2017/18 > Lenkija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Lenkija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Lietuva
Vokietija

Lenkija
 
Baltarusija
Čekija Slovakija Ukraina

Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 6-10 RugsD: Maciej Figas; R: Grzegorz Boniecki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-24 RugsD: Jerzy Wołosiuk; R: Cezary Domagała
Rigoletto (Verdi) 6-8 SpalD: Maciej Figas; R: Natalia Babińska
Falstaff (Verdi) 21-24 SpalD: Piotr Wajrak; R: Maciej Prus
Halka (Moniuszko) 28 Spal-5 LapkrD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23-28 LapkrD: Maciej Figas; R: Janina Niesobska
La Damnation de Faust (Berlioz) 9-11 GruodD: Michał Klauza; R: Maciej Prus
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 12-15 SausD: Piotr Wajrak; R: Wojciech Adamczyk
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27-30 SausD: Piotr Wajrak; R: Andrzej Bubień
Pagliacci (Leoncavallo) 27-30 SausD: Piotr Wajrak; R: Andrzej Bubień
La traviata (Verdi) 3-4 VasD: Maciej Figas; R: Bodo Igesz
My Fair Lady (Loewe) 8-11 VasD: Maciej Figas; R: Maciej Korwin
Rusalka (Dvořák,A) 17-20 VasD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 3-4 KovD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Falstaff (Verdi) 9-11 KovD: Piotr Wajrak; R: Maciej Prus
The Magic Flute (Mozart) 17-20 KovR: Matthias Rebus
La bohème (Puccini) 24-27 KovR: Maciej Prus
The Marriage of Figaro (Mozart) 6-8 BalR: Wojciech Adamczyk
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Carmen (concert) (Bizet) 2 RugsD: Bassem Akiki; R: Wiesław Ochman
Nabucco (Verdi) 17 Rugs-25 LapkrD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
La forza del destino (Verdi) 23 Rugs-9 GruodD: Jakub Kontz; R: Tomasz Konina
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 RugsD: Krzysztof Dziewięcki; R: Henryk Konwiński
Aida (Verdi) 6-8 SpalD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Roméo et Juliette (Gounod) 21 Spal-25 VasD: Bassem Akiki; R: Michał Znaniecki
Madama Butterfly (Puccini) 3 LapkrD: Bassem Akiki
The Little Sweep (Britten) 7 Lapkr-27 VasD: Grzegorz Brajner; R: Zofia Dowjat
Straszny dwór (Moniuszko) 11 LapkrD: Tadeusz Kozłowski
Cyganeria (Puccini) 24 Lapkr-16 GruodD: Bassem Akiki
Nabucco (Verdi) 25 Lapkr-24 VasD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Gruod-20 SausD: Rafał Kłoczko; R: Pia Partum
My Fair Lady (Loewe) 12 Saus-19 Vas
Baron cygański (Strauss,J) 2-11 Vas
Krakow, Opera Krakowska  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 RugsD: Evgeny Volynskiy
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 24 Rugs-28 Saus
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Rugs-1 Spal
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-10 Spal
Norma (Bellini) 27-31 Spal
Tannhäuser (Wagner) 17-19 Lapkr
La bohème (Puccini) 1-3 Gruod
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 11-14 Saus
La traviata (Verdi) 2-4 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 16-18 Vas
Il turco in Italia (Rossini) 23-25 Vas
Lodz, Teatr Wielki Łódź  / 
Turandot (Puccini) 30 Rugs-1 SpalD: Antoni Wit; R: Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 4 Spal-29 GruodD: Wojciech Rodek; R: Artur Hofman
Nabucco (Verdi) 10 Spal-7 LapkrD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Okopiński
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 14-15 SpalD: Wojciech Rodek; R: Paweł Szkotak
Madama Butterfly (Puccini) 21-22 SpalD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska
Halka (Moniuszko) 10-28 LapkrD: Wojciech Rodek; R: Jarosław Kilian
Don Giovanni (Mozart) 12 Lapkr-3 GruodD: Wojciech Rodek; R: Maria Sartova
Carmen (Bizet) 23-26 LapkrD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
My Fair Lady (Loewe) 14-17 GruodD: Piotr Wajrak; R: Maciej Korwin
Die Fledermaus (Strauss,J) 14-30 Saus
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 20 Saus
Poznan, Teatr Wielki Poznań  / 
Rigoletto (Verdi) 14 Spal-20 VasD: Gabriel Chmura; R: Marcin Bortkiewicz
Carmen (concert) (Bizet) 27 Spal-29 GegD: Walter E Gugerbauer; R: Denis Krief
Macbeth (Verdi) 5 Lapkr-25 KovD: Gabriel Chmura; R: Olivier Fredj
Halka (Moniuszko) 11 Lapkr-11 SausD: Grzegorz Wierus; R: Paweł Passini
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 LapkrD: Massimiliano Caldi; R: Marek Weiss-Grzesiński
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 LapkrD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Figaro Gets a Divorce (Langer) 24-26 LapkrD: Katarzyna Tomala; R: David Pountney, Robin Tebbutt
The Angel of the Odd (Coli) 30 Lapkr-14 BalD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Peter and the Wolf (Prokofiev) 7 Gruod-1 BirzD: Aleksander Gref; R: Iwona Pasińska
Legenda Bałtyku (Nowowiejski) 8-12 GruodD: Tadeusz Kozłowski; R: Robert Bondara
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Saus-24 BalD: Gabriel Chmura; R: Iwan Wyrypajew
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Saus-19 GegD: Gabriel Chmura; R: Sjaron Minailo
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Saus-5 BirzD: Katarzyna Tomala; R: Krzysztof Cicheński, Krzysztof Szaniecki
Nabucco (Verdi) 4-6 VasD: Tomasz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
Fiddler on the Roof (Bock) 10 Vas-6 GegD: Aleksander Gref; R: Emil Wesołowski
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-10 KovD: Gabriel Chmura; R: Michael Sturm
Parsifal (Wagner) 16-18 KovD: Gabriel Chmura; R: Kirsten Dehlholm, Jon Skulberg
Aida (Verdi) 6-8 BalD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Jenůfa (Janáček) 15-17 BalD: Gabriel Chmura; R: Alvis Hermanis
La traviata (Verdi) 8-10 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
L'elisir d'amore (Donizetti) 17-23 BirzD: Katarzyna Tomala; R: Andriy Zholdak
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Carmen (Bizet) 17-25 LapkrD: Vladimir Kiradjiev; R: Ewelina Pietrowiak
The Turn of the Screw (Britten) 25-26 LapkrD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
Bal maskowy (Verdi) 16-17 GruodD: Vladimir Kiradjiev; R: Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (Puccini) 20-21 SausD: Vladimir Kiradjiev; R: Pia Partum
Così fan tutte (Mozart) 10-22 VasD: Jerzy Wołosiuk; R: Jacek Papis
Hrabina Marica (Kálmán,E) 23-25 VasD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
La traviata (Verdi) 13-15 BalD: Vladimir Kiradjiev; R: Michał Znaniecki
Warszawa, Polish National Opera  / 
Eros i Psyche (Różycki) 13-19 SpalD: Grzegorz Nowak; R: Barbara Wysocka
Rigoletto (Verdi) 27-31 SpalD: Grzegorz Nowak; R: Gilbert Deflo
About the Kingdom of Day and Night (Mozart) 3-9 LapkrR: Bożena Bujnicka
La Voix humaine (Poulenc) 22 Lapkr-24 BirzR: Maja Kleczewska
Czarodziejski flet (Mozart) 1 Gruod-2 SausD: Piotr Staniszewski; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Peleas i Melizanda (Debussy) 21-30 SausD: Patrick Fournillier; R: Katie Mitchell
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 VasD: Ewa Strusińska; R: David Pountney
Aida (Verdi) 14-17 VasD: Patrick Fournillier; R: Roberto Laganà Manoli
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22-23 VasD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 2-4 KovD: José Maria Florêncio; R: Natalia Korczakowska
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 KovD: Benjamin Bayl; R: Ivo van Hove
Szalony muezin (Szymanowski) 13 Kov-28 BirzD: Bassem Akiki; R: Natalia Korczakowska
Goplana (Zeleński) 22 Kov-7 BalD: Grzegorz Nowak; R: Janusz Wiśniewski
Turandot (Puccini) 5-10 BalD: Grzegorz Nowak; R: Mariusz Treliński
The Fiery Angel (Prokofiev) 13-22 GegD: Kazushi Ono / Bassem Akiki; R: Mariusz Treliński
Madame Butterfly (Puccini) 18 Geg-19 BirzD: Piotr Staniszewski; R: Mariusz Treliński
Carmen (Bizet) 7-17 BirzD: Keri-Lynn Wilson; R: Andrzej Chyra
Warszawa, Warsaw Chamber Opera  / 
La Cenerentola (Rossini) 5-8 SpalD: José Maria Florêncio; R: Jitka Stokalska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-15 SpalD: José Maria Florêncio; R: Jitka Stokalska
Armide (Lully) 5-14 LapkrD: Benjamin Bayl; R: Deda Cristina Colonna
The Rape of Lucretia (Britten) 17 LapkrD: Maksim Walkow; R: Jurij Aleksandrow
Tango (Dobrzyński) 8 Gruod-13 BalD: José Maria Florêncio; R: Maciej Wojtyszko
Il turco in Italia (Rossini) 10-15 Saus
Don Giovanni (Mozart) 25 Saus-10 Kov
Imeneo (Handel) 24-25 Kov
Così fan tutte (Mozart) 6-7 Bal
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20-24 Bal
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 22-24 RugsD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
In the Land of the Magic Flute (Mozart) 26 Rugs-6 BirzD: Przemysław Fiugajski; R: Beata Redo-Dobber
La Cenerentola (Rossini) 5 Spal-1 BirzD: Marta Kluczyńska; R: Irina Brook
Fidelio (Beethoven) 14 Spal-16 KovD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Rocc
Carmen (Bizet) 18 Spal-4 GegD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
Madama Butterfly (Puccini) 25 Spal-3 BirzD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Giancarlo Del Monaco
La bohème (Puccini) 3 Lapkr-17 KovD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 Lapkr-28 BalD: Bassem Akiki; R: Georg Rootering
Eugene Oniegin (Tchaikovsky,P) 6-8 GruodD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Yuri Alexandrov
Orpheus and Eurydice (Gluck) 15 Gruod-8 BirzD: Jarosław Thiel; R: Mariusz Treliński
Candide (Bernstein) 30 Gruod-7 SausD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Hanna Marasz
Fiddler on the Roof (Bock) 10-14 Saus
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-28 SausD: Jakub Chrenowicz; R: Helena Kaut-Howson
Oberto (concert) (Verdi) 2-23 Vas
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 9-11 VasD: Paweł Przytocki; R: Waldemar Zawodziński
La traviata (Verdi) 15-17 VasD: Tomasz Tokarczyk; R: Adam Frontczak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 Vas-19 GegD: Wojciech Rodek; R: Waldemar Zawodziński
Il trovatore (Verdi) 9 Kov-6 GegD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Andrejs Žagars
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 24 Kov-5 GegD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Król Roger (Szymanowski) 12-14 BalD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Mariusz Treliński
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 GegR: Aron Stiehl
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15-17 BirzD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 15-17 BirzD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 23-24 Birz