alden(original), Ian Rutherford(revival)
Figaros Bryllup (Mozart) 14-18 KovD: Gregor Bühl; R: Jacopo Spirei
La traviata (Verdi) 6-25 BalD: Julia Jones / Antonino Fogliani; R: Tatjana Gürbaca
Heimferd (concert) (Irgens-Jensen) 13-15 BalD: Peter Szilvay
Don Giovanni (Mozart) 16 Geg-20 BirzD: Christopher Moulds / Benjamin Bayl; R: Richard Jones(original), Joe Austin
Don Giovanni (Mozart) 18-29 RugpjD: Christopher Moulds / Benjamin Bayl; R: Richard Jones(original), Joe Austin
Spar Dame (Tchaikovsky,P) 8-25 RugsD: Lothar Koenigs / Jørn Fossheim; R: Arnaud Bernard
Gianni Schicchi (Puccini) 6-29 SpalD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Il tabarro (Puccini) 6-29 SpalD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Askepott (Davies,PM) 10 LapkrD: David Maiwald; R: Gunnar Bergstrøm
Elskovsdrikken (Donizetti) 24 Lapkr-17 SausD: Daniele Callegari / Boris Schäfer; R: Oliver Mears, Edwina Casey
Billy Budd (Britten) 18 Saus-16 VasD: Mark Wigglesworth; R: Annilese Miskimmon
Suor Angelica (Puccini) 9 Vas-29 KovD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Rosenkavaleren (Strauss) 16 Kov-13 BalD: Joana Mallwitz; R: David McVicar
Tryllefløyten (Mozart) 29 Bal-23 BirzR: Alexander Mørk-Eidem(original), Erlend Samnøen(revival)
La Cenerentola (Rossini) 16 Geg-18 BirzD: Leo Hussain; R: Stefan Herheim
Anne Pedersdotter (concert) (Braein) 14-17 BirzD: Peter Szilvay
Trondheim, Trondheim Symfoniorkester  / 
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3 Vas
La traviata (Verdi) 8-14 Kov