2017/18 > Rumunija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Rumunija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vengrija Ukraina Moldova

Rumunija
 
Serbija Bulgarija

Brasov, Opera Brasov  / 

La traviata (Verdi) 16 RugsD: Gheorghe Mustea; R: Dimitrie Tabacaru
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 23 RugsD: Leonard Boga; R: Marian Pop
Carmen (Bizet) 30 RugsD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 SpalD: Traian Ichim; R: Anda Tabacaru-Hogea
Bal Mascat (Verdi) 25-26 SpalD: Luciano Di Martino / Traian Ichim; R: Corinna Boskovsky
Silvia (Kálmán,E) 2 Gruod
Văduva veselă (Lehár) 8 Gruod
Liliacul (Strauss,J) 10 Gruod
Bucuresti, Opera Națională București / Bucharest National Opera  / 
Don Giovanni (Mozart) 31 Rugpj-14 SpalD: Ciprian Teodorascu; R: Andrei Serban
La bohème (Puccini) 7 Spal-26 GegD: Marcello Mottadelli; R: Ionel Pantea
Madama Butterfly (Puccini) 12 Spal-19 GegD: Tiberiu Soare; R: Jean Rânzescu
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Spal-25 GegD: Vladimir Conta; R: Alexander Rădulescu
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 Spal-2 LapkrD: Marcello Mottadelli; R: Andrei Serban
Evgheni Oneghin (Tchaikovsky,P) 21 Spal-12 GegD: Iurie Florea; R: Ion Caramitru
La traviata (Verdi) 22 Spal-11 GegD: Vladimir Conta; R: Paul Curran
Aida (Verdi) 27 Spal-17 GegD: Marcello Mottadelli; R: Plamen Kartalov
Bal Mascat (Verdi) 5 LapkrD: Marcello Mottadelli; R: Grischa Asagaroff
L'elisir d'amore (Donizetti) 12 Lapkr-24 KovD: Iurie Florea; R: Marco Gandini
Nabucco (Verdi) 16 Lapkr-24 GegD: Iurie Florea; R: Hero Lupescu
Tosca (concert) (Puccini) 30 Lapkr-17 GruodD: Marcello Mottadelli
Rigoletto (Verdi) 21 GruodD: Marcello Mottadelli; R: Stephen Barlow
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1 VasD: Ciprian Teodorascu; R: Matteo Mazzoni
Carmen (Bizet) 9 Vas-16 GegD: Vladimir Conta
Don Carlo (Verdi) 18 Vas-15 BalD: Tiberiu Soare; R: Mario De Carlo
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Kov-24 Bal
Don Giovanni (Mozart) 23 Kov-28 BalR: Anda Tabacaru-Hogea
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 Kov-27 GegR: Ion Caramitru
Pagliacci (Leoncavallo) 31 Kov-27 GegR: Ion Caramitru
Turandot (Puccini) 22 Bal-10 Geg
Cluj-Napoca, Opera Naţională Română  / 
Evgheni Oneghin (Tchaikovsky,P) 24 RugsD: Vladimir Lungu; R: Mihaela Bogdan
Carmen (Bizet) 13 SpalD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Emil Strugaru
Nabucco (Verdi) 25 Spal-11 GruodD: Adrian Morar / David Crescenzi; R: Ina Hudea
Rigoletto (Verdi) 3 LapkrD: Cristian Sandu; R: Emil Strugaru
Werther (Massenet) 12 LapkrD: Gabriel Bebeşelea; R: Nadine Duffaut
Văduva veselă (Lehár) 15 LapkrD: Emil Maxim; R: Tiberius Simu
Turandot (Puccini) 26 LapkrD: Vladimir Lungu; R: Rareș Trifain
La bohème (Puccini) 10 Gruod-23 VasD: David Crescenzi; R: Ina Hudea
Liliacul (Strauss,J) 29 GruodD: Adrian Morar; R: Rodica Popescu Moisa
Bal Mascat (Verdi) 12 SausD: Alberto Veronesi; R: Radu Lucaciu
Trubadurul (Verdi) 17 SausD: József Horváth; R: Rodica Popescu Moisa
Otello (Verdi) 21 SausD: David Crescenzi; R: Mihai Măniuţiu
L'elisir d'amore (Donizetti) 10-14 VasD: David Crescenzi; R: Matteo Mazzoni
Craiova, Opera Română Craiova  / 
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 1 Spal-24 VasD: Christian Sandu
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 5 SpalD: Alexandru Iosub
Voievodul tiganilor (Strauss,J) 5 SpalD: Alexandru Iosub; R: Arabela Tănase
Tristan und Isolde (concert) (Wagner) 14 SpalD: Walter Attanasi
Don Giovanni (Mozart) 22 SpalD: Walter Attanasi; R: Plamen Kartaloff
Silvia (Kálmán,E) 26 Spal-10 SausD: Alexandru Iosub; R: András Kürthy
Scripcarul pe acoperis (Bock) 28 SpalD: Ary Nagy Sándor; R: Korcsmáros György
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 SpalD: Yalchin Adigezalov; R: Mihai Timofti
Don Carlo (Verdi) 12 LapkrD: Adi Bar; R: Rareș Zaharia
La traviata (Verdi) 9 GruodD: Walter Attanasi
Simon Boccanegra (Verdi) 20 SausD: Maurizio Colasanti; R: Plamen Kartaloff
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 27 SausD: Marius Hristescu; R: Arabela Tănase
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 VasD: Codruţ Bîrsan; R: Arabela Tănase
Tosca (Puccini) 17 VasD: Walter Attanasi; R: Tamas Ferkay
Wiener Blut (Strauss,J) 5 KovD: Dumitru Cârciumaru; R: Rareş Zaharia
Iasi, Opera Națională Română Iași  / 
Rigoletto (Verdi) 7 RugsD: Ciprian Teodorașcu; R: Marco Spada
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 RugsD: Ciprian Teodorașcu; R: Anda Tabacaru-Hogea
Les Indes galantes (Rameau) 27 RugsD: Adrian Morar; R: Andrei Serban
Boema (Puccini) 11 Spal-9 Vas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Spal
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 Spal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 6 Gruod-10 Vas
Pagliacci (Leoncavallo) 6 Gruod-10 Vas
Die lustige Witwe (Lehár) 10 Gruod
Tosca (Puccini) 13 Vas
Timisoara, Opera Nationala Romana Timisoara  / 
Rigoletto (Verdi) 18 Rugpj-7 VasD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Fiddler on the Roof (Bock) 26 Rugpj-23 VasD: Peter Oschanitzky; R: György Korcsmáros
Hansel si Gretel (Humperdinck) 27 Rugpj-25 SausR: Marina Emandi-Tiron
Contesa Maritza (Kálmán,E) 27 Rugpj-20 BalD: Peter Oschanitzky; R: György Korcsmáros
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 1 Rugs-19 VasD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Tosca (Puccini) 2 Rugs-10 SausD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Ognian Draganoff
Liliacul (Strauss,J) 3 Rugs-28 VasD: Mihaela Silvia Roșca; R: Mario De Carlo
Carmen (Bizet) 24-25 RugsD: Vladimir Conta; R: Silviu Purcărete
Aida (Verdi) 29 Rugs-27 BalD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Ognian Draganoff
My Fair Lady (Loewe) 5 Spal-7 KovD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Turandot (Puccini) 15 SpalD: Dejan Savić; R: Corneliu Murgu
La traviata (Verdi) 29 Spal-29 SausD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Gianni Schicchi (Puccini) 6 Lapkr-17 SausD: Ciprian Teodorascu; R: Mario De Carlo
Nabucco (Verdi) 12 Lapkr-4 KovD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Pagliacci (Leoncavallo) 15 Lapkr-6 BalD: David Crescenzi; R: Eugénie Andrin
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 Lapkr-6 BalD: David Crescenzi; R: Corneliu Murgu
Norma (Bellini) 10 GruodD: Cristian Sandu; R: Mario De Carlo
Văduva veselă (Lehár) 20 Gruod-29 BalD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Bal Mascat (Verdi) 24 SausD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Frans Meewis
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 VasD: Ciprian Teodorascu; R: Marina Emandi-Tiron
La bohème (Puccini) 14 VasD: Vladimir Conta; R: Mario De Carlo
Faust (Gounod) 23 KovD: Vladimir Conta; R: Mario De Carlo
Trubadurul (Verdi) 15 BalD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Corneliu Murgu